Jaku boby olympic cervena

JAKU Boby OLYMPIC – červená

JAKU Boby OLYMPIC – červená

Klasické plastové boby s možnosťou riadenia pákami a s ťažným popruhom. (feedo.sk)

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:100 × 57 × 36 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Uprostred je pohodlne prístupná ručná brzda. Popruh s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

Detské plastové boby modré. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

Detské plastové boby červené. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, modrá

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:100 × 57 × 36 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Uprostred je pohodlne prístupná ručná brzda. Popruh s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi športovú jazdu. (feedo.sk)

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE Parametre produktu Dĺžka (mm) 800 Maximálna hmotnosť zaťaženie (kg) 50 Šírka (mm) 330 Teplota max (° C) 60 Teplota min (° C) -20 Váha (g) 1300 Vhodný vek 3 Výška (mm) 140   Sánkovanie » Boby » Boby Yate CYCLONE (gamisport.sk)

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB Jednoduchý a spoľahlivý systém trojbodových bezpečnostných pásov, ergonomický sedák s protišmykovou úpravou pre pohodlnú jazdu Parametre produktu: Dĺžka (mm): 740 Maximálna hmotnosť zaťaženie 50 Šírka (mm) 380 Teplota max (° C) 70 Teplota min (° C) -30 Váha (g) 1350 Vhodný vek 3 Výška (mm) 330 Sánkovanie » Boby » Boby Yate BAMBI BOB (gamisport.sk)

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné Samovoľné vrátenie prednej časti do priameho smeru, umožňuje kopírovanie terénu vo všetkých smeroch, určené pre rekreačný šport. Parametre Rozmery 115 x 51 x 17 cm Sánkovanie » Boby » Boby Yate GALAXY - riaditeľné (gamisport.sk)

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné Bob plastový riaditeľný s volantom a brzdami - SNOW BOAT - určené pre rekreačný šport. Dodávame vo farbe zelenej, so žltými doplnkami. Bob je opatrený kovovými tiahlami na riadenie štyroch plastových lyží, čo zaisťuje bezpečné ovládanie bobu pri jazde. Bob má tiež dve masívne pákové brzdy, ktoré umožňujú bezpečné zastavenie bôbu. Rozmery bôbu sú 93 x 44 x 21 cm, Hmotnosť 3,5 kg. Nosnosť 40 kg. Farby: červená, zelená, modrá Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné (gamisport.sk)

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 9.49 €. Dětské boby UFO - modré Technické údaje: bob plastový UFO s brzdami určeno pro rekreační sport pevný bob, jehož drobným nedostatkem je, že nemá vestavěné sedátko vlastnostmi na sněhu a pevností se vyrovná kterémukoli jinému bobu rozměrově patří mezi větší boby - 85 x 43 x 17 cm k dispozici v barvě modré, viz foto (kokiskashop.sk)

Sulov-Olympic, červené (4891223094961)

Sulov-Olympic, červené (4891223094961)

Boby vyrobené z plastu; nosnosť 50 kg; ovládanie pomocou páčok; brzdenie pomocou páčok; hmotnosť bobov 1 kg Na boboch Sulov-Olympic si vaše deti užijú zimu tak, ako ste si ju užívali vy! Boby sú vyrobené z jedného dielu pevného a odolného plastu a nechýbajú im ani dve postranné brzdové páky. S ich pomocou je možné riadiť smer jazdy, spomaliť alebo úplne zastaviť. K pohodliu jazdca prispieva vyvýšené sedadlo a popruh, vďaka ktorému môžu deti boby Sulov-Olympic ťahať za sebou a nemusia ich prácne prenášať. Všetky kusy série bobov Sulov-Olympic sú navyše vyhotovené v peknom, jednofarebnom vyhotovení: v tomto prípade majú boby sýtočervenú farbu.Prečo deťom zaobstarať boby Sulov-Olympic (červené)Vo výbave bobov nechýbajú brzdové páky na spomalenie jazdy alebo riadenie smeruŤažný popruh: deti… (alza.sk)

Sulov-Olympic, tmavomodré (4891223094992)

Sulov-Olympic, tmavomodré (4891223094992)

Boby vyrobené z plastu; nosnosť 50 kg; ovládanie pomocou páčok; brzdenie pomocou páčok; hmotnosť bobov 1 kg Na boboch Sulov-Olympic si vaše deti užijú zimu tak, ako ste si ju užívali vy! Boby sú vyrobené z jedného dielu pevného a odolného plastu a nechýbajú im ani dve postranné brzdové páky. S ich pomocou je možné riadiť smer jazdy, spomaliť alebo úplne zastaviť. K pohodliu jazdca prispieva vyvýšené sedadlo a popruh, vďaka ktorému môžu deti boby Sulov-Olympic ťahať za sebou a nemusia ich prácne prenášať. Všetky kusy série bobov Sulov-Olympic sú navyše vyhotovené v peknom, jednofarebnom vyhotovení: v tomto prípade majú boby tmavomodrú farbu.Prečo deťom zaobstarať boby Sulov-Olympic (tmavomodré)Vo výbave bobov nechýbajú brzdové páky na spomalenie jazdy alebo riadenie smeruŤažný popruh:… (alza.sk)

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné Boby riaditeľné SNOW FORMULE Stilový dizajn závodné formule. Stredová brzda pre väčšie bezpečie. Originálne prevedenie so štyrmi lyžinami. Zaručuje jednoduché zatáčanie. Čelné deformačná zóna Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné (gamisport.sk)

Teplomer MARIMEX OLYMPIC 10963002

Teplomer MARIMEX OLYMPIC 10963002

Kvalitní Teplomer MARIMEX OLYMPIC 10963002 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Teplomery | Bazénové teplomery. (esat.sk)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Boby – materiál: plast, nosnosť: 25kg, hmotnosť: 1kg, farba: modrá Detské boby od výrobcu Plastkon, s pomocou ktorých vaše deti zvládnu kopce a svahy jedna báseň. Hlavnou prednosťou týchto zjazdových bobov je kvalitne vyrobená plastová konštrukcia. Boby majú nosnosť 25 kg, preto sa hodia skôr pre deti do 12 rokov a nehodia sa na jazdu vo dvojici. Rozhodujúce vlastnosti bobov Plastkon Boby Baby Rider modré Atraktívna Modrá farba Nosnosť až 25 kg Na zastavenie bobov vám poslúžia Nie je Materiál použitý na výrobu: Plast Nie je na riadenie bobov (alza.sk)

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá​ od výrobce Alpengaudi v kategorii Šmykľavka za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Olympic plastový bob - oranžový

Olympic plastový bob - oranžový

Olympic plastový bob - oranžový z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 8.29 €. Olympic plastový bob - oranžový Technické údaje: bob plastový UFO s brzdami určeno pro rekreační sport jedná se o pevný bob, jehož drobným nedostatkem je, že nemá vestavěné sedátko vlastnostmi na sněhu a pevností se vyrovná kterémukoli jinému bobu rozměrově patří mezi menší boby - 82 x 37 x 17 cm k dispozici v barvě svítivě oranžové, viz foto (kokiskashop.sk)

MARIMEX Skimmer Olympic (10900001)

MARIMEX Skimmer Olympic (10900001)

Skimmer – možno pripojiť 5/4 (32mm) a 6/4 (38mm) hadicu Skimmer určený pre nasávanie a zachytávanie všetkých nečistôt v bazénoch.Skimmer slúži ako hrubý predfilter pre bazénovú filtráciu. Nežiaducu špinu v podobe opadaného lístia, hmyzu či ihličia nasaje a zachytí sitom na nečistoty. K zberaču ľahko pripojíte hadicu 5/4 (32 mm) aj 6/4 (38 mm). V balení nájdete teleso zberača, balenie skrutiek, prírubu a jej tesnenia, hadicový tŕň 32/38 mm, hrubé sitko, klapku, veko, Skim vac pre pripojenie vysávača aj kompletnú zostavu vratnej trysky s tesnením. Výška 30 cm a priemer 20,5 cm.Kľúčové vlastnostiVhodné pre bazény OrlandoUrčený pre nadzemné aj zapustené fóliové bazényJednoduchá montážHmotnosť 1,9 kgVonkajší rámček 21 × 20 cmVnútorný rámček 14,5 × 13,5 cm (alza.sk)

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 15.49 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Boby Cyclone plast 80x40cm červené v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.sk)

Plastimo Kompas Olympic 135 - biely-čierny

Plastimo Kompas Olympic 135 - biely-čierny

Kompas s kompenzáciou určený pre lode dlhšie ako 9 m čitateľný z viacerých uhlov pohľadu súčasne, čo umožňuje jeho sledovanie nielen z kokpitu, ale napríklad aj z kajuty. Je vybavený jedinečným kĺbovým ochranným zabudovaným posuvným krytom z 3 posuvných častí. Má LED podsv (muziker.com)

Fender Jeff Beck Stratocaster Olympic white

Fender Jeff Beck Stratocaster Olympic white

Elektrická gitara: Jeff Beck Stratocaster, Hmatník z palisandru (RW), Farba Olympic white. (muziker.com)

Fender IEM Nine Olympic Pearl

Fender IEM Nine Olympic Pearl

Malé slúchadlá do uší typu in-ear zo série In Ear Monitor. Sú ideálne na pódium, ale aj na dlhé cestovanie a sú skvelým doplnkom pre každého milovníka hudby. Slúchadlá sú vybavené dynamickými drivermi s veľkosťou 9,25 mm, ktoré sú uložené v extrémne komfortnej štíhlej ko (muziker.com)

MARIMEX Teplomer plávajúci Olympic (10963002)

MARIMEX Teplomer plávajúci Olympic (10963002)

Teplomer do bazéna – určený na meranie teploty v bazéne Plávajúci teplomer pre ľahkú kontrolu teploty vody v bazéne.Pokiaľ chcete mať teplotu vody vo svojom bazéne neustále pod kontrolou, potrebujete plávajúci teplomer. A ak za neho nechcete dávať premrštené sumy, tento teplomer od firmy Marimex je jasná voľba – za veľmi výhodnú cenu splní všetko, čo potrebujete.Kľúčové vlastnostiPlávajúci teplomerNa meranie vody v bazéneVýhodná cena (alza.sk)

Tričko heine cervená 42

Tričko heine cervená 42

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Tričko heine cervená 46

Tričko heine cervená 46

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Chiemsee Plavky cervená 8

Chiemsee Plavky cervená 8

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (lascana.sk)

Chiemsee Plavky cervená 4

Chiemsee Plavky cervená 4

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (lascana.sk)

Chiemsee Plavky cervená 7

Chiemsee Plavky cervená 7

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (lascana.sk)

Plavky Chiemsee cervená 7

Plavky Chiemsee cervená 7

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto.sk)

Tričko heine cervená 36

Tričko heine cervená 36

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Plavky Chiemsee cervená 4

Plavky Chiemsee cervená 4

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto.sk)

Fender Eric Clapton Stratocaster MN Olympic White

Fender Eric Clapton Stratocaster MN Olympic White

Elektrická gitara zo série Artist, telo je vyrobené z výberovej jelše s uretanovým lakovaním, moderný šroubovaný javorový Soft "V" krk s 22 Medium Jumbo pražcovým javorovým hmatníkom, snímače 3x Vintage Noiseless Strat, aktívna elektronika, ovládanie 1x Volume, 1x Tone, 1x mid-boo (muziker.com)

Fender American PRO Telecaster RW Olympic White

Fender American PRO Telecaster RW Olympic White

Elektrická gitara tvaru Telecaster zo série American Pro. Klasicky tvarované jelšové telo je natreté odolným polyuretánovým lakom. Krk nástroja je vyrobený z javora a vyniká moderným profilom tvaru ''Deep'' C. Rádius nástroja je 241 mm. Skrutkovaný krk s menzúrou 648 mm je vyhotoven (muziker.com)

Fender American PRO Jazzmaster RW Olympic White

Fender American PRO Jazzmaster RW Olympic White

Elektrická gitara tvaru Jazzmaster zo série American Pro. Klasicky tvarované jelšové telo je natreté odolným polyuretánovým lakom. Krk nástroja je vyrobený z javora a vyniká moderným profilom tvaru ''Deep'' C. Rádius nástroja je 241 mm. Skrutkovaný krk s menzúrou 648 mm je vyhotoven (muziker.com)

Fender American Elite Stratocaster Ebony Olympic Pearl

Fender American Elite Stratocaster Ebony Olympic Pearl

Elektrická gitara z modelovej série Stratocaster Elite. Klasicky tvarované jelšové telo je natreté odolným polyuretánovým lakom. Krk nástroja je vyrobený z javora a vyniká premenlivým profilom, ktorý prechádza z tvaru C postupne do D. Premenlivý je aj rádius nástroja, ktorý sa z 2 (muziker.com)

Squier Vintage Modified Jazz Bass, Olympic White

Squier Vintage Modified Jazz Bass, Olympic White

Typ tela: Jazz Séria Vintage Modified Materiál tela: lipa Krk: javor (v tvare "C") Hmatník: Indian Laurel Počet pražcov: 20 (typu Medium Jumbo) Dĺžka menzúry: 864 mm Kobylka: Vintage-Style Nultý pražec zo syntetickej kosti so šírkou 38,1 mm Chrómovaný hardware Standard Open-Gear ladiace mechaniky Snímače: 2x Fender-Designed Single-Coil Jazz Bass Ovládanie: 2x Volume a Master Tone Farebné prevedenie: Olympic White (melodyshop.sk)

Fender Vintera 60s Jazzmaster PF Olympic White

Fender Vintera 60s Jazzmaster PF Olympic White

Elektrická gitara - Jazzmaster zo série Vintera. Gitara prináša klasický vzhľad a zvuk spoločnosti Fender zo 60. rokov. Vybavená je hmatníkom s rovnakým profilom krku, ktorý zabezpečuje vynikajúci pocit pri hre. Snímače (muziker.com)

Fender Classic Series 70s Stratocaster Olympic White

Fender Classic Series 70s Stratocaster Olympic White

Elektrická gitara zo série Classic, telo vyrobené z jaseňového dreva s polyesterovým lakovaním, skrutkovaný javorový „U“ krk s 21 Vintage pražcovým javorovým hmatníkom, snímače 3x Vintage Style Single-Coil, ovládanie Master Volume, 2x Tone a 5-polohový prepínač, Vintage Style (muziker.com)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 10 ml (8594191201060)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 10 ml (8594191201060)

Olej na fúzy vyživuje fúzy, podporuje ich rast, navyše hydratuje a zjemňuje kožu pod fúzy, prírodné zloženie (alza.sk)

Squier Vintage Modified Jaguar, Olympic White

Squier Vintage Modified Jaguar, Olympic White

Typ tela: Jaguar Séria Vintage Modified Materiál tela: lipa Krk: javor (v tvare "C") Hmatník: Indian Laurel Počet pražcov: 22 (typu Medium) Dĺžka menzúry: 610 mm Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style with Non-Locking Floating Vibrato Nultý pražec zo syntetickej kosti Chrómový hardware Snímače: 1x Duncan Designed JG-101B Single-Coil Jaguar, 1x Duncan Designed JG-101N Single-Coil Ovládanie: Circuit Selector Switch Rhythm Circuit Volume a Tone Lead Circuit Volume a Tone Pickup On/Off Switches Tone Circuit Switch Specially-Voiced Rhythm Farebné prevedenie: Olympic White (melodyshop.sk)

Squier Vintage Modified Jazzmaster, Olympic White

Squier Vintage Modified Jazzmaster, Olympic White

Typ tela: Jazzmaster Séria Vintage Modified Materiál tela: lipa Krk: javor (v tvare "C") Hmatník: Indian Laurel Počet pražcov: 21 Dĺžka menzúry: 648 mm Kobylka: Vintage-Style Non Locking Floating Vibrato Nultý pražec zo syntetickej kosti Chrómový hardware Vintage style ladiace mechaiky Snímače: 2X Duncan Designed Duálne prepínanie obvodov a ovládanie pre Rhythm a Lead Farebné prevedenie: Olympic White (melodyshop.sk)

Fender EOB Stratocaster MN Olympic White

Fender EOB Stratocaster MN Olympic White

Elektrická gitara tvaru Stratocaster zo signature série Eda O´Briena z Radiohead. Telo nástroja je vyrobené z jelše. Skrutkovaný krk s dĺžkou menzúry 648 mm je vyrobený z jedného kusu javora a osadený javorovým hmatníkom s profilom "10/56 V" , 21 pražcami Narrow Jumbo a rádiusom 241 (muziker.com)

Plastimo Kompas Olympic 135 biely-červený

Plastimo Kompas Olympic 135 biely-červený

Kompas pre plachetnice 9 m a viac (30 ft +). Kompas môže byť vložený do riadiacej konzoly alebo položený s podstavcom pri volante. Veľká plochá kompasu je ideálna na státie. Má kĺbový ochranný kryt na 3 posuvných častiach. SOLAS-MED schválila: rovnako vhodný pre profesionálne ry (muziker.com)

Fender Mustang Maple Fingerboard Olympic White

Fender Mustang Maple Fingerboard Olympic White

Elektrická gitara zo série Offset. Telo tohto nástroja je vyrobené z jelše. Na výrobu skrutkovaného krku s tvarom C bol použitý javor. Hmatník nástroja je vyrobený taktiež z javora, má rádius 241 mm a 22 medium jumbo pražcov. Disponuje kobylkou Strings-Through-Body Strat Hardtail. Me (muziker.com)

Fender American Special Stratocaster MN Olympic White

Fender American Special Stratocaster MN Olympic White

Elektrická gitara zo série American Special s tvarom tela Stratocaster. Telo gitary je vyrobené z jelšového dreva. Skrutkovaný javorový krk je osadený hmatníkom s 22 medium jumbo pražcami. Dĺžka menzúry nástroja je 648 mm, rádius hmatníka 241 mm a šírka nultého pražca 42,8 mm. Gi (muziker.com)

Fender American PRO Stratocaster RW Olympic White

Fender American PRO Stratocaster RW Olympic White

Elektrická gitara tvaru Stratocaster zo série American Pro. Klasicky tvarované jelšové telo je natreté odolným polyuretánovým lakom. Krk nástroja je vyrobený z javora a vyniká moderným profilom tvaru ''Deep'' C. Rádius nástroja je 241 mm. Skrutkovaný krk s menzúrou 648 mm je vyhotov (muziker.com)

Fender Jimi Hendrix Stratocaster MN Olympic White

Fender Jimi Hendrix Stratocaster MN Olympic White

Elektrická gitara s tvarom tela Stratocaster zo série Artist Signature. Nástroj je vyrobený podľa vzoru jednej z najväčších gitarových legiend Jimiho Hendrixa a disponuje fantastickou zvukovou flexibilitou, klasickým štýlom, veľkou reverznou hlavou, rovnakým vintage tónom a pocitom p (muziker.com)

Fender 351 Dura-Tone .71 Olympic White

Fender 351 Dura-Tone .71 Olympic White

Gitarové trsátko - medium zo série Fender Dura-Tone. Vyrobené je z extrudovaného Delrinu v bielom prevedení a matnej povrchovej úprave pre optimálnu priľnavosť. Materiál Delrin ponúka vysokú odolnosť, tvrdší (muziker.com)

Plavák na tablety MARIMEX OLYMPIC veľký 10964001

Plavák na tablety MARIMEX OLYMPIC veľký 10964001

Kvalitní Plavák na tablety MARIMEX OLYMPIC veľký 10964001 z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Bazény a príslušenstvo | Príslušenstvo pre bazény. (esat.sk)

Top heine cervená 50

Top heine cervená 50

Či už pod odevom alebo samostatne dáva každému oblečeniu ležérny štýl! Z jemne rebrovaného materiálu s okrúhlym výstrihom a dekoratívnym lemovaním. Dĺžka cca 60 cm. Postavu zvýrazňujúci strih. Mäkký žerzej: 100% bavlna. Sivá melírovaná: 65% bavlna, 35% polyester. Pranie v práčke. (otto.sk)

Top heine cervená 38

Top heine cervená 38

Či už pod odevom alebo samostatne dáva každému oblečeniu ležérny štýl! Z jemne rebrovaného materiálu s okrúhlym výstrihom a dekoratívnym lemovaním. Dĺžka cca 60 cm. Postavu zvýrazňujúci strih. Mäkký žerzej: 100% bavlna. Sivá melírovaná: 65% bavlna, 35% polyester. Pranie v práčke. (otto.sk)

Tričko heine cervená 44

Tričko heine cervená 44

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Tričko heine cervená 48

Tričko heine cervená 48

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Tričko heine cervená 38

Tričko heine cervená 38

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Plavky Chiemsee cervená 5

Plavky Chiemsee cervená 5

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto.sk)

Chiemsee Plavky cervená 5

Chiemsee Plavky cervená 5

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický strih s kontrastnou vložkou a potlačou loga na boku. Vnútorná sťahovacia šnúrka a podšívka vpredu. 80% polyamid, 20% elastan (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (lascana.sk)

Tričko heine cervená 34

Tričko heine cervená 34

Toto veľmi módne a všestranné! Priliehavé. Dĺžka cca 56 cm. Veľmi zvýrazňujúci strih. Príjemné na nosenie. (otto.sk)

Top heine cervená 40

Top heine cervená 40

Či už pod odevom alebo samostatne dáva každému oblečeniu ležérny štýl! Z jemne rebrovaného materiálu s okrúhlym výstrihom a dekoratívnym lemovaním. Dĺžka cca 60 cm. Postavu zvýrazňujúci strih. Mäkký žerzej: 100% bavlna. Sivá melírovaná: 65% bavlna, 35% polyester. Pranie v práčke. (otto.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť