Interaktívne hračky-farby

Hračka mačka GiGwi Pet Droid Hider interaktívna hračka

Hračka mačka GiGwi Pet Droid Hider interaktívna hračka

Senzorická hračka reagujúce na pohyb. (dobra-miska.sk)

Rappa Pes Bobík, interaktívna hračka

Rappa Pes Bobík, interaktívna hračka

Roztomilý kamarát pes Bobík reaguje na pohladenie - začne vydávať realistické zvuky i zároveň pohybuje hlavou a chvostom. Unikátna plyšový kamarát s veľkosťou 25 cm bude úžasným darčekom pre akúkoľvek príležitosť. Vyžaduje 3 ks batérie typu AA, ktoré sú súčasťou balenia. (4home.sk)

Rappa Mačka Mína, interaktívna hračka

Rappa Mačka Mína, interaktívna hračka

Roztomilá kamarátka mačka Mína reaguje na pohladenie - začne vydávať realistické zvuky i zároveň pohybuje hlavou a chvostom. Unikátna plyšová kamarátka s veľkosťou 25 cm bude úžasným darčekom pre akúkoľvek príležitosť. Vyžaduje 3 ks batérie typu AA, ktoré sú súčasťou balenia. (4home.sk)

Vzdelávacia interaktívna hračka pre deti - žirafa

Vzdelávacia interaktívna hračka pre deti - žirafa

Vzdelávacia interaktívna hračka pre deti - žirafa Skvelá interaktívna hračka pre najmenší deti. Roztomilá žirafa sa stane obľúbenou hračkou vašich detí. (skvelydarcek.sk)

Interaktívna hračka Dobrodružstvá v Sunny Valley

Interaktívna hračka Dobrodružstvá v Sunny Valley

Originálna interaktívna hračka "Dobrodružstvá v Sunny Valley", z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčekom pre našich najmenších, rovnako chlapcov, ako i dievčatá.Hra a kontakt s tákýmto hypom hračky u detí rozvíja jemnú motoriku, sústredenosť, fantáziu a predstavivosť, ale aj vizuálne vnímanie.Rozmery: 33,6 x 15,2 x 29,6 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac (skvelydarcek.sk)

Interaktívna hračka pre deti - kľúče od auta

Interaktívna hračka pre deti - kľúče od auta

Interaktívna hračka pre deti - kľúče od auta Je to perfektná hračka pre malé dieťa. Vďaka realistickým zvukom a hudbe rozveselí vaše batoľa a zabaví sa. Na krúžku sú pripevnené tri veľké kľúče, všetky sú pestrofarebné a môžu fungovať aj ako hrkálka. Interaktívna hračka - kľúčenka má päť masívnych tlačidiel. Každý z nich má inú zábavnú funkciu: zvuk kľúča, zvuk zámku, zvuk štartu automobilu, klaksón, zvonček alebo hudba. Po stlačení tlačidla ... (skvelydarcek.sk)

HAGEN hračka interaktívna „hrabačka“ Catit 2.0 (22517429853)

HAGEN hračka interaktívna „hrabačka“ Catit 2.0 (22517429853)

Interaktívna hračka pre mačky – interaktívna, materiál: plast Internaktívna hračka HAGEN Catit 2.0 s elegantným dizajnom zábavným a prirodzeným spôsobom povzbudzuje mačky k získaniu potravy. Hračka povzbudzuje inštinkty, mačka musí krmivo „vyloviť“ pomocou labky. Kŕmenie je pre mačku zábavné a prirodzené a zároveň znižuje prejedanie. Obsah balenia hrabačka3× malé tégliky2× veľké tégliky1× plastový podstavec1× masážna podložka (alza.sk)

Noble Niffler - elektronická interaktívna plyšová hračka Fantastické…

Noble Niffler - elektronická interaktívna plyšová hračka Fantastické zvery

Niffler - elektronická interaktívna plyšová hračka Fantastické zvery rozmer: 23 cm vrátane batérií (3x AAA) (heliumking.sk)

Noble Dobby - elektronická interaktívna plyšová hračka Harry Potter

Noble Dobby - elektronická interaktívna plyšová hračka Harry Potter

Dobby - elektronická interaktívna plyšová hračka Harry Potter Plyšová hračka v podobe známeho domového škriatka z Harry Pottera hovorí až 16 anglických fráz, 10 pri stlačení bruška a 6 ak vložíte do jeho ruky ponožku. Mať autentickejšieho domového škriatka nebolo nikdy jednoduchšie. rozmer: 32 cm (heliumking.sk)

Noble Elektronicky interaktívna plyšová hračka - Harry Potter …

Noble Elektronicky interaktívna plyšová hračka - Harry Potter (Mandrake)

Elektronicky interaktívna plyšová hračka - Harry Potter (Mandrake) Starostlivosť: Čistenie povrchu iba ručne. Plyš čistite handričkou navlhčenou v teplej mydlovej vode. Opláchnite mokrou rukavicou. Potom suchú rukavicu vysušte. Vyrobené zo 100% polyesterovej nite Odporúčaný vek 7+ Obsahuje zložité detaily a vysokokvalitné materiály rozmery: 28 cm (vrátane kvetináča) Vyžadujú sa 2 batérie typu AAA (súčasť balenia) Herblogyho trieda ožíva s týmto elektronickým interaktívnym Mandrakeom, ako je vidieť v sérii Harry Potter a Tajomnej komore. Vytiahnite Mandrake z kvetináča a on bude plakať a triasť sa! Vráťte ho dnu a zastavte jeho trápenie. (heliumking.sk)

Karlie - Interaktívna drevená hračka, 30 × 15 × 6 cm (4016598843420)

Karlie - Interaktívna drevená hračka, 30 × 15 × 6 cm (4016598843420)

Hračka pre hlodavce – pre králika, škrečka, morča, myš, potkana, trpasličieho králika a fretku, materiál: drevo, s otvorom na maškrty, interaktívna, odolná, vhodná na výcvik, podporujúca rozvoj zmyslov, na obrusovanie zubov Hranie patrí ku každému zvieraťu. Darujte tomu vášmu novú hračku a bude mať o zábavu postarané dlhé hodiny. Na výrobu tejto hračky pre hlodavce bol zvolený materiál drevo. Vďaka tejto interaktívnej hračke prežije veľa zábavy. Okrem toho poslúži aj na obrusovanie zubov. Zvolený materiál je veľmi odolný. Prostredníctvom hračky si hlodavec rozvíja zmysly. Táto hračka vám poslúži pri výcviku. Hračka Karlie je ideálna pre škrečka, morča, myš, potkana, trpasličieho králika a fretku. Kľúčové prednosti hračky pre hlodavce Karlie - Interaktívna drevená hračka, 30 × 15 × 6 cm… (alza.sk)

Canpol babies interaktívna hračka s hrkálkou ružový psík 1ks

Canpol babies interaktívna hračka s hrkálkou ružový psík 1ks

Interaktivní hračka míček s chrastítkem Růžový pejsek Interaktívna hračka v tvare loptičky má kontrastné farby, rôzne štruktúry a vlastnosti, ktoré rozvíjajú a pozitívne stimulujú zmysly dieťaťa. (pilulka.sk)

Canpol babies interaktívna hračka s hrkálkou tyrkysový psík 1ks

Canpol babies interaktívna hračka s hrkálkou tyrkysový psík 1ks

Interaktivní hračka míček s chrastítkem Modrý pejsek Interaktívna hračka v tvare loptičky má kontrastné farby, rôzne štruktúry a vlastnosti, ktoré rozvíjajú a pozitívne stimulujú zmysly dieťaťa. (pilulka.sk)

Dogsie Salad interaktívna hračka pre psov 23 × 23 × 7 cm …

Dogsie Salad interaktívna hračka pre psov 23 × 23 × 7 cm (8594198751070)

Hlavolam pre psov pre plemená všetkých veľkostí, Lvl 3 – nízka obtiažnosť, vlastnosti hračky: s otvorom na maškrty, interaktívna, odolná, vhodná na výcvik, podporujúca rozvoj zmyslov, materiál: bavlna Aby sa váš psík nenudil, treba mu vymyslieť nejakú činnosť, pri ktorej sa nielen zabaví, ale zároveň precvičí aj svoj mozog. Interaktívna hračka pre psov DOGSIE Salad funguje na princípe čmuchacieho koberčeku a vyzerá ako šalát v miske. V tomto prípade však ide o šalát látkový, do ktorého môžete poschovávat rôzne dobroty alebo granule. Pes čuchá a radostne nachádza uschované maškrty. DOGSIE Salad tiež zamedzuje hltanie, ľahko sa čistí, môžete ho prať v práčke. Ručne šitá interaktívna hračka je bez akýchkoľvek plastových častí. Zabavia sa psíci všetkých veľkostí aprostredníctvom sťahovacej… (alza.sk)

Karlie - Interaktívna drevená hračka, 6 kociek, 37,5 × 8,5 × 6,5 cm …

Karlie - Interaktívna drevená hračka, 6 kociek, 37,5 × 8,5 × 6,5 cm (4016598843437)

Hračka pre hlodavce – pre králika, škrečka, morča, myš, potkana, trpasličieho králika a fretku, materiál: drevo, s otvorom na maškrty, s povrazom, interaktívna, odolná, vhodná na výcvik, podporujúca rozvoj zmyslov, na obrusovanie zubov Každé zviera sa rado hrá. Potešte to vaše hračkou a podporte jeho zábavu na dlhý čas. Na výrobu tejto hračky pre hlodavce bolo zvolené drevo. Najlepšiu zábavu prežije s touto interaktívnou hračkou. Tiež ju využije na obrusovanie zubov. Oceníte jeho veľkú odolnosť, na ktorej sa podieľal zvolený materiál. Iste oceníte jej pomoc na rozvoji zmyslov vášho hlodavca. Povraz poslúži na dokonalú kontrolu nad hračkou. Táto konkrétna hračka sa používa na výcvik. Hračka Karlie sa hodí pre škrečka, morča, myš, potkana, trpasličieho králika a fretku. Dôležité vlastnosti… (alza.sk)

Vzdelávacia hračka: Farby a ovocie

Vzdelávacia hračka: Farby a ovocie

Farby a ovocie Drevená vzdelávacia hračka, ktorá učí dieťa rozoznáva farby. Hra spočíva v usporiadaní ovocia alebo farieb podľa vzorov uvedených na pomocných kartách. Krásne farby a zaujímavé vzory upútajú pozornosť dieťaťa Učenie hra v jednom Určené pre deti od 5 do 6 rokov Sada obsahuje: Obojstranné dosky – farby / ovocie Stojan Pomocné karty s rôznymi kombináciami Rozmery: Doska: 22 x 18 x 0,5 cm Karty: 9 x 5 ... (skvelydarcek.sk)

Interaktívna včielka

Interaktívna včielka

Interaktívna včielka je hudobná a vzdelávacia hračka. Na každej nohe zvieraťa je tlačítko inej farby, na ktorom je znázornený obrázok zvieraťa a po jeho stlačení v angličnine pomenuje zvieratko a farbu. Okrem toho, po stlačení tlačidla s notou včielka začne bežať a prehrávať piesne - hračka má vstavaný senzor, vďaka ktorému, keď narazí na prekážku, otočí sa iným smerom a pokračuje ďalej. Horný bubon po stlačení prehráva zvuky a melódie. Stlačením tlačítka s otáznikom sa začína kvíz, v ktorom sa včielka pýta na farbu alebo meno zvieraťa - v odpovedi stlačte príslušné tlačidlo.Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov. Funkcie:Výučba angličtiny (názvy farieb a zvierat)Plazenie (zviera jazdí na podlahe a uteká a dieťa sa môže plaziť za ním, aby ho chytilo)Kvíz (včielka sa pýta na farbu a… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny autobus

Interaktívny autobus

Interaktívny autobus svojím zaujímavým sfarbením určite pritiahne pozornosť malých detí, s ktorou zažijú skvelú zábavu. Autobus je napájaný z batérií (nie sú súčasťou balenia), vďaka čomu jazdí a hrá veselú melódiu, zatiaľ čo LED diódy osvetľujú svetlomety, zadné svetlá a kabínu.. Na stranách autobusu sú štyri otvory rôzneho tvaru a farby okraja. Do vnútra je možné vložiť 8 kocky. To si vyžaduje zapojenie pozornosti a koncentrácie dieťaťa. Vložené kocky je možné vybrať zdvihnutím kapoty na zadnej strane autobusu. Každá kocka splňa funkciu hrkalky, nakoľko vo vnútry sú umiestnené farebné guličky. Prvé štyri písmená abecedy A, B, C a D sú znázornené na priehľadnej časti kocky, cez ktoré sa dajú vidieť vnútorné guličky. Na hračke je dodatočná trumpetová trubica a telefón. Všetky tieto prvky… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívne centrum Youniversity

Interaktívne centrum Youniversity

Interaktívne centrum Youniversity Unikátny drevené hracie centrum s množstvom pohyblivých aktivit. Díky svojej veľkosti zabaví súčasne aj niekoľko detí. (pilulka.sk)

Interaktívna Hudobná kocka

Interaktívna Hudobná kocka

Hudobná kocka Vynikajúca interaktívna hračka určená pre najmenších. Živé farby a príjemná melódia priťahujú pozornosť dieťaťa. Zvukové a svetelné efekty Hračka pomáha dieťaťu pri učení sa farieb a rozpoznávaní zvukov Každá strana kocky má iné možnosti: Stena s trúbkou – zvuky a blikanie svetiel Stena s gitarou Stena s bubnami Stena s karaoke mikrofónom Rozmery: 15 x 17,5 cm Napájanie: 4x 1,5V AA batérie (nie ... (skvelydarcek.sk)

Pokladnička Interaktívny papagáj

Pokladnička Interaktívny papagáj

Interaktívna pokladnička papagáj, ktorý je mince. Pokladnička môže byť skvelý darček pre Vaše dieťa k narodeninám alebo pri inej príležitosti. Pokladnička učí naše deti, ako ušetriť peniaze a zároveň im poskytnúť množstvom zábavy, rovnako ako pomôže pochopiť, že sporenie je celkom v pohode, a nesie rovnaké pozitíva. Mince môžu byť ľahko vybraté otvorom, na ktorých je uzáver.AKO TO FUNGUJE?Daj mincu do misky, ktorá je umiestnená pred papagájom. Keď sa minca dotkne misky, papagáj ju začne zobať, ako by chcel mincu zjesť. To všetko ma za následok, že minca padá do pokladničky. K funkčnosti sú potrebné 2 ks batérii typu AA 1,5 V - nie sú súčasťou balenia. dĺžka: 15 cm šírka: 8cm výška: 14 cm (najlepsiehracky.sk)

Pokladnička Interaktívny psík

Pokladnička Interaktívny psík

Interaktívna pokladnička malý psík, ktorý je mince. Pokladnička môže byť skvelý darček pre Vaše dieťa k narodeninám alebo pri inej príležitosti.Pokladnička učí naše deti, ako ušetriť peniaze a zároveň im poskytnúť množstvom zábavy, rovnako ako pomôže pochopiť, že sporenie je celkom v pohode, a nesie rovnaké pozitíva. Mince môžu byť ľahko vybraté otvorom, na ktorých je uzáver.AKO TO FUNGUJE?Daj mincu do psej misky, ktorá je umiestnená pred ním. Keď sa dotkne misky, pes sa začne pohybovať, ako by chcel mincu zjesť. To všetko ma za následok, že minca padá do pokladničky. Pes pri jedle robí smiešne pohyby a kýve ušami. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5 V - nie sú súčasťou balenia. Rozmer pokladničky: dĺžka: 17 cm šírka: 8cm výška: 18 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívna bábika BABY

Interaktívna bábika BABY

Interaktívna bábika BABY je krásna bábika, ktorá sa okamžite stane miláčikom každého dievčatka. Bábika vie piť vodu z fľaše a pretože čo sa dostane dovnútra, musí tiež von, vie i cikať. Vďaka tejto činnosti a tomu, že bábika vie i rozprávať, je hra na mamičku ešte viac zábavná a realistická. Súčasťou balenia je fľaška, nočník, plienka a cumlík. K funkčnosti zvukových efektov sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokovBábika vydáva zvuky ako:MamaTataBlábolíSmeje saPlačeVýška bábiky je 35 cm.Rozmery balenia:dĺžka: 27,5 cmšírka: 16 cmvýška: 34,5 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívne plyšové mačiatko

Interaktívne plyšové mačiatko

Milé biele mačiatko je splneným snom mnohých detí. Chodiace mačiatko sa určite stane priateľom Vášho dieťaťa a spolu strávia veľa hodín plnej zábavy. Vďaka svojim rôznym vlastnostiam mačiatko intenzívne ovplyvňuje detskú predstavivosť. Interaktívne mačiatko nie je obyčajná plyšová hračka, ale realistická hračka, ktorá vydáva zvuky, pohybuje chvostom, chodí a beží. Hra s takýmto mačiatkom je oveľa atraktívnejšia. Biele mačiatko je nielen roztomilé, ale aj jemné na dotyk. Jeho srsť je mäkká a každé dieťa ho túži pohladiť a objať.K funkčnosti mačiatka sú potrebné 2 ks bytérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Vlastnosti mačiatka: chodí, behá, vydáva zvuky a pohybuje chvostom;Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer mačičky: Dĺžka: 16 cm Šírka: 10 cm Výška: 15 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny chodiaci psík

Interaktívny chodiaci psík

Interaktívny chodiaci psík je ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú zvieratka a chceli by mať aspoň jedno doma. Preto Vám ponúkame tohoto očarujúceho psíka. Psík je ovládaný pomocou diaľkového ovládača, ktorý je pripojený k vodítku. Na diaľkovom ovládači sú tlačítka, pomocou ktorých sa pohybuje a šteká. Diaľkové ovládanie má aj režim OFF - vypnutie hračky. Psík pri chôdzi pohybuje chvostom a ňufákom. Hračka je ideálny darček pre deti, ktoré túžia starať sa o domáce zvieratá. Hračka je príjemná na dotyk a ideálna pre objímanie a hladenie. Súprava obsahuje hrebeň na česanie psíka. Pes je vyrobený z odolného plyšu príjemného na dotyk.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Funkcie psa:ide dopredu (v kruhu) a kýve chvostomchodí dozadu (v kruhu), pohybuje papuľkou a chvostom a… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívna bábika bábätko

Interaktívna bábika bábätko

Interaktívna bábika so zatváracími očami, zvukmi dieťaťa a cikania je určená pre všetky malé mamičky. Trup bábiky je vyrobený z plastu, hlavičku má gumenú. Ruky a nohy bábiky sú pohyblivé a oči sa zatvárajú, aby mohla bábika spať. Bábika má aj funkciu pitia, takže vie aj cikať. Má oblečené dupačky, čelenku a ponožky. Vďaka príslušenstvu, ktoré je súčasťou súpravy, môže malá mamička bábiku obklopiť nehou a starostlivosťou. Deti milujú napodobňovanie dospelých, cítia sa ako mama, otec. Preto takáto bábika umožní malému dieťaťu voľne napodobňovať činnosti, ktoré vykonávajú dospelí.Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.Výška bábiky: 30 cmZvukové funkcie bábiky:Zvuk jedeniaPlačSmiechBľabotanieKýchnutieMrmlanieHovorí mamaHovorí otecCmukaVydáva zvuky dieťaťaSada obsahuje… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívne dopravné lietadlo

Interaktívne dopravné lietadlo

Interaktívne dopravné lietadlo určite poteší každého malého pilota. Dopravné lietadlo v mierke 1:200 je vybavené zvukovými a svetelnými efektmi, takže zábava bude ešte realistickejšia. Je vyrobené z plastu v atraktívnych farbách. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérií typu AG13 (sú súčasťou balenia).Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Charakteristika lietadla:Lietadlo je poháňané mechanizmom trecieho výkonu, ktorý sa zrýchľuje pohybom hračky na povrchuPo stlačení tlačidiel na streche lietadla počuť hlas letušky v angličtine, blikajúce svetlo, zvuk lietadlaSvetlá v kapitánskej kabíne a motorochRozmer lietadla:Dĺžka: 19 cmšírka: 18,5 cm výška: 11 cm Rozmer balenia: dĺžka: 21,3 cm šírka: 14,7 cm výška: 12 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívne policajné lietadlo

Interaktívne policajné lietadlo

Interaktívne policajné lietadlo určite osloví každého malého pilota. Detské hračkárske lietadlo je vybavené zvukovými a svetelnými efektmi, vďaka ktorým je zábava ešte realistickejšia. Lietadlo je vybavené štyrmi tlačidlami, ktoré aktivujú zvukové a svetelné efekty. Vo vnútri lietadla je priestor na prepravu veľkých nákladov a vozidiel. Lietadlo má otvárací bok a sklápacie schody a v zadnej časti prepravný otvor na batožinu a vozidlá. Rukoväť na lietadle umožní pohodlné prenášanie. Po prenesení sa dá zložiť na plocho. Lietadlo je vybvené 4 kolesami., ktoré umožňujú jazdu po podlahe. K funkčnosti zvukových a svetelných efektov sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Atrakcie lietadla:Lietadlo poháňané trecím silovým mechanizmom,… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny detský volant

Interaktívny detský volant

Volant pre deti so zvukom je perfektná hračka pre všetky deti, ktoré už od malička radi sledujú oteckov alebo mamičky pri šoférovaní a nevedia sa dočkať, kedy už budú môcť šoférovať aj oni. Teraz vďaka ponúkanému volantu si to môžu kedykoľvek vyskúšať. Je to skvelá hračka pri hre doma, na dvore alebo v aute. Dieťa sa zabaví aktivovaním rôznych zvukov, ako je siréna, trúba, zvuk motora a pod. Súčasťou volantu je podstavec s prísavkami. Hranie s volantom pomáha rozvíjať detskú predstavivosť a motorické schopnosti. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V (nie su súčasťou balenia). Celá hračka je vyrobená z plastu.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Priemer volantu je 24 cm. (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny robot Kozmonaut

Interaktívny robot Kozmonaut

Robot Astronaut je hračka, ktorú budú deti radi sledovať, ako sa pohybuje vpred, vzad a točí o 360 stupňov na akomkoľvek rovnom povrchu. Ak vrazí do steny alebo objektu, automaticky zmení smer a pokračuje ďalej. Atraktívna a farebná robotická hračka Robot Astronaut je vybavená nádhernými blikajúcimi 3D svetlami a hudbou. Deti sa potešia hypnotizujúcej viacfarebnej svetelnej šou na podlahe, stenách, strope a všade naokolo. Zároveň, keď sa robot pohybuje, hrá očarujúca hudobná melódia. Pohyb robota je zabezpečený systémom Bump and Go. Je vyrobený z odolnej plastovej konštrukcie tak, aby odolal nárazom do stien. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Veľkosť bojovníka je: 25 cmRozmery balenia:dĺžka: 20 cmšírka: 10… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívna bábika Kristína

Interaktívna bábika Kristína

Interaktívna bábika s dlhými vlasmi poskytne veľa zábavy, jemnosti a radosti. Svojim milým vzhľadom očarí každé dievčatko, ktoré si ju ihneď zamiluje. Hlava, ruky a nohy bábiky sú vyrobené z gumy, telo bábiky je plastové. Bábika má dlhé, husté vlasy spojené očarujúcou čelenkou. Je oblečená vpekných, dievčenských šatách, svetríku a v pekných topánočkách. Pri stlačení na bruško hovorí mama a tata, smeje sa a džavotá. Cena je za 1 ks.Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.Výška bábiky: 37 cmRozmer balenia: dĺžka: 19 cmšírka: 10,5 cmvýška: 38,5 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny automatický terč

Interaktívny automatický terč

Interaktívny automatický 3-bodový terč poskytne deťom skvelú zábavu a zároveň pri hre sa naučia mieriť a strielať na terč. Vhodný je pre streľbu s pištolou NERF, pištoľou alebo puškou s penovými nábojmi. Terč je vyrobený z plastu so zvukovým a svetelným efektom.Hračka je vhodná pre deti od 6 rokov.Fungovanie terča: Po zasiahnutí cieľa štít spadne a vydá zvukový efektPo zostrelení 3 štítov sa štíty automaticky zdvihnúPočítadlo strelnice počíta bodyRozmer strelnice:dĺžka: 25 cmšírka: 10 cmvýška: 16 cmRozmer balenia: dĺžka: 26 cmšírka: 5 cmvýška: 17,5 cmUPOZORNENIE: Sada neobsahuje pištoľ !!! (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny plyšový slon

Interaktívny plyšový slon

Roztomilý, interaktívny plyšový slon poteší každé dieťa a poskytne mu veľa zábavy. Po stlačení nohy začne sloník rozprávať, spievať a kývať ušami. Stlačením pravej nohy zaspieva dve piesne v angličtine a máva ušami, stlačením ľavej nohy zaspieva pieseň „Peek-A-Boo, kde si?!“ a pozýva dieťa hrať sa na schovávačku. Je vyrobený z jemného plyšu. K funkčnosti sloníka sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Cena je za 1 ks.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer slona: dĺžka: cca 22 cmšírka: cca 21 cmvýška: cca 33,5 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny plyšový zajac

Interaktívny plyšový zajac

Interaktívny plyšový zajac je ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú zvieratka a ktoré snívajú o svojom skutočnom domácom maznáčikovi. Zajačik má očarujúci, sladký vzhľad s umelou kožušinkou, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk. Má interaktívne prvky, ktoré napodobňujú zvuky a správanie skutočných zvierat. Hra s takýmto plyšovým zvieraťom prinesie veľkú radosťou. K funkčnosti sú potrebné 2 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Tlačítkom na pravej strane sa aktivuje zvuk a tlačítkom na ľavej strane pohyb zajačika.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Vlastnosti zajaca:Vydáva zvuky morského prasiatkaChrumká mrkvuKýve ušamiVydáva zvuky zajačikaRozmer zajaca:dĺžka: 21 cmšírka: 20,5 cmvýška: 12 cmRozmer balenia: dĺžka: 25 cmšírka: 20 cmvýška: 14 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny svetelný semafor

Interaktívny svetelný semafor

Vynikajúca interaktívna a vzdelávacia hračka určená pre malých vodičov, ktorý poskytuje svetelné a zvukové efekty. Prostredníctvom hry sa deti naučia pravidlá cestnej premávky. K funkčnosti hračky sú potrebné 3 ks batérii typu AAA 1,5 V (nie sú súčasťou).Semafor má dva režimy:manuály, pri ktorom sa svetlá zmenia po stlačení tlačidla na semafore.automatický, pri ktorom sa svetlá automaticky menia každých 35 sekúnd.Hračka je určená pre deti od 3 rokov.Rozmery semaforu:dĺžka: cca 21,5 cmšírka: cca 21,5 cmvýška: cca 72 cmRozmery balenia:dĺžka: cca 15,5 cmšírka: cca 23 cmvýška: cca 28 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny tancujúci robot

Interaktívny tancujúci robot

Interaktívny tancujúci robot Skvelý nápad na darček pre deti – od troch rokov. Tancujúci robot so svetelnými a zvukovými efektmi, tancuje v rytme hudby, pohybuje rukami, nohami. Na nohách má kolieska pre uľahčenie pohybu (pohybuje sa iba na plochých plochách). A hlave otočnú vrtuľu s osvetlením. Napájanie: 3 batérie typu AA Vypínač na zadnej strane. Rozmery: Výška: 19 cm Šírka: 20 cm (skvelydarcek.sk)

Interaktívny psík (8590756033640)

Interaktívny psík (8590756033640)

Robot , odporúčaný vek od 3 rokov Interaktívny robotický psík ožije v detských rukách. Zapojte svoju fantáziu, nakreslite dráhu a nechajte šikovného robopsíka jazdiť vami určeným smerom. Ak psík prejde cez farebný podklad, zmení svoju farbu. Kľúčové vlastnosti robotického interaktívneho psíkaInteraktívna robotická hračkaNapomáha k rozvoju detskej kreativity a jemnej motorikyRobotický psík so svetelnými efektmiHračka na batérie (nie sú súčasťou balenia)Veľkosť balenia:19 × 16 × 7 cm (alza.sk)

Hračka pes hádzadlá na loptičky 63cm, 4 farby

Hračka pes hádzadlá na loptičky 63cm, 4 farby

Hádzadlá na loptičky je ideálny hračkou pre psov, ktorí majú radi aportovanie. (dobra-miska.sk)

Hračka pes preťahovadlo, 4ks v balení, mix farieb

Hračka pes preťahovadlo, 4ks v balení, mix farieb

Set základných hračiek pre vášho domáceho maznáčika. (dobra-miska.sk)

Zazu Interaktívny psík DANNY

Zazu Interaktívny psík DANNY

Interaktivní pejsek DANNY Psík je vyrobený z hebkého materiálu, pohybuje ušami a spieva (anglicky). S psíkom si môže malé dieťa hrať na schovávačku. Veľkosť hračky 300mm, vhodné od narodenia. (pilulka.sk)

Detský interaktívny vysávač malinový

Detský interaktívny vysávač malinový

Poriadok doma je nevyhnutný! Vaše dieťa miluje upratovanie a neustále vysáva alebo možno ho chcete naučiť udržiavať poriadok? Skvelým riešením bude interaktívny vysávač, ktorý skutočne vysáva. Hra s vysávačom umožňuje dieťaťu bezpečným spôsobom zúčastňovať sa na každodenných činnostiach v domácnosti a tak poskytuje veľa zábavy. Vysávač je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi. Okrem toho produkuje zvuky podobné tým, ktoré vychádzajú zo skutočného zariadenia. Vo vnútri vysávača sú umiestnené farebné guľôčky, ktoré sa po spustení voľne vznášajú a padajú. Najlepšie však je, že je vybavený elektrostatickou handričkou, ktorá zhromažďuje jemný prach z podlahy. Celá súprava je vyrobená z plastu.Hra s vysávačom je nielen skvelá zábava, ale aj učenie. Deti milujú napodobňovanie dospelých, keď sa… (najlepsiehracky.sk)

Skákajúci interaktívny plyšový zajačik

Skákajúci interaktívny plyšový zajačik

Očarujúci interaktívny zajačik určite poteší všetky deti, ktoré snívajú o svojom skutočnom maznáčikovi. Hračka je celá plyšová v bielej farbe s ružovými uškami. Zajačik vyskočí vpred, vydáva zajačie zvuky a šarmantne hýbe ušami, vďaka čomu pôsobí skôr ako skutočné zvieratko. Hra s takýmto plyšákom je čistá rozkoš. Keď doma nemôžeš chovať skutočného maznáčika, tento zajačik je ako stvorený nahradiť čivé zvieratko a mať tak svojho vysnívaného domáceho miláčika. Plyšové zvieratko sa môže stať najlepším priateľom dieťaťa. K funkčnosti zajačika sú potrebné 2 ks batérii typu AA 1,5 V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Vlastnosti zajačika:Skáče dopreduVydáva zajačie zvukyKýva ušamiRozmer zajaca:dĺžka: 17 cmšírka: 9 cmvýška: 19 cmRozmer balenia: dĺžka: 17 cmšírka: 13,5… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívne auto so zmrzlinou

Interaktívne auto so zmrzlinou

Očarujúca interaktívna hračka pre najmenších v podobe pojazdnej predajne zmrzliny prinesie najmenším veľa pozitívnej zábavy. Zmrzlináreň, ktorú ovláda vedelý káčer v sebe skrýva veľa radostných prekvapení.Vozidlo má dve funkcie:Funkcie pri jazde:Po zapnutí zmrzlinárne a posunutí zeleného gombíka zospodu sa začne zmrzlináreň sama posúvt. Po náraze do prekážky sa odrazí a ide iným smerom. Počas jazdy po celý čas hrá veselá hudba, blikajú farebné svetlá a veselo tancuje zmrzlina. Po bokoch zmrzlinárne sú tvary, ktoré po stlačení zahrajú rôzne druhy roztomilých melódií a zvukov. Hračka má dvojstupňové ovládanie hlasitosti, takže tomu sa môže upraviť prehrávané melódie.Funkcie pri státi:Po zapnutí hračky sa dieťa môže hrať so zmrzlinárňou tak, že postupne stláča obrázce: stlačenímružový… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny chodiaci psík biely

Interaktívny chodiaci psík biely

Roztomilý, prítulný interaktívny biely psík na vodítku určite poteší srdce mnohých detí. Náš výtržník vyzerá ako malý Malťan, dievčatko. Je veľmi príjemná na dotyk, ako stvorená na objímanie a hladenie. Má dlhú bielu kožušinu, roztomilý chvost a ružovú mašličku na hlave. K funkčnosti sú potrebné 4 ks batérii typu AA1,5V - nie sú súčasťou balenia a je ovládaná diaľkovým ovládačom pripojeným k vodítku. Prepínač má 2 funkcie: jedna slúži na chôdzu, druhá na štekanie, pohyb hlavy a vrtenie chvostom. Na spustenie psíkaje potrebné vložiť batérie do brucha psa. Vodítko je trvale pripevnené k psovi, Takýto interaktívny priateľ je skutočným pokladom!Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Funkcie:šteká, hýbe hlavou, vrtí chvostomkráča vpredje príjemná na dotykRozmery:šírka: 12 cmdĺžka: 22 cmvýška: 23… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny chodiaci psík dalmatínec

Interaktívny chodiaci psík dalmatínec

Chodiaci a štěkajúcí psík je super zábava pre všetky deti. Interaktívny robotický dalmatín vie takmer všetko. Chodí, šteká, tancuje, spieva a vydáva aj iné psie zvuky. Reaguje na pohyb či dotyk cez snímač. Interaktívny psík dokáže hrať aj hru na naháňačku. Má roztomilý ňufáčik a každé dieťa si ho zamiluje. Robotické šteniatko funguje na baterky, ktoré sú súčasťou balenia. Psík je vyrobený z plastu.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer psíka: dĺžka: 21 cmšírka: 12 cmvýška: 15 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny robot na batérie

Interaktívny robot na batérie

Interaktívny robot na batérie je hračka, ktorá určite osloví malých milovníkov robotov. Je to parádna hračka, ktorá nesmie chýbať v chlapčenskej izbe. Robot je vyrobený z plastu v bielej farbe s červenými doplnkami. Po zapnutí sa robot posúva a vydáva zvukové a svetelné efekty, ktoré určite zaujmú a povzbudia, aby dieťa pokračovalo v hraní. Pri zapojení svojej fantázie zažijú chlapci veľa hodín skvelej zábavy. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérii typu AA1,5V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Robot je vysoký 20 cmRozmer balenia: dĺžka: 19 cmšírka: 10 cmvýška: 25 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny vozík s náradím

Interaktívny vozík s náradím

Interaktívny vozík s náradím je veľký, funkčný vozík s nástrojmi na kolieskach, ktorý je zaujímavou a zároveň vzdelávacou hračkou pre najmladších domácich majstrov. Plní dve funkcie: môže to byť dielňa alebo bežný vozík, na ktorom bude mať dieťa hračky. Sada obsahuje: kladivo, akumulátorovú vŕtačku, pílu, kľúč, kliešte, kombinovaný kľúč, skrutky, lamely a organizér. Spodná časť vozíka má skladacie strany, takže sa dá použiť ako debna na náradie. Sada obsahuje vŕtačku na batérie, vďaka ktoréj sa bude dieťa cítiť ako skutočný kutil. K funkčnosti vŕtačky sú potrebné 2 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Dielňa s náradím je vybavená štyrmi kolesami, čo umožňuje, že dieťa môže premiestňovať vozík po rovných povrchoch, ako je podlaha alebo dokonca chodník. Okrem toho má rukoväť,… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny auto s kockami

Interaktívny auto s kockami

Interaktívne auto svojím zaujímavým sfarbením určite pritiahne pozornosť malých detí. Pri hre s ním zažijú skvelú zábavu. Auto jazdí, odráža sa od prekážok a počas jazdy svieti a hrá veselú melódiu. K funkčnosti auta sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Auto má v sebe 6 otvory rôzneho tvaru a farieb okraja, do ktorých je možné vložiť kocky. Súprava obsahuje 6 kocky rozných tvarov, v strede ktorých je ovocie a na vrchu čísla alebo písmena. Vložené kocky je možné vybrať zdvihnutím zadnej kapoty. Kocky sú priehľadné , preto je cez ne vidieť ovocie, ktoré sa nachádza vo vnútry. Dieťa sa pri hre učí tvary, názvy plodov, písmená a číslice, farby priťahujú pozornosť a to všetko má pozitívny vplyv na ich vývoj a povzbudzujú ich pri hre. Hračka je vhodná pre deti od 3… (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny Dinosaurus T-REX

Interaktívny Dinosaurus T-REX

Dinosaury sa vrátili! Zažite vzrušujúce dobrodružstvo a objavte svet prehistorických tvorov. Interaktívny dinosaurus na batérie určite zapôsobí svojím milým vzhľadom na mnoho detí, ktoré si ho rýchlo obľúbia. Elektronický Dinosaurus T-REX je skvelý výtvor pre deti, ktorý kráča, vydáva realistický, hlasný revúci zvuk a oči a ústa dinosaura žiaria. Má pohyblivé predné labky a pohyblivú hlavu. Hlavný vypínač aktivuje všetky funkcie dinosaura. K funkčnosti zvukových a svetelných efektov sú potrebné 3 ks batérii typu AA 1.5V - nie sú súčasťou balenia. Je vyrobený z kvalitného plastu.Rozmer dinosaura: dĺžka: 48 cm šírka: 14cm výška: 23 cmRozmer balenia: dĺžka: 28 cm šírka: 14,5 cm výška: 20 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny plyšový pes Husky

Interaktívny plyšový pes Husky

Interaktívny plyšový pes Husky je krásna hračka pre všetky deti, ktoré milujú zvieratka. Štekajúci psík, ktorý reaguje na dotyk deti, ich určite poteší.Keď sa pohladi po chrbte: šteká kňučí Ľahne si na brucho Ľahne si na predné labky Prosí: sedí na zadných nohách a prednými prosí sedí ňuchaOčarujúca hračka poskytne veľa hodín zábavy. Je príjemná na dotyk a ideálna pre objímanie a hladkaniePes je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu, príjemného na dotyk. K funkčnosti sú potrebné 4 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer psíka: dĺžka: 29 cm šírka: 12 cm výška: 22 cm (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny škrečok opakujúci slová

Interaktívny škrečok opakujúci slová

Nie je pravda, že najlepší priateľ človeka je pes. Najlepší priateľ človeka je tento škrečok, ktorý sa chová ako papagáj - opakuje všetko, čo počuje. Plyšový škrečok svojim hlasom zopakuje každé slovo, ktoré počuje svojimi malými uškami. Je to báječná hračka, ktorá vyvolá úsmev na každej tvári. Je vyrobený z plastu pokrytý jemným plyšom. Aktivuje sa, keď počuje zvuk. K funkčnosti sú potrebné 3 ks batérii typu AAA - nie sú súčasťou balenia. Farba dodaného škrečka sa môže odlišovať od farby na obrázku - viac hnedých odtieňov.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer: 9 cm x 11 cm / šírka x výška (najlepsiehracky.sk)

Interaktívny autobus s knižkou

Interaktívny autobus s knižkou

Interaktívny autobus s knižkou svojím zaujímavým sfarbením a funkciami určite pritiahne pozornosť malých detí, s ktorým zažijú skvelú zábavu. Funkcie autobusu: Na kapote má pohyblivý otočný valec so zvieratami, ktorý sa po otočení rozsvieti a ozve sa detský smiech a príjemná melódia. Na streche je tlačidlo, ktoré spustí zvukové efekty ako klaksón, štart motora a melódie. K dispozícii je tiež knižka s tlačidlami rôznych tvarov a farieb. Tlačidlá sú priradené zvieratám zobrazeným na obrázku a po stlačení tlačidla sa ozve z autobusu hlas zvieraťa.Jedna zo strán autobusu má ozubené kolesá s kľukou, ktoré keď sa uvedú do pohybu vydávajú tikavý zvuk. Na druhej strane sú farebné priateľské tváre s výrazmi emócií - tváre (napr. radosť - úsmev, smútok - hnev atď.), Všade okolo sú farebné rámy,… (najlepsiehracky.sk)

Piqipi interaktívna kniha Dievčatko

Piqipi interaktívna kniha Dievčatko

Interaktívna kniha Dievčatko je podobne ako ostatné Piqipi knižky výsledkom precíznej ručnej práce. Je plná aktivít, ktoré pomáhajú pri rozvoji myslenia, fantázie i jemnej motoriky, ktorej osvojenie je hlavne v predškolskom veku kľúčové.V knižke Dievčatko nájdete kuchynku či práčovňu a predmety, ktoré sú pre ne typické - jedlo, oblečenie a aj také detaily ako štipce na prádlo.Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú ... (skvelydarcek.sk)

Piqipi interaktívna kniha Zajko

Piqipi interaktívna kniha Zajko

Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Či už máte doma dievčatko alebo chlapčeka, quiet book Piqipi si zamilujú. Knižka ponúka množstvo zábavy spojenej s rozvojom myslenia, zručnosti a fantázie.Ručne šitá interaktívna knižka Zajko je plná veselých príhod, pri ktorých deti spoznajú farby, obyvateľov farmy či geometrické tvary.Piqipi je hračka, ktorú deti milujú. To dokazuje ... (skvelydarcek.sk)

Piqipi interaktívna kniha Šteniatko

Piqipi interaktívna kniha Šteniatko

Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, s číslami, s rôznymi geometrickými tvarmi, a to všetko v kvalitne prepracovanej knižke bez slov.Najlepšie šteniatko na svete? Predsa to od Piqipi! Nehryzie, nepĺzne, dokáže riadiť vláčik aj hrať pexeso. Ľúbi farebné kostičky a zo všetkého ... (skvelydarcek.sk)

Piqipi interaktívna kniha Opička

Piqipi interaktívna kniha Opička

Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, s číslami, s rôznymi geometrickými tvarmi, a to všetko v kvalitne prepracovanej knižke bez slov.Edícia Opička je inšpirovaná detskou zvedavosťou. Má rada všetko farebné, žiarivé, miluje gombíky a zbožňuje pizzu. Spoznajte s ňou tajomstvá ... (skvelydarcek.sk)

Piqipi interaktívna kniha Chlapček

Piqipi interaktívna kniha Chlapček

Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, s číslami, s rôznymi geometrickými tvarmi, a to všetko v kvalitne prepracovanej knižke bez slov.Interaktívna knižka Chlapček je výsledkom precíznej ručnej práce. V knižke nájdete množstvo aktivít, ktoré zabavia každého chlapca či dievča. Tento ... (skvelydarcek.sk)

Interaktívny stolík Vodný svet

Interaktívny stolík Vodný svet

Interaktívny stolík Vodný svet Interaktívny stôl pre deti na hranie s vodou a pieskom. Živé farby povzbudia každé dieťa, aby sa zahralo. Skvelá hračka pre chlapcov a dievčatá. Vynikajúca hračka, ktorá rozvíja kreativitu a tvorivé myslenie. Hračka pozostáva z podložky na dvoch širokých nohách, do ktorej môžeme naliať vodu. V jeho interiéri sa nachádzajú vodné chodby a množstvo pohyblivých prvkov. Okrem dostupných zábavných možností na hranie s vodou má ... (skvelydarcek.sk)

Piqipi interaktívna kniha Zimná

Piqipi interaktívna kniha Zimná

Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Interaktívne knižky Piqipi poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, s číslami, s rôznymi geometrickými tvarmi, a to všetko v kvalitne prepracovanej knižke bez slov.Interaktívna knižka Vianoce je výsledkom precíznej ručnej práce. V knižke nájdete množstvo aktivít, ktoré zabavia každé dieťa. Tento originálny ... (skvelydarcek.sk)

nabytok na hracky, kožený postroj pre psa lila farby, mall hracky pre psov, hracky pre psov Puller, mac toys interaktívne hracky, inteligenčný hracky pre psov, psi hracky kývajúcou hlavou, drevene hracky pre šteňatá, Strategická hracky pre psov, psi hracky plnene krmivom

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť