Kavovar filtracny

Kávovar - filtračný

 Kávovar - filtračný

(profikuchar.sk)

Kávovar (8590331145522)

Kávovar (8590331145522)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Máte doma malú pomocníčku, ktorá rada robí všetko s vami? Potom ju určite poteší, že bude môcť uvariť aj kávu, ktorú jej rodičia majú tak radi. Funkčným a interaktívnym kávovarom od Fun Toy tak doplníte jej detskú kuchynku. Kávovar je plniteľný vodou, vydáva zvuky a pri zapnutí mu svieti kontrolka, takže pôsobí rovnako ako ten naozajstný. Vaše šikovné dievčatko si tak môže priamo u vás doma otvoriť kaviareň či reštauráciu a obslúžiť svoje obľúbené hračky alebo návštevu, ktorá k vám zavíta. Táto herná súprava je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti hernej súpravy - kávovar plniteľný vodouDetský kávovar pôsobí ako naozajstný - je plniteľný vodou, vydáva zvuky a svieti na ňom kontrolkaKávovar od Fun Toy je… (alza.sk)

Kávovar (8592525058397)

Kávovar (8592525058397)

Interaktívna hračka určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Súčasťou každej modernej kuchyne je kávovar, preto aj kuchynka malé gazdinky sa nezaobíde bez tohto spotrebiča. Keď gazdinka kávovar zapne, rozsvieti sa kontrolka a zároveň sa spustí zvuky, charakteristické pre prípravu kávy v kávovare. Krásny plastový kávovar je vybavený tlačidlami pre prípravu kávy podľa veľkosti hrnčeka, odmerkou na vodu, zásobníkom na kávu a hlavným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie prístroja. Balenie obsahuje tiež červený hrnček. Hračka rozvíja detskú kreativitu a predstavivosť a zabaví deti na dlhé hodiny. Interaktívne kávovar sa hodí pre hru nielen doma, ale tiež napríklad v škôlke. Kávovar je určený pre deti od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti kávovaru - interaktívne… (alza.sk)

Kávovar (8590756033695)

Kávovar (8590756033695)

Kuchynka vhodná pre dievčatá, materiál: plast, rozmery: 2.8cm×3.8cm×0.9cm, červená farba, vhodné od 1,5 roka Máte doma malú gazdinku, ktorá vám rada pomáha v kuchyni? Alebo snáď nadšeného baristu, ktorý sníva o otvorenie svojej vlastnej kaviarne? Potešte je detským kávovarom so sadou štyroch veselých hrnčekov s bodkami, lyžičkami, cukorničkou, kanvičkou na mlieko a podnosom. Kapsľový kávovar je ako naozajstný a deti doň pokojne môžu naliať vodu. Hračka je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Podporte nadšenie vašich detí pomocou detského kávovaru.Kľúčové vlastnosti detského kávovaruDetský kapsľový kávovar je skvelou hračkou pre všetky malé baristuPodporuje detskú zručnosťVyrobený z kvalitného a odolného plastuČerveno-zelené farebné prevedenieSada obsahuje kávovar, kapsle, hrnčeky,… (alza.sk)

Kärcher 6904322, filtrační

Kärcher 6904322, filtrační

Dvouvrstvé papírové filtrační sáčky s vynikajícím filtračním výkonem a odolností proti protržení.<br /> <br /> 5 papírových fitlračních sáčků. Vhodné pro Kärcher stroje A 2004, A 2024 pt, A 2054 Me. (hej.sk)

Klarstein Filtračné vrecúško, príslušenstvo pre mokro-suchý vysávač,…

Klarstein Filtračné vrecúško, príslušenstvo pre mokro-suchý vysávač, textilné filtračné vrecúško, Ø 35 cm

Preč so špinou! Klarstein filtračné vrecúško vyrobené z textilných vláken zachytáva jemné až hrubé čiastočky prachu zo vzdušného prúdu mokro-suchého vysávača od spoločnosti Klarstein. Tým zabraňuje predčasnému upchatiu alebo dokonca poškodeniu HEPA filtra a motora pieskom, lístím alebo kamienkami. Filtračné vrecúško je nainštalované mávnutím ruky: jednoducho ho zavesíte do zbernej nádoby na prach, nasadíte motor a hotovo. A keď je filter zaprášený, jednoducho ho pred ďalším použitím vypláchnete a vysušíte. (electronic-star.sk)

Waldbeck Lakeside Power, filtračná sada, papierové filtračné vrecko,…

Waldbeck Lakeside Power, filtračná sada, papierové filtračné vrecko, motorový filter a penový filter, HEPA

Profík aj na suché vysávanie. S náhradnými filtračnými vreckami Waldbeck Lakeside Power poslúži 3 v 1 jazierkový & priemyselný vysávač aj pri suchom vysávaní. Ak sú filtre zanesené, sacia schopnosť rýchlo klesá. Pravidelná výmena všetkých filtrov zachováva výkonnosť Vášho vysávača Waldbeck Lakeside Power na obvyklej vysokej úrovni aj po mnohých procesoch suchého vysávania. Aby to bolo jednoduché a nekomplikované, sada filtrov Waldbeck Lakeside Power Filter obsahuje hneď všetky potrebné náhradné filtre. Nový penový filter, motorový HEPA filter a papierové filtračné vrecká spoľahlivo oddeľujú z nasávaného vzduchu až 95 % všetkých častíc prachu a nečistôt a chránia motor pred poškodením. Vďaka tomu sa udrží znečistenie alergénmi a jemným prachom na príjemnej nízkej úrovni aj v dielni… (electronic-star.sk)

Klarstein Filtračné vrecúško, príslušenstvo pre mokro-suchý vysávač,…

Klarstein Filtračné vrecúško, príslušenstvo pre mokro-suchý vysávač, textilné filtračné vrecúško, Ø 35 cm

Preč so špinou! Klarstein filtračné vrecúško vyrobené z textilných vláken zachytáva jemné až hrubé čiastočky prachu zo vzdušného prúdu mokro-suchého vysávača od spoločnosti Klarstein. Tým zabraňuje predčasnému upchatiu alebo dokonca poškodeniu HEPA filtra a motora pieskom, lístím alebo kamienkami. Filtračné vrecúško je nainštalované mávnutím ruky: jednoducho ho zavesíte do zbernej nádoby na prach, nasadíte motor a hotovo. A keď je filter zaprášený, jednoducho ho pred ďalším použitím vypláchnete a vysušíte. (klarstein.sk)

Kávovar DOMO DO473KT

Kávovar DOMO DO473KT

Kvalitní Kávovar DOMO DO473KT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM110EWT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar Extra Travel

Kávovar Extra Travel

Má 1 termosku s vrchnákom a objemom 500 ml, digitálne hodiny s timerom 24 h, Odnímateľný stojan na filter, stály filter a malé nožičky. Objem: 400 ml. Tlačítko On/OFF je osvietené. Technické údaje: 650W, 230V ~ 50Hz. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Automatic

Moka kávovar Automatic

Objem: 3 - 4 šálok.Nádrž je odnímateľná a má kapacitu 600 ml.Je vybavený poistným ventilom. Frekvencia, ako aj kávové zrná, Objem. Nádrž a podnos sú odnímateľné, čím sa ľahko čistí. Je vybavený odmerkou na kávu.Výkon: 600W.Napätie a frekvencia: 220-230V/50-60Hz.Dĺžka kábla: 80-100 cm. (vivrehome.sk)

Filter do kávovaru

Filter do kávovaru

Jednorázové papierové filtre sú už minulosťou! Tento filter je vyrobený z jemnej sieťoviny a môžete ho používať neobmedzene, navyše zaručuje maximálne potešenie z kávy. Je možné umývať v umývačke. Materiál: nerezová oceľ, umelá hmota Rozmery: Ø 11,5 cm, výška 9,5 cm (velkykosik.sk)

Filtračná náplň Aquamar balls

Filtračná náplň Aquamar balls

Univerzálna filtračná náplň vhodná ako náhrada piesku pre všetky typy pieskových filtrácií. Ľahšia, pohodlnejšia na manipuláciu a ekonomicky výhodnejšiaako ostatné filtračné médiá. Recyklovateľné guličky  – možno použiť opakovane (po vypraní v bežnej pračke) – úspora nákladov.Balenie obsahuje 450 g náplne = cca 17 kg pieskupolyetylenové biele penové guličky s priemerom 55-60 mm (marimex.sk)

Nádoba filtračná Prostar - 29

Nádoba filtračná Prostar - 29

Náhradná nádoba pre pieskovú filtráciu ProStar. Je možné ju použiť len na originálne pieskovú filtráciu Marimex - ProStar 4 a 6. Nádoba sa umiestňuje medzi základňu a veko filtrácie. Súčasťou balenia nie je vypúšťací ventil ani tesnenie k tomuto ventilu. (marimex.sk)

MARIMEX Filtračná vložka (11402279)

MARIMEX Filtračná vložka (11402279)

Filtračná vložka – 2ks, pre vírivý bazén Marimex Pure Spa typ S1 Aj príslušenstvo bazénových filtrácii si žiada svoju starostlivosť. Pre maximálnu výkonnosť bazénovej filtrácie je potrebné udržiavať najmä jej filtračnú vložku, ktorá zabezpečuje kvalitu a čistotu vody. Náhradná filtračná vložka MARIMEX je určená pre vírivé bazény Marimex Pure Spa typu S1.Ak vlastníte vírivku alebo bazén, tak určite viete, že jedinou zárukou kvalitnej a čistej vody je správna bazénová filtrácia. Aj o tú sa však musíte adekvátne starať a voliť k nej to správne príslušenstvo. Základom správneho fungovania každej vodnej filtrácie je pravidelná výmena filtračných vložiek. Náhradná filtračná vložka MARIMEX je určená špeciálne pre vírivé bazény Marimex Pure Spa typu S1. Zaručuje kvalitný filtračný efekt, vďaka… (alza.sk)

MARIMEX filtračná vložka (10691001)

MARIMEX filtračná vložka (10691001)

Filtračná vložka – pre kartušové filtrácie M1, M2, skimfiltráciu Orlando, Intex/marimex typ A Dôležitým príslušenstvom každej bazénovej filtrácie je tiež filtračná vložka. Vložku je taktiež potrebné pravidelne meniť a čistiť. Filtračná vložka MARIMEX typu A je určená pre kartušové filtrácie M1 a M2.Ak vlastníte vonkajší či vnútorný bazén, jedinou zárukou kvalitnej a čistej vody je správna bazénová filtrácia. Tým to však nekončí. Aj o bazénovú filtráciu je potrebné sa starať a voliť k nej to správne príslušenstvo. Pravidelná výmena filtračných vložiek je jedným z najpodstatnejších súčastí údržby. Náhradná filtračná vložka MARIMEX typu A je určená pre kartušové filtrácie M1 a M2 a skimfiltráciu Orlando. Vložka je vyrobená z papiera a vyznačuje sa dlhou životnosťou a účinnosťou. Presná… (alza.sk)

Kärcher filtračná patróna (64145520)

Kärcher filtračná patróna (64145520)

Filter do vysávača – 1ks, 0.1kg, D׊×V (122×122×114), vysoký stupeň zachytenia, umožňuje mokré aj suché vysávanie bez výmeny filtra, retencia uchovania prachu Vďaka tejto filtračnej patróne Kärcher budete môcť vysávať suché aj mokré nečistoty bez nutnosti výmeny filtra. Okrem toho sa filter pýši veľmi vysokým stupňom zachytenia nečistôt, ktoré sa tak do odpadového vzduchu vysávača takmer vôbec nedostanú.Kľúčové vlastnosti filtra KärcherNáhradný filter pre vysávače KärcherUmožňuje mokré a suché vysávanie bez výmeny filtraVysoký podiel zachytenia prachuHmotnosť: 0,1 kgRozmery: 122 × 122 × 114 mmKompatibilné prístroje:SE 4001SE 4002WD 2WD 3WD 3 PWD 3 PremiumWD 3 Premium Fireplace kitWD 3 Car KitWD 3 Fireplace kitWD 3 PWD 3 Premium Car KitWD 3.200WD 3.300 MWD 3.320 M Steel Edition … (alza.sk)

NetSpa filtračná kartuša (8588006841527)

NetSpa filtračná kartuša (8588006841527)

Filtračná vložka – súprava 3ks Filtračná kartuša NetSpa (8588006841527) je určená na elimináciu tvorby usadenín na dlaždiciach v kúpeľoch. Pre maximálnu efektivitu sa odporúča čistiť kartušu raz týždenne a vymeniť za novú po jednom mesiaci. Nakupujúceho iste poteší skutočnosť, že súprava obsahuje hneď 3 kusy filtračných kartuší.Kľúčové vlastnosti filtračnej kartuše NetSpa (8588006841527)Zaručuje čistejšiu voduZabraňuje tvorbe usadenín na dlaždiciachDoporučené je vypláchnutie po jednom týždniSúprava obsahuje 3 kusyKompatibilná s:SP-N1408778MalibuMontanaAspenSilverCaimanPythonVita Premium (alza.sk)

Kanvica filtračná ORION CARBO

Kanvica filtračná ORION CARBO

Kvalitní Kanvica filtračná ORION CARBO z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná ORION ORCHID

Kanvica filtračná ORION ORCHID

Kvalitní Kanvica filtračná ORION ORCHID z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kärcher - Súprava filtračných vreciek

Kärcher - Súprava filtračných vreciek

Vrecká z netkanej textílie s praktickým uzáverom pre hygienickú výmenu bez kontaktu so špinou. Vhodné pre Kärcher vysávače VC 2. (kaercher.com SK)

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

3 náhradné papierové filtračné vrecká pre leštič FP 303. Na kompletné a spoľahlivé zachytávanie vznikajúceho prachu z leštenia. Založenie a likvidácia filtračného vrecka je veľmi jednoduché. (kaercher.com SK)

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

2-vrstvové papierové filtračné vrecká s vynikajúcim filtračným výkonom. Papierové filtračné vrecká sa vyznačujú vysokou odolnosťou a spoľahlivo zadržia aj jemný prach. Prach a špina tak nemajú žiadnu šancu. Obsah balenia: 5 kusov (kaercher.com SK)

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

Kärcher - Papierové filtračné vrecká

2-vrstvové papierové filtračné vrecká s vynikajúcim filtračným výkonom. Papierové filtračné vrecká sa vyznačujú vysokou odolnosťou a spoľahlivo zadržia aj jemný prach. Prach a špina tak nemajú žiadnu šancu. Obsah balenia: 5 kusov (kaercher.com SK)

MARIMEX Filtračná vložka (10691006)

MARIMEX Filtračná vložka (10691006)

Filtračná vložka – 2ks, do kartušových filtračných zariadení INTEX 1.25m3/hod. k nadzemným bazénom, Intex/marimex typ H Nevyhnutným príslušenstvom každej bazénovej filtrácie je samozrejme tiež filtračná vložka. Je tiež nutné vložku pravidelne meniť a čistiť. Filtračná vložka MARIMEX typu H je určená pre kartušové filtrácie nadzemných bazénov.Ak vlastníte vírivku alebo bazén, tak iste viete, že jedinou zárukou kvalitnej a čistej vody je správna bazénová filtrácia. Aj o tú sa však musíte riadne starať a voliť k nej to pravé príslušenstvo. Základom správneho fungovania každej filtrácie je pravidelná výmena filtračných vložiek. Náhradná filtračná vložka INTEX/MARIMEX typu H je určená pre nadzemné bazény, do kartušových filtračných zariadení INTEX 1,25 m3/hod. Zaručuje kvalitný filtračný… (alza.sk)

OASE Filtračná kazeta (46149)

OASE Filtračná kazeta (46149)

Filter – karbónový filter, vhodná pre čistenie vivárií Ak vám doslúžila stará filtračná kazeta pre udržanie terária v perfektnej kondícii je tu náhradná filtračná vložka. Je určená pre terárium Oase biOrb AIR 60. Výmena je veľmi jednoduchá. Spočíva v jednoduchej výmene starej za novú.Kľúčové vlastnosti filtračnej kazety OasePraktická náhrada za starú kazetuJednoduchá a rýchla výmenaPre terárium Oase biOrb AIR 60 (alza.sk)

Urbalive Vermikompostér - filtrační síto

Urbalive Vermikompostér - filtrační síto

Náhradné filtračné sito s presnou veľkosťou do vermikompostéru Plastia Urbalive . Na oboch stranách je opatrené pútkami. (prezdravie.sk)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3050SS z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2001WH z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5070BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je… (chefshop.sk_ine)

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

POPIS Kávovar 5KCM1204 od výrobcu KitchenAid má kapacitu 1,7 l, čo umožňuje prípravu až 12 šálok kávy. Pripraví kávu s plnou chuťou. Môžete zvoliť bežnú alebo silnú intenzitu kávy. Kávovar je programovateľný na 24 hodín pomocou intuitívneho programovania - jedným stlačením. Je vybavený jasným bielym LED displejom. Kávu tak budete mať hotovú presne v ten čas, kedy potrebujete (pokojne aj v noci). Kávovar sa jednoducho obsluhuje a môžete využiť režim prípravy malej dávky (1- 4 šálky). Čas ohrevu a saturácie sa automaticky upraví tak, aby bolo dosiahnuté tej najvyššej chuti kávy aj v malých dávkach. Vy iba naplníte zásobník na vodu potrebným množstvom vody. Cyklus prípravy kávy môžete kedykoľvek pozastaviť a naliať šálok kávy pred dokončením prípravy vďaka funkcii pozastavenia a nalievania.… (chefshop.sk_ine)

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 7000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3700BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kvalitní Kávovar PHILCO PHCM 3000 z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

French Press kávovar KitchenAid

French Press kávovar KitchenAid

POPIS French Press - tlakový kávovar 5KCM0512ESS od výrobcu KitchenAid má dvojitú izoláciu stien, čo umožňuje držať kávu horúcu, pokiaľ si ju nebudete podávať. Kávovar má integrovanú váhu a časovač, čo zaistí vhodný pomer kávovej usadeniny vo vode a správnu dĺžku prípravu kávy. Príprava kávy pomocou French Press kávovaru využíva tlak k zatlačeniu kávy na dno nádoby po vylúhovaní. Vďaka tomu získate koncentrovanú chuť kávy. Zachovávate tak v káve prirodzené oleje, ktoré chránia a zvýrazňujú jej nezameniteľnú arómu, ktorá je vďaka tomuto druhu prípravy bohatá, silná a plná. Tlakový kávovar KitchenAid obsahuje piest a sieťový filter z nerezovej ocele so silikónovým tesnením. Skladá sa zo štyroch samostatných častí: horná časť filtra, gumové tesnenie, disk sieťového filtra a dolná časť… (chefshop.sk_ine)

Moka kávovar Red Hearts

Moka kávovar Red Hearts

Kapacita: 3 šálok. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Toledo M

Moka kávovar Toledo M

Kapacita: 3 šálky. (vivrehome.sk)

Kávovar Silver 750 ml

Kávovar Silver 750 ml

Kapacita: 8 šálok. (vivrehome.sk)

Kávovar na 6 espresso

Kávovar na 6 espresso

Nie je na indukciu, umožňuje prípravu kávy silnej aromatickej chuti, čas prípravy nápoja 3-7min (homepoint.sk)

Kávovar pre 6 osôb

Kávovar pre 6 osôb

BLAUM (homepoint.sk)

Kávovar s doplnkami (8592190212070)

Kávovar s doplnkami (8592190212070)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Krásna sada kávovaru s doplnkami poteší každú malú gazdinú. Kávovar je na batérie, naozaj pumpuje vodu, svieti a vydáva zvuky.Krásna súprava kávovaru s doplnkami poteší každú malú gazdinú. Kávovar je na batérie, naozaj pumpuje vodu, svieti a vydáva zvuky. Súčasťou balenia sú dve šálky, dva tanieriky a dve lyžičky, nádobka na mlieko a vrecúška s cukrom. Kľúčové vlastnostiObsahuje kávovar, hrnčeky, tanieriky a ďalšie – celkom 12 ksSkvelý doplnok každej kuchynkyKávovar na batérie, svieti a vydáva zvukyVeľkosť 22 cmVhodné pre deti od 3 rokov  (alza.sk)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Aj malá gazdinka si praje pozvať svoje kamarátky na kávu. K tomu jej skvele poslúži kávovar od značky Bosch, vhodný od 3 rokov. (alza.sk)

Filtračná vložka Intex / Marimex - typ A

Filtračná vložka Intex / Marimex - typ A

Náhradná filtračná vložka do kartušových filtračných zariadení k bazénom Orlando a Tampa. Filtračná vložka je papierová a je možné ju čistiť prúdom vody.Náhradná filtračná vložka je vhodná pre kartušové filtrácie M1,M2 a skimfiltráciu Orlando.   Parametre: vonkajší priemer = 10,5 cm vnútorný priemer = 5 cmvýška = 20 cmváha = 0,22 kg Obsah balenia Filtračná vložka Tampa, Orlando (marimex.sk)

Kärcher papierové filtračné vrecká (69043220)

Kärcher papierové filtračné vrecká (69043220)

Vrecká do vysávača – 5 ks, dvojvrstvové, ododlné proti pretrhnutiu, filtračný výkon, D׊×V (250×170×60) Papierové filtračné vrecká Kärcher majú vynikajúci filtračný výkon a sú odolné proti pretrhnutiu. Nečistoty a prach už nemajú šancu. Vrecká sú dvojvrstvové. V balení nájdete 5 kusov filtračných vreciek. Sú vhodné pre modely A 2004, A 2024 a A 2054 Me.Kľúčové vlastnosti papierových vreciek KärcherVrecká sú odolné proti pretrhnutiuMajú vynikajúci filtračný výkonSú dvojvrstvovéV balení nájdete 5 kusovRozmery:25 × 17 × 6 cm  (alza.sk)

BOSCH Papierové filtračné vrecká (2.607.432.036)

BOSCH Papierové filtračné vrecká (2.607.432.036)

Vrecká do vysávača Příslušenství k profi vysavačům BOSCH Papierové filtračné vrecká (alza.sk)

Kanvica filtračná BRITA STYLE GREY

Kanvica filtračná BRITA STYLE GREY

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA STYLE GREY z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA STYLE BLUE

Kanvica filtračná BRITA STYLE BLUE

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA STYLE BLUE z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA STYLE LIME

Kanvica filtračná BRITA STYLE LIME

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA STYLE LIME z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA FUN BLUE

Kanvica filtračná BRITA FUN BLUE

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA FUN BLUE z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA FUN LIME

Kanvica filtračná BRITA FUN LIME

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA FUN LIME z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA FUN PINK

Kanvica filtračná BRITA FUN PINK

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA FUN PINK z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kanvica filtračná BRITA FUN PURPLE

Kanvica filtračná BRITA FUN PURPLE

Kvalitní Kanvica filtračná BRITA FUN PURPLE z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Filtračné kanvice a filtre | Filtračné kanvice. (esat.sk)

Kärcher (5 ks), filtrační papírové

Kärcher (5 ks), filtrační papírové

<br /> <ul><li>Sáčky filtrační papírové Kärcher (5 ks)</li></ul> (hej.sk)

Kärcher (10 ks), filtrační papírové

Kärcher (10 ks), filtrační papírové

<br /> <ul><li>Sáčky filtrační papírové Kärcher (10 ks)</li></ul> (hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť