Kitchenaid osobny kavovar mandlova

Stolný mixér Power KitchenAid 5KSB7068 mandlová

Stolný mixér Power KitchenAid 5KSB7068 mandlová

POPIS Mixér Power 5KSB7068 od výrobcu KitchenAid má základňu z liateho kovu, ktorá je robustná, veľmi stabilná a má dlhú životnosť. Silný motor s príkonom 1800 W a maximálnym výkonom 3,5 HP (horsepower = konská sila) zaisťuje rýchle a jednoduché mixovanie tuhých surovín ako je napríklad vlákninatá zelenina alebo mrazené ovocie. Mixér je vybavený vtláčadlom s flexi stierkou, ktorá tlačí suroviny späť do mixovacieho víru a otiera okraj nádoby, čo umožňuje rovnomerné mixovanie veľkých a hrubých surovín. Súčasťou je jednostená nádoba o objeme 2,6 l bez obsahu BPA. Môžete si zvoliť z 11 rýchlostí a funkcie pulzovanie vďaka presnému ovládaciemu gombíku, ktorý ponúka variabilnú kontrolu rýchlostí podľa potrieb daného receptu. Asymetrický nôž z nerezovej ocele mixuje v 4 rôznych uhloch. Vďaka… (chefshop.sk_ine)

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

Kávovar KitchenAid 5KCM1204 čierna

POPIS Kávovar 5KCM1204 od výrobcu KitchenAid má kapacitu 1,7 l, čo umožňuje prípravu až 12 šálok kávy. Pripraví kávu s plnou chuťou. Môžete zvoliť bežnú alebo silnú intenzitu kávy. Kávovar je programovateľný na 24 hodín pomocou intuitívneho programovania - jedným stlačením. Je vybavený jasným bielym LED displejom. Kávu tak budete mať hotovú presne v ten čas, kedy potrebujete (pokojne aj v noci). Kávovar sa jednoducho obsluhuje a môžete využiť režim prípravy malej dávky (1- 4 šálky). Čas ohrevu a saturácie sa automaticky upraví tak, aby bolo dosiahnuté tej najvyššej chuti kávy aj v malých dávkach. Vy iba naplníte zásobník na vodu potrebným množstvom vody. Cyklus prípravy kávy môžete kedykoľvek pozastaviť a naliať šálok kávy pred dokončením prípravy vďaka funkcii pozastavenia a nalievania.… (chefshop.sk_ine)

French Press kávovar KitchenAid

French Press kávovar KitchenAid

POPIS French Press - tlakový kávovar 5KCM0512ESS od výrobcu KitchenAid má dvojitú izoláciu stien, čo umožňuje držať kávu horúcu, pokiaľ si ju nebudete podávať. Kávovar má integrovanú váhu a časovač, čo zaistí vhodný pomer kávovej usadeniny vo vode a správnu dĺžku prípravu kávy. Príprava kávy pomocou French Press kávovaru využíva tlak k zatlačeniu kávy na dno nádoby po vylúhovaní. Vďaka tomu získate koncentrovanú chuť kávy. Zachovávate tak v káve prirodzené oleje, ktoré chránia a zvýrazňujú jej nezameniteľnú arómu, ktorá je vďaka tomuto druhu prípravy bohatá, silná a plná. Tlakový kávovar KitchenAid obsahuje piest a sieťový filter z nerezovej ocele so silikónovým tesnením. Skladá sa zo štyroch samostatných častí: horná časť filtra, gumové tesnenie, disk sieťového filtra a dolná časť… (chefshop.sk_ine)

Kávovar pre prípravu kávy za studena KitchenAid

Kávovar pre prípravu kávy za studena KitchenAid

POPIS Kávovar pre prípravu kávy za studena od výrobcu KitchenAid má konštrukciu zo sklenených a nerezových komponentov a je vybavený hliníkovým držadlom pre pohodlné prenášanie. Lahodnú kávu za studena si teda môžete vychutnať kedykoľvek. Kávovar vytvára koncentrát pre prípravu kávy alebo čaju za studena, ktorú si môžete pripraviť doma. Káva alebo čaj sa pomaly lúhuje v studenej vode po dobu 12 až 24 hodín. Vďaka tomu získate jemnú, bohatú a dokonalú vyváženú chuť studenej kávy alebo čaju. Takto pripravený nápoj nie toľko kyslý ani horký ako horká alebo ľadová káva. Kávovar je vybavený elegantným vstavaným kohútikom z nerezovej ocele pre jednoduché nalievanie koncentrátu v priebehu lúhovania v chladničke. Lúhovač z nerezovej ocele je určený pre opakované použitie a má ukazovateľa úrovne… (chefshop.sk_ine)

Stojan na sušenie cestovín KitchenAid KitchenAid 5KPDRCL

Stojan na sušenie cestovín KitchenAid KitchenAid 5KPDRCL

POPIS Sušiak na cestoviny je sofistikovaný produkt, ktorý vám ušetrí veľa miesta na pracovnej ploche v kuchyni a zaistí, že vaše domáce cestoviny rýchlo a rovnomerne uschnú. Z hlavnej tyče stojanu vybieha 16 držiakov, každý o dĺžke 20 cm. Získate tak takmer 3 metre priestoru pre sušenie doma pripravených cestovín. Držiaky si môžete natočiť podľa potreby napríklad do špirály pre efektívne zavesenie daného typu cestovín. V strede sušiaku je uložená palička, s jej pomocou môžete zachytávať široké rezance hneď ako vystúpia z krájacieho strojčeka a vešať ich priamo na sušiak. Stojan na sušenie cestovín môžete využiť samozrejme k všetkým kuchynským robotom KitchenAid. špecifikácie Počet držiakov: 16 Dĺžka držiaka: 20 cm Celková použiteľná dĺžka pre sušenie cestovín: až… (chefshop.sk_ine)

Kávovar (8590331145522)

Kávovar (8590331145522)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Máte doma malú pomocníčku, ktorá rada robí všetko s vami? Potom ju určite poteší, že bude môcť uvariť aj kávu, ktorú jej rodičia majú tak radi. Funkčným a interaktívnym kávovarom od Fun Toy tak doplníte jej detskú kuchynku. Kávovar je plniteľný vodou, vydáva zvuky a pri zapnutí mu svieti kontrolka, takže pôsobí rovnako ako ten naozajstný. Vaše šikovné dievčatko si tak môže priamo u vás doma otvoriť kaviareň či reštauráciu a obslúžiť svoje obľúbené hračky alebo návštevu, ktorá k vám zavíta. Táto herná súprava je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti hernej súpravy - kávovar plniteľný vodouDetský kávovar pôsobí ako naozajstný - je plniteľný vodou, vydáva zvuky a svieti na ňom kontrolkaKávovar od Fun Toy je… (alza.sk)

Kávovar (8592525058397)

Kávovar (8592525058397)

Interaktívna hračka určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Súčasťou každej modernej kuchyne je kávovar, preto aj kuchynka malé gazdinky sa nezaobíde bez tohto spotrebiča. Keď gazdinka kávovar zapne, rozsvieti sa kontrolka a zároveň sa spustí zvuky, charakteristické pre prípravu kávy v kávovare. Krásny plastový kávovar je vybavený tlačidlami pre prípravu kávy podľa veľkosti hrnčeka, odmerkou na vodu, zásobníkom na kávu a hlavným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie prístroja. Balenie obsahuje tiež červený hrnček. Hračka rozvíja detskú kreativitu a predstavivosť a zabaví deti na dlhé hodiny. Interaktívne kávovar sa hodí pre hru nielen doma, ale tiež napríklad v škôlke. Kávovar je určený pre deti od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti kávovaru - interaktívne… (alza.sk)

Kávovar (8590756033695)

Kávovar (8590756033695)

Kuchynka vhodná pre dievčatá, materiál: plast, rozmery: 2.8cm×3.8cm×0.9cm, červená farba, vhodné od 1,5 roka Máte doma malú gazdinku, ktorá vám rada pomáha v kuchyni? Alebo snáď nadšeného baristu, ktorý sníva o otvorenie svojej vlastnej kaviarne? Potešte je detským kávovarom so sadou štyroch veselých hrnčekov s bodkami, lyžičkami, cukorničkou, kanvičkou na mlieko a podnosom. Kapsľový kávovar je ako naozajstný a deti doň pokojne môžu naliať vodu. Hračka je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Podporte nadšenie vašich detí pomocou detského kávovaru.Kľúčové vlastnosti detského kávovaruDetský kapsľový kávovar je skvelou hračkou pre všetky malé baristuPodporuje detskú zručnosťVyrobený z kvalitného a odolného plastuČerveno-zelené farebné prevedenieSada obsahuje kávovar, kapsle, hrnčeky,… (alza.sk)

Kávovar DOMO DO473KT

Kávovar DOMO DO473KT

Kvalitní Kávovar DOMO DO473KT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM110EWT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar Extra Travel

Kávovar Extra Travel

Má 1 termosku s vrchnákom a objemom 500 ml, digitálne hodiny s timerom 24 h, Odnímateľný stojan na filter, stály filter a malé nožičky. Objem: 400 ml. Tlačítko On/OFF je osvietené. Technické údaje: 650W, 230V ~ 50Hz. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Automatic

Moka kávovar Automatic

Objem: 3 - 4 šálok.Nádrž je odnímateľná a má kapacitu 600 ml.Je vybavený poistným ventilom. Frekvencia, ako aj kávové zrná, Objem. Nádrž a podnos sú odnímateľné, čím sa ľahko čistí. Je vybavený odmerkou na kávu.Výkon: 600W.Napätie a frekvencia: 220-230V/50-60Hz.Dĺžka kábla: 80-100 cm. (vivrehome.sk)

Filter do kávovaru

Filter do kávovaru

Jednorázové papierové filtre sú už minulosťou! Tento filter je vyrobený z jemnej sieťoviny a môžete ho používať neobmedzene, navyše zaručuje maximálne potešenie z kávy. Je možné umývať v umývačke. Materiál: nerezová oceľ, umelá hmota Rozmery: Ø 11,5 cm, výška 9,5 cm (velkykosik.sk)

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj

Audiokniha MP3 Dan Miller, čte Věra Vojtková Investujte do sebe a zvyšte svoji hodnotu. Osobní rozvoj je pro Vás nesmírně důležitý, jste - li ambiciózní člověk a chcete v životě dosáhnout co nejvíce. Cílem osobního rozvoje je programování podvědomé mysli, aby pracovala pro Vás - ne proti Vám, abyste byli schopni vytvořit si vlastní realitu. Nebuďte součástí šedého průměru - dosáhněte vyšší úroveň a budete patřit k 5 % lidí, kteří dokáží řídit svůj život. Z obsahu: - Lze ovlivnit situace, které se nám přihodí? - Investujte do sebe - Zjistěte, které schopnosti musíte rozvíjet, abyste měli vliv na ostatní - Rozvíjejte svůj intelekt - Dodržujte tempo, myslete na výsledky - V čem jste nejlepší a jak můžete zvýšit svoji cenu - Fungujte jako schopný a důvěryhodný člověk - Buďte… (alza.sk)

Obžalovaná Adina Mandlová (978-80-722-9378-0)

Obžalovaná Adina Mandlová (978-80-722-9378-0)

Elektronická kniha - autor Radek Žitný, 198 stran Autor Radek Žitný přichází se svou novou knihou, která je výpovědí o dosud ne zcela zmapované části života české prvorepublikové filmové hvězdy Adiny Mandlové, totiž soudních kauzách, které provázely její kariéru. Sporů v životě české herečky bylo dost a většinou neskončily příliš šťastně. Teprve nyní se dostávají takto uceleně na veřejnost. Mnohá fakta a archivní materiály v autentické podobě, o něž se Radek Žitný ve své práci opírá, budou překvapením pro mnoho čtenářů. Jde například o dobové výslechové protokoly, s nimiž běžný člověk se nemá možnost seznámit. Obsah publikace je exkurzem do dob první republiky, protektorátu, poválečného souzení kolaborantů i do činnosti StB, která vydírala a cíleně likvidovala české umělce. Kniha také… (alza.sk)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3050SS z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2001WH z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5070BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar Kult WMF veľký

Kávovar Kult WMF veľký

  POPIS Kávovar Kult od výrobcu WMF je vyrobený z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je odolná, nehrdzavie, nechytá pachy ani chute. Má nadčasový vzhľad a matné prevedenie. Je vhodný na indukčnú dosku a plynový sporák, priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách. ŠPECIFIKÁCIE Priemer dna: 10,5 cm Výška: 16 cm Objem: na 6 šálok kávy Hmotnosť: 970 g PRAKTICKÉ RADY Vhodné na sporák: na indukciu, plyn - priemer indukčnej dosky a plynového sporáka musí odpovedať priemeru dna kávovaru a nesmie plameň stúpať po stranách NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je… (chefshop.sk_ine)

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kávovar SENCOR SCE 7000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 7000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kávovar SENCOR SCE 5000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kávovar SENCOR SCE 3700BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3700BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kávovar PHILCO PHCM 3000

Kvalitní Kávovar PHILCO PHCM 3000 z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary | Prekvapkávače. (esat.sk)

Moka kávovar Red Hearts

Moka kávovar Red Hearts

Kapacita: 3 šálok. (vivrehome.sk)

Moka kávovar Toledo M

Moka kávovar Toledo M

Kapacita: 3 šálky. (vivrehome.sk)

Kávovar Silver 750 ml

Kávovar Silver 750 ml

Kapacita: 8 šálok. (vivrehome.sk)

Kávovar na 6 espresso

Kávovar na 6 espresso

Nie je na indukciu, umožňuje prípravu kávy silnej aromatickej chuti, čas prípravy nápoja 3-7min (homepoint.sk)

Kávovar pre 6 osôb

Kávovar pre 6 osôb

BLAUM (homepoint.sk)

Kávovar s doplnkami (8592190212070)

Kávovar s doplnkami (8592190212070)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Krásna sada kávovaru s doplnkami poteší každú malú gazdinú. Kávovar je na batérie, naozaj pumpuje vodu, svieti a vydáva zvuky.Krásna súprava kávovaru s doplnkami poteší každú malú gazdinú. Kávovar je na batérie, naozaj pumpuje vodu, svieti a vydáva zvuky. Súčasťou balenia sú dve šálky, dva tanieriky a dve lyžičky, nádobka na mlieko a vrecúška s cukrom. Kľúčové vlastnostiObsahuje kávovar, hrnčeky, tanieriky a ďalšie – celkom 12 ksSkvelý doplnok každej kuchynkyKávovar na batérie, svieti a vydáva zvukyVeľkosť 22 cmVhodné pre deti od 3 rokov  (alza.sk)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Aj malá gazdinka si praje pozvať svoje kamarátky na kávu. K tomu jej skvele poslúži kávovar od značky Bosch, vhodný od 3 rokov. (alza.sk)

KitchenAid 5KSM35SSB

KitchenAid 5KSM35SSB

POPIS Nerezová misa 5KSM35SSB je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom a jedná sa o rovnakú misu, ktorá je štandartnej výbave u daného prístroja. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má matný vzhľad a neobsahuje žiadne úchopy. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid 5KSM35SSFP

KitchenAid 5KSM35SSFP

POPIS Nerezová misa s úchopom 5KSM35SSFP je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má lesklý vzhľad a je vybavená ergonomickým úchopom manipuláciu. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid 5KB3SS

KitchenAid 5KB3SS

POPIS Nerezová misa KitchenAid 5KB3SS je príslušenstvo ku kuchynským robotom KitchenAid. Je kompatibilný s typmi: Artisan 5KSM90, 5KSM185, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS. Misa je vyrobená z leštenej nerezovej ocele, ktorá je odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a je hygienická. Objem misy je 3 l a misa doplňuje štandardnú misu o objeme 4,83 l. Ideálne pre prípravu menšieho množstva cesta, krémov a podobne. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Objem misy: 3 l Rozmery výrobku (v x š x h): 14 x 22 x 22 cm Rozmery balenia (v x š x h): 20 x 24 x 24 cm Materiál: nerezová oceľ Kompatibilita: kuchynské roboty KitchenAid Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid 5KSBC1B0

KitchenAid 5KSBC1B0

POPIS Stolný mixér KitchenAid 5KSB1B0 v striebornej farbe má vysoký výkon s 24 000 otáčok za minútu. Rýchlo pripraví jedlá aj nápoje. Je vyrobený z liatych kovov a ocele, ktoré sú odolné voči škriabancom a odreninám častým používaním. Tento stolný mixér má komerčné využitie a pre zlepšenie bezpečnosti zamestnancov v kuchyni je šnúra mixéra jasne oranžová, aby bola jasno viditeľná a je oddeliteľná od základne mixéra a umožňuje rýchle vypojenie z elektrickej siete.  Čepeľ mixéra je navrhnutá tak, aby s prehľadom nasekala ľad a zeleninu a vytvorila tak hladký a nadýchaný nápoj za necelú minútu alebo výživné smoothie. Mixér mixuje v 4 rôznych uhloch aby sa suroviny natlačili do mixovacieho víru pre jemnejšie, konzistentné a výnimočné výsledky. 3 mm hrubá čepeľ umožňuje mixovanie veľkých a… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid K5BC5N

KitchenAid K5BC5N

POPIS Kryt na misu (4,83 l) KitchenAid K5BC5N je určená k misám ku kuchynským robotom značky KitchenAid Heavy Duty/Professional 5KPM5. Jedná sa o príslušenstvo k mise K5ASBP o objeme 4,83 l. Kryt slúži k uschovaniu vyšľahaných krémov, náplní, pripravených ciest v chladničke alebo k pohodlnému transportu. Výhodou je, že krém či cesto vyšľaháte v mise a priamo v nej môžete uskladniť alebo ju preniesť a nemusíte špiniť ďalší riad alebo prikrývať misu potravinárskou fóliou. ŠPECIFIKÁCIE Určené pre misy K5ASBP o objeme 4,83 litru ku kuchynskému robotu Heavy Duty/Professional 5KPM5. ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné produkty značky KitchenAid alebo iné príslušenstvo. (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSM35SSFP

KitchenAid 5KSM35SSFP

POPIS Nerezová misa s úchopom 5KSM35SSFP je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má lesklý vzhľad a je vybavená ergonomickým úchopom manipuláciu. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSM35WW

KitchenAid 5KSM35WW

POPIS Šľahacia metla KSM35WW je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI so sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom a jedná sa o rovnakú metlu, ktorá je v štandartnej výbave u daného prístroja. Metla má telo z liateho hliníka a dráty sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Metla má balónový tvar a je ideálny pre prípravu krémov, poliev, majonéz, hladkých omáčok, na šľahanie vajec, snehov z bielkov alebo šľahačky. Metlu nie je možné umývať v umývačke riadu. Odporúčame iba ručné umývanie. ŠPECIFIKÁCIE Dĺžka: 9,9 cm Šírka: 9,9 cm Výška: 12,7 cm Materiál: nerezová oceľ, liaty hliník Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Telo šľahacej metly je vyrobené z… (chefshop.sk_ine)

Kitchenaid KSM35CFB

Kitchenaid KSM35CFB

POPIS Plochý šľahač KSM35CFB je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI so sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilný iba s týmto typom a jedná sa o rovnaký šľahač, ktorý je v štandardnej výbave u daného prístroja. Plochý šľahač je vyrobený z kovu, ktorý je potiahnutý nepriľnavým nylonovým povrchom, to zabraňuje prilepovaniu cesta na šľahači. Plochý šľahač je vhodný na liate a koláčové cestá, spracujete s ním normálne aj ťažšie zmesi. Pripravíte s ním ale tiež pomazánky alebo napríklad zemiakovú kašu. Šľahač môžete umývať v umývačke na riad. ŠPECIFIKÁCIE Dĺžka: 11,4 cm Šírka: 3,3 cm Výška: 12,7 cm Materiál: kov potiahnutý nepriľnavou nylonovou vrstvou Farba: biela VÝHODY A NEVÝHODY Plochý šľahač je vyrobený z kovu, ktorý je potiahnutý vrstvou nelepivého nylonu… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSM35CDH

KitchenAid 5KSM35CDH

POPIS Miešací hák KSM35CDH je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI so sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilný iba s týmto typom a jedná sa o rovnaký šľahač, ktorý je v štandardnej výbave u daného prístroja. Miešací hák je vyrobený z kovu, ktorý je potiahnutý nepriľnavým nylonovým povrchom, to zabraňuje prilepovaniu cesta na miešací hák. Miešací hák je vhodný norálne a ťažké zmesi. Je vhodný na koláčové cestá, kysnuté cestá (chlieb, pizza, vianočka, a podobne). Pripravíte s ním ale tiež zemiakovú kašu a spracujete mleté mäsové zmesi. Hák môžete umývať v umývačke riadu. ŠPECIFIKÁCIE Dĺžka: 9,7 cm Šírka: 9,7 cm Výška: 12,9 cm Materiál: kov potiahnutý nepriľnavou nylonovou vrstvou Farba: biela VÝHODY A NEVÝHODY Miešací hák je vyrobený z kovu, ktorý je… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KB3SS

KitchenAid 5KB3SS

POPIS Nerezová misa KitchenAid 5KB3SS je príslušenstvo ku kuchynským robotom KitchenAid. Je kompatibilný s typmi: Artisan 5KSM90, 5KSM185, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS. Misa je vyrobená z leštenej nerezovej ocele, ktorá je odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a je hygienická. Objem misy je 3 l a misa doplňuje štandardnú misu o objeme 4,83 l. Ideálne pre prípravu menšieho množstva cesta, krémov a podobne. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Objem misy: 3 l Rozmery výrobku (v x š x h): 14 x 22 x 22 cm Rozmery balenia (v x š x h): 20 x 24 x 24 cm Materiál: nerezová oceľ Kompatibilita: kuchynské roboty KitchenAid Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSMSCA

KitchenAid 5KSMSCA

POPIS Plátkovač zeleniny 5KSMSCA od výrobcu Kitchenaid je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid: MINI 5KSM331, Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM150PS, 5KSM156PS, 5KSM175, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591, Profi 5KSM7990. Balenie obsahuje 2 čepele z nerezovej ocele, ktoré vytvoria tenké plátky (1,3 mm), a hrubé plátky (1,8 mm). Vďaka tomu si môžete pripraviť domáce cestoviny (napr. lasagne) alebo napríklad plátky z ovocia a zeleniny. Ideálne na cukety, zemiaky, uhorky, jablká atď. Ideálne pri príprave domácich zemiakových lupienkov alebo napríklad ružičiek z jabĺk pre ozdobu jablkového koláča. Čepele môžete umývať v hornej priehradke v umývačke riadu. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje: 1 x čepeľ na tenké plátky 1,3 mm 1 x čepeľ na hrubé plátky 1,8 mm Rozmery… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSM35SSB

KitchenAid 5KSM35SSB

POPIS Nerezová misa 5KSM35SSB je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom a jedná sa o rovnakú misu, ktorá je štandartnej výbave u daného prístroja. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má matný vzhľad a neobsahuje žiadne úchopy. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid K5AWJ

KitchenAid K5AWJ

POPIS Nerezová misa na ľad KitchenAid K5AWJ je príslušenstvom ku kuchynským robotov KitchenAid Heavy Duty/Professional 5KPM5. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá nepohlcuje pachy a je teda 100% hygienická. Hodí sa na chladenie omáčok či dresingov pomocou ľadu, ale dá sa použiť aj k zahrievaniu krémov pomocou horúcej vody. ŠPECIFIKÁCIE Určené pre misy ku kuchynským robotom KitchenAid Heavy Duty/Professional 5KPM5. Objem misy: 6,9 l Materiál: leštená nerezová oceľ ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné produkty značky KitchenAid alebo iné príslušenstvo. (chefshop.sk_japan)

KitchenAid K45SBWH

KitchenAid K45SBWH

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid K45SBWH 4,28 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,28 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid K5THSBP

KitchenAid K5THSBP

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid KB3SS 4,83 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,83 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a hnetenie… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid 5KSMCB5LW

KitchenAid 5KSMCB5LW

  POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Keramická misa KitchenAid je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Je vyrobená z kvalitného odolného materiálu, vďaka nemu misu môžete umývať v umývačke riadu, používať v mikrovlnnej rúre a uskladňovať… (chefshop.sk_japan)

KitchenAid K45SBWH

KitchenAid K45SBWH

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid K45SBWH 4,28 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,28 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a… (chefshop.sk)

KitchenAid K5THSBP

KitchenAid K5THSBP

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid KB3SS 4,83 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,83 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a hnetenie… (chefshop.sk)

KitchenAid 5KSMCB5LW

KitchenAid 5KSMCB5LW

  POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Keramická misa KitchenAid je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Je vyrobená z kvalitného odolného materiálu, vďaka nemu misu môžete umývať v umývačke riadu, používať v mikrovlnnej rúre a uskladňovať… (chefshop.sk)

KitchenAid K5AWJ

KitchenAid K5AWJ

POPIS Nerezová misa na ľad KitchenAid K5AWJ je príslušenstvom ku kuchynským robotov KitchenAid Heavy Duty/Professional 5KPM5. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá nepohlcuje pachy a je teda 100% hygienická. Hodí sa na chladenie omáčok či dresingov pomocou ľadu, ale dá sa použiť aj k zahrievaniu krémov pomocou horúcej vody. ŠPECIFIKÁCIE Určené pre misy ku kuchynským robotom KitchenAid Heavy Duty/Professional 5KPM5. Objem misy: 6,9 l Materiál: leštená nerezová oceľ ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné produkty značky KitchenAid alebo iné príslušenstvo. (chefshop.sk)

KitchenAid 5KSM35SSB

KitchenAid 5KSM35SSB

POPIS Nerezová misa 5KSM35SSB je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom a jedná sa o rovnakú misu, ktorá je štandartnej výbave u daného prístroja. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má matný vzhľad a neobsahuje žiadne úchopy. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je… (chefshop.sk)

KitchenAid 5KSM35SSFP

KitchenAid 5KSM35SSFP

POPIS Nerezová misa s úchopom 5KSM35SSFP je príslušenstvom ku kuchynským robotom Artisan MINI sa sklopnou hlavou od výrobcu KitchenAid. Je kompatibilná iba s týmto typom. Misa je vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, ktorá je hygienická, odolná proti poškriabaniu a korózii, nechytá pachy ani chute a jednoducho sa udržiava. Misa má lesklý vzhľad a je vybavená ergonomickým úchopom manipuláciu. Objem misy je 3,3 l, je teda vhodná pre prípravu menšieho množstva cesta, krému atď. Misu môžete umývať v umývačke riadu. K tejto mise je určený nalievací štít 5KSM35PS. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v): 19,8 x 19,8 x 16,5 cm Rozmery balenia (d x š x v): 24,1 x 24,1 x 20,3 cm Materiál: nerezová oceľ Farba: strieborná VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je… (chefshop.sk)

KitchenAid 5KB3SS

KitchenAid 5KB3SS

POPIS Nerezová misa KitchenAid 5KB3SS je príslušenstvo ku kuchynským robotom KitchenAid. Je kompatibilný s typmi: Artisan 5KSM90, 5KSM185, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS. Misa je vyrobená z leštenej nerezovej ocele, ktorá je odolná proti korózii, nechytá pachy ani chute a je hygienická. Objem misy je 3 l a misa doplňuje štandardnú misu o objeme 4,83 l. Ideálne pre prípravu menšieho množstva cesta, krémov a podobne. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Objem misy: 3 l Rozmery výrobku (v x š x h): 14 x 22 x 22 cm Rozmery balenia (v x š x h): 20 x 24 x 24 cm Materiál: nerezová oceľ Kompatibilita: kuchynské roboty KitchenAid Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM175, 5KSM150PS a 5KSM156PS VÝHODY A NEVÝHODY Misa je vyrobená z… (chefshop.sk)

KitchenAid K45SBWH

KitchenAid K45SBWH

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid K45SBWH 4,28 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,28 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid K5THSBP

KitchenAid K5THSBP

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Nerezová misa KitchenAid KB3SS 4,83 l je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Misa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a objem je 4,83 l. Poskytuje dostatočný priestor pre šľahanie, miešanie a hnetenie… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KSMCB5LW

KitchenAid 5KSMCB5LW

  POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Keramická misa KitchenAid je príslušenstvom ku kuchynským robotom KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM156 a 5KSM150. Je vyrobená z kvalitného odolného materiálu, vďaka nemu misu môžete umývať v umývačke riadu, používať v mikrovlnnej rúre a uskladňovať… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KFC3516E

KitchenAid 5KFC3516E

POPIS Sekáčik KitchenAid v striebornej farbe má ergomonický tvar a jednoduché intuitívne ovládanie. Jednoduchá obsluha pomocou tlačítok umiestnených na sekáčiku, umožňuje 2 rýchlostné stupne: 1. na bežné sekanie, 2. rozmixovanie na pyré. Na veku je otvor na nalievanie tekutých ingrediencií počas sekania. Pripravíte v ňom aj domáce pestá či pyré. Silný, ostrý nôž je zaistený v sekáčiku a tak pri vylievaní obsahu z misy a tak nehrozí riziko poranenia. Misa o objeme 830 ml je vyrobená z odolného plastu bez obsahu BPA a je vhodná do umývačky riadu. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Výkon: 240 W Napätie: 230 - 240 V / 50 - 60 Hz Počet otáčok: 2450 - 3450 / minútu Počet rýchlostí: 2 Rozmery sekáčika (v x š x d): 22 × 15,2 × 15,2 cm Rozmery balenia (v x š x d): 24 ×… (chefshop.sk_ine)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť