Klein naradie bosch suprava 4009847085733

Multifunkčné náradie Bosch Professional GRO 12 V LI

Multifunkčné náradie Bosch Professional GRO 12 V LI

Multifunkčné náradie Bosch Professional GRO 12 V LI​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Súprava náradia (8592190650100)

Súprava náradia (8592190650100)

Vzdelávacia hračka pre chlapcov, vhodné od 3 rokov Súprava náradia ponúka malým aj väčším kutilom veľké množstvo nástrojov. Náradie je uložené v kufríku s rúčkou pre jednoduché prenášanie a podobá sa naozajstnému kufríku na náradie dospelých. V žltom kufríku malí kutilovia nájdu ukrytý veľký poklad, s ktorým sa môžu pustiť hneď do práce. Ale samozrejme musia najprv myslieť na svoje zdravie s ochrannými okuliarmi. Hračka vzdeláva deti nielen v oblasti bezpečnosti práce, ale aj rozvíja ich jemnú motoriku a celkovú zručnosť. Kutilovia môžu pracovať s kladivom, kliešťami, skrutkovačom, ale aj s kľúčom či so skrutkami. Kufrík s veľkým množstvom náradia poteší každého správneho domáceho majstra.Hlavné vlastnosti vzdelávacej hračky Súprava náradia v… (alza.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12 0603103000, bez akumulátoru

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12 0603103000, bez akumulátoru​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12 0603103001, + akumulátor, + púzdro

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden UniversalMulti 12 0603103001, + akumulátor, + púzdro​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Bosch Tool-Box s náradím (4009847084385)

Bosch Tool-Box s náradím (4009847084385)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Praktický Tool-Box s náradím v licencii značky BOSCH poteší každého malého kutila. Konečne môže s oteckom všetko opravovať a vylepšovať. Box obsahuje ručnú pílku, kladivo, kľúč, štyri skrutky s maticou, dva klince a dve doštičky. Hračka je vyrobená z plastu a určená pre chlapcov od troch rokov.Kľúčové vlastnosti BOSCH Tool-BoxuPre malých kutilov a staviteľovTool-Box s náradím v licencii BOSCHS pílkou, kladivom, kľúčom, skrutkami, klincami a doštičkamiVhodné pre chlapcov od 3 rokovRozmery:31 × 16,5 × 22,5 cm (alza.sk)

Bosch UniversalRotak 555 (holé náradie) (0.600.8B9.50B)

Bosch UniversalRotak 555 (holé náradie) (0.600.8B9.50B)

Aku kosačka Tiché kosenia - so slobodou bez káblov as vynikajúcimi výsledkami až 550 m2 Akumulátorová kosačka Bosch UniversalRotak 36-550 (holé náradie) s 1 akumulátorovým článkom je veľmi výkonná, pohodlná a tichá kosačka so záberom až 38 cm. Hlasitosť aku kosačky výrazne znižuje funkcia ProSilence. Rotačný nôž LeafCollect je nabrúsený, výborne kosí a tiež zbiera pokosenú trávu a lístie. Jeden vyberateľný akumulátor poháňa motor kosačky, ktorý je pod kontrolou energeticky úsporného systému Efficient Energy Management. Stav nabitia akumulátora signalizuje kontrolka. Vedľa výkonu oceníte aj jednoduchosť zostavenia držadla, nastavenie výšky kosenia jediným tlačidlom a pohodlie pri práci vďaka ergonomickým držadlám ErgoFlex. Kľúčové vlastnosti akumulátorovej kosačky Bosch… (alza.sk)

Súprava náradia na kľúče

Súprava náradia na kľúče

Určite sa vám už stalo, že ste potrebovali náradie a nemali ho po ruke. S touto vreckovou súpravou na kľúče sa vám to už nestane.  Vrecková súprava náradia obsahuje krížový a plochý skrutkovač a otvárač na fľaše z kvalitnej ocele, to všetko na praktickej karabínke, ktorá sa dá pripnúť napríklad na kľúče. Vždy budete mať pri sebe základné nástroje na drobné opravy či utiahnutie skrutky. Vrecková súprava náradia poteší nielen dedka majstra, ale tiež každého praktického muža. (babickarstvo.sk)

Bosch PRO Sada ručného náradia (1.600.A01.6BV)

Bosch PRO Sada ručného náradia (1.600.A01.6BV)

Náradie – PRO Sada ručného náradia, 16 ks So sadou náradia Bosch Pro sa vám už nestane, že by ste museli zložito hľadať potrebné náradie po všetkých kútoch. Táto súprava ručného náradia obsahuje 16 kusov užitočných nástrojov, ktoré nájdu využitie pri bežných pracovných činnostiach. Robustné puzdro, v ktorom je súprava uložená, zaisťuje perfektnú ochranu náradia a jeho jednoduché prenášanie aj skladovanie. Sada náradia Bosch obsahuje okrem skrutkovačov a klieští aj praktický zatvárací nôž a meraciu pásku. Majte to správne náradie vždy po ruke, či už ste doma, v dielni alebo napríklad na stavenisku. Kľúčové vlastnosti sady ručného náradia Bosch Pro16 kusov kvalitného ručného náradia BoschPraktické náradie pre najrôznejšie pracovné činnostiSúprava náradia Bosch je v… (alza.sk)

Bosch PRO Sada ručného náradia (1.600.A01.6BW)

Bosch PRO Sada ručného náradia (1.600.A01.6BW)

Náradie – PRO Sada ručného náradia, 40-pcs So sadou náradia Bosch Pro sa vám už nestane, že by ste museli zložito hľadať potrebné náradie po všetkých kútoch. Táto súprava ručného náradia obsahuje 40 kusov užitočných nástrojov, ktoré nájdu využitie pri najrôznejších pracovných činnostiach. Robustné puzdro, v ktorom je súprava uložená, zaisťuje perfektnú ochranu náradia a jeho jednoduché prenášanie aj skladovanie. Sada náradia Bosch obsahuje okrem skrutkovačov a klieští napríklad aj praktický zatvárací nôž, meraciu pásku a kvalitnú vodováhu. Majte to správne náradie vždy po ruke, či už ste doma, v dielni alebo napríklad na stavenisku. Kľúčové vlastnosti sady ručného náradia Bosch Pre40 kusov kvalitného ručného náradia BoschPraktické náradie na najrôznejšie… (alza.sk)

Bosch AdvanceRotak 36-750 (holé náradie) (0.600.8B9.707)

Bosch AdvanceRotak 36-750 (holé náradie) (0.600.8B9.707)

Aku kosačka Pre úžasne tiché kosenia - praktické funkcie a vynikajúce výsledky až 750 m2 Akumulátorová kosačka Bosch AdvancedRotak 36-750 (holé náradie) s akumulátorovými článkami je veľmi výkonná, pohodlná a tichá kosačka so záberom až 46 cm. Hlasitosť kosačky výrazne znižuje funkcia ProSilence. Rotačný nôž LeafCollect je nabrúsený, výborne kosí a tiež zbiera pokosenú trávu a lístie. Jeden vyberateľný akumulátor poháňa motor kosačky Powerdrive LI, ktorý je pod kontrolou energeticky úsporného systému Efficient Energy Management. Stav nabitia akumulátora signalizuje kontrolka. Vedľa výkonu oceníte aj jednoduchosť zostavenia držadla, nastavenie výšky kosenia jediným tlačidlom a pohodlie pri práci vďaka ergonomickým držadlám ErgoSlide. Kľúčové vlastnosti akumulátorovej… (alza.sk)

YATO Súprava náradia (YT-39280)

YATO Súprava náradia (YT-39280)

Sada náradia – obsahuje 44ks, v praktickej taške zo zosilneného materiálu Vybavte si dielňu poriadnym náradím, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Táto praktická sada YATO obsahuje hneď 44 kusov rôzneho náradia, vhodné ako pre údržbára, tak aj pre bežnú dielňu či domácnosť, alebo kamkoľvek na cesty. Sú vyrobené z veľmi odolnej chróm-vanádiovej ocele, takže sa len tak neopotrebujú.Vybavte si dielňu poriadnym náradím, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Táto praktická súprava YATO obsahuje hneď 44 kusov rôzneho náradia, ktoré je vhodné ako pre údržbára, tak aj do bežnej dielne či domácnosti. Jednotlivé kusy sú vyrobené z veľmi odolnej chróm-vanádiovej ocele, takže sa len tak neopotrebujú.Súprava obsahuje všetko štandardné … (alza.sk)

Záhradná súprava drobného náradia Šafran

Záhradná súprava drobného náradia Šafran

Praktický set  drobného náradia v modernej šafranovej farbe poteší každú babičku - záhradníčku. Set je zabalený v darčekovej škatuľke, ktorá obsahuje hrabličky, kultivátor a záhradnícke nožnice od legendárnej firmy Fiskars, ktorá je zárukou kvality. Náradie je vyrobené z kvalitného polyamidu vystužené sklenými vláknami, ktoré zaručia dlhú životnosť a odolnosť pri teplotách  v rozmedzí - 40 až 150 stupňov C. Polyamid je navyše  100% recyklovateľný. Náradie má zaoblené hrany, ktoré nepoškodzujú pôdu a korienky. Čepele možno naostriť a otvor na zavesenie príde vhod, keď náradie nebude potrebné. Potešte svoju babičku krásnym darčekom, ktorý využije na záhradke, na balkóne aj doma v byte. (babickarstvo.sk)

Záhradná súprava drobného náradia Merlot

Záhradná súprava drobného náradia Merlot

Praktické a štýlové drobné náradie v elegantnej vínovej farbe poteší každú babičku - záhradníčku. Krásny set v darčekovej škatuľke obsahuje hrabličky, kultivátor a záhradnícke nožnice od legendárnej firmy Fiskars, ktorá je  zárukou kvality. Náradie je vyrobené z kvalitného polyamidu vystužené sklenými vláknami, ktoré zaručia dlhú životnosť a odolnosť pri teplotách  v rozmedzí - 40 až 150 stupňov. Polyamid je navyše  100% recyklovateľný. Náradie má zaoblené hrany, ktoré nepoškodzujú pôdu a korienky. Čepele možno naostriť a otvor na zavesenie príde vhod,  keď náradie nebude potrebné. Potešte svoju babičku krásnym darčekom, ktorý využije na záhradke, na balkóne aj doma v byte. (babickarstvo.sk)

Súprava náradia 3 ks (8592190650285)

Súprava náradia 3 ks (8592190650285)

Vzdelávacia hračka pre chlapcov, vhodné od 3 rokov Každý malý domáci majster by chcel mať ozajstné náradie, ako má aj otecko. To nie je žiaden problém, keďže Súprava náradia vyzerá naozaj reálne. 3 kusy náradia vydávajú zvuky, aby bol zážitok pre malých domácich majstrov čo najväčší, a dokonca aj svietia. Deti sa perfektne učia, ako náradie funguje, a to veľmi podrobne. Priamočiara píla má odnímateľnú batériu, brúska poteší výmenným kotúčom a vŕtačka nadchne 3 druhmi príslušenstva. Všetko náradie je na batérie. Kúpte svojmu malému majstrovi perfektné náradie do dielničky, ktoré vyzerá ako naozajstné a nadchne svojimi svetelnými a zvukovými efektmi. Súprava náradia tiež rozvíja jemnú motoriku a celkovú zručnosť detí.Hlavné vlastnosti vzdelávaciej hračky Súprava náradia 3… (alza.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 2000 CE 0603102003,…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 2000 CE 0603102003, 220 W, vr. príslušenstva

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 2000 CE 0603102003, 220 W, vr. príslušenstva​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES UNI 0603102105…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES UNI 0603102105, 250 W, + púzdro

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES UNI 0603102105, 250 W, + púzdro​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories 2607335684, 12 V, 2.6 Ah, Ni-MH

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories 2607335684, 12 V, 2.6 Ah, Ni-MH​ od výrobce Bosch Accessories v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories 2607335686, 14.4 V, 2.6 Ah, Ni-MH

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Accessories 2607335686, 14.4 V, 2.6 Ah, Ni-MH​ od výrobce Bosch Accessories v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Bosch EasyHedgeCut 18-45 /holé náradie/ (0.600.849.H01)

Bosch EasyHedgeCut 18-45 /holé náradie/ (0.600.849.H01)

Nožnice na živý plot s dĺžkou čepele 450 mm, rozstup nožov 15 mm, hmotnosť 2,3 kg Vhodné nožnice na živý plot vám pomôžu pri záhradníckych prácach. Bosch EasyHedgeCut 18-45 / holé náradie / fungujú vďaka akumulátoru, nepotrebujete tak riešiť vzdialenosť na pripojenie. Lišta nožníc Bosch meria 450 mm pre jednoduchú úpravu väčších a náročnejších plôch. Celkové rozpätie nožov je celkom 15 mm. Kľúčové znaky nožníc na živý plot Bosch EasyHedgeCut 18-45 / holé náradie / Pohon na nabíjateľnú batériu Nože sú od seba 15 mm Lišta je dlhá 450 mmNožnice na živý plot Bosch EasyHedgeCut 18-45 / holé náradie / majú hmotnosť 2,3 kg (alza.sk)

PROTECO Súprava pneumatického náradia 10.25-001

PROTECO Súprava pneumatického náradia 10.25-001

Súprava pneumatického náradia – pneumatického náradia 5-dielna, vhodná ku každému kompresoru s tlakovou nádobou, pracovný tlak je 0 až 6 barov, obsahuje špirálovú hadicu s koncovkami, ofukovaciu pištoľ, striekaciu pištoľ, umývaciu pištoľ a pištoľ na hustenie pneumatík Obsiahla súprava pneumatického náradia PROTECO nájde uplatnenie v každej domácej dielni. Súpravu využijete ako príslušenstvo ku každému kompresoru s tlakovou nádobou. Balenie súpravy obsahuje 5 prakticky využiteľných nástrojov ku kompresoru: špirálovú hadicu s koncovkami, ofukovaciu pištoľ, striekaciu pištoľ, umývaciu pištoľ a pištoľ na hustenie pneumatík. Všetky nástroje sú na pripojený kompresor úplne nenáročné. Pracovný tlak je 0 až 6 barov. Súpravu pneumatického náradia dodávame v kartónovom balení.Kľúčové… (alza.sk)

PROTECO Súprava pneumatického náradia 10.25-003

PROTECO Súprava pneumatického náradia 10.25-003

Súprava pneumatického náradia – pneumatického náradia 3-dielna, vhodná ku každému kompresoru s tlakovou nádobou, pracovný tlak je 0 až 6 barov, obsahuje špirálovú hadicu s koncovkami, ofukovaciu pištoľ a pištoľ na hustenie pneumatík Obsiahla súprava pneumatického náradia PROTECO nájde uplatnenie v každej domácej dielni. Súpravu využijete ako príslušenstvo ku každému kompresoru s tlakovou nádobou. Balenie súpravy obsahuje 3 prakticky využiteľné nástroje ku kompresoru: špirálovú hadicu s koncovkami, ofukovaciu pištoľ a pištoľ na hustenie pneumatík. Všetky nástroje sú na pripojený kompresor úplne nenáročné. Pracovný tlak je 0 až 6 barov. Súpravu pneumatického náradia dodávame v kartónovom balení.Kľúčové vlastnosti súpravy PROTECO3-dielna súprava pneumatického náradia PROTECOVhodná ku… (alza.sk)

BOSCH Súprava príslušenstva pre umývačky riadu (576338)

BOSCH Súprava príslušenstva pre umývačky riadu (576338)

Sada príslušenstva – zložená z čističa, držiaka, striekacej hlavy a klipu, strojná umývačka pre umývačky riadu, s držiakom fliaš v dolnom koši umývačiek riadu, ktoré nemôžu byť prevrátené, fľaše a vázy sa už nesmú prekrývať, rozstriekavacia hlava je ideálna pre všetky druhy nadmerných kuchynských potrieb ako sú kovové tukové filtre, pekáča alebo veľké panvice, svorka pre upevnenie malých plastových dielov, ako sú viečka Určite sa vám už stalo, že nie všetok riad bol v umývačke umytý úplne a zostali na ňom zvyšky jedla alebo mastnota. Majte poháre a taniere vždy žiarivo čisté. Pomôže vám s tým súprava príslušenstva pre umývačky Bosch, ktorá obsahuje čistič, držadlo, rozprašovač a svorky. Ako prvé si určite obľúbite rozprašovaciou hlavu, ktorá si… (alza.sk)

BOSCH Súprava hĺbkových dorazov, 3 ks (2.607.000.548)

BOSCH Súprava hĺbkových dorazov, 3 ks (2.607.000.548)

Hĺbkový doraz – 3-dielna súprava hĺbkových dorazov vrátane kľúča, priemer: 6/8/10mm Sada troch hĺbkových dorazov vrátane kľúča. Priemery 3, 8 a 10 mm.Súprava praktických hĺbkových dorazov s priemermi 3, 8 a 10 milimetrov. Po pripevnení na vrták vám dokážu ustrážiť optimálnu hĺbku vŕtania. Súčasťou balenia je aj imbusový kľúč na ich upevnenie. Dodávané v plastovom obale.Balenie obsahuje:1× doraz (6 mm)1× doraz (8 mm)1× doraz (10 mm)Imbusový kľúč (alza.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 1600A00X79, 12 V, 3 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 1600A00X79, 12 V, 3 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 1600A00X7H, 12 V, 6 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 1600A00X7H, 12 V, 6 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

EXTOL CRAFT súprava náradia 57 ks (6599)

EXTOL CRAFT súprava náradia 57 ks (6599)

Sada náradia – v kufri, CrV, račňa 1/4“ 45 zubov, hlavice nástrčné 1/4“ 10ks, kladivo 300g, kliešte 3ks, hroty 1/4“ 20ks, skrutkovač 11ks, L imbus kľúče 9ks Každý poriadny domáci majster potrebuje na prácu kvalitnú súpravu náradia. S praktickou sadou náradia Extol Craft (6599) od spoločnosti Extol, už nemusíte premýšľať, kde je kladivo či potrebný kľúč. Všetko je prehľadne uložené do praktického plastového kufríka a tak ho stačí zobrať a ísť. Veľké praktické držadlo navyše uľahčuje transport. V útrobách kufríka sa nachádza až 57 kusov náradia, ktoré nájde využitie ako v garáži, tak v domácnosti. Náradie je vyrobené z kvalitnej CrV ocele, takže o jeho dlhej životnosti nemôžete pochybovať. Doprajte si aj vy kvalitné náradie, ktoré budete mať vždy poruke.     Kľúčové… (alza.sk)

EXTOL CRAFT súprava náradia 59 ks (6583)

EXTOL CRAFT súprava náradia 59 ks (6583)

Sada náradia – v kufri, CrV, račňa 1/4“ 45 zubov, hlavice nástrčné 1/4“ 10ks, kladivo 300g, kliešte 2ks, olamovací nôž 18mm, zvinovací meter 2m, otvorené kľúče 4ks, nastaviteľný kľúč 200mm, hroty 1/4“ 20ks, skrutkovač 7ks, skúšačka, L imbus kľúče 9ks Každý poriadny domáci majster  potrebuje na prácu kvalitnú súpravu náradia. S praktickou súpravou náradia Extol Craft (6583) od spoločnosti Extol, už nemusíte premýšľať, kde je kladivo či potrebný kľúč. Všetko je prehľadne uložené do praktického plastového kufríka a tak ho stačí zobrať a ísť. Veľké praktické držadlo navyše uľahčuje transport. V útrobách kufríka sa nachádza až 59 kusov náradia, ktoré môžete využiť ako v garáži, tak v domácnosti. Náradie je vyrobené z kvalitnej CrV ocele, takže o jeho dlhej životnosti nemôžete pochybovať.… (alza.sk)

Teddies Súprava náradia s opaskom + helma (8592190128968)

Teddies Súprava náradia s opaskom + helma (8592190128968)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Herná súprava náradia v debničke je určený všetkým malým pomocníkom. V súprave nájdete množstvo nepostrádateľného vybavenia ku hobby. Medzi ne samozrejme patrí kladivko, kľúč, skrutkovač aj veľa ďalšieho príslušenstva. Celkovo v debničke leží 10 ks. Veľkosť každého nástroja je samozrejme prispôsobená malým detských rúčkam. Súprava je vhodná nielen pre chlapcov, ktorí pozerajú radi oteckovi v dielni na ruky.    Kľúčové vlastnosti hernej súpravy Teddies – Náradie s opaskom a helmouSúprava náradia s opaskom a helmouRealistické vyhotovenie kutilských pomocníkovSvojou veľkosťou sú prispôsobené malým rukám dieťaťaV debničke leží 10 ks náradiaVhodné pre deti od 3 rokovHra podporuje u detí hrubú motoriku i kreativituVyrobené z… (alza.sk)

Držiak náradia Küpper 73000, súprava 30 dielov

Držiak náradia Küpper 73000, súprava 30 dielov

Držiak náradia Küpper 73000, súprava 30 dielov​ od výrobce Küpper v kategorii Organizéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náradie Force MINI SIX súprava 6 funkcií

Náradie Force MINI SIX súprava 6 funkcií

Náradie FORCE MINI SIX sada 6 funkciou je s 4 imbusy, plochým a krížovým skrutkovačom základným pomocníkom v dielni i domácnosti. (sportobchod.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 350 CES 0603102200,…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 350 CES 0603102200, 350 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 14-dielna

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 350 CES 0603102200, 350 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 14-dielna​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE 0603102000, 220…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE 0603102000, 220 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 12-dielna

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE 0603102000, 220 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 12-dielna​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES 0603102100,…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES 0603102100, 250 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 12-dielna

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES 0603102100, 250 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 12-dielna​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 18V 1600A003NC, 18 V, 2 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 18V 1600A003NC, 18 V, 2 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

BOSCH Súprava vrtákov do dreva, 7 ks (2.607.017.034)

BOSCH Súprava vrtákov do dreva, 7 ks (2.607.017.034)

Sada vrtákov do dreva – 7 vrtákov do dreva: priemer 3-10mm, pracovná dĺžka: 30/40/45/50/60/65/70/75mm Praktická sada vysoko kvalitných vrtákov Bosch je vhodná na vŕtanie do dreva.Bohato vybavená súprava Bosch obsahuje 7 kvalitných vrtákov do dreva. Sú vyrobené z vysoko odolného materiálu, takže naozaj niečo vydržia. V súprave nájdete najčastejšie používané priemery od 3 do 10 mm. Všetky vrtáky sú prehľadne umiestnené v odolnej plastovej kazete.  Doplňujúce informácie:Priemery vrtákov:3; 4; 5; 6; 7; 8; 10 mmPracovná dĺžka:30; 40; 45; 50; 60; 65; 75 mmCelková dĺžka:60; 70; 85; 90; 105; 110; 120 mm  (alza.sk)

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5139

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5139

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5139​ od výrobce Klein Tools v kategorii Tašky na náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5140

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5140

Púzdro na náradie, prázdne Klein Tools 5140​ od výrobce Klein Tools v kategorii Tašky na náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Bosch Spojovacia súprava WTZ20410

Bosch Spojovacia súprava WTZ20410

Medzikus – pre práčku a sušičku  Originálna spojovacia súprava Bosch WTZ 20410 poslúži ako medzičlánok pri montáži práčky a sušičky nad seba.  (alza.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 18…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 18 V 1600Z00036, 18 V, 2 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Professional GBA 18 V 1600Z00036, 18 V, 2 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Professional v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA 1600A005B0, 18 V, 2.5 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA 1600A005B0, 18 V, 2.5 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE Set 0603102001,…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE Set 0603102001, 220 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 16-dielna

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 220 CE Set 0603102001, 220 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 16-dielna​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES Set 0603102101…

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES Set 0603102101, 250 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 16-dielna

Multifunkčné náradie Bosch Home and Garden PMF 250 CES Set 0603102101, 250 W, vr. príslušenstva, + púzdro, 16-dielna​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Multifunkčné mini nástroje za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA…

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA 1600A011T8, 18 V, 4 Ah, Li-Ion akumulátor

Náhradný akumulátor pre elektrické náradie, Bosch Home and Garden PBA 1600A011T8, 18 V, 4 Ah, Li-Ion akumulátor​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Akumulátory pre náradie za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-Plus-3, 8 ks (2.607.019.903)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-Plus-3, 8 ks (2.607.019.903)

Sada vrtákov SDS-plus – 8-dielna do kladív, betón, kameň, obsah súpravy: 5× 160 (1×)/5.5× 110 (2×)/6× 160 (1×)/7× 160 (2×)/8× 160 (1×)/10× 160 (1×) Praktická sada vysoko kvalitných vrtákov Bosch na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysoko odolného kovu, takže už naozaj niečo vydrží. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus.Bohato vybavená súprava Bosch obsahuje 8 kvalitných vrtákov. Vhodné na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysoko odolného kovu, takže naozaj niečo vydržia. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus. Iste oceníte veľmi praktický box v ktorom sú uložené.Dopĺňajúce informácie:Rozmery vrtákov:5× 160 mm5,5× 110 mm (2 ks)6× 160 mm7× 160 mm (2 ks)8× 160 mm10× 160 mm (alza.sk)

MAGG Súprava náradia pre ženy 28 dielov (20180928)

MAGG Súprava náradia pre ženy 28 dielov (20180928)

Sada náradia – s prenosnou taškou, ružová farba Kvalitná sada náradia Extol je vhodná pre všetky opravy a je vyrobená z CrV materiálu, ktorý zaisťuje dlhodobú životnosť.Vybavte si svoju dielňu kvalitným náradím MAGG. Praktická 28 dielna súprava nájde uplatnenie ako v domácnosti, tak aj na chate či záhrade. Obsahuje všetko potrebné ako napríklad skrutkovače, kliešte, kladivo, zvinovací meter a ostatné veci, bez ktorých sa nezaobídete pri akejkoľvek oprave. Celá súprava vrátane prenosnej tašky je zhotovená v ružovej farbe, bude teda ideálnym doplnkom pre osoby nežného pohlavia. Všetko je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, čím je zaistená maximálna spoľahlivosť a dlhá životnosť. Kľúčové vlastnosti súpravy náradia MAGGSúprava náradia za skvelú cenuZhotovené v ružovom… (alza.sk)

KLEIN BOSCH kuchynský robot

KLEIN BOSCH kuchynský robot

Bosch mini kuchynský robot, funkcia mixer, zvukové efekty a svetelné signály. Rozmer balenia a špecifikácie: Prevádzka R06 s 2 AA batérie potrebné (nie je súčasťou balenia). Odporúčané: 3 roky (feedo.sk)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Vŕtačka Bosch je užitočným pomocníkom malého opravára a konštruktéra a aj nevyhnutným doplnkom Bosch pracovných kútikov a stolov.od 3 rokovHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Aj malá gazdinka si praje pozvať svoje kamarátky na kávu. K tomu jej skvele poslúži kávovar od značky Bosch, vhodný od 3 rokov. (alza.sk)

Box na náradie Bosch Home and Garden 1600A016CT, (d x š x v) 390 x…

Box na náradie Bosch Home and Garden 1600A016CT, (d x š x v) 390 x 343 x 121 mm

Box na náradie Bosch Home and Garden 1600A016CT, (d x š x v) 390 x 343 x 121 mm​ od výrobce Bosch Home and Garden v kategorii Boxy a kufre na náradie (prázdne) za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Bosch Set príslušenstvo Mini X-Line 70Ti + sada ručného náradia (2…

Bosch Set príslušenstvo Mini X-Line 70Ti + sada ručného náradia (2.607.017.197)

Sada vrtákov s príslušenstvom na vŕtanie a skrutkovanie v rôznych typoch materiálov (drevo, kov, murivo), kombinačky, elektrikárske kliešte, hasák (nastavovacie kliešte) Bohato vybavená sada náradia od firmy Bosch set Mini X-Line 70Ti, v ktorej zaručene nájdete všetko potrebné pre vašu prácu. S touto sadou sa už nestane, že by ste nemali správne náradie napríklad na upevnenie poličky pre manželku. Obsahuje vrtáky do kovu, kameňa a dreva. Zároveň v kufri nájdete aj skrutkovacie bity, zakladacie kľúče a mnoho užitočného príslušenstva. Obsahuje tiež sadu ručného náradia.Sada je prehľadne umiestnená v pevnom a odolnom plastovom kufri. Zároveň sa ľahko prenáša a vďaka svojim rozmerom ju možno jednoducho uskladniť.Obsah balenia:6x TC vrták na murivo11x HSS-Tv vrták na kov5x vrták na drevo3x… (alza.sk)

Cattara Grilovacie náradie súprava 3 ks textil bag (13101)

Cattara Grilovacie náradie súprava 3 ks textil bag (13101)

Grilovacia sada z kvalitnej nehrdzavejúcej grilovacie náradie, textilná zapínacia taška na zips, súprava 3 ks Užite si pohodové grilovanie so súpravou náradia Cattara. Súprava obsahuje kliešte so zúbkovaním na jednoduché zachytenie mastných pokrmov, dvojzubú vidličku a obracačku. Náčinie je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je vyhotovené v jednoduchom dizajne na jednoduché čistenie. Celá súprava je umiestnená v praktickej textilnej taške na zips, vďaka ktorej si vybavenie na grilovanie môžete priniesť kamkoľvek. Prečo si zvoliť túto grilovaciu súpravu? Z kvalitnej nehrdzavejúcej oceleKliešte, dvojzubá vidlička a obracačkaJednoduchý dizajn na jednoduché čistenieV praktickej taške na zips  (alza.sk)

Dierovaná stena na náradie TOOLCRAFT 1360276, súprava 3 ks

Dierovaná stena na náradie TOOLCRAFT 1360276, súprava 3 ks

Urobte si poriadok vo svojej dielni alebo v garáži. Slúži na zavesenie náradia, kuchynského náčinia, kancelárskych potrieb a pod. Všetko je prehľadne usporiadané a vždy po ruke. Náradie nie je súčasťou dodávky. cca 451 otvorov na upevnenie·Variabilné usporiadanie·Zo stabilného nerozbitného plastu (conrad.sk)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Každá správna kuchárka vie, že mixér je nevyhnutným vybavením kuchyne. Tento realisticky spracovaný mixér Bosch tak vašu malú gazdinku zaiste veľmi poteší. Je vyrobený z kvalitného plastu a pre maximálnu zábavu vydáva autentické zvuky. Radosť môže robiť slečnám od 3 rokov. Parametre a špecifikácia: Materiál: Plast Odporúčaný vek: 3+ Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.   (alza.sk)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Realisticky spracovaná varná kanvica Bosch rozžiari oči každej malej gazdinke. Kanvica je vyrobená z kvalitného plastu a možno do nej nalievať vodu. Úžasne doplní kuchynku vašej malej kuchárky. Kanvica neslúži na ohrev vody.Parametre a špecifikácia:Materiál:PlastOdporúčaný vek:3+Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-plus-5×, 4 čepele, 5 ks (2.608.833.910)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-plus-5×, 4 čepele, 5 ks (2.608.833.910)

Sada vrtákov SDS-plus – 5-dielna do kladív, armatúra, betón, kameň, 5–10mm, pracovná dĺžka 50/100mm, celková dĺžka 110/160mm Praktická sada vysoko kvalitných vrtákov Bosch na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysoko odolného tvrdokovu, takže už naozaj niečo vydrží. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus.Bohato vybavená súprava Bosch obsahuje 5 kvalitných vrtákov. Hodí sa na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysokoodolného tvrdokovu, sú teda naozaj odolné. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus. Ich unikátna geometria so 4 čepeľami zabraňuje zaseknutiu v armovaniu. Nedochádza tak ku ulomeniu špičky vrtáka a umožňuje rýchly odvod prachu pre vyššiu rýchlosť vŕtania a menšie opotrebovanie. Určite oceníte aj… (alza.sk)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-plus-5x, 4 brity, 3 ks (2.608.833.912)

BOSCH Súprava vrtákov SDS-plus-5x, 4 brity, 3 ks (2.608.833.912)

Sada vrtákov SDS-plus – 3-dielna do kladív, armatúra, betón, kameň, 6/8/10mm, pracovná dĺžka 100mm, celková dĺžka 160mm Praktická sada vysoko kvalitných vrtákov Bosch na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysoko odolného tvrdokovu, takže už naozaj niečo vydrží. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus.Bohato vybavená súprava Bosch obsahuje 3 kvalitné vrtáky. Hodia sa na murivo, betón a armovaný betón. Sú vyrobené z vysoko odolného tvrdokovu, takže už naozaj niečo vydržia. Kompatibilné sú so všetkými vŕtacími kladivami s upínaním SDS-plus. Ich unikátna geometria so 4 britmi zabraňuje zaseknutiu v armovaní. Nedochádza tak k ulomeniu špičky vrtáka a umožňujú rýchly odvod prachu pre vyššiu rýchlosť vŕtania a menšie opotrebovanie. Určite oceníte aj… (alza.sk)

BOSCH Hadica 5 m s bajonetovým uzáverom vrátane objímky na náradie (2…

BOSCH Hadica 5 m s bajonetovým uzáverom vrátane objímky na náradie (2.608.000.565)

Hadica k vysávaču – príslušenstvo k profi vysávačom BOSCH Hadica 5 m s bajonetovým uzáverom vrátane objímky na náradie. (alza.sk)

BOSCH 38-dielna zmiešaná súprava (2.607.019.506)

BOSCH 38-dielna zmiešaná súprava (2.607.019.506)

Sada bitov 38dílná sada pro univerzální použití, obsahuje také kapesní svítilnu a univerzální magnetický držák, ruční šroubovák (pravý/levý chod), adaptér pro nástrčný klíč Súprava bitov BOSCH je 38-dielna súprava skrutkovacích bitov s univerzálnym magnetickým držiakom, vreckovým svietidlom, ručným skrutkovačom a adaptérom pre nástrčný kľúč.Kľúčové vlastnosti súpravy bitov BOSCH38-dielna súprava skrutkovacích bitov pre univerzálne použitieObsahuje tiež vreckovú baterku a univerzálny magnetický držiakSúprava bitov BOSCH je uložená v praktickom puzdreObsahuje:Bity 25 mm – PH 0/1/1/2/2/3, PZ 0/1/1/2/2/3, SL 4/6/7, HEX 3/4/5/6, T 15/20/25/40, 7× nástrčný kľúč 5/6/7/8/10/11/13 mm, 4× imbusový kľúč 3/4/5/6 mmUniverzálny magnetický držiakVreckové svietidloRučný skrutkovač (pravý/ľavý chod… (alza.sk)

Bosch 27-dielna súprava Promoline (2.607.017.201)

Bosch 27-dielna súprava Promoline (2.607.017.201)

Sada vrtákov 15 ks vrtákov (drevo, kameň, kov), 10 ks najpoužívanejších bitov, skrutkovač, nadstavec Perfektná súprava Promoline od firmy Bosch, v ktorej zaručene nájdete dostatočné množstvo vrtákov a bitov na vašu prácu. S touto súpravou sa už nestane, že by ste nemali správne náradie napríklad na upevnenie poličky. Obsahuje vrtáky do kovu, kameňa a dreva. Zároveň v nej nájdete aj skrutkovacie hroty, magnetický držiak a praktický skrutkovač s koncovkou na vkladanie bitov.Kľúčové vlastnostiKvalitné vyhotoveniePraktické balenieVeľké množstvo vrtákov a bitovPraktické balenieVrtáky a bity sú prehľadne umiestnené v pevných a odolných plastových stojanoch. Zároveň sa ľahko prenášajú a vďaka svojim rozmerom ich možno jednoducho uskladniť.Parametre a špecifikácia:Vrtáky:5× vrták do dreva… (alza.sk)

Bosch 27-dielna súprava Promoline (2.607.017.331)

Bosch 27-dielna súprava Promoline (2.607.017.331)

Sada bitov - 19 ks skrutkovacích bitov, adaptér, 5 nástrčných kľúčov, račňa, adaptér, univerzálny držiak Veľmi prepracovaná 27dílná sada z produktovej rady Promoline od nemeckej firmy Bosch s dlhoročnou tradíciou, ktorá naozaj vie, čo robí. Predstavujeme vám túto perfektnú sadu, vďaka ktorej budete mať všetky najpoužívanejšie kľúče a skrutkovacie bity vždy po ruke, prehledne zrovnané a vďaka rychlovýměnnému univerzálnemu držiaku ľahko a rýchlo pripravené na použitie.Veľmi prepracovaná 27-dielna súprava z produktového radu Promoline od nemeckej firmy Bosch s dlhoročnou tradíciou, ktorá naozaj vie, čo robí. Predstavujeme vám perfektnú súpravu, vďaka ktorej budete mať všetky najpoužívanejšie kľúče a skrutkovacie bity vždy po ruke, prehľadne usporiadané a vďaka rýchlovýmennému univerzálnemu… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť