Kávovar Melitta Optima Timer ws, biela

Kávovar Melitta Optima Timer ws, biela

Kávovar Melitta Optima Timer ws, biela

Kávovar Melitta Optima Timer ws, biela​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna

Kávovar Melitta Optima Timer black, čierna​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta Aromaboy ws, biela

Kávovar Melitta Aromaboy ws, biela

Kávovar Melitta Aromaboy ws, biela​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Časovač TFA Timer Cube, biela

Časovač TFA Timer Cube, biela

Časovač TFA Timer Cube, biela​ od výrobce tfa v kategorii Časovače - Timer za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta PERFECT CLEAN Espresso (6606206)

Melitta PERFECT CLEAN Espresso (6606206)

Odvápňovač –čistič mliečneho systému  Doprajete svojmu prístroju na espresso náležitú starostlivosť a nezabúdajte na správnu údržbu, jedine tak vás odmení naozaj lahodnou kávou. Čistiaca kvapalina Melitta pre mliečny systém plnoautomatických espress dôkladne čistí súčasti, ktorými prechádza mlieko a odstraňuje jeho prípadné zvyšky a ďalšie usadeniny. Je ideálny pre všetky tohto typu prístroja s nádobkami na mlieko.Kľúčové vlastnostiČistič mliečnych systémov prístrojov na espressoVyčistí zvyšky mlieka a iné usadeninyPoužitie zvyšuje kvalitu pripravovanej kávyobjem:250 ml  (alza.sk)

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 biely

illy Kávovar FrancisFrancis! X7.1 biely

Kávovar FrancisFrancis! X7.1 biely je exkluzívne určený pre inovatívne kapsule illy iperEspresso. Systém zaručuje prípravu dokonalého espressa pohodlne jedným dotykom bez akéhokoľvek zbytočného čistenia a odpadu. Na rozdiel od iných kávovarov metóda iperEspresso používa na prípravu kávy inovatívnu a patentovanú dvojnásobnú extrakciu kávy, ktorá vytvorí kávu s intenzívnou arómou a plnou chuťou. špeciálny tvar kapsúl zaistí bohatú penu. V kapsulách iperEspresso sa nachádza kvalitná káva illy, na akú ste zvyknutí z najlepších kaviarní. Celý proces prebieha len vnútri kapsule, káva nikdy nepríde do styku s kávovarom, čo vždy zaručuje úplne čerstvú šálku kávy rovnakej kvality. Príprava illy espressa v kávovare FrancisFrancis! X7.1 má dva stupne. Počas prvej časti dôjde k zmiešaniu kávy a… (kulina.sk)

Kávovar Clatronic KA3555, biela, strieborná

Kávovar Clatronic KA3555, biela, strieborná

Kávovar Clatronic KA3555, biela, strieborná​ od výrobce Clatronic v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

illy Kávovar FrancisFrancis! Y3.2 iperEspresso biely

illy Kávovar FrancisFrancis! Y3.2 iperEspresso biely

Nový kompaktný kávovar FrancisFrancis! Y3.2 iperEspresso, illy zvládne pripraviť perfektné espresso i šálku lahodnej filtrovanej kávy stlačením jediného tlačidla. Je kompatibilný s kapsulami na kávu a espresso formátu illy iperEspresso. Vďaka šikovnému úzkemu tvaru perfektne zapadne aj do veľmi malého priestoru na vašej kuchynskej linke či v kancelárii. Minimalistický elegantný dizajn sofistikovaného kávovaru Y3.2 iperEspresso je dielom talianskeho návrhára, architekta a umelca Piera Lissoniho. Kávovar Y3.2 iperEspresso je vysoko funkčný a veľmi jednoduchý na obsluhu: Zvoľte kapsulu s obľúbenou kávou pre požadovaný nápoj. Espresso: môžete vyberať z kapsúl iperEspresso, od bezkofeínovej kávy cez špeciality z rôznych regiónov sveta až po tmavú praženú kávu. Filtrovaná káva: vyberať môžete… (kulina.sk)

Espresso Melitta Passione, čierne

Espresso Melitta Passione, čierne

Automatický kávovar v čiernom prevedení s praktickým Auto-cappuccinátorom pre dokonalú mliečnu penu. Melitta Passione umožňuje pripraviť 2 šálky naraz a vďaka systému najlepšie arómu uchová vôňu a chuť vašich kávových zŕn, lebo vždy zomelie a spracuje vždy len potrebné množstvo pre daný šálku. (rozbalene.sk)

Melitta Solo Strieborný (6571856)

Melitta Solo Strieborný (6571856)

Automatický kávovar – systém na extrakciu arómu, len 20cm široký, LED display, 2 kávy súčasne Melitta Solo: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Solo s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť aj vôňu. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, kedy je treba Solo vyčistiť a odvápniť.Úzke vyhotovenieSolo na šírku zaberie iba20 cm, takže je veľmi skromný, čo sa nárokov na priestor týka.Dve kávy narazJedno stlačenie tlačidla stačí na to, aby ste naraz pripravili dve šálky kávy.Prispôsobiteľná výpusťVýpusť… (alza.sk)

Melitta filtre Original 1 × 4/40 (6657291)

Melitta filtre Original 1 × 4/40 (6657291)

Kávové filtre – pre prekvapkávače Melitta Univerzálne filtre do kávovarov vyrobené zo špeciálneho papiera Aromapor. Jedinečnosť tohto papiera spočíva v jeho jemnej štruktúre, ktorá zabezpečí, že do šálky s kávou presiakne len tá najlepšia chuť.Typ: 1 × 4Počet kusov: 40Farba: Biela (alza.sk)

Tlačidlo Eaton Q25LT-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25LT-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25LT-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Tlačidlo Eaton Q18LT-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q18LT-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q18LT-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

MELITTA PRO AQUA (6546281)

MELITTA PRO AQUA (6546281)

Náhradný filter – espressá Bistro, Lounge, Lattea, Solo, aktívne uhlie Vychutnajte si skutočný pôžitok z kávy vďaka týmto novým filtrom značky Mellita. Tento filter čistí vodu od vodného kameňa vďaka aktívnemu uhliu a zlepšuje tak chuť kávy. Filtrovací cartrige je vhodný pre prístroje Mellita Bistro, Lattea, Solo, Cafeo a Lounge. (alza.sk)

Tlačidlo Eaton Q18D-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q18D-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q18D-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Tlačidlo Eaton Q25LTR-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25LTR-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25LTR-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DeLonghi EN560.W Lattissima Touch kávovar, biely

DeLonghi EN560.W Lattissima Touch kávovar, biely

Kapsulové EN560.W (realshop.sk)

Kávovar Bosch Haushalt TKA8011, biela, antracitová

Kávovar Bosch Haushalt TKA8011, biela, antracitová

Kávovar Bosch Haushalt TKA8011, biela, antracitová​ od výrobce Bosch Haushalt v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta Solo & Milk Strieborný (6613204)

Melitta Solo & Milk Strieborný (6613204)

Automatický kávovar – systém na extrakciu arómy, integrovaná parná tryska, LED display, 2 kávy súčasne Melitta Solo & Milk: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Solo & Milk s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť aj vôňu. Obsahuje navyše aj parnú trysku, umožňujúcu prípravu mliečnych variantov káv Cappuccino alebo Macchiato. Ovládanie kávovaru tiež nie je nijak zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, kedy je potrebné Solo & Milk vyčistiť a odvápniť.Úzke vyhotovenieSolo & Milk na šírku zaberie iba 20 cm, takže je veľmi… (alza.sk)

Melitta Anti Calc espresso (6762512)

Melitta Anti Calc espresso (6762512)

Odvápňovač pre espressá, 2x 40 g Práškový odvápňovač pre plne automatické kávovary a prístroje na prípravu jednotlivých porcií. Šetrne a dôkladne odstráni vápenaté usadeniny vďaka sile kyseliny citrónovej. Balené v dvoch vreckách po 40 gramoch.  (alza.sk)

Tlačidlo Eaton Q25D-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25D-WS, biela, 1 ks

Tlačidlo Eaton Q25D-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta Perfect Clean espresso (6762481)

Melitta Perfect Clean espresso (6762481)

Odvápňovač – pre espressá, tablety, 4× 1.8g Čistiace tablety pre plne automatické kávovary a prístroje na prípravu jednotlivých porcií. Silou aktívneho kyslíka odstránia usadeniny kávy, tuky a oleje, ktoré ohrozujú chuť kávy; šetrne a dôkladne odstránia aj odolné usadeniny. Balenie obsahuje štyri tablety s hmotnosťou 1,8 g. (alza.sk)

Melitta Anti Calc tekutý (6762517)

Melitta Anti Calc tekutý (6762517)

Odvápňovač 250 ml Tekutý odvápňovač najmä vhodný pre kávovary alebo rýchlovarné kanvice. Vďaka kyseline citrónovej rýchlo odstráni všetky vápenaté usadeniny vo vašom prístroji a tým aj pozitívne pôsobí na jeho výkonnosť. Jedno balenie obsahuje 250 ml tekutiny.Parametre a špecifikácia:Objem:250 ml (alza.sk)

Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.19 €. Pokud máte ve svém okolí čerstvé nebo nastávající rodiče a hledáte pro ně nějaký originální dárek, právě jste ho našli. Tam, kde byste na obyčejných nástěnných hodinách čekali čísla, najdete na těchto hodinách místo nich piktogramy, které budou rodičům připomínat, kdy děťátko nakrmit, kdy přebalit a kdy se psychicky připravit na možný křik. Den čerstvých rodičů se totiž řídí spíše denním režimem děťátka než tím, kolik je ve skutečnosti hodin.Originální a legrační dárek pro čerstvé rodiče. Průměr: 30 cm Ciferník je chráněn sklem Pogumovaný rám Napájení: 1 x AA baterie (není součástí balení)1 x Hodiny Baby Timer (kokiskashop.sk)

Melitta Passione Strieborný (6708771)

Melitta Passione Strieborný (6708771)

Automatický kávovar – 2 šálky jedným stlačením, LED displej, automatické čistenie a odvápnenie Melitta Passione: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Passione s unikátnym systémom na extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvomi tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť i vôňu. Navyše obsahuje aj systém Auto-Cappuccinatore, umožňujúci prípravu mliečnych variantov káv Cappuccino alebo Macchiato. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, keď je potrebné Melitta Passione vyčistiť a odvápniť.Dômyselné funkcieS funkciou Bean to Cup namelie kávovar vždy presné množstvo zŕn pre danú… (alza.sk)

Melitta Solo Čierny (6553104)

Melitta Solo Čierny (6553104)

Automatický kávovar – systém na extrakciu arómy, len 20cm široký, LED display, 2 kávy súčasne Melitta Solo: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Solo s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť aj vôňu. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, kedy je treba Solo vyčistiť a odvápniť.Úzke vyhotovenieSolo na šírku zaberie iba20 cm, takže je veľmi skromný, čo sa nárokov na priestor týka.Dve kávy narazJedno stlačenie tlačidla stačí na to, aby ste naraz pripravili dve šálky kávy.Prispôsobiteľná výpusťVýpusť… (alza.sk)

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 1 šálka biela

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 1 šálka biela

(profikuchar.sk)

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 3 šálky biela

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 3 šálky biela

(profikuchar.sk)

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 6 šálok biela

Tescoma kávovar PALOMA Colore, 6 šálok biela

(profikuchar.sk)

Pákový kávovar Sage The Bambino Plus, biela

Pákový kávovar Sage The Bambino Plus, biela

Pákový kávovar Sage The Bambino Plus, biela​ od výrobce Sage v kategorii Espressa a kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta Passione One Touch Strieborný (6758086)

Melitta Passione One Touch Strieborný (6758086)

Automatický kávovar – dotykový displej, systém na extrakciu arómy, 2 šálky jedným dotykom Melitta Passione One Touch: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Passione One Touch s unikátnym systémom na extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvomi tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť i vôňu. Navyše obsahuje aj receptúry na prípravu až 10 druhov káv vrátane špeciálnych variantov Ristretto či Lungo. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, keď je potrebné Melitta Passione One Touch vyčistiť a odvápniť.Stačí len dotykČi si už chcete dať nejakú kávovú špecialitu alebo len… (alza.sk)

Melitta ANTI CALC (250 ml) (6761119)

Melitta ANTI CALC (250 ml) (6761119)

Odvápňovač – ANTI CALC Tekutý bio-odvápňovač univerzálny (250ml) Tekutý bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pre kávovary a rýchlovarné kanvice. Kyselina citrónová odstraňuje vápenaté usadeniny a tým napomáha predlžovaniu životnosti prístroja a zvyšovaniu jej výkonnosti. Kľúčové vlastnosti odvápňovača Melitta ANTI CALC, objem 250 ml Odvápňovač pre kávovary a rýchlovarné kanviceTekutý bio-odvápňovač je zdravotne nezávadnýKyselina citrónová odstraňuje vápenaté usadeninyOdvápňovač Melitta ANTI CALC udržiava prístroj čistý a predlžuje jeho životnosť (alza.sk)

Melitta Passione One Touch Čierny (6758087)

Melitta Passione One Touch Čierny (6758087)

Automatický kávovar – dotykový displej, systém na extrakciu arómy, 2 šálky jedným dotykom Melitta Passione One Touch: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Passione One Touch s unikátnym systémom na extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvomi tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť i vôňu. Navyše obsahuje aj receptúry na prípravu až 10 druhov káv vrátane špeciálnych variantov Ristretto či Lungo. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, keď je potrebné Melitta Passione One Touch vyčistiť a odvápniť.Stačí len dotykČi si už chcete dať nejakú kávovú špecialitu alebo len… (alza.sk)

Digitálny časovač Timer 60

Digitálny časovač Timer 60

Digitálny časovač s pevne nastaveným časom odpočítavania 60 min. Napojený spotrebič sa po stlačení START tlačidla vypne po 60 minútach. Stlačením STOP tlačidla okamžite vypnete prístroj. Max. výkon 3680 W·S detskou poistkou·2 pólové prepínanie Čas 60 min sa nedá meniť. (conrad.sk)

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-WS, biela, 1 ks

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-WS, biela, 1 ks

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-WS, biela, 1 ks​ od výrobce Hicon v kategorii Cinch konektory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta ANTI CALC (4× 40g) (6761123)

Melitta ANTI CALC (4× 40g) (6761123)

Odvápňovač – Melitta ANTI CALC Práškový bio-odvápňovač pre espresso a kapsľové kávovary (4× 40g) Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pre espresso a kapsľové kávovary. Kyselina citrónová šetrne odstraňuje vápenaté usadeniny, čím napomáha zvyšovaniu výkonnosti prístroja a predlžovaniu jeho životnosti.Kľúčové vlastnosti odvápňovača Melitta ANTI CALC, 4× 40 gramovOdvápňovač pre espressá a kávovaryPráškový bio-odvápňovač je zdravotne neškodnýIndividuálne dávkovanieKyselina citrónová šetrne odstraňuje vápenaté usadeninyOdvápňovač Melitta ANTI CALC predlžuje životnosť prístroja a zvyšuje jeho výkon (alza.sk)

Melitta Solo Ryze čierny (6708702)

Melitta Solo Ryze čierny (6708702)

Automatický kávovar – systém na extrakciu arómy, len 20cm široký, LED display, 2 kávy súčasne Melitta Solo: pre milovníkov pravej kávyAutomatický kávovar Solo s unikátnym systémom pre extrakciu arómy pochádza od známeho špecialistu na kávu, firmy Melitta. S dvoma tryskami dokáže pripraviť až dve šálky kávy naraz a vďaka precíznemu mlynčeku dokonale spracuje zrná a dostane z nich všetku chuť aj vôňu. Ovládanie kávovaru nie je nijako zložité: všetko vám sprostredkuje prehľadný LED displej, a to vrátane signalizácie v momente, kedy je treba Solo vyčistiť a odvápniť.Úzke vyhotovenieSolo na šírku zaberie iba20 cm, takže je veľmi skromný, čo sa nárokov na priestor týka.Dve kávy narazJedno stlačenie tlačidla stačí na to, aby ste naraz pripravili dve šálky kávy.Prispôsobiteľná výpusťVýpusť… (alza.sk)

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-00-WS, biela, 10 ks

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-00-WS, biela, 10 ks

Kódovací krúžok Hicon HI-XC-00-WS, biela, 10 ks​ od výrobce Hicon v kategorii Cinch konektory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 300…

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 300 ws biela

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 300 ws biela​ od výrobce ESYLUX v kategorii Vonkajšie reflektory - rozptylové za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Dvojitý tlakový spínač Eaton M22-DDL-WS, biela, čierna, 1 ks

Dvojitý tlakový spínač Eaton M22-DDL-WS, biela, čierna, 1 ks

Dvojitý tlakový spínač Eaton M22-DDL-WS, biela, čierna, 1 ks​ od výrobce Eaton v kategorii Tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Timer Moo Moo The Cow

Timer Moo Moo The Cow

Merateľný čas: 60 min. (vivrehome.sk)

Časovač TFA Timer Cube, červená

Časovač TFA Timer Cube, červená

Časovač TFA Timer Cube, červená​ od výrobce tfa v kategorii Časovače - Timer za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta Swirl PH 99/4 MP Plus

Melitta Swirl PH 99/4 MP Plus

Vrecká do vysávača – Swirl Vrecká do vysávačov PH 99/4 MP Plus Vrecká do vysávača Melitta Swirl PH 99/4 MP Plus zaručia veľmi efektívnu filtráciu zmesového prachu a nečistôt. Súčasťou balenia sú 4 vrecká a filter, ktorý zaistí maximum vnímateľnej čistoty. Filtračná vrstva zachytáva klasický prach, rovnako ako alergénny jemný peľový prach, spóry plesní aj baktérie. Swirl AirSpace technológia pritom umožní rovnomerné rozloženie vrecka a tým aj dlhú dobu jeho použiteľnosti, vďaka čomu sa vrecko nemusí často meniť. Vrecká do vysávača Melitta Swirl PH 99/4 MP Plus sú kompatibilné s vysávačmi AEG a Electrolux. Kľúčové vlastnosti vreciek do vysávača Melitta Swirl PH 99/4 MP PlusVrecká do vysávačov AEG a ElectroluxSúčasťou balenia 4 vrecúška a filterFiltračná vrstva zachytáva… (alza.sk)

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 150…

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 150 ws biela

Vysokonapäťová halogénová lampa vonkajšie svietidlo ESYLUX AF S 150 ws biela​ od výrobce ESYLUX v kategorii Vonkajšie reflektory - rozptylové za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Časovač TFA Timer Cube, čierna

Časovač TFA Timer Cube, čierna

Časovač TFA Timer Cube, čierna​ od výrobce tfa v kategorii Časovače - Timer za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Minútka Antic Line Red timer

Minútka Antic Line Red timer

Nádych starých časov a kúzlo retro štýlu, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov z rokov šesťdesiatych, a tak len čakajú, až vám ich budú rozprávať. (bonami.sk)

Tefal GC461B34 SuperGrill Timer XL

Tefal GC461B34 SuperGrill Timer XL

Elektrický gril – liate odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom, nastaviteľný termostat so 4 polohami, režim restovanie Max, poloha kontaktného alebo otvoreného grilu pri 180°, náklon 3° na grilovanie pod optimálnym uhlom, možnosť odtekania tuku, tácka na šťavu s veľkým objemom, platne a tácku je možné umývať v umývačke, digitálny časovač s budíkom Tefal GC461B34 SuperGrill Timer XLViacúčelový kontaktný gril TefalS domácim kontaktným elektrickým grilom Tefal GC461B34 SuperGrill Timer XL si vychutnáte grilovanie s rodinou a priateľmi kedykoľvek bez ohľadu na počasie. Grilovať totiž môžete ako v kuchyni na stole, tak vonku v záhrade. Grilovať budete môcť všetky druhy surovín. Perfektne prepečeným mäsom, alebo lahodnou grilovanou zeleninou ohromíte aj tých najnáročnejších stravníkov a… (alza.sk)

Tréningový nahrávač One Timer Passer

Tréningový nahrávač One Timer Passer

Tréningový nahrávač One Timer Passer je kvalitná hokejová pomôcka vhodná pre všetkých hráčov, ktorí chcú pracovať na rozvoji svojich zručností. (sportobchod.sk)

Melitta Filtre 1x4/80 GOURMET hnedé (6659479)

Melitta Filtre 1x4/80 GOURMET hnedé (6659479)

Filter - na kávu  Balenie Melitta Filtre 1x4/80 GOURMET obsahuje 80 ks jednorazových filtrov na kávu hnedej farby určených do kávovarov. Veľkou prednosťou filtrov sú tri unikátne aróma zóny, ktoré zaisťujú plné rozvinutie chuti a vône vašej kávy. Každá zóna obsahuje odlišné množstvo aróma pórov pre optimálne rozvinutie vône. Vďaka týmto zónam získa káva vynikajúcu chuť a svoju typickú arómu. Balenie jednorázových filtrov je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí si radi vychutnajú nádherne voňajúcu šálku lahodnej kávy.Parametre a špecifikácie:Rozmery:4,7 × 13,2 × 19,8 cmHmotnosť:0,18 kgFarba:hnedáObsah balenia:80 ks filtrov  (alza.sk)

Melitta Anti Calc tablety 4×12g (6750343)

Melitta Anti Calc tablety 4×12g (6750343)

Odvápňovač tablety pro odstranění vodního kamene, 4ks Odvápňovacie tablety Melitta pre všetky kávovary a rýchlovarné kanvice. Za pomoci obsiahnutej kyseliny citrónovej, tablety ľahko a dôkladne vyčistia vaše spotrebiče, čím zlepšujú výkon a v neposlednom rade aj životnosť. Balenie obsahuje 4 čistiace tablety.Parametre a špecifikáciePočet tabliet v balení:4Hmotnosť tablety:12 g (alza.sk)

Melitta filtre Original 1×2/40 (6763169)

Melitta filtre Original 1×2/40 (6763169)

Kávové filtre – pre prekvapkávače Melitta Univerzálne filtre do kávovarov vyrobené zo špeciálneho papiera Aromapor. Jedinečnosť tohto papiera spočíva v jeho jemnej štruktúre, ktorá zaistí, že do šálky s kávou presiakne len tá najlepšia chuť.Typ: 1 × 2Počet kusov: 40Farba: Biela (alza.sk)

Kapslový kávovar SENSEO® HD6554/10 Original HD6554/10, biela

Kapslový kávovar SENSEO® HD6554/10 Original HD6554/10, biela

Kapslový kávovar SENSEO® HD6554/10 Original HD6554/10, biela​ od výrobce SENSEO® v kategorii Senseo, Kaffeepadmaschinen za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Sviečka s LED žiarovkou Timer Light

Sviečka s LED žiarovkou Timer Light

Používa 1 LED-ku.Životnosť LED-ky: 5000 hodín.Používa 3 batérie typu AA, nezahrnuté.Má vypínač a časovač. (vivrehome.sk)

Časovač TFA Tee-Timer Cube, zelená

Časovač TFA Tee-Timer Cube, zelená

Časovač TFA Tee-Timer Cube, zelená​ od výrobce tfa v kategorii Časovače - Timer za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-110P/WS SPE-110P/WS, IP65, biela,…

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-110P/WS SPE-110P/WS, IP65, biela, 1 ks

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-110P/WS SPE-110P/WS, IP65, biela, 1 ks​ od výrobce Monacor v kategorii Vonkajšie reproduktory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Pákový kávovar Sage The Barista Touch, 2400 W, biela, čierna

Pákový kávovar Sage The Barista Touch, 2400 W, biela, čierna

Pákový kávovar Sage The Barista Touch, 2400 W, biela, čierna​ od výrobce Sage v kategorii Espressa a kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-284/WS SPE-284/WS, IP65, biela, 1…

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-284/WS SPE-284/WS, IP65, biela, 1 ks

Vonkajšie reproduktory Monacor SPE-284/WS SPE-284/WS, IP65, biela, 1 ks​ od výrobce Monacor v kategorii Vonkajšie reproduktory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Melitta káva 1 × 4/80 Gourmet MILD (6687878)

Melitta káva 1 × 4/80 Gourmet MILD (6687878)

Filter – na kávu Univerzálne filtre do kávovarov vyrobené zo špeciálneho papiera Aromapor. Jedinečnosť tohto papiera spočíva v jeho jemnej štruktúre, ktorá zaistí, že do šálky s kávou presiakne len tá najlepšia chuť.Typ: 1 × 4Počet kusov: 80Účinnosť: mierna (alza.sk)

Melitta káva 1x4 / 80 Gourmet INTENSE (6763159)

Melitta káva 1x4 / 80 Gourmet INTENSE (6763159)

Filter na kávu Univerzálne filtre do kávovarov vyrobené zo špeciálneho papiera Aromapor. Jedinečnosť tohto papiera spočíva v jeho jemnej štruktúre, ktorá zaistí, že do šálky s kávou presiakne len tá najlepšia chuť.Typ: 1 x 4Počet kusov: 80Účinnosť: vysoká (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť