Karl lagerfeld choupette head glitter kryt na apple iphone 11 gold 3700740503430

Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro…

Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent (3666339029074)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál silikón a polykarbonát, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá Dodajte ochranu vášmu telefónu vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením poistkou odolnosti. Materiál krytu je na dotyk príjemný a drží sa dobre v ruke. Silikón je populárny pre svoju praktickosť, jednoduchosť a zvýšenú odolnosť. Istotou je tiež, že pri tomto kryte na mobil Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent zostane zachovaný prístup ku konektoru napájania aj k tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na telefón je pružný, vďaka čomu je jeho nasadenie otázkou pár sekúnd. Kryt na mobil na Apple… (alza.sk)

Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Max…

Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Max Transparent (3666339029081)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikón a polykarbonát, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte váš mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Max Transparent. Ide o zadný ochranný kryt na mobil, ktorý je svojím spracovaním poistkou veľmi vysokej odolnosti. Materiál krytu je na dotyk príjemný a výborne sa drží. Silikón je populárny pre svoju praktickosť, jednoduchosť a zvýšenú odolnosť. Istotou je tiež, že pri tomto kryte na mobil Karl Lagerfeld PC / TPU Choupette Eat Kryt na Apple iPhone 13 Pro Max Transparent kryt nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj k ovládacím prvkom potrebným na komfortné používanie vášho telefónu. Kryt na mobil je pružný, vďaka tomu jeho nasadenie… (alza.sk)

Karl Lagerfeld TPE Choupette Head Kryt pre iPhone 13 Pro Fuchsia …

Karl Lagerfeld TPE Choupette Head Kryt pre iPhone 13 Pro Fuchsia (3666339048549)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál TPU a polykarbonát, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj mobilný telefón vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld TPE Choupette Head Kryt pre iPhone 13 Pro Fuchsia. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím vyhotovením istotou spoľahlivou zárukou. Povrch je na dotyk príjemný a nebude kĺzať z rúk. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Karl Lagerfeld TPE Choupette Head Kryt pre iPhone 13 Pro Fuchsia kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu a k tlačidlám nevyhnutným na pokojné používanie vášho telefónu. Kryt na telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Kryt na telefón na Apple iPhone 13 Pro zaručí vášmu telefónu ochranu pred poškodením. Základné vlastnosti krytu na mobil Karl… (alza.sk)

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikónové Puzdro pre Apple Airpods 3…

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikónové Puzdro pre Apple Airpods 3 White (3700740509371)

Puzdro na slúchadlá na AirPods 3, farba: biela, materiál: silikón, karabína Karl Lagerfeld Choupette Head Silikónové Puzdro pre Apple Airpods 3 White je puzdro vhodné na ochranu vašich slúchadiel AirPods 3 a spestrí ich vzhľad. Poskytuje ochranu pred poškriabaním, nárazmi a ďalšími vonkajšími vplyvmi. Nebudete sa tak musieť báť toho, že sa vaše slúchadlá poškodia. Obal na slúchadlá je zhotovené z materiálu, ktorým je silikón. Dokážete ho ľahko nasadiť a jeho výhodou je tlmeníienárazov. Bude sa vám tiež páčiť praktická karabína, vďaka ktorej máte istotu, že ho budete mať vždy poruke. Tým sa znižuje možnosť straty vašich AirPods 3. Vôbec nezabraňuje plnému prístupu k nabíjaciemu konektoru, nemusíte z neho tak slúchadlá vyberať pri nabíjaní. Vzhľad puzdra na slúchadlá KARL LAGERFELD… (alza.sk)

KARL LAGERFELD KLHCP12LCHTRO TPU CHOUPETTE HEAD KRYT PRE IPHONE 12…

KARL LAGERFELD KLHCP12LCHTRO TPU CHOUPETTE HEAD KRYT PRE IPHONE 12 PRO MAX 6.7 FLUO ORANGE

KRYT PRE IPHONE 12 . Karl Lagerfeld Fluo je kryt vyrobený z odolného TPU materiálu, navyše v hravých farebných variáciách. . Kryt je ľahko priehľadný a vyvedený v pastelových farbách. . Samozrejmosťou je plná ochrana telefónu na (andreashop.sk)

KARL LAGERFELD KLHCP12MCHTRO TPU CHOUPETTE HEAD KRYT PRE IPHONE 12/12…

KARL LAGERFELD KLHCP12MCHTRO TPU CHOUPETTE HEAD KRYT PRE IPHONE 12/12 PRO 6.1 FLUO ORANGE

KRYT PRE IPHONE 12 . Karl Lagerfeld Fluo je kryt vyrobený z odolného TPU materiálu, navyše v hravých farebných variáciách. . Kryt je ľahko priehľadný a vyvedený v pastelových farbách. . Samozrejmosťou je plná ochrana telefónu na (andreashop.sk)

Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone na Apple iPhone 13 Pro…

Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone na Apple iPhone 13 Pro White (3666339027117)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál silikón, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj telefón vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone na Apple iPhone 13 Pro White. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím spracovaním spoľahlivou zárukou odolnosti. Povrch je na dotyk príjemný a dobre sa drží. Silikón je populárny pre svoju tenkosť, praktickosť a odolnosť proti vibráciám a primeraným nárazom. Samozrejmé je, že pri tomto kryte na telefón Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone na Apple iPhone 13 Pro White zostane voľný prístup k nabíjaniu a k dalším ovládacím prvkom potrebným na plynulé používanie vášho telefónu. Kryt na mobil je pružný, vďaka tomu jeho nasadenie otázkou pár sekúnd. Kryt na mobil na Apple iPhone 13 Pro zaručí vášmu… (alza.sk)

Karl Lagerfeld IML Glitter Karl and Choupette NFT Zadný Kryt pre…

Karl Lagerfeld IML Glitter Karl and Choupette NFT Zadný Kryt pre iPhone 14 Pro Max Transparent (KLHCP14XHNKCTGT)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 14 Pro Max, materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj telefón proti poškodeniu vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld IML Glitter Karl and Choupette NFT Zadný Kryt pre iPhone 14 Pro Max Transparent. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením poistkou vysokej odolnosti. Povrch krytu je na dotyk príjemný a drží sa dobre v ruke. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Karl Lagerfeld IML Glitter Karl and Choupette NFT Zadný Kryt pre iPhone 14 Pro Max Transparent bude zachovaný prístup k nabíjaniu aj k dalším ovládacím prvkom nevyhnutným na ľahké používanie mobilného telefónu. Jeho nespornou prednosťou je možnosť bezdrôtového dobíjania, ktoré je čím ďalej častejšie pri… (alza.sk)

Karl Lagerfeld TPE Karl and Choupette Heads Kryt na iPhone 13 mini…

Karl Lagerfeld TPE Karl and Choupette Heads Kryt na iPhone 13 mini Red (3666339048686)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 mini, materiál TPU a polykarbonát, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte váš mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Karl Lagerfeld TPE Karl and Choupette Heads Kryt na iPhone 13 mini Red. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím vyhotovením istotou odolnosti. Povrch je príjemný na dotyk a dobre sa v ruke drží. Samozrejmé je, že pri tomto kryte na mobil Karl Lagerfeld TPE Karl and Choupette Heads Kryt na iPhone 13 mini Red zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a k dalším ovládacím prvkom potrebným na pokojné používanie vášho telefónu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Kryt na mobil na Apple iPhone 13 mini zaistí ochranu vášho telefónu aj pri zachovaní skvelého… (alza.sk)

Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 16 Black …

Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 16 Black (3666339040215)

Puzdro na notebook – max. uhlopriečka 16", uzatváranie na magnet, vnútorné vrecká, unisex, materiál umelá koža, čierna farba Kúpili ste notebook a bojíte sa, že ho môžete poškodiť? Potom by ste mohli popremýšľať o zaobstaraní si užitočného puzdra na notebook KARL LAGERFELD. Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 16" Black má veľkosť určenú pre notebooky do uhlopriečky 16". V porovnaní s taškou na notebook disponuje praktickejšími rozmermi. Jeho rozmery doslova kopírujú zariadenie. Puzdro vytvorené s vnútorným vreckom určeným na laptop. Dôležité funkcie obalu na notebook Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 16" Black Puzdro na notebook KARL LAGERFELD bude bezpečným miestom pre vaše zariadenie Pre notebooky s uhlopriečkou max. 16" Materiál: umelá koža Farba… (alza.sk)

Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 13/14 Black …

Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 13/14 Black (3666339040208)

Puzdro na notebook – max. uhlopriečka 14", vodoodolné, uzatváranie na magnet, unisex, materiál umelá koža, čierna farba Zakúpili ste si laptop a nechcete ho poškodiť? Potom by ste mohli zvážiť objednanie kompaktného obalu na notebook KARL LAGERFELD. Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 13/14" Black má veľkosť vhodnú pre prenosné počítače do uhlopriečky 14". V porovnaní s taškou na notebook disponuje praktickejšími rozmermi. Vďaka svojej veľkosti sadne na zariadenie ako uliate. Zásadné funkcie obalu na notebook Karl Lagerfeld Choupette Head Embossed Computer Sleeve 13/14" Black Obal na notebook KARL LAGERFELD neoceniteľne ochráni vaše zariadenie Pre notebooky s uhlopriečkou max. 14" Materiál: umelá koža Farba puzdra na notebook: čierna Dostatočná bezpečnosť vďaka… (alza.sk)

Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13…

Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent (3666339024659)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál silikón, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá, s trblietkami Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením spoľahlivou poistkou odolnosti. Povrch je na dotyk príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Silikón je jedinečný pre svoju praktickosť, odolnosť proti nárazom a absorpciu vibrácií. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie aj k dalším tlačidlám potrebným na plynulé používanie mobilného telefónu. Zvláštny vzhľad krytu dodávajú trblietky.… (alza.sk)

Cellularline zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Cellularline  zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Antimikrobiálne puzdro pozostáva z dvojitého materiálu a je vybavené antimikrobiálnou technológiou integrovanou do materiálu. Je to látka, ktorá inhibuje rast a reprodukciu zárodkov a baktérií. Toto je vždy aktívne počas celého životného cyklu produktu a nikdy neprestane fungovať. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

KARL LAGERFELD KLHCP13LPCUSKCBK PRE IPHONE 13 PRO AND CHOUPETTE PU…

KARL LAGERFELD KLHCP13LPCUSKCBK PRE IPHONE 13 PRO AND CHOUPETTE PU LEATHER ZADNY KRYT, CIERNY

KRYT PRE IPHONE . Karl Lagerfeld prémiový kryt pre telefón s imitáciou kože na zadnej strane a PU pružným materiálom na bokoch. . PU materiál je pevný a pružný zároveň a poskytne telefónu tú najlepšiu ochranu pred poškriabaním, (andreashop.sk)

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Tento tuhý zadný kryt vyrobený z polykarbonátu sa vyznačuje svojim ultratenkým dizajnom a mäkkým povrchom. Dokonale sa prispôsobí dizajnu vášho smartphonu a chráni ho pred ľahkými škrabancami a hrboľmi. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 ružová

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 ružová

Tento tuhý zadný kryt vyrobený z polykarbonátu sa vyznačuje svojim ultratenkým dizajnom a mäkkým povrchom. Dokonale sa prispôsobí dizajnu vášho smartphonu a chráni ho pred ľahkými škrabancami a hrboľmi. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 jahodová

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 jahodová

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 zelená

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 zelená

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 modrá

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 modrá

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Day zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vivanco Day zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Terrazzo zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vivanco Terrazzo zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Floral zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vivanco Floral zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Love zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vivanco Love zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Hand zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vivanco Hand zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 farebná

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 zelená

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 zelená

Zadný kryt Hype je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu. Kryt ponúka príjemný pocit vďaka mäkkému povrchu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Tento zadný kryt je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, aby dokonale sedel. Kryt ponúka vďaka mäkkému povrchu príjemný pocit. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

KARL LAGERFELD KLHCP13XSSKCP PRE IPHONE 13 PRO MAX AND CHOUPETTE…

KARL LAGERFELD KLHCP13XSSKCP PRE IPHONE 13 PRO MAX AND CHOUPETTE LIQUID SILICONE ZADNY KRYT, CERVENY

ZADNÝ KRYT . Karl Lagerfeld prémiový kryt pre telefón, vyrobený z Liquid Siliconu as atraktívnou potlačou. . Liquid silikón je pevný, pružný, veľmi príjemný na dotyk a zároveň poskytne telefónu tú najlepšiu ochranu pred (andreashop.sk)

Cellularline CLEARDUOIPHXIT zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro…

Cellularline CLEARDUOIPHXIT zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro priehľadná

Puzdro CLEAR DUO je pevný obal s mäkkým pogumovaným rámom pre optimálne uchopenie a lepší pocit. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

JT Berlin Kreuzberg zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

JT Berlin Kreuzberg zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Jemné a luxusné kožené puzdro od JT Berlin. Exkluzívny ClipOnCover vyrobený z robustnej tvrdej škrupiny potiahnutej najlepšou pravou kožou. Mäkká zamatová podšívka na vnútornej strane chráni zadnú časť smartfónu. Kryt optimálne chráni váš smartphone pred kvapkami, poškriabaním a prachom. Ochranný obal sa prispôsobí ako druhá koža a váš smartphone bude ťažko viditeľne hrubší. Hladký chrbát dáva prípadu ešte elegantnejší vzhľad. Logo JT Berlin je zreteľne viditeľné na všetkých ClipOnCovers a pritom diskrétne. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hama Cross-Body zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

Hama Cross-Body zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

Ruky hore: kľúčové slovo je cross-body. Trendový kúsok so šnúrkou pre váš Apple iPhone 11 môžete nosiť pohodlne cez rameno a užívať si slobodu ruky! S týmto priehľadným štýlovým poťahom ste moderne v obraze! Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro zelená

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro zelená

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro čierna

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro čierna

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro modrá

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro modrá

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro jahodová

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro jahodová

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

JT Berlin Pankow zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

JT Berlin Pankow zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

JT Berlin BackCase Pankow Clear pre Apple iPhone 11 Farba: číra BackCase "Pankow Clear" od JT Berlin má rám vyrobený z TPU absorbujúceho nárazy. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlakový bod. Zadná strana je vyrobená z akrylátového skla odolného proti poškriabaniu (tvrdosť 2H). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 priehľadná

Tento priehľadný, flexibilný a extra tenký ochranný kryt TPU sa dokonale prispôsobí smartphonu. Pôvodná veľkosť smartfónu zostáva nezmenená. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Cellularline CLEARDUOIPHXIMAXT zadný kryt na mobil Apple iPhone 11…

Cellularline CLEARDUOIPHXIMAXT zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max priehľadná

Puzdro CLEAR DUO je pevný obal s mäkkým pogumovaným rámom pre optimálne uchopenie a lepší pocit. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Cellularline BLACKONYXIPHXIMAXK zadný kryt na mobil Apple iPhone 11…

Cellularline BLACKONYXIPHXIMAXK zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max čierna

Puzdro Black Onyx je tvrdý obal s povrchom mäkkým na dotyk pre príjemný pocit. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

Batéria BackCase Pankow Solid od spoločnosti JT Berlin je extrémne robustné dvojdielne puzdro pre smartphone. Vonkajšia strana polykarbonátového puzdra je vybavená štruktúrou, ktorá umožňuje skvelé držanie zariadenia. Flexibilná vložka TPU je extrémne ľahká a spoľahlivo vankúšiky padajú z výšky až 1,2 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1,2 m. Vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátového obalu s vložkou TPU. Zvýšená bočná hrana pre dodatočnú ochranu obrazovky. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne dokonale. Tento text bol preložený… (conrad.sk)

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 čierna

BackCase Pankow Soft od JT Berlin je veľmi tenký a dobre premyslený obal pre smartfón. Vonkajšia vrstva puzdra je potiahnutá trendovou štruktúrou, ktorá robí zariadenie skvelým držaním. Vyrobené z flexibilného TPU, je puzdro veľmi tenké a ľahké, ale dostatočne robustné, aby chránilo smartphone pred poškodením aj pri páde z výšky 1 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1 m. Vyrobené z vysoko kvalitného TPU so zosilnenými rohmi. S povlakom odolným proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové a elastické vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne… (conrad.sk)

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro priehľadná

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro priehľadná

Tento priehľadný, flexibilný a extra tenký ochranný kryt TPU sa dokonale prispôsobí smartphonu. Pôvodná veľkosť smartfónu zostáva nezmenená. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max…

Vivanco Super Slim zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max priehľadná

Tento priehľadný, flexibilný a extra tenký ochranný kryt TPU sa dokonale prispôsobí smartphonu. Pôvodná veľkosť smartfónu zostáva nezmenená. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Spigen Liquid Crystal silikónový kryt na iPhone 11, priesvitný…

Spigen Liquid Crystal silikónový kryt na iPhone 11, priesvitný/glitter (076CS27181)

Séria puzdier Spigen Liquid Crystal sa pýši precíznym zhotovením a vysokou odolnosťou voči poškodeniu. Pre ešte lepšiu celkovú ochranu, ktorá zahŕňa aj ochranu rohov je využitá technológia Air Cushion Tehnology s výbornou schopnosťou tlmenia nárazov. Puzdro navyše presahuje displej až o 1,2 mm, vďaka čomu ho spoľahlivo chráni pri prípadnom páde displejom nadol. Je vyrobený je z vysokokvalitného a odolného TPU materiálu so špeciálnou textúrou. Samozrejmosťou sú aj praktické výrezy pre ľahké nabíjanie a synchronizáciu telefónu. Puzdro je dokonale prispôsobiteľné, plne funkčné a neobmedzuje prístup k portom. Vlastnosti: • Eliminuje nárazy a chráni telefón pred poškodením • Disponuje technológiou Air Cushion pre dokonalú absorpciu nárazov • Udržuje telefón v čistote, bez prachu a škrabancov •… (mobilego.sk)

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max…

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max čierna

Batéria BackCase Pankow Solid od spoločnosti JT Berlin je extrémne robustné dvojdielne puzdro pre smartphone. Vonkajšia strana polykarbonátového puzdra je vybavená štruktúrou, ktorá umožňuje skvelé držanie zariadenia. Flexibilná vložka TPU je extrémne ľahká a spoľahlivo vankúšiky padajú z výšky až 1,2 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1,2 m. Vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátového obalu s vložkou TPU. Zvýšená bočná hrana pre dodatočnú ochranu obrazovky. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne dokonale. Tento text bol preložený… (conrad.sk)

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max…

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro Max čierna

BackCase Pankow Soft od JT Berlin je veľmi tenký a dobre premyslený obal pre smartfón. Vonkajšia vrstva puzdra je potiahnutá trendovou štruktúrou, ktorá robí zariadenie skvelým držaním. Vyrobené z flexibilného TPU, je puzdro veľmi tenké a ľahké, ale dostatočne robustné, aby chránilo smartphone pred poškodením aj pri páde z výšky 1 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1 m. Vyrobené z vysoko kvalitného TPU so zosilnenými rohmi. S povlakom odolným proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové a elastické vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne… (conrad.sk)

Karl Lagerfeld Apple iPhone 13 Puzdro Karl Lagerfeld KP15013 čierna

Karl Lagerfeld Apple iPhone 13 Puzdro Karl Lagerfeld  KP15013 čierna

Karl Lagerfeld Ikonik 3D Rubber Collection je unikátna séria puzdier, vďaka ktorým budete vyzerať štýlovo a módne. Puzdrá sú vyrobené z prvotriednej ekokože a zdobené 3D grafikou odkazujúcou na legendárneho dizajnéra. Doplnky z kolekcie Ikonik sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú jedinečné puzdro na ochranu svojho iPhonu v luxusnom štýle. Štýlové ochranné puzdro zaručuje bezpečnosť zariadenia proti poškriabaniu a nárazom Bol navrhnutý tak, aby chránil zariadenie a dodal mu elegantný vzhľad Flexibilné a mäkké strany TPU umožňujú jednoduchú inštaláciu Zadná časť z tvrdého polykarbonátu potiahnutá vrstvou ekologickej kože Špecifikácia Kolekcia: Ikonik 3D Rubber Typ: Pevné puzdro Materiál: TPU / PC / eko koža Čierna farba Kompatibilita: iPhone 13 Pro 6.1 "/ 13 6.1" * Produkt vyrobený v… (izmael.eu)

KARL LAGERFELD KLHCP13XSAKHBK PRE IPHONE 13 PRO MAX PU SAFF. KARL…

KARL LAGERFELD KLHCP13XSAKHBK PRE IPHONE 13 PRO MAX PU SAFF. KARL HEAD ZADNY KRYT BLACK

KRYT PRE IPHONE . Karl Lagerfeld Saffiano kryt pre telefón vyrobený z pružného a zároveň pevného PU materiálu. . PU materiál je pevný a pružný zároveň a poskytne telefónu tú najlepšiu ochranu pred poškriabaním, otrasmi, prachu (andreashop.sk)

IZMAEL Apple iPhone 11 Armor Glitter puzdro KP17900 čierna

IZMAEL Apple iPhone 11 Armor Glitter puzdro  KP17900 čierna

Armor Glitter Case - je priesvitné puzdro, ktoré je ako stvorené do extrémnych podmienok. Navyše puzdro je pokryté trblietkami, vďaka ktorým vyzerá náš telefón oslnivo. Puzdro chráni zadnú stranu, boky, fotoaparát a displej vášho smartfónu. S týmto puzdrom sa o svoj telefón nemusíte báť! Vlastnosti Ochrana proti poškriabaniu a pádu Potiahnuté trblietkami Hybridná konštrukcia (flexibilné strany TPU + zadná časť pevného PC) Zosilnené rohy na absorbovanie sily nárazu Odkryté okraje poskytujú dodatočnú ochranu obrazovky a fotoaparátu Presné výrezy pre konektory a fotoaparát Integrované tlačidlá zabraňujú vniknutiu prachu a nečistôt pod puzdro Vďaka protišmykovému silikónu telefón bezpečne padne do ruky Nabíjajte svoj telefón bez toho, aby ste ho vybrali z puzdra (izmael.eu)

Karl Lagerfeld Apple iPhone 13 Pro Puzdro Karl Lagerfeld KP15012…

Karl Lagerfeld Apple iPhone 13 Pro Puzdro Karl Lagerfeld  KP15012 čierna

Karl Lagerfeld Ikonik 3D Rubber Collection je unikátna séria puzdier, vďaka ktorým budete vyzerať štýlovo a módne. Puzdrá sú vyrobené z prvotriednej ekokože a zdobené 3D grafikou odkazujúcou na legendárneho dizajnéra. Doplnky z kolekcie Ikonik sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú jedinečné puzdro na ochranu svojho iPhonu v luxusnom štýle. Štýlové ochranné puzdro zaručuje bezpečnosť zariadenia proti poškriabaniu a nárazom Bol navrhnutý tak, aby chránil zariadenie a dodal mu elegantný vzhľad Flexibilné a mäkké strany TPU umožňujú jednoduchú inštaláciu Zadná časť z tvrdého polykarbonátu potiahnutá vrstvou ekologickej kože Špecifikácia Kolekcia: Ikonik 3D Rubber Typ: Pevné puzdro Materiál: TPU / PC / eko koža Čierna farba Kompatibilita: iPhone 13 Pro 6.1 "/ 13 6.1" * Produkt vyrobený v… (izmael.eu)

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 6,1"/ Xr ružová farba

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 6,1"/ Xr ružová farba

Puzdro na mobil z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený z plastu. (answear.sk)

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 6,1"/ Xr čierna farba

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 6,1"/ Xr čierna farba

Puzdro na IPhone z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený z materiálu s potlačou. (answear.sk)

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 Pro 5,8" čierna farba

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 11 Pro 5,8" čierna farba

Puzdro na IPhone z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený z. (answear.sk)

Apple iPhone 11 Silikónový kryt čierny (MWVU2ZM/A)

Apple iPhone 11 Silikónový kryt čierny (MWVU2ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 11, materiál TPU, výrezy na konektory a tlačidlá Dodajte svojmu telefónu ochranu, ktorú si zaslúži, vďaka krytu na mobil Apple iPhone 11 Silikónový kryt čierny. Ide o zadný ochranný kryt na mobil, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením spoľahlivou zárukou odolnosti. Materiál krytu je na dotyk príjemný a drží sa dobre v ruke. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na telefón Apple iPhone 11 Silikónový kryt čierny zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie aj k dalším tlačidlám potrebným na komfortné používanie mobilného telefónu. Kryt na mobil na Apple iPhone 11 zaručí vášmu telefónu ochranu pred poškodením. Zaujímavé funkcie krytu na mobil Apple iPhone 11 Silikónový kryt čierny Zaručená ochrana telefónu Apple iPhone 11 Kryt na mobil Apple ponúka… (alza.sk)

Apple iPhone 11 Silikónový kryt biely (MWVX2ZM/A)

Apple iPhone 11 Silikónový kryt biely (MWVX2ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 11, materiál TPU, výrezy na konektory a tlačidlá Ochráňte váš telefón vďaka krytu na mobil Apple iPhone 11 Silikónový kryt biely. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím vyhotovením spoľahlivou poistkou odolnosti. Povrch krytu je príjemný na dotyk a výborne sa drží. Samozrejmé je, že pri tomto kryte na mobil Apple iPhone 11 Silikónový kryt biely kryt nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie a dalším tlačidlám potrebným na ľahké používanie telefónu. Ochranný kryt na mobil na Apple iPhone 11 zaručí vášmu telefónu ochranu pred poškodením. Zaujímavé vlastnosti krytu na mobil Apple iPhone 11 Silikónový kryt biely Praktická ochrana telefónu Apple iPhone 11 Kryt na telefón Apple má otvory na potrebné konektory a ovládacie prvky Materiál ochranného krytu na… (alza.sk)

WOZINSKY Apple iPhone 11 Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro …

WOZINSKY Apple iPhone 11 Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro  KP8647 čierna

Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 - Čierna Štýlové ochranné puzdro určené pre smartfón poskytuje spoľahlivú ochranu pred poškodením a poškriabaním. Je navrhnuté tak, aby dokonale kopírovalo samotný telefón a všetky výrezy boli umiestnené zhodne s jeho konektormi a ovládacími prvkami. Puzdro je príjemné na dotyk, poskytuje tak okrem ochrany telefónu aj komfort pri používaní. Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 - Čierna Naozaj krásne puzdro, ktoré v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie ako na fotografii. Silikónové puzdro s vrstvou lesklého trblietania hviezdičiek, ktoré je zaliate vnútri puzdra. Neobvyklý dizajn - Vrstva lesklých trblietok dáva puzdru skutočne jedinečný charakter. Extrémne odolný TPU poskytuje vynikajúcu ochranu pred… (izmael.eu)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 11 PRO TPU KRYT, TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 11 PRO TPU KRYT, TRANSPARENT

PÚZDRO . Originálny kryt Tactical je tenký a odolný zároveň. Ochráni Váš telefón pred nečistotami a nárazmi. Presne kopíruje tvar telefónu a zachováva tak jednoduchý prístup ku konektorom, fotoaparátu a ovládacím prvkom. . (andreashop.sk)

FIXED gélový zadný kryt pre Apple iPhone 11, číra

FIXED gélový zadný kryt pre Apple iPhone 11, číra

Popis produktu: Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho smartfónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškriabaním, prachom a prípadnými pádmi. Plne transparentné prevedenie nechá vyniknúť originálnemu dizajnu vášho mobilného telefónu. Puzdro je vyrobené presne na mieru daného zariadenia, nezakrýva nabíjacie ani slúchadlové konektory. Okraje puzdra ľahko presahujú displej a chránia ho tak pred poškriabaním, pre maximálnu ochranu telefónu je však vhodné doplniť puzdro fólií na displej.Vlastnosti:- TPU puzdro presne na mieru daného telefónu- ochrana pred poškriabaním, prachom a pádmi- plne transparentný- ľahko presahujúce okraje púzdra pre ochranu displeja- nezakrýva nabíjacie ani slúchadlové konektory-… (tonerpartner.sk)

WOZINSKY Apple iPhone 11 Pro Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro …

WOZINSKY Apple iPhone 11 Pro Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro  KP8718 ružová

Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 Pro - Slabo Ružová Štýlové ochranné puzdro určené pre smartfón poskytuje spoľahlivú ochranu pred poškodením a poškriabaním. Je navrhnuté tak, aby dokonale kopírovalo samotný telefón a všetky výrezy boli umiestnené zhodne s jeho konektormi a ovládacími prvkami. Puzdro je príjemné na dotyk, poskytuje tak okrem ochrany telefónu aj komfort pri používaní. Wozinsky Star Glitter silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 Pro - Slabo Ružová Naozaj krásne puzdro, ktoré v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie ako na fotografii. Silikónové puzdro s vrstvou lesklého trblietania hviezdičiek, ktoré je zaliate vnútri puzdra. Neobvyklý dizajn - Vrstva lesklých trblietok dáva puzdru skutočne jedinečný charakter. Extrémne odolný TPU poskytuje vynikajúcu… (izmael.eu)

kryt záhradného nábytku, helma na bicykel head, topánky na snowboard head, head topánky na snowboard, australian gold kremy na opaľovaním, bicykle head, helmy head, korčule head, head korčule, korčule tri gold

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť