Karimatka zulu ceza double aj 2 5 cm

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Karimatka zulu ceza double aj 2 5 cm. Vyber si, prípadne uprav dotaz Karimatka zulu ceza double aj 2 5 cm.

Karimatka Trimm Tiguan 4/5 cm

Karimatka Trimm Tiguan 4/5 cm

Karimatka Trimm Tiguan 4/5 cm Vyniká hlavne nízkym objemom a ľahkosťou vďaka použitému ultralehkému materiálu. Doplnková izolácia z rúna dutého vlákna zaistí perfektnú ochranu pred chladom. Materiál: 390T20D 100% PES, TPU coating Ventil: plast / plastic, double lock Rozmer: 196 x 49 x 4/5 cm Rozmer zbalený: 8 x 20 cm Hmotnosť: 450 g Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka Trimm Tiguan 4/5 cm (gamisport.sk)

Karimatka Trimm Edge 3/5 cm

Karimatka Trimm Edge 3/5 cm

Karimatka Trimm Edge 3/5 cm Je kombinovaná s nafukovacími postrannými prvkami, ktoré dobre držia telo na podložke a zároveň perfektne izolujú. Materiál: 390T20D PES ripstop with TPU coating Ventil: plast Rozmer: 183 x 51 x 3/5 cm Rozmer zbalený: 13 x 28 cm Hmotnosť: 620 g Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka Trimm Edge 3/5 cm (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm tyrkysová

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm tyrkysová

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm tyrkysová parametre: - Materiál: PEACH Polyester - Hmotnosť: 2100 g - Výplň: PU - Rozmery: 200 cm x 66 cm x 5 cm - rozmer po zložení: 67 x 17 cm Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm tyrkysová (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm lososová

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm lososová

Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm lososová parametre: - Materiál: PEACH Polyester - Hmotnosť: 2100 g - Výplň: PU - Rozmery: 200 cm x 66 cm x 5 cm - rozmer po zložení: 67 x 17 cm Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Samonafukovací karimatka Spokey COUCH 5 cm lososová (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm červená

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm červená

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm červená Samonafukovací Matrac Spokey Fatty je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju prepravovať a skladovať. URČENÉ nepostrádateľná pri výletoch a kempovanie parametre Materiál: Polyester 190T rozmer… (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm limetová

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm limetová

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY 5 cm limetová Samonafukovací Matrac Spokey Fatty je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju prepravovať a skladovať. URČENÉ nepostrádateľná pri výletoch a kempovanie parametre Materiál: Polyester 190T … (gamisport.sk)

Spokey FATTY Samonafukovací karimatka 5 cm, tmavo modrá

Spokey FATTY Samonafukovací karimatka 5 cm, tmavo modrá

Spokey FATTY Samonafukovací karimatka 5 cm, tmavo modrá Samonafukovací Matrac Spokey Fatty je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju prepravovať a skladovať. URČENÉ nepostrádateľná pri výletoch a kempovanie parametre Materiál: Polyester 190T … (gamisport.sk)

Nafukovací karimatka Klymit Double V modrá

Nafukovací karimatka Klymit Double V modrá

Nafukovací karimatka Klymit Double V modrá Klymit Double V je nafukovacia kariMatka pre dve osoby, ktorá je stále dobre zBaliteľná a ľahká. Ideálne pre partnerov Nafukovacia kariMatka Klymit Double V je ideálny podložka pre táborenie s partnerom. Ide vlastne o dve klasické kariMatky Static V spojené do jedného celku. Je vhodnejšie ako použitie dvoch samostatných Matracov, pretože nedochádza k ich rozbiehaní od seba a obom nocľažníkom ponúka rovnaký komfort. Revolučná konštrukcia Patentovaný dizajn komôr v tvare písmena V poskytuje každému optimálnu podporu a pohodlie, či už spíte na chrbte, na bruchu alebo na boku. Rebrovanie prirodzene vedie telo, vytvára expanznej zóny a výška Matraca zostáva zachovaná aj v najviac zaťažovaných oblastiach. V-komory vedľa seba výrazne… (gamisport.sk)

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Khaki

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Khaki

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Khaki rozmer (dx š xv): 198 x 130 x 5 cm rozmer zbalené kariMatky: Ø 23 x 65 cm Konštrukcia: Plná pena s tvarovaným povrchom Hmotnosť: 3,3 kg Vrchný Materiál: Brúsený Polyester-nesmekavý, TPU laminácia Spodná Materiál: Polyester TPU laminácia Plastový ventil: áno Opravná sada: áno Prepravný obal: áno Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Khaki (gamisport.sk)

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Grey

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Grey

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Grey Rozmer (dx š xv): 198 x 130 x 5 cm Rozmer zbalenej karimatky: Ø 23 x 65 cm Konštrukcia: Plná pena s tvarovaným povrchom Hmotnosť: 3,3 kg Vrchný materiál: Brúsený Polyester-nesmekavý, TPU laminácia Spodná materiál: Polyester TPU laminácia Plastový ventil: áno Opravná sada: áno Prepravný obal: áno Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Grey (gamisport.sk)

Samonafukovacia karimatka 198 x 62,5 x 5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka 198 x 62,5 x 5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej  tuhosti karimatky. Hrúbka 5 cm, rozmer 198 x 62,5 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie a zaručuje veľmi pohodlné ležanie vďaka svojej hrúbke. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti. Proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Balenie karimatky je úsporné o rozmeroch balenie - na dĺžku 33 cm s priemerom 19 cm. Hmotnosť karimatky je 1,75 kg. (4home.sk)

Yukatana Goodsleep 5, 5 cm, zeleno-sivá, nafukovacia karimatka,…

Yukatana Goodsleep 5, 5 cm, zeleno-sivá, nafukovacia karimatka, matrac, samonafukovanie

Ak sa počas kempovania či turistických výletov nechcete rozlúčiť s pohodlím, tak matrac (karimatka) Goodsleep 5 od výrobcu Yukatana predstavuje to správne riešenie. Na rozdiel od klasických tenkých penových karimatiek dosahuje Goodsleep po nafúknutí hrúbku až 5 cm, ktorá rozhodne zabezpečí citeľný komfort. Tajomstvo spočíva v polyestero-taftovo-penovej výplni, ktorej komôrky sa samostatne nafúknu vzduchom. Taftová štruktúra zabezpečuje aj výbornú tepelnú izoláciu. Pre ešte vyššie pohodlie pri spaní je táto karimatka extra dlhá široká, čím určite poteší tých, ktorí potrebujú pri ležaní viac miesta. Zloženie prebieha veľmi jednoducho: karimatku stačí s otvoreným ventilom postupne zrolovať. Dva gumené remene držia tvar zloženej karimatky, vrecko zase chráni pred jej znečistením.… (electronic-star.sk)

Nafukovací karimatka Klymit Insulated Double V oranžová

Nafukovací karimatka Klymit Insulated Double V oranžová

Nafukovací karimatka Klymit Insulated Double V oranžová Klymit Insulated Double V je nafukovacia kariMatka pre dve osoby s vnútornou syntetickou izoláciou Klymalite. Spoločne aj v chladnej noci Nafukovacia kariMatka Insulated Double V je ideálny pre partnerské táborenie za chladných až mrazivých nocí. Ide vlastne o dve klasické kariMatky Insulated Static V spojené do jedného celku. Je vhodnejšie ako použitie dvoch samostatných Matracov, pretože nedochádza k ich rozbiehaní od seba a obom nocľažníkom ponúka rovnaký komfort. O zvýšený tepelný odpor a zníženie prenosu studeného vzduchu od zeme sa stará izolácia Klymalite. Tento ľahký, stlačiteľný a odolný izolačný Materiál obsiahnutý v komorách jej robí vhodnú aj pre použitie v náročnejších a chladnejších podmienkach. dômyselná… (gamisport.sk)

Cattara Nafukovacia karimatka modrá, 215 x 69 x 5 cm

Cattara Nafukovacia karimatka modrá, 215 x 69 x 5 cm

Karimatky sú neodmysliteľnou súčasťou pre stanovanie, camping a outdoor. Majú tie najlepšie izolačné a komfortné vlastnosti. Táto je nafukovacia a vďaka svojmu tvarovaniu ponúka vysoký komfort.Vďaka svojim rozmerom je ideálna aj pre väčšie osoby. Jej hrúbka navyše zaručuje vysoký komfort pri používaní. Balenie má veľmi malú váhu a rozmery 31 x 12 cm, nie je teda problém mať ju vždy pri sebe ako príručnú batožinu v prírode. (4home.sk)

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 195 x 60 x 5 cm

Cattara Samonafukovacia karimatka modrá, 195 x 60 x 5 cm

Samonafukovacia karimatka má vysokoporézne penové jadro zalaminované do nepriepustnej tkaniny. Tento penový materiál do seba po otvorení ventilu nasáva vzduch a rýchlo expanduje, čím získava svoj typický tvar.Pri skladaní samonafukovacej karimatky sa najskôr uvoľní ventil a tlakom sa vzduch dostáva von. Vďaka tomu má oveľa menšie rozmery v balení, oproti bežným penovým karimatkám. Vyššie uvedené rozmery sú 64 x 15 cm.Vďaka svojej dĺžke a šírke je karimatka ideálna aj pre väčšie osoby. (4home.sk)

Yukatana Goodbreak 5, 5 cm, zelená, dvojitá nafukovacia karimatka,…

Yukatana Goodbreak 5, 5 cm, zelená, dvojitá nafukovacia karimatka, samonafukovanie, náhlavná časť

Ak sa počas kempovania či turistických výletov nechcete rozlúčiť s pohodlím, tak dvojitý matrac (karimatka) Goodbreak 5 od výrobcu Yukatana predstavuje to správne riešenie. Na rozdiel od klasických tenkých penových karimatiek dosahuje Goodbreak po nafúknutí hrúbku až 5 cm, ktorá rozhodne zabezpečí citeľný komfort. Tajomstvo spočíva v polyestero-taftovo-penovej výplni, ktorej komôrky sa samostatne nafúknu vzduchom. Taftová štruktúra zabezpečuje aj výbornú tepelnú izoláciu. Okrem toho pohodlie pri spaní je znásobené vďaka extra dĺžke a šírke karimatky. Samostatne nafukovacia časť pod hlavu dovedie spánok k dokonalosti. Zložená karimatka navyše nezaberá veľa miesta, čo sa iste hodí pri obmedzenom množstve vecí v ruksaku. Zloženie prebieha veľmi jednoducho: karimatku stačí len raz… (electronic-star.sk)

Karimatka Spokey CAMPER XPE 2 vrstvy 1 cm

Karimatka Spokey CAMPER XPE 2 vrstvy 1 cm

Karimatka Spokey CAMPER XPE 2 vrstvy 1 cm rozmery: 50 x 180 x 1 cm rozmery po zložení: 14 x 50 cm materiál: Penka XPE váha: 500 g vlastnosti: skladacia karimatka s vysokou mechanickou odolnosťou Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Spokey CAMPER XPE 2 vrstvy 1 cm (gamisport.sk)

Acra Samonafukovacia karimatka pre 2 osoby modrá, 186 x 110 x 2,5 cm

Acra Samonafukovacia karimatka pre 2 osoby modrá, 186 x 110 x 2,5 cm

Ak radi kempujete a cestujete vo dvojici, bude sa vám hodiť táto praktická karimatka. Má dve nezávislé komory, ktoré sa nafúknu behom 5 minút od povolenia ventilu. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Niekedy je nutné karimatku pri prvých dvoch použitiach ústami dofúknuť, aby sa pena vo vnútri roztiahla na patričnú hrúbku.Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Balenie je štandardné ako u karimatky pre jednu osobu. (4home.sk)

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 17.69 €. Samonafukovacia karimatka s úsporným balením - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie. V porovnaní s gumotextilnými ležadlami je skladná a má nízku hmotnosť. Oproti klasickej karimatke je trvanlivá a pohodlne sa na nej leží. Technické údaje: rozmery: 188 x 56 cm hrúbka: 2,5 cm Obsah balenia: 1 x karimatka rozmery balenia: (d) 29 cm x Ø 18 cm hmotnosť: 0,9 kg (kokiskashop.sk)

Cattara DOUBLE 2× 38 cm cestovný (8591686130348)

Cattara DOUBLE 2× 38 cm cestovný (8591686130348)

Gril na drevené uhlie, 2x grilovacia plocha 36x24cm, z kvalitnej ocele s chrómovým dizajnom Prenosný gril Cattaro DOUBLE je určený na prípravu grilovaných špecialít na záhrade či terase, ale aj v kempe. Jeho konštrukcia je vyrobená z kvalitného nerezového plechu s leštenou povrchovou úpravou, čo prispieva k jeho modernému dizajnu. Je prispôsobený pre použitie ako klasického grilu alebo ho možno rozložiť a použiť s dvoma grilovacími plochami. Prípravu pokrmov pritom umožní grilovací rošt z chrómovanej ocele. Gril je vybavený tiež dreveným madlom, ktoré zaistia jeho pohodlné prenášanie. O perfektnú stabilitu sa potom postarajú štyri kovové nohy, ktoré sú priskrutkované k telu grilu. Pomocou grilu Cattaro DOUBLE pripravíte niekoľko špecialít, a to doma, rovnako ako na vašom výlete… (alza.sk)

Karimatka Trimm Hiker 2,5 cm

Karimatka Trimm Hiker 2,5 cm

Karimatka Trimm Hiker 2,5 cm Jedná sa o veľmi odolnú samonafukovacia karimatku, ktorá zaisťuje je dostatočné pohodlie a tepelnú izoláciu. Materiál: 75 D 100% PES, TPU coating Ventil: mosadz Rozmer: 183 x 51 x 2,5 cm Farba: zelená, maskáčová, červená Hmotnosť: 850g Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka Trimm Hiker 2,5 cm (gamisport.sk)

Nawalla Samonafukovacia karimatka, 183 cm,

Nawalla Samonafukovacia karimatka, 183 cm,

Samonafukovacia karimatka, ktorej súčasťou je 30 cm podhlavník, je ideálna pre skutočných outdoorových nadšencov. Je veľmi ľahká, skladná a pritom perfektne izoluje od chladu a drobných nerovností. Materiál je 190T polyester s povrchovou PVC úpravou. Povrch je príjemný na dotyk, zároveň nekĺže a je veľmi odolný. (4home.sk)

FBT AJ-5

FBT AJ-5

• Určený pre produkty Jolly 5 / Jolly 5BA (melodyshop.sk)

FAST TRACK Double hook 2× 26 cm (8591686000719)

FAST TRACK Double hook 2× 26 cm (8591686000719)

Závesný držiak – pre systém FAST TRACK so zdvojeným hákom na prichytenie rôznych predmetov, umiestnenie na lyžinu alebo priamo na stenu Niektoré predmety ako sú nožnice, kľúče, baterka, alebo napríklad meter, je potrebné mať v dielni vždy poruke. Zaveste ich na praktický držiak s dvojitým hákom FAST TRACK Double Hook. Prvok je tvorený základňou na systém FAST TRACK a samotným ohýbaným telom s rozmermi 26 × 7 × 5 cm. Telo prvku je pogumované, nemusíte sa tak obávať poškodenia zavesených predmetov. Závesný držiak môžete pripevniť priamo na stenu, alebo pomocou systému FAST TRACK pripevniť na lyžinu. Kľúčové vlastnosti závesného držiaka FAST TRACK Double hook 2× 26 cmZávesný prvok pre systém FAST TRACKDva háky na pripevnenie rôznych predmetovPrvok je tvorený základňou a… (alza.sk)

Jack Wolfskin Zulu K (SPTjackw543nad)

Jack Wolfskin Zulu K (SPTjackw543nad)

Sandále detské na voľný čas, vrchný materiál: textil, suchý zips, hmotnosť topánky 107.5g --> Tabulka parametrů Velikost (EU): 42 Velikost (MP): 42 Využití: Lehký terén Určení: Pánské Zapínání: Šněrování Hmotnost: 500 g … (alza.sk)

Jack Wolfskin Zulu K (SPTjackw551nad)

Jack Wolfskin Zulu K (SPTjackw551nad)

Sandále detské na voľný čas, vrchný materiál: textil, suchý zips, hmotnosť topánky 107.5g --> Tabulka parametrů Velikost (EU): 42 Velikost (MP): 42 Využití: Lehký terén Určení: Pánské Zapínání: Šněrování Hmotnost: 500 g … (alza.sk)

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm - maskáčový vzor

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm - maskáčový vzor

Samonafukovacia karimatka 2,5 cm - maskáčový vzor z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 15.89 €. Karimatka samonafukovacia - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. Technické údaje: rozmery: 186 x 53 cm, hrúbka: 2,5 cm, rozmer balenia: 53 cm dĺžka, priemer 12 cm, váha: 0,9 kg (kokiskashop.sk)

Karimatka Spokey CAMPREST BIG 200x60x1,2 cm

Karimatka Spokey CAMPREST BIG 200x60x1,2 cm

Karimatka Spokey CAMPREST BIG 200x60x1,2 cm Hrubá pena EVA, z ktorej je karimatka vyrobená, zvyšuje jej pohodlie a tepelnú izoláciu. Karimatka je nepostrádateľná pri kempovaní dvojvrstvová karimatka Materiál: pena EVA Rozmery: 200 x 60cm Hrúbka: 1,2 cm Rozmery po zložení: 60 x 21 cm Váha: 310g Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Spokey CAMPREST BIG 200x60x1,2 cm (gamisport.sk)

Karimatka Spokey SUNRISE skladacia 180x50 cm

Karimatka Spokey SUNRISE skladacia 180x50 cm

Karimatka Spokey SUNRISE skladacia 180x50 cm Vyrobené z peny EVA, ktorá zaisťuje pohodlie a tepelnú izoláciu. Materiál: pena EVA Rozmer: 180 x 50 cm Po zložení: 50 x 17 x 9 cm Hrúbka: 1 cm Váha: 250 g Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Spokey SUNRISE skladacia 180x50 cm (gamisport.sk)

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm

Samonafukovacia karimatka - extra veľkosť - 7 cm z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 29.99 €. Samonafukovacia karimatka v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhosť karimatky. Výrobok je vhodný na kempovanie a vďaka svojej hrúbke zaručuje veľmi pohodlné ležanie. V porovnaní s gumovými ležadlami je veľkou výhodou skladnosť a nízka hmotnosť karimatky. Oproti klasickej karimatke má dlhšiu trvanlivosť a je pohodlnejšia. Technické údaje: rozmery: 195 x 60 cm hrúbka: 7 cm samonafúknutie v priebehu 5 minút hmotnosť: 2,2 kg… (kokiskashop.sk)

Karimatka skladacia YATE WAVE 185x57x1,5 cm

Karimatka skladacia YATE WAVE 185x57x1,5 cm

Karimatka skladacia YATE WAVE 185x57x1,5 cm Skladané kariMatky s profilovaným povrchom majú pri rovnakej hrúbke Materiálu vyšší tepelný odpor, poskytujú vyššie pohodlie a po zbalení zaberú menej miesta. Skvelý tepelný komfort. materiál má uzavretú bunkovú štruktúru a hladký povrch, Takže nesaje vodu. Materiál: PE Farba: šedá Rozmer: 185 x 57 x 1,5 cm Hmotnosť: 320 g Tepelný odpor: 1,8 Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka skladacia YATE WAVE 185x57x1,5 cm (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey SIERRA 2,5 cm

Samonafukovací karimatka Spokey SIERRA 2,5 cm

Samonafukovací karimatka Spokey SIERRA 2,5 cm Samonafukovací Matrac Spokey Savory je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - ​​vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 2,5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme. Vďaka cvokům na bočných stranách je možné spojiť viac kariMatiek dohromady a vytvoriť Tak väčší priestor na spanie. Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju… (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey RAMBLER 3 cm

Samonafukovací karimatka Spokey RAMBLER 3 cm

Samonafukovací karimatka Spokey RAMBLER 3 cm parametre: - Materiál: polyester diamond rip-sTop - rozmery: 180 x 50 cm - hrúbka: 3 cm - ventil: mosadz - zabalené v obale Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Samonafukovací karimatka Spokey RAMBLER 3 cm (gamisport.sk)

Karimatka Spokey CAMPER BIG 200x60x1 cm

Karimatka Spokey CAMPER BIG 200x60x1 cm

Karimatka Spokey CAMPER BIG 200x60x1 cm Karimatka so zvýšenou mechanickou odolnosťou - využitie peny XPE zaisťuje jej pevnosť a pružnosť. Karimatka je nepostrádateľná pri kempovaní. skladacia karimatka s vysokou mechanickou odolnosťou Rozmery: 60 x 200 cm Hrúbka: 1 cm Rozmery po zložení: 22 x 50 cm Materiál: Penka XPE Váha: 370 g Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Spokey CAMPER BIG 200x60x1 cm (gamisport.sk)

Karimatka Spokey SLEEPHIKER BIG 200x60x1,2 cm

Karimatka Spokey SLEEPHIKER BIG 200x60x1,2 cm

Karimatka Spokey SLEEPHIKER BIG 200x60x1,2 cm Protišmykový povrch karimatky zabraňuje kĺzaniu karimatky po podlahe stanu. Hrubá pena EVA, z ktorej je karimatka vyrobená, zvyšuje pohodlie užívateľa a tepelnú izoláciu. dvojvrstvová turistická karimatka s protišmykovým povrchom Materiál: Penka EVA Rozmery: 200 x 60 cm Hrúbka: 1,2 cm Rozmery po zložení: 60 x 21 cm Váha: 0,24 / 0,31 kg Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Spokey SLEEPHIKER BIG 200x60x1,2 cm (gamisport.sk)

Collistar Double Effect očné tiene odtieň 2 Champagne 5 g

Collistar Double Effect očné tiene odtieň 2 Champagne 5 g

Collistar Double Effect, 5 g, Očné tiene pre ženy, Očné tiene Collistar Double Effect vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer.Vlastnosti:vytvorí prirodzené líčenie očína denné aj večerné líčeniePoužitie:Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. (notino.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g wakasagi

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g wakasagi

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g firetiger

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g firetiger

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Samonafukovací karimatka rozkládací pro 2 os 2,5cm.

Samonafukovací karimatka rozkládací pro 2 os 2,5cm.

Samonafukovací karimatka rozkládací pro 2 os 2,5cm. z kategórie Voľný čas | Kempovanie | Karimatky a podložky kúpite na Kokiskashop.sk za 28.99 €. Karimatka samonafukovací pro 2 osoby - stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. Je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky. Tloušťka 2,5 cm, rozměr 186 x 110 cm. Váha - 1,8kg. Výrobek je vhodný na kempování. Proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti. Balení je standartní jako u karimatky pro jednu osobu, po rozložení se nafouknou dvě nezávislé komory a vznikne dvojitá karimatka. Technické údaje: rozměr 186 x 110 cm tloušťka 2,5 cm váha - 1,8kg (kokiskashop.sk)

make-up MANIC PANIC Zulu Queen

make-up MANIC PANIC Zulu Queen

make-up MANIC PANIC Zulu Queen potrebujete   očné linky, ktoré vydržia   celý deň? Potom sú tekuté očné linky Dreamliner ™ to, čo hľadáte. Použiť ich môžete na očné viečka, pery, obočie alebo kamkoľvek Vás napadne! Fantázii sa medze nekladú. Farba: orgovánová Efekt: trblietavý Textúra: tekutá metalická Použitie: nanášajte pomocou štetca. Žiadny produkt Manic Panic nebol nikdy Testovaný na zvieratách! Váha náplne: 4,8gramů. Drobnosti » kozmetika » make-up MANIC PANIC Zulu Queen (coreshop.sk)

make-up MANIC PANIC Zulu Queen

make-up MANIC PANIC Zulu Queen

make-up MANIC PANIC Zulu Queen potrebujete   očné linky, ktoré vydržia   celý deň? Potom sú tekuté očné linky Dreamliner ™ to, čo hľadáte. Použiť ich môžete na očné viečka, pery, obočie alebo kamkoľvek Vás napadne! Fantázii sa medze nekladú. Farba: orgovánová Efekt: trblietavý Textúra: tekutá metalická Použitie: nanášajte pomocou štetca. Žiadny produkt Manic Panic nebol nikdy Testovaný na zvieratách! Váha náplne: 4,8gramů. Drobnosti » kozmetika » make-up MANIC PANIC Zulu Queen (punkshop.sk)

Karimatka YATE CAMPING modrá / sivá 198x66x7,5 cm

Karimatka YATE CAMPING modrá / sivá 198x66x7,5 cm

Karimatka YATE CAMPING modrá / sivá 198x66x7,5 cm Na dovolenku si človek jede oddýchnuť! Stan môže byť malý, ale pre pohodlné spanie je potreba dobrá podložka. Camping je pohodlný model určený najmä pre autoturistiku a kemping. Uplatní sa však aj ako náhradná posteľ pre návštevy atď. Dĺžka a šírka zodpovedajú rozmerom bežných matracov v posteli a hrúbka 7,5 zabezpečuje nadštandardné pohodlie. Povrch tejto karimatky je navyše zo strečového materiálu, ktorý ideálne rozloží hmotnosť tela a funguje podobne ako lamelová posteľ. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu odpočinku ako na klasických samonafukovacích karimatkách. Parametre Materiál: Polyester 50 Stretch / Polyester 75D Farba: Modrá / tmavo šedá Hmotnosť: 1780 g Rozmer: 198x66x7,5 cm Tepelný odpor: 8,5 Karimatky a matrace »… (gamisport.sk)

Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 180x57x2 cm

Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 180x57x2 cm

Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 180x57x2 cm Skladané kariMatky s profilovaným povrchom majú pri rovnakej hrúbke Materiálu vyšší tepelný odpor, poskytujú vyššie pohodlie a po zbalení zaberú menej miesta. Skvelý tepelný komfort je ešte zvýšený tým, že na jednej strane kariMatky je Al vrstva, ktorá odráža vyžarované teplo zo spacáku späť. Používa sa Al vrstvou ku spacáku. materiál má uzavretú bunkovú štruktúru a hladký povrch, Takže nesaje vodu. Materiál: PE Farba: modrá / Al fólie Rozmer: 180 x 57 x 2 cm Hmotnosť: 400 g Tepelný odpor: 2,2 Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 180x57x2 cm (gamisport.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm oranžová

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm oranžová

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm oranžová Samonafukovací Matrac Spokey Savory je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 2,5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme. Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju prepravovať a skladovať. URČENÉ nepostrádateľná pri výletoch a kempovanie parametre Materiál: Polyester 190T … (gamisport.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g real ayu

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g real ayu

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g lime perch

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g lime perch

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g matt ayu

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g matt ayu

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g rusty ayu

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g rusty ayu

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g blue smelt

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g blue smelt

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g ghost perch

Daiwa wobler tn double clutch 7,5 cm 5 g ghost perch

So svojím štíhlym telom dokonale imituje korisť ako sú beličky a pod. Akcia DOUBLE CLUTCH je niečo medzi kolísaním a kmitaním do bokov. Ideálnou metódou lovu je pocukávanie a šklbanie. Konštrukcia: vznášavá, pracuje do hĺbky 1m, pri trolingu do 2m. (parys.sk)

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm tmavo modrá

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm tmavo modrá

Samonafukovací karimatka Spokey SAVORY 2,5 cm tmavo modrá Samonafukovací Matrac Spokey Savory je ideálny pre tých, ktorí ocenia najvyšší komfort počas spánku za všetkých podmienok. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. VÝHODY A TECHNOLÓGIE Matrac sa nemusí nafukovať - vnútorný / bočné strany produktu sú naplnené penou, ktorá sa po odskrutkovaní ventilu samovoľne rozťahuje. Proces je autoMatický, nie je nutné nafukovať produkt pomocou pumpičky alebo kompresora. Jej hrúbka 2,5 cm zaisťuje optimálnu izoláciu od zeme. Po zložení zaberá Matrace veľmi málo miesta, je ľahké ju prepravovať a skladovať. URČENÉ nepostrádateľná pri výletoch a kempovanie parametre Materiál: Polyester… (gamisport.sk)

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc 183X50X7 CM

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc 183X50X7 CM

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc 183X50X7 CM Vnútri každej trubice je nalepená 8mm vrstva PU peny, ktorá zabraňuje úniku tepla. Vhodná nielen pre letnú turistiku a cyklistiku, ale aj pre VHT a horolezectvo. Matrac možno nafúknuť ústami, ak však do nej nechcete nafúkať vlhký vzduch, použite ručnú pumpu. Parametre Farba: modrá / šedá Hmotnosť: 600 g Rozmer: 183x50x7 cm Rozmer balenia: 12x30 cm Tepelný odpor 1,9 Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc 183X50X7 CM (gamisport.sk)

Steve Grossman Zulu Stomp / Enya (7'' Vinyl LP)

Steve Grossman Zulu Stomp / Enya (7'' Vinyl LP)

TracklistA Zulu Stomp B Enya Balenie obsahuje: 7" Farba: Čierna Zloženie setu: 1 ks Typ: 7" vinylová platňa Žáner: Jazz Interpret / Téma: Steve Grossman Variant: Zulu Stomp / Enya (7'' Vinyl LP) Rýchlosť: 45 Subžáner: Jazz Krajina interpreta: USA Dekáda interpreta: 1960 - 1969 Vydavateľstvo: Dynamite Cuts Rok vydania: 2019.0 Rok nahrávky: 2019.0 Dátum vydania: 2019-11-08 (muziker.com)

Samonafukovacia karimatka 188 x 56 x 2,5 cm, Acra

Samonafukovacia karimatka 188 x 56 x 2,5 cm, Acra

Karimatka samonafukovacia - úzke balenie, ktoré je výhodné pre skladovanie. U karimatky stačí povoliť ventil a karimatka sa sama nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky.Karimatku možno preložiť na polovicu a zrolovať pre úsporu miesta. Hrúbka 2,5 cm, rozmer 188 x 56 cm. Váha 0,9 kg. Rozmer obalu - 57 cm dĺžka, priemer 12 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti. (4home.sk)

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc zelená 183X50X7 CM

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc zelená 183X50X7 CM

Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc zelená 183X50X7 CM Vďaka nízkej hmotnosti a malému objemu po zbalení je vhodná pre letnú turistiku a cyklistiku. Nafúknuť ju môžete ústami, ale pre zabránenie vniknutiu vlhkého vzduchu z úst doporučujeme použiť ručnú pumpu. Parametre Farba: zelená / čierna Hmotnosť: 500 g Rozmer: 183x50x7 cm Rozmer balenia: 9x17 cm Tepelný odpor 1,2 Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Nafukovací karimatka YATE - Buřtovka, 6 trubíc zelená 183X50X7 CM (gamisport.sk)

Karimatka YATE EXTREM LITE KT modrá/ sivá 122x51x3,8 cm

Karimatka YATE EXTREM LITE KT modrá/ sivá 122x51x3,8 cm

Karimatka YATE EXTREM LITE KT modrá/ sivá 122x51x3,8 cm Odľahčený vnútorný materiál, obdĺžnikový tvar. Karimatka do náročných podmienok. Chráni najnáročnejšie partie tela - od ramien po boky. Povrch YATE Microbrushed zvyšuje trenie, takže spacák nekĺže po karimatke. Pri balení možno prehnúť na polovicu! Súčasťou výrobku je prepravný obal, sťahovací pásik a sada na opravu. Parametre Materiál: Polyester 75 D Farba: Modrá / sivá Hmotnosť: 520 g Rozmer: 122x51x3,8 cm Rozmer balenia: 12x26 cm Tepelný odpor: 3.9 Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka YATE EXTREM LITE KT modrá/ sivá 122x51x3,8 cm (gamisport.sk)

Savage Gear Carbon49 Double Stinger Veľkosť 2/0 13,5 cm 23 kg 2 ks …

Savage Gear Carbon49 Double Stinger Veľkosť 2/0 13,5 cm 23 kg 2 ks (5706301548849)

Nadväzec – perfektná zostava v maximálnej kvalite, Y-trojháčiky a potiahnuté lanko Carbon49, 2ks v balení v odlišných farbách Rybársky nadväzec Carbon49 Double Stinger veľkosť 2/0 od známeho výrobcu Savage Gear je kompletne hotový a pripravený na okamžité použitie – nepotrebuje žiadne ďalšie úpravy. Perfektná zostava komponentov v maximálnej kvalite je opatrená Y-trojháčikmi a lankom, ktoré je potiahnuté materiálom Carbon49. Nadväzec je ideálny k lovu kaprov, jeho nosnosť dosahuje 23 kg. Balenie obsahuje 2 ks, jeden vo farbe Gunsmoke a druhý v krvavo červenej.Kľúčové vlastnosti nadväzca Savage Gear Carbon49 Double Stinger Veľkosť 2/0Kompletne hotový nadväzecIdeálny k lovu rýb do hmotnosti 23 kgKvalitná zostava komponentovY-trojháčiky a lanko potiahnuté Carbon492 ks – vo farbách Gunsmoke… (alza.sk)

Viking Car Jump Starter ZULU 20 20000 mAh (CJSZ20)

Viking Car Jump Starter ZULU 20 20000 mAh (CJSZ20)

Štartovací zdroj – štartovací prúd 1000 A, max. objem benzín 8 l a max. objem diesel 6 l, druhy výstupov: USB a 12 V DC cigaretová zásuvka, počet výstupov: 4+, Potrebujete spoľahlivú PowerBank? Záložnej batérie čiže PowerBank Viking Car Jump Starter ZULU 20 20000mAh o veľkosti kapacity 20000 mAh je navrhnutá na nabíjanie notebooku, ale aj na nabíjanie telefónu, keď vám na cestách dochádza batéria. Power banka má výhodu aj v tom, že ju využijete aj k naštartovaniu auta vo chvíli, keď vám nezostáva nič iné. PowerBank Viking Car Jump Starter ZULU 20 20000mAh disponuje štyrmi výstupmi pre dobíjanie viac zariadení naraz. S touto záložnou batériou nemusíte mať strach, že nebudete mať dostatočne nabitú batériu u svojich elektronických pomocníkov. Dostatočná výdrž 20000 mAh zaistí úplné… (alza.sk)

Viking Car Jump Starter Zulu 19 19000 mAh (CJSZ19Y)

Viking Car Jump Starter Zulu 19 19000 mAh (CJSZ19Y)

Štartovací zdroj – štartovací prúd 600 A, max. objem benzín 5 l a max. objem diesel 3 l, druhy výstupov: USB a Jack, počet výstupov: 4+, Praktická Powerbank s veľkou výdržou. Powerbank Viking Car Jump Starter Zulu 19 19 000 mAh s veľkosťou kapacity 19 000 mAh je navrhnutá na dobíjanie notebooku, ale aj na nabitie tabletu aj telefónu, keď nemáte inú možnosť. Powerbank je taká silná, že je možné ju použiťna naštartovanie auta aj motocykla, keď sa vám nečakane vybije batéria. Záložná batéria Viking Car Jump Starter Zulu 19 19 000 mAh disponuje piatimi výstupmi, aby ste mohli nabíjať viac zariadení naraz. S touto záložnou batériou sa vám už nikdy nestane, že nebudete mať k dispozícii elektrickú sieť pre nabitie svojich SMARTzariadení. Dostačujúca kapacita 19 000 mAh poskytne mnohonásobné… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť