Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (chefshop.sk)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (chefshop.sk_ine)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii,… (chefshop.sk_japan)

WMF Kávovar Kult veľký

WMF Kávovar Kult veľký

Kávovar Kult bol časopisom SCHÖNER WOHNEN ocenený ako nový klasik: „Tento produkt určuje meradlá dizajnu a kvality a môžeme ho zaradiť medzi klasikov 21. storočia!“ Kávovar Kult WMF ponúkame v dvoch veľkostiach. Tento model je vhodný aj na indukciu. V prípade indukcie dbajte na to, aby priemer indukčnej platničky čo najviac zodpovedal priemeru dna kávovaru. V prípade plynového sporáka dbajte na to, aby plameň nestúpal po stranách. Veľkosť kávovaru zodpovedá 6 šálkam kávy. Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

Dóza na maslo Kult WMF

Dóza na maslo Kult WMF

POPIS Nerezová dóza na maslo od výrobcu WMF je vyrobená z kvalitnej, nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10. Spodná časť dózy je vyrobená z veľmi odolného skla. Dóza má krásny, jednoduchý, elegantný dizajn a hodí sa do každej moderne zariadenej kuchyne. Je vhodná do umývačky riadu. ŠPECIFIKÁCIE Rozmer: 16,5 x 11,5 cm x 5,5 cm Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan®, sklo VÝHODY A NEVÝHODY Dóza je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/10 Cromargan® a spodná časť zo skla. Jednoduchý a moderný dizajn. Vhodné do umývačky riadu. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do umývačky riadu: Áno NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je … (chefshop.sk_ine)

WMF Coffeepress Kult

WMF Coffeepress Kult

Coffeepress Kult je obľúbenou a jednoduchou pomôckou na prípravu kávy. Do sklenenej kanvice dajte mletú kávu, na každú šálku jednu vrchovatú kávovú lyžičku. Zalejte horúcou vodou, zavrite vrchnák a nechajte 4 – 6 minút vylúhovať. Filtrovací systém stlačte pomaly nadol. Teraz si môžete svoju kávu vychutnať. Dodávame s návodom na použitie. Coffeepress Kult WMF v skratke: Obľúbená pomôcka na prípravu kávy. Jednoduché ovládanie. Perfektne prefiltrovaná káva. Vrátane návodu na použitie. Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk_japan)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk_ine)

Sekáčik Kult X WMF

Sekáčik Kult X WMF

POPIS Sekáčik Kult X od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Nádoba o objeme 1 l je z extrémne robustného skla. Sekáčik Kult X je vybavený nožom s dvomi listami, vyrobeným z nerezovej ocele a motorom o príkone 320 W. Sekáčik dokáže spoľahlivo rozdrviť nielen zeleninu, ovocie a bylinky, ale aj najtvrdšie orechy. Čepeľ je pre jednoduché čistenie odnímateľná. Sekáčik môžete ovládať iba jednou rukou. Ovládací panel je LED podsvietený. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 22 cm Šírka: 18,5 cm Dĺžka: 15,8 cm Výkon: 320 W Farba: matná šedá Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan®, sklo VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/10 Cromargan®. Je hygienická,… (chefshop.sk_ine)

Sekáčik Kult X WMF

Sekáčik Kult X WMF

POPIS Sekáčik Kult X od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Nádoba o objeme 1 l je z extrémne robustného skla. Sekáčik Kult X je vybavený nožom s dvomi listami, vyrobeným z nerezovej ocele a motorom o príkone 320 W. Sekáčik dokáže spoľahlivo rozdrviť nielen zeleninu, ovocie a bylinky, ale aj najtvrdšie orechy. Čepeľ je pre jednoduché čistenie odnímateľná. Sekáčik môžete ovládať iba jednou rukou. Ovládací panel je LED podsvietený. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 22 cm Šírka: 18,5 cm Dĺžka: 15,8 cm Výkon: 320 W Farba: matná šedá Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan®, sklo VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/10 Cromargan®. Je hygienická,… (chefshop.sk)

Antikoro sekáčik WMF KULT X

Antikoro sekáčik WMF KULT X

Zadovážte si do kuchyne šikovný kuchynský spotrebič od WMF, ktorý urobí väčšinu práce za vás. Varením tak strávite oveľa menej času, ktorý si potom užijete s priateľmi. (bonami.sk)

WMF Pohár na čaj Kult

WMF Pohár na čaj Kult

Poháre na čaj Kult sú žiaruvzdorné, takže do nich môžete naliať dokonca aj vriacu vodu a nepopraskajú. Čerstvý čaj tak môžete jednoducho pripraviť priamo v pohári. Poháre na čaj s pružinkou v kovovom podstavci, ktorá im dodáva stabilitu. (kulina.sk)

WMF KULT X Mix & Go

WMF KULT X Mix & Go

POPIS Smoothie mixér KULT X Mix & Go od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan® Tritan™. 4 nerezové čepele Perfect Cut. Má jednoduché ovládanie, vysoký výkon až až 23 000 otáčok za minútu (212 km/h). Súčasťou balenia je smoothie mixér, nádobka o objeme 600 ml s vekom. Nádoba je vhodná aj na teplé nápoje maximálne do 60°C. Nádoba s vekom je vhodná do umývačky riadu, nerezové čepele je potrebné umývať ručne. Má bezpečnostnú poistku, ktorá nezapne motor ak nádoba s mixérom nie sú pevne spojené. ŠPECIFIKÁCIE Priemer: 10,5 cm Výška: 40 cm Hmotnosť: 1,32 kg Výkon: 23 000 otáčok Materiál: nerezová oceľ Objem nádobky: 600 ml VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele Cromargan® Tritan™ Naseká aj ľadovú dreň. Súčasťou balenia… (chefshop.sk_ine)

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

Kanvica na kávu French Press Kult WMF 1 l

POPIS Kanvica French Press na kávu od výrobcu WMF je vyrobená z odolného skla a nerezovej ocele. Súčasťou je filter a stlačovací uzáver. Kanvica je vhodná až na 8 šálok. Umožňuje jednoduchú a veľmi obľúbenú prípravu kávy doma. Všetky súčasti je možné umývať v umývačky riadu. Filter je treba pravidelne vybrať a vyčistiť. Vhodné aj na použitie čaju. Návod na použitie: Do sklenenej nádoby dajte hrubo mletú kávu (množstvo podľa počtu pripravovaných šálok). Pokiaľ je prášok príliš jemný, môže dôjsť k upchaniu filtra, čo môže spôsobiť vysoký tlak v skle, keď je piest stlačený dole. Kávu zalejte horúcou vodou, ale nie vriacou! Ale nezalievajte úplne na vrch, nechajte aspoň 3 cm medzeru. Potom zmiešajte kávu plastovou lyžicou. Kovové lyžice môžu poškodiť sklenenú nádobu. Káva by sa… (chefshop.sk)

WMF 0416520011 KULT X (04.1652.0011)

WMF 0416520011 KULT X (04.1652.0011)

Stolný mixér – multifunkčný, príkon 900W, plášť z nerezu Cromargan®, 25000 ot./min, pulzné funkcie, 2 nastavenia rýchlostí, bezpečnostný spínač, objem 1.2l, nádoby z tritanu, nôž z nerezu, 2 mixovacie jednotky, 6 čepelí alebo plochý nôž, 2 prenosné fľaše 500 a 700ml, 1 malá mixovacia nádoba 300ml, 2 viečka s otvorom na pitie, 1 viečko na uskladnenie Mixér WMF 04.1652.0011 KULT XMultifunkčný stolný mixér WMFMultifunkčný stolný mixér WMF 04.1652.0011 KULT X sa stane všestranným pomocníkom vo vašej kuchyni. Okrem mixovania a prípravy lahodných smoothies takisto naseká, zomelie či nastrúha potraviny vďaka špeciálnym nadstavcom, ktoré sú súčasťou príslušenstva. Mixér disponuje vysokým výkonom 900 W, 2 možnosťami nastavenia rýchlosti a pulzných funkcií. Dôkladné spracovanie surovín zaistí… (alza.sk)

WMF Čajová kanvica – súprava Kult

WMF Čajová kanvica – súprava Kult

Čajová kanvica – súprava Kult WMF v skratke: Sitko sa dá ľahko a prakticky zložiť. Vrchnák na kanvici sedí dobre so sitkom aj bez neho. Jemnému sitku na čaj nič neunikne. Ohrievač vrátane čajovej sviečky pre dlhšie trvajúci pôžitok z horúceho čaju. (kulina.sk)

WMF KULT X Mix & Go

WMF KULT X Mix & Go

POPIS Smoothie mixér KULT X Mix & Go Keep Cool od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Mixér má elegantný vzhľad a je určený najmä na mixovanie ovocia či zeleniny a rýchlu a jednoduchú prípravu ovocných kokteilov, smoothies a podobne. Mixér je vybavený motorom o výkone až 23 000 otáčook za minútu a nerezovým nožom so 4 čepeľmi Perfect Cut, ktoré nadrvia aj ľadovú dreň. Mixovacia nádoba o objeme 600 ml je vyrobená z nerezovej ocele Cromarganu®, ktorá udrží nápoje chladné až 10 x dlhšie ako plastová. Nádoba slúži vďaka praktickému veku aj ako cestovná fľaška. Môžete v nej miešať aj teplé nápoje, ale iba do teploty 30°C. Mixér disponuje bezpečnostnú poistku, ktorá bráni… (chefshop.sk_ine)

WMF 04.1524.0011 KULT X

WMF 04.1524.0011 KULT X

Indukčný varič – indukčný, jednoplatničkový, príkon 2100W, 8 úrovní výkonu, 6 programov, digitálny dotykový displej, časovač, na panvice až do veľkosti 28cm, sklokeramický povrch, automatická detekcia panvice, ochrana proti prehriatiu vypnutéVynechať z lightboxIndukčný varič WMF 04.1524.0011 KULT XIndukčný varič WMF na varenie kdekoľvek budete chcieťIndukčný varič WMF 04.1524.0011 KULT X je skvelým pomocníkom do malých kuchýň alebo na varenie vonku. S indukčným varičom WMF môžete jedlo variť alebo ohrievať priamo na stole, na terase alebo pri kempovaní. Praktický sklokeramický povrch sa ľahko udržuje a dotykový displej s časovačom umožňuje komfortnú obsluhu. K dispozícii budete mať 8 úrovní výkonu alebo 6 praktických programov na okamžitý ohrev.vypnutéVynechať z lightboxEfektívny a… (alza.sk)

Sekáčik Kult X WMF

Sekáčik Kult X WMF

POPIS Sekáčik Kult X od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Nádoba o objeme 1 l je z extrémne robustného skla. Sekáčik Kult X je vybavený nožom s dvomi listami, vyrobeným z nerezovej ocele a motorom o príkone 320 W. Sekáčik dokáže spoľahlivo rozdrviť nielen zeleninu, ovocie a bylinky, ale aj najtvrdšie orechy. Čepeľ je pre jednoduché čistenie odnímateľná. Sekáčik môžete ovládať iba jednou rukou. Ovládací panel je LED podsvietený. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 22 cm Šírka: 18,5 cm Dĺžka: 15,8 cm Výkon: 320 W Farba: matná šedá Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan®, sklo VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/10 Cromargan®. Je hygienická,… (chefshop.sk_japan)

WMF 0416590011 KULT X (04.1659.0011)

WMF 0416590011 KULT X (04.1659.0011)

Sekáčik – príkon 320W, plášť z nerezovej ocele Cromargan®, 2 nastavenia rýchlosti, odnímateľný nôž z nerezovej ocele, dvojitá čepeľ, ovládací panel s LED podsvietením, 1l sklenená sekacia nádoba, technológia WMF Perfect Cut Sekáčik WMF 0416590011 KULT XVýkonný sekáčik WMF so sklenenou nádobouSekáčik WMF 0416590011 KULT X s vysokým príkon 320 wattov rozseká takmer čokoľvek. Nôž z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele si poradí aj s tými najtvrdšími orechmi. Môžete sekať väčšie množstvo surovín naraz vďaka robustnej sklenenej nádobe s objemom 1 l, ktorá zaistí sekáčiku dostatočnú stabilitu. Sekáčik môžete pohodlne ovládať jednou rukou aj vďaka LED osvetlenému ovládaciemu panelu.Plášť z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®Sekáčik WMF 0416590011 KULT X má plášť z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej… (alza.sk)

Domáca pekáreň KULT X WMF

Domáca pekáreň KULT X WMF

POPIS Domáca pekáreň Kult X od výrobcu WMF je skvelým pomocníkom pri príprave kysnutých, chlebových ciest dokonca aj prípravu džemov/marmelád. Je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je prakticky nezničiteľná, nechytá pachy, chute ani farby potravín. Má podsvietený displej, ktorý má ukazateľ vybraného programu, nastavenia prepečenosti a doby pečenia (zhasína po cca 30 sekúnd). Pekáreň má 12 prednastavených teplôt. Funkcia "Dobré ráno" - nastavený časovač začne piecť chleba v ranných hodinách.  Po upečení sa zapína automatický program pre udržiavanie teploty, ktorý trvá 1 hodinu. Môžete si vybrať z 3 stupňov prepečenia kôrky: svetlá, stredne tmavá a tmavá farba. Zvoliť si môžete aj hmotnosť pečeného chleba 450 g alebo 750 g. Domáca pekáreň má protišmykové body na… (chefshop.sk_ine)

Antikoro multifunkčný mixér WMF Kult X

Antikoro multifunkčný mixér WMF Kult X

Nedáte dopustiť na ovocné nápoje a smoothie? Vo WMF tiež nie. S týmto kúskom sa vaša kuchyňa premení priamo na nápojové kráľovstvo. Kvalitné materiály a precízne spracovanie sú zárukou dlhoročnej spokojnosti, ktorú vám tento kúsok prinesie. Tak si urobte radosť ♥ (bonami.sk)

WMF 0416540011 KULT Pro (04.1654.0011)

WMF 0416540011 KULT Pro (04.1654.0011)

Špiralizér – s príkonom 80W, plášť z nerezovej ocele Cromargan, 5 krájacích nadstavcov, objem nádoby 1.25l, technológia WMF Perfect Cut, detská poistka, protišmykový podstavec, navíjač kábla Špiralizér WMF 0416540011 KULT ProŠpiralizér WMF s multifunkčnou sadou 5 nadstavcovŠpiralizér WMF 0416540011 KULT Pro jedným stlačením nastrúha či nakrája ovocie alebo zeleninu. Špiralizér WMF je vybavený 5 multifunkčnými nadstavcami a je tak ideálnym pomocníkom pre milovníkov vegánskej a vegetariánskej stravy.5 multifunkčných nadstavcovŠpiralizér WMF 0416540011 KULT Pro je vybavený 5 multifunkčnými nadstavcami s technológiou WMF Perfect Cut, s ktorými pripravíte z ovocia a zeleniny tagliatelle (9 mm), linguine (5 mm), špagety (3 mm), pappardelle (35 mm) alebo špirálky (20 mm).Plášť špiralizéra… (alza.sk)

Antikoro domáca pekáreň WMF Kult X

Antikoro domáca pekáreň WMF Kult X

Kúpte si nového pomocníka do kuchyne od WMF a ušetrite čas pri sporáku. Chytré kúsky plné šikovných funkcií vás budú baviť a zároveň vám uľavia od ťažkej driny kuchára. Urobte si radosť ♥ (bonami.sk)

WMF 0416530011 KULT Pro (04.1653.0011)

WMF 0416530011 KULT Pro (04.1653.0011)

Stolný mixér – multifunkčný, príkon 1200W, plášť z nerezovej ocele Cromargan®, 30000 ot./min, 3 automatické nastavenia, pulzné funkcie, 6 nastavení rýchlosti, bezpečnostný spínač, objem 1.2l, nádoby z tritanu, nôž z nerezovej ocele, 2 mixovacie jednotky, 6 čepelí alebo plochý nôž, LCD displej, 2 prenosné fľaše 500 a 700ml, 1 malá mixovacia nádoba 300ml, 2 viečka s otvorom na pitie, 1 viečko s otvorom na uskladnenie Stolný mixér WMF 0416530011 KULT ProMultifunkčný stolný mixér WMFMultifunkčný stolný mixér WMF 0416530011 KULT Pro sa stane všestranným pomocníkom vo vašej kuchyni. Okrem mixovania a prípravy lahodných smoothies takisto naseká, zomelie či nastrúha potraviny vďaka špeciálnym nadstavcom, ktoré sú súčasťou príslušenstva. Mixér disponuje vysokým výkonom 1200 W a 3 automatickými… (alza.sk)

WMF 0415140011 KULT X (04.1514.0011)

WMF 0415140011 KULT X (04.1514.0011)

Domáca pekáreň – príkon: 450W, matná nerezová oceľ Cromargan®, 12 programov, LCD displej, nepriľnavá forma na pečenie, príprava 450g a 750g chleba, odmerka, odmerná lyžička, hák na cesto Domáca pekáreň WMF 0415140011 KULT XDomáca pekáreň WMF s dvanástimi programami na pečenieElegantná domáca pekáreň WMF 0415140011 KULT X je perfektným pomocníkom na prípravu domáceho pečiva každého druhu. Táto pekáreň s kvalitným celokovovým plášťom z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, s dvanástimi programami na pečenie a podsvieteným LCD displejom vám vyčaruje čerstvý voňavý chlieb ako po masle.12 programov na pečenieS domácou pekárňou WMF 0415140011 KULT X dokážete vďaka dvanástim rôznym programom na chlieb, cesto a zaváraniny upiecť akýkoľvek druh pečiva presne podľa vašich predstáv.Elegantný plášť… (alza.sk)

WMF Dóza na kávu Kult

WMF Dóza na kávu Kult

Praktická dóza na kávu Kult s odmerkou sa hermeticky uzavrie, a tým uchová arómu vašej kávy dlho čerstvú. (kulina.sk)

WMF 0416480011 KULT X (04.1648.0011)

WMF 0416480011 KULT X (04.1648.0011)

Špiralizér – s príkonom 80W, plášť z nerezovej ocele Cromargan, 3 krájacie nadstavce, objem nádoby 1.25l, technológia WMF Perfect Cut, detská poistka, protišmykový podstavec, navíjač kábla Špiralizér WMF 0416480011 KULT XŠpiralizér WMF s 3 multifunkčnými nadstavcamiŠpiralizér WMF 0416480011 KULT X je perfektným pomocníkom pri podstupovaní nízkosacharidových diét a pre všetkých, ktorí majú radi zdravú stravu. Pripravíte s ním totiž vďaka 3 špeciálnym nadstavcom rôzne ovocné a zeleninové rezance k omáčkam alebo do šalátov.3 multifunkčné nadstavceŠpiralizér WMF 0416480011 KULT X má v balení 3 multifunkčné nadstavce na tagliatelle (9 mm), linguine (5 mm) a špagety (3 mm). Budete môcť pripravovať ozdobné prílohy alebo šaláty podľa chuti.Plášť špiralizéra WMF KULT X z nerezovej ocele… (alza.sk)

WMF Dóza na maslo Kult

WMF Dóza na maslo Kult

Táto dóza na maslo Kult vás presvedčí nielen svojím čistým a jedinečným dizajnom, ale aj praktickou manipuláciou. Tanierik dózy z olovnatého krištáľa má v sebe priehlbinu, aby z neho maslo nevykĺzlo. Ťažký oceľový vrchnák z matného Cromarganu® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) dobre izoluje dózu v chladničke. Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

WMF Džbán s chladiacou vložkou Kult

WMF Džbán s chladiacou vložkou Kult

Džbán s chladiacou vložkou Kult uchová nápoje studené bez toho, aby sa zriedili topiacim sa ľadom, a stratili tak svoju chuť. Obsluha džbána s chladiacou vložkou Kult WMF: Zložte vrchnák s chladiacou vložkou. Chladiacou tyčou otočte proti smeru hodinových ručičiek, aby sa uvoľnila od vrchnáka. Naplňte ju kockami ľadu alebo ľadovou triešťou. Chladiacu tyč teraz opäť naskrutkujte na vrchnák a vložte do džbána. Vychutnajte si chladený nápoj. Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

Sklenený jednoplatničkový indukčný varič WMF Kult X

Sklenený jednoplatničkový indukčný varič WMF Kult X

Zadovážte si do kuchyne šikovný kuchynský spotrebič od WMF, ktorý urobí väčšinu práce za vás. Varením tak strávite oveľa menej času, ktorý si potom užijete s priateľmi. (bonami.sk)

WMF Príbor Kult: nôž na predjedlo/dezert

WMF Príbor Kult: nôž na predjedlo/dezert

Nôž na predjedlo/dezert Kult sa používa na rôzne predjedlá a šaláty, ale tiež na najrôznejšie druhy dezertov, ako napr. zmrzlinové parfait alebo ovocie. Môžete ho prestrieť aj na raňajky, brunch alebo večeru. Nôž na predjedlo/dezert je podobný bežnému nožu, je však vzhľadom na účel jeho použitia pomerne menší. WMF príbor Kult vás presvedčí čistotou a harmóniou tvarov. Jeho kontúry sú v zásade klasické, súčasne však pôsobia prosto a moderne. Všetky časti príboru z kolekcie Kult sú výborne vyvážené a príjemne padnú do dlane. Tento dojem ešte umocňuje ľahké zaoblenie do jednej strany. Hodí sa ku klasickému, ako aj k modernému porcelánu. (kulina.sk)

Mobilná indukčná varná doska WMF Kult X

Mobilná indukčná varná doska WMF Kult X

POPIS Mobilná indukčná varná doska Kult X od výrobcu WMF disponuje sklokeramickou doskou a vďaka svojej flexibilite ju môžete využiť ako v malých kuchyniach, tak napríklad na terase, pri kempovaní alebo v kancelárií. Mobilná varná doska disponuje 6 prednastavenými programami pre varenie, smaženie, varenie v pare, ohrev jedla, ohrev mlieka a funkciu Boost. Pomocou posúvneho ovládania si jednoducho nastavíte jeden z 8 úrovní výkonu a všetky informácie sa dozviete na prehľadom dotykovom LCD displeji s časovačom. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 4,8 cm Šírka: 29,1 cm Dĺžka: 37,1 cm Spotreba: 1890 - 2205 W Materiál: sklo VÝHODY A NEVÝHODY Sklokeramika je jednoduchá na údržbu. Flexibilita a malé rozmery umožňujú jej použitie na rôznych miestach. 8 úrovní výkonu. 6 prednastavených programov. Dotykový… (chefshop.sk_ine)

WMF Mini súprava na cukor a smotanu Kult

WMF Mini súprava na cukor a smotanu Kult

1x podnos Ø 13 cm, 1x dóza na cukor v 3,5 cm, 1x kanvička na smotanu H 6,5 cm, 1x lyžičkaMini súprava na cukor a smotanu Kult sa vojde aj na najmenší konferenčný stolík a zaistí tak, že všetko potrebné na konzumáciu kvalitnej kávy pri posedení s priateľmi bude poruke. Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

Elektrický špiralizér s 3 nadstavcami KULT X WMF

Elektrický špiralizér s 3 nadstavcami KULT X WMF

POPIS Elektrický špiralizér Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele 18/10 Cromargan v matnom prevedení, ktorá je veľmi odolná, kvalitná, hygienická, nechytá pachy ani chute, jednoducho sa čistí a udržiava. Tento prístroj je ideálny pre prípravu zeleninových špirál. Zdravé jedlá tak budete mať hotové za chvíľku. Obsahuje 3 nástavce pre prípravu rôzne širokých špirál zo zeleniny - Tagliatelle (9 mm), Linguine (5 mm), Spaghetti (3 mm). Ideálne na cuketu, mrkvu, repu, atď. Špiralizér sa jednoducho čistí, všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu. Má bezpečnostnú detskú poistku, tak aby prístroj nemohli spustiť deti sami. Nože sú navyše zakryté v prístroji pre väčšiu bezpečnosť. Je tu otvore pre elektrický kábel pre pohodlné skladovanie. Priehľadná nádoba má… (chefshop.sk_ine)

WMF 0416510011 KULT Pro 1,8 l (04.1651.0011)

WMF 0416510011 KULT Pro 1,8 l (04.1651.0011)

Stolný mixér – príkon 1400W, plášť z nerezovej ocele Cromargan®, 25000 ot./min, 3 automatické nastavenia, pulzné funkcie, nastavenie rýchlosti, bezpečná manipulácia WMF Safety Handling, objem 1.8l, sklenená nádoba, nôž z nerezovej ocele, 4 čepele, technológia WMF Perfect Cut, ovládací panel s LED osvetlením Stolný mixér WMF 0416510011 KULT ProEfektívna a rýchla príprava smoothie, pyré a dipovStolný mixér WMF 0416510011 KULT disponuje výkonným 1 400 W motorom s 25 000 otáčkami a kvalitným nerezovým nožom so 4 čepeľami, ktorý sa postará o rýchle a dôkladné spracovanie surovín do jemnej konzistencie. K dispozícii sú 3 automatické programy na prípravu smoothie, pyré či drvenie ľadu. Mixér Kult Pro umožňuje regulovať rýchlosť pomocou otočného voliča a nechýba ani pulzná funkcia na prerušované… (alza.sk)

Vysokorýchlostný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

Vysokorýchlostný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

POPIS Vysokorýchlostný stolný mixér KULT Pro od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Mixér ma elegantný matný vzhľad a je určený pre mixovanie ovocia či zeleniny a rýchlu prípravu ovocných či mliečnych kokteilov, smoothies, pyré, polievok, omáčok a podobne. Mixér je vybavený motorom s variabilným nastavením otáčok o výkone 1600 W (2HP) s až 36 000 otáčkami za minútu a rýchlosťou noža až 500 km/h. 6-krídlový nôž je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele pomocou technolófie Pefect Cut. Mixovacia nádoba s mernou stupnicou o objeme 1,8 l je vyrobená z odolného Tritanu bez obsahu BPA a obsahuje otvor s dávkovacou nádobkou pre pridávanie surovín. Mixor má osvetlený… (chefshop.sk_ine)

Stolný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

Stolný mixér KULT Pro WMF 1,8 l

POPIS Stolný mixér KULT Pro od výrobcu WMF je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózií, nechytá pachy ani chute a má dlhú životnosť. Mixér má elegantný matný vzhľad a je určený najmä pre mixovanie ovocia či zeleniny a rýchlu prípravu ovocných či mliečnych kokteilov, smoothies a podobne. Mixér je vybavený motorom s variabilným nastavením otáčok o výkone 1400 W s až 24 000 otáčkami za minútu a rýchlosťou noža až 275 km/h. 4-krídelný nôž je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Sklenená mixovacia nádoba s mernou stupnicou o objeme 1,8 l obsahuje otvor pre pridávanie surovín. Mixér má osvetlený ovládací panel, na ktorom nájdete niekoľko prednastavených programov, napr. drvenie ľadu alebo smoothies. Mixér disponuje bezpečnostnou… (chefshop.sk_ine)

WMF Jemné sitko do kávovaru

WMF Jemné sitko do kávovaru

Jemné sitko do kávovaru na 6 šálok vhodné do: Kávovar Concept, č. výrobku: 0630076040 Kávovar Kult, č. výrobku: 0631016030 Kávovar Barista, č. výrobku: 0630006040 (kulina.sk)

30-dielna sada antikoro príborov WMF Cromargan® Kult

30-dielna sada antikoro príborov WMF Cromargan® Kult

Príbory patria do každej kuchyne, a tak sa nemusíte zdráhať si ich zaobstarať celý rad. Táto sada od nemeckej značky WMF obsahuje všetko, čo budete k stolovaniu potrebovať. Navyše je vyrobená z kvalitnej antikoro ocele Cromargan®, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou, neobyčajnou odolnosťou a pevnosťou. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom… (bonami.sk)

Elektrický špiralizér s 5 nástavcami KULT Pro WMF

Elektrický špiralizér s 5 nástavcami KULT Pro WMF

POPIS Elektrický špiralizér Kult Pro od výrobu WMF s 5 výmennými nerezovými nožmi vyrobené technológiou Perfect Cut sú mimoriadne ostré a kvalitné. Špiralizér využijete na vytvorenie tenkých dekoratívnych prúžkov či špirál z ovocia alebo zeleniny, využijete ich ako prílohu alebo súčasť do šalátov, cestovín alebo ako ozdobu na dezerty. Nadstavce sa jednoducho vymieňajú. Špiralizér nie je vhodný na príliš mäkké ovocie či zeleninu ako napríklad baklažán. Má detskú poistku a jednoducho sa používa. Nádoba je vyrobená z prehľadného, odolného plastu o objeme 1,25 l. Spodná časť má protišmykové drážky pre stabilitu a bezpečnú manipuláciu. Kábel sa automaticky navíja pre jednoduché uskladnenie. Všetky nadstavce a plastová nádoba sú vhodné do umývačky riadu, okrem samotného stroja.… (chefshop.sk_ine)

Antikoro špiralizér s 5 nadstavcami WMF Kult X

Antikoro špiralizér s 5 nadstavcami WMF Kult X

Kúpte si nového pomocníka do kuchyne od WMF a ušetrite čas pri sporáku. Chytré kúsky plné šikovných funkcií vás budú baviť a zároveň vám uľavia od ťažkej driny kuchára. Urobte si radosť ♥ (bonami.sk)

Stolný multifunkčný mixér KULT X WMF 1,2 l

Stolný multifunkčný mixér KULT X WMF 1,2 l

POPIS Multifunkčný stolný mixér KULT X od výrobcu WMF má 6 sekacích nožov a sú vyrobené z veľmi odolnej a nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Má 2 prednastavené rýchlosti a funkciu pulzovania na miešanie, sekanie, pyré a sekanie. Súčasťou je mixovacia nádoba o objeme 1,2 l, 2 fľašky s objemom 500 ml a 700 ml s vekami, ktoré môžete využiť aj ako cestovnú fľašku. Má tichú prevádzku, je výkonný 900 W a 25 000 otáčok za minútu. ŠPECIFIKÁCIE Dĺžka: 13,4 cm Šírka: 15,7 cm Výška: 39,2 cm Hmotnosť výrobku: 3,3 kg Hmotnosť balenia: 3,9 kg Výkon: 900 W Napätie: 220 - 240 V ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka  a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné produkty značky WMF alebo na podobné produkty ďalších značiek. (chefshop.sk_ine)

WMF Sitko na čaj do šálky Kult

WMF Sitko na čaj do šálky Kult

Sitko na čaj do šálky Kult na jednoduchú prípravu čaju v šálke. Po vylúhovaní môžete sitko odložiť do kompatibilného téglika a nechať ho odkvapkať. Sitko na čaj do šálky Kult WMF obsahuje: Sitko na čaj do šálky dĺžka 10 cm, šírka 4,5 cm Nádobka na odkvapkanie sitka výška 6,5 cm Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (kulina.sk)

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ

Kávovar WMF STELIO Aroma, nerezová oceľ​ od výrobce WMF v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: základná súprava 24 kusov

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: základná súprava 24 kusov

6x lyžica, 6x vidlička, 6x nôž, 6x lyžička na kávu / čajPríbor Kult Cromargan protect od WMF je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Navyše vďaka použitému materiálu je 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škriabancov! Cromargan protect® je vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiále Cromargan protect® nájdete tu. (kulina.sk)

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: nôž na predjedlo/dezert

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: nôž na predjedlo/dezert

Nôž na predjedlo/dezert Kult sa používa na rôzne predjedlá a šaláty, ale tiež na najrôznejšie druhy dezertov, ako napr. zmrzlinové parfait alebo ovocie. Môžete ho prestrieť aj na raňajky, brunch alebo večeru. Nôž na predjedlo/dezert je podobný bežnému nožu, je však vzhľadom na účel jeho použitia pomerne menší. WMF príbor Kult vás presvedčí čistotou a harmóniou tvarov. Jeho kontúry sú v zásade klasické, súčasne však pôsobia prosto a moderne. Všetky časti príboru z kolekcie Kult sú výborne vyvážené a príjemne padnú do dlane. Tento dojem ešte umocňuje ľahké zaoblenie do jednej strany. Hodí sa ku klasickému, ako aj k modernému porcelánu. (kulina.sk)

Antikoro nádobka na maslo WMF Cromargan® Kult, 17 × 12 cm

Antikoro nádobka na maslo WMF Cromargan® Kult, 17 × 12 cm

Dávate si záležať na detailoch? Pre všetkých milovníkov perfekcionizmu, dobrého vkusu a hlavne praktickosti predstavuje WMF svoje kúsky na servírovanie. Kúpte si ich aj do svojej domácnosti a nadchnite nielen seba, ale aj svojich hostí. (bonami.sk)

Antikoro stolový mixér WMF KULT PRO, 1,8 l

Antikoro stolový mixér WMF KULT PRO, 1,8 l

Zadovážte si do kuchyne šikovný kuchynský spotrebič od WMF, ktorý urobí väčšinu práce za vás. Varením tak strávite oveľa menej času, ktorý si potom užijete s priateľmi. (bonami.sk)

Stolný multifunkčný mixér KULT Pro WMF 1,2 l

Stolný multifunkčný mixér KULT Pro WMF 1,2 l

POPIS Multifunkčný stolný mixér KULT Pro od výrobcu WMF má 6 sekacích nožov a sú vyrobené z veľmi odolnej a nehrdzavejúcej nerezovej ocele. Má 3 prednastavené programy, 6 prednastavených rýchlostí a funkciu pulzovania na miešanie, sekanie, pyré a sekanie. Je vhodný aj na sekanie ľadu. Na spodnej strane sú protišmykové body pre stabilnú a bezpečnú prácu. Súčasťou je mixovacia nádoba vyrobená z odolného Tritanu s mernou stupnicou o objeme 1,2 l a integrovaným otvorom pre dopĺňanie surovín, odmerku, 2 mixovacie nádoby s objemom 500 ml a 700 ml s vekami tiež vyrobené z Tritanu, ktoré môžete využiť aj ako cestovnú fľašku, malá nádobka 300 ml pre mixovanie suchých ingrediencií. Má prehľadný displej a 30 000 otáčok za minútu a má tichú prevádzku. Všetky časti okrem samotného mixéra sú… (chefshop.sk_ine)

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: základná súprava 30 kusov

WMF Príbor Kult Cromargan protect®: základná súprava 30 kusov

6x vidlička, 6x lyžica, 6x nôž, 6x dezertná vidlička, 6x lyžička na kávu / čajPríbor Kult Cromargan protect od WMF je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou ochranou proti mechanickému poškodeniu Cromargan protect®. Navyše vďaka použitému materiálu je 150x odolnejší než bežný príbor z nehrdzavejúcej ocele. Aj po rokoch používania bude bez škriabancov! Cromargan protect® je vo všetkých často používaných a intenzívne namáhaných častiach príborov. Viac o materiále Cromargan protect® nájdete tu. (kulina.sk)

WMF Kávovar na filtrovanú kávu KITCHENminis® Aroma

WMF Kávovar na filtrovanú kávu KITCHENminis® Aroma

Kávovar na prekvapkávanú kávu KITCHENminis® obsahuje: 1x kávovar KITCHENminis® 1× sklenená kanvica 1× odnímateľná vložka na filterKávovar na prekvapkávanú kávu KITCHENminis® je vyrobený z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Jeho moderný vzhľad spolu s premyslenou funkčnosťou poteší každého milovníka kávy. Kávovar je vybavený vyberateľnou filtračnou vložkou a sklenenou nádobou s odmernou stupnicou na dve šálky s maximálnym objemom 10 šálok, teda objemom 1,25 litra. Vďaka WMF Aroma Brewing System si vychutnáte dokonalú kávu. Po dovarení kávy sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá kávu udržuje pri optimálnej teplote na servírovanie, a to po dobu 40 minút. Počas tejto doby svieti tlačidlo on/off modou farbou. Potom sa kávovar vypne. Dobu ohrievania môžete prerušiť sami stlačením… (kulina.sk)

Antikoro prístroj na prípravu nápoja WMF Kult X Mix & Go

Antikoro prístroj na prípravu nápoja WMF Kult X Mix & Go

Nedáte dopustiť na ovocné nápoje a smoothie? Vo WMF tiež nie. S týmto kúskom sa vaša kuchyňa premení priamo na nápojové kráľovstvo. Kvalitné materiály a precízne spracovanie sú zárukou dlhoročnej spokojnosti, ktorú vám tento kúsok prinesie. Tak si urobte radosť ♥ (bonami.sk)

WMF Kávovar na prekvapkávanú kávu STELIO

WMF Kávovar na prekvapkávanú kávu STELIO

Kávovar na prekvapkávanú kávu STELIO obsahuje: 1x kávovar STELIO 1× sklenená kanvica V 1,25 l 1× odnímateľná vložka na filterKávovar na prekvapkávanú kávu STELIO od nemeckej značky WMF bol vyrobený v minimalistickom dizajne brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Jeho moderný vzhľad spolu s premyslenou funkčnosťou poteší každého milovníka kávy. Kávovar je vybavený vyberateľnou filtračnou vložkou a sklenenou nádobou s odmernou stupnicou na dve šálky s maximálnym objemom 10 šálok, teda objemom 1,25 litra. Vďaka WMF Aroma Brewing System si vychutnáte dokonalú kávu. Po dovarení kávy sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá kávu udržuje pri optimálnej teplote na servírovanie, a to po dobu 40 minút. Počas tejto doby svieti tlačidlo on/off modou farbou. Potom sa kávovar vypne. Dobu ohrievania… (kulina.sk)

WMF Kávovar na filtrovanú kávu KITCHENminis® Aroma Thermo

WMF Kávovar na filtrovanú kávu KITCHENminis® Aroma Thermo

Kávovar na prekvapkávanú kávu KITCHENminis® Aroma Thermo obsahuje: 1x kávovar KITCHENminis® 1× kanvica z nehrdzavejúcej ocele 1× odnímateľná vložka na filter 1× termohrnček to go z nehrdzavejúcej oceleMinimalistický kávovar na prekvapávanú kávu KITCHENminis® Aroma Thermo je vyrobený z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Jeho moderný vzhľad spolu s dômyselnou funkčnosťou poteší každého milovníka kávy. Kávovar je vybavený vyberateľnou filtračnou vložkou a nerezovou nádobou o objemu 0,75 l (5 šálků po 125 ml). Po dovarení kávy sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá udržuje optimálnu teplotu kávy na servírovanie, a to po dobu 40 minút. Počas tejto doby svieti tlačidlo on/off modrým svetlom. Posléze se kávovar vypne. Dobu ohřívání můžete přerušit sami stlačením… (kulina.sk)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis WMF

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma Thermo KITCHENminis WMF

POPIS Kávovar na prekvapkávanú kávu od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele. Filtračná vložka je vyberateľná a otočná o 180°C a tak uľahčuje plnenie mletej kávy. Po uvarení sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá udržiava nápoj teplý až 40 minút. Vtedy svieti tlačítko on/off namodro ale môžete samo vypnúť tlačítkom off. Nádobu a filter odporúčame umývať ručne. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná pre pohodlnú manipuláciu. Ukazovateľ zásobníku na vodu odmeriava po 2 šálkach. Má ochranu proti prekvapkávaniu. Má 24 hodinový časovač, takže si môžete nastaviť čas a napríklad ráno vstávať už s pripravenou čerstvou kávou. Súčasťou je termohrnček, môžete si vziať pripravenú kávu do práce či na cesty. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje: 1 x kávovar 1 x nerezová kanvica, objem 0,75 l 1… (chefshop.sk_ine)

Smoothie maker WMF Kult X Mix & Go Keep Cool, 300 W

Smoothie maker WMF Kult X Mix & Go Keep Cool, 300 W

Smoothie maker WMF Kult X Mix & Go Keep Cool, 300 W​ od výrobce WMF v kategorii Stolné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

WMF Fľaša 0,3 l k Smoothie mixéru KULT X Mx & Go

WMF Fľaša 0,3 l k Smoothie mixéru KULT X Mx & Go

Odolná a ľahká fľaša na pitie/mixovacia nádoba k mixérom WMF zo série KULT X Mix & Go je vyrobená z odolného Tritanu s objemom 300 ml. Poslúži najskôr na rozmixovanie ovocia a zeleniny pomocou mixéra, potom sa pridaním viečka zmení na cestovnú fľašu s nápojom. Vyrobte si zdravú desiatu jednoducho a rýchlo stlačením tlačidla a vezmite si ju so sebou! Vyrobená z odolného Tritanu bez bisfenolu A Priehľadná, na jednoduchú kontrolu obsahu Tesniace viečko na jednoduché pitie v čiernej farbe Vybavená odmernou stupnicou (100/200/300 ml) Možno umývať v umývačke riadu Použiteľná aj na teplé nápoje, max. do 60 °C K mixéru na smoothie KULT X Mix & Go (kulina.sk)

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma KITCHENminis WMF

Kávovar na filtrovanú kávu Aroma KITCHENminis WMF

POPIS Kávovar na filtrovanú kávu od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele a odolného skla. Filtračná vložka je vyberateľná a otočná o 180°C a tak uľahčuje plnenie mletej kávy. Sklenená nádoba s mernou stupnicou má objem 0,75 l (5 šálok). Po uvarení sa automaticky zapne ohrievacia doska, ktorá udržiava nápoj teplý až 40 minút, vtedy svieti tlačítko on/off namodro ale môžete samo vypnúť tlačítkom off. Sklenenú nádobu a filter odporúčame umývať ručne. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná pre pohodlnú manipuláciu. Ukazovateľ zásobníka na vodu odmeriava po 2 šálkach. Má ochranu proti prekvapkávaniu.  ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje: 1 x kávovar 1 x sklenená kanvica 1 x vložka na filter Výška: 29,4 cm Šírka: 14,6 cm Dĺžka: 20,4 cm Objem: 0,75 l Výkon: 640-760 W Dĺžka kábla: 1… (chefshop.sk_ine)

Antikoro kávovar na prekvapkávanú kávu WMF Thermo To Go, 7,5 dl

Antikoro kávovar na prekvapkávanú kávu WMF Thermo To Go, 7,5 dl

Potrpíte si na kvalitný čaj alebo kávu? V WMF si dali naozaj záležať a vytvorili kúsok ako stvorený do vašej kuchyne. Kvalitné materiály a precízne spracovanie sú zárukou dlhoročnej spokojnosti, ktorú vám tento kúsok prinesie. Tak si urobte radosť ♥ (bonami.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť