Kavovar delonghi ecam22 110b cierny

Kávovar Delonghi EN167.B čierny

Kávovar Delonghi EN167.B čierny

Kapsulové EN167.B (realshop.sk)

GoGEN BS 110B čierny

GoGEN BS 110B čierny

<b>Spoločník nielen na cesty</b><br /> <br /> Bezdrôtový stereo reproduktor GoGEN BS110 s Bluetooth® je skvelý spoločník nielen na cesty. Aj napriek svojim kompaktným rozmerom disponuje dostatočnou porciou výkonu na to, aby vo vašom okolí vytvoril uchu lahodiacu zvukovú kulisu. Môžete ho umiestniť do kancelárie, k stolovému počítaču, k notebooku, na pracovný stôl, a vďaka kompaktným rozmerom a váhe iba 250 g ho môžete vziať so sebou na cesty do každej batožiny. <br /> <br /> <b>Bezdrôtový prenos hudby pomocou funkcie Bluetooth®</b><br /> <br /> S Bluetooth® Gogen BS110 si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek, party môže začať. Prostredníctvom Bluetooth® V2.1 streamuje hudbu do vzdialenosti až 9 m. Skvele sa… (hej.sk)

Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilné DELONGHI DLS C002 1ks

Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilné DELONGHI DLS C002 1ks

Kvalitní Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilné DELONGHI DLS C002 1ks z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Vodné filtre pre espressá. (esat.sk)

Odvápňovacie tablety do kávovaru ICEPURE kompatibilný DELONGHI ECO…

Odvápňovacie tablety do kávovaru ICEPURE kompatibilný DELONGHI ECO DECALK 6ks

Kvalitní Odvápňovacie tablety do kávovaru ICEPURE kompatibilný DELONGHI ECO DECALK 6ks z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Příslušenstvo pro espressa. (esat.sk)

Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilný DELONGHI DLS C002 3ks

Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilný DELONGHI DLS C002 3ks

Kvalitní Filter do kávovaru ICEPURE CMF006 kompatibilný DELONGHI DLS C002 3ks z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Vodné filtre pre espressá. (esat.sk)

Odvápňovacie tablety AQUALOGIS do kávovaru DECALC kompatibilný…

Odvápňovacie tablety AQUALOGIS do kávovaru DECALC kompatibilný DELONGHI ECO DECALC 6ks

Kvalitní Odvápňovacie tablety AQUALOGIS do kávovaru DECALC kompatibilný DELONGHI ECO DECALC 6ks z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Příslušenstvo pro espressa. (esat.sk)

Filter do kávovaru FILTER LOGIC CFL-950B kompatibilný DELONGHI DLS…

Filter do kávovaru FILTER LOGIC CFL-950B kompatibilný DELONGHI DLS C002 1ks

Kvalitní Filter do kávovaru FILTER LOGIC CFL-950B kompatibilný DELONGHI DLS C002 1ks z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Vodné filtre pre espressá. (esat.sk)

DeLonghi DLSK150 čierne

DeLonghi DLSK150 čierne

<b>Dokoupitelné příslušenství pro gril CGH1012D</b><br /> <br /> <ul><li>Set plotýnek: 1x žebrovaná a 1x hladká grilovací plotýnka</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi DLSK151 čierne

DeLonghi DLSK151 čierne

<b>Dokoupitelné příslušenství pro gril CGH1012D a CGH1020D</b><br /> <br /> <ul><li>Set plotýnek: 2x grilovací plotýnka na vafle</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi EC157 čierne

DeLonghi EC157 čierne

Nový design: <b>Pákový espresso kávovar s tlakem 15 bar</b><br /> <br /> <ul><li>"Cappuccino systém": tryska na napěnění mléka pomocí nastavitelného proudu páry</li> <li>speciální disk u kávového sítka pro hustou pěnu na kávě</li> <li>nádobka na vodu 1 l</li> <li>2 oddělené termostaty kontrolující teplotu vody i páry</li> <li>vhodný na mletou i porcovanou kávu (E.S.E. pody)</li> <li>vyjímatelná odkapávací mřížka</li> <li>ECO systém automatického vypnutí</li> <li>příkon 1100W</li></ul> (hej.sk)

Dámska podprsenka s mašľou pre väčšie poprsie Farba: čierna, Veľkosť:…

Dámska podprsenka s mašľou pre väčšie poprsie Farba: čierna, Veľkosť: 110B

Dámska podprsenka s mašľou pre väčšie poprsie Podprsenka poteší všetky ženy s väčším poprsím. Je pohodlná a uprostred košíčkov je mašlička. Materiál: bavlna, spandex (lunzo.sk)

Denver BTE-110b (dbte110b)

Denver BTE-110b (dbte110b)

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, za uši, konštrukcia uzatvorená, Bluetooth, frekvenčný rozsah 20Hz–20000Hz, výdrž batérie až 3 h Vyskúšajte športové bezdrôtové slúchadlá Denver v sivom vyhotovení. Sú mimoriadne kompaktné a nebudú vám nijako prekážať, nech sa venujete akémukoľvek športu. Perfektne sadnú vďaka ušným ramienkam a naklápacím štupľom. Za hlavou ich spája tenký kábel. S vaším telefónom budú komunikovať pomocou modernej verzie Bluetooth 4.2, pričom disponujú tiež integrovaným mikrofónom a podporujú handsfree. Iste poteší aj zabudovaný akumulátor s 3-hodinovou výdržou a dobíjaním cez USB. Môžete zvoliť i modrý variant.Kľúčové vlastnosti sivých Bluetooth slúchadiel Denver BTE-110gKompaktné športové slúchadláElegantný dizajnKomunikácia Bluetooth 4.2Dobíjací akumulátorNabíjanie… (alza.sk)

DeLonghi Magnifica ECAM22.110B čierne

DeLonghi Magnifica ECAM22.110B čierne

Možno používať zrnkovú i mletú kávu, <b>kávovar je vybavený tryskou na napenenie mlieka na krémovú penu, možno pripravovať dve šálky kávy naraz</b>. <br /> <u>Vyberateľná sparovacia jednotka</u> má kapacitu 6–14 gramov kávy. <br /> <u>Veľmi tichý mlynček</u> s 13 možnosťami nastavenia hrubosti mletia. <br /> <u>Automatické vypnutie prístroja a ukazovateľ stavu</u> kapacity zásobníka na usadeninu: 14 šálok/72 hod. <br /> <u>Samočistiaca funkcia a odvápňovací program</u>, patentovaný termoblok s elektronickou kontrolou teploty.<br /> <br /> <ul><li class="circle_list"> kapacita vyberateľného zásobníka na vodu s ukazovateľom stavu: 1,8 litra</li> <li class="… (hej.sk)

DeLonghi EMKP63 čierne/strieborné

DeLonghi EMKP63 čierne/strieborné

<br /> <ul><li>tradiční moka káva</li> <li>možnost naprogramování kávy den předem pro připravenou kávu pro Vaší snídani</li> <li>automatické vypínání</li> <li>systém udržení teplé kávy po dobu 30 min</li> <li>funkce pro přípravu ječmenné kávy</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi Brillante KBJ2001BK čierny

DeLonghi Brillante KBJ2001BK čierny

<br /> <ul><li>kapacita: 1,7 l</li> <li>příkon 2000 W</li> <li>exkluzivní plastická broušená úprava s chromovanými detaily</li> <li>základna otočná o 360° pro snadné použití</li> <li>ukazatel hladiny vody</li> <li>elementy z nerezové oceli</li> <li>vyjímatelný a omyvatelný filtr proti usazeninám</li> <li>skladovatelný kabel</li> <li>protiskluzové nožičky</li></ul><br /> 3 stupňová bezpečnostní ochrana:<br /> <br /> <ul><li>automatické vypnutí při varu</li> <li>automatické vypnutí při přehřátí</li> <li>automatické vypnutí, pokud není konvice správně usazena na základnu</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi EMKM6 čierne/strieborné

DeLonghi EMKM6 čierne/strieborné

<br /> <ul><li>tradiční moka káva</li> <li>automatické vypínání po 30 min., proto se káva nepřevařuje</li> <li>systém „KEEP–WARM” - udržení teplé kávy po dobu 30 min.</li> <li>spínač on/off s kontrolkami provozu</li> <li>základna studená na dotek</li> <li>základna otočná o 360°</li> <li>ergonomická rukojeť, studená na dotek</li> <li>adaptér filtru umožňuje volit přípravu 3 nebo 6 šálků kávy</li> <li>Rozměry přistroje (šxhxv): 12,2 x 18,5 x 23,5 cm</li> <li>Hmotnost: 0,92 kg</li> <li>Přikon: 450 W</li></ul> (hej.sk)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

POPIS Kávovar 5KCM1204 od výrobcu KitchenAid má kapacitu 1,7 l, čo umožňuje prípravu až 12 šálok kávy. Pripraví kávu s plnou chuťou. Môžete zvoliť bežnú alebo silnú intenzitu kávy. Kávovar je programovateľný na 24 hodín pomocou intuitívneho programovania - jedným stlačením. Je vybavený jasným bielym LED displejom. Kávu tak budete mať hotovú presne v ten čas, kedy potrebujete (pokojne aj v noci). Kávovar sa jednoducho obsluhuje a môžete využiť režim prípravy malej dávky (1- 4 šálky). Čas ohrevu a saturácie sa automaticky upraví tak, aby bolo dosiahnuté tej najvyššej chuti kávy aj v malých dávkach. Vy iba naplníte zásobník na vodu potrebným množstvom vody. Cyklus prípravy kávy môžete kedykoľvek pozastaviť a naliať šálok kávy pred dokončením prípravy vďaka funkcii pozastavenia a nalievania.… (chefshop.sk_ine)

DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB čierne/strieborné

DeLonghi Magnifica ECAM22.110SB čierne/strieborné

Kompaktní plnoautomatické espresso, stiskněte tlačítko, otočte knoflíkem a přizpůsobte si kávu podle toho, jak ji máte nejraději. Vybaven ruční tryskou na napěnění mléka, která vytváří ideální bohatou pěnu pro Vaše perfektní cappuccino, odkládací plochou na šálky a vodním filtrem.<br /> <br /> <ul><li>Tryska na napěnění mléka pro krémovou pěnu</li> <li>Lze používat zrnkovou i mletou kávu</li> <li>Lze připravit až 2 šálky kávy najednou </li> <li>Vyjímatelná spařovací jednotka s nastavitelnou kapacitou (6-14 g)</li> <li>Nový velmi tichý mlýnek s 13ti možnostmi nastavení hrubosti mletí </li> <li>Nastavitelné množství kávy </li> <li>Nastavitelné množství vody</li> <li>Elektronická… (hej.sk)

DeLonghi Maestosa EPAM960.75.GLM čierne

DeLonghi Maestosa EPAM960.75.GLM čierne

<b>Plnoautomatický kávovar Delonghi Maestosa</b><br /> <br /> <ul><li>5" celodotykový barevný TFT displej</li> <li>2 zásobníky na kávovavá zrna, objem 2 x 290 g</li> <li>2 nezávislé mlýnky s elektronickou regulací</li> <li>dvě cappuccina jedním stiskem, "LatteCrema System" s elektronickou regulací mléčné pěny</li> <li>LatteCrema termo karafa</li> <li>Mix karafa pro ledovou kávu a horkou čokoládu</li> <li>Coffee Link aplikace - připojení přes bluetooth</li> <li>výklopný ovládací panel</li> <li>senzor nádobky na mléko, zásobníku na kávová zrna, nádržky na vodu</li> <li>skleněný přední panel s tělem z nerezové oceli a vrchní kryt z… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso Inissia EN80B čierne

DeLonghi Nespresso Inissia EN80B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Kapslový espresso kávovar Nespresso Inissia s tlakem 19 barů</b> <br /> <ul><li>Nová technologie kompaktní spařovací jednotky</li> <li>Tlak 19 barů</li> <li>Termoblok (doba zahřívání do 25 sec)</li> <li>Automatický režim stand-by po 9 minutách</li> <li>Energetická třída A-40%</li> <li>Funkce FLOW STOP: Automatické a programovatelné množství kávy</li> <li>Nastavení: 40 ml pro espresso a 110 ml pro lungo</li> <li>Snadné vkládání a také vyjímání použitých kapslí</li> <li>Nádobka pro až 10 použitých… (hej.sk)

DeLonghi Dinamica ECAM 350.15B čierne

DeLonghi Dinamica ECAM 350.15B čierne

<b>Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 350.15 B</b><br /> <br /> <ul><li>Exkluzivní černé provedení a dynamický design</li> <li>Intuitivní ovládací panel s podsvícenými dotykovými tlačítky pro snadné použití</li> <li>Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, káva, LONG a doppio+</li> <li>Tradiční tryska na napěnění mléka vám jednoduše našlehá krémovou mléčnou pěnu pro vaše oblíbené mléčné nápoje nebo připraví horkou vodu na čaj a výluhy</li> <li>Nastavitelné množství kávy</li> <li>Nastavitelné množství vody</li> <li>Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)</li> <li>Lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu </li> <li>Lze… (hej.sk)

DeLonghi EC 9.1 čierne/strieborné

DeLonghi EC 9.1 čierne/strieborné

<b>Kávovar De´Longhi EC 9.1</b> je tlakový přístroj na přípravu kávy (3,5 barů) se speciálním<br /> IFD SYSTÉMEM: speciální automatický zásobník napěněného mléka (mléko se nalije přímo do nádržky, kde se směšuje pára, vzduch a mléko, do šálků vtéká již hotová našlehaná hustá mléčná pěna)<br /> <br /> <ul><li>Systém „Vario“ pro regulaci síly kávy</li> <li>Adaptér pro dva šálky</li> <li>Patentované ""bezpečnostní víko"" De Longhi</li> <li>Příkon 800 W</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi Brillante CTJ2103.BK čierny

DeLonghi Brillante CTJ2103.BK čierny

<b>Toaster na 2 plátky</b><br /> <br /> <ul><li>Výkon 900W</li> <li>2-plátkový</li> <li>exkluzivní vzhled</li> <li>electronické ovládací prvky: ohřev, rozmražení a pozastavení, všechny funkce se světelnou kontrolkou</li> <li>extra vysoká pozice pro snadné vyjímání toustů</li> <li>pokroková elektronická kontrola opékání</li> <li>vyjímatelná miska na drobky</li> <li>protiskluzové nožičky</li> <li>miska na drobky</li> <li>dodáváno s mřížkou na opékání</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi F 27201 čierna/biela

DeLonghi F 27201 čierna/biela

<br /> <ul><li>kapacita potravin 1 kg </li> <li>max.kapacita oleje 2 l </li> <li>vnější držadlo koše </li> <li>obdélníkový koš na 1kg kapacita potravin </li> <li>nastavitelný termostat od 150 do 190 stupňů C </li> <li>permanentní filtr </li> <li>víko lze sejmout a omýt v myčce </li> <li>světelná kontrolka při dosažení požadované teploty oleje </li> <li>protiskluzové nožičky </li> <li>úložný prostor na kabel </li> <li>rozměry : 26,5 x 32,5 x 22,5 cm</li> <li>hmotnost : 2,5 kg</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi Multigrill Easy SW12C.BK čierny

DeLonghi Multigrill Easy SW12C.BK čierny

<b>Kompaktní elektrický vaflovač</b><br /> <br /> <ul><li>Příkon: 800 W</li> <li>Odnímatelné plotýnky na vafle, které lze mýt v myčce nádobí</li> <li>Zamykatelný systém</li> <li>Možnost vertikálního skladování</li> <li>Úschova kabelu okolo „nožek“ </li> <li>Počet plotýnek: 2 plotýnky na vafle</li> <li>Rozměr ploten (šxh) (mm): 270x140</li></ul><br /> <b>Extra hluboké drážky</b><br /> Hluboká a plnostěnná vaflová deska umožňuje bez vytékání připravovat pravé vafle<br /> <br /> <b>Kompaktní design</b><br /> Malé a kompaktní zařízení, které díky možnosti obtočení napájecího kabelu snadno uložíte do jakéhokoli úložného… (hej.sk)

DeLonghi ECAM 22.360.B čierne

DeLonghi ECAM 22.360.B čierne

<b>Plnoautomatický kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>Exkluzivní černé provedení</li> <li>Intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a podsvícenými dotykovými tlačítky pro snadné použití</li> <li>Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, cappuccino</li> <li>Systém automatického cappuccina pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou</li> <li>Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny- jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice</li> <li>Nastavitelné množství kávy</li> <li>Nastavitelné množství vody</li> <li>Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)</li> <… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso EN85.B čierne

DeLonghi Nespresso EN85.B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Kapslový kávovar</b> <br /> <ul><li>tlak 19 bar</li> <li>připraven k použití za 25 vteřin</li> <li>Funkce FLOW STOP: Automatické a programovatelné množství kávy, nastavení: 40 ml pro espresso a 110 ml pro lungo (množství může být upraveno a uloženo)</li> <li>kapacita nádobky na použité kapsle: 6ks</li> <li>funkce automatického vypnutí po 9min.nečinnosti</li> <li>režim Eco po 3 minutách</li> <li>barva: černá</li></ul> <b>* v balení 14 kapslí kávy Nespresso zdarma</b> (hej.sk)

DeLonghi Dinamica ECAM353.75.B čierne

DeLonghi Dinamica ECAM353.75.B čierne

<b>Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 353.75 B</b><br /> <br /> <ul><li>Exkluzivní černé provedení a dynamický design</li> <li>Intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a podsvícenými dotykovými tlačítky pro snadné použití</li> <li>Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, káva, LONG, cappuccino, latte macchiato a horké mléko</li> <li>“LatteCrema” System pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou</li> <li>Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny- jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice</li> <li>Vyměnitelná tryska pro přípravu horké vody na čaj a výluhy</li> <li>Nastavitelné… (hej.sk)

Kávovar Siemens TC86303, čierna, antracitová

Kávovar Siemens TC86303, čierna, antracitová

Kávovar Siemens TC86303, čierna, antracitová​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Trisa Passion 6, čierna

Kávovar Trisa Passion 6, čierna

Kávovar Trisa Passion 6, čierna​ od výrobce Trisa v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar pre 3 osoby čierny

Kávovar pre 3 osoby čierny

10x18x15.5cm. (homepoint.sk)

Kávovar Delonghi ESAM4000B čierny

Kávovar Delonghi ESAM4000B čierny

Automatické ESAM4000B (realshop.sk)

Kávovar DeLonghi ECAM22.110B čierny

Kávovar DeLonghi ECAM22.110B čierny

Automatické ECAM22.110B (realshop.sk)

DeLonghi Intensa ECAM 23.460.B čierne

DeLonghi Intensa ECAM 23.460.B čierne

Kompaktní plnoautomatický kávovar se systémem <b>„Cappuccino jedním stiskem“</b> patentovaným společností De´Longhi: Připravte si Vaše perfektní cappuccino, caffelatte a latte macchiato stisknutím jednoho tlačítka. Možnost individuálního nastavení Vašeho ideálního šálku.<br /> <br /> Plnoautomatický kávovar De´Longhi je vybavený 2řádkovým displejem v českém a slovenském jazyce s možností individuálního nastavení podle toho, jak máte kávu nejraději. Díky promyšlené technice individuálně nastavitelné malé, střední nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou nebo střední teplotou kávy, si můžete Vámi navolenou ideální kombinaci uložit do paměti přístroje pomocí funkce <b>„Moje káva“</b>.<br /> Plnoautomatický kávovar lze plnit zrnkovou i… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso Citiz EN167.B čierne

DeLonghi Nespresso Citiz EN167.B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Nový prémiový vzhled kapslového kávovaru Nespresso</b> <br /> <ul><li>černá barva</li> <li>kompaktní spařovací technologie</li> <li>tlak 19 bar</li> <li>termoblok se zahřátím za 25 vteřin</li> <li>výdej kávy: automatické a programovatelné množství kávy</li> <li>polohovatelný držák na šálky pro espresso a také na sklenice pro latte macchiato</li> <li>automatická stand-by funkce po 9 minutách</li> <li>nastavení: 40 ml pro espresso a110 ml pro lungo</li> <li>snadné zavedení kapslí</li> <li>… (hej.sk)

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55 B čierne

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55 B čierne

<b>Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 350.55 B</b><br /> <br /> <ul><li>Exkluzivní černé provedení a dynamický design</li> <li>Intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a podsvícenými dotykovými tlačítky pro snadné použití</li> <li>Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, káva, cappuccino, latte macchiato</li> <li>“LatteCrema” System pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou</li> <li>Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny- jednoduše může být po použití opět uložena do lednice</li> <li>Vyměnitelná tryska pro přípravu horké vody na čaj a výluhy</li> <li>Nastavitelné množství kávy</li>… (hej.sk)

DeLonghi EC EC 5.1 čierne/modré

DeLonghi EC EC 5.1 čierne/modré

<b>Pákové espresso</b> pro jednoduchou přípravu chutné kávy i cappuccina. <br /> Vybavený speciálním „Cappuccino Systémem” - směšuje páru, vzduch a mléko a vytváří tak hustou krémovou pěnu, nastavitelným proudem páry, <br /> patentovaným „bezpečnostním uzávěrem De'Longhi - zabraňující náhodnému otevření.<br /> <br /> <ul><li>Tlakový přístroj na vaření kávy (3,5 barů)</li> <li>Patentovaný „bezpečnostní uzávěr De'Longhi""</li> <li>""Cappuccino systém""</li> <li>Adaptér pro dva šálky</li> <li>tryska na cappuccino - nastavitelný proud páry</li> <li>příkon 800 W</li> <li>konvička z tepluvzdorného skla</li> <li>vypínač se… (hej.sk)

DeLonghi DEDICA EC 685.BK čierne

DeLonghi DEDICA EC 685.BK čierne

<b>Exkluzivní pákový kávovar široký pouze 14,9 cm</b><br /> <br /> <ul><li>prémiový matný povrch</li> <li>ohřev vody termoblokem</li> <li>flow-stop funkce pro nastavení velikosti kávy</li> <li>odjímatelný odkapávací tácek pro použití i vysoké sklenice</li> <li>rychlé ohřívání</li> <li>pasivní nahřívač šálků</li> <li>profesionální tlak 15 b</li> <li>na mletou kávu i E.S.E. pody</li> <li>režim stand-by</li> <li>odvápňovací zvukový signál</li> <li>3 druhy filtrů (na pody, 1 porci mleté kávy, 2 porce mleté kávy)</li> <li>filtry na mletou kávu jsou rozebíratelné pro snadné čištění</li> <li>nastavitelná tryska pro… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso EN 85 BAE čierne

DeLonghi Nespresso EN 85 BAE čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Kapslový kávovar</b> <br /> <ul><li>tlak 19 bar</li> <li>připraven k použití za 25 vteřin</li> <li>Funkce FLOW STOP: Automatické a programovatelné množství kávy, nastavení: 40 ml pro espresso a 110 ml pro lungo (množství může být upraveno a uloženo)</li> <li>aeroccino pro napěnění mléka</li> <li>kapacita nádobky na použité kapsle: 6ks</li> <li>funkce automatického vypnutí po 9min.nečinnosti</li> <li>režim Eco po 3 minutách</li> <li>barva: černá </li></ul> <b>De'Longhi Nespresso EN 85 BAE… (hej.sk)

DeLonghi Dinamica ECAM370.85.SB čierne/strieborné

DeLonghi Dinamica ECAM370.85.SB čierne/strieborné

<b>Plnoautomatický kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>Prémiový a intuitivní 3,5” celodotykový TFT barevný displej, se 6 dotykovými tlačítky</li> <li>“Smart One Touch” technologie, řadí nápoje na první stránku podle četnosti používání</li> <li>Jednoduše programovatelné až 3 uživatelské profily pro individuální nastavení všech nápojů a následné uložení do paměti</li> <li>Aplikace Coffee Link, umožňuj vytvořit nové nápoje, personalizovat stávající a sbírat užitečné rady a návody pro používání přístroje</li> <li>“LatteCrema” Systém pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino, s hustou mléčnou pěnou, připravené v ideální teplotě</li> <li>Termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení… (hej.sk)

DeLonghi Autentica ETAM29.513.WB čierne/biele

DeLonghi Autentica ETAM29.513.WB čierne/biele

<b>Plnoautomatický úzký kávovar Autentica</b><br /> <br /> <ul><li>Exkluzivní bílo-černé provedení, šířka pouhých 19,5cm</li> <li>Intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky pro snadné použití</li> <li>Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, doppio+, LONG a další v mléčném menu</li> <li>Tryska pro napěnění mléka pro krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou</li> <li>Nastavitelné množství kávy</li> <li>Nastavitelné množství vody </li> <li>Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)</li> <li>Lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu</li> <li>Lze připravit dva šálky kávy najednou</li> <li>… (hej.sk)

DeLonghi Gran Lattissima EN650.B čierne

DeLonghi Gran Lattissima EN650.B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <u><b>Nespresso EN650.B Gran Lattissima </b></u> <br /> <ul><li>Nový exkluzivní pokročilý systém LatteCrema, který nabízí nejširší nabídku receptů. </li> <li>Poprvé nejen napěněné, ale i „flat“ nápoje, </li> <li>„Pure One Touch“ nápoje pro větší pohodlí - regulace pěny nastavená v jednotlivých receptech.</li> <li>9 receptů jedním stiskem</li> <li>Podsvícená tlačítka pro výběr oblíbeného nápoje: Espresso (40 ml), Ristretto (25 ml), Lungo (110 ml) </li> <li>6 mléčných receptů: Cappuccino, Latte macchiato, Horká pěna, Flat… (hej.sk)

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Automatické RI9840/01 (realshop.sk)

Kávovar Clatronic KA 3328, čierna, strieborná

Kávovar Clatronic KA 3328, čierna, strieborná

Kávovar Clatronic KA 3328, čierna, strieborná​ od výrobce Clatronic v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Rooma Kávovar ROOMA RM-A6 - Čierna

Rooma Kávovar ROOMA RM-A6 - Čierna

Automatický espresso kávovar Bravo ROOM RM-A6 vám pripraví kvalitnú a chutnú kávu. Doprajte si kávu podľa vašej chuti kedykoľvek budete mať chuť. Kombinuje minimalistický dizajn a použitie najmodernejších technológií. Dokonalý a plne automatický spotrebič pre milovníkov lahodnej kávy.Vlastnosti a špecifikácie: pripraví vám espresso, americano, cappuccino, latté, dokonale napenené mlieko a horúcu vodu pre výrobu čaju funkcia mletej kávy čerpadlo s max. tlakom 19 bar kapacita nádoby na kávové zrná: 250 g kapacita nádrže na vodu: 1700 ml kapacita zásobníka na kávovú usadeninu: 8 porcií kapacita odkvapkávacej misky: 800 ml menovitá záťaž: 1-15 káv denne nastavenie teploty varenia, varného tlaku, objemu kávy 20 - 250 ml, množstva kávy 7 - 12 g LCD displej, viacfarebné LED osvetlenie… (4home.sk)

Podprsenka Triola 14776 - barva:BLV68/cappuccino, velikost:110B

Podprsenka Triola 14776 - barva:BLV68/cappuccino, velikost:110B

Pre TOP veľkosti a TOP obvody. Podprsenka TRIOLA bez kostíc má nevystužené koše špeciálne zostavené z niekoľkých dielov tak, aby poskytli prsiam skvelú oporu. Podložené bočné diely fixujú prsia na stred a širšie podložené ramienka poskytujú komfort pri nosení. Zapínanie vzadu je bežne na dva háčiky, u vybraných väčších veľkostí na 3 háčiky. (triola.sk)

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV03/biela, velikost:110B

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV03/biela, velikost:110B

Pohodlná podprsenka bez kostíc s ozdobnou elastickou mriežkovou stuhou. Dokonalý tvar je zaručený perfektne strihaným trojdielnym košom. Bočné dieliky koša upevnia prsia na strede. Komfortné rozšírené ramienka zaisťujú maximálne pohodlie pri celodennom nosení. Podprsenka je vhodná tiež na ľahké športové aktivity. (triola.sk)

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV83/smotanová, velikost:110B

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV83/smotanová, velikost:110B

Pohodlná podprsenka bez kostíc s ozdobnou elastickou mriežkovou stuhou. Dokonalý tvar je zaručený perfektne strihaným trojdielnym košom. Bočné dieliky koša upevnia prsia na strede. Komfortné rozšírené ramienka zaisťujú maximálne pohodlie pri celodennom nosení. Podprsenka je vhodná tiež na ľahké športové aktivity. (triola.sk)

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV86/telova, velikost:110B

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV86/telova, velikost:110B

Pohodlná podprsenka bez kostíc s ozdobnou elastickou mriežkovou stuhou. Dokonalý tvar je zaručený perfektne strihaným trojdielnym košom. Bočné dieliky koša upevnia prsia na strede. Komfortné rozšírené ramienka zaisťujú maximálne pohodlie pri celodennom nosení. Podprsenka je vhodná tiež na ľahké športové aktivity. (triola.sk)

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV05/modrá, velikost:110B

Podprsenka TRIOLA 14021 - barva:BLV05/modrá, velikost:110B

Pohodlná podprsenka bez kostíc s ozdobnou elastickou mriežkovou stuhou. Dokonalý tvar je zaručený perfektne strihaným trojdielnym košom. Bočné dieliky koša upevnia prsia na strede. Komfortné rozšírené ramienka zaisťujú maximálne pohodlie pri celodennom nosení. Podprsenka je vhodná tiež na ľahké športové aktivity. (triola.sk)

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 22.323.B čierne

DeLonghi Magnifica Plus ECAM 22.323.B čierne

<b>2-ŘÁDKOVÝ DISPLEJ</b><br /> Snadno vstupte do menu a nastavte si nejoblíbenější espresso: jeho teplotu. Velikost a množství vody.<br /> <b>CAPPUCCINO SYSTEM</b><br /> Cappuccino Systém, díky nastavitelné trysce můžete připravit našlehanou mléčnou pěnu pro skvělé Cappuccino nebo horké mléko pro italské Caffelatte.<br /> <b>TLAČÍTKO PRO LONG COFFEE</b><br /> Pro milovníky překapávané kávy slouží speciální tlačítko LONG coffee tak, abyste si mohli užít kávu podobnou té překapávané.<br /> <br /> <ul><li><u>Automatický přístroj na Espresso se zabudovaným mlýnkem</u></li> <li>možnost použití i mleté kávy</li> <li>osobní nastavení kávy</li> <li>displej v… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso Lattissima Touch EN560.B čierne

DeLonghi Nespresso Lattissima Touch EN560.B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Kapslový kávovar</b> <br /> <ul><li>Patentovaný systém De’Longhi “cappuccino jedním stiskem” - systém umožňuje připravit opravdové cappuccino a latte macchiato s mléčnou a bohatou pěnou </li> <li>nápoj se Vám automaticky po stisknutí tlačítka připraví rovnou do šálku nebo sklenice</li> <li>snížený čas nahřívání termobloku - kávovar je připravený za 25 vteřin</li> <li>nádobka na mléko (0,35 l) může být po použití umístěna do ledničky</li> <li>6 osvětlených tlačítek pro snadné a intuitivní ovládání pro volbu Vašeho nejoblíbenějšího nápoje:… (hej.sk)

DeLonghi Nespresso Essenza Plus EN200.B čierne

DeLonghi Nespresso Essenza Plus EN200.B čierne

Prodloužená <b>3 letá záruka</b> na Váš kávovar a množství dalších výhod po registraci do <b>Nespresso & You.</b><br /> <br /> <b>Kapslový kávovar</b> <br /> <ul><li>prémiový lesklý povrch</li> <li>nová kompaktní spařovací jednotka</li> <li>tlak 19 barů</li> <li>topné těleso termoblok – nahřátí za 25s</li> <li>funkce stand by po 9 minutách</li> <li>energetická třída A-40%</li> <li>FLOW STOP: Automatické a programovatelné množství kávy</li> <li>nastavení: 40 ml pro espresso a 110 ml pro lungo</li> <li>rukojeť s logem Nespresso</li> <li>snadné vkládání a také vyjímání použitých kapslí</li> <li>otočná… (hej.sk)

ARIETE RETRO ESPRESSO KAVOVAR, 1388/31, CIERNY

ARIETE RETRO ESPRESSO KAVOVAR, 1388/31, CIERNY

ARIETE RETRO ESPRESSO KÁVOVAR, 1388/31, ČIERNY. Nový kávovar stelesňuje sofistikovaný dizajn a starostlivú poznornosť k detailu. Kovové telo, perleťový teplomer, kvalitný speňovač mlieka. Ľahko ovládateľný s odnímateľnou (andreashop.sk)

Priesvitná podprsenka s čipkou Farba: béžová, Veľkosť: 110B

Priesvitná podprsenka s čipkou Farba: béžová, Veľkosť: 110B

Priesvitná podprsenka s čipkou Podprsenka zdobená kvetinovou čipkou! Ramienka sú nastaviteľné a dajú sa zložiť. Podprsenka je úplne nevystužená! Materiál: nylon, spandex (lunzo.sk)

Priesvitná podprsenka s čipkou Farba: vínová, Veľkosť: 110B

Priesvitná podprsenka s čipkou Farba: vínová, Veľkosť: 110B

Priesvitná podprsenka s čipkou Podprsenka zdobená kvetinovou čipkou! Ramienka sú nastaviteľné a dajú sa zložiť. Podprsenka je úplne nevystužená! Materiál: nylon, spandex (lunzo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť