Kávovar BEKO CFD6151W

Kávovar BEKO CFD6151W

Kávovar BEKO CFD6151W

Kávovar BEKO CFD6151W s automatickým časovačom pre prípravu kávy s odloženým štartom až 24 hodín a programom pre posilnenie arómu kávy. vlastnosti: Časovač pre prípravu kávy s odloženým štartom až 24 hodín Program pre posilnenie arómu kávy Teplota pary 95 C Elektronický displej s časom Veľká kapacita sklenené kanvice až pre 12 šálok Odnímateľný zásobník na vodu odnímateľný filter Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Kávovar Beko CFD6151W, bílý

Kávovar Beko CFD6151W, bílý

Kávovar BEKO CFD6151W s automatickým časovačom pre prípravu kávy s odloženým štartom až 24 hodín a programom pre posilnenie arómu kávy. vlastnosti: Časovač pre prípravu kávy s odloženým štartom až 24 hodín Program pre posilnenie arómu kávy Teplota pary 95 C Elektronický displej s časom Veľká kapacita sklenené kanvice až pre 12 šálok - chýba Odnímateľný zásobník na vodu odnímateľný filter Stav produktu: Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Kávovar Beko CFD6151W biely + Doprava zadarmo

Kávovar Beko CFD6151W biely + Doprava zadarmo

Kávovar s LCD displejem Časovač pro přípravu kávy s odloženým startem až 24 hodin Program pro posílení aroma kávy Teplota páry 95 C Elektronický displej s časem Anti drip Velká kapacita konvice až pro 12 šálků Odnímatelný zásobnik na vodu Odnímatelný filtr Skleněná konvice Barva: bílá (Hej.sk)

Kávovar Beko CFM6151W biely

Kávovar Beko CFM6151W biely

Kávovar s funkcí posílení aroma kávy Speciální program pro posílení aroma kávy Teplota páry 95 C Velká kapacita konvice až na 12 šálků Odnímatelný zásobník na vodu Odnímatelný filtr Anti drip Skleněná konvice Barva: bílá (Hej.sk)

Espresso Beko CEG5301X (CEG5301X) nerez + Doprava zadarmo

Espresso Beko CEG5301X (CEG5301X) nerez + Doprava zadarmo

Automatický kávovar CEG5301 Dotykové ovládání Integrovaný ocelový mlýnek na kávu Tlak 19 bar Příkon 1350W Podsvícená tlačítka 5 nastavitelných úrovní mletí Grafické ikony 2 úrovně nastavení velikosti šálku Nastavení výšky výstupu na kávu Zásobník na 125 g zrnkové kávy Odnímatelný odpad na kávu Zásobník na vodu o objemu 1100 ml Kompaktní rozměry – šířka pouze 18 cm Barva: černá / nerez (Hej.sk)

Kávovar Gastroback 42704

Kávovar Gastroback 42704

Gastroback 42704 - Dizajnový digitálny kávovar na prípravu až 12 šálok vašej obľúbenej kávy s jednoduchým ovládaním na čelnom paneli a veľkým dobre čitateľným LCD displejom. VLASTNOSTI: Vyrobí až 12 šálok prekvapkávanej kávy. Transparentná nádoba na vodu 1.7 ls indikátorom množstva vody. Vynikajúca aróma kávy vďaka predĺženiu doby prekvapkávania. Elektronicky riadené varenie. Časovač 24 hodín. Veľké ovládacie prvky. Podsvietený LCD displej s digitálnymi hodinami. Čelný panel z brúsenej nerezovej ocele. Funkcia udržiavania teploty ohrevom doskou. Sklenená kanvica pre udržiavanie arómu kávy, s označením hladiny a ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Ľahko vyberateľná filtračná vložka. Systém zabraňujúci odkvapkávaniu. Funkcia automatického vypnutia. Stav produktu: Nekompletné - chýba filter.… (Rozbalene.sk)

Kávovar Electrolux EKF7800

Kávovar Electrolux EKF7800

Prekvapkávací kávovar Electrolux EKF7800. Veľmi elegantný celonerezový dizajn, ktorý zapadne do každej kuchyne. K tomu sklenená kanvica s vodoznakom a objemom na 12 šálok. Veľmi príjemná je funkcia dripstop, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu a nepriľnavá ohrevná doska, ktorá udrží kávu teplú. VLASTNOSTI prekvapkávací kávovar Expressionist Collection kontrolka zapnutia displej s hodinami a časovačom a nastavením aróma automatické vypnutie - 40 min kanvice na 12 šálok vyberateľné permanentné sitko (veľkosť 1 × 4) systém "drip stop" (zabraňuje kvapkanie vody) ukazovateľ vodného stĺpca na pravej strane nepriľnavá doska ohrevu mierka na oboch stranách kanvice Stav produktu: Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Kávovar NEDIS KACM120EBK

Kávovar NEDIS KACM120EBK

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM120EBK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM110EWT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM210EAL

Kávovar NEDIS KACM210EAL

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM210EAL z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

KitchenAid Osobný kávovar čierna

KitchenAid Osobný kávovar čierna

Osobný kávovar KitchenAid dokáže pripraviť nielen výbornú kávu, ale aj lahodný sypaný čaj. Pohodlne ho použijete doma aj na cestách. Vodu postačí naliať do zásobníka, čaj alebo kávu do permanentného filtra, stlačiť tlačidlo On / Off a nechať prístroj pracovať. Nápoj prekvapká priamo do termohrnčeka, ktorý je súčasťou kávovaru. ; Výhodou osobného kávovaru KitchenAid je nielen jeho kompaktný tvar, ale taktiež vysoko výkonný filter, ktorý eliminuje spotrebu papierových filtrov na kávu. Šetríte tak nielen prírodu, ale aj svoju peňaženku. V kávovare môžete používať väčšinu šálok a hrnčekov na kávu a tiež pripraviť si kávu so sebou, k čomu Vám poslúži cestovný termohrnček. ; ; Osobný kávovar ;KitchenAid v skratke: Vhodný na cesty aj na domáce použitie Nevyžaduje použitie papierových filtrov na… (Kulina.sk)

Stelton Kávovar Theo nordic

Stelton Kávovar Theo nordic

Pripravili sme pre vás niekoľko noviniek! Intenzívne pracujeme na podrobnom popise, ktorý tu nájdete čo najskôr. V prípade, že sa chcete o tomto produkte dozvedieť viac, je vám k dispozícii náš zákaznícky servis na čísle 800 212 100, kde sa o vás postarajú tak, ako ste v Kuline zvyknutí. ; ; Čistá škandinávska filozofia dizajnu značky Stelton už viac ako 50 rokov určuje trendy interiérového dizajnu. Minimalistické a inovatívne výrobky, ktoré sa vyhýbajú extravagancii, sú úspešné u zákazníkov po celom svete. Zakladatelia dánskej značky Nielsem Stellan Hom a Cartonem Madelaire sa nezmazateľne zapísali do dejín produktového dizajnu – jednoduchý, ale trendovo ponímaný štýl rešpektuje severské tradície a ;prináša do domovov luxusné doplnky ikonických dizajnérov. „Stelton state of mind“… (Kulina.sk)

Kávovar Electrolux EKF3300 čierny

Kávovar Electrolux EKF3300 čierny

Překapávací kávovar 1100W kontrolka zapnutí automatické vypnutí (40min) konvice na 15 šálků vyjímatelné permanentní sítko (velikost 1x4) systém "drip stop" (zabraňuje kapání vody) ukazatel vodního sloupce na pravé straně nepřilnavá deska ohřevu měrka na obou stranách konvice barva černá (Hej.sk)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (Chefshop.sk)

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

POPIS Kávovar 5KCM1204 od výrobcu KitchenAid má kapacitu 1,7 l, čo umožňuje prípravu až 12 šálok kávy. Pripraví kávu s plnou chuťou. Môžete zvoliť bežnú alebo silnú intenzitu kávy. Kávovar je programovateľný na 24 hodín pomocou intuitívneho programovania - jedným stlačením. Je vybavený jasným bielym LED displejom. Kávu tak budete mať hotovú presne v ten čas, kedy potrebujete (pokojne aj v noci). Kávovar sa jednoducho obsluhuje a môžete využiť režim prípravy malej dávky (1- 4 šálky). Čas ohrevu a saturácie sa automaticky upraví tak, aby bolo dosiahnuté tej najvyššej chuti kávy aj v malých dávkach. Vy iba naplníte zásobník na vodu potrebným množstvom vody. Cyklus prípravy kávy môžete kedykoľvek pozastaviť a naliať šálok kávy pred dokončením prípravy vďaka funkcii pozastavenia a nalievania.… (Chefshop.sk_ine)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (Chefshop.sk_ine)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (Chefshop.sk_japan)

Kávovar Philips HD7459/20

Kávovar Philips HD7459/20

Kávovar se skleněnou konvicí a časovačem CROCODILE KOVOVÝ - ČASOVAČ Nastavitelný časovač Automatické vypnutí (po 30 minutách) Zastavení překapávání kdykoli LED vypínač Inovativní indikátor hladiny vody (počet šálků připravených s uričtým množstvím vody) Skleněnou konvici a držák filtru lze bez problémů mýt v myčce Kapacita 1.2 litru (10-15 šálků). 10 minut překapávání Specifikace provedení Váha přístroje 1,42 kg Rozměry (D x Š x V) 240 x 210 x 320 mm Barva(y) Černá Hmotnost (včetně balení) 1,94 kg Materiály Plast a kov Obecné specifikace Protiskluzové podložky Ano Drip stop Ano Jednotlivé části lze mýt v myčce Ano Automatické vypnutí Ano Kapacita 1,2 l Technické údaje Spotřeba 1000 W Napětí 220–240 V Frekvence 50/60 Hz Doba přípravy 10 minuta(y) (Hej.sk)

Kávovar ROHNSON R-920

Kávovar ROHNSON R-920

Kávovar Rohnson R 920 je klasický kávovar so sklenenou kanvicou, do ktorej sa zmestí až 15 šálok kávy. Kávovar môže pripraviť aj čaj a navyše má funkciu pre udržiavanie stálej teploty. vlastnosti: vyberateľný a umývateľný permanentný filter objem zásobníka na vodu 1,5 l príprava až 15 šálok kávy zásobník na vodu s ukazovateľom hladiny funkcia ANTI-DRIP ihneď zamedzí odkvapkávaniu pri odobratí kanvice udržiavanie stálej teploty tlačidlo zapnuté / vypnuté so svetelnou indikáciou Stav produktu: Znečistený priestor pre kanvicu. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Kávovar Fagor Etna 4T

Kávovar Fagor Etna 4T

Kávovar Etna 4T avantgarního dizajnu. Kávovar je vyrobený z leštenej ocele. VLASTNOSTI: 3 sitká pre oddelenie kávy objem 4 šálky pre všetky typy ohrevu mimo indukciu Stav produktu: Poškodených: preliačiny plášť, na hornom okraji nedolieha rukoväť a dolný okraj je deformovaný do tela kanvice. (Rozbalene.sk)

Překapávací kávovar Electrolux EKF7800

Překapávací kávovar Electrolux EKF7800

Prekvapkávací kávovar Electrolux EKF7800. Veľmi elegantný celonerezový dizajn, ktorý zapadne do každej kuchyne. K tomu sklenená kanvica s vodoznakom a objemom na 12 šálok. Veľmi príjemná je funkcia dripstop, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu a nepriľnavá ohrevná doska, ktorá udrží kávu teplú. VLASTNOSTI: prekvapkávací kávovar Expressionist Collection kontrolka zapnutia displej s hodinami a časovačom a nastavením aróma automatické vypnutie - 40 min kanvice na 12 šálok vyberateľné permanentné sitko (veľkosť 1 × 4) systém "drip stop" (zabraňuje kvapkanie vody) ukazovateľ vodného stĺpca na pravej strane nepriľnavá doska ohrevu mierka na oboch stranách kanvice Stav produktu: Popis reálneho stavu. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Kávovar ORION AL 0.45L

Kávovar ORION AL 0.45L

Kvalitní Kávovar ORION AL 0.45L z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3000BK

Kávovar SENCOR SCE 3000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3050SS z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar ORION AL 0.3l

Kávovar ORION AL 0.3l

Kvalitní Kávovar ORION AL 0.3l z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

SMOBY Kávovar Tefal 2015

 SMOBY Kávovar Tefal 2015

Plastový doplnok do kuchyne s licenciou Tefal je ako naozajstný. Vhodné pre deti od 3 rokov. - Kvalitné plastové spracovanie francúzskej značky Smoby. Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať: - Detské hry - Drevené hračky - Stavebnice a LEGO - Kreatívne a výtvarné hračky   Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2001WH z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5070BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (Esat.sk)

MAKITA DCM501Z AKUMULÁTOROVÝ KÁVOVAR

MAKITA DCM501Z AKUMULÁTOROVÝ KÁVOVAR

Akumulátorový kávovar disponuje nádržou na vodu s objemom 250 ml. Jeho napätie dosahuje 18V. Kávovar je vhodný pre rýchlu, jednoduchá a kvalitnú prípravu vašej obľúbenej kávy. Možnosť použitia Makita akumulátorov : 18V : BL1815N a všetky akumulátory BL18 14,4V : BL1430B, BL1460B 10,8V-12V max. : BL1041B Technické parametre: Akumulátorové napätie : 18 V Objem nádrže na vodu: 250 ml (Ajtech.sk)

Kávovar De'Longhi PrimaDonna Experience

Kávovar De'Longhi PrimaDonna Experience

Luxusné plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 650.85 MS PrimaDonna Elite Experience v elegantnej kombinácii lesklej a vybrúsené ocele si obľúbia každý milovník dobrej kávy. Disponuje nepreberným množstvom unikátnych funkcií a neobmedzenými možnosťami prípravy nápojov. Je kompatibilný s aplikáciou Coffee link, vďaka ktorej môžete vytvárať nové recepty. Zaujme tiež farebným displejom s dotykovou obrazovkou. Ďalšie funkcie a vlastnosti: Odnímateľná odkvapkávacia mriežka Elektronický termostat na paru a kávu Nastaviteľný prúd pary pre našľahanie mlieka Odnímateľná tryska na paru / horúcu vodu Automatický čistiaci a odvápňovací program Programovateľná tvrdosť vody Ukazovateľ hladiny vody funkcia predsparenia Elektronická kontrola teploty Indikátor zásobníka kávových zrniek a nádobky na… (Rozbalene.sk)

Kávovar Severin KA 4810

Kávovar Severin KA 4810

Kávovar Severin KA 4810 je výnimočný kvalitným dizajnom, materiálom z ušľachtilej ocele a aplikáciami. Je vybavený funkciou pre mletú aj zrnkovú kávu a integrovaným mlynčekom. Aroma System prináša 3 nastaviteľné úrovne pre lepšiu chuť kávy. VLASTNOSTI: Kvalitný dizajn z ušľachtilej ocele s aplikáciami LCD displej s funkciou časovača Funkcie pre mletú aj zrnkovú kávu Výklopný filter s vyberateľnou vložkou typu 1 × 4 a uzáverom proti kvapkanie s ďalším permanentným filtrom Aroma System - 3 úrovne, pre lepšiu chuť kávy automatické vypnutie Možnosť jednoduchého nastavenia sily kávy Veľký zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 200 g Kapacita: 10 šálok Ukazovateľ hladiny vody platnička Stav produktu: Znečistená. Tovar bol krátkodobo použité. Servisované. (Rozbalene.sk)

Detský kávovar Klein Bosch

Detský kávovar Klein Bosch

BOSCH kávovar pre všetky malé kuchárky. Ranná prekvapkávaná káva je príjemné prekvapenie pre rodičov. Do kávovaru možno naliať voda, funkcie čerpadla. Bude potom vyzerať ako naozajstný. VLASTNOSTI: Kávovar Bosch v červenej farbe. Možno naplniť vodou. Materiál kvalitný plast. Stav produktu: Poškriabané. Znečistené. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Kávovar Nivona CafeRomatica 1030

Kávovar Nivona CafeRomatica 1030

Kávovar NIVONA CafeRomatica 1030 je novou vlajkovou loďou vo flotile Nivona. Je väčší, rýchlejší a je vybavený najmodernejšími technickými zlepšeniami. Spĺňa všetky požiadavky a potreby domácnosti, kancelárskych priestorov alebo malých firiem. vlastnosti: jednoduchý dizajn v matne čiernej farbe vyhrievaná plocha na šálky EKO režim a energeticky úsporný vypínač 0-watt extrémne tichý, kužeľový mlynček z kalenej ocele mliečna pena jediným stlačením tlačidla: OneTouch "Spumatore" - Duo TFT dotykový displej pre intuitívne ovládanie ovládanie tiež cez aplikáciu - mobilným telefónom, tabletom individuálne programovateľné kávové recepty programovanie teploty a voľba aróma programy hygienickej starostlivosti (preplachovanie, čistenie, odvápnenie) funkcia automatického preplachovanie pre napeňovač… (Rozbalene.sk)

KRUPS XP562030 Pákový kávovar

KRUPS XP562030 Pákový kávovar

Automatický kávovar s tlakom 15 barov a spolu s Perfectpress systémom sa postará o to, že je káva aktívne stlačená. Výsledkom je dokonalé pripravené talianské espresso. Patentovaný Thermoblock je určený pre mletú kávu aj všetky druhy porciovanej kávy. Vďaka parnej tryske vznikne dokonalá mliečna pena. Jednoduchá údržba a čistenie sú samozrejmosťou. Technické parametre: Vlastnosť Hodnota Tlak 15 bar Typ espressa Pákové Aróma systém Nie Objem zásobníka vody 1,1 l Príkon 1 450 W (Ajtech.sk)

Kávovar DomoClip Livoo DOD145

Kávovar DomoClip Livoo DOD145

Programovateľný kávovar DOD145 pre prípravu až 12 šálok kávy. Kávovar s príkonom 1000 W, sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri rýchlej a pohodlnej príprave kávy. Prehľadný displej zobrazuje presný čas a veľmi jednoduché je aj ovládanie kávovaru, pomocou tlačidla ON / OFF, ktoré sa nachádza hneď vedľa veľkého displeja. Funkcia DRIP STOP zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu. Ďalšie neoceniteľnú vlastnosťou je tiež funkcia prihrievanie, pri ktorej je možné udržať nápoj horúci dlhšiu dobu. V porovnaní s ostatnými kávovary, ponúka väčšie množstvo pripravenej kávy. Objem sklenené kanvice s vekom je 1,5 l. Tento kávovar ponúka možnosť použitia časovača. Špecifikácia: programovateľný kávovar Kapacita 1,5 L 10-12 šálok Sklenená nádoba LCD displej Programovacie funkcie (24 hodín) Automatické… (Rozbalene.sk)

BEKO RFNE312E23W

BEKO RFNE312E23W

Zásuvková mraznička skriňová, 185cm, A +, objem 277l, hlučnosť 42dB, No Frost, antibakteriálna rukoväť, antibakteriálne tesnenie, dotykový displej, LED osvetlenie, mraziaci výkon 16kg / 24hod., biela  Šuplíková mraznička je vyrobená v energetickej triede A + s LED osvetlením a objemom 277 l. Vnútorný priestor je rozdelený pomocou 8 transparentných šuplíkov, z toho dva sú výklopné. Mraznička je opatrená antibakteriálnym tesnením a madlom, ktoré vytvára antibakteriálnu bariéru chrániacu vnútrajšok mrazničky.Určite tiež oceníte funkciu rýchleho mrazenia a systém No Frost, ktorý eliminuje tvorbu ľadu vnútri spotrebiča. Veľká mraziaca kapacita je 16 kg za 24 hodín.Pri výpadku el. energie je zaistená akumulačná doba 18 hodín. Nastavenie a ovládanie… (Alza.sk)

BEKO MGF20210X

BEKO MGF20210X

Mikrovlnná rúra s objemom 20 l s grilom a elektronickým ovládaním. Beko MGF20210X ponúka 5 úrovní výkonu mikrovĺn, 2 úrovne grilu a disponuje digitálnym časovačom s displejom. Elegantný dizajn v nerezu a zrkadlové dvere. programy: Mikrovlnný ohřevGrilKombinovaný mikrovlnný ohrev s grilemRychlé vařeníRozmrazování vlastnosti: elektronické ovládanie 5 úrovní výkonu mikrovĺn, 2 úrovne výkonu grilu Digitálny časovač s displejom detský zámok Nerez dizajn a zrkadlové dvere Dodávané príslušenstvo: Otočný tanier ⌀ 25,5 cm Grafický manuál správneho varenie Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

BEKO CEP5152B

BEKO CEP5152B

Automatické espresso s tlakom 15 barov. Beko CEP5152B ponúka sitko pre ESE pody. Vychutnajte si perfektnú kávu s možnosťou nahriatie vášho hrnčeka. vlastnosti Jednoduché ovládanie Elegantný čierno-strieborné prevedenie Sitko pre ESE pody porciovanú kávu Príslušenstvo 2 sitká pre kávu Odmerka na kávu Stav produktu: Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

WMF Jemné sitko do kávovaru

WMF Jemné sitko do kávovaru

Jemné sitko do kávovaru na 6 šálok vhodné do: Kávovar Concept, č. výrobku: 0630076040 Kávovar Kult, č. výrobku: 0631016030 Kávovar Barista, č. výrobku: 0630006040 (Kulina.sk)

Tescoma kávovar PALOMA, 1 šálka

Tescoma kávovar PALOMA, 1 šálka

Tescoma Kávovar PALOMA, 1 šálka - Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s potravinami (EN 601), rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky

Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky

Tescoma Kávovar PALOMA, 2 šálky - Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s potravinami (EN 601), rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kávovar PALOMA, 3 šálky

Tescoma kávovar PALOMA, 3 šálky

Tescoma Kávovar PALOMA, 3 šálky - Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s potravinami (EN 601), rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kávovar PALOMA, 6 šálok

Tescoma kávovar PALOMA, 6 šálok

Tescoma Kávovar PALOMA, 6 šálok - Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s potravinami (EN 601), rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kávovar PALOMA, 9 šálok

Tescoma kávovar PALOMA, 9 šálok

Tescoma Kávovar PALOMA, 9 šálok - Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s potravinami (EN 601), rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 čierny

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 čierny

Kávovar FrancisFrancis! X7.1 čierny je exkluzívne určený pre inovatívne illy iperEspresso kapsule. Systém zaručuje prípravu dokonalého espressa pohodlne jedným dotykom bez akéhokoľvek zbytočného čistenia a odpadu. Na ;rozdiel od ;iných kávovarov metóda iperEspresso používa na prípravu kávy inovatívnu a patentovanú dvojnásobnú extrakciu kávy, ktorá vytvorí kávu s intenzívnou arómou a ;plnou chuťou. Špeciálny tvar kapsúl zaistí bohatú penu. V ;kapsulách iperEspresso sa nachádza kvalitná káva illy, na ;akú ste zvyknutí z ;najlepších kaviarní. Celý proces prebieha len vnútri kapsule, káva nikdy nepríde do styku s kávovarom, čo vždy zaručuje úplne čerstvú šálku kávy rovnakej kvality. ; Príprava illy espressa v kávovare FrancisFrancis! X7.1 má dva stupne. Počas prvej časti dôjde k zmiešaniu… (Kulina.sk)

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 červený

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 červený

Kávovar FrancisFrancis! X7.1 červený je exkluzívne určený pre inovatívne illy iperEspresso kapsule. Systém zaručuje prípravu dokonalého espressa pohodlne jedným dotykom bez ;akéhokoľvek zbytočného čistenia a ;odpadu. Na ;rozdiel od ;iných kávovarov metóda iperEspresso používa na ;prípravu kávy inovatívnu a ;patentovanú dvojnásobnú extrakciu kávy, ktorá vytvorí kávu s ;intenzívnou arómou a ;plnou chuťou. Špeciálny tvar kapsúl zaistí bohatú penu. V kapsulách iperEspresso sa nachádza kvalitná káva illy, na ;akú ste zvyknutí z ;najlepších kaviarní. Celý proces prebieha len vnútri kapsule, káva nikdy nepríde do styku s ;kávovarom, čo vždy zaručuje úplne čerstvú šálku kávy rovnakej kvality. ; Príprava illy espressa v kávovare FrancisFrancis! X7.1 má dva stupne. Počas prvej časti dôjde k … (Kulina.sk)

KitchenAid Vakuový kávovar Artisan čierny

KitchenAid Vakuový kávovar Artisan čierny

Príprava a konzumácia kávy je pre väčšinu z nás ;príjemným rituálom. ;Vákuový kávovar americkej značky KitchenAid obohatí prípravu kávy o pôsobivý vizuálny zážitok. ; Vákuový kávovar je pre slovenských milovníkov kávy takmer nováčikom, hoci sa jeho vznik datuje už na začiatok 19. storočia. Dnes táto efektná príprava kávy zažíva renesanciu. Princíp, na ktorom kávovar pracuje, spája gastronómiu s fyzikou a využíva tlak pary, vákuum a dynamiku tekutín. Tlak pary pretlačí horúcu vodu z karafy do horní sparovacej komory. ;Potom ;para začne ;kondenzovať a ;vzniknuté vákuum vsiakne ;tekutinu cez ;filter. Výsledkom je ;kávový nápoj bez kalných čiastočiek. Počas vákuovej prípravy neuniká aróma kávy do vzduchu a vy si tak môžete vychutnať extrémne čistú chuť kávy, akú nie je možné v bežnom… (Kulina.sk)

KitchenAid Osobný kávovar kráľovská červená

KitchenAid Osobný kávovar kráľovská červená

Osobný kávovar KitchenAid dokáže pripraviť nielen výbornú kávu, ale aj lahodný sypaný čaj. Pohodlne ho použijete doma aj na cestách. Vodu postačí naliať do zásobníka, čaj alebo kávu do permanentného filtra, stlačiť tlačidlo On / Off a nechať prístroj pracovať. Nápoj prekvapká priamo do termohrnčeka, ktorý je súčasťou kávovaru. ; Výhodou osobného kávovaru KitchenAid je nielen jeho kompaktný tvar, ale taktiež vysoko výkonný filter, ktorý eliminuje spotrebu papierových filtrov na kávu. Šetríte tak nielen prírodu, ale aj svoju peňaženku. V kávovare môžete používať väčšinu šálok a hrnčekov na kávu a tiež pripraviť si kávu so sebou, k čomu Vám poslúži cestovný termohrnček. ; ; Osobný kávovar ;KitchenAid v skratke: Vhodný na cesty aj na domáce použitie Nevyžaduje použitie papierových filtrov na… (Kulina.sk)

Kávovar Philips HD7435/20 čierny

Kávovar Philips HD7435/20 čierny

Kávovar se skleněnou konvicí Prostě vynikající káva S funkcí AromaSwirl pro optimální distribuci aromatu a nejlepší chuťový zážitek Vychutnejte si dobrou kávu se spolehlivým kávovarem v chytrém a kompaktním provedení pro snadné skladování Snadné použití Funkce Drip stop pro zastavení spařování kávy kdykoli chcete Části vhodné do myčky pro snadné čištění Automatické vypnutí po 30 min LED vypínač Indikátor úrovně vody Odnímatelný držák na filtr Technické údaje Indikace hladiny vody Odnímatelný držák filtru Části lze mýt v myčce Drip stop Osvětlený vypínač Spotřeba: 700 W Napětí: 220–240 V Frekvence: 50/60 Hz Doba přípravy: 10 minut Typ konvice na kávu: Skleněná aroma konvice Délka kabelu: 85 cm Barva: Černá Materiál krytu: Plast a nerezová ocel Hmotnost a… (Hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť