Jbl wireless microphone (jblwirelessmi)

Produkt Jbl wireless microphone (jblwirelessmi) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jbl wireless microphone (jblwirelessmi) upraviť a produkt hľadať znova.

JBL Wireless Microphone (JBLWIRELESSMI)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez 6,3 mm Jack, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 65 do 15000 Hz, tlačidlo Mute Bezdrôtový mikrofónJBL Wireless MicrophoneOvládnite pódium a rozbehnite to s bezdrôtovým mikrofónom JBL, ktorý prináša čistý zvuk JBL Original Pro Sound. Bezdrôtový mikrofón bude reprodukovať zvuk bez skreslenia a oneskorenia aj pri vysokých tónoch. Zapnutie mikrofónu JBL je úplná hračka, pretože stačí k vášmu reproduktoru pripojiť bezdrôtový dvojkanálový prijímač, zapnúť mikrofóny a pustiť sa do spevu. Mikrofóny na spev JBL Wireless Microphone sú napájané prostredníctvom klasických AA batérií.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Ideálny spoločník pre karaoke večeryPri bezdrôtovom mikrofóne JBL oceníte jeho plug and play riešenie – do reproduktora stačí zapojiť bezdrôtový dvojkanálový UHF prijímač, zapnúť mikrofóny a pustiť sa do spevu. Zvuk mikrofónov je čistý a zvučný... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Wireless Microphone (JBLWIRELESSMI) , Jbl wireless microphone (jblwirelessmi)

Novox ONE AIR - wireless microphone system 2,4 GHz

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Novox ONE AIR Kompatibilné s fotoaparátom, PC, Smartfónom Možnosť pripnutie na opasok, košeľu, sako Počet kanálov: 5 Prenosové pásmo: 2,4 GHz Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz Typ mikrofónovej kapsuly: kondenzátor Rozmery (V x Š x H) v mm: 60 x 45 x 20 Hmotnosť: 50 g Farba: Black Balenie obsahuje: vysielač (mikrofón), prijímač, 2 x protiveterná clona, 2 x USB kábel, 2 x audio kábel, Lavalier mikrofón, puzdro (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Novox ONE AIR - wireless microphone system 2,4 GHz

JBL QUANTUM 910 WIRELESS

Detail

BEZDRÔTOVÉ HERNÉ SLÚCHADLÁ . Zvuk predstavuje prežitie . Sú tie hlasy za vami? Kroky po vašej ľavici? Počuť svoje okolie je kľúčové, ale skutočne pohlcujúci zvuk, ktorý vám dáva výhodu, keď potrebujete káblové slúchadlá. (andreashop.sk)

Podobné produkty ako JBL QUANTUM 910 WIRELESS , Jbl quantum 350 wireless čierne (quantum350w)

JBL Quantum 610 Wireless

JBL Quantum 610 Wireless
Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch, herný režim, priestorový zvuk 7.1, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 100 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 50 mm, odnímateľný kábel 1.2 m, výdrž batérie až 40 h Herné slúchadláJBL Quantum 610 WirelessNenechajte okolo seba pri hraní hier prekĺznuť žiadneho nepriateľa. Upgradujte vašu výbavu novým herným headsetom JBL Quantum 610. Vďaka 50 mm meničom s technológiou JBL QuantumSOUND SIGNATURE sa môžete tešiť na naozaj kvalitný zvuk. Samozrejmosťou je výklopný mikrofón pre zreteľnú komunikáciu so spoluhráčmi, napríklad prostredníctvom DISCORDu, Skypu a TeamSpeaku. Herné slúchadlá JBL Quantum 610 disponujú zabudovanou batériou so 40-hodinovou výdržou. Ak však bude energia dochádzať, môžete využiť pripojenie cez dodávaný USB kábel.Nie je vyplnený... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 610 Wireless , Jbl quantum 910p console wireless biela (jblq910pwlwhtblu)

JBL QUANTUM 360P CONSOLE WIRELESS

Detail

BEZDRÔTOVÉ HERNÉ SLÚCHADLÁ . Zvuk predstavuje prežitie. . Ste pripravení zvýšiť úroveň svojej hry? Zoznámte sa s bezdrôtovými hernými slúchadlami JBL Quantum 360P Console Wireless, ktoré sú ideálne pre Playstation, ale fungujú (andreashop.sk)

Podobné produkty ako JBL QUANTUM 360P CONSOLE WIRELESS , Jbl quantum 360p console wireless biela (jblq360pwlwhtblu)

JBL QUANTUM 360X WIRELESS FOR XBOX

Detail

BEZDRÔTOVÉ HERNÉ SLÚCHADLÁ . Zvuk predstavuje prežitie. . Ste pripravení zvýšiť úroveň svojej hry? Zoznámte sa s bezdrôtovými hernými slúchadlami JBL Quantum 360X Wireless for Xbox. Tieto slúchadlá fungujú taktiež s (andreashop.sk)

Podobné produkty ako JBL QUANTUM 360X WIRELESS FOR XBOX , Jbl quantum 910x wireless for xbox čierne (jblq910xwlblkgrn)

JBL Quantum 350 Wireless čierne (QUANTUM350W)

JBL Quantum 350 Wireless čierne (QUANTUM350W)
Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch, herný režim, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 115 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, výdrž batérie až 22 h Chcete získať výhodu pred ostatnými hráčmi a dosiahnuť lepšie herné výsledky? Vyskúšajte herné slúchadlá JBL, s ktorými vám neunikne najmenší detail. Slúchadlá majú veľké a komfortné náušníky, ktoré budú vyhovovať naozaj každému. Navyše poskytnú skvelý zvuk. Uzavretá konštrukcia nepustí zvuk von, vaše okolie nebude vedieť, čo počúvate a vy nebudete počuť okolitý šum. Izolácia zvuku značne zvyšuje presnosť 3D audia a kvalitu a vy tak môžete byť napred pred svojimi spoluhráčmi. Tento typ predstavuje bezdrôtové slúchadlá herné, čím sa vyhnete prebytočným káblom. Frekvenčný rozsah obstará silné výšky aj basy a nič viac cezeň ľudské ucho už nebude počuť.... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 350 Wireless čierne (QUANTUM350W) , Jbl quantum 360x wireless for xbox čierna (jblq360xwlblkgrn)

JBL Wireless Microphone

JBL Wireless Microphone
Detail

Je tu čas, aby ste na seba upútali pozornosť. Bezdrôtové mikrofóny JBL poskytujú zvuk JBL Original Pro Sound s krištáľovo jasnou čistotou hlasu a detailmi. Aj pri vysokých tónoch bude váš hlas znieť skvelo, bez skreslenia alebo oneskorenia. Stačí pripojiť bezdrôtový dvojkanálový prijímač k reproduktoru, zapnúť mikrofóny a ste pripravení zažiariť. Majú ľahko vymeniteľné AA batérie, takže ich môžete používať celú noc až kým nevyjde slnko. Čas na duet? Oba mikrofóny sa v reproduktore dokonalo prelínajú. Pripravte sa na to, že na pódiu budete stredobodom pozornosti. Balenie obsahuje : Manuál Frekvenčný rozsah : 65 Hz - 15 kHz Smerová charakteristika : Cardioid Typ kapsule : Dynamický Rozhranie : USB-C Balenie obsahuje : Kábel USB-C Balenie obsahuje : Prijímač Výstupy : USB C Hmotnosť : 247 g Krajina pôvodu : Čína Set : Áno USB : Áno Prevádzka na batérie : Áno Typ : Vocal Microphone (muziker.com)

Podobné produkty ako JBL Wireless Microphone , Lamax x microphone

JBL Quantum 360P Console Wireless biela (JBLQ360PWLWHTBLU)

Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.2, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 115 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, výdrž batérie až 22 h Chcete mať vždy náskok pred protivníkom? Potom si obľúbite herné slúchadlá JBL, s ktorými vám neunikne najmenší detail. Slúchadlá majú veľké a komfortné náušníky, ktoré budú vyhovovať naozaj každému. Navyše poskytnú skvelý zvuk. Uzavretá konštrukcia takmer neprepúšťa zvuk von a tlmí okolitý hluk a šum. Zvuk je izolovaný, čím dochádza k zvýšeniu kvality a prenosu 3D audia a vy tak môžete byť napred pred svojimi spoluhráčmi. Ponúkaný model pripojíte bezdrôtovo aj za pomoci kábla, ktorý je možné v prípade potreby odňať. Frekvenčný rozsah zaistí silné basy aj výšky a čokoľvek ďalšie cezeň ľudské uši už nepočujú.... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 360P Console Wireless biela (JBLQ360PWLWHTBLU) , Jbl club one (jbl clubonebk)

JBL Quantum 910P Console Wireless biela (JBLQ910PWLWHTBLU)

Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.2, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch, aktívne potlačenie hluku (anc), Hi-Res audio, priestorový zvuk 7.1, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 113 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 50 mm, výdrž batérie až 39 h Potrebujete mať prehľad o hre a byť o krok napred pred protivníkom? Potom sa vám iste budú páčiť herné slúchadlá JBL, s ktorými budete vždy o krok napred. Slúchadlá majú veľké a komfortné náušníky, ktoré budú vyhovovať naozaj každému. Navyše poskytnú skvelý zvuk. S uzavretou konštrukciou nebudete počuť okolitý hluk a zvuk neprejde von. Kvalita a presnosť 3D audia je zvýšená izoláciou zvuku a vy tak môžete byť napred pred svojimi spoluhráčmi. Pripojiť ich môžete buď za pomoci kábla, ktorý možno v prípade potreby odňať, alebo bezdrôtovo. Frekvenčný rozsah... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 910P Console Wireless biela (JBLQ910PWLWHTBLU) , Jbl jr310bt modré (jbl jr310btbl)

JBL Quantum 360X Wireless for Xbox čierna (JBLQ360XWLBLKGRN)

Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.2, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 115 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, výdrž batérie až 26 h Chcete posunúť svoje hráčske vybavenie o level vyššie? Potom si obľúbite herné slúchadlá JBL, s ktorými nedáte iným tímom šancu vyhrať. Slúchadlá sú veľmi pohodlné, sadnú dokonale okolo uší, držia a skvele hrajú. Uzavretá konštrukcia nepustí zvuk von, vaše okolie nebude vedieť, čo počúvate a vy nebudete počuť okolitý šum. Kvalita a presnosť 3D audia je zvýšená izoláciou zvuku a vy tak môžete byť napred pred svojimi spoluhráčmi. Ponúkaný model umožňuje pripojenie ako bezdrôtové, tak aj za pomoci kábla, ktorý v prípade potreby kedykoľvek odnímete. Frekvenčný rozsah zaistí silné basy aj výšky a čokoľvek ďalšie... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 360X Wireless for Xbox čierna (JBLQ360XWLBLKGRN) , Jbl tune760nc modré (jbl t760ncblu)

JBL Quantum 910X Wireless for Xbox čierne (JBLQ910XWLBLKGRN)

Detail

Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.2, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE, Xbox Series a Nintendo Switch, aktívne potlačenie hluku (anc), Hi-Res audio, priestorový zvuk 7.1, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 113 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 50 mm, výdrž batérie až 45 h Chcete mať vždy náskok pred protivníkom? Potom sa vám iste budú páčiť herné slúchadlá JBL, s ktorými nedáte iným tímom šancu vyhrať. Tieto veľmi pohodlné slúchadlá vám sadnú dokonale okolo uší, budú držať a navyše skvelo hrať. Uzavretá konštrukcia takmer neprepúšťa zvuk von a tlmí okolitý hluk a šum. Izolácia zvuku značne zvyšuje presnosť 3D audia a kvalitu a vy tak budete poznať každý protivníkov krok. Pripojiť ich môžete ako bezdrôtovo, tak aj pomocou kábla, ktorý možno v prípade potreby odňať. Frekvenčný rozsah zaistí silné basy... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Quantum 910X Wireless for Xbox čierne (JBLQ910XWLBLKGRN) , Jbl tune760nc čierne (jbl t760ncblk)

JBL Harman Quantum 350 Wireless herný headset bezdrôtový 2,4 GHz bezdrôtový cez uši čierna stereo

JBL Harman Quantum 350 Wireless herný headset bezdrôtový 2,4 GHz bezdrôtový cez uši čierna stereo
Detail

Zvuk je prežitie. Ste pripravení upgradovať svoju hru? Spoznajte bezdrôtový herný headset JBL Quantum 350. Od tých najmenších zvukov krokov až po najhlasnejšie laserové lúče – s QuantumSOUND Signature od JBL ste stredobodom každej scény. Bez ohľadu na to, čo sa deje okolo vás, odnímateľný smerový mikrofón zameraný na hlas zaisťuje, že vás ostatní hráči vždy jasne počujú. Bezstratové bezdrôtové pripojenie, 22-hodinová výdrž batérie a ľahké náušníky z pamäťovej peny zaručujú, že vám ani počas vašich najdlhších herných sedení neunikne ani sekunda. Počítačový softvér JBL QuantumENGINE dolaďuje zvuk, aby vám poskytol tú najvyššiu výhodu. Vaši protivníci si ani nevšimnú, čo sa s nimi deje. Nepremeškajte ani chvíľu s bezstratovým 2,4 GHz bezdrôtovým pripojením Keď sa počítajú zlomky sekúnd, váš systém by vás nemal spomaliť. Bezstratové bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz vám poskytuje úplnú slobodu pohybu bez výpadkov zvuku. Vyskúšajte JBL QuantumSOUND Signature Od tých najmenších zvukov krokov až po najhlasnejšie laserové lúče, JBL QuantumSOUND Signature v kino kvalite premení každý okamih na epickú scénu. Vďaka 40 mm meničom vám JBL Quantum 350 Wireless umožní úplne sa ponoriť do hry a poskytne vám skutočné výhody. S odnímateľným ramenným mikrofónom s funkciou stlmenia sa môžete počuť, ak chcete Aj keď sú hry hlučné, odnímateľný smerový mikrofón JBL Quantum 350 Wireless zaistí, že vás váš tím vždy jasne počuje. Nechýba ani praktická funkcia stlmenia zvuku, ak sa potrebujete vrátiť do skutočného sveta na tajnú misiu. 22-hodinová výdrž batérie, rýchle nabíjanie a funkcia Power & Play 22-hodinová výdrž batérie znamená skvelý zvuk JBL počas tých najdlhších herných sedení. Potrebujete ešte čas? Doba nabíjania päť minút vám poskytne ďalšiu hodinu prehrávania a nabíjací kábel USB vám umožní nabíjať slúchadlá počas hrania. Pohodlie z pamäťovej peny pre hranie maratónu Odolný JBL Quantum 350 Wireless má ľahký hlavový most a náušníky s pamäťovou penou potiahnutou PU pre maximálne pohodlie aj počas tých najťažších nocí. Vytvorte si vlastný zvuk s JBL QuantumENGINE PC Suite Ovládajte, čo počujete, vylepšite svoju hru. Použite softvérový balík pre PC na prispôsobenie JBL QuantumSURROUND, EQ, postranný tón, nastavenia mikrofónu a ďalšie pre dokonalý pohlcujúci zvukový zážitok. Nenechajte si ujsť zábavu s DISCORD Nenechajte si ujsť ani sekundu z rozhovorov o stratégii alebo plácnutí. Bezdrôtová náhlavná súprava JBL Quantum 350 je certifikovaná pre DISCORD, celosvetovo najpopulárnejšiu chatovaciu aplikáciu. Môžete ho použiť aj pre Skype a TeamSpeak, keď ste v práci. Optimalizované pre PC, kompatibilné s viacerými platformami Bezdrôtová náhlavná súprava JBL Quantum 350 je optimalizovaná pre PC a možno ju pripojiť bezdrôtovo (cez 2,4 GHz) k PC, PS *, Nintendo Switch ™ a Mac. Funkcie JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, EQ, nastavenie mikrofónu atď.) sú dostupné len na PC. Kompatibilitu nájdete v sprievodcovi pripojením. * Bezdrôtovo kompatibilné so všetkými modelmi PS vrátane PS5 a PS4. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JBL Harman Quantum 350 Wireless herný headset bezdrôtový 2,4 GHz bezdrôtový cez uši čierna stereo , Jbl jr310bt červené (jbl jr310btre)

JBL Harman Wireless Microphone Set ručný rečnícky mikrofón Druh prenosu:bezdrôtový

JBL Harman Wireless Microphone Set  ručný rečnícky mikrofón Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Dajte svoj spev do centra pozornosti s neporovnateľnou čistotou a JBL Original Pro Sound. Choďte na javisko! Bezdrôtové mikrofóny od JBL ponúkajú JBL Original Pro Sound s bezkonkurenčnou čistotou a bohatosťou hlasu. Dajte svoj hlas do centra pozornosti a tlačte vysoké tóny bez skreslenia alebo oneskorení. Jednoducho pripojte bezdrôtový dvojkanálový prijímač k reproduktorom, zapnite mikrofóny – a ste pripravení na svoj hviezdny výkon. Ľahko vymeniteľné batérie AA pre nepretržité spievanie až do nasledujúceho rána. Čas na duet? Oba mikrofóny sú v reproduktore dokonale zmiešané. Pripravte sa na svetlo reflektorov! Vynikajúci hlasový záznam a JBL Original Pro Sound S krištáľovo čistým hlasovým záznamom bezdrôtových mikrofónov JBL môžete zabudnúť na rušenie, oneskorenia a skreslenie. Váš hlas znie fantasticky s neuveriteľným JBL Original Pro Sound. Nabíjateľný bezdrôtový UHF dvojkanálový prijímač Premeňte svoje sólové vystúpenie na skutočnú pódiovú podívanú s duetom. Pripojte dva bezdrôtové mikrofóny súčasne a oba hlasy budú znieť dokonale zmiešané z reproduktora s dobou prehrávania až 6 hodín. Pripoj a hraj Keď príde čas na váš výkon, nenechajte sa ničím zastaviť. Bezdrôtové mikrofóny JBL sa veľmi ľahko nastavujú. Jednoducho zapnite prijímač a bezdrôtový mikrofón a môžete začať. Mikrofóny sú dodávané s vymeniteľnými AA batériami Bezdrôtové mikrofóny JBL sú dodávané s ľahko vymeniteľnými AA batériami, takže show môže pokračovať celú noc. Najlepší výkon s reproduktormi JBL PartyBox Bezdrôtové mikrofóny JBL fungujú s akýmkoľvek reproduktorom s mikrofónovým vstupom, no po spárovaní s reproduktormi JBL PartyBox sú tímom snov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JBL Harman Wireless Microphone Set ručný rečnícky mikrofón Druh prenosu:bezdrôtový , Jbl jr310bt zelené (jbl jr310btgr)

Apart Delegate Microphone for Microphone discussion system

Detail

Typ mikrofónu: smerový, kondenzátor Ideálny pre zasadacie miestnosti a malé až stredné konferenčné miestnosti Prepojovací systém: RJ45 - CAT5 káble, priame, podľa EIA-568-B Rozmery (v x š x h): 54 x 110 x 165 mm Rozmery s mikrofónom (v x š x h): 494 x 110 x 165 mm Frekvenčný rozsah: 80 Hz - 16 kHz Max SPL: 100 dB na 1% THD Hmotnosť: 730 g (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Apart Delegate Microphone for Microphone discussion system , Jbl t110 biele (jbl t110wht)

Hudobný hrnček MICROPHONE

Hudobný hrnček MICROPHONE
Detail

Veľmi elegantný hrnček s uškom v tvare hudobného nástroja. Popis keramický hrnček s hudobným vzorom zabalený do čiernej škatuľky s magnetickým zapínaním (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Hudobný hrnček MICROPHONE , Jbl t110 modré (jbl t110blu)

LAMAX X Microphone

LAMAX X Microphone
Detail

Príslušenstvo pre akčnú kameru – externý mikrofón na LAMAX X7.2 a X9.2 (alza.sk)

Podobné produkty ako LAMAX X Microphone , Jbl jr310 modré (jbl jr310blu)

JBL PRO JBL LSR305/230

Detail

• 1"výškový reproduktor• 5"basový reproduktor • Výkon : 82W 41/41W• Frekvenčný rozsah 43 Hz -24 kHz• Max SPL: 108dB• Vstupy: 1x XLR, 1X TRS• Rozmery 298 x 185 x 251 mm• Hmotnosť 4,6 kg• Farba: čierna (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako JBL PRO JBL LSR305/230 , Jbl jr310 červené (jbl jr310red)

JBL PRO JBL PRX618S-XLF

Detail

• Reproduktor: 18", neodymový magnet• Max výstupné SPL: 133dB• Frekvenčná odozva (-10dB): 30Hz – 105Hz• Frekvenčná odozva (±3dB): 39Hz – 93Hz• Polarita: normálna alebo prevrátená• Analógová výhybka: strmosť 48dB/oktáva• Deliaca frekvencia výhybky: 90Hz• Zosilňovač: Crown® Trieda D• Výkon: 1000W (2 x 500W)• Rozmery: 685.8 x 530.9 x 716.3mm• Hmotnosť: 37kg (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako JBL PRO JBL PRX618S-XLF , Jbl t110 čierne (jbl t110blk)

JBL PRO JBL LSR308/230

Detail

• 1" výškový reproduktor• 8" basový reproduktor s bassreflexom • Výkon : 112W 56/56W• Frekvenčný rozsah 37 Hz -24 kHz• Max SPL: 112 dB• Vstupy: 1x XLR, 1X TRS• Rozmery 419 x 254 x 308 mm• Hmotnosť 8,6 kg• Farba: čierna (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako JBL PRO JBL LSR308/230 , Jbl wave 300tws čierne (jbl w300twsbk)

JBL Club ONE (JBL CLUBONEBK)

JBL Club ONE (JBL CLUBONEBK)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, aktívne potlačenie hluku (anc), Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 10–40000 Hz, menič 40 mm, odnímateľný kábel 1.5m, výdrž batérie až 45 h Bezdrôtové slúchadláJBL Club ONEPripravte sa, že už nikdy nebudete počuť svoje obľúbené pesničky tak ako predtým. JBL Pro Sound a Hi-Res Audio sa postarajú o neuveriteľne čistý a detailný zvuk. Slúchadlá JBL Club ONE vás svojím zvukovým podaním skutočne vtiahnu. Veľmi užitočnou novinkou je funkcia True Adaptive Noise Canceling, ktorá sa adaptuje na okolité zvuky a zaistí vždy to najlepšie možné počúvanie. Slúchadlá JBL Club ONE sú bezdrôtové, k vášmu zariadeniu ich pripojíte pomocou Bluetooth 5.0. Slúchadlá JBL Club ONE vám vydržia až 45 hodín na jedno nabitie. Ak preferujete drôtové počúvanie, slúchadlá majú dual aux... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Club ONE (JBL CLUBONEBK) , Jbl wave 300tws biele (jbl w300twswh)

JBL JR310BT modré (JBL JR310BTBL)

JBL JR310BT modré (JBL JR310BTBL)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, na uši, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 90 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 32 mm, výdrž batérie až 30 h Bezdrôtové slúchadláJBL JR310BTBezdrôtové slúchadlá JBL JR310BT boli špeciálne vyrobené tak, aby prenášali legendárny zvuk JBL aj pre tých najmladších milovníkov hudby. Pre maximálnu ochranu detského sluchu je zaistená zvuková hladina s maximálnou úrovňou 85 dB. K dispozícii je technológia Bluetooth, ktorá umožní bezdrôtový prenos zvuku. Zabudovaný mikrofón zase umožňuje vybavovať telefónne hovory so slúchadlami na ušiach. O maximálny komfort pri nosení slúchadiel JBL sa starajú pohodlné náušníky a mäkký hlavový pás.Detské slúchadlá JBL JR310BT majú špeciálny hravý dizajnDetské slúchadlá JBL JR310BT vynikajú okrem vysokej kvality zvuku aj špeciálnym dizajnom, vďaka ktorému si ich deti okamžite obľúbia. Pre ďalšie vylepšenia sú navyše slúchadlá... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL JR310BT modré (JBL JR310BTBL) , Jbl wave 100tws čierne (jbl w100twsbk)

JBL JR310BT zelené (JBL JR310BTGR)

JBL JR310BT zelené (JBL JR310BTGR)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, na uši, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 90 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 32 mm, výdrž batérie až 30 h Bezdrôtové slúchadláJBL JR310BTBezdrôtové slúchadlá JBL JR310BT boli špeciálne vyrobené tak, aby prenášali legendárny zvuk JBL aj pre tých najmladších milovníkov hudby. Pre maximálnu ochranu detského sluchu je zaistená zvuková hladina s maximálnou úrovňou 85 dB. K dispozícii je technológia Bluetooth, ktorá umožní bezdrôtový prenos zvuku. Zabudovaný mikrofón zase umožňuje vybavovať telefónne hovory so slúchadlami na ušiach. O maximálny komfort pri nosení slúchadiel JBL sa starajú pohodlné náušníky a mäkký hlavový pás.Detské slúchadlá JBL JR310BT majú špeciálny hravý dizajnDetské slúchadlá JBL JR310BT vynikajú okrem vysokej kvality zvuku aj špeciálnym dizajnom, vďaka ktorému si ich deti okamžite obľúbia. Pre ďalšie vylepšenia sú navyše slúchadlá... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL JR310BT zelené (JBL JR310BTGR) , Jbl wave 200tws biela (jbl w200twswh)

JBL JR310BT červené (JBL JR310BTRE)

JBL JR310BT červené (JBL JR310BTRE)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, na uši, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 90 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 32 mm, výdrž batérie až 30 h Bezdrôtové slúchadláJBL JR310BTBezdrôtové slúchadlá JBL JR310BT boli špeciálne vyrobené tak, aby prenášali legendárny zvuk JBL aj pre tých najmladších milovníkov hudby. Pre maximálnu ochranu detského sluchu je zaistená zvuková hladina s maximálnou úrovňou 85 dB. K dispozícii je technológia Bluetooth, ktorá umožní bezdrôtový prenos zvuku. Zabudovaný mikrofón zase umožňuje vybavovať telefónne hovory so slúchadlami na ušiach. O maximálny komfort pri nosení slúchadiel JBL sa starajú pohodlné náušníky a mäkký hlavový pás.Detské slúchadlá JBL JR310BT majú špeciálny hravý dizajnDetské slúchadlá JBL JR310BT vynikajú okrem vysokej kvality zvuku aj špeciálnym dizajnom, vďaka ktorému si ich deti okamžite obľúbia. Pre ďalšie vylepšenia sú navyše slúchadlá... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL JR310BT červené (JBL JR310BTRE) , Jbl tune flex biele (jbl tflexwht)

JBL Tune760NC čierne (JBL T760NCBLK)

JBL Tune760NC čierne (JBL T760NCBLK)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, aktívne potlačenie hluku (anc), hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 103 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, odnímateľný kábel 1.2m, výdrž batérie až 50 h Fanúšikom hudby určite prídu vhod ľahko prenosné bezdrôtové slúchadlá JBL. Ich veľké náušníky zakryjú celé ucho, a tak nebudete počuť okolité zvuky a hlasy. Sú vhodné na prácu doma aj v kancelárii a najmä potom na dlhé hranie počítačových hier. Náušníky majú prepracovanú konštrukciu, ktorá zvuk nepustí von, a vaše okolie tak nebude vedieť, že počúvate hudbu. Slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth 5,0. Medzi ďalšie potrebné funkcie môžeme zaradiť ANC aktívne potlačenie hluku. Postará sa o kvalitné počúvanie hudby v mestách, v dopravných prostriedkoch aj na ďalších hlučných miestach. Zabudovaný mikrofón vám... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune760NC čierne (JBL T760NCBLK) , Jbl tune flex modré (jbl tflexblu)

JBL Tune760NC modré (JBL T760NCBLU)

JBL Tune760NC modré (JBL T760NCBLU)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, aktívne potlačenie hluku (anc), hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 103 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, odnímateľný kábel 1.2m, výdrž batérie až 50 h Každý milovník hudby ocení kvalitný zvuk z bezdrôtových slúchadiel JBL. Ich veľké náušníky sú charakteristické tým, že objímajú celé ucho, čo vedie k tlmeniu okolitých zvukov a prispieva k pohodlnému noseniu. Využitie nájdu doma aj v kancelárii a pochvaľovať si ich budú predovšetkým hráči počítačových hier. Uzavretá konštrukcia neprepúšťa zvuk von, a hudbu teda budete počuť len so slúchadlami na ušiach. Slúchadlá disponujú technológiou Bluetooth 5,0. Medzi ďalšie potrebné funkcie môžeme zaradiť ANC aktívne potlačenie hluku. Postará sa o kvalitné počúvanie hudby v mestách, v dopravných prostriedkoch aj na ďalších... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune760NC modré (JBL T760NCBLU) , Jbl tune flex čierne (jbl tflexblk)

JBL T110 čierne (JBL T110BLK)

JBL T110 čierne (JBL T110BLK)
Detail

Slúchadlá – s mikrofónom, štuple, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, menič 9 mm, kábel 1.2m SlúchadláJBL T110 čierneŠtýlové a kompaktné slúchadlá JBL T110 vynikajú výbornou ergonómiou a čistým zvukom Pure Bass. Vďaka trojici nadstavcov veľkosti S, M a L vám padnú do uší ako uliate a zaručia pohodlné počúvanie hudby doma, v kancelárii či na cestách. Plochý kábel zaručí, že sa vám slúchadlá JBL T110 čierne nikdy nezamotajú.Presný a pôsobivý zvuk slúchadiel JBL T110Minimalistický dizajn čiernych slúchadiel JBL T110 v sebe kombinuje elegantné farebné vyhotovenie a odolný kryt s kovovou úpravou. O špičkový zvuk sa postarajú 9 mm meniče, ktoré aj napriek malým rozmerom sprostredkujú hlboké basy a bohatú dynamiku. Vďaka tomu navodia atmosféru, akoby ste sa práve ocitli na koncerte vášho obľúbeného interpreta.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Slúchadlá JBL T110 s diaľkovým ovládačom a mikrofónomNa kábli... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL T110 čierne (JBL T110BLK) , Jbl tune 125bt korálové (jbl t125btcor)

JBL T110 modré (JBL T110BLU)

JBL T110 modré (JBL T110BLU)
Detail

Slúchadlá – s mikrofónom, štuple, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, menič 9 mm, kábel 1.2m SlúchadláJBL T110, modréŠtýlové a kompaktné slúchadlá JBL T110 vynikajú výbornou ergonómiou a čistým Pure Bass zvukom. Vďaka trojici nadstavcov vo veľkosti S, M a L vám padnú do uší ako uliata a zaistia pohodlné počúvanie hudby doma, v kancelárii či na cestách. Plochý kábel zaručí, že sa vám modré slúchadlá do uší JBL T110 nikdy nezamotajú.Presný a pôsobivý zvukMinimalistický dizajn týchto in-ear slúchadiel v sebe kombinuje elegantné farebné vyhotovenie a odolný kryt s kovovou úpravou. O špičkový zvuk sa postarajú 9 mm meniče, ktoré aj napriek malému rozmeru sprostredkujú hlboké basy a bohatú dynamiku, vďaka čomu navodia atmosféru, ako by ste sa práve ocitli na koncerte vášho obľúbeného interpreta.Slúchadlá na hudbu JBL T110 s diaľkovým ovládačom a mikrofónomNa kábli slúchadiel JBL je umiestnený praktický... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL T110 modré (JBL T110BLU) , Jbl tune 125bt biele (jbl t125btwht)

JBL T110 biele (JBL T110WHT)

JBL T110 biele (JBL T110WHT)
Detail

Slúchadlá – s mikrofónom, štuple, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, menič 9 mm, kábel 1.2m SlúchadláJBL T110 bieleŠtýlové a kompaktné slúchadlá JBL T110 vynikajú výbornou ergonómiou a čistým Pure Bass zvukom. Vďaka trojici nadstavcov vo veľkosti S, M a L vám padnú do uší ako uliate a zaistia pohodlné počúvanie hudby doma, v kancelárii či na cestách. Plochý kábel zaručí, že sa vám slúchadlá JBL T110 biele nikdy nezamotajú.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Presný a pôsobivý zvuk slúchadiel JBL T110Minimalistický dizajn bielych slúchadiel JBL T110 v sebe kombinuje elegantné farebné vyhotovenie a odolný kryt s kovovou úpravou. O špičkový zvuk sa postarajú 9 mm meniče, ktoré aj napriek malým rozmerom sprostredkujú hlboké basy a bohatú dynamiku, vďaka čomu navodia atmosféru, akoby ste sa práve ocitli na koncerte vášho obľúbeného... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL T110 biele (JBL T110WHT) , Jbl jr 460nc ružové (jbl jr460ncpik)

JBL JR310 modré (JBL JR310BLU)

JBL JR310 modré (JBL JR310BLU)
Detail

Slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, na uši, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 80 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 32 mm, kábel 1m SlúchadláJBL JR310Slúchadlá JBL JR310 boli špeciálne vyrobené tak, aby prenášali legendárny zvuk JBL aj pre tých najmladších milovníkov hudby. Na maximálnu ochranu detského sluchu je zaistená zvuková hladina s maximálnou hodnotou 85 dB. K dispozícii je praktický kábel so zabudovaným mikrofónom a prehľadnými prvkami na intuitívne ovládanie. O maximálny komfort pri nosení slúchadiel sa starajú pohodlné náušníky a mäkký hlavový pás.Slúchadlá pre deti JBL majú hravý dizajnSlúchadlá pre deti JBL JR310 vynikajú okrem vysokej kvality zvuku takisto špeciálnym dizajnom, vďaka ktorému si ich deti okamžite obľúbia. Pre ďalšie vylepšenia sú navyše slúchadlá dodávané s opakovane použiteľnými samolepkami. Deti si tak môžu slúchadlá upraviť podľa vlastnej predstavy.Úprava na bezpečné... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL JR310 modré (JBL JR310BLU) , Jbl tune 215bt biele (jbl t215btwht)

JBL JR310 červené (JBL JR310RED)

JBL JR310 červené (JBL JR310RED)
Detail

Slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, na uši, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 80 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 32 mm SlúchadláJBL JR310Slúchadlá JBL JR310 boli špeciálne vyrobené tak, aby prenášali legendárny zvuk JBL aj pre tých najmladších milovníkov hudby. Na maximálnu ochranu detského sluchu je zaistená zvuková hladina s maximálnou hodnotou 85 dB. K dispozícii je praktický kábel so zabudovaným mikrofónom a prehľadnými prvkami na intuitívne ovládanie. O maximálny komfort pri nosení slúchadiel sa starajú pohodlné náušníky a mäkký hlavový pás.Slúchadlá pre deti JBL majú hravý dizajnSlúchadlá pre deti JBL JR310 vynikajú okrem vysokej kvality zvuku takisto špeciálnym dizajnom, vďaka ktorému si ich deti okamžite obľúbia. Pre ďalšie vylepšenia sú navyše slúchadlá dodávané s opakovane použiteľnými samolepkami. Deti si tak môžu slúchadlá upraviť podľa vlastnej predstavy.Úprava na bezpečné počúvanie hudby (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL JR310 červené (JBL JR310RED)

Arturia MicroFreak Gooseneck Microphone

Arturia MicroFreak Gooseneck Microphone
Detail

Mikrofón s husím krkom určený pre Arturia MicroFreak Disponuje slúchadlovým výstupom Po aktualizácii firmware-u v Arturia MicroFreak tak rozširuje možnosti nástroja o vokóder Pozor, balenie neobsahuje Arturia Microfreak (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Arturia MicroFreak Gooseneck Microphone

ADJ MC3 Microphone Holder

Detail

Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako ADJ MC3 Microphone Holder

NOWSONIC Calibration Measurement microphone

Detail

• Vhodný na meranie a analyzovanie priestorov• Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz• Citlivosť: -37dBv/pa (14mV/pa)• Obal súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako NOWSONIC Calibration Measurement microphone

Audix A127 Reference Microphone

Detail

Referenčný mikrofón Všesmerová charakteristika Prepravné puzdro a držiak súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix A127 Reference Microphone

HARDCASE Microphone Case 12

Detail

• Pre 12 mikrofónov a naviac oddelený priestor pre káble a príslušenstvo • Materiál: plast • Vodeodolný • Rozmery: 70,3 cm x 22,6 cm x 21,6 cm (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako HARDCASE Microphone Case 12

AKG P120+ Recording Microphone

AKG P120+ Recording Microphone
Detail

P120 je 2/3-palcový membránový true condenser mikrofón, ktorý ponúka stabilnú kvalitu, vynikajúci výkon za vynikajúcu cenu. Membrána s nízkou hmotnosťou poskytuje čistý zvuk s presnými zvukovými detailmi pre vokály, reč a nahrávanie nástrojov v projektových štúdiách a pre domáce nahrávanie. Všeobecné špecifikácie Šírka zvukového frekvenčného pásma - 20 - 20 000 Hz Ekvivalentná hladina hluku - 19 dB-A Citlivosť - 24 mV / Pa Odstup signálu od šumu - 75 dB-A Preattenuation Pad - - 20 dB Bass cut filter - 300 Hz - 6 dB / oktáva Elektrická impedancia - = 1000 Ohmov Polárny vzor - Kardioidný Priemer (mm) : 53.0 Dĺžka (mm) : 165.0 Impedancia : 200 Ohm Hmotnosť : 525 g Ponúkaná konfigurácia : Štandardná ponuka Prevádzka na batérie : Nie Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Upevnenie na stojan Použitie : Nahrávanie Smerová charakteristika : Cardioid Farba podľa výrobcu : Čierna Typ kapsule : Kondenzátorový Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Maximálny akustický tlak (SPL) : 150 dB (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG P120+ Recording Microphone

AKG P220 Condenser Microphone

AKG P220 Condenser Microphone
Detail

Jednopalcová membrána prináša AKG štúdiovú kvalitu pre štúdiové projekty rovnako ako vo všetkých ostatných oblastiach nahrávania a živých zvukových použitiach. Prepínateľný bass cut filter a predútlmový pad ho robia vhodným pre použitie na hlasné zvukové zdroje vyrábajúce hladiny akustického tlaku až 155 dB SPL. Perception 220 je dodávaný so spider-ovým shock držiakom a odolným kovovým púzdrom. Typ : Kondenzátorový Smerová charakteristika : Cardioid Balenie obsahuje : Mikrofón Hmotnosť : 530 g Balenie obsahuje : Microphone Shock Mount Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Kufor Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Impedancia : 200 Ohm (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG P220 Condenser Microphone

Samson C03 Condenser Microphone

Samson C03 Condenser Microphone
Detail

Neuveriteľne flexibilný a skvelo znejúci štúdiový, kondenzátorový mikrofón. Je vynikajúci pre súčasné snímanie niekoľkých vokálov, akustickej gitary, alebo ako overhead pre bicie. Mikrofón má veľkú, 19mm membránu, prepínateľnú charakteristiku – kardioidná, guľová, osmičková, ďalej spínateľný filter pre vysoké frekvencie, spínateľný tlmič výstupného signálu, pozlátený XLR konektor a indikáciu 48V fantómového napájania. Súčasťou balenia je aj plastový kufrík a držiak na stojan. Balenie obsahuje : Držiak Balenie obsahuje : Kufor Balenie obsahuje : Mikrofón Krajina pôvodu : Čína Hmotnosť : 460 g Impedancia : 350 Ohm Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 18 kHz Smerová charakteristika : Supercardioid, Omni, Figure 8 Typ : Kondenzátorový (muziker.com)

Podobné produkty ako Samson C03 Condenser Microphone

Samson C01 Condenser Microphone

Samson C01 Condenser Microphone
Detail

Vysokokvalitný, štúdiový kondenzátorový mikrofón. Je vynikajúci pre snímanie spevu, akustickej gitary, alebo ako overhead pre bicie. Mikrofón má veľkú, 19mm membránu, kardioidnú charakteristiku, pozlátený XLR konektor a indikáciu 48V fantómového napájania. Súčasťou balenia je aj plastový kufrík a držiak na stojan. Hmotnosť : 900 g Typ : Kondenzátorový Frekvenčný rozsah : 30 Hz - 18 kHz Impedancia : 200 Ohm Krajina pôvodu : Čína Smerová charakteristika : Cardioid Ponúkaná konfigurácia : Štandardná ponuka (muziker.com)

Podobné produkty ako Samson C01 Condenser Microphone

Superlux E102 Instrument Microphone

Superlux E102 Instrument Microphone
Detail

Kondenzátorový nástrojový mikrofón s kardioidnou smerovou charakteristikou, ideálny pre ozvučovanie klávesových a sláčikových nástrojov či perkusií. Zaručuje dobrú citlivosť, frekvenčnú odozvu stredov a výšok, vysoké SPL (do 149 dB) i dynamický rozsah. Súčasťou balenia je aj úchyt pre mikrofón, protiveterná ochrana a obal. Rozmery: priemer - 21 mm, dĺžka - 200 mm, hmotnosť: 140 g. Čierne farebné prevedenie. Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Superlux E102 Instrument Microphone

JBL Wave 100TWS čierne (JBL W100TWSBK)

JBL Wave 100TWS čierne (JBL W100TWSBK)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, štuple, polouzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 105,5 dB/mW, impedancia 16 Ohm, menič 8 mm, výdrž batérie až 20 h (5h+15h) Pri počúvaní hudby je dôležitý kvalitný zvuk, ktorý ponúkajú bezdrôtové slúchadlá JBL. Obľúbené kompaktné štupľové vyhotovenie sa zasúva hlbšie do zvukovodov, čo dobre tlmí okolité zvuky. Vďaka polouzavretej konštrukcii poskytujú kompromis medzi otvorenými a uzavretými slúchadlami. Pri bežnej hlasitosti čiastočne tlmí okolitý hluk a čiastočne prepúšťa zvuk zo slúchadiel von. Súčasťou je aj technológia Bluetooth 5,0. So zabudovaným mikrofónom môžete telefonovať cez handsfree a využívať hlasových asistentov. Samozrejmosťou sú funkcie, ako prepínanie skladieb alebo napríklad prijímanie hovorov. Komfort si tak doprajete pri hraní hier, počúvaní hudby aj práci. Zásadné prednosti bezdrôtových... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Wave 100TWS čierne (JBL W100TWSBK)

JBL Wave 200TWS biela (JBL W200TWSWH)

JBL Wave 200TWS biela (JBL W200TWSWH)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, štuple, polouzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX2, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 108 dB/mW, impedancia 16 Ohm, menič 8 mm, výdrž batérie až 20 h (5h+15h) Doprajte si zážitok z počúvania vďaka bezdrôtovým slúchadlám JBL. Obľúbené kompaktné štupľové vyhotovenie sa zasúva hlbšie do zvukovodov, čo prispieva k dokonalému tlmeniu okolitých zvukov. Vďaka polouzavretej konštrukcii poskytujú kompromis medzi otvorenými a uzavretými slúchadlami. Pri bežnom počúvaní čiastočne tlmí okolitý hluk, ale taktiež prepustí zvuk zo slúchadiel von. Súčasťou je aj technológia Bluetooth 5,0. Vstavaný mikrofón vám umožní vykonávať handsfree hovory aj využívať hlasových asistentov. Súčasťou sú aj funkcie, ako je prepínanie skladieb alebo prijímanie hovorov. Pohodlie je tak zaručené ako pri hraní hier, tak aj pri počúvaní hudby alebo práci. Pýšia sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Wave 200TWS biela (JBL W200TWSWH)

JBL Wave 300TWS biele (JBL W300TWSWH)

JBL Wave 300TWS biele (JBL W300TWSWH)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, polouzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.2, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX2, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 105 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 12 mm, výdrž batérie až 26 h (6h+20h) Fanúšikovia hudby určite privítajú ľahké bezdrôtové slúchadlá JBL. Kôstkový tvar sa prispôsobí línii uší, vďaka čomu sa príjemne nosia v každej situácii. Vďaka polouzavretej konštrukcii poskytujú kompromis medzi otvorenými a uzavretými slúchadlami. Pri bežnej hlasitosti čiastočne tlmí okolitý hluk a čiastočne prepúšťa zvuk zo slúchadiel von. Slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth 5,2. Zabudovaný mikrofón vám umožní uskutočniť handsfree hovory aj používať hlasových asistentov. K funkciám patrí aj prepínanie skladieb alebo prijímanie hovorov. Nenechajte sa ničím rušiť, či už počúvate hudbu, hráte hry alebo sa napríklad venujete práci. Sú vodoodolné s certifikáciou... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Wave 300TWS biele (JBL W300TWSWH)

JBL Wave 300TWS čierne (JBL W300TWSBK)

JBL Wave 300TWS čierne (JBL W300TWSBK)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, polouzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.2, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX2, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 105 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 12 mm, výdrž batérie až 26 h (6h+20h) Pri počúvaní hudby je dôležitý kvalitný zvuk, ktorý ponúkajú bezdrôtové slúchadlá JBL. Kôstkový tvar sa prispôsobí línii uší, a tak ich môžete využiť aj pri športe. Náušníky majú polouzavretú konštrukciu, ktorá ponúka kompromis medzi otvorenými a uzavretými slúchadlami. V bežnej prevádzke čiastočne utlmí okolitý hluk a čiastočne prepustí zvuk zo slúchadiel von. Slúchadlá majú tiež technológiu Bluetooth 5,2. So vstavaným mikrofónom bude telefonovanie cez handsfree hračka. Navyše môžete využívať hlasových asistentov. Samozrejmosťou sú funkcie, ako prepínanie skladieb alebo napríklad prijímanie hovorov. Nenechajte sa ničím rušiť, či už počúvate hudbu, hráte hry alebo sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Wave 300TWS čierne (JBL W300TWSBK)

JBL Tune Flex modré (JBL TFLEXBLU)

JBL Tune Flex modré (JBL TFLEXBLU)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.2, aktívne potlačenie hluku (anc), Ambient sound, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX4, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 110 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 12 mm, výdrž batérie až 32 h (8h+24h) True WirelessJBL Tune FlexDoprajte si ničím nerušené celodenné počúvanie obľúbených skladieb s pohodlnými slúchadlami JBL Tune Flex. Ich 12mm meniče precízne sprostredkujú výnimočný zvuk JBL Pure Bass, zatiaľ čo ergonomický dizajn zaistí pohodlie počas nosenia. Na True Wireless slúchadlá JBL si neprídu ani rozmary počasia, pretože vďaka triede IPX4 odolajú striekajúcej vode aj potu. Samozrejmosťou je prítomnosť funkcie potlačenia okolitého hluku aj ambientný režim. Záleží tak iba na vás, či budete chcieť počuť aj svoje okolie, alebo sa plne ponoríte do počúvania svojho playlistu. Prehrávanie a ďalšie funkcie slúchadiel JBL Tune... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune Flex modré (JBL TFLEXBLU)

JBL Tune Flex biele (JBL TFLEXWHT)

Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.2, aktívne potlačenie hluku (anc), Ambient sound, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX4, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 110 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 12 mm, výdrž batérie až 32 h (8h+24h) True WirelessJBL Tune FlexDoprajte si ničím nerušené celodenné počúvanie obľúbených skladieb s pohodlnými slúchadlami JBL Tune Flex. Ich 12mm meniče precízne sprostredkujú výnimočný zvuk JBL Pure Bass, zatiaľ čo ergonomický dizajn zaistí pohodlie počas nosenia. Na True Wireless slúchadlá JBL si neprídu ani rozmary počasia, pretože vďaka triede IPX4 odolajú striekajúcej vode aj potu. Samozrejmosťou je prítomnosť funkcie potlačenia okolitého hluku aj ambientný režim. Záleží tak iba na vás, či budete chcieť počuť aj svoje okolie, alebo sa plne ponoríte do počúvania svojho playlistu. Prehrávanie a ďalšie funkcie slúchadiel JBL Tune... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune Flex biele (JBL TFLEXWHT)

JBL Tune Flex čierne (JBL TFLEXBLK)

Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, kôstky, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.2, aktívne potlačenie hluku (anc), Ambient sound, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, certifikácia IPX4, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 110 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 12 mm, výdrž batérie až 32 h (8h+24h) True WirelessJBL Tune FlexDoprajte si ničím nerušené celodenné počúvanie obľúbených skladieb s pohodlnými slúchadlami JBL Tune Flex. Ich 12mm meniče precízne sprostredkujú výnimočný zvuk JBL Pure Bass, zatiaľ čo ergonomický dizajn zaistí pohodlie počas nosenia. Na True Wireless slúchadlá JBL si neprídu ani rozmary počasia, pretože vďaka triede IPX4 odolajú striekajúcej vode aj potu. Samozrejmosťou je prítomnosť funkcie potlačenia okolitého hluku aj ambientný režim. Záleží tak iba na vás, či budete chcieť počuť aj svoje okolie, alebo sa plne ponoríte do počúvania svojho playlistu. Prehrávanie a ďalšie funkcie slúchadiel JBL Tune... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune Flex čierne (JBL TFLEXBLK)

JBL Tune 215BT čierne (JBL T215BTBLK)

JBL Tune 215BT čierne (JBL T215BTBLK)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, kôstky, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 118 dB/mW, impedancia 20 Ohm, menič 12.5 mm, výdrž batérie až 16 h Bezdrôtové slúchadláJBL Tune 215BTVychutnajte si kvalitné počúvanie hudby s bezdrôtovými slúchadlami JBL Tune 215BT, ktoré ponúkajú vysoko kvalitný zvuk JBL Pure Bass Sound. Na bezdrôtové pripojenie slúchadiel je k dispozícii technológia Bluetooth 5.0. Nabíjanie sa vykonáva prostredníctvom priloženého kábla a na jedno nabitie vydržia slúchadlá v prevádzke až 16 hodín. Vďaka 12,5 mm meničom získate silné basy a ergonomický tvar zaistí ich pohodlné a bezpečné používanie bez obáv z vypadnutia.Bezkáblové slúchadlá JBL Tune 215BT s odolným káblom proti zamotaniuBezkáblové slúchadlá JBL Tune 215BT sú vybavené špeciálnym káblom proti zamotaniu, ktorý spolu s ergonomickým tvarom slúchadiel zaisťuje pohodlné nosenie aj dlhú... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune 215BT čierne (JBL T215BTBLK)

JBL Tune 215BT biele (JBL T215BTWHT)

JBL Tune 215BT biele (JBL T215BTWHT)
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, kôstky, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 118 dB/mW, impedancia 20 Ohm, menič 12.5 mm, výdrž batérie až 16 h Bezdrôtové slúchadláJBL Tune 215BTVychutnajte si kvalitné počúvanie hudby s bezdrôtovými slúchadlami JBL Tune 215BT, ktoré ponúkajú vysoko kvalitný zvuk JBL Pure Bass Sound. Na bezdrôtové pripojenie slúchadiel je k dispozícii technológia Bluetooth 5.0. Nabíjanie sa vykonáva prostredníctvom priloženého kábla a na jedno nabitie vydržia slúchadlá v prevádzke až 16 hodín. Vďaka 12,5 mm meničom získate silné basy a ergonomický tvar zaistí ich pohodlné a bezpečné používanie bez obáv z vypadnutia.Bezkáblové slúchadlá JBL Tune 215BT s odolným káblom proti zamotaniuBezkáblové slúchadlá JBL Tune 215BT sú vybavené špeciálnym káblom proti zamotaniu, ktorý spolu s ergonomickým tvarom slúchadiel zaisťuje pohodlné nosenie aj dlhú... (alza.sk)

Podobné produkty ako JBL Tune 215BT biele (JBL T215BTWHT)
JBL Wireless Microphone (JBLWIRELESSMI), JBL Quantum 350 Wireless čierne (QUANTUM350W), JBL Quantum 910P Console Wireless biela (JBLQ910PWLWHTBLU), JBL Quantum 360P Console Wireless biela (JBLQ360PWLWHTBLU), JBL Quantum 910X Wireless for Xbox čierne (JBLQ910XWLBLKGRN), JBL Quantum 360X Wireless for Xbox čierna (JBLQ360XWLBLKGRN), LAMAX X Microphone, JBL Club ONE (JBL CLUBONEBK), JBL JR310BT modré (JBL JR310BTBL), JBL Tune760NC modré (JBL T760NCBLU), JBL Tune760NC čierne (JBL T760NCBLK), JBL JR310BT červené (JBL JR310BTRE), JBL JR310BT zelené (JBL JR310BTGR), JBL T110 biele (JBL T110WHT), JBL T110 modré (JBL T110BLU), JBL JR310 modré (JBL JR310BLU), JBL JR310 červené (JBL JR310RED), JBL T110 čierne (JBL T110BLK), JBL Wave 300TWS čierne (JBL W300TWSBK), JBL Wave 300TWS biele (JBL W300TWSWH), JBL Wave 100TWS čierne (JBL W100TWSBK), JBL Wave 200TWS biela (JBL W200TWSWH), JBL Tune Flex biele (JBL TFLEXWHT), JBL Tune Flex modré (JBL TFLEXBLU), JBL Tune Flex čierne (JBL TFLEXBLK), JBL Tune 125BT korálové (JBL T125BTCOR), JBL Tune 125BT biele (JBL T125BTWHT), JBL JR 460NC ružové (JBL JR460NCPIK), JBL Tune 215BT biele (JBL T215BTWHT)