Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je… (chefshop.sk_ine)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk_ine)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk_japan)

WMF 416540011 KULT Pro (04.1654.0011)

WMF 416540011 KULT Pro (04.1654.0011)

Špiralizér – s príkonom 80W, plášť z nerezovej ocele Cromargan, 5 krájacích nadstavcov, objem nádoby 1.25l, technológia WMF Perfect Cut, detská poistka, protišmykový podstavec, navíjač kábla Špiralizér WMF 416540011 KULT ProŠpiralizér WMF s multifunkčnou sadou 5 nadstavcovŠpiralizér WMF 416540011 KULT Pro jedným stlačením nastrúha či nakrája ovocie alebo zeleninu. Špiralizér WMF je vybavený 5 multifunkčnými nadstavcami a je tak ideálnym pomocníkom pre milovníkov vegánskej a vegetariánskej stravy.5 multifunkčných nadstavcovŠpiralizér WMF 416540011 KULT Pro je vybavený 5 multifunkčnými nadstavcami s technológiou WMF Perfect Cut, s ktorými pripravíte z ovocia a zeleniny tagliatelle (9 mm), linguine (5 mm), špagety (3 mm), pappardelle (35 mm) alebo špirálky (20 mm).Plášť špiralizéra WMF… (alza.sk)

WMF 416590011 KULT X (04.1659.0011)

WMF 416590011 KULT X (04.1659.0011)

Sekáčik – príkon 320W, plášť z nerezovej ocele Cromargan®, 2 nastavenia rýchlosti, odnímateľný nôž z nerezovej ocele, dvojitá čepeľ, ovládací panel s LED podsvietením, 1l sklenená sekacia nádoba, technológia WMF Perfect Cut Sekáčik WMF 416590011 KULT XVýkonný sekáčik WMF so sklenenou nádobouSekáčik WMF 416590011 KULT X s vysokým príkon 320 wattov rozseká takmer čokoľvek. Nôž z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele si poradí aj s tými najtvrdšími orechmi. Môžete sekať väčšie množstvo surovín naraz vďaka robustnej sklenenej nádobe s objemom 1 l, ktorá zaistí sekáčiku dostatočnú stabilitu. Sekáčik môžete pohodlne ovládať jednou rukou aj vďaka LED osvetlenému ovládaciemu panelu.Plášť z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®Sekáčik WMF 416590011 KULT X má plášť z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele… (alza.sk)

WMF KULT X Mix & Go

WMF KULT X Mix & Go

POPIS Smoothie mixér KULT X Mix & Go Keep Cool od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Mixér má elegantný vzhľad a je určený najmä na mixovanie ovocia či zeleniny a rýchlu a jednoduchú prípravu ovocných kokteilov, smoothies a podobne. Mixér je vybavený motorom o výkone až 23 000 otáčook za minútu a nerezovým nožom so 4 čepeľmi Perfect Cut, ktoré nadrvia aj ľadovú dreň. Mixovacia nádoba o objeme 600 ml je vyrobená z nerezovej ocele Cromarganu®, ktorá udrží nápoje chladné až 10 x dlhšie ako plastová. Nádoba slúži vďaka praktickému veku aj ako cestovná fľaška. Môžete v nej miešať aj teplé nápoje, ale iba do teploty 30°C. Mixér disponuje bezpečnostnú poistku, ktorá bráni… (chefshop.sk_ine)

WMF KULT X Mix & Go

WMF KULT X Mix & Go

POPIS Smoothie mixér KULT X Mix & Go od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan® Tritan™. 4 nerezové čepele Perfect Cut. Má jednoduché ovládanie, vysoký výkon až až 23 000 otáčok za minútu (212 km/h). Súčasťou balenia je smoothie mixér, nádobka o objeme 600 ml s vekom. Nádoba je vhodná aj na teplé nápoje maximálne do 60°C. Nádoba s vekom je vhodná do umývačky riadu, nerezové čepele je potrebné umývať ručne. Má bezpečnostnú poistku, ktorá nezapne motor ak nádoba s mixérom nie sú pevne spojené. ŠPECIFIKÁCIE Priemer: 10,5 cm Výška: 40 cm Hmotnosť: 1,32 kg Výkon: 23 000 otáčok Materiál: nerezová oceľ Objem nádobky: 600 ml VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele Cromargan® Tritan™ Naseká aj ľadovú dreň. Súčasťou balenia… (chefshop.sk_ine)

Sklenený jednoplatničkový indukčný varič WMF Kult X

Sklenený jednoplatničkový indukčný varič WMF Kult X

Zadovážte si do kuchyne šikovný kuchynský spotrebič od WMF, ktorý urobí väčšinu práce za vás. Varením tak strávite oveľa menej času, ktorý si potom užijete s priateľmi. (bonami.sk)

Mobilná indukčná varná doska WMF Kult X

Mobilná indukčná varná doska WMF Kult X

POPIS Mobilná indukčná varná doska Kult X od výrobcu WMF disponuje sklokeramickou doskou a vďaka svojej flexibilite ju môžete využiť ako v malých kuchyniach, tak napríklad na terase, pri kempovaní alebo v kancelárií. Mobilná varná doska disponuje 6 prednastavenými programami pre varenie, smaženie, varenie v pare, ohrev jedla, ohrev mlieka a funkciu Boost. Pomocou posúvneho ovládania si jednoducho nastavíte jeden z 8 úrovní výkonu a všetky informácie sa dozviete na prehľadom dotykovom LCD displeji s časovačom. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 4,8 cm Šírka: 29,1 cm Dĺžka: 37,1 cm Spotreba: 1890 - 2205 W Materiál: sklo VÝHODY A NEVÝHODY Sklokeramika je jednoduchá na údržbu. Flexibilita a malé rozmery umožňujú jej použitie na rôznych miestach. 8 úrovní výkonu. 6 prednastavených programov. Dotykový… (chefshop.sk_ine)

Vysokorýchlostný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

Vysokorýchlostný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

POPIS Vysokorýchlostný stolný mixér KULT Pro od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Mixér ma elegantný matný vzhľad a je určený pre mixovanie ovocia či zeleniny a rýchlu prípravu ovocných či mliečnych kokteilov, smoothies, pyré, polievok, omáčok a podobne. Mixér je vybavený motorom s variabilným nastavením otáčok o výkone 1600 W (2HP) s až 36 000 otáčkami za minútu a rýchlosťou noža až 500 km/h. 6-krídlový nôž je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele pomocou technolófie Pefect Cut. Mixovacia nádoba s mernou stupnicou o objeme 1,8 l je vyrobená z odolného Tritanu bez obsahu BPA a obsahuje otvor s dávkovacou nádobkou pre pridávanie surovín. Mixor má osvetlený… (chefshop.sk_ine)

Elektrický špiralizér s 3 nadstavcami KULT X WMF

Elektrický špiralizér s 3 nadstavcami KULT X WMF

POPIS Elektrický špiralizér Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele 18/10 Cromargan v matnom prevedení, ktorá je veľmi odolná, kvalitná, hygienická, nechytá pachy ani chute, jednoducho sa čistí a udržiava. Tento prístroj je ideálny pre prípravu zeleninových špirál. Zdravé jedlá tak budete mať hotové za chvíľku. Obsahuje 3 nástavce pre prípravu rôzne širokých špirál zo zeleniny - Tagliatelle (9 mm), Linguine (5 mm), Spaghetti (3 mm). Ideálne na cuketu, mrkvu, repu, atď. Špiralizér sa jednoducho čistí, všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu. Má bezpečnostnú detskú poistku, tak aby prístroj nemohli spustiť deti sami. Nože sú navyše zakryté v prístroji pre väčšiu bezpečnosť. Je tu otvore pre elektrický kábel pre pohodlné skladovanie. Priehľadná nádoba má… (chefshop.sk_ine)

Elektrický špiralizér s 5 nástavcami KULT Pro WMF

Elektrický špiralizér s 5 nástavcami KULT Pro WMF

POPIS Elektrický špiralizér Kult Pro od výrobu WMF s 5 výmennými nerezovými nožmi vyrobené technológiou Perfect Cut sú mimoriadne ostré a kvalitné. Špiralizér využijete na vytvorenie tenkých dekoratívnych prúžkov či špirál z ovocia alebo zeleniny, využijete ich ako prílohu alebo súčasť do šalátov, cestovín alebo ako ozdobu na dezerty. Nadstavce sa jednoducho vymieňajú. Špiralizér nie je vhodný na príliš mäkké ovocie či zeleninu ako napríklad baklažán. Má detskú poistku a jednoducho sa používa. Nádoba je vyrobená z prehľadného, odolného plastu o objeme 1,25 l. Spodná časť má protišmykové drážky pre stabilitu a bezpečnú manipuláciu. Kábel sa automaticky navíja pre jednoduché uskladnenie. Všetky nadstavce a plastová nádoba sú vhodné do umývačky riadu, okrem samotného stroja.… (chefshop.sk_ine)

Stolný multifunkčný mixér KULT X WMF 1,2 l

Stolný multifunkčný mixér KULT X WMF 1,2 l

POPIS Multifunkčný stolný mixér KULT X od výrobcu WMF má 6 sekacích nožov a sú vyrobené z veľmi odolnej a nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Má 2 prednastavené rýchlosti a funkciu pulzovania na miešanie, sekanie, pyré a sekanie. Súčasťou je mixovacia nádoba o objeme 1,2 l, 2 fľašky s objemom 500 ml a 700 ml s vekami, ktoré môžete využiť aj ako cestovnú fľašku. Má tichú prevádzku, je výkonný 900 W a 25 000 otáčok za minútu. ŠPECIFIKÁCIE Dĺžka: 13,4 cm Šírka: 15,7 cm Výška: 39,2 cm Hmotnosť výrobku: 3,3 kg Hmotnosť balenia: 3,9 kg Výkon: 900 W Napätie: 220 - 240 V ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka  a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné produkty značky WMF alebo na podobné produkty ďalších značiek. (chefshop.sk_ine)

Stolný multifunkčný mixér KULT Pro WMF 1,2 l

Stolný multifunkčný mixér KULT Pro WMF 1,2 l

POPIS Multifunkčný stolný mixér KULT Pro od výrobcu WMF má 6 sekacích nožov a sú vyrobené z veľmi odolnej a nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Má 3 prednastavené programy, 6 prednastavených rýchlostí a funkciu pulzovania na miešanie, sekanie, pyré a sekanie. Je vhodný aj na sekanie ľadu. Na spodnej strane sú protišmykové body pre stabilnú a bezpečnú prácu. Súčasťou je mixovacia nádoba vyrobená z odolného Tritanu s mernou stupnicou o objeme 1,2 l a integrovaným otvorom pre dopĺňanie surovín, odmerku, 2 mixovacie nádoby s objemom 500 ml a 700 ml s vekami tiež vyrobené z Tritanu, ktoré môžete využiť aj ako cestovnú fľašku, malá nádobka 300 ml pre mixovanie suchých ingrediencií. Má prehľadný displej a 30 000 otáčok za minútu a má tichú prevádzku. Všetky časti okrem samotného mixéra sú… (chefshop.sk_ine)

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ​ od výrobce WMF v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma KITCHENminis WMF

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma KITCHENminis WMF

POPIS Kávovar na filtrovanú kávu od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele a odolného skla. Filtračná vložka je vyberateľná a otočná o 180°C a tak uľahčuje plnenie mletej kávy. Sklenená nádoba s mernou stupnicou má objem 0,75 l (5 šálok). Po uvarení sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá udržiava nápoj teplý až 40 minút, vtedy svieti tlačítko on/off namodro ale môžete samo vypnúť tlačítkom off. Sklenenú nádobu a filter odporúčame umývať ručne. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná pre pohodlnú manipuláciu. Ukazovateľ zásobníka na vodu odmeriava po 2 šálkach. Má ochranu proti prekvapkávaniu.  ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje: 1 x kávovar 1 x sklenená kanvica 1 x vložka na filter Výška: 29,4 cm Šírka: 14,6 cm Dĺžka: 20,4 cm Objem: 0,75 l Výkon: 640-760 W Dĺžka kábla: 1… (chefshop.sk_ine)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis WMF

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis WMF

POPIS Kávovar na prekvapkávanú kávu od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele. Filtračná vložka je vyberateľná a otočná o 180°C a tak uľahčuje plnenie mletej kávy. Po uvarení sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá udržiava nápoj teplý až 40 minút. Vtedy svieti tlačítko on/off namodro ale môžete samo vypnúť tlačítkom off. Nádobu a filter odporúčame umývať ručne. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná pre pohodlnú manipuláciu. Ukazovateľ zásobníku na vodu odmeriava po 2 šálkach. Má ochranu proti prekvapkávaniu. Má 24 hodinový časovač, takže si môžete nastaviť čas a napríklad ráno vstávať už s pripravenou čerstvou kávou. Súčasťou je termohrnček, môžete si vziať pripravenú kávu do práce či na cesty. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje: 1 x kávovar 1 x nerezová kanvica, objem 0,75 l 1… (chefshop.sk_ine)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo to go KITCHENminis WMF grafit

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo to go KITCHENminis WMF grafit

POPIS Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis od výrobcu WMF je vyrobený z brúsenej ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Kávovar má minimalistický moderný vzhľad a premyslené funkcie. Kávovar disponuje technológiou Hot Brew Technology, ktorá zosilňuje arómu pripravovanej kávy a technológia Aroma Perfection zvýrazňuje jej delikátnu chuť. LCD displej s časovačom vám umožní naprogramovať si kávovar tak, aby sa spustil napríklad tesne predtým ako vstanete. Kávu si tak môžete pripraviť rovno do cestovného termohrnčeka o objeme 350 ml, ktorý je taktiež súčasťou balenia. Kávovar má integrovanú ohrievaciu dosku, ktorá sa aktivuje po dovarení kávy. Udržiava kávu nasledujúcich 40… (chefshop.sk_ine)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo to go KITCHENminis WMF meď

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo to go KITCHENminis WMF meď

POPIS Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis od výrobcu WMF je vyrobený z brúsenej ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Kávovar má minimalistický moderný vzhľad a premyslené funkcie. Kávovar disponuje technológiou Hot Brew Technology, ktorá zosilňuje arómu pripravovanej kávy a technológia Aroma Perfection zvýrazňuje jej delikátnu chuť. LCD displej s časovačom vám umožní naprogramovať si kávovar tak, aby sa spustil napríklad tesne predtým ako vstanete. Kávu si tak môžete pripraviť rovno do cestovného termohrnčeka o objeme 350 ml, ktorý je taktiež súčasťou balenia. Kávovar má integrovanú ohrievaciu dosku, ktorá sa aktivuje po dovarení kávy. Udržiava kávu nasledujúcich 40… (chefshop.sk_ine)

Kult - Emma Clinová

Kult - Emma Clinová

Štyridsaťročná Evie sa v spomienkach vracia do severnej Kalifornie 60. rokov 20. storočia, do éry hippies, uvoľnenej morálky a zrodu rozličných kultov či siekt. Na začiatku leta sa osamelá, zádumčivá tínedžerka Evie Boydová spriatelí v parku so skupinou dievčat a ihneď ju zaujme ich sloboda, ležérne oblečenie aj zvláštna aura. Evie z nich najviac priťahuje dievča menom Suzanne. Práve tá ju privedie do „rodiny“ na ranči, kde žijú ďalšie tínedžerky spolu s charizmatickým vodcom skupiny Russellom. Evie ich život očarí, konečne má šancu niekam sa zaradiť, všetci jej venujú pozornosť. Russell má všetko, čo má mať vodca sekty: je očarujúci, vie to s dievčatami a v časoch komplikovaného hľadania samých seba im ponúka spôsob života oslobodený od záväzkov a spoločenského úzu – neviazaný pohlavný… (bux.sk)

Kult liekov - John Virapen

Kult liekov - John Virapen

Autor John Virapen sa označuje za naozajstného insidera farmaceutickej loby. Za 35 rokov medzinárodného pôsobenia v tomto odvetví, najmä však na poste riaditeľa pobočky spoločnosti Eli Lilly and Company vo Švédsku, zodpovedal za marketing niekoľkých liekov, ktoré mali vážne nežiaduce účinky. Šokoval svet svojím prvým vyznaním vydaným pod názvom Nežiaduci účinok: Smrť - Priznanie bývalého riaditeľa farmaceutického koncernu. Kniha, ktorá prichádza v týchto dňoch na trh, je voľným pokračovaním predchádzajúceho titulu a autor sa odhodlane púšťa do nečakaných odhalení tých, čo majú v rukách moc... (bux.sk)

Bio-Kult probiotiká 60 kapsúl

Bio-Kult probiotiká 60 kapsúl

Charakteristika: Prípravok obsahuje vysokú koncentráciu - 2 miliardy CFU (kolónie tvoriacich jednotiek)/kapsulu, čo zodpovedá ekvivalentu 10 miliard CFU/gram. Toto množstvo je garantované po celú dobu životnosti, teda aj na konci exspirácie (24 mesiacov od dátumu výroby).Neobsahuje živočíšne ingrediencie, obal kapsule je vyrobený z rastlinnej celulózy.Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.Použitie: 1-2 kapsule 1-2-krát denneZloženie: Bacillus subtillis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii spp. bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus,… (lieky24.sk)

BIO-KULT Infantis 16 sáčkov

BIO-KULT Infantis 16 sáčkov

Bio-Kult infantis je probiotikum pre dojčatá, batoľatá a malé deti. (mojalekaren.sk)

BIO-KULT Probio 60 tabliet

BIO-KULT Probio 60 tabliet

Originálny viac kmeňový prípravok bio-kult obsahuje 14 kmeňov živých kultúr a je určený pre každodenné užívanie. (mojalekaren.sk)

Bio-Kult 14 kmeňov 60cps

Bio-Kult 14 kmeňov 60cps

Bio-Kult 14 kmeňov cps 1x60 ks Originálny viackmeňový prípravok, ktorý obsahuje 14 kmeňov živých kultúr a je určený pre každodenné užívanie. (pilulka.sk)

Bio-Kult Infantis probiotiká 16 sáčkov

Bio-Kult Infantis probiotiká  16 sáčkov

Charakteristika: Prípravok je vhodný pri cestovaní, užívaní antibiotík a ako súčasť zdravého životného štýlu. Každé vrecko obsahuje až 7 kmeňov živých kultúr, ktoré sú odolné voči kyselinám v žalúdku a účinkujú v celom tráviacom trakte. Obsahuje vitamín D3, DHA+EPA a Preplex (fruktooligosacharidy). Neobsahuje cukor, umelé farbivá, konzervanty, lepok a GMO. Nemusí sa skladovať v chladničke.Nepoužívajte: U detí do 3 mesiacov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.Použitie: Dodržujte doporučené dávkovanie! kojenci od 3 do 6 mesiacov: 1/4 sáčku rozmiešať v mlieku 1xdennekojenci starší ako 6 mesiacov: 1/2 sáčku 1x denne.deti: 1 sáčok 1xdenneZloženie: DHA+EPA (> 1 mg), Vitamín D3 (2,5 mcg = 50%… (lieky24.sk)

BIO-KULT Pro Cyan 45 kapsúl

BIO-KULT Pro Cyan 45 kapsúl

Podpora normálnej funkcie imunitného systému vrátane sliznice močového ústrojenstva. Prípravok obsahuje probiotiká, vitamín A a extrakt z brusníc. (mojalekaren.sk)

Bio-Kult Infantis vrecúška 16x1 g

Bio-Kult Infantis vrecúška 16x1 g

Bio-Kult Infantis vrecúška 16x1 g (lekarentriveze.sk)

Bio-Kult 14 probiotických kmeňov 60 tabliet

Bio-Kult 14 probiotických kmeňov 60 tabliet

Obsah Bio-Kult Probiotikum: 60 kapsúl Charakteristika Bio-Kult Probiotikum: Bio-Kult je vysokokvalitné 14-kmeňové probiotikum. Jeho kapsule sú vyrobené z rastlinnej celulózy, neobsahujú želatínu a ani žiadne iné zložky živočíšneho pôvodu. Nie je nutné ho uchovávať v chladničke. Probiotické baktérie vykazujú zvýšenú priľnavosť k bunkám čreva s významný pôsobením proti patogénnym mikroorganizmom. Zloženie Bio-Kult Probiotikum: Bacillus subtillis PXN 21, Bifidobacterium bifidum PXN 23, Bifidobacterium breve PXN 25, Bifidobacterium infantis PXN 27, Bifidobacterium longum PXN 30, Lactobacillus acidophilus PXN 35, Lactobacillus delbrueckii spp. bulgaricus PXN 39, Lactobacillus casei PXN 37, Lactobacillus plantarum PXN 47, Lactobacillus rhamnosus PXN 54, Lactobacillus helveticus PXN 45,… (najlekaren.eu)

Bio-kult Pro-Cyan probiotiká 45 kapsúl

Bio-kult Pro-Cyan probiotiká 45 kapsúl

Charakteristika: Obsahuje štandardizovaný extrakt z brusníc, ktorý poskytuje minimálne 36mg PAC (proanthokyanidínov). Obsahuje dva špecificky vybrané kmene a vitamín A. Prípravok obsahuje vysokú koncentráciu - 1 miliardy CFU (kolónie tvoriacich jednotiek)/kapsulu. Neobsahuje živočíšne ingrediencie, obal kapsule je vyrobený z rastlinnej celulózy.Nepoužívajte: Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.Použitie: 1-2 kapsule 1-2-krát denne pred jedlom.Dodržujte doporučené dávkovanie!Zloženie: Extrakt z brusinek 36mg PAC, Lactobacillus acidophilus PXN35, Lactobacillus plantarum PXN47, vitamín A.Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada… (lieky24.sk)

Bio-Kult Pro-Cyan cps 1x45 ks

Bio-Kult Pro-Cyan cps 1x45 ks

Bio-Kult Pro-Cyan cps 1x45 ks (lekarentriveze.sk)

PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult 60 kapsúl

PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult 60 kapsúl

Prípravok Bio-Kult predstavuje 14 kmeňových živých kultúr v 1 kapsule. (prezdravie.sk)

Kávovar (8590331145522)

Kávovar (8590331145522)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Máte doma malú pomocníčku, ktorá rada robí všetko s vami? Potom ju určite poteší, že bude môcť uvariť aj kávu, ktorú jej rodičia majú tak radi. Funkčným a interaktívnym kávovarom od Fun Toy tak doplníte jej detskú kuchynku. Kávovar je plniteľný vodou, vydáva zvuky a pri zapnutí mu svieti kontrolka, takže pôsobí rovnako ako ten naozajstný. Vaše šikovné dievčatko si tak môže priamo u vás doma otvoriť kaviareň či reštauráciu a obslúžiť svoje obľúbené hračky alebo návštevu, ktorá k vám zavíta. Táto herná súprava je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti hernej súpravy - kávovar plniteľný vodouDetský kávovar pôsobí ako naozajstný - je plniteľný vodou, vydáva zvuky a svieti na ňom kontrolkaKávovar od Fun Toy je… (alza.sk)

Kávovar (8592525058397)

Kávovar (8592525058397)

Interaktívna hračka určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Súčasťou každej modernej kuchyne je kávovar, preto aj kuchynka malé gazdinky sa nezaobíde bez tohto spotrebiča. Keď gazdinka kávovar zapne, rozsvieti sa kontrolka a zároveň sa spustí zvuky, charakteristické pre prípravu kávy v kávovare. Krásny plastový kávovar je vybavený tlačidlami pre prípravu kávy podľa veľkosti hrnčeka, odmerkou na vodu, zásobníkom na kávu a hlavným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie prístroja. Balenie obsahuje tiež červený hrnček. Hračka rozvíja detskú kreativitu a predstavivosť a zabaví deti na dlhé hodiny. Interaktívne kávovar sa hodí pre hru nielen doma, ale tiež napríklad v škôlke. Kávovar je určený pre deti od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti kávovaru - interaktívne… (alza.sk)

Kávovar (8590756033695)

Kávovar (8590756033695)

Kuchynka vhodná pre dievčatá, materiál: plast, rozmery: 2.8cm×3.8cm×0.9cm, červená farba, vhodné od 1,5 roka Máte doma malú gazdinku, ktorá vám rada pomáha v kuchyni? Alebo snáď nadšeného baristu, ktorý sníva o otvorenie svojej vlastnej kaviarne? Potešte je detským kávovarom so sadou štyroch veselých hrnčekov s bodkami, lyžičkami, cukorničkou, kanvičkou na mlieko a podnosom. Kapsľový kávovar je ako naozajstný a deti doň pokojne môžu naliať vodu. Hračka je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Podporte nadšenie vašich detí pomocou detského kávovaru.Kľúčové vlastnosti detského kávovaruDetský kapsľový kávovar je skvelou hračkou pre všetky malé baristuPodporuje detskú zručnosťVyrobený z kvalitného a odolného plastuČerveno-zelené farebné prevedenieSada obsahuje kávovar, kapsle, hrnčeky,… (alza.sk)

WMF WMF Stelio 415070011

WMF WMF Stelio 415070011

POPIS Elektrický varič vajíčok Stelio od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele 18/10 Cromargan®, ktorá nehrdzavie, je prakticky nezničiteľná a odolná. Má elegantný, matný dizajn a odolného čierneho plastu. Varič vám umožní pripraviť 1 až 7 vajec naraz s použitím malého množstva vody. Má prednastavené stupne varenia - na mäkko, natvrdo a stredne uvarené vajíčka. Funkcie on/off sú osvetlené. Súčasťou je plastová odmerka na vodu a prepichovač vajíčok. Po uvarení vajíčok zaznie zvuková signalizácia. ŠPECIFIKÁCIE Priemer: 18,2 cm Výška: 15,6 cm Hmotnosť: 0,72 kg Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan® VÝHODY A NEVÝHODY Varič vajíčok je vyrobený z matnej nerezovej ocele 18/10 Cromargan®, ktorá nehrdzavie, je odolná a prakticky nezničiteľná. Elegantný, nadčasový dizajn, v matnom… (chefshop.sk_ine)

Kávovar DOMO DO473KT

Kávovar DOMO DO473KT

Kvalitní Kávovar DOMO DO473KT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM110EWT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar Extra Travel

Kávovar Extra Travel

Má 1 termosku s vrchnákom a objemom 500 ml, digitálne hodiny s timerom 24 h, Odnímateľný stojan na filter, stály filter a malé nožičky. Objem: 400 ml. Tlačítko On/OFF je osvietené. Technické údaje: 650W, 230V ~ 50Hz. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Automatic

Moka kávovar Automatic

Objem: 3 - 4 šálok.Nádrž je odnímateľná a má kapacitu 600 ml.Je vybavený poistným ventilom. Frekvencia, ako aj kávové zrná, Objem. Nádrž a podnos sú odnímateľné, čím sa ľahko čistí. Je vybavený odmerkou na kávu.Výkon: 600W.Napätie a frekvencia: 220-230V/50-60Hz.Dĺžka kábla: 80-100 cm. (vivrehome.sk)

Filter do kávovaru

Filter do kávovaru

Jednorázové papierové filtre sú už minulosťou! Tento filter je vyrobený z jemnej sieťoviny a môžete ho používať neobmedzene, navyše zaručuje maximálne potešenie z kávy. Je možné umývať v umývačke. Materiál: nerezová oceľ, umelá hmota Rozmery: Ø 11,5 cm, výška 9,5 cm (velkykosik.sk)

Kulte Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH Modrá

Kulte  Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH  Modrá

Kulte Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR S. (spartoo.sk)

Kulte Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH Modrá

Kulte  Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH  Modrá

Kulte Košele a blúzky CHEMISE CIRCUIT 101826 BLEACH Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR XS. (spartoo.sk)

PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl

PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl

Prípravok Bio-Kult Pro-Cyan je špeciálna formula s trojitým účinkom obsahujúce extrakt z brusníc, živé bakteriálne kultúry a vitamín A pre normálnu funkciu imunitného systému a sliznice močového ústrojenstva. (prezdravie.sk)

Struhadlo 4stranné - WMF (Struhadlo nerezové - WMF)

Struhadlo 4stranné - WMF (Struhadlo nerezové - WMF)

POPIS 4-hranné strúhadlo od výrobcu WMF je vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele 18/10 Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Strúhadlo má výšku 24 cm, dĺžku 8 cm a šírku 9 cm. Strúhadlo má 4 strúhacie plochy pre jemné strúhanie (parmezán, citrónová kôra, čokoláda), stredný (zeler, mrkva, jablká), hrubé (zemiaky), plátkovač na prípravu plátkov (uhorka, redkvičky, zemiakové lupienky). Strúhadlo je vhodné do umývačky riadu. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 24 cm Šírka: 9 cm Dĺžka: 8 cm Materiál: nerezová oceľ Cromargan® 18/10 Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Strúhadlo je vyrobené z nerezovej ocele 18/10, ktorá je hygienická, nepohlcuje pachy ani chute, je odolná proti korózii, má dlhú životnosť. 4 strúhacie plochy (plátkovač, jemné,… (chefshop.sk_ine)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3050SS z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2001WH z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5070BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

POPIS Kávovar 5KCM1204 od výrobcu KitchenAid má kapacitu 1,7 l, čo umožňuje prípravu až 12 šálok kávy. Pripraví kávu s plnou chuťou. Môžete zvoliť bežnú alebo silnú intenzitu kávy. Kávovar je programovateľný na 24 hodín pomocou intuitívneho programovania - jedným stlačením. Je vybavený jasným bielym LED displejom. Kávu tak budete mať hotovú presne v ten čas, kedy potrebujete (pokojne aj v noci). Kávovar sa jednoducho obsluhuje a môžete využiť režim prípravy malej dávky (1- 4 šálky). Čas ohrevu a saturácie sa automaticky upraví tak, aby bolo dosiahnuté tej najvyššej chuti kávy aj v malých dávkach. Vy iba naplníte zásobník na vodu potrebným množstvom vody. Cyklus prípravy kávy môžete kedykoľvek pozastaviť a naliať šálok kávy pred dokončením prípravy vďaka funkcii pozastavenia a nalievania.… (chefshop.sk_ine)

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 7000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3700BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kvalitní Kávovar PHILCO PHCM 3000 z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

French Press kávovar KitchenAid

French Press kávovar KitchenAid

POPIS French Press - tlakový kávovar 5KCM0512ESS od výrobcu KitchenAid má dvojitú izoláciu stien, čo umožňuje držať kávu horúcu, pokiaľ si ju nebudete podávať. Kávovar má integrovanú váhu a časovač, čo zaistí vhodný pomer kávovej usadeniny vo vode a správnu dĺžku prípravu kávy. Príprava kávy pomocou French Press kávovaru využíva tlak k zatlačeniu kávy na dno nádoby po vylúhovaní. Vďaka tomu získate koncentrovanú chuť kávy. Zachovávate tak v káve prirodzené oleje, ktoré chránia a zvýrazňujú jej nezameniteľnú arómu, ktorá je vďaka tomuto druhu prípravy bohatá, silná a plná. Tlakový kávovar KitchenAid obsahuje piest a sieťový filter z nerezovej ocele so silikónovým tesnením. Skladá sa zo štyroch samostatných častí: horná časť filtra, gumové tesnenie, disk sieťového filtra a dolná časť… (chefshop.sk_ine)

Moka kávovar Red Hearts

Moka kávovar Red Hearts

Kapacita: 3 šálok. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Toledo M

Moka kávovar Toledo M

Kapacita: 3 šálky. (vivrehome.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť