Kancelárska stolička cervena

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Kancelárska stolička cervena. Vyber si, prípadne uprav dotaz Kancelárska stolička cervena.

Kancelárska stolička WISCONSIN

Kancelárska stolička WISCONSIN

Kancelárska stolička WISCONSIN z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 97.79 €. Kancelárska stolička WISCONSIN prináša moderný a elegantný vzhľad, luxusné materiály a skvelú techniku. To všetko navyše za veľmi príjemnú cenu. Technické údaje: celková výška stoličky: 114,5 - 125 cm šírka: 61 mm výška sedadla od zeme: 43 - 53 cm šírka sedadla: 51 cm nosnosť: 120 kg typ mechanizmu: asynchrónne Obsah balenia: 1 x kancelárska stolička WISCONSIN (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička NEVADA

Kancelárska stolička NEVADA

Kancelárska stolička NEVADA z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 73.69 €. Spojenie vynikajúceho vybavenia, vysokého komfortu a nestarnúceho designu. Kancelárska stolička NEVADA patrí medzi najlepšiu kúpu zo stredného segmentu. Ponúka vynikajúce vybavenie, poskytuje vysoký komfort a jej design rozhodne nezapadne prachom. Stolička NEVADA stojí na robustnej a elegantnej chrómovanej kovovej základni. Tá sa opiera o päticu nylónových koliesok, zaručujúcich šetrný a tichý pohyb po akejkoľvek podlahovej krytine. Vďaka tejto konfigurácii stolička NEVADA ponúkne nosnosť 120 kg. Mechanika stoličky je synchrónna a nechýba jej žiadaná funkcia hojdania. Pri nej je samozrejme možné nastaviť tuhosť (silu protiváhy). Počas práce sa… (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička MISSOURI

Kancelárska stolička MISSOURI

Kancelárska stolička MISSOURI z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 96.49 €. Kancelárska stolička MISSOURI prináša moderný a elegantný vzhľad, luxusné materiály a skvelú techniku. To všetko navyše za veľmi príjemnú cenu. Základom stoličky MISSOURI je veľmi pevná kovová konštrukcia, ktorá dáva stoličke nosnosť 150 kg. Viditeľné časti sú pochrómované, a to vrátane päťramennej bázy. Báza poskytuje stabilnú základňu variabilnému mechanizmu umožňujúcemu hojdanie. Vďaka nemu s vami bude stolička MISSOURI pri práci ľahko držať krok. Hojdanie je možné jednoducho prispôsobiť na vašu hmotnosť. Rovnako ľahko si nastavíte aj sklon operadla. Samozrejmosťou je potom nastaviteľná výška stoličky. Sedadlo je jemne vypuklé a silno… (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička FLORIDA

Kancelárska stolička FLORIDA

Kancelárska stolička FLORIDA z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Športový design kúpite na Kokiskashop.sk za 109.99 €. Kancelárska stolička FLORIDA prináša moderný a elegantný vzhľad, luxusné materiály a skvelú techniku. To všetko navyše za veľmi príjemnú cenu. Technické údaje: výška sedadla od zeme: 45 - 53 cm hmotnosť stoličky: 15 kg typ mechanizmu: asynchrónny nosnosť stoličky: 120 kg asynchrónny mechanizmus možnosť vysunutia opierky nôh Obsah balenia: 1 x kancelárska stolička FLORIDA (kokiskashop.sk)

Sconto Kancelárska stolička PASCAL

Sconto Kancelárska stolička PASCAL

Moderná kancelárska stolička. Minimalistický, elegantný dizajn. Ergonomicky tvarované operadlo Ľahko výškovo nastaviteľná. Poťah štýlová textilná koža. Chrómovaný kríž. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička HEKTOR

Sconto Kancelárska stolička HEKTOR

Štýlové kresielko čalúnené príjemnou sivou látkou s pohodlným čalúnením a elegantným prešitím v kancelárskom prevedení ocenia úplne všetci. Ideálne kancelárska a zároveň konferenčná stolička s pevnými a čalúnenými podrúčkami je, vďaka kvalitnému plynovému piestu, výškovo nastaviteľná a s hojdacím mechanizmom. Tuhosť pohojdania možno nastaviť pomocou veľkej aretačnej skrutky, ktorá je umiestnená pod sedadlom stoličky. Stolička má tvrdený plastový kríž s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Kresielko je zdobené svetlosivou látkovou paspulou. Nosnosť stoličky je 120 kg. (sconto.sk)

Kancelárska stolička Monda Purple

Kancelárska stolička Monda Purple

Výška sedadla je nastaviteľná od 45 do 55 cm.Výška stoličky je nastaviteľná od 87 do 97 cm.Maximálna nosnosť: 120 kg.Má 5 funkčných koliesok. (vivrehome.sk)

Kancelárska stolička Sydney Taupe

Kancelárska stolička Sydney Taupe

Výška sedadla: 46 cm.Výška bočných opierok: 65 cm.Maximálna nosnosť: 100 kg. (vivrehome.sk)

Kancelárska stolička Furnhouse Vicky

Kancelárska stolička Furnhouse Vicky

Doprajte svojim chrbtu pohodlie aj pri dlhom sedení pri počítači. S kvalitnou kancelárskou stoličkou zaistíte chrbtici ten správny komfort. Čo hovoríte na túto od značky Furnhouse ? (bonami.sk)

BEZDOTEKU Kancelárska stolička Angel

BEZDOTEKU Kancelárska stolička Angel

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel a Alonso. Ste milovníci dizajnu? Máte radi žiarivé farby? Ste nadšenci do počítačových hier či milovníkov pretekárskych automobilov? Alebo naopak máte radi decentnosť, ale chcete mať moderné kancelárske kreslo? Z našich modelov kancelárskych kresiel si vyberiete! Všetky modely majú vysoký a pohodlný operadlo, celková výška kresiel je v rozmedzí 114-122 cm, u stoličiek 95-105 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje široký (47-50 cm) sedák s hĺbkou sedu 50 cm. Celková šírka kresla vrátane opierok je 62 cm. Nylonové, príp. čalúnené podrúčky, sú v cene. Zdvih je… (bezdoteku.sk)

Kancelárska stolička - kreslo WASHINGTON

Kancelárska stolička - kreslo WASHINGTON

Kancelárska stolička - kreslo WASHINGTON z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Športový design kúpite na Kokiskashop.sk za 81.19 €. Kancelárska stolička WASHINGTON moderného vzhľadu poskytuje veľké pohodlie pri dlhom sedení. Nevšedný design umožňuje umiestniť stoličku do kancelárií, ale tiež do domácich pracovní apod. Operadlo aj sedadlo sú čalúnené do kvalitnej ekokože čiernej a červenej farby. Tento materiál sa teší veľkej obľube vďaka svojej odolnosti, udržovateľnosti, veľmi príjemnému povrchu a decentnému vzhľadu, ktorý sa veľmi podobá prírodnej koži. Základňa v decentnom čiernom prevedení dáva kancelárskej stoličke nosnosť 120 kg. Napriek veľmi nízkej cene je stolička vybavená kvalitným synchrónnym mechanizmom. Technické údaje: nosnosť: 120 kg výška sedu:… (kokiskashop.sk)

Sconto Kancelárska stolička OLIVER

Sconto Kancelárska stolička OLIVER

Moderná kancelárska stolička, ktorá ponúka maximálne pohodlie pre váš chrbát. Kratšie a precízne tvarované sedadlo je čalúnené látkou MESH modrej farby a v oblasti chrbtice je priedušné s ergonomicky tvarovaným plastovým výpletom. Sedadlo je čalúnené látkou modrej farby. Ruky si môžete pohodlne oprieť o pevné plastové podrúčky čiernej farby. Vďaka kvalitnému plynovému piestu je stolička tiež výškovo nastaviteľná s hojdacím mechanizmom. Čierny kríž je z kvalitného ABS plastu s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička NORMAN

Sconto Kancelárska stolička NORMAN

Obľúbená kancelárska stolička s plastovým operadlom, ktorá má výstuhu v tvare X a je potiahnutá sieťovinou MESH. Sedák je čalúnený a ruky si môžete pohodlne oprieť o pevné podrúčky. Stolička sa dá vďaka kvalitnému plynovému piestu výškovo nastaviť - sami si zvolíte, ako vysoko chcete sedieť. Nechýba ani hojdací mechanizmus, tuhosť pohojdania si môžete sami nastaviť. Stabilita je zaistená vďaka čiernemu plastovému krížu,plastové kolieska sú ideálne na koberce. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička DONA

Sconto Kancelárska stolička DONA

Klasická kancelárska stolička.Pre užívateľa nenáročného na dizajn.Kĺbová mechanika - ergonomia sedenia.Nastavenie operadla vo vodorovnom aj zvislom smere.Nastavenie úhla sedenia, vysoké operadlo.Výškovo nastaviteľná, plastový kríž.Kolieska vhodné pre koberec.Poťah plochá tkanina 100%. PES.Možno dokúpiť rôzne typy podrúčok.Odporúčaná nosnosť 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička EDISON

Sconto Kancelárska stolička EDISON

Moderná kancelárska stolička sivej farby, ktorá je vďaka kvalitnému piestu výškovo nastaviteľná. Je vybavená hojdacím mechanizmom, zosilneným kovovým krížom s chrómovou úpravou a plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Pohodlný sedák je potiahnutý príjemnou látkou sivej farby. Na úplnom pohodlí pridá aj priedušné operadlo potiahnuté čiernou sieťovinou a sivou látkou, a to predovšetkým vďaka čalúnenej výstuži v bedrovej oblasti a príjemne čalúnenému podhlavníku. Užitočné sú tiež pevné plastové podrúčky čiernej farby. Vďaka hojdaciemu mechanizmu stolička prináša maximálne pohodlie pre svojho užívateľa. Tuhosť hojdania možno regulovať veľkou plastovou skrutkou, ktorá je umiestnená pod sedákom. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička PEDRO

Sconto Kancelárska stolička PEDRO

Táto moderná kancelárska stolička je vďaka kvalitnému piestu výškovo nastaviteľná, s hojdacím mechanizmom, zosilneným kovovým krížom s chrómovou úpravou a plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Pohodlný sedák je potiahnutý príjemnou látkou. Pohodlie pridá aj priedušné operadlo potiahnuté čiernou sieťovinou, a to predovšetkým vďaka zosilnenej výstuži v bedrovej oblasti. Vrcholom komfortu sú dizajnovo dokonalé pevné plastové podrúčky čiernej farby, ktoré obsahujú kovové vzpery a ďalšie prvky s chrómovou úpravou. Oceníte tiež hojdací mechanizmus, ktorého tuhosť možno regulovať veľkou plastovou skrutkou, ktorá je umiestnená pod sedákom. Nosnosť stoličky je až 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Moderná otočná stolička. Vhodná do detských a študentských izieb. Bez podrúčok. Plynový piest. Výškovo nastaviteľná. Poťah priedušná tkanina Mesh. Nosnosť do 80 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička HUGO

Sconto Kancelárska stolička HUGO

Štýlová a moderná kancelárska stolička s výrazným dizajnom. Základ je celokovová konštrukcia s chrómovou úpravou. Operadlo i sedadlo sú potiahnuté jemnou ekokožou čiernej farby doplnenou elegantným prešitím. Pre vaše maximálne pohodlie môžete využiť celokovové podrúčky v chrómovej úprave, ktoré sú tiež potiahnuté ekokožou. Súčasťou konštrukcie je aj kovové madlo v oblasti chrbta, vďaka ktorému je manipulácia so stoličkou jednoduchá a pohodlná. Kvalitný piest zaisťuje, že sa dá stolička výškovo nastaviť a oceníte tiež hojdací mechanizmus. Možnosti hojdania sa dajú nastaviť veľkým plastovým skrutkou pod sedákom. Nosnosť stoličky je až 130 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Moderná otočná stolička. Výškovo nastaviteľná. S podrúčkami. Kombinácia textilného poťahu, 100% polyester so sieťovinou. Plastový kríž. Plynový piest. Nosnosť do 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička EDWARD

Sconto Kancelárska stolička EDWARD

Elegantná kancelárska stolička s celoplastovým operadlom, ktorý je potiahnutý sieťovinou MESH a má stredovú výstuhu. Táto stolička má pre maximálne pohodlie výškovo nastaviteľnú opierku hlavy. Ruky si môžete oprieť o opierky, ktoré sú tiež výškovo nastaviteľné. Sú navyše pokryté čiernou gumou, čo vaše pohodlie ešte viac zvýši. Vďaka kvalitnému plynovému piestu sa dá stolička nastaviť presne podľa vašej potreby Správna stabilita stoličky je dosiahnutá vďaka plastovému krížu s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nechýba ani hojdací mechanizmus, tuhosť hojdania sa dá upraviť veľkou aretačnou skrutkou. Nosnosť tejto kancelárskej stoličky je až 120 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Moderná otočná stolička. Vhodná do detských a študentských izieb. Bez podrúčok. Plynový piest. Výškovo nastaviteľná. Poťah priedušná tkanina Mesh. Nosnosť do 80 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Moderné kancelárske kreslo. Výškovo nastaviteľné. Podrúčky a kríž vo vysokom lesku. Poťah textilná koža / látka. Mesh. S hojdaním. Nosnosť do 120 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička PEDRO

Sconto Kancelárska stolička PEDRO

Táto moderná kancelárska stolička je vďaka kvalitnému piestu výškovo nastaviteľná, s hojdacím mechanizmom, zosilneným kovovým krížom s chrómovou úpravou a plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Pohodlný sedák je potiahnutý príjemnou látkou. Pohodlie pridá aj priedušné operadlo potiahnuté čiernou sieťovinou, a to predovšetkým vďaka zosilnenej výstuži v bedrovej oblasti. Vrcholom komfortu sú dizajnovo dokonalé pevné plastové podrúčky čiernej farby, ktoré obsahujú kovové vzpery a ďalšie prvky s chrómovou úpravou. Oceníte tiež hojdací mechanizmus, ktorého tuhosť možno regulovať veľkou plastovou skrutkou, ktorá je umiestnená pod sedákom. Nosnosť stoličky je až 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Kancelárska stolička s hojdacím mechanizmom pre vaše maximálne pohodlie. Pohodlné sú aj dostatočne vysoké podrúčky, ktoré si môžete nastaviť podľa seba. Výšku sedu si môžete ľahko nastaviť tak, aby vám vyhovovala - a to v rozmedzí od 45-55 cm. Maximálna nosnosť stoličky je 130 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička LAWRENCE

Sconto Kancelárska stolička LAWRENCE

Kancelárska stolička, ktorá je inšpirovaná štýlom pretekárskych vozidiel. Vďaka kvalitnému piestu je výškovo nastaviteľná a nechýba ani hojdací mechanizmus. Ďalej je vybavená zosilneným čiernym plastovým krížom a plastovými kolieskami. Sami si môžete nastaviť tuhosť pohojdania. Sedák a operadlo sú potiahnuté ekokožou a látkou MESH. Operadlo má dva prierezové otvory, ktoré uľahčujú manipuláciu. Pevné plastové podrúčky sú čalúnené a potiahnuté ekokožou. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Kancelárska stolička s hojdacím mechanizmom pre vaše maximálne pohodlie. Pohodlné sú aj dostatočne vysoké podrúčky, ktoré si môžete nastaviť podľa seba. Výšku sedu si môžete ľahko nastaviť tak, aby vám vyhovovala - a to v rozmedzí od 45-55 cm. Maximálna nosnosť stoličky je 130 kg. (sconto.sk)

Sconto KANCELÁRSKA STOLIČKA STUART

Sconto KANCELÁRSKA STOLIČKA STUART

Pohodlné kancelárske kreslo.\nLátkou čalúnený sedák.\nVýškovo nastaviteľné.\nNastaviteľné podrúčky.\nSynchrónny mechanizmus.\nZaistí príjemné sedenie pri pracovnom stole aj po dlhšiu dobu.\nKomfortná hlavová opierka. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Sconto Kancelárska stolička NIKI

Kancelárska stolička s hojdacím mechanizmom pre vaše maximálne pohodlie. Pohodlné sú aj dostatočne vysoké podrúčky, ktoré si môžete nastaviť podľa seba. Výšku sedu si môžete ľahko nastaviť tak, aby vám vyhovovala - a to v rozmedzí od 45-55 cm. Maximálna nosnosť stoličky je 130 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička ESTEBAN

Sconto Kancelárska stolička ESTEBAN

Otočná kancelárska stolička. Výškovo nastaviteľná. S podrúčkami. Hojdací mechanizmus. Poťah sivá látka. Strieborno-sivá konštrukcia. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička ROBERT

Sconto Kancelárska stolička ROBERT

Otočná kancelárska stolička. Moderný, mladistvý dizajn. Hojdací mechanizmus. Výškovo nastaviteľná. Odklápacie čalúnené podrúčky. Poťah textilná koža. Kontrastné prešívanie. Nosnosť do 120 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Moderné kancelárske kreslo. Výškovo nastaviteľné. Podrúčky a kríž vo vysokom lesku. Poťah textilná koža / látka. Mesh. S hojdaním. Nosnosť do 120 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Moderná otočná stolička. Vhodná do detských a študentských izieb. Bez podrúčok. Plynový piest. Výškovo nastaviteľná. Poťah priedušná tkanina Mesh. Nosnosť do 80 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička DONA

Sconto Kancelárska stolička DONA

Klasická kancelárska stolička.Pre užívateľa nenáročného na dizajn.Kĺbová mechanika - ergonomia sedenia.Nastavenie operadla vo vodorovnom aj zvislom smere.Nastavenie úhla sedenia, vysoké operadlo.Výškovo nastaviteľná, plastový kríž.Kolieska vhodné pre koberec.Poťah plochá tkanina 100%. PES.Možno dokúpiť rôzne typy podrúčok.Odporúčaná nosnosť 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Jednoduchá kancelárska stolička (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Moderná otočná stolička. Výškovo nastaviteľná. S podrúčkami. Kombinácia textilného poťahu, 100% polyester so sieťovinou. Plastový kríž. Plynový piest. Nosnosť do 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička GEORGE

Sconto Kancelárska stolička GEORGE

Moderná kancelárska stolička.\nPohodlné a zdravé sedenie.\nVrátane praktického podhlavníka.\nKombinácia textilnej kože a priedušnej tkaniny MESH.\nVariabilne výškovo nastaviteľná.\nSynchrónny mechanizmus.\nMaximálne zaťaženie 120 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička WILLIAM

Sconto Kancelárska stolička WILLIAM

Kancelárska stolička WILLIAM je pohodlná vďaka sieťovanému chrbtu a lakťovým opierkam. Maximálna nosnosť 120 kg. Sami si môžete nastaviť výšku stoličky od 118 do 126 cm. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRODO

Sconto Kancelárska stolička FRODO

Detská herná alebo kancelárska stolička, ktorá svojim štýlom odkazuje na vzhľad pretekárskych vozidiel. Sedák s operadlom sú čalúnené ekokožou s dizajnovým prešitím. Čierne pevné plastové podrúčky prinášajú ideálne podmienky na hranie. Prierezový otvor v operadle nielen že dodáva stoličke závodnícky vzhľad, ale tiež uľahčuje manipuláciu so stoličkou. Dá sa výškovo nastaviť, nechýba ani kvalitný piest, ktorý je zosilnený plastovým krížom. Kolieska sú tiež z plastu a sú vhodné na koberec. Nosnosť stoličky je až 80 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička CLIFF

Sconto Kancelárska stolička CLIFF

Moderná kancelárska stolička. Pohodlné a zdravé sedenie. Vrátane praktického podhlavníka. Kombinácia textilnej kože a priedušnej tkaniny MESH. Vyklápacie čalúnené podrúčky. Variabilne výškovo nastaviteľná. Synchronní mechanizmus. Maximálne zaťaženie 130 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička EDISON

Sconto Kancelárska stolička EDISON

Moderná kancelárska stolička sivej farby, ktorá je vďaka kvalitnému piestu výškovo nastaviteľná. Je vybavená hojdacím mechanizmom, zosilneným kovovým krížom s chrómovou úpravou a plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Pohodlný sedák je potiahnutý príjemnou látkou sivej farby. Na úplnom pohodlí pridá aj priedušné operadlo potiahnuté čiernou sieťovinou a sivou látkou, a to predovšetkým vďaka čalúnenej výstuži v bedrovej oblasti a príjemne čalúnenému podhlavníku. Užitočné sú tiež pevné plastové podrúčky čiernej farby. Vďaka hojdaciemu mechanizmu stolička prináša maximálne pohodlie pre svojho užívateľa. Tuhosť hojdania možno regulovať veľkou plastovou skrutkou, ktorá je umiestnená pod sedákom. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Moderná otočná stolička. Vhodná do detských a študentských izieb. Bez podrúčok. Plynový piest. Výškovo nastaviteľná. Poťah priedušná tkanina Mesh. Nosnosť do 80 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Jednoduchá kancelárska stolička (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička GEORGE

Sconto Kancelárska stolička GEORGE

Moderná kancelárska stolička.\nPohodlné a zdravé sedenie.\nVrátane praktického podhlavníka.\nKombinácia textilnej kože a priedušnej tkaniny MESH.\nVariabilne výškovo nastaviteľná.\nSynchrónny mechanizmus.\nMaximálne zaťaženie 120 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička PETER

Sconto Kancelárska stolička PETER

Moderná kancelárska stolička pre pohodlné a zdravé sedenie. Pre pohodlie tu je praktický podhlavník, sieťovaný chrbát, hojdací mechanizmus a podrúčky. Výška stoličky sa dá nastaviť od 113 do 122 cm. Maximálne zaťaženie je 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička LAWRENCE

Sconto Kancelárska stolička LAWRENCE

Kancelárska stolička, ktorá je inšpirovaná štýlom pretekárskych vozidiel. Vďaka kvalitnému piestu je výškovo nastaviteľná a nechýba ani hojdací mechanizmus. Ďalej je vybavená zosilneným čiernym plastovým krížom a plastovými kolieskami. Sami si môžete nastaviť tuhosť pohojdania. Sedák a operadlo sú potiahnuté ekokožou a látkou MESH. Operadlo má dva prierezové otvory, ktoré uľahčujú manipuláciu. Pevné plastové podrúčky sú čalúnené a potiahnuté ekokožou. Nosnosť stoličky je až 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička VIGGO

Sconto Kancelárska stolička VIGGO

Moderná kancelárska stolička pre pohodlné sedenie. Pohodlie zaistí praktický podhlavník, sieťovaný chrbát alebo podrúčky. Stoličku si môžete nastaviť v rozmedzí 117 - 128 cm. Nosnosť stoličky je 120 kg. Oceníte tiež synchrónny mechanizmus. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Sconto Kancelárska stolička TIMO

Moderné kancelárske kreslo. Výškovo nastaviteľné. Podrúčky a kríž vo vysokom lesku. Poťah textilná koža / látka. Mesh. S hojdaním. Nosnosť do 120 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Moderná otočná stolička. Výškovo nastaviteľná. S podrúčkami. Kombinácia textilného poťahu, 100% polyester so sieťovinou. Plastový kríž. Plynový piest. Nosnosť do 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRODO

Sconto Kancelárska stolička FRODO

Detská herná alebo kancelárska stolička, ktorá svojim štýlom odkazuje na vzhľad pretekárskych vozidiel. Sedák s operadlom sú čalúnené ekokožou s dizajnovým prešitím. Čierne pevné plastové podrúčky prinášajú ideálne podmienky na hranie. Prierezový otvor v operadle nielen že dodáva stoličke závodnícky vzhľad, ale tiež uľahčuje manipuláciu so stoličkou. Dá sa výškovo nastaviť, nechýba ani kvalitný piest, ktorý je zosilnený plastovým krížom. Kolieska sú tiež z plastu a sú vhodné na koberec. Nosnosť stoličky je až 80 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Sconto Kancelárska stolička GLORY

Jednoduchá kancelárska stolička (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička ROBERT

Sconto Kancelárska stolička ROBERT

Otočná kancelárska stolička. Moderný, mladistvý dizajn. Hojdací mechanizmus. Výškovo nastaviteľná. Odklápacie čalúnené podrúčky. Poťah textilná koža. Kontrastné prešívanie. Nosnosť do 120 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička DONA

Sconto Kancelárska stolička DONA

Klasická kancelárska stolička.Pre užívateľa nenáročného na dizajn.Kĺbová mechanika - ergonomia sedenia.Nastavenie operadla vo vodorovnom aj zvislom smere.Nastavenie úhla sedenia, vysoké operadlo.Výškovo nastaviteľná, plastový kríž.Kolieska vhodné pre koberec.Poťah plochá tkanina 100%. PES.Možno dokúpiť rôzne typy podrúčok.Odporúčaná nosnosť 110 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Sconto Kancelárska stolička FRESH

Moderná otočná stolička. Výškovo nastaviteľná. S podrúčkami. Kombinácia textilného poťahu, 100% polyester so sieťovinou. Plastový kríž. Plynový piest. Nosnosť do 100 kg. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Sconto Kancelárska stolička BAMBI

Moderná otočná stolička. Vhodná do detských a študentských izieb. Bez podrúčok. Plynový piest. Výškovo nastaviteľná. Poťah priedušná tkanina Mesh. Nosnosť do 80 kg. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Sconto Kancelárska stolička ORLANDO

Sconto Kancelárska stolička ORLANDO

Kancelárska stolička ORLANDO je pohodlná vďaka sieťovanému chrbtu a hojdaciemu mechanizmu. Maximálna nosnosť 110 kg. Sami si môžete nastaviť výšku stoličky od 104 do 114 cm. (sconto.sk)

Kancelárska stolička - kreslo ALJAŠKA

Kancelárska stolička - kreslo ALJAŠKA

Kancelárska stolička - kreslo ALJAŠKA z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 47.99 €. Kancelárska stolička ALJAŠKA je skutočne základným modelom našej ponuky, čomu zodpovedá aj jej skvelá cena. Čo sa týka vybavenia, smelo konkuruje drahším modelom. Ponúka hojdanie, sieťované operadlo, ergonomické područky a elegantný vzhľad. Stolička sa opiera o chrómovanú základňu s päticou nylonových koliesok. Tá zaručuje tichý pohyb aj ochranu náchylných podlahových krytín. Tento základ poskytuje stoličke Aljaška nosnosť 120 kg. Napriek veľmi nízkej cene je stolička vybavená kvalitným synchrónnym mechanizmom. Ten ponúka nielen potrebné možnosti nastavení, ale tiež veľmi populárne hojdanie. Pri ňom si môžete nastaviť tuhosť a podľa… (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička - kreslo UTAH

Kancelárska stolička - kreslo UTAH

Kancelárska stolička - kreslo UTAH z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 72.29 €. Jednoducho štýlová a elegantná kancelárska stolička UTAH ponúka kvalitnú ergonómiu, oporu celého chrbta, robustnú konštrukciu, nastaviteľný hojdací mechanizmus a príjemné materiály. Jedná sa tak o ideálny štartovací model pre vybavenie konferenčných miestností aj kancelárií. Stolička UTAH sa opiera o päticu nylonových koliesok, ktoré sú vhodné skôr pre mäkké podlahy. Robustný kovový chrómovaný päťramenný kríž je zárukou výbornej stability aj vysokej odolnosti. Spoločne s taktiež chrómovaným plynovým piestom zaisťuje stoličke UTAH nosnosť 120 kg. Synchrónny mechanizmus, ktorým je táto stolička vybavená, umožňuje plynulé nastavenie výšky… (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička - kreslo WYOMING

Kancelárska stolička - kreslo WYOMING

Kancelárska stolička - kreslo WYOMING z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 50.39 €. Anatomicky tvarované operadlo z priedušnej a pevnej sieťoviny. Hojdací mechanizmus. Kancelárska stolička WYOMING ponúka reprezentatívny vzhľad, ergonomické a komfortné sedenie, ale tiež kvalitný a nastaviteľný mechanizmus s populárnym hojdaním. Nechýba ani žiadaná priedušná sieťovina v operadle. Základom stoličky WYOMING je robustná kovová báza s elegantným chrómovaným povrchom. Tá je vybavená päticou šetrných plastových koliesok a poskytuje stoličke WYOMING nosnosť 120 kg. Podopiera tiež nastaviteľnú mechaniku stoličky. V tomto prípade ide o synchrónny mechanizmus s možnosťou hojdania vrátane nastavenia tuhosti odporu. Hojdanie… (kokiskashop.sk)

Kancelárska stolička - kreslo MONTANA

Kancelárska stolička - kreslo MONTANA

Kancelárska stolička - kreslo MONTANA z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | Kancelárske stoličky | Klasické stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 97.79 €. Táto kancelárska stolička MONTANA patrí medzi naše najpredávanejšie produkty. Ide o špeciálny model stoličky, ktorý bol navrhnutý tak, aby dokonale zodpovedal požiadavkám, ktoré naši zákazníci kladú na kancelársku stoličku do konferenčných miestností, pracovní a ďalších frekventovaných priestorov. Kancelárska stolička ponúkne nastaviteľnú hojdaciu mechaniku, ergonomicky tvarované polstrovanie aj reprezentatívny vzhľad, a to všetko v balení za skvelú cenu. Technické údaje: výška stoličky: 112 - 119 cm výška sedadla: 45 - 55 cm rozmery sedadla: 50 x 51 cm nosnosť: 120 kg celková šírka: 65 cm celková výška: 119 - 126 cm celková hĺbka:… (kokiskashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť