Klein bosch svietidlo

BOSCH Svietidlo (0.603.975.801)

BOSCH Svietidlo (0.603.975.801)

Svietidlo – 3.6V, 1.3Ah, doba svietenia: 3h, uhol svetelného lúča: 100 stupňov, veľkoplošné osvetlenie, hmotnosť: 150g, nabíjačka súčasťou balenia Mať istotu, že máme spoľahlivý zdroj svetla je skvelé pri prechádzke v lese a hocikde inde, kde hrozí, že nás zastihne noc. (alza.sk)

KLEIN BOSCH kuchynský robot

KLEIN BOSCH kuchynský robot

Bosch mini kuchynský robot, funkcia mixer, zvukové efekty a svetelné signály. Rozmer balenia a špecifikácie: Prevádzka R06 s 2 AA batérie potrebné (nie je súčasťou balenia). Odporúčané: 3 roky (feedo.sk)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Aj malá gazdinka si praje pozvať svoje kamarátky na kávu. K tomu jej skvele poslúži kávovar od značky Bosch, vhodný od 3 rokov. (alza.sk)

Akumulátorové svietidlo Bosch GLI VariLED 0.601.443.400

Akumulátorové svietidlo Bosch GLI VariLED 0.601.443.400

Akumulátorové svietidlo Bosch GLI VariLED 0.601.443.400​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Akumulátorové ručné svietidlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Klein Bosch garáž - 4 poschodia (4009847028174)

Klein Bosch garáž - 4 poschodia (4009847028174)

Garáž pre chlapcov, materiál: plast, vhodné od 3 rokov Veľká garáž na autíčka poteší všetkých malých vodičov a poskytne ich autíčkam zodpovedajúce zázemie. Táto garáž má celkom štyri poschodia a vybavenie v podobe čerpacej stanice, obchodu a umývacie linky. Medzi jednotlivými poschodiami môžu autíčka na stúpanie a klesanie využiť aj výťah. Súčasťou balenia sú dve štýlová autíčka. Tento detailne spracovaný hrací set prinesie vašej ratolesti hodiny skvelej zábavy.Parametre a špecifikácie:Materiál:PlastObsah balenia:Garáž2 autíčkaRozmery:68 x 55 cmUrčené pre:Deti od 3 rokovHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES zo dňa 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Vŕtačka Bosch je užitočným pomocníkom malého opravára a konštruktéra a aj nevyhnutným doplnkom Bosch pracovných kútikov a stolov.od 3 rokovHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Pracovné svietidlo Bosch Home and Garden 06039A1008, N/A

Pracovné svietidlo Bosch Home and Garden 06039A1008, N/A

Pracovné svietidlo Bosch Home and Garden 06039A1008, N/A​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Akumulátorové ručné svietidlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Každá správna kuchárka vie, že mixér je nevyhnutným vybavením kuchyne. Tento realisticky spracovaný mixér Bosch tak vašu malú gazdinku zaiste veľmi poteší. Je vyrobený z kvalitného plastu a pre maximálnu zábavu vydáva autentické zvuky. Radosť môže robiť slečnám od 3 rokov. Parametre a špecifikácia: Materiál: Plast Odporúčaný vek: 3+ Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.   (alza.sk)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Realisticky spracovaná varná kanvica Bosch rozžiari oči každej malej gazdinke. Kanvica je vyrobená z kvalitného plastu a možno do nej nalievať vodu. Úžasne doplní kuchynku vašej malej kuchárky. Kanvica neslúži na ohrev vody.Parametre a špecifikácia:Materiál:PlastOdporúčaný vek:3+Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Mixér s nádobkou Bosch (4009847095664)

Klein Mixér s nádobkou Bosch (4009847095664)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Hračka Klein Mixér s nádobkou od značky Bosch je dokonalou imitáciou ručného mixéra, ktorá ponúka naozajstné funkcie a reálne zvukové efekty. Je určená pre všetky malé gazdinky, aby mohli vo svojej malej kuchynke pripraviť nejakú dobrotu. Keď stlačíte tlačidlo, spustí sa šľahacia metla a zároveň sa ozve skutočný zvuk mixéra. Vďaka ergonomickej rukoväti sa bude mixér malým kuchárkam pohodlne držať v ruke. Ručný tyčový mixér disponuje odnímateľným nadstavcom a je vybavený pútkom, za ktoré ho môžete kamkoľvek zavesiť. Jeho prevádzka je na batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Prekvapte svojich blízkych, vymiešajte si cesto a upečte skvelú maškrtu, na ktorej si všetci pochutnáte.Parametre a špecifikácie:Obsah súpravy:Tyčový… (alza.sk)

Klein Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. (4009847083005)

Klein Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. (4009847083005)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Máte doma malého pomocníka, ktorý vám rád pomáha pri práci v dielni? Kúpte mu jeho vlastné náradie a zapojte ho do práce! Na montovanie rôznych dielov sa mu bude hodiť detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. Skrutkovač Bosch Ixolino funguje na batérie a vydáva zvuky ako naozajstný skrutkovač. Pri jeho stlačení sa dokonca rozsvieti svetielko. Detské náradie obsahuje dva vymeniteľné nadstavce. S hernou súpravou sa môžu malí domáci majstri hrať už od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti hernej súpravy Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. Detský aku skrutkovač Bosch II. Náradie vydáva zvuky ako naozajstný skrutkovač Pri stlačení svieti Dva vymeniteľné nadstavce Skrutkovač Bosch funguje na 2 batérie R03 (nie sú súčasťou balenia) Herná… (alza.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Kaktus

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Kaktus

Nádherné ručne vyrobený lampa v podobe zeleného kaktusu je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 29x35x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Panda

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Panda

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe roztomilé pandy je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x26x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Mačička

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Mačička

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe roztomilé mačičky je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 27x38x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Jednorožec

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Jednorožec

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe nádherného jednorožca je ideálnym doplnkom do izby pre dievčatá. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 33x43x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Sova

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Sova

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe múdre sovy je ideálnym doplnkom do detskej izby pre dievčatá. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 29x38x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Labuť

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Labuť

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe nádhernej bielej labute je ideálnym doplnkom do detskej izby pre dievčatá. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x36x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dúha

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dúha

Nádherné ručne vyrobené svietidlo v podobe farebnej dúhy je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu bude užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 20x39x5,5 cm (babynabytek.sk)

BOSCH MFW3X13W + BOSCH TAT8619

BOSCH MFW3X13W + BOSCH TAT8619

Sada (alza.sk)

BOSCH MUM58C10 + BOSCH MFQ25200

BOSCH MUM58C10 + BOSCH MFQ25200

Sada (alza.sk)

Bosch MUM58225 + BOSCH MFQ25200

Bosch MUM58225 + BOSCH MFQ25200

Sada (alza.sk)

Bosch MUM5824C + Bosch MS6CM6120

Bosch MUM5824C + Bosch MS6CM6120

Sada (alza.sk)

Bosch MUM5824C + Bosch MS61B6170

Bosch MUM5824C + Bosch MS61B6170

Sada (alza.sk)

Bosch MUM58225 + Bosch MSM14100

Bosch MUM58225 + Bosch MSM14100

Sada (alza.sk)

BOSCH MSM88166 + BOSCH TAT8619

BOSCH MSM88166 + BOSCH TAT8619

Sada (alza.sk)

Bosch MFW2500W + BOSCH TAT8619

Bosch MFW2500W + BOSCH TAT8619

Sada (alza.sk)

Bosch MUM5824C + Bosch MS6CB6110

Bosch MUM5824C + Bosch MS6CB6110

Sada (alza.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Pastelová dúha

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Pastelová dúha

Nádherné ručne vyrobený lampa v podobe farebnej dúhy v pastelových odtieňoch je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu bude užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 20x39x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Srdce - ružové

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Srdce - ružové

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe ružového srdiečka je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 27x26x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Srdce - červené

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Srdce - červené

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe červeného srdiečka je ideálnym doplnkom do detskej izby. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 27x26x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dino - zelené

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dino - zelené

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe malého dinosaura v škrupine je ideálnym doplnkom do detskej izby pre chlapcov. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x36x5,5 cm (babynabytek.sk)

BOSCH MUM 50131 + BOSCH MFQ25200

BOSCH MUM 50131 + BOSCH MFQ25200

Sada (alza.sk)

Stropné svietidlo so 6 svietidlami Mauro Ferretti Indust

Stropné svietidlo so 6 svietidlami Mauro Ferretti Indust

Vybavte svoj interiér kúskami, ktoré z neho urobia naozajstný, dokonale útulný domov, kam sa budete s láskou vracať. Ako na to? Recept majú majstri interiérového dizajnu - značka Mauro Ferretti. Vyberte si z ich štýlovej kolekcie to pravé orechové pre vaše bývanie. (bonami.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dino - pastelovo zelené

Detské drevené svietidlo LED svietidlo Dino - pastelovo zelené

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe malého dinosaura v škrupine je ideálnym doplnkom do detskej izby pre chlapcov. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x36x5,5 cm (babynabytek.sk)

Bosch BWD41720 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

Bosch BWD41720 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

Viacúčelový vysávač – 1700W, EPA E10, hubica na tekutiny, kefa na parkety, nesené malé príslušenstvo, AR: 9m, farba: tyrkysová Vreckový vysávač Bosch BWD41720 sa stane vaším nepostrádateľným pomocníkom pri každom upratovaní. Poteší vás vynikajúcim výkonom aj svojím moderným dizajnom. Vysávač s automatickým navíjaním kábla je vybavený extra veľkými a mäkkými kolieskami, ktoré dokonale ochránia tvrdé podlahy. Disponuje hygienickým filtrom, ktorý zaistí ešte čistejší vyfukovaný vzduch a aj filtrom na ochranu motora. Okrem vysoko účinného vysávania kobercov aj tvrdých podláh sa postará o účinné vysatie tekutín. K tomu je vybavený nádobou na vodu s objemom 5 litrov. Samozrejmosťou je aj vrecko na prach vo veľkosti L. V priebehu vysávania oceníte veľmi jednoduchú manipuláciu aj komfortné… (alza.sk)

BOSCH BCHF2MX16 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

BOSCH BCHF2MX16 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

Tyčový aku vysávač na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, Tvrdé podlahy, Hladké podlahy a Mäkké povrchy, doba nabíjania 5 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 14.4 V, doba prevádzky 40 min, umývateľný filter, objem nádržky 0.4 l, kefová hubica a nabíjací adaptér, farba sivá BOSCH BCHF2MX16 vám bude nápomocný na upratovanie domácnosti. Jeho lítium-iónová batéria zaručí na plné nabitie 40 min upratovania podláh. Nabíjanie trvá len 5 h. Vďaka funkcii 2 v 1 s ním môžete pracovať buď ako s tyčovým vysávačom, či ako s vysávačom ručným, pomocou neho sa ľahko dostanete aj k nečistotám vysoko nad zemou. Tento vysávač má navyše umývateľný filter. Prachové nečistoty sa vysávajú do vyprázdniteľnej nádoby, ktorú môžete ľahko po každom použití vyniesť do koša a opäť… (alza.sk)

BOSCH BCHF2MX20 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

BOSCH BCHF2MX20 + ZDARMA Topinkovač BOSCH TAT8619

Tyčový aku vysávač na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, Tvrdé podlahy, Hladké podlahy a Mäkké povrchy, doba nabíjania 5 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 18 V, doba prevádzky 44 min, umývateľný filter, objem nádržky 0.4 l, kefová hubica a nabíjací adaptér, farba modrá BOSCH BCHF2MX20 vám príde vhod na upratovanie celého bytu či domu. Jeho Li-Ion batéria vie zaistiť na plné nabitie 44 min vysávania podláh. Nabitie batérie trvá len 5 h. Vďaka funkcii 2 v 1 s ním vysávate buď ako vysávačom tyčovým, či ako s malým ručným vysávačom, s ktorým sa hravo dostanete k nečistotám, ktoré sú v tmavých miestach. Vo výbave tyčového vysávača je umývateľný filter. Prach a ďalšie nečistoty sa ukladajú do nádoby, ktorú budete môcť veľmi ľahko po každom použití vyniesť do… (alza.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo buldoček v hrnčeku - ružový

Detské drevené svietidlo LED svietidlo buldoček v hrnčeku - ružový

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe roztomilého francúzskeho buldočka v ružovom hrnčeku je ideálnym doplnkom do detskej izby pre dievčatá. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x36x5,5 cm (babynabytek.sk)

Detské drevené svietidlo LED svietidlo buldoček v hrnčeku - modré

Detské drevené svietidlo LED svietidlo buldoček v hrnčeku - modré

Nádherná ručne vyrobená lampa v podobe roztomilého francúzskeho buldočka v modrom hrnčeku je ideálnym doplnkom do detskej izby pre dievčatá. vlastnosti: - vďaka jemnému svetlu je užitočným pomocníkom pri zaspávaní - jedinečný dizajn a prepracované detaily - každý kus je vyrobený ručne - sú použité materiály tej najvyššej kvality - farba svetla je teplá biela - biely kábel s vypínačom je súčasťou balenia materiál: - masívne borovicové drevo - lakované šetrnými ekologickými farbami Rozmery: - 36x36x5,5 cm (babynabytek.sk)

Pracovné svietidlo, potápačské svietidlo Brennenstuhl 1175890, N/A,…

Pracovné svietidlo, potápačské svietidlo Brennenstuhl 1175890, N/A, čiernožltá

Pracovné svietidlo, potápačské svietidlo Brennenstuhl 1175890, N/A, čiernožltá​ od výrobce Brennenstuhl v kategorii Akumulátorové ručné svietidlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Čierne kovové stropné svietidlo s 3 svietidlami WOOOD Lester

Čierne kovové stropné svietidlo s 3 svietidlami WOOOD Lester

Nechajte dýchnuť kúsok industriálnej atmosféry aj u vás doma. Svietidlá od značky WOOOD si vás získajú svojou nevšednosťou a unikátnosťou. Ak netúži vaše srdce po obyčajnom svetle, ktoré vidíte všade ako cez kopirák, ste na správnej adrese. Žiarovky nie sú súčasťou balenia . (bonami.sk)

Bosch BGS7RCL + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

Bosch BGS7RCL + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

Bezvreckový vysávač príkon 700 W, hlučnosť 68 dB, ročná spotreba energie 28 kWh/annum, HEPA filter, akčný rádius 11 m, na koberce a na zbieranie nečistôt, vankúšová hubica – na mäkké textílie, škárová hubica a štrbinová hubica, materiál trubice kov, šírka 32 cm, výška 31 cm, hĺbka 47 cm, farba modrá Bezvreckový vysávač Bosch BGS7RCL je skvelým pomocníkom na každodenné upratovanie vo vašom byte, dome či kancelárii. Sací výkon ovplyvňuje príkon 700 W čomu zodpovedá aj trieda energetickej účinnosti A. Bezvreckový vysávač ale hlavne zvoľte podľa typu podlahovej krytiny, o ktorú sa bude prístroj starať – tento model prístroja oplýva vynikajúcou účinnosťou vysávania podláh a zároveň aj vysokou účinnosťou pri upratovaní hrubých aj jemných nečistôt na koberci. Súčasťou vysávania je… (alza.sk)

Bosch BWD420HYG + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

Bosch BWD420HYG + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

Viacúčelový vysávač – 2000W, digitálne ovládanie, HEPA H13, hubica na tekutiny, kefa na parkety, kefa na matrace, nesené malé príslušenstvo, AR: 12m, farba: svetlo zelená Nedajte alergénom šancuVýkonný anti-alergénny vysávač Bosch ProHygienic BWD420HYG si poradí ako so suchým, tak aj mokrým vysávaním podlahy, čalúneného nábytku, matracov a ďalších povrchov, na ktorých sa usádzajú dráždivé alergény. Vďaka vysoko účinnej trojnásobnej filtrácii sa odstránené nečistoty nevracajú späť do vzduchu, čím je zaistená dokonale čistá a oveľa zdravšia domácnosť.Kľúčové vlastnosti vysávača Bosch BWD420HYGVýkonný vysávač pre suché a mokré upratovaniePríkon 2 000 WRobustná textilná sacia hadicaTeleskopická rúrkaVeľká nádrž na vodu s objemom 5 litrovAutomatické navíjanie káblaHygienický filter pre… (alza.sk)

BOSCH BBS611PCK + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

BOSCH BBS611PCK + ZDARMA Tyčový mixér Bosch MSM88166

Tyčový aku vysávač na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, Tvrdé podlahy, Hladké podlahy a Na auto, doba nabíjania 4 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 18 V, doba prevádzky 30 min, HEPA filter, objem nádržky 0.3 l, hubica na čalúnený nábytok, nabíjací adaptér a podlahová hubica, farba čierna, modrá a strieborná Silný ako lev, ľahký ako pierkoAkumulátorový vysávač 2 v 1 BOSCH BBS611PCK z radu Unlimited série 6 ponúka multifunkčné riešenie na dokonalé upratovanie domácnosti. Vďaka kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti je zaručená vynikajúca flexibilita a jednoduchá manipulácia. Napájanie je riešené vymeniteľným 2,5 Ah Li-Ion akumulátorom, ktorý zaistí výdrž až na 30 minút upratovania.Kľúčové vlastnosti tyčového aku vysávača BOSCH BBS611PCKKompaktný… (alza.sk)

BOSCH BOSCH GSR 12V-15 FC Set Professional (0.601.9F6.000) + ZDARMA…

BOSCH BOSCH GSR 12V-15 FC Set Professional (0.601.9F6.000) + ZDARMA Adaptér BOSCH GAA 12 V

Akuvŕtačka bez príklepu, uhlíkový typ motora, 12 V, max. krútiaci moment 30 Nm, rozsah skľučovadla max. 10 mm, súčasťou balenia 2×2 Ah batéria, hmotnosť 800 g Dvojrýchlostný aku skrutkovač BOSCH BOSCH GSR 12V-15 FC Set Professional 12 V so systémom FlexiClick je perfektnou voľbou pri vŕtaní a skrutkovaní v stiesnených priestoroch. Vďaka systému One-Click ľahko a rýchlo prehodíte potrebný nástavec. Uhlový a excentrický nadstavec môžete zablokovať až v 16 rôznych pozíciách s 360-stupňovým rozsahom. Dvojstupňová prevodovka zabezpečuje krútiaci moment až 30 Nm. Aku vŕtačka BOSCH GSR 12V-15 FC Set Professional 12 V je napájaná akumulátorom s elektronickou ochranou článkov, proti prehriatiu a hlbokému vybitiu. Výhodou je tiež kompatibilita akumulátorov v rámci náradia Bosch Professional… (alza.sk)

Líniový laser Bosch PLL 360 Set Bosch 0603663001

Líniový laser Bosch PLL 360 Set Bosch 0603663001

Líniový laser PLL 360 Set, Samonivelačný 360° líniový laser, Perfektne nivelovaná, horizontálna 360° línia - presné a bezchybné vyrovnanie objektov v celej miestnosti, Automatická samonivelácia v priebehu niekoľkých sekúnd zaručuje rýchlu a bezchybnú prácu, Presné a obzvlášť dobre viditeľné laserové línie, Perfektne nivelovaná vertikálna línia pre ešte viac aplikácií, Premietanie diagonálnych línií - v akomkoľvek uhle vďaka funkcií uzamknutia, Jednoduché nastavenie pozície laserovej línie na akúkoľvek výšku s univerzálnym držiakom alebo 1,5 m hliníkovým statívom, Ochranné puzdro, Statív (conrad.sk)

LED svietidlo

LED svietidlo

Naplňte svoj stan mäkkým, difúznym svetlom pomocou tohto LED svietidlá. Stačí jednoducho prichytiť, zapnúť a svieti!   Vyžaduje: 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia) Farba tela: zelená Farba svetla: biela Počet LED: 3 3 režimy prepnutie: vysoké / polovičná / SOS Životnosť LED: 100 000 hodín Materiál: plast Hmotnosť: 40 gramov (lunzo.sk)

Svietidlo čelovka

Svietidlo čelovka

v kategorii Dom a záhrada | Svetlo | Svietidlá čelové a kempingové | Čelovky. Kvalitní Svietidlo čelovka z kategorie Dom a záhrada | Svetlo | Svietidlá čelové a kempingové | Čelovky. (esat.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

Typ žiarovky: žhaviaca LED žiarovka. Žiarovka(S) zahrnutá: nie. Počet žiaroviek: 1. S päticou typu: E27. Maximálny príkon (W): 20. (vivrehome.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

Používa 2 žiarovky typu E27, maximálne 100 W, nezahrnutú. (vivrehome.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

S päticou typu: E27, maximálne 261 W. (vivrehome.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

S päticou typu: 6 x E27, maximálne 191 W.Priemer tienidla: 15 cm. Výška tienidla: 15 cm. (vivrehome.sk)

Stropné svietidlo

Stropné svietidlo

Pracuje s 1 žiarovkou typu E27, ktorá nie je zahrnutá. (vivrehome.sk)

Stropné svietidlo

Stropné svietidlo

Pracuje s 1 žiarovkou typu E27, max 100W, ktorá nie zahrnutá. (vivrehome.sk)

Stropné svietidlo

Stropné svietidlo

Pracuje s 1 žiarovkou typu E27, max 100W, ktorá nie zahrnutá. (vivrehome.sk)

Stropné svietidlo

Stropné svietidlo

Pracuje so 4 žiarovkami typu E27, max 100W, ktoré nie sú zahrnuté. (vivrehome.sk)

Stropné svietidlo

Stropné svietidlo

Pracuje s 6 žiarovkami typu E27, ktoré nie sú zahrnuté. (vivrehome.sk)

Nástenné svietidlo

Nástenné svietidlo

Typ žiarovky: žhaviaca LED žiarovka. Žiarovka(S) zahrnutá: nie. Počet žiaroviek: 1. S päticou typu: E27. Maximálny príkon (W): 20. (vivrehome.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

Typ žiarovky: žhaviaca LED žiarovka. Žiarovka(S) zahrnutá: nie. Počet žiaroviek: 1. S päticou typu: E27. Maximálny príkon (W): 20. (vivrehome.sk)

Závesné svietidlo

Závesné svietidlo

Typ žiarovky: žhaviaca LED žiarovka. Žiarovka(S) zahrnutá: nie. Počet žiaroviek: 2. S päticou typu: E27. Maximálny príkon (W): 20. (vivrehome.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť