Kavovary a espressa male spotrebice

Electrolux Sada čistících prostředků pro kuchyňské spotřebiče

Electrolux Sada čistících prostředků pro kuchyňské spotřebiče

SADA ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ kuchyň. spotřebičů<br /> <br /> Obsahuje:<br /> <br /> <ul><li>čistič nerezových ploch spray 250ml</li> <li>čistič trouby 250ml</li> <li>čistič chladničky spray 250ml </li> <li>čistící utěrku</li></ul><br /> <b>Bezpečnostní upozornění:</b><br /> R10 Hořlavý. <br /> R36 Dráždí oči. <br /> R36/37/38 Dráždí oči, dýchací orgány a kůži. <br /> <br /> H315 Dráždí kůži. <br /> H319 Způsobuje vážné podráždění očí. <br /> H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. <br /> H226 Hořlavá kapalina a páry.<br /> <br /> P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. <br /> P102… (hej.sk)

HG RainBoard zákl. těleso 4 spotřebiče 15312180

HG RainBoard zákl. těleso 4 spotřebiče 15312180

 ,, Farba: , Materiál: (siko.sk)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

Filter do kávovaru skrutkovací, vhodné pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, Siemens  Vodný filter MAXX CC427 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky AEG, Bosch, Siemens. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiaduce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, SiemensZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:AEG  - CaFamosa CF80, CF81, CF85, CF90, CF95, CF120, CF300,… (alza.sk)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Filter do kávovaru vhodné pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza, Gaggia  Vodný filter Maxxo CC465 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky Philips Saeco, Lavazza a Gaggia. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiadúce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza a GaggiaZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:Philips… (alza.sk)

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICD200

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICD200

<b>Odstraňuje vodní kámen pro skvělou kávu</b><br /> Hromadění vodního kamene ovlivňuje délku varu vody a dokonce i chuť kávy. Udržujte funkci vašeho kávovaru pro trvale dobrou kávu pravidelným použitím odstraňovače vodního kamene v souladu s jeho pokyny.<br /> <br /> <ul><li class="circle_list">ECODecalk Mini - Odvápňovač pro kávovary - odstraňuje vodní kámen</li> <li class="circle_list">zajišťuje dobrou chuť kávy</li> <li class="circle_list">zachovává optimální provoz spotřebiče</li></ul><br /> <b>Bezpečnostní upozornění:</b><br /> H318 = Způsobuje vážné poškození očí. <br /> H315 = Dráždí kůži.<br /> P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. <br /… (hej.sk)

Scanpart pro kávovary 10 ks (381471)

Scanpart pro kávovary 10 ks (381471)

<b>Čistiace tablety do kávovaru </b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">vyčistia zvyšky po káve, tuku a nečistote • v balení 10 ks po 1 g</li></ul><br /> MAXX Čistiace tablety pre kávovary<br /> Nepodceňte údržbu svojho kávovaru a doprajte mu čo najlepšiu čistiacu kúru. Tablety MAXX sú priam stvorené na to, aby vám uľahčili celú procedúru čistenia a ušetrili vám ako energiu, tak drahocenný čas.<br /> <br /> V balení sa nachádza celkom 10 tabliet, ktoré sa postarajú o zvyšky kávy, tuku a nečistoty vo vašom kávovare. Vy tak budete mať možnosť si znova vychutnať vašu obľúbenú kávu z čistého a nezaneseného prístroja. (hej.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary Krups

Maxxo Vodný filter pre kávovary Krups

Maxxo CC428 skrutkovací vodný filter vhodný pre kávovary KRUPS zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC428 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary KRUPS. (4home.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary DeLonghi

Maxxo Vodný filter pre kávovary DeLonghi

Maxxo CC002 vodný filter vhodný pre kávovary DeLonghi zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter MAXXO CC002 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť aj arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite životnosť svojho kávovaru. Vhodné pre kávovary DeLonghi - Combi, Espresso, ECAM23, ECAM 24, Magnifica S, PrimaDonna, PrimaDonna Avant, PrimaDonna Exclusive, PrimaDonna S. Ako originál DeLonghi DLS C002. (4home.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary Philips Saeco

Maxxo Vodný filter pre kávovary Philips Saeco

Maxxo CC465 vodný filter vhodný pre kávovary Philips Saeco, Lavazza, Gaggia zlepšuje kvalitu vody pri príprave kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC465 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary Philips Saeco, Lavazza, Gaggia, Saeco, SPID, Ako originál Brita / mave Intenza +, CA6702 / 00, RI9113, 151081. (4home.sk)

SCANPART TEKUTY ODVAPNOVAC PRE KAPSULOVE KAVOVARY 250 ML

SCANPART TEKUTY ODVAPNOVAC PRE KAPSULOVE KAVOVARY 250 ML

TEKUTÝ ODVÁPŇOVAČ PRE KAPSULOVÉ KÁVOVARY . Špeciálny tekutý odvápňovací prostriedok pre kapsulové kávovary (Dolce Gusto Nespresso, Tassimo a pod.). Neutrálna chuť a vôňa. . Vysoká kvalita odstraňovania vodného kameňa. . (andreashop.sk)

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICF200 1 ks

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICF200  1 ks

<b>Coffee Machine Filtr</b> - snižuje tvorbu vodního kamene a vylepšuje tak kvalitu vody<br /> vylepšuje chuť a vůni<br /> zvyšuje účinnost a hospodárnost spotřebiče (hej.sk)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

Odvápňovač – účinne odstraňuje vápenaté usadeniny, rýchlo a bezpečne, môže predĺžiť životnosť a výkon spotrebiča účinným odstraňovaním vodného kameňa, pri odvápňovaní parnej rúry by ste mali používať ochranné rukavice Hlavne v oblastiach s tvrdou vodou je nutné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH, ako tradičný výrobca, si to dobre uvedomuje, a preto sú súčasťou jej ponuky aj spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patrí aj tekutý odstraňovač vodného kameňa. Ide o veľmi účinný prípravok, ktorý vám pomôže udržať váš kávovar, parnú rúru, alebo aj rýchlovarnú konvicu v dobrom stave. Odvápňovač BOSCH zabezpečí účinné odstránenie usadenín vápnika zo všetkých kľúčových miest vašich … (alza.sk)

Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

Maxxo CC427 skrutkovací vodný filter vhodný pre kávovary AEG, Bosch, Siemens zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC427 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary AEG, Bosch, Siemens ako originál Claris, AEG 9000849514, Bosch TCZ 6003, Siemens TZ 60003 (4home.sk)

Ostatní - HL kompletační sada pro dva spotřebiče pračka,myčka,sušička…

Ostatní - HL kompletační sada pro dva spotřebiče pračka,myčka,sušička, pro HL4000 HL4000.2 (HL4000.2)

Kompletační sada vhodná k HL4000.0, zápachová uzávěrka pro 2 spotřebiče -pračka/myčka,sušička prádla a také odvod kondenzátu. Vložka ZU se namontuje do předinstalační sady HL4000.0 a je lehce přístupná pro účely údržby. Je určena pro současné připojení dvou spotřebičů s vypouštěním vody (pračka, myčka nádobí, sušička prádla, odvod kondenzátu). Dodávka obsahuje: vložka zápachové uzávěrky se vztlakovým uzávěrem a dvěmi přípojkami, krytka s nerezové oceli, 2x kolenová přípojka pro pračky/myčky a 1x kolenová přípojka pro sušičku prádla a závitový kroužek. Ean: 9003076041640 (svet-kupelne.sk)

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks …

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks (311864)

Odvápňovač – vhodný na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch, varných kanviciach a zásobníkoch teplej vody, účinne, rýchlo a spoľahlivo odstraňuje vápenaté usadeniny, môže zvýšiť životnosť a výkon zariadenia, vhodný na použitie odvápňovacieho programu pre kávovary, prosím použite 2 odvápňovacie tablety, odvápňovač nie je vhodný pre potiahnuté alebo smaltované zariadenia, s výnimkou povrchov odolných voči kyselinám Obzvlášť v oblastiach s tvrdou vodou je potrebné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH ako tradičný výrobca je si toho dobre vedomá, a preto sú súčasťou jej ponuky tiež spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patria aj tablety na odstránenie vodného kameňa. Ide o veľmi účinný… (alza.sk)

HAMA 111889 ODMASTOVACIE/CISTIACE TABLETY (NIELEN) PRE AUTOMATICKE…

HAMA 111889 ODMASTOVACIE/CISTIACE TABLETY (NIELEN) PRE AUTOMATICKE KAVOVARY, 10 ks

Hama 00111889 (andreashop.sk)

Rioba Cremoso kapsule 10x5g

Rioba Cremoso kapsule 10x5g

Vyvážená zmes Arabiky s jemnou príchuťou kakaa. Vhodná na prípravu Ristretta a Espressa a pre všetky kávovary Nespresso®. (bevmarket.sk)

XAVAX 110766 COFFEE CLEAN, SPECIALNY CISTIACI PROSTRIEDOK PRE PLNE…

XAVAX 110766 COFFEE CLEAN, SPECIALNY CISTIACI PROSTRIEDOK PRE PLNE AUTOMATICKE KAVOVARY, 250 ML

Xavax Coffee Clean. Hlasitosť: 250 mililiter, Materiál: Čerpadlo, Farba: šedá (andreashop.sk)

Lucaffé Espresso Bar, zrnková, 1000 g (Lucaffe Espresso bar)

Lucaffé Espresso Bar, zrnková, 1000 g (Lucaffe Espresso bar)

Káva – zrnková, 1000g, zmes, 1ks Zmes kávy typu Arabica a Robusta s výraznejšou kyslou, ale zaoblenou chuťou a vôňou, sa používa väčšinou v baroch a reštauráciách vďaka svojej špecifickej a nezameniteľnej charakteristike. V tomto cuvee je poznať jemne ovocnú chuť, a kto kávu ochutná, môže mať aj pocit pitia horúcej čokolády.Parametre:TypZrnkováHmotnosť:1 kgBalenie:Vákuové (alza.sk)

Rioba Intenso kapsule 10x5g

Rioba Intenso kapsule 10x5g

Zmes najkvalitnejšej Arabiky zo Strednej a Južnej Ameriky v kombinácii s malým podielom vybranej africkej Robusty. Zmes s ľahkou kyslosťou, ovocnými tónmi a vyváženou chuťou. Vhodná na prípravu Ristretta a Espressa a pre všetky kávovary Nespresso®. (bevmarket.sk)

Bosch TASSIMO TAS3202

Bosch TASSIMO TAS3202

Espresso 1300W, 3.3bar, prietokové ohrievanie, nádrž na vodu 0.8l, kapsle T Disc, LED ukazovatele, čierna (esat.sk)

Secrid Miniwallet Veg Espresso hnedé MVg-Espresso - vyskúšajte osobne…

Secrid Miniwallet Veg Espresso hnedé MVg-Espresso - vyskúšajte osobne v obchode

Naša najznámejšia peňaženka Secrid Miniwallet pre perfektnú všestrannosť. Miniwallet je kompaktný a prekvapivo obsažný. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa hodí do každého vrecka Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jednoduchým pohybom, pripraveným na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohýbaním, lámaním a neželanou bezdrôtovou komunikáciou Pojme: - 4 embosované alebo 6 plochých kariet - 4 ďalšie karty - Bankovky - Vizitky Koža Koža je vyrobená z európskych hovädzej kože, zafarbená anilínom. Viac informácii o druhoch kože a postupe jej spracovania nájdete na stránkach Secrid. Veľkosť a hmotnosť 65 x 102 x 21 mm 72 g (shooos.sk)

Secrid Miniwallet Veg Espresso hnedé MVg-Espresso - vyskúšajte osobne…

Secrid Miniwallet Veg Espresso hnedé MVg-Espresso - vyskúšajte osobne v obchode

Naša najznámejšia peňaženka Secrid Miniwallet pre perfektnú všestrannosť. Miniwallet je kompaktný a prekvapivo obsažný. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa hodí do každého vrecka Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jednoduchým pohybom, pripraveným na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohýbaním, lámaním a neželanou bezdrôtovou komunikáciou Pojme: - 4 embosované alebo 6 plochých kariet - 4 ďalšie karty - Bankovky - Vizitky Koža Koža je vyrobená z európskych hovädzej kože, zafarbená anilínom. Viac informácii o druhoch kože a postupe jej spracovania nájdete na stránkach Secrid. Veľkosť a hmotnosť 65 x 102 x 21 mm 72 g (shooos.sk)

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 46-47

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 46-47

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 46-47.Materiál: Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Je antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní. Má schopnosť tlmenia otrasov a dopadov pri chôdzi. Veľkostné varianty ženy: W6 (36/37), W7 (37/38), W8 (38/39), W9 (39/40), W10 (41/42), W11 (42/43), W12 ( 43/44). Veľkostné varianty muži: M4 (36/37), M5 (37/38), M6 (38/39), M7 (39/40), M8 (41/42), M9 (42/43), M10 ( 43/44), M11 (45/46), M12 (46/47), M13 (48/49). Upozornenie: produkty Crocs sú navrhnuté tak, aby v nich mala noha vôľu - ak máte polovičnú veľkosť, odporúčame objednať číslo väčšie! Papuče od značky Crocs, vrchná časť vyrobená z kože, oceníte aj masážne lôžko, nastaviteľný pásik pre fixáciu a oporu klenby, obuv, ktorú si… (vivantis.sk)

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 41-42

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 41-42

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 41-42.Materiál: Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Je antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní. Má schopnosť tlmenia otrasov a dopadov pri chôdzi. Veľkostné varianty ženy: W6 (36/37), W7 (37/38), W8 (38/39), W9 (39/40), W10 (41/42), W11 (42/43), W12 ( 43/44). Veľkostné varianty muži: M4 (36/37), M5 (37/38), M6 (38/39), M7 (39/40), M8 (41/42), M9 (42/43), M10 ( 43/44), M11 (45/46), M12 (46/47), M13 (48/49). Upozornenie: produkty Crocs sú navrhnuté tak, aby v nich mala noha vôľu - ak máte polovičnú veľkosť, odporúčame objednať číslo väčšie! Papuče od značky Crocs, vrchná časť vyrobená z kože, oceníte aj masážne lôžko, nastaviteľný pásik pre fixáciu a oporu klenby, obuv, ktorú si… (vivantis.sk)

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 42-43

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 42-43

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 42-43.Materiál: Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Je antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní. Má schopnosť tlmenia otrasov a dopadov pri chôdzi. Veľkostné varianty ženy: W6 (36/37), W7 (37/38), W8 (38/39), W9 (39/40), W10 (41/42), W11 (42/43), W12 ( 43/44). Veľkostné varianty muži: M4 (36/37), M5 (37/38), M6 (38/39), M7 (39/40), M8 (41/42), M9 (42/43), M10 ( 43/44), M11 (45/46), M12 (46/47), M13 (48/49). Upozornenie: produkty Crocs sú navrhnuté tak, aby v nich mala noha vôľu - ak máte polovičnú veľkosť, odporúčame objednať číslo väčšie! Papuče od značky Crocs, vrchná časť vyrobená z kože, oceníte aj masážne lôžko, nastaviteľný pásik pre fixáciu a oporu klenby, obuv, ktorú si… (vivantis.sk)

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 43-44

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 43-44

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 43-44.Materiál: Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Je antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní. Má schopnosť tlmenia otrasov a dopadov pri chôdzi. Veľkostné varianty ženy: W6 (36/37), W7 (37/38), W8 (38/39), W9 (39/40), W10 (41/42), W11 (42/43), W12 ( 43/44). Veľkostné varianty muži: M4 (36/37), M5 (37/38), M6 (38/39), M7 (39/40), M8 (41/42), M9 (42/43), M10 ( 43/44), M11 (45/46), M12 (46/47), M13 (48/49). Upozornenie: produkty Crocs sú navrhnuté tak, aby v nich mala noha vôľu - ak máte polovičnú veľkosť, odporúčame objednať číslo väčšie! Papuče od značky Crocs, vrchná časť vyrobená z kože, oceníte aj masážne lôžko, nastaviteľný pásik pre fixáciu a oporu klenby, obuv, ktorú si… (vivantis.sk)

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 45-46

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 45-46

Crocs Šľapky Yukon Vista Flat Espresso/Espresso 205177-22Z 45-46.Materiál: Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Je antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní. Má schopnosť tlmenia otrasov a dopadov pri chôdzi. Veľkostné varianty ženy: W6 (36/37), W7 (37/38), W8 (38/39), W9 (39/40), W10 (41/42), W11 (42/43), W12 ( 43/44). Veľkostné varianty muži: M4 (36/37), M5 (37/38), M6 (38/39), M7 (39/40), M8 (41/42), M9 (42/43), M10 ( 43/44), M11 (45/46), M12 (46/47), M13 (48/49). Upozornenie: produkty Crocs sú navrhnuté tak, aby v nich mala noha vôľu - ak máte polovičnú veľkosť, odporúčame objednať číslo väčšie! Papuče od značky Crocs, vrchná časť vyrobená z kože, oceníte aj masážne lôžko, nastaviteľný pásik pre fixáciu a oporu klenby, obuv, ktorú si… (vivantis.sk)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Delonghi EN167.B čierny

Kávovar Delonghi EN167.B čierny

Kapsulové EN167.B (realshop.sk)

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Automatické RI9840/01 (realshop.sk)

Coffee machine Delonghi EC685.R Dedica | red

Coffee machine Delonghi EC685.R Dedica | red

Pákové EC685.R (realshop.sk)

Philips EP5310/10 Series 5000 automatický kávovar

Philips EP5310/10 Series 5000 automatický kávovar

Automatické EP5310/10 (realshop.sk)

Kávovar Saeco RI9851/01 Lirika One Touch Cappuccino

Kávovar Saeco RI9851/01 Lirika One Touch Cappuccino

Automatické RI9851/01 (realshop.sk)

DELONGHI KIMBO ESPRESSO CLASSIC 1 KG KAVA

DELONGHI KIMBO ESPRESSO CLASSIC 1 KG KAVA

DeLonghi Kimbo Espresso Classic. Hmotnosť: 1 kg. Model: Coffee-beans (andreashop.sk)

NIVONA NICT 100

NIVONA NICT 100

ŠÁLKY ESPRESSO . sada exkluzívnych dvoch šálok na espresso . s logom NIVONA . v dizajnovej krabičke (andreashop.sk)

Hi-Fi subwoofer HECO Victa Prime Sub 252 A espresso, 200 W, espresso

Hi-Fi subwoofer HECO Victa Prime Sub 252 A espresso, 200 W, espresso

Hi-Fi subwoofer HECO Victa Prime Sub 252 A espresso, 200 W, espresso​ od výrobce HECO v kategorii HiFi subwoofery za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Secrid Miniwallet Veg Espresso-Brown hnedé MVg-Espresso-Brown -…

Secrid Miniwallet Veg Espresso-Brown hnedé MVg-Espresso-Brown - vyskúšajte osobne v obchode

Naša najznámejšia peňaženka Secrid Miniwallet pre perfektnú všestrannosť. Miniwallet je kompaktný a prekvapivo obsažný. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa hodí do každého vrecka Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jednoduchým pohybom, pripraveným na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohýbaním, lámaním a neželanou bezdrôtovou komunikáciou Pojme: - 4 embosované alebo 6 plochých kariet - 4 ďalšie karty - Bankovky - Vizitky Koža Koža je vyrobená z európskych hovädzej kože, zafarbená anilínom. Viac informácii o druhoch kože a postupe jej spracovania nájdete na stránkach Secrid. Veľkosť a hmotnosť 65 x 102 x 21 mm 72 g (shooos.sk)

Secrid Miniwallet Veg Espresso-Brown hnedé MVg-Espresso-Brown -…

Secrid Miniwallet Veg Espresso-Brown hnedé MVg-Espresso-Brown - vyskúšajte osobne v obchode

Naša najznámejšia peňaženka Secrid Miniwallet pre perfektnú všestrannosť. Miniwallet je kompaktný a prekvapivo obsažný. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa hodí do každého vrecka Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jednoduchým pohybom, pripraveným na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohýbaním, lámaním a neželanou bezdrôtovou komunikáciou Pojme: - 4 embosované alebo 6 plochých kariet - 4 ďalšie karty - Bankovky - Vizitky Koža Koža je vyrobená z európskych hovädzej kože, zafarbená anilínom. Viac informácii o druhoch kože a postupe jej spracovania nájdete na stránkach Secrid. Veľkosť a hmotnosť 65 x 102 x 21 mm 72 g (shooos.sk)

SAGE BES810 Espresso

SAGE BES810 Espresso

Pákový kávovar tlak 15 bar, objem nádržky na vodu 1.8 l, s parnou tryskou a cappuccino a latte, príkon 1600 W, šírka 25 cm, výška 31.5 cm, hĺbka 33.5 cm, hmotnosť 6.3 kg, farba strieborná Posuňte prípravu kávy na novú úroveňPákový kávovar SAGE BES810 pripraví lahodnú kávu vďaka niekoľkým prepracovaným vlastnostiam a funkciám. Disponuje príkonom 1 600 W na rýchle nahriatie a 1,8 l zásobníkom na vodu s filtračným systémom. Hodvábne nadýchanú mliečnu penu zabezpečuje 360° otáčavá tryska na paru. Systém nízkotlakového predsparenia dodáva do sitka vodu s tlakom cca 2 – 4 bar, čím umožní káve v sitku dostatočne naboptnať. Tým sa uvoľňuje nielen všetka chuť, ale aj zvodná kávová aróma.Vďaka SAGE BES810 a jeho šikovným funkciám kávu nikdy nespáliteOkrem ohrievacieho systému… (alza.sk)

SAGE BES990 Espresso

SAGE BES990 Espresso

Pákový kávovar tlak 15 bar, objem nádržky na vodu 2.5 l, displej, s parnou tryskou, ohrievač šálok a cappuccino a latte, príkon 2400 W, šírka 37 cm, výška 45.5 cm, hĺbka 41 cm, farba strieborná Príprava kvalitnej kávy už nemôže byť jednoduchšiaNa  prípravu prvotriednej kávy využíva tento kávovar kvalitné talianske čerpadlo s tlakom 15 barov a funkciu automatického mletia, dávkovania aj tempovania kávy. S pomocou špeciálnej páky a parnej trysky môžete extrahovať espresso a súčasne pripravovať mlieko. Latté alebo cappuccino, si tak pripravíte rýchlo a ľahko behom pár minút. SAGE SES990 ponúka aj ďalšie vychytávky, napr. systém na kontrolu teploty a pretlakový filter. Obe tieto funkcie bránia nežiaducemu zhorknutiu kávy. Na… (alza.sk)

SAGE BES920 Espresso

SAGE BES920 Espresso

Pákový kávovar tlak 15 bar, objem nádržky na vodu 2.5 l, príprava dvoch šálok naraz, displej, s parnou tryskou, časovač, odvápňovací systém, samočistiaci systém, automatické vypnutie a cappuccino a latte, príkon 2200 W, farba strieborná Moderný pákový kávovar Sage BES920 Espresso v elegantnom antikorovom prevedení ponúka na prípravu dokonalej kávy prepracovaný vykurovací systém. Medzi dvoma nehrdzavejúcimi ohrievačmi, ktoré presne zaisťujú tú správnu teplotu a tlak vody, potrebnú na perfektnú kávu podľa vašich chutí a predstáv. Prvý ohrievač pripraví espreso s presnosťou +/- 1°C, druhý ohrievač slúži na prípravu pary. Kávovar tak dokáže súčasne pripravovať espreso pri optimálnej teplote a peniť mlieko. Pre tieto účely je vybavený… (alza.sk)

SAGE Espresso SES878BSS

SAGE Espresso SES878BSS

Pákový kávovar objem nádržky na vodu 2 l, mlynček na kávu, displej, funkcia horúcej vody, s parnou tryskou, ohrievač šálok, nastavenie množstva vody, nastavenie množstva kávy, odkvapkávací systém, časovač, samočistiaci systém a cappuccino a latte, príkon 1650 W, šírka 35.4 cm, výška 41 cm, hĺbka 41 cm, hmotnosť 9.08 kg, farba antikoro Pre vytúženú šálku kávy už nie je potrebné behať do kaviarne. Pripravte si ju v ktorýkoľvek denný čas skrátka vďaka svojmu espressovaču. Kvalitný pákový espresovač SAGE Espresso SES878BSS zachádzajúci s príkonom 1650 W vám z akurát namletých kávových zŕn pripraví za chvíľu neodolateľne lahodné presso, cappuccino aj latté. Potešíte tak seba aj svojich priateľov kávou ako od profesionála. Ak si najviac vychutnávate kávy s väčším množstvom mlieka, napr… (alza.sk)

ESPRESSO KRUPS KP100B31

ESPRESSO KRUPS KP100B31

Kvalitní ESPRESSO KRUPS KP100B31 z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Espressa | Espressa. (esat.sk)

DeLonghi Skleničky espresso

DeLonghi Skleničky espresso

<br /> <ul><li>Sklenice na espresso s dvojitými termostěnami pro bezpečné uchopení</li> <li>ručně foukané borosilikátové sklo</li> <li>bez kondenzace</li> <li>lze je umývat v myčce</li> <li>objem skleničky 60 ml</li> <li>počet sklenic v balení - 2 ks</li> <li>uchovají nápoje studené či teplé</li> <li>rozměry skleničky: 6,3 x 6,3 x 6,5 cm</li></ul> (hej.sk)

CORSINI ESPRESSO INTENSO

CORSINI ESPRESSO INTENSO

<br /> <ul><li>Pravou italskou kávu si můžete nyní připravit a vychutnat i z pohodlí Vašeho domova. </li> <li>Kávu Corsini si díky její skvělé, intenzivní a silně návykové chuti oblíbí každý milovník kvalitní kávy. </li> <li>Váš kávovar konečně pozná kapsle, které nemají konkurenci. </li> <li>16 lahodných porcí v jednom balení v podobě jedinečné italské kávy. </li> <li>Jednotlivé kapsle jsou baleny v ochranné atmosféře. </li> <li>Obsahují směs pražené a mleté kávy. </li> <li>Kapsle CORSINI jsou kompatibilní s domácími kávovary NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® (* Tyto ochranné známky nejsou ve vlastnictví Corsino Corsini SpA nebo společností s ní spojených).</li></ul> (hej.sk)

Cremesso Espresso cups

Cremesso Espresso cups

<b>Bílý porcelánový set na espresso </b><br /> <br /> <ul><li>je omyvatelný v myčce nádobí</li> <li>set obsahuje dva šálky na espresso s embosovaným decentním logem Cremesso a dva podšálky</li></ul> (hej.sk)

Stolové hodiny Espresso

Stolové hodiny Espresso

Používajú 1 batériu typu AA, nezahrnutú.Výrobok má antikovanú úpravu.Nemajú budík. (vivrehome.sk)

Kávovar Espresso Deluxe Delimano, 1250 W

Kávovar Espresso Deluxe Delimano, 1250 W

Malý, tichý a praktický presso stroj na prípravu chutného a osviežujúceho cappuccina, latte macchiata alebo espressa. Môžete pripravovať jednu alebo dve šálky naraz a funkcia ohrievania uchová šálky teplé. Začnite každý deň s vynikajúcou kávou. Vyberateľná odkvapkávacia miska pod filtrom na kávu zaručuje jednoduché čistenie. Príkon: 1250 W. Veľkosť: 31 x 19 x 33 cm (delimano.sk)

DELONGHI ECOV 311 BK

DELONGHI ECOV 311 BK

PÁKOVÝ ESPRESSO KÁVOVAR. Pákové espresso Delonghi Ecovho 311.B Icona Vintage v čiernej farbe. Kovové espresso s parnou tryskou pre ľahké napenenie mlieka pre cappuccino. Vo výbave má filter pre krémovú penu 2v1, vďaka ktorému (andreashop.sk)

DELONGHI ECAM 250.31 SB

DELONGHI ECAM 250.31 SB

PLNOAUTOMATICKÝ KÁVOVAR . Exkluzívne strieborné prevedenie . 4 prednastavená nápoje: Espresso, 2x Espresso, Káva, Doppio +, Cappuccino . Systém: nastaviteľná tryska na napenenie mlieka, podsvietené tlačidlá . Nastaviteľné (andreashop.sk)

Florina Kanvica so sitkom 800 ml, červená,

Florina Kanvica so sitkom 800 ml, červená,

Kanvice na kávu alebo čaj so sitkom 800 ml pre tzv. French press. (4home.sk)

SEGAFREDO ESPRESSO CASA MLETE 250 G, 1430

SEGAFREDO ESPRESSO CASA MLETE 250 G, 1430

MLETÁ KÁVA. Segafredo Espresso Casa je zmesou tých najkvalitnejších kávových zŕn Arabica a Robusta, špeciálne vybraných ku zvýraznenie chuti kávy typu Espresso.Toto balenie kávy Segafredo Espresso Casa je dodávané v mletej variante (andreashop.sk)

SAGE BES875BSS

SAGE BES875BSS

ESPRESSO KÁVOVAR. Dokonalé espresso je výsledkom dokonalej kombinácie niekoľkých vstupných faktorov - čerstvej mletej kávy, správne utlačenie kávy, správneho tlaku a v neposlednom rade aj teploty vody. Kolísaním teploty počas (andreashop.sk)

SIEMENS TE655319RW

SIEMENS TE655319RW

AUTOMATICKÝ KÁVOVAR. SensoFlow System. Plnoautomatické espresso SIEMENS TE655319RW je šikovný prístroj na prípravu vynikajúcej kávy v pohodlí vášho domova. Aby sa zabezpečilo uvoľnenie plnej vôni espressa, musí byť káva (andreashop.sk)

KLARSTEIN PASSIOANATA ROSSA 15, ESPRESSO KAVOVAR, 15 BAROV, CAPUCCINO…

KLARSTEIN PASSIOANATA ROSSA 15, ESPRESSO KAVOVAR, 15 BAROV, CAPUCCINO, MLIECNA PENA,CERVENY 10031701

ESPRESSO KÁVOVAR. Elegantný espresso kávovar s max. výkonom 1470 W a tlakom čerpadla 15 barov.. Praktická parná ryska na napenenie mlieka pri príprave capuccina.. Čiastočne rozložiteľná konštrukca s nerezovými časťami.. (andreashop.sk)

KLARSTEIN PASSIOANATA 15, ESPRESSO KAVOVAR, 15 BAROV, CAPUCCINO,…

KLARSTEIN PASSIOANATA 15, ESPRESSO KAVOVAR, 15 BAROV, CAPUCCINO, MLIECNA PENA, STRIEBORNY, 10031700

ESPRESSO KÁVOVAR. Elegantný espresso kávovar s max. výkonom 1470 W a tlakom čerpadla 15 barov.. Praktická parná ryska na napenenie mlieka pri príprave capuccina.. Čiastočne rozložiteľná konštrukca s nerezovými časťami.. (andreashop.sk)

KLARSTEIN PASSIOANATA ROSSA 20, ESPRESSO KAVOVAR, 20 BAROV, CAPUCCINO…

KLARSTEIN PASSIOANATA ROSSA 20, ESPRESSO KAVOVAR, 20 BAROV, CAPUCCINO, MLIECNA PENA,CERVENY 10031703

ESPRESSO KÁVOVAR. Elegantný espresso kávovar s max. výkonom 1350 W a tlakom čerpadla 20 barov.. Praktická parná ryska na napenenie mlieka pri príprave capuccina.. Čiastočne rozložiteľná konštrukca s nerezovými časťami.. Pre (andreashop.sk)

STARBUCKS ESPRESSO BLONDE ROAST 200 G, ZRNKOVA KAVA

STARBUCKS ESPRESSO BLONDE ROAST 200 G, ZRNKOVA KAVA

STARBUCKS® BLONDE ESPRESSO ROAST BLONDE ROAST ZRNKOVÁ KÁVA - 200G . Päť desaťročí výberu kávových zŕn, miešania a praženia nás priviedlo až sem: druhé espresso, ktoré je odvážne jemné. Špeciálnu zmes zŕn z Latinskej Ameriky (andreashop.sk)

STARBUCKS ESPRESSO DARK ROAST 200 G, ZRNKOVA KAVA

STARBUCKS ESPRESSO DARK ROAST 200 G, ZRNKOVA KAVA

STARBUCKS® DARK ESPRESSO ROAST DARK ROAST ZRNKOVÁ KÁVA – 200G . Každý nápoj z espressa, ktorý pre vás ručne pripravujeme, sa začína práve tu. Naša cesta začala v roku 1975 hľadaním dokonalej kombinácie kávových zŕn a spôsobu (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť