Izmael naramok pearl crystal luxury kp373

IZMAEL Náramok Pearl Crystal Luxury KP373

IZMAEL Náramok Pearl Crystal   Luxury KP373

Náramok Pearl Crystal Nádherný náramok Pearl Crystal za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Pearl Heart Strieborná KP15156

IZMAEL Náramok Pearl Heart Strieborná KP15156

Náramok Pearl Heart Krásny náramok Pearl Heart za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Špecifikácia: Dĺžka náramku : 16cm (na gumičku) Rozmer srdiečka : 1,5cm x 1,5cm Farba : Strieborná Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L, imitácia perál (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Pearl Heart Zlatá KP15157

IZMAEL Náramok Pearl Heart Zlatá KP15157

Náramok Pearl Heart Krásny náramok Pearl Heart za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Šperk je ródiovaný. (Ródiovanie je povrchová úprava šperkov, ktorá zabezpečuje ich zlepšenú odolnosť, kvalitu, životnosť a lesk). Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Špecifikácia: Dĺžka náramku : 16cm (na gumičku) Rozmer srdiečka : 1,5cm x 1,5cm Farba : Zlatá Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L, imitácia perál (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Luxury Zlatá/Typ9 KP2202

IZMAEL Náramok Luxury   Zlatá/Typ9 KP2202

Náramok Luxury Nádherný náramok Luxury za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je pozlátený. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: 15cm + 5cm Veľkosť zdobenia: 4cm x 1,1cm Farba: Zlatá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Crystal Heart Strieborná KP15207

IZMAEL Náramok Crystal Heart Strieborná KP15207

Náramok Crystal Heart Krásny náramok Crystal Heart za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Špecifikácia: Priemer náramku : 6,5cm (rozťahovací) Veľkosť srdiečka : 1,5cm x 1,2cm Farba : Strieborná Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Crystal Heart Zlatá KP15206

IZMAEL Náramok Crystal Heart Zlatá KP15206

Náramok Crystal Heart Krásny náramok Crystal Heart za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Šperk je ródiovaný. (Ródiovanie je povrchová úprava šperkov, ktorá zabezpečuje ich zlepšenú odolnosť, kvalitu, životnosť a lesk). Špecifikácia: Priemer náramku : 6,5cm (rozťahovací) Veľkosť srdiečka : 1,5cm x 1,2cm Farba : Zlatá Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Crystal Heart Zlatá/Ružová KP15205

IZMAEL Náramok Crystal Heart Zlatá/Ružová KP15205

Náramok Crystal Heart Krásny náramok Crystal Heart za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Šperk je ródiovaný. (Ródiovanie je povrchová úprava šperkov, ktorá zabezpečuje ich zlepšenú odolnosť, kvalitu, životnosť a lesk). Špecifikácia: Priemer náramku : 6,5cm (rozťahovací) Veľkosť srdiečka : 1,5cm x 1,2cm Farba : Zlatá/Ružová Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L (izmael.eu)

Pearl Crystal Beat CRB524FP/C742 Blue Sapphire

Pearl Crystal Beat CRB524FP/C742 Blue Sapphire

Revolučná bezšvová konštrukcia Crystal Beat bola vylisovaná, nie valcovaná a vytvorila silný akrylový bubnový systém, ktorý dokáže obstáť v náročných podmienkach na turné. Nové Crystal Beat majú 7 mm lisovaný, bezšvový akrylový korpus. Vynikajúce pre stredobod pozornosti v situáciách s potrebnou vysokou hlasitosťou, kde je kľúčová živšia prítomnosť na pódiu.Oká, obruče a držiaky na každom bubne Crystal Beat sú navrhnuté na jednoduchý účel: zachovať vernosť korpusov a dodať efektívnu čistotu akrylu. Zahrnuté sú ľahké, robustné 1,6 mm obruče s trojitými prírubami, CRBL izolované oká na tomy a závesný systém OptiMount, ktorý udrží montážny materiál mimo korpusu.Hlasný a priamy Pearl's Free Floating Snare System posúva pôvodný bezšvový akrylový korpus Crystal Beat novým, silným smerom. Farba:… (muziker.com)

IZMAEL Náramok Charm Modrá KP370

IZMAEL Náramok Charm   Modrá KP370

Náramok Charm Nádherný náramok Charm za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: 17cm - 25cm (nastaviteľný) Veľkosť stredných perál: 0,8cm Farba: Modrá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Bangle Multi KP377

IZMAEL Náramok Bangle   Multi KP377

Náramok Bangle Nádherný náramok Bangle za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: 17cm - 25cm (nastaviteľný) Šírka náramku: 1,9cm Farba: Muli (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Prestige Čierna KP1019

IZMAEL Náramok Prestige   Čierna KP1019

Náramok Prestige Nádherný náramok Prestige za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: 18+7 cm Farba: Čierna (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Kvet Zlatá KP3472

IZMAEL Náramok Kvet Zlatá KP3472

Náramok Kvet Prekrásny náramok Kvet za úžasnú cenu. Náramok nemá zapínanie. Je zo spodnej časti otvorený a zakončený z oboch strán guličkami. Dá sa pekne regulovať roztiahnutím, alebo stiahnutím podľa Vášho zápästia. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Najmenšia veľkosť náramku: 18cm Veľkosť zdobenia: kvet 1,5cm x 1,5cm Farba: Zlatá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zita Čierna KP3564

IZMAEL Náramok Zita Čierna KP3564

Náramok Zita-Čierna Krásny náramok Zita za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je na gumičku (prispôsobivý ruke). Prevedenie šperku Vás očarí. Špecifikácia: Veľkosť náramku: uni (na gumičku) Zdobenie: Guličkové komponenty Farba: Čierna (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zita Tyrkysová KP3566

IZMAEL Náramok Zita Tyrkysová KP3566

Náramok Zita-Tyrkysová Krásny náramok Zita za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je na gumičku (prispôsobivý ruke). Prevedenie šperku Vás očarí. Špecifikácia: Veľkosť náramku: uni (na gumičku) Zdobenie: Guličkové komponenty Farba: Tyrkysová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zita Multi KP3567

IZMAEL Náramok Zita Multi KP3567

Náramok Zita-Multi Krásny náramok Zita za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je na gumičku (prispôsobivý ruke). Prevedenie šperku Vás očarí. Špecifikácia: Veľkosť náramku: uni (na gumičku) Zdobenie: Guličkové komponenty Farba: Multi (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zita Červená KP3563

IZMAEL Náramok Zita Červená KP3563

Náramok Zita-Červená Krásny náramok Zita za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je na gumičku (prispôsobivý ruke). Prevedenie šperku Vás očarí. Špecifikácia: Veľkosť náramku: uni (na gumičku) Zdobenie: Guličkové komponenty Farba: Červená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zita Modrá KP3565

IZMAEL Náramok Zita Modrá KP3565

Náramok Zita-Modrá Krásny náramok Zita za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je na gumičku (prispôsobivý ruke). Prevedenie šperku Vás očarí. Špecifikácia: Veľkosť náramku: uni (na gumičku) Zdobenie: Guličkové komponenty Farba: Modrá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Písmeno Q KP6675

IZMAEL Náramok Písmeno Q KP6675

Náramok Písmeno Elegantný náramok Písmeno za bezkonkurenčnú cenu. Tento šperk je vhodný aj na každodenné nosenie. Neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium. Špecifikácia: Dĺžka: 18cm + 6,5cm Písmeno: Q Materiál: zlúčenina kovu a zinku Farba: Zlatá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Leaf Strieborná KP20404

IZMAEL Náramok Leaf Strieborná KP20404

Náramok Leaf Elegantný náramok Leaf za bezkonkurenčnú cenu. Tento šperk je vhodný aj na každodenné nosenie. Neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium. Z vnútornej strany náramku je citát: Friends are the Family we choose (Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme). Špecifikácia: Priemer: 6,5cm (jemne rozťahujúci) Materiál: Nehrdzavejúca oceľ Farba: Strieborná (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Planets Typ2 KP7356

IZMAEL Náramok Planets Typ2 KP7356

Náramok Planets Krásny ručne vyrábaný náramok Planets za bezkonkurenčnú cenu. Vo vnútri guličky sú vyobrazené planéty. Tento náramok je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Náramok je zaťahovací a je dodávaný v krásnej semišovej krabičke. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na zaťahovanie (max.20cm) Materiál: Sklo, Šnúrka Farba: Čierna/Typ2 (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Planets Typ5 KP7359

IZMAEL Náramok Planets Typ5 KP7359

Náramok Planets Krásny ručne vyrábaný náramok Planets za bezkonkurenčnú cenu. Vo vnútri guličky sú vyobrazené planéty. Tento náramok je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Náramok je zaťahovací a je dodávaný v krásnej semišovej krabičke. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na zaťahovanie (max.20cm) Materiál: Sklo, Šnúrka Farba: Čierna/Typ5 (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Eiffel Zlatá KP4806

IZMAEL Náramok Eiffel Zlatá KP4806

Náramok Eiffel Moderný náramok Eiffel za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: 14cm + 5cm Rozmer zdobenia: 2cm x 0,8cm Farba: Zlatá Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Ardor Červená KP2664

IZMAEL Náramok Ardor Červená KP2664

Náramok Ardor Zaujímavý náramok Ardor za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je zdobený korálkami. Rôzne vzory upútajú a dodajú Vám tú správnu iskru. Špecifikácia: Priemer náramku: 6cm Zloženie: zlúčenina kovu a zinku Farba: Červená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Ardor Hnedá KP2665

IZMAEL Náramok Ardor Hnedá KP2665

Náramok Ardor Zaujímavý náramok Ardor za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je zdobený korálkami. Rôzne vzory upútajú a dodajú Vám tú správnu iskru. Špecifikácia: Priemer náramku: 6cm Zloženie: zlúčenina kovu a zinku Farba: Hnedá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Ardor Zelená KP2667

IZMAEL Náramok Ardor Zelená KP2667

Náramok Ardor Zaujímavý náramok Ardor za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je zdobený korálkami. Rôzne vzory upútajú a dodajú Vám tú správnu iskru. Špecifikácia: Priemer náramku: 6cm Zloženie: zlúčenina kovu a zinku Farba: Zelená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Natural Fialová KP2547

IZMAEL Náramok Natural Fialová KP2547

Náramok Natural Moderný Náramok Natural za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Fialová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Natural Hnedá KP2551

IZMAEL Náramok Natural Hnedá KP2551

Náramok Natural Moderný Náramok Natural za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Hnedá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Lexa Biela KP2679

IZMAEL Náramok Lexa Biela KP2679

Náramok Lexa Nádherný Náramok Lexa za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: elastický Zloženie: Prírodný kameň Zdobenie: lístok, strapačka Farba: Biela (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Virtue Hnedá KP2694

IZMAEL Náramok Virtue Hnedá KP2694

Náramok Virtue Jemný náramok Virtue za bezkonkurenčnú cenu. Náramok neobsahuje nikel a ani olovo preto je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou. Tento šperk sa nádherne leskne, je zdobený malými úlomkami farebných kamienkov a nádherne sa vyníma. Špecifikácia: Obvod náramku: 5,4cm + 4,5cm (retiazka) Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku Farba: Hnedá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Stilvoll Sl.Oranžová KP2902

IZMAEL Náramok Stilvoll Sl.Oranžová KP2902

Náramok Stilvoll Zaujímavý, prepletaný náramok Stilvoll za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je zdobený shamballa guličkou a rôznymi korálikmi. Vhodné do práce, školy, ale aj na rôzne príležitosti. Hlavná shamballa gulička je na magnet (uzatváranie) - magnet silno drží , náramok sa sám od seba nerozopne. Špecifikácia: Dĺžka: cca 18,5cm Zloženie: koráliky, magnet Farba: Slabo Oranžová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Stilvoll Červená KP2892

IZMAEL Náramok Stilvoll Červená KP2892

Náramok Stilvoll Zaujímavý, prepletaný náramok Stilvoll za bezkonkurenčnú cenu. Náramok je zdobený shamballa guličkou a rôznymi korálikmi. Vhodné do práce, školy, ale aj na rôzne príležitosti. Hlavná shamballa gulička je na magnet (uzatváranie) - magnet silno drží , náramok sa sám od seba nerozopne. Špecifikácia: Dĺžka: cca 18,5cm Zloženie: koráliky, magnet Farba: Červená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Beads Hnedá KP4189

IZMAEL Náramok Beads Hnedá KP4189

Náramok Beads Krásny náramok Beads za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: Univerzálna (gumička) Max. šírka náramku: 1cm Farba: Hnedá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Beads Sl.Modrá KP4191

IZMAEL Náramok Beads Sl.Modrá KP4191

Náramok Beads Krásny náramok Beads za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: Univerzálna (gumička) Max. šírka náramku: 1cm Farba: Sl.Modrá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Favour Zelená KP1296

IZMAEL Náramok Favour   Zelená KP1296

Náramok Favour Luxusný náramok Favour za bezkonkurenčnú cenu.Náramok je zložený zo zlúčeniny zinku a striebra a zdobený farebným, švajčiarským, kubickým zirkónom.Šperk neobsahuje nikel,olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: 19cm Farba: Zelená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Favour Hnedá KP1293

IZMAEL Náramok Favour   Hnedá KP1293

Náramok Favour Luxusný náramok Favour za bezkonkurenčnú cenu.Náramok je zložený zo zlúčeniny zinku a striebra a zdobený farebným, švajčiarským, kubickým zirkónom.Šperk neobsahuje nikel,olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: 19cm Farba: Hnedá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Velvet Modrá KP3343

IZMAEL Náramok Velvet Modrá KP3343

Náramok Velvet Nádherný náramok Velvet za bezkonkurenčnú cenu. Náramok sa skladá z 3 jednotlivých náramkov. Náramok z korálikov je zdobený shamballa guličkami a príveskom so strapčekom. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: 16-17cm (sú elastické) Počet náramkov : 3ks (každý sa dá nosiť jednotlivo) Farba: Modrá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Hannah Zlatá KP20407

IZMAEL Náramok Hannah Zlatá KP20407

Náramok Hannah Elegantný pevný náramok Hannah za bezkonkurenčnú cenu. Tento šperk je vhodný aj na každodenné nosenie. Neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium. Špecifikácia: Priemer: 6cm Zdobenie: Zircon Materiál: Nehrdzavejúca oceľ Farba: Zlatá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Christa Ružová KP20414

IZMAEL Náramok Christa Ružová KP20414

Náramok Christa Nádherný náramok Christa za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Zloženie: Korálky Farba: Ružová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Hannah Strieborná KP20408

IZMAEL Náramok Hannah Strieborná KP20408

Náramok Hannah Elegantný pevný náramok Hannah za bezkonkurenčnú cenu. Tento šperk je vhodný aj na každodenné nosenie. Neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium. Špecifikácia: Priemer: 6cm Zdobenie: Zircon Materiál: Nehrdzavejúca oceľ Farba: Strieborná (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Zelda Zlatá KP20261

IZMAEL Náramok Zelda Zlatá KP20261

Náramok Zelda Nádherný srdiečkový náramok Zelda za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. K tomuto náramku nájdete u nás aj náhrdelník v rovnakom prevedení. Špecifikácia: Veľkosť náramku: 17cm + 5cm Zloženie: Nehrdzavejúca oceľ Farba: Zlatá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Steine Biela KP13245

IZMAEL Náramok Steine Biela KP13245

Náramok Steine Moderný Náramok Steine za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Biela Veľkosť guličiek: 0,4cm (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Steine Fialová KP13246

IZMAEL Náramok Steine Fialová KP13246

Náramok Steine Moderný Náramok Steine za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Fialová Veľkosť guličiek: 0,4cm (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Steine Modrá KP13247

IZMAEL Náramok Steine Modrá KP13247

Náramok Steine Moderný Náramok Steine za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Modrá Veľkosť guličiek: 0,4cm (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Sivá KP13762

IZMAEL Náramok Remy Sivá KP13762

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Sivá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Oranžová KP13763

IZMAEL Náramok Remy Oranžová KP13763

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Oranžová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Modrá KP13766

IZMAEL Náramok Remy Modrá KP13766

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Modrá (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Fialová KP13767

IZMAEL Náramok Remy Fialová KP13767

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Fialová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Biela KP13769

IZMAEL Náramok Remy Biela KP13769

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Biela (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Červená KP13764

IZMAEL Náramok Remy Červená KP13764

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Červená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Zelená KP13765

IZMAEL Náramok Remy Zelená KP13765

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Zelená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Remy Čierna KP13768

IZMAEL Náramok Remy Čierna KP13768

Náramok Remy Nádherný náramok Remy za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,6cm Zloženie: Korálky Farba: Čierna (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Kase Biela KP13699

IZMAEL Náramok Kase Biela KP13699

Náramok Kase Moderný Náramok Kase za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Biela Veľkosť guličiek: 0,8cm (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Kase Čierna KP13700

IZMAEL Náramok Kase Čierna KP13700

Náramok Kase Moderný Náramok Kase za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tú správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka náramku: na gumičku Farba: Čierna Veľkosť guličiek: 0,8cm (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Abby Zelená2 KP13738

IZMAEL Náramok Abby Zelená2 KP13738

Náramok Abby Nádherný náramok Abby za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,8cm Zloženie: Korálky Farba: Zelená2 (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Abby Biela KP13735

IZMAEL Náramok Abby Biela KP13735

Náramok Abby Nádherný náramok Abby za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,8cm Zloženie: Korálky Farba: Biela (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Abby Zelená KP13737

IZMAEL Náramok Abby Zelená KP13737

Náramok Abby Nádherný náramok Abby za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,8cm Zloženie: Korálky Farba: Zelená (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Abby Ružová KP13740

IZMAEL Náramok Abby Ružová KP13740

Náramok Abby Nádherný náramok Abby za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: na gumičku Rozmer korálok: 0,8cm Zloženie: Korálky Farba: Ružová (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Violeta Zlatá KP15231

IZMAEL Náramok Violeta Zlatá KP15231

Náramok Violeta Krásny náramok Violeta za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Krásne zdobenie vás zaručene očarí. Šperk je ródiovaný. (Ródiovanie je povrchová úprava šperkov, ktorá zabezpečuje ich zlepšenú odolnosť, kvalitu, životnosť a lesk). Špecifikácia: Dĺžka náramku : 14cm + 5cm Farba : Zlatá Zloženie: Ušľachtilá oceľ 316L (izmael.eu)

IZMAEL Náramok Tami Oranžová KP15064

IZMAEL Náramok Tami Oranžová KP15064

Náramok Tami Moderný náramok Tami za bezkonkurenčnú cenu. Nielenže Vás očarí, ale dodá aj tu správnu iskru. Šperk neobsahuje nikel, olovo a ani kadmium, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Veľkosť náramku: max. 24cm (zaťahovací) Rozmer korálok: 0,8cm Zloženie: Bavlna, korálky Farba: Oranžová/Čierna (izmael.eu)

detská prilba na bicykel, prilba na bicykel detská, Decathlon detské bicykle, detské bicykle veľkosti, detské bicykle veľkosť, bazár detské bicykle 16, detské bicykle 16 bazár, detská sedačka na bicykel predné, predné detská sedačka na bicykel, detská sedačka na predné koleso

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť