Karimatka Yate X-Tube

Samonafukovacia karimatka 198 x 62,5 x 5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka 198 x 62,5 x 5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej  tuhosti karimatky. Hrúbka 5 cm, rozmer 198 x 62,5 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie a zaručuje veľmi pohodlné ležanie vďaka svojej hrúbke. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti. Proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Balenie karimatky je úsporné o rozmeroch balenie - na dĺžku 33 cm s priemerom 19 cm. Hmotnosť karimatky je 1,75 kg. (4home.sk)

Samonafukovacia karimatka 188 x 56 x 2,5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka 188 x 56 x 2,5 cm, Acra

Karimatka samonafukovacia - úzke balenie, ktoré je výhodné pre skladovanie. U karimatky stačí povoliť ventil a karimatka sa sama nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky.Karimatku možno preložiť na polovicu a zrolovať pre úsporu miesta. Hrúbka 2,5 cm, rozmer 188 x 56 cm. Váha 0,9 kg. Rozmer obalu - 57 cm dĺžka, priemer 12 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. (4home.sk)

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 195 x 60 x 5 cm

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 195 x 60 x 5 cm

Samonafukovacia karimatka má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím získava svoj typický tvar.Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom sa vzduch dostáva von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení, oproti bežným penovým karimatkám. Vyššie uvedené rozmery sú 64 x 15 cm.Vďaka svojej dĺžke a šírke je karimatka ideálna aj pre väčšie osoby. (4home.sk)

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 186 x 53 x 2,5 cm

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 186 x 53 x 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím karimatka získava svoj typický tvar.Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom sa vzduch vyháňa von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení oproti bežným penovým karimatkám. Vyššie uvedené rozmery v balení sú 58 x 15 cm. (4home.sk)

Cattara Samonafukovacia karimatka Midnight sivá, 188 x 66 x 6 cm

Cattara Samonafukovacia karimatka Midnight sivá, 188 x 66 x 6 cm

Karimatky sú neodmysliteľnou súčasťou pre stanovanie, camping a outdoor. Majú tie najlepšie izolačné a komfortné vlastnosti. Táto má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím karimatka získava svoj typický tvar. Výška nafúknutého vankúša je 6 cm. Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom na karimatku sa vzduch vyháňa von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení, oproti bežným penovým karimatkám.Karimatka je navyše vybavená vankúšom, zaisťujúcim pohodlie v akýchkoľvek podmienkach.Rozmery v balení sú 68 x 14 cm. (4home.sk)

Acra Samonafukovacia karimatka pre 2 osoby modrá, 186 x 110 x 2,5 cm

Acra Samonafukovacia karimatka pre 2 osoby modrá, 186 x 110 x 2,5 cm

Ak radi kempujete a cestujete vo dvojici, bude sa vám hodiť táto praktická karimatka. Má dve nezávislé komory, ktoré sa nafúknu behom 5 minút od povolenia ventilu. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Niekedy je nutné karimatku pri prvých dvoch použitiach ústami dofúknuť, aby sa pena vo vnútri roztiahla na patričnú hrúbku.Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Balenie je štandardné ako u karimatky pre jednu osobu. (4home.sk)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (16mm x 7m)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (16mm x 7m)

Mimoriadne kvalitná a ľahko rozpustná PVA pančucha. Je veľmi poddajná, jemná, ale dostatočne pevná. Plniaca násypka a utláčacia tyčka sú súčasťou balenia a umožňujú pohodlné a rýchle plnenie. Dĺžka: 7 m. Šírka: 16 mm. (muziker.com)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (22mm x 7m)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (22mm x 7m)

Mimoriadne kvalitná a ľahko rozpustná PVA pančucha. Je veľmi poddajná, jemná, ale dostatočne pevná. Plniaca násypka a utláčacia tyčka sú súčasťou balenia a umožňujú pohodlné a rýchle plnenie. Dĺžka: 7 m. Šírka: 22 mm. (muziker.com)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (28mm x 7m)

Mivardi PVA supramesh na tube pack (28mm x 7m)

Mimoriadne kvalitná a ľahko rozpustná PVA pančucha. Je veľmi poddajná, jemná, ale dostatočne pevná. Plniaca násypka a utláčacia tyčka sú súčasťou balenia a umožňujú pohodlné a rýchle plnenie. Dĺžka: 7 m. Šírka: 28 mm. (muziker.com)

TEIKO vana obdélníková TUBA 150x75 PRAVÁ Bílá 150 x 75 x 45 …

TEIKO vana obdélníková TUBA 150x75 PRAVÁ Bílá 150 x 75 x 45 (V117150R04T01001)

TEIKO vana obdélníková TUBA 150x75 PRAVÁ Bílá 150 x 75 x 45 Akrylát Ean: 8595215957581 (svet-kupelne.sk)

Acyclovir STADA crm der (tuba Al) 1 x 2 g

Acyclovir STADA crm der (tuba Al) 1 x 2 g

Acyclovir STADA je účinný na liečbu infekcií (pri prvej infekcii aj pri opakovaným infekciách) vyvolaných vírusom Herpes simplex. Používa sa pri opare na perách a tvári a tiež na tlmenie bolesti a svrbenia pri kožných infekciách vyvolaných herpetickými vírusmi. Aciklovir v kréme sa mení na účinné liečivo s protivírusovým účinkom až po prieniku do bunky infikovanej vírusom. (mojalekaren.sk)

Lepenie FORCE v tube, papierový box 12 x 8 ml

Lepenie FORCE v tube, papierový box 12 x 8 ml

S lepením FORCE v tube, papierový box 12 x 8 ml môžete každý raz, keď vám vyschne lepidlo, doplniť nové do vašej lepiacej sady na defekty. (sportobchod.sk)

KLARFIT Karimatka na cvičenie Klarfit, 15 mm, 190 x 80 cm, modrá

KLARFIT Karimatka na cvičenie Klarfit, 15 mm, 190 x 80 cm, modrá

Karimatka Klarfit je výborná podložka na cvičenie, ktorá Vám vďaka svojej hrúbke 1,5 cm pri cvičení umožní chrániť Vaše kĺby. Vlastnosti peny, z ktorej je vyrobená, tlmia vibrácie a izolujú chladnú zem od Vášho tela. Pena taktiež absorbuje teplotu tela, a tak zabezpečuje Váš príjemný pocit z cvičenia. Karimatka Klarfit je vhodná nielen na cvičenie jogy, ale aj na pilates, gymnastiku, aerobic či posilňovanie brušného svalstva. Z fyziologického hľadiska Vám poddajnosť a ľahkosť materiálu umožnia pri cvičení šetriť Vaše kĺby, čo je veľmi dôležité aj pri cvikoch s výskokmi a rôznych pohybových cvičeniach. Podložka Vám neposlúži výlučne len pri cvičení,pre svoje vlastnosti ako pevnosť a izolácia je tiež ideálnym spoločníkom na všetkých typoch povrchov, či už ide o terasy, trávniky alebo… (electronic-star.sk)

Presonus Blue Tube DP Stereo Tube preamp

Presonus Blue Tube DP Stereo Tube preamp

Lampový stereo mikrofónový predzosilňovač s technológiou Dual Path (lampová, či tranzistorová cesta), Class A XMAX preamp, ručičkové VU metre, lampa 12AX7, 48 V fantómové napájanie, dva kanály, prepínateľný bypass lampovej časti (muziker.com)

Karimatka aerobic 90x50x0,8cm

Karimatka aerobic 90x50x0,8cm

Karimatka aerobic 90x50x0,8cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 3.49 €. Karimatka Aerobic, hrúbka 8 mm, rozmer 90 x 50 cm, rôzne farby - svetlo zelená, sivá. Karimatky holandskej výroby. (kokiskashop.sk)

Rulyt Karimatka 180x50x0,8cm (4891223094442)

Rulyt Karimatka 180x50x0,8cm (4891223094442)

Karimatka penová, hrúbka 0.8 cm, rozmery 180×50 cm, rozmery zbalenej 50×16 cm, hmotnosť 210 g Klasická jednovrstvová karimatka značky Rulyt sa vám bude hodiť na cvičenie, kemping aj na pláž. Spoľahlivo vás ochráni pred chladom od zeme a dobre odráža teplo.Jednovrstvovú karimatku v jednofarebnom prevedení využijete na veľa rôznych účelov, či už na cvičenie, piknik, pláž, kemping alebo dovolenku. Ľahko ju kamkoľvek prenesiete, lebo je veľmi dobre skladná, ľahká a navyše jednoducho umývateľná. Ďalšou skvelou vlastnosťou je jej schopnosť odrážať teplo a tiež ochrana proti spodnému chladu. Pred uskladnením je nutné ju dobre usušiť a vyčistiť, aby nedošlo k poškodeniu. Farba na karimatke môže byť narušená opaľovacími krémami alebo agresívnou morskou vodou, je teda dobré si na tieto… (alza.sk)

Karimatka SPOKEY SLEEPHIKER šedá

Karimatka SPOKEY SLEEPHIKER šedá

Kvalitní Karimatka SPOKEY SLEEPHIKER šedá z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka COLEMAN TOURING MAT

Karimatka COLEMAN TOURING MAT

Kvalitní Karimatka COLEMAN TOURING MAT z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Samonafukovacia karimatka 05-L31

Samonafukovacia karimatka 05-L31

Karimatka samonafukovacia - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Hrúbka 2,5 cm, rozmer 186 x 53 cm. Váha 0,9 kg, rozmer obalu - 53 cm dĺžka, priemer 12 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. (4home.sk)

Karimatka jednovrstvová 12 mm

Karimatka jednovrstvová 12 mm

Karimatka jednovrstvová 12 mm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 6.89 €. Karimatka jednovrstvová, rôzne farby. rozmery rozbalenej karimatky: 180 x 50 x 0,12 cm (kokiskashop.sk)

Karimatka jednovrstvová 10 mm

Karimatka jednovrstvová 10 mm

Karimatka jednovrstvová 10 mm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 8.29 €. Karimatka jednovrstvová, rôzne farby. rozmery rozbalenej karimatky: 180 x 50 x 0,1 cm (kokiskashop.sk)

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 17.69 €. Samonafukovacia karimatka s úsporným balením - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie. V porovnaní s gumotextilnými ležadlami je skladná a má nízku hmotnosť. Oproti klasickej karimatke je trvanlivá a pohodlne sa na nej leží. Technické údaje: rozmery: 188 x 56 cm hrúbka: 2,5 cm Obsah balenia: 1 x karimatka rozmery balenia: (d) 29 cm x Ø 18 cm hmotnosť: 0,9 kg (kokiskashop.sk)

Samonafukovacia karimatka - 3 cm

Samonafukovacia karimatka - 3 cm

Samonafukovacia karimatka - 3 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 15.49 €. Stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Samonafukovacia karimatka je vhodná na kempovanie. V porovnaní s gumotextilnými ležadlami je veľkou výhodou skladnosť a nízka hmotnosť, oproti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a dlhšej trvanlivosti. Technické údaje: rozmery: 186 x 53 cm hrúbka: 3 cm hmotnosť: 1,1 kg Obsah balenia: 1 x samonafukovacia karimatka rozmery balenia: Ø 14 cm (kokiskashop.sk)

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 14.99 €. Karimatka samonafukovacia - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Technické údaje: rozmery: 186 x 53 cm, hrúbka: 2,5 cm, rozmer obalu: 53 cm dĺžka, priemer 12 cm, váha: 0,9 kg (kokiskashop.sk)

Samonafukovacia karimatka - nešmyklavý povrch

Samonafukovacia karimatka - nešmyklavý povrch

Samonafukovacia karimatka - nešmyklavý povrch z kategórie Šport | Camping, turistika | Karimatky | Samonafukovacie karimatky kúpite na Kokiskashop.sk za 17.09 €. Karimatka má lisovaný vzor a nešmyklavú povrchovú úpravu. Zabalená je úsporným spôsobom - preložená na polovicu, tým dôjde ku skráteniu a zmenšeniu balíčka. Pri nafukovaní stačí povoliť ventil a karimatka sa sama nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhost karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Technické údaje: rozmery: 186 x 53 cm, hrúbka: 2,5 cm, rozmer obalu: 27 cm dĺžka, priemer 18 cm, váha: 0,9 kg (kokiskashop.sk)

Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY zelená

Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY zelená

Kvalitní Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY zelená z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13321 modrá

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13321 modrá

Kvalitní Karimatka samonafukovacia CATTARA 13321 modrá z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13323 oranžová

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13323 oranžová

Kvalitní Karimatka samonafukovacia CATTARA 13323 oranžová z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY šedá

Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY šedá

Kvalitní Karimatka samonafukovacia SPOKEY SAVORY šedá z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka samonafukovacia - 183x51x3cm / oranžová CATTARA

Karimatka samonafukovacia - 183x51x3cm / oranžová CATTARA

Karimatky sú neodmysliteľnou súčasťou pre stanovanie a ďalšie outdoorové aktivity. Táto má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím získava svoj typický tvar. Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom sa vzduch vyháňa von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení, oproti bežným penovým karimatkám. Vďaka svojmu atypickému tvaru je vhodná pre spacáky typu múmia. Balenie má drobné rozmery 30 x 20 cm a váhu 860 g. Takže nie je problém ju mať vždy so sebou ako batožinu. (4home.sk)

SPORTWELL Karimatka jednovrstvová 8mm 52KARJ8MM

SPORTWELL Karimatka jednovrstvová 8mm 52KARJ8MM

Karimatka patrí medzi základné vybavenie na kempovanie. Poskytne ochranu pred spodným chladom a pohodlie. Je skladná a veľmi vhodná na cestovanie. Môžete ju využiť aj pri športových aktivitách. Dodávané vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu (zelená, modrá). (4home.sk)

Samonafukovacia karimatka - luxusná - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - luxusná - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - luxusná - 7 cm z kategórie Šport | Camping, turistika | Karimatky | Samonafukovacie karimatky kúpite na Kokiskashop.sk za 22.99 €. Samonafukovacia karimatka v tomto prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhost karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie a zaručuje veľmi pohodlné ležanie vďaka svojej hrúbke. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti. Proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Technické údaje: rozmer: 185 x 51 cm, rozmer obalu - dĺžka 53 cm, priemer 14 cm, hrúbka: 7 cm (kokiskashop.sk)

Acra Karimatka Alu 180x50x0,3 cm

Acra Karimatka Alu 180x50x0,3 cm

Acra Karimatka Alu 180x50x0,3 cm z kategórie Heureka.sk | Šport | Outdoorové vybavenie | Karimatky kúpite na Kokiskashop.sk za 4.19 €. Karimatka ALU Matte, rozmer rozbalenej karimatky: 180 x 50 x 0,3 cm, rozmer balenia: 24 cm na dĺžku, priemer 12,5 cm (kokiskashop.sk)

Tube Superstar (5013138667156)

Tube Superstar (5013138667156)

Hudobná hračka pre dievčatá, vhodné od 6 rokov Kľúčové benefity hudobnej hračky Tube SuperstarPomôcka, s ktorou si vaša ratolesť môže založiť a spravovať svoj vlastný vlogPravidelným cvikom sa deti učia bez ostychu vystupovať pred kamerouOkrem mikrofónu obsahuje Tube Superstar stojan na mobilný telefón a selfie tyčVideá je možné jednoducho editovať vďaka zadarmo dostupnej mobilnej aplikácii (stiahnete na iTunes & Google Play)K dispozícii budete mať viac ako 50 filtrov, animácií a iných efektovHračka je vhodná pre deti od 6 rokovAj vaša dcérka môže byť vlogerkouS Tube Superstar môžete aj vašu ratolesť vidieť na YouTube. Na natáčanie vlogov hračka ponúka mikrofón s QR kódom, hands-free stojan na telefón, selfie tyč a exkluzívnu zadarmo dostupnú aplikáciu s viac ako 50 filtrami,… (alza.sk)

Svetelná dekorácia Tube

Svetelná dekorácia Tube

Má 160 LED žiaroviek. (vivrehome.sk)

Sconto Komoda TUBE

Sconto Komoda TUBE

Praktická a robustná komoda TUBE vyrobená z masívneho dreva so zaujímavou kresbou a rámom v industriálnom štýle, poskytuje dostatok úložného priestoru v troch samostatných zásuvkách. (sconto.sk)

Sconto Regál TUBE

Sconto Regál TUBE

Praktický regál z masívneho dreva. Dodáva sa v zmontovanom stave. (sconto.sk)

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13324 modro-šedá

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13324 modro-šedá

Kvalitní Karimatka samonafukovacia CATTARA 13324 modro-šedá z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka nafukovací CATTARA TRACK 185x61cm modrá

Karimatka nafukovací CATTARA TRACK 185x61cm modrá

Kvalitní Karimatka nafukovací CATTARA TRACK 185x61cm modrá z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

SPORTWELL Karimatka dvojvrstvová 12 mm 52KARD12MM

SPORTWELL Karimatka dvojvrstvová 12 mm 52KARD12MM

Karimatka patrí medzi základné vybavenie na kempovanie. Poskytne ochranu pred spodným chladom a pohodlie. Je skladná a veľmi vhodná na cestovanie. Môžete ju využiť aj pri športových aktivitách.Dodávané vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu (modrá/fialová, modrá/červená). (4home.sk)

Cattara Samonafukovacia karimatka s vankúšom Navy

Cattara Samonafukovacia karimatka s vankúšom Navy

Samonafukovacia karimatka má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím karimatka získava svoj typický tvar.Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom na karimatku sa vzduch dostáva von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení, oproti bežným penovým karimatkám. Vyššie uvedené rozmery v balení sú 36 x 18 cm.Karimatka je navyše vybavená vankúšom, zaisťujúcim pohodlie v akýchkoľvek podmienkach. (4home.sk)

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 29.99 €. Samonafukovacia karimatka v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhosť karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie a vďaka svojej hrúbke zaručuje veľmi pohodlné ležanie. V porovnaní s gumovými ležadlami je veľkou výhodou skladnosť a nízka hmotnosť karimatky. Oproti klasickej karimatke má dlhšiu trvanlivosť a je pohodlnejšia. Technické údaje: rozmery: 195 x 60 cm hrúbka: 7 cm samonafúknutie v priebehu 5 minút hmotnosť: 2,2 kg… (kokiskashop.sk)

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 5 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 5 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 5 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 27.49 €. Samonafukovacia karimatka v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhosť karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie a vďaka svojej hrúbke zaručuje veľmi pohodlné ležanie. V porovnaní s gumovými ležadlami je veľkou výhodou skladnosť a nízka hmotnosť karimatky. Oproti klasickej karimatke má dlhšiu trvanlivosť a je pohodlnejšia. Technické údaje: rozmery: 198 x 62,5 cm hrúbka: 5 cm samonafúknutie v priebehu 5 minút hmotnosť: 1,75 kg… (kokiskashop.sk)

Tuhý odličovač v tube

Tuhý odličovač v tube

Odličovanie nikdy nebolo jednoduchšie! S týmto tuhým odličovadlom pôjde všetko veľmi ľahko predovšetkým rúž. Vďaka rtěnkovému tvaru sa s ním veľmi dobre make-up aj spravuje a to predovšetkým v očnej oblasti. Neváhajte a vyskúšajte! (lunzo.sk)

Tuhý korektor v tube

Tuhý korektor v tube

Dlhotrvajúci korektor, ktorý zakryje pupienky, kruhy pod očami a ďalšie nedokonalosti. Pre bezchybnú pleť je tento ceruzkový korektor ten pravý. Vhodný pre všetky typy pleti. (lunzo.sk)

Speedminton Tube CROSS (260030782222)

Speedminton Tube CROSS (260030782222)

Loptičky na crossminton – (speed ??badminton), najrýchlejšie košíčky pre veľké vzdialenosti, 5ks Crossminton (predtým Speed ??Badminton) je stále populárnejším športom, ktorý je velezajímavou kombináciou tenisu, squashu a badmintonu. Najrýchlejší loptičky Cross Speeders s novým tvarom košíčka sú učené pre väčšie vzdialenosti, čo dáva celej hre nový náboj.Crossminton (predtým Speed ??Badminton) je stále populárnejším športom, ktorý je zaujímavou kombináciou tenisu, squashu a badmintonu. Najrýchlejšie loptičky Cross Speeders s novým tvarom košíčka sú učené pre väčšie vzdialenosti, čo dáva celej hre nový náboj. Navyše sú ťažšie ako ich predchodcovia, takže s nimi možno hrať aj za veterného počasia. To pochopiteľne napovedá, že budú vhodnejšie pre voľné hranie skôr skúsenejších hráčov.… (alza.sk)

Ibanez TS808HWB Tube Screamer

Ibanez TS808HWB Tube Screamer

Gitarový efekt original Tube Screamer, Hand Wired (limitovaná ručná výroba), ovládanie: overdrive, tone a level, True Bypass, zdroj: 9V batéria alebo externý AC adaptéra AC509 (predáva sa samostatne). (muziker.com)

Clicgear Bottle cooler tube

Clicgear Bottle cooler tube

Umožňuje jednoduché skladovanie studeného nápoja na ihrisku na vozíku Clicgear. Vyrobené z nepremokavého nylonu, je izolované a podšité, aby udržalo nápoje chladnejšie. Pojme dve malé plechovky alebo jednu litrovú fľaša. Vnútorné rozmery sú približne 11x25 cm. Vhodné pre všetky vozíky značky Clicgear a Rovic, ako aj modely inych značiek s 1-palcovým úchytom. Tento produkt je dodávaný s 1 dodatočným úchytom na Clicgear doplnky. (muziker.com)

GoPro Large Tube Mount

GoPro Large Tube Mount

Praktický držiak umožní pripevniť vašu GoPro kameru k rámom, zábradliam alebo akýmkoľvek tyčkám v priemere od 3.5 do 6.35 cm. 360° otočná základňa so 16 pozíciami vám umožní zachytiť zábery z akéhokoľvek uhla. Držiak umožňuje rýchlo a jednoducho presúvať kameru medzi jednotlivými úchytmi. Pevná konštrukcia bráni zošmyknutiu a zlomeniu a zároveň minimalizuje vibrácie a trasenie vašej kamery. (muziker.com)

Markbass LITTLE MARK TUBE

Markbass LITTLE MARK TUBE

Hybridný basgitarový zosilňovač: Tento zosilňovač disponuje výkonom 500W pri zapojení reproboxu o impedancii 4 Ohm. Pri použití záťaže zodpovedajúcej 8 ohmov je výsledný výkon 300W. Celý zosilňovač je schovaný v šasi o rozmeroch 27,6 x 7,1 x 25,6 cm, celková hmotnosť je 2,9 kilogramu. V prípade potreby je možné priskrutkovať k šasi držiaky pre uchytenie do racku veľkosti 2U. (muziker.com)

Intex Glossy Crystal Tube

Intex Glossy Crystal Tube

Nafukovacie koleso so sofistikovaným dizajnom vyrobené z kvalitného PVC. Vybevené je 2 rukoväťami. Balenie obsahuje opravnú sadu. (muziker.com)

Longus Tube Hose AV

Longus Tube Hose AV

Hadička vhodná na bežnú pumpu s koncovkou pre AV (auto) ventily s guľôčkou (ihlou). Dĺžka: 290 mm. Hmotnosť: 20g (muziker.com)

Longus Tube Hose DV

Longus Tube Hose DV

Hadička vhodná na bežnú pumpu s koncovkou pre DV (velo) ventil. Dĺžka: 235 mm. Hmotnosť: 17g (muziker.com)

Longus Tube Repair Kit

Longus Tube Repair Kit

Lepiaca súprava v praktickej krabičke, v ktorej nájdete všetko potrebné pre opravu defektu. Lepidlo (5ml, brúsny papier, samovulkanizačné záplaty (7ks a 2ks monterpáčiek. Hmotnosť: 56g. (muziker.com)

Nákrčník Tube SOFTtline gray

Nákrčník Tube SOFTtline gray

Nákrčník Tube Softline Winner je vyrobený z mäkkej a elastickej látky, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Látka rýchlo schne, odvádza vlhkosť z tela a skvele zadržiava teplo. (amiatex.sk)

Sconto TV stolík TUBE

Sconto TV stolík TUBE

Praktický TV stolík z masívneho dreva. (sconto.sk)

Sconto TV stolík TUBE

Sconto TV stolík TUBE

Praktický TV stolík z masívneho dreva. Dodáva sa v zmontovanom stave. (sconto.sk)

Teplomer zavarovací33cm v tube

Teplomer zavarovací33cm v tube

(homepoint.sk)

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13322 NAVY s vankúšom

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13322 NAVY s vankúšom

Kvalitní Karimatka samonafukovacia CATTARA 13322 NAVY s vankúšom z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13325 MIDNIGHT s vankúšom

Karimatka samonafukovacia CATTARA 13325 MIDNIGHT s vankúšom

Kvalitní Karimatka samonafukovacia CATTARA 13325 MIDNIGHT s vankúšom z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Karimatky, matrace | Karimatky. (esat.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť