Jaku boby olympic cervena

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

Detské plastové boby modré. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

Detské plastové boby červené. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

OLPRAN DISCOVERY CERVENA

OLPRAN DISCOVERY CERVENA

PRILBA. Hlavné prednosti:. dostatočné vetracie otvory. bezpečná helma za skvelú cenu. štítok. ľahko nastaviteľný systém upevnenia. vel.57-60 cm. váha 270 g (andreashop.sk)

Skimmer Olympic

Skimmer Olympic

Skimmer Olympic pre nadzemné a zapustené bazény slúži k odstraňovaniu nečistôt z hladiny bazéna. Skimmer čiže zberač slúži k nasávaniu vody z hladiny bazéna filtračným zariadením. Nečistoty, ako sú hmyz, lístie a ostatné plávajúce nečistoty, sú nasávané do zberača a zachytávané v sitku na nečistoty. Ku zberaču možno pripojiť ako 5/4 tak aj 6/4 vystuženú hadicu.Skimmer je vhodný pre bazény Orlando. (marimex.sk)

Olympic 55

Olympic 55

2018 (live O2 Aréna) "Legendární rocková skupina Olympic oslavila 55 let své existence velkolepým koncertem ve vyprodané pražské O2 areně. Na pódiu se sešli téměř všichni, kdo slavnou kapelou prošli. Bubeník František Ringo Čech, kytarista Ladislav Klein, baskytarista Pavel Chrastina a samozřejmě kompletní současné složení. Milan Peroutka jun. předal bubeníkovi Martinu Vajglovi “žezlo“ po svém tátovi. Poblahopřát přišla řada zpěváků a kamarádů, na jevišti nechyběla Petra Janů a mnoho dalších gratulantů jako Michal Malátný, Petr Kolář, Jiří Korn, Richard Krajčo a další. Tracklist: 1. Dej mi víc své lásky - pochod / 2. My už jiný nebudem / 3. Snad jsem to zavinil já / 4. Osmý den / 5. Pane můj / 6. Jedeme dál / 7. Taky jsem se narodil bos / 8. Vůně benzínu / 9. Bon soir,… (bux.sk)

DIMENZA HOJDACIA SIET- CERVENA /638615/

DIMENZA HOJDACIA SIET- CERVENA /638615/

HOJDACIA SIEŤ. Hojdacia sieť dimenzie sa stane vaším obľúbeným útočiskom pre zaslúžený odpočinok a relaxáciu. Oceníte ju nielen vy, ale aj vaše ratolesti, ktoré si posedenie v nej tiež zamilujú.. Hojdacie siet dimenzie je vhodná (andreashop.sk)

XIAOMI AMAZFIT GTR 42MM CERVENA

XIAOMI AMAZFIT GTR 42MM CERVENA

SMARTWATCH . Tenké a jemné, . Intenzívne a pestré. . S kúzlom a krásou ľahkosti vyplývajúcou z jemnosti a elegancie, Amazfit GTR 42 mm prijímajú ľahké a naoko robustné telo hodiniek vyrobené z hliníka s hrúbkou iba 9,2 mm, zatiaľ (andreashop.sk)

Veľký plavák Olympic

Veľký plavák Olympic

Plávajúci plastový dávkovač s regulačnou mriežkou pre chlórové tablety. Postupným uvoľňovaním chlóru zaisťuje v priebehu sezóny stálu dezinfekciu bazénovej vody. Priemer: 19 cm (marimex.sk)

Malý plavák Olympic

Malý plavák Olympic

Plávajúci plastový dávkovač s regulačnou mriežkou pre chlórové tablety. Postupným uvoľňovaním chlóru zaisťuje v priebehu sezóny stálu dezinfekciu Priemer: 12cm (marimex.sk)

Vratná tryska Olympic

Vratná tryska Olympic

Originálna náhradná vratná tryska pre skimmer Olympic. Vratná tryska pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Vratná tryska pre skimmer Olympic sa umiestňuje do spodnej časti steny bazénu. (marimex.sk)

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 3 SALKY

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 3 SALKY

KÁVOVAR . BIALETTI Moka Express červená 3 porcie . Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 3 porcie kávy – objem 150 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku (andreashop.sk)

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 1 SALKA

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 1 SALKA

KÁVOVAR . Legendárny hliníkový kávovar Moka Express, vďaka ktorému sa na vnútornej strane vytvorí patina, ktorá dodáva káve neodolateľnú chuť. Slúži na prípravu 1 šálky. . Produktová rada Moka Express Emotion: . tradičné (andreashop.sk)

SPORTDOG BEACON SVETLO NA OBOJOK, CERVENA

SPORTDOG BEACON SVETLO NA OBOJOK, CERVENA

SVETLO NA OBOJOK . Sport Dog Beacon svetlo na obojok, . Svetlo, ktoré vám umožní viditeľne označiť psa v šere a v tme. Dá sa nastaviť na blikanie alebo svieti nepretržite. . Dostupné v rôznych farbách. . Dá sa nasadiť na obojok (andreashop.sk)

SMOBY KUCHYNKA TEFAL SKLADACIA ELEKTRONICKA, CERVENA

SMOBY KUCHYNKA TEFAL SKLADACIA ELEKTRONICKA, CERVENA

KUCHYNKA . Kuchynka Tefal Opencook elektornická je prvá detská kuchynka, ktorá je pripravená za 10 sekúnd! Kompaktný kuchynka sa dodáva už vopred zmontovaná a možno ju ľahko otvoriť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Je vybavená (andreashop.sk)

EAXUS Boby detské modré

EAXUS Boby detské modré

Detské boby od značky EAXUS sú vhodné na hlboký sneh a hladké svahy. Boby sú vybavené nezávislými brzdami slúžiacimi na zastavenie a riadenie. Vlastnosti: ergonomicky tvarované sedadlo dve nezávislé brzdy protišmykové v oblasti nôh vhodné pre jednu osobu, ktorá je pripravená si užiť snehové radovánky Špecifikácia: detské boby EAXUS vhodné na hlboký sneh a hladké svahy dve nezávislé brzdy ergonomicky tvarované a vyvýšené sedadlo protišmykové v oblasti nôh ťažné biele lano počet osôb: 1 materiál: plast rozmery: 64,5 × 38 × 14 cm hmotnosť: 0,56 kg (feedo.sk)

Skrutky pre skimmer Olympic

Skrutky pre skimmer Olympic

Originálne náhradné skrutky pre skimmer Olympic. Skrutky pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Počet skrutiek v balení: 12 ks (marimex.sk)

Klapka skimmeru Olympic - Swimline

Klapka skimmeru Olympic - Swimline

Originálna náhradná klapka pre skimmer Olympic. Klapka pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. (marimex.sk)

Rámček pre skimmer Olympic

Rámček pre skimmer Olympic

Originálny náhradný rámček pre skimmer Olympic. Rámček pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Rámček pre skimmer Olympic sa umiestňuje na tesnenie skimmeru. (marimex.sk)

Tesnenie pre skimmer OLYMPIC

Tesnenie pre skimmer OLYMPIC

Originálne náhradné tesnenie pre skimmer Olympic. Tesnenie pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Tesnenie pre skimmer Olympic sa umiestňuje medzi rámček a stenu bazéna. (marimex.sk)

Veko pre skimmer Olympic

Veko pre skimmer Olympic

Originálne náhradné veko pre skimmer Olympic. Veko pre skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Veko pre skimmer Olympic sa umiestňuje do hornej časti skimmeru. (marimex.sk)

MARIMEX Skimmer Olympic (10900001)

MARIMEX Skimmer Olympic (10900001)

Skimmer – možno pripojiť 5/4 (32mm) a 6/4 (38mm) hadicu Skimmer určený pre nasávanie a zachytávanie všetkých nečistôt v bazénoch.Skimmer slúži ako hrubý predfilter pre bazénovú filtráciu. Nežiaducu špinu v podobe opadaného lístia, hmyzu či ihličia nasaje a zachytí sitom na nečistoty. K zberaču ľahko pripojíte hadicu 5/4 (32 mm) aj 6/4 (38 mm). V balení nájdete teleso zberača, balenie skrutiek, prírubu a jej tesnenia, hadicový tŕň 32/38 mm, hrubé sitko, klapku, veko, Skim vac pre pripojenie vysávača aj kompletnú zostavu vratnej trysky s tesnením. Výška 30 cm a priemer 20,5 cm.Kľúčové vlastnostiVhodné pre bazény OrlandoUrčený pre nadzemné aj zapustené fóliové bazényJednoduchá montážHmotnosť 1,9 kgVonkajší rámček 21 × 20 cmVnútorný rámček 14,5 × 13,5 cm (alza.sk)

Sulov-Olympic, červené (4891223094961)

Sulov-Olympic, červené (4891223094961)

Boby vyrobené z plastu; nosnosť 50 kg; ovládanie pomocou páčok; brzdenie pomocou páčok; hmotnosť bobov 1 kg Na boboch Sulov-Olympic si vaše deti užijú zimu tak, ako ste si ju užívali vy! Boby sú vyrobené z jedného dielu pevného a odolného plastu a nechýbajú im ani dve postranné brzdové páky. S ich pomocou je možné riadiť smer jazdy, spomaliť alebo úplne zastaviť. K pohodliu jazdca prispieva vyvýšené sedadlo a popruh, vďaka ktorému môžu deti boby Sulov-Olympic ťahať za sebou a nemusia ich prácne prenášať. Všetky kusy série bobov Sulov-Olympic sú navyše vyhotovené v peknom, jednofarebnom vyhotovení: v tomto prípade majú boby sýtočervenú farbu.Prečo deťom zaobstarať boby Sulov-Olympic (červené)Vo výbave bobov nechýbajú brzdové páky na spomalenie jazdy alebo riadenie smeruŤažný popruh: deti… (alza.sk)

BIALETTI MOKA EXPRESS EMOTION CERVENA 1 SALKA

BIALETTI MOKA EXPRESS EMOTION CERVENA 1 SALKA

KÁVOVAR NA 1 ŠÁLKU KÁVY. od svojho vzniku v roku 1919 značka Bialetti premieňa umenie prípravy kávy na jednoduchý a prirodzený pôžitok, ktorý sa stal súčasťou každej talianskej domácnosti. vďaka jedinečným konštrukčným a (andreashop.sk)

KURGO ZIPPY BOWL - MISKA PRE PSA - CERVENA

KURGO ZIPPY BOWL - MISKA PRE PSA - CERVENA

MISKA PRE PSA . Miska pre psa Kurgo Zippy Bowl - vodotesná, skladacia . Kurgo Zippy Bowl je odolná cestovná miska pre psy, ktorú ľahko zložíte na polovicu a uzavriete ju pomocou zipsu. Takto ju jednoducho zmestíte do vrecka, alebo batohu (andreashop.sk)

GORILLA SPORTS BANDAZE NA ZAPASTIA CIERNO-CERVENA

GORILLA SPORTS BANDAZE NA ZAPASTIA CIERNO-CERVENA

BANDÁŽE NA ZÁPÄSTIA . Dĺžka: 30 cm . Šírka: 8 cm . Materiál: odolná bavlna s elastanom . Dodávka: 1 pár (2 kusy) (andreashop.sk)

Desigual Kabelky BOLS_FLORIDA BOBY Čierna

Desigual  Kabelky BOLS_FLORIDA  BOBY  Čierna

Desigual Kabelky BOLS_FLORIDA BOBY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR One size. (spartoo.sk)

MARIMEX Teplomer plávajúci Olympic (10963002)

MARIMEX Teplomer plávajúci Olympic (10963002)

Teplomer do bazéna – určený na meranie teploty v bazéne Plávajúci teplomer pre ľahkú kontrolu teploty vody v bazéne.Pokiaľ chcete mať teplotu vody vo svojom bazéne neustále pod kontrolou, potrebujete plávajúci teplomer. A ak za neho nechcete dávať premrštené sumy, tento teplomer od firmy Marimex je jasná voľba – za veľmi výhodnú cenu splní všetko, čo potrebujete.Kľúčové vlastnostiPlávajúci teplomerNa meranie vody v bazéneVýhodná cena (alza.sk)

Fender IEM Nine Olympic Pearl

Fender IEM Nine Olympic Pearl

Malé slúchadlá do uší typu in-ear zo série In Ear Monitor. Sú ideálne na pódium, ale aj na dlhé cestovanie a sú skvelým doplnkom pre každého milovníka hudby. Slúchadlá sú vybavené dynamickými drivermi s veľkosťou 9,25 mm, ktoré sú uložené v extrémne komfortnej štíhlej konštrukcií. Okrem toho ponúka 2-vodičový vystužený kábel Talon so vstavanými drážkami pre správne pripojenie k ľavému a pravému slúchadlu. Kábel je vyrobený z tkaného balistického kompozitného materiálu. Súčasťou balenia je aj prenosný obal, 1x 3,5 mm mini jack adaptér s konektormi 6,3 mm, zodpovedajúce kryty TPE, pamäťové ušné vankúšiky v troch veľkostiach, príslušenstvo na čistenie a kábel. Frekvenčný rozsah: 11 Hz – 20 kHz, Citlivosť: 106 dB, Impedancia: 16 Ohm, Farba: Olympic Pearl (muziker.com)

Teplomer bazénový MARIMEX OLYMPIC 10963002

Teplomer bazénový MARIMEX OLYMPIC 10963002

Kvalitní Teplomer bazénový MARIMEX OLYMPIC 10963002 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Teplomery | Bazénové teplomery. (esat.sk)

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 6l gold

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 6l gold

Termomisy v plastovom obale s nerezovým vnútrom udržia vložený pokrm dlhšiu dobu teplý alebo naopak studený. Vďaka pevnému uzáveru z nádoby nič nevyteče. Termomisa nie je vhodná do umývačky na riad. Ľahké uzatváranie otočením plastového termoviečka. (homepoint.sk)

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 8l gold

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 8l gold

Termomisy v plastovom obale s nerezovým vnútrom udržia vložený pokrm dlhšiu dobu teplý alebo naopak studený. Vďaka pevnému uzáveru z nádoby nič nevyteče. Termomisa nie je vhodná do umývačky na riad. Ľahké uzatváranie otočením plastového termoviečka. (homepoint.sk)

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 1,6l silver

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 1,6l silver

Termomisy v plastovom obale s nerezovým vnútrom udržia vložený pokrm dlhšiu dobu teplý alebo naopak studený. Vďaka pevnému uzáveru z nádoby nič nevyteče. Termomisa nie je vhodná do umývačky na riad. Ľahké uzatváranie otočením plastového termoviečka. (homepoint.sk)

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 1,2l gold

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 1,2l gold

Termomisy v plastovom obale s nerezovým vnútrom udržia vložený pokrm dlhšiu dobu teplý alebo naopak studený. Vďaka pevnému uzáveru z nádoby nič nevyteče. Termomisa nie je vhodná do umývačky na riad. Ľahké uzatváranie otočením plastového termoviečka. (homepoint.sk)

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 0,8l gold

MAKRO - Termomisa OLYMPIC 0,8l gold

Termomisy v plastovom obale s nerezovým vnútrom udržia vložený pokrm dlhšiu dobu teplý alebo naopak studený. Vďaka pevnému uzáveru z nádoby nič nevyteče. Termomisa nie je vhodná do umývačky na riad. Ľahké uzatváranie otočením plastového termoviečka. (homepoint.sk)

EMOS Z7553 DEL-1211R LED STOLNA LAMPA CERVENA

EMOS Z7553 DEL-1211R LED STOLNA LAMPA CERVENA

STOLNÁ LAMPA. TECHNICKÉ PARAMETRE:. Príkon: 3.0W.. Účinník: 0,85.. Index podania farieb Ra > 80.. Činiteľ starnutia na konci životnosti 75%.. Stmievateľná v troch stupňoch.. Počet spínacích cyklov 75 000 on-off.. Hg free 0% (andreashop.sk)

LEGO GUMA, CERVENA A ZELENA, 2 KS /51519/

LEGO GUMA, CERVENA A ZELENA, 2 KS /51519/

MAZACIA GUMA. LEGO 51519 guma je v tvare disku a vďaka LEGO časti v strede gumy sa dá táto guma pripojiť na LEGO ceruzku, alebo do LEGO púzdra. (andreashop.sk)

PORT DESIGNS ZURICH TOPLOADING BRASNA 13,3/14.0, CERVENA

PORT DESIGNS ZURICH TOPLOADING BRASNA 13,3/14.0, CERVENA

TAŠKA PRE NOTEBOOK. V tehlovej dizajnové taške Zurich môžete štýlovo nosiť váš Macbook, Ultrabook či notebook s veľkosťou 13,3 - 14 ". Francúzsky výrobca PORT Designs navrhol túto tašku pre milovníkov módy. Hlavný úložný (andreashop.sk)

SBOX PODLOZKA POD MYS GELOVA CERVENA, MP-01R

SBOX PODLOZKA POD MYS GELOVA CERVENA, MP-01R

GÉLOVÁ PODLOŽKY POD MYŠ . TECHNICKÉ PARAMETRE: . gelová podložky pod myš . rozmery: 200 x 230mm . hrúbka: 4mm . farba: červená . protišmykový gumový spodok . ergonomická opierka zápästia .   (andreashop.sk)

HYUNDAI MPC 501 FM 4GB FMR CERVENA (HYUMPC501GB4FMR)

HYUNDAI MPC 501 FM 4GB FMR CERVENA (HYUMPC501GB4FMR)

MP3/MP4 PREHRÁVAČ. Pamäť. Interná pamäť 4 GB. Podporované pamäťové karty microSD. Prehrávané formáty. Prehrávané formáty AMV, JPG, MP3, WMA. Displej. Dotykový displej Nie. Displej Áno. Funkcia. Tuner digitálny. (andreashop.sk)

HAMA 182634 BEZDROTOVA OPTICKA MYS MW 500, CERVENA

HAMA 182634 BEZDROTOVA OPTICKA MYS MW 500, CERVENA

BEZDRÔTOVÁ OPTICKÁ MYŠ . TECHNICKÉ PARAMETRE: . 6- tlačidlová bezdrôtová optická myš s presným snímačom a nano USB prijímačom a tichými tlačidlami, pre nerušenú prácu s myšou . snímač s technológiou blue wave umožňuje (andreashop.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – tyrkysové

HAMAX Snežné boby Sno Glider – tyrkysové

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení sánky sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť hore na svah Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 90 × 44 × 17 cm / 1,2 kg nosnosť: 60 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – fialové

HAMAX Snežné boby Sno Glider – fialové

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení sánky sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť hore na svah Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 90 × 44 × 17 cm / 1,2 kg nosnosť: 60 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Formel – svetlomodré

HAMAX Snežné boby Sno Formel – svetlomodré

Sno Formel sú riadené sane, ktoré v priebehu rokov získali niekoľko ocenení za dizajn a sú jedným z najobľúbenejších produktov značky Hamax. Vlastnosti: Sno Formel majú vynikajúce klzné vlastnosti. Riadenie vďaka dvojitej špičke a robustnej brzde zaručuje príjemnú a bezpečnú jazdu na svahu. Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 95 × 53 × 15 cm / 3,5 kg nosnosť: 80 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Majte na pamäti, že sánky s volantom vyžadujú koordináciu medzi riadením a brzdou. Malé deti by si mali takúto koordináciu nacvičiť pod dohľadom dospelej osoby. Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – zelené

HAMAX Snežné boby Sno Glider – zelené

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení sánky sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť hore na svah Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 90 × 44 × 17 cm / 1,2 kg nosnosť: 60 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – oranžové

HAMAX Snežné boby Sno Glider – oranžové

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení boby sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť na svah Špecifikácia: Materiál: HDPE – Cold-resistant High Density Polyethylene Veľkosť produktu: 90 × 44 × 17 cm Hmotnosť: 1,2 kg Nosnosť: 60 kg Vek: 3 roky Nezabudnite nosiť helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Formel – červené

HAMAX Snežné boby Sno Formel – červené

Sno Formel sú riadené sane, ktoré v priebehu rokov získali niekoľko ocenení za dizajn a sú jedným z najobľúbenejších produktov značky Hamax. Vlastnosti: Sno Formel majú vynikajúce klzné vlastnosti. Riadenie vďaka dvojitej špičke a robustnej brzde zaručuje príjemnú a bezpečnú jazdu na svahu. Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 95 × 53 × 15 cm / 3,5 kg nosnosť: 80 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Majte na pamäti, že sánky s volantom vyžadujú koordináciu medzi riadením a brzdou. Malé deti by si mali takúto koordináciu nacvičiť pod dohľadom dospelej osoby. Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – modré

HAMAX Snežné boby Sno Glider – modré

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení boby sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť na svah Špecifikácia: Materiál: HDPE – Cold-resistant High Density Polyethylene Veľkosť produktu: 90 × 44 × 17 cm Hmotnosť: 1,2 kg Nosnosť: 60 kg Vek: 3 roky Nezabudnite nosiť helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Glider – červené

HAMAX Snežné boby Sno Glider – červené

SnoGlider sú praktické boby s tradičným dizajnom. Vlastnosti: rukoväte sa používajú ako pri brzdení, tak aj pri riadení boby sú pomerne ľahké a dieťa ich môže ľahko vytiahnuť na svah Špecifikácia: Materiál: HDPE – Cold-resistant High Density Polyethylene Veľkosť produktu: 90 × 44 × 17 cm Hmotnosť: 1,2 kg Nosnosť: 60 kg Vek: 3 roky Nezabudnite nosiť helmu! (feedo.sk)

HAMAX Snežné boby Sno Fantasy – svetlomodré

HAMAX Snežné boby Sno Fantasy – svetlomodré

Riadené sane Sno Fantasy získali v priebehu rokov rad ocenení za dizajn a sú jedným z najobľúbenejších produktov značky Hamax. Vlastnosti: Sno Fantasy majú vynikajúce klzné vlastnosti. Riadenie vďaka dvojitej špičke a robustnej brzde zaručuje príjemnú a bezpečnú jazdu na svahu. Sane Sno Fantasy si môžu deti samy ozdobiť. S dvoma rôznymi vzormi si deti môžu vybrať medzi „SNO PIRÁT“ alebo „SNO PONY“ Špecifikácie: materiál: HDPE -Cold-resistant High Density Polyethylene veľkosť produktu / váha: 95 × 53 × 15 cm / 3,5 kg nosnosť: 80 kg odporúčaný minimálny vek: 3 roky Majte na pamäti, že sánky s volantom vyžadujú koordináciu medzi riadením a brzdou. Malé deti by si mali takúto koordináciu nacvičiť pod dohľadom dospelej osoby. Nezabudnite na helmu! (feedo.sk)

Prechodka pre vysávač na skimmer Olympic

Prechodka pre vysávač na skimmer Olympic

Originálna náhradná prechodka pre vysávač na skimmer Olympic. Prechodka pre vysávač na skimmer Olympic nemožno použiť na iný skimmer ako je originálny skimmer od spoločnosti Marimex - Olympic. Prechodka pre vysávač na skimmer Olympic sa umiestňuje do hornej časti skimmeru. (marimex.sk)

Fender EOB Stratocaster MN Olympic White

Fender EOB Stratocaster MN Olympic White

Elektrická gitara tvaru Stratocaster zo signature série Eda O´Briena z Radiohead. Telo nástroja je vyrobené z jelše. Skrutkovaný krk s dĺžkou menzúry 648 mm je vyrobený z jedného kusu javora a osadený javorovým hmatníkom s profilom "10/56 V" , 21 pražcami Narrow Jumbo a rádiusom 241,3 mm. Gitara je vybavená trojicou snímačov v konfigurácii HSS, konkrétne ide model Seymour Duncan JB Jr. pri kobylke, Texas Special v strede a špeciálny snímač Fernandez Sustainer, ktorý zabezpečí takmer nekonečný sustain a je umiestnený v polohe pri krku. Dokonalé ladenie zabezpečujú štandardné Fender mechaniky. Zvuk sa ovláda pomocou potenciometrov pre Master Volume, Tone 1 a Tone 2 a dvojicou prepínačov pre Sustainer snímač a jeho funkcie. Farebné prevedenie: White. (muziker.com)

Plastimo Kompas Olympic 135 biely-červený

Plastimo Kompas Olympic 135 biely-červený

Kompas pre plachetnice 9 m a viac (30 ft +). Kompas môže byť vložený do riadiacej konzoly alebo položený s podstavcom pri volante. Veľká plochá kompasu je ideálna na státie. Má kĺbový ochranný kryt na 3 posuvných častiach. SOLAS-MED schválila: rovnako vhodný pre profesionálne rybárske lode a komerčné plavidlá. (muziker.com)

Plastimo Kompas Olympic 135 - biely-čierny

Plastimo Kompas Olympic 135 - biely-čierny

Kompas s kompenzáciou určený pre lode dlhšie ako 9 m čitateľný z viacerých uhlov pohľadu súčasne, čo umožňuje jeho sledovanie nielen z kokpitu, ale napríklad aj z kajuty. Je vybavený jedinečným kĺbovým ochranným zabudovaným posuvným krytom z 3 posuvných častí. Má LED podsvietenie 12 – 24 V, uhlovú stupnicu s tromi ryskami na 45° a kónickú kompasovú ružicu odstupňovanú po 5° tak horizontálne ako aj vertikálne - Ø 130 mm. Numerácia je na každých 30°. Montuje sa na podstavec o výške 96 cm s priemerom 175 mm. Farba – čierno-biela. Homologácia - SOLAS-MED 96/98. (muziker.com)

Hryzátko S antimikrobiálnym povrchom - matchstick monkey mini monkey…

Hryzátko S antimikrobiálnym povrchom - matchstick monkey mini monkey ČervenÁ

1 kus. Jediné hryzátko s antimikrobiálnou technológiou Biocote®, vďaka ktorej je hračka maximálne hygienická, pričom sa výrazne znižuje riziko krížovej kontaminácie. Jediné hryzátko s antimikrobiálnou technológiou Biocote®, vďaka ktorej je hračka maximálne hygienická, pričom sa výrazne znižuje riziko krížovej kontaminácie. (drmax.sk)

FLEXI VODITKO CLASSIC NEW PASKA CERVENA, S - 5 M

FLEXI VODITKO CLASSIC NEW PASKA CERVENA, S - 5 M

VODÍTKO . New Classic kombinuje moderné prvky a príslušenstvo s tradičnými prednosťami flexi. Moderné funkcie? Multi Box je ideálnym doplnkom pre ukladanie maškŕt alebo sáčkov na exkrementy. LED osvetľovací systém sa skvele hodí (andreashop.sk)

FLEXI VODITKO COMFORT NEW PASKA CERVENA, M - 5 M

FLEXI VODITKO COMFORT NEW PASKA CERVENA, M - 5 M

VODÍTKO . Samonavíjacie vodítko s pásikom pre psov do 25 kg. Dĺžka 5m. Poskytuje Vášmu psíkovi voľnosť pohybu. Dokonale navrhnuté dvojfarebné vodidlo Vás upúta na prvý pohľad. New Comfort ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete (andreashop.sk)

FLEXI VODITKO COMFORT NEW PASKA CERVENA, S - 5 M

FLEXI VODITKO COMFORT NEW PASKA CERVENA, S - 5 M

VODÍTKO . Samonavíjacie vodítko s pásikom pre psov do 15 kg. Dĺžka 5m. Poskytuje Vášmu psíkovi voľnosť pohybu. Dokonale navrhnuté dvojfarebné vodidlo Vás upúta na prvý pohľad. New Comfort ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete (andreashop.sk)

HAMA 173324 SANDISK ULTRA USB 3.0 32 GB CERVENA

HAMA 173324 SANDISK ULTRA USB 3.0 32 GB CERVENA

USB KĽÚČ. SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kombinuje rýchlejší prenos dát a veľkorysú kapacitu v kompaktnom, štýlovom obale.. prenos súborov až štyrikrát rýchlejšie než USB disky 2.0. ochrana súkromných súborov so SanDisk (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť