Klein zahradne nacinie bosch 4009847027528

KLEIN BOSCH kuchynský robot

KLEIN BOSCH kuchynský robot

Bosch mini kuchynský robot, funkcia mixer, zvukové efekty a svetelné signály. Rozmer balenia a špecifikácie: Prevádzka R06 s 2 AA batérie potrebné (nie je súčasťou balenia). Odporúčané: 3 roky (feedo.sk)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Klein Vŕtačka Bosch (4009847084101)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Vŕtačka Bosch je užitočným pomocníkom malého opravára a konštruktéra a aj nevyhnutným doplnkom Bosch pracovných kútikov a stolov.od 3 rokovHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Klein Bosch kávovar (4009847095770)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Aj malá gazdinka si praje pozvať svoje kamarátky na kávu. K tomu jej skvele poslúži kávovar od značky Bosch, vhodný od 3 rokov. (alza.sk)

Woody Zahradné domino (8591864914135)

Woody Zahradné domino (8591864914135)

Hra na záhradu určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov, drevo Kto by nepoznal hru domino? Teraz si ju môžete zahrať vo veľkom formáte, a to priamo v detskej izbičke alebo vonku na záhrade. Hra bude zaručene baviť veľkých aj malých. Hráči si rozdajú 5 – 7 kameňov, zvyšok zostane bokom. Hráč s najvyšším počtom bodov na kameni začína hru. Ďalší hráč priloží svoj kameň. Vždy je potrebné priložiť kameň s rovnakým počtom bodov. Ak nemáte čo priložiť, musíte si vziať kameň z talónu. Výhercom sa stane ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kameňov. Ďalším zábavným variantom hry je postaviť z dominových kameňov dlhý rad, do prvého ťuknúť a pozerať sa, ako celý rad postupne spadne. Hra rozvíja logické myslenie a je vhodná pre deti od troch rokov.Kľúčové vlastnosti záhradného… (alza.sk)

Woody Zahradné piškvorky (8591864914142)

Woody Zahradné piškvorky (8591864914142)

Hra na záhradu určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov, drevo Kto by nepoznal hru piškvorky? Teraz si ju môžete zahrať aj bez papiera, a to priamo v detskej izbičke alebo vonku na záhrade. Hra bude zaručene baviť veľkých aj malých. Hracia plocha je tvorená šnúrkovou sieťou s drevenými guľôčkami v rohu každého štvorca. Hra je určená pre dvoch hráčov, kedy každý má svoj symbol, s ktorým hrá. Vybrať si môžete krúžok alebo krížik. Cieľom hry je umiestniť za sebou svoje tri symboly, a to buď vodorovne, zvislo alebo šikmo. Ale pozor na súpera, aby vám vašu sériu neprekazil svojím symbolom. Hra rozvíja logické myslenie a je vhodná pre deti od troch rokov.Kľúčové vlastnosti záhradných piškvoriek WoodyVhodné pre hru vonku aj domaHra pre dvoch hráčovZábava pre celú rodinuVhodné pre deti… (alza.sk)

Záhradne lehátko skladacie MARYLAND

Záhradne lehátko skladacie MARYLAND

Skladacie lehátko pre chvíle oddychu Vypodloženie hlavy Lehátko z exotickej dreviny eukalyptus, ktorá pochádza z Austrálie. Výborná trvanlivosť, odolnosť a opracovanie. (i-zahradnynabytok.sk)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Klein Ručný mixér Bosch (4009847095749)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Každá správna kuchárka vie, že mixér je nevyhnutným vybavením kuchyne. Tento realisticky spracovaný mixér Bosch tak vašu malú gazdinku zaiste veľmi poteší. Je vyrobený z kvalitného plastu a pre maximálnu zábavu vydáva autentické zvuky. Radosť môže robiť slečnám od 3 rokov. Parametre a špecifikácia: Materiál: Plast Odporúčaný vek: 3+ Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.   (alza.sk)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Klein Varná kanvica Bosch (4009847095480)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Realisticky spracovaná varná kanvica Bosch rozžiari oči každej malej gazdinke. Kanvica je vyrobená z kvalitného plastu a možno do nej nalievať vodu. Úžasne doplní kuchynku vašej malej kuchárky. Kanvica neslúži na ohrev vody.Parametre a špecifikácia:Materiál:PlastOdporúčaný vek:3+Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Bosch garáž - 4 poschodia (4009847028174)

Klein Bosch garáž - 4 poschodia (4009847028174)

Garáž pre chlapcov, materiál: plast, vhodné od 3 rokov Veľká garáž na autíčka poteší všetkých malých vodičov a poskytne ich autíčkam zodpovedajúce zázemie. Táto garáž má celkom štyri poschodia a vybavenie v podobe čerpacej stanice, obchodu a umývacie linky. Medzi jednotlivými poschodiami môžu autíčka na stúpanie a klesanie využiť aj výťah. Súčasťou balenia sú dve štýlová autíčka. Tento detailne spracovaný hrací set prinesie vašej ratolesti hodiny skvelej zábavy.Parametre a špecifikácie:Materiál:PlastObsah balenia:Garáž2 autíčkaRozmery:68 x 55 cmUrčené pre:Deti od 3 rokovHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES zo dňa 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Klein Mixér s nádobkou Bosch (4009847095664)

Klein Mixér s nádobkou Bosch (4009847095664)

Herná sada pre dievčatá, vhodné od 3 rokov, plast Hračka Klein Mixér s nádobkou od značky Bosch je dokonalou imitáciou ručného mixéra, ktorá ponúka naozajstné funkcie a reálne zvukové efekty. Je určená pre všetky malé gazdinky, aby mohli vo svojej malej kuchynke pripraviť nejakú dobrotu. Keď stlačíte tlačidlo, spustí sa šľahacia metla a zároveň sa ozve skutočný zvuk mixéra. Vďaka ergonomickej rukoväti sa bude mixér malým kuchárkam pohodlne držať v ruke. Ručný tyčový mixér disponuje odnímateľným nadstavcom a je vybavený pútkom, za ktoré ho môžete kamkoľvek zavesiť. Jeho prevádzka je na batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Prekvapte svojich blízkych, vymiešajte si cesto a upečte skvelú maškrtu, na ktorej si všetci pochutnáte.Parametre a špecifikácie:Obsah súpravy:Tyčový… (alza.sk)

Sada náčinia 4d.Rose Gold

Sada náčinia 4d.Rose Gold

Nerezová oceľ zliatiny zinku, 1x otvarak na konzervu, 1x otvarak na fľašu, 1x lis na cesnak, 1x drevený stojan ROSEG (homepoint.sk)

CAPPA Ležadlo zahradné skladacie šedé (4394)

CAPPA Ležadlo zahradné skladacie šedé (4394)

Záhradné lehátko – s oceľovou konštrukciou a stabilnou mechanikou, odolné proti vplyvom počasia a UV žiareniu, nosnosť 100kg Záhradné ležadlo CAPPA vám umožní pohodlný odpočinok aj slnenie vo vašej záhrade. Je tvorené kvalitnou oceľovou konštrukciou a stabilnou mechanikou. Komfortné ležanie poskytuje príjemný poťah. Ležadlo je odolné voči vplyvom počasia aj UV žiareniu, a je tak ideálne na umiestnenie na záhradu či terasu. Možnosť zloženia ponúka nielen nenáročné skladovanie, ale aj jednoduché premiestňovanie. Nohy sú opatrené ochrannými koncovkami, ktoré sú šetrné k podlahe, vďaka čomu je vhodné tiež na využitie pri vnútornom bazéne. Zaiste vás poteší jeho ľahká údržba a čistenie. Vychutnajte si naplno chvíle relaxácie a slnenia vďaka lehátku CAPPA. Kľúčové vlastnosti… (alza.sk)

Zahradné drevenné kreslo stohovateľné WEEKEND FSC

Zahradné drevenné kreslo stohovateľné WEEKEND FSC

Zahradné drevenné kreslo stohovateľné WEEKEND FSC z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Stoličky | Drevené stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 51.79 €. Záhradné kreslo stohovateľné. Vyrobené z borovicového masívu s kovovou podnožou. Farba dreva je hnedá. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý obhospodaruje šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti. Výrobok s certifikátom FSC sa na trhu odlíši od dreva nejasného pôvodu, popr. od dreva z lesa, kde sa zatiaľ šetrne nehospodári. Možno dokúpiť stôl Weekend do záhradného setu, stôl nájdete pod katalógovým číslom R06510. Technické údaje: rozmer: 47 x 54 x 47 / 87cm, nosnosť stoličky: 120 kg, farba: hnedá, materiál: borovica, hmotnosť: 8 kg, Obsah balenia: 1 x… (kokiskashop.sk)

Klein Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. (4009847083005)

Klein Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. (4009847083005)

Herná sada pre chlapcov, vhodné od 3 rokov, plast Máte doma malého pomocníka, ktorý vám rád pomáha pri práci v dielni? Kúpte mu jeho vlastné náradie a zapojte ho do práce! Na montovanie rôznych dielov sa mu bude hodiť detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. Skrutkovač Bosch Ixolino funguje na batérie a vydáva zvuky ako naozajstný skrutkovač. Pri jeho stlačení sa dokonca rozsvieti svetielko. Detské náradie obsahuje dva vymeniteľné nadstavce. S hernou súpravou sa môžu malí domáci majstri hrať už od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti hernej súpravy Detský akumulátorový skrutkovač Bosch II. Detský aku skrutkovač Bosch II. Náradie vydáva zvuky ako naozajstný skrutkovač Pri stlačení svieti Dva vymeniteľné nadstavce Skrutkovač Bosch funguje na 2 batérie R03 (nie sú súčasťou balenia) Herná… (alza.sk)

Sada kuchynského náčinia - 10 ks

Sada kuchynského náčinia - 10 ks

Sada kuchynského silikónového náčinia je skvelou pomôckou v každej kuchyni. Silikónová sada je skvelým darčekom pre každú gazdinku. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nerezová oceľ Obsah balenia: 10 ks (lunzo.sk)

Sada kuchynského náčinia - 8 ks

Sada kuchynského náčinia - 8 ks

S touto sadou si užijete varenie nielen doma, ale aj na chate alebo napríklad pod stanom. Sada je vyrobená z ľahkého a kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči vysokým teplotám.   Materiál: nylon Obsah balenia: 8 ks (lunzo.sk)

Kuchynská sada náčinia - 10 ks

Kuchynská sada náčinia - 10 ks

Silikónová sada kuchynského náčinia urobí radosť každému, kto rád varí. Urobte radosť sebe alebo niekomu blízkemu.   Materiál: silikón Obsah balenia: 10 ks (lunzo.sk)

Sada kuchynského náčinia 3 ks

Sada kuchynského náčinia 3 ks

Sada kuchynského náčinia 3 ks Obsahuje stierku, lyžicu a mašlovačku - všetko v kvalitnom silikónovom prevedení. Materiál: silikón Veľkosť: 20-22 cm Teplota: -40 ° C až do 230 ° C Obsah balenia: 1x stierka, 1x lyžica, 1x mašlovačka (lunzo.sk)

Tefal Bienvenue súprava náčinia K001A504

Tefal Bienvenue súprava náčinia K001A504

Sada – súprava 5 ks Túto sadu kvalitného a praktického kuchynského náčinia značky TEFAL zaiste ocení každý kuchár i kuchárka! Náčinie je vyrobené z pevného a odolného materiálu.Túto súpravu kvalitného a praktického kuchynského náradia značky TEFAL zaiste ocení každý kuchár aj kuchárka! Náradie je vyrobené z pevného a odolného materiálu. Nepremeškajte jedinečnú možnosť zaobstarať si túto modernú súpravu kuchynského náradia z radu Bienvenue!Kľúčové vlastnostiModerné kuchynské náradiaVyrobené z Nylon 66, ktorý je zosilnený 15 % skleným vláknomOdolný a pevný materiálVýdrž až do 230 °CĽahko sa čistí a je vhodné do umývačkySkvelá kvalita za výbornú cenuKvalitný materiálTáto súprava TEFAL je vyrobená zo špeciálneho nylonu. Tento nylon obsahuje 15 % skleného vlákna, ktoré zaručuje… (alza.sk)

Dřevěné náčiní na salát - kytary

Dřevěné náčiní na salát - kytary

Dřevěné náčiní na salát - kytary z kategórie Darčeky a hračky | Darčeky - dom a záhrada kúpite na Kokiskashop.sk za 17.89 €. Skvělý dárek pro hudební nadšence, zejména pro milovníky rock 'n' rollu. Set složený ze dvou lopatek, vyrobených z bukového dřeva. Ve velmi elegantním provedení s nádechem luxusu, v podobě klasické a elektrické kytary. Potěší každého milovníka těchto hudebních nástrojů. Praktické použití jako kleště na míchání salátů, dále při výrobě omáček, polévek a při přípravě těsta. Vaření se tak stává příjemnější "povinností". Rozhýbejte vaše přátele v rytmu rock 'n' rollu!Set složený ze dvou lopatek, vyrobených z bukového dřeva. Ve velmi elegantním provedení s nádechem luxusu, v podobě klasické a elektrické kytary. Potěší každého milovníka těchto hudebních nástrojů. Odolné… (kokiskashop.sk)

Sada náčinie do kuchyne - 8 ks

Sada náčinie do kuchyne - 8 ks

Sada 8 kusov kuchynského náčinia obsahuje všetko, čo by v kuchyni nemalo chýbať. Náčinie je vyrobené z kvalitného materiálu, je odolné proti vysokým teplotám a možno ho použiť na akýkoľvek materiál.   Materiál: nerezová oceľ, silikón Obsah balenia: 8 ks (lunzo.sk)

Sada kuchynského náčinia 8 ks + stojan

Sada kuchynského náčinia 8 ks + stojan

Praktická a moderná sada silikónového náčinia s praktickým stojanom je skvelé ako darček pre Vašich blízkych. Táto sada má svoje miesto v každej kuchyni.   Materiál: silikón, nerezová oceľ Obsah balenia: 8 ks + stojan (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 1

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 1

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 2

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 2

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 3

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 3

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 4

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 4

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 5

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 5

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 6

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 6

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 7

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 7

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 8

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 8

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 9

Kuchynské náčinie - 9 variantov Varianta: 9

S týmto kuchynským náradím pre Vás bude varenie zábava. Teraz za skvelú cenu!   Materiál: silikón, nylon Obsah balenia: 1 stierka (lunzo.sk)

Silikónová sada farebného náčinia - 10 ks

Silikónová sada farebného náčinia - 10 ks

Táto veselá a praktická sada 10 ks kuchynského farebného náčinia urobí radosť každému, kto aspoň trochu varí. Sada je naozajstným pomocníkom pri varení, pečení či vyprážanie.   Materiál: silikón, nerezová oceľ Obsah balenia: 10 ks (lunzo.sk)

Moderná sada kuchynského náčinia - 10 ks

Moderná sada kuchynského náčinia - 10 ks

Zariaďujete si výbavu do kuchyne? Máme pre Vás veľmi praktickú sadu kuchynského náčinia na zavesenie. S touto sadou pre Váš bude varenie hračka!   Materiál: plast Obsah balenia: 10 ks (lunzo.sk)

Sada náčinie do kuchyne - 6 ks

Sada náčinie do kuchyne - 6 ks

Túto plastovú sadu zaručene využijete vo svojej kuchyni. Náčinie má príjemné rukoväte pre pohodlné držanie.   Materiál: plast Obsah balenia: 6 ks (lunzo.sk)

Sada kuchynského silikónového náčinia - 10 ks

Sada kuchynského silikónového náčinia - 10 ks

Sada silikónového kuchynského náčinia by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Vďaka silikónovému materiálu pri manipulácii s kuchynským náčiním nedôjde k poškodeniu povrchu hrnce a panvice. Silikón nepohlcuje pachy ani farby. Je nepriľnavý a jeho farba je stála. Možno umývať v umývačke riadu. Kuchynské náčinie má závesný systém pre jednoduché uloženie.   Materiál: 100% FDA Grade & BPA Free silikón Rozmer: pozri obrázky (lunzo.sk)

Sada silikónového kuchynského náčinia - 5 ks

Sada silikónového kuchynského náčinia - 5 ks

Sada silikónového kuchynského náčinia by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Vďaka silikónovému materiálu pri manipulácii s kuchynským náčiním nedôjde k poškodeniu povrchu hrnce a panvice. Silikón nepohlcuje pachy ani farby. Je nepriľnavý a jeho farba je stála. Sada sa skladá z 1 x obracačky s otvormi, 1 x šľahacia metla, 1 x veľká stierka, 1 x malá stierka, 1 x štetec   Materiál: 100% FDA Grade & BPA Free silikón Rozmer: obracačka 29 x 7 cm, metla 25 x 6 cm, veľká stierka 29 x 5 cm, malá stierka 21 x 4 cm, štetec 20 x 3 cm (lunzo.sk)

G21 Grilovacie náčinie 6 ks (RST2011)

G21 Grilovacie náčinie 6 ks (RST2011)

Grilovacia sada – 6 dielov, z nerezovej ocele, drevené držadlá, závesná taška súčasťou balenia Grilovacia sada G21 bude praktickým pomocníkom na každej opekačke. Grilovací set G21 sa skladá zo šiestich kusov grilovacieho náčinia, ktoré má svoje vyhradené miesto v textilnom vrecku. Nájdete tu klasickú obracačku, vidličku a kliešte. K tomu navyše koreničku a soľničku na rýchle dochutenie a rukavicu pre manipuláciu s horúcim náčiním. Vrecko s veľkým uchom môžete zavesiť do blízkosti grilu. Vzhľadom na jeho spracovanie ho ale môžete použiť aj ako zásterku. Príslušenstvo grilovacej sady G21 tak budete mať stále pri sebe a zároveň budete mať voľné ruky pre konzumáciu ostatných dobrôt. Kľúčové vlastnosti grilovacej sady G21 so šiestimi kusmi grilovacieho náčiniaV… (alza.sk)

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8520

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8520

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8520​ od výrobce tepro Garten v kategorii Príslušenstvo pre grily za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8534

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8534

Nerezové grilovacie náčinie TEPRO Garten 8534​ od výrobce tepro Garten v kategorii Príslušenstvo pre grily za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vešiak na záhradnícke náčinie Curls Rectangle

Vešiak na záhradnícke náčinie Curls Rectangle

Má 6 háčikov.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Sada kuchynského náčinia KitchenAid 4 ks

Sada kuchynského náčinia KitchenAid 4 ks

POPIS Sada pomôcok na varenie a pečenie značky KitchenAid bola vytvorená k 100. výročiu legendárnej značky. Sada obsahuje: - šľahaciu metličku - má husté nerezové drôty, ktoré zaručujú skvelé výsledky pri šľahaní - stierku - má flexibilnú silikónovú časť a jej tvar sa prispôsobí každej nádobe - plastové odmerky rôznych veľkostí 5 ks: 1,25 ml = 1/4 kávovej lyžičky 2,5 ml = 1/2 kávovej lyžičky 5 ml = 1 kávová lyžička  7,4 ml = 1/2 polievkovej lyžice 15 ml = 1 polievková lyžica + kovová stierka na odmerky - plastové odmerky v rôznych veľkostí 4 ks: 59 ml = 1/4  hrnčeka 79 ml =  1/3 hrnčeka 118 ml =  1/2 hrnčeka 237 ml = 1 hrnček + kovová stierka na odmerky ŠPECIFIKÁCIE Sada obsahuje: šľahaciu metličku, stierku, odmerky 9 ks, kovová stierka na odmerky, 2 kovové… (chefshop.sk_ine)

Vešiak na záhradnícke náčinie Curls Square

Vešiak na záhradnícke náčinie Curls Square

Má 2 háčiky.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Gardena zahradné čerpadlo Comfort 4000/5 (1732-20)

Gardena zahradné čerpadlo Comfort 4000/5 (1732-20)

Čerpadlo na vodu – 1100W, čerpací výkon 4000l/h, max.samonasávacia výška head/tlak 4.5 baru/8m Zháňate kompaktné záhradné čerpadlo na zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie vody z bazéna? Záhradné čerpadlo Gardena Comfort 4000/5 je ľahké a robustné čerpadlo, ktoré sa ľahko používa na rozmanité účely. Je ideálne vďaka väčšiemu saciemu výkonu a tlaku. Veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie čerpadla pred použitím a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo Comfort 4000/5 ľahko prenáša. Gumové pätky zaisťujú stabilitu s nízkou hlučnosťou a bez vibrácií. Na účely ochrany pred mrazom a následným poškodením je čerpadlo Gardena vybavené vypúšťacou skrutkou umožňujúcou vypustenie zvyšnej vody v čerpadle.Kľúčové vlastnosti záhradného čerpadla Gardena Comfort 4000… (alza.sk)

Gardena zahradné čerpadlo Comfort 5000/5 (1734-20)

Gardena zahradné čerpadlo Comfort 5000/5 (1734-20)

Čerpadlo na vodu – 1300W, čerpací výkon 5000l/h, max. samonasávacia výška head/tlak 5 barov/8m Zháňate kompaktné záhradné čerpadlo pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie vody z bazéna? Záhradné čerpadlo Gardena Comfort 5000/5 je ľahké a robustné čerpadlo, ktoré sa jednoducho používa na rozmanité účely. Je ideálne vďaka väčšiemu saciemu výkonu a tlaku. Veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie čerpadla pred použitím a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo Comfort 5000/5 jednoducho prenáša. Gumové pätky zaisťujú stabilitu s nízkou hlučnosť a bez vibrácií. Na účely ochrany pred mrazom a následným poškodením je čerpadlo Gardena vybavené vypúšťacou skrutkou umožňujúcou vypustenie zvyšnej vody v čerpadle.Kľúčové vlastnosti záhradného čerpadla Gardena Comfort 5000… (alza.sk)

Vysoko kvalitný sedák na trojmiestnu lavicu - záhradne zelené

Vysoko kvalitný sedák na trojmiestnu lavicu - záhradne zelené

Vysoko kvalitný sedák na trojmiestnu lavicu - záhradne zelené z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Polstrovanie | Polstrovanie na lavice kúpite na Kokiskashop.sk za 28.39 €. "Vysoko kvalitné polstrovanie na trojmiestnu lavicu - záhradne zelené Vysoko kvalitný sedák na trojmiestnu záhradnú lavicu v zelenej farbe je ideálny na terasu, záhradu, balkón, k bazénu alebo pri kempovaní. Nízke nároky na údržbu. Technické údaje: Hrúbka: 3 cm Šírka: 45 cm Celková dĺžka: cca 146 cm Náplň: penové jadro Materiál: Bavlna Farba: zelená certifikovaná kvalita balenie: 1 x Vysoko kvalitný sedák na trojmiestnu lavicu - záhradne zelené Balené v ochrannom obale." (kokiskashop.sk)

DEOKORK Zahradné kreslo polohovacie z umelého ratanu KODAŇ

DEOKORK Zahradné kreslo polohovacie z umelého ratanu KODAŇ

Rozmer zloženej stoličky: výška 91 cm hĺbka 13,5 cm šírka 56 cm       (i-zahradnynabytok.sk)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (antracit)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (antracit)

Celoplastová konštrukcia - nezrezne, neztrouchniví Nikdy sa nerozplete Konštrukcia, výplet aj vankúše odolávajú výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu Zostava je v rozloženom stave (montáž je veľmi jednoduchá, zaberie Vám 15 minút) veľká výhoda pre uskaldnění na zimu. Dodávané v rozloženom stave Nábytok z ratanu je navyše podstatne ľahší ako nábytok z dreva. Ďalšou veľkou výhodou je ľahká údržba, ku ktorej Vám stačí iba vlažná mydlová voda a handričku (i-zahradnynabytok.sk)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (hnedá)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (hnedá)

Konštrukcia, výplet aj vankúše odolávajú výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu Zostava je v rozloženom stave (montáž je veľmi jednoduchá, zaberie Vám 15 minút) veľká výhoda pre uskaldnění na zimu. Dodávané v rozloženom stave Ďalšou veľkou výhodou je ľahká údržba, ku ktorej Vám stačí iba vlažná mydlová voda a handričku (i-zahradnynabytok.sk)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (biela)

DEOKORK Zahradné lehátko z umelého ratanu DAYTONA (biela)

Celoplastová konštrukcia - nezrezne, neztrouchniví Nikdy sa nerozplete Konštrukcia odolává výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu Dodávané v rozloženom stave Údržba polstrovanie: nenasiakavý textilný obal. (i-zahradnynabytok.sk)

Sada silikónového náčinie do kuchyne - 6 ks

Sada silikónového náčinie do kuchyne - 6 ks

S touto sadou si v kuchyni zaručene poradíte. Sada obsahuje 6 ks silikónových nástrojov do kuchyne.   Materiál: silikón Obsah balenia: 6 ks (lunzo.sk)

BANQUET Súprava kuchynského náčinia UNIVERSE, 6ks (A13234)

BANQUET Súprava kuchynského náčinia UNIVERSE, 6ks (A13234)

Sada – kuchynské náčinie z nehrdzavejúcej ocele, skladá sa z obracačky s otvormi 33cm, naberačky 30cm, drvičky na zemiaky 26cm, metly na šľahanie 22.5cm, lopatky na rozotieranie 24cm a vidličky 31.5cm, umývačka áno Súprava kuchynského náčinia UNIVERSE, 6 ks sa skladá z obracačky s otvormi 33 cm, naberačky 30 cm, drvičky na zemiaky 26 cm, metly na šľahanie 22,5 cm, lopatky na rozotieranie 24 cm a vidličky 31,5 cm. Náčinie je opatrené praktickým očkom pre možnosť zavesenia. Možno kombinovať so závesným programom BANQUET Variella. (alza.sk)

CS Solingen Kupferberg Kuchynské náčinie 6 ks

CS Solingen Kupferberg Kuchynské náčinie 6 ks

Kvalitná súprava kuchynského náčinia iste poteší každú gazdinku. Je vyrobená zo žiaruvzdorného nylonu a vďaka zadnej podpere možno náčinie položiť, bez toho aby sa pracovná časť dotýkala linky a zašpinila ju. Mäkčená soft-touch rukoväť v mramorovom dizajne sa príjemne drží. (4home.sk)

Banquet Sada kuchynského náčinia Home, 5 ks

Banquet Sada kuchynského náčinia Home, 5 ks

5-dielna keramická sada v bielej-bordovej farbe s dekorom Home obsahuje: 1 dózu, 3 varešky, 1 metličku na šľahanie. Možno použiť do umývačky riadu, ale pre zachovanie dokonalého vzhľadu odporúčame umývať ručne. (4home.sk)

Florina Keramická dóza s kuchynským náčiním Nature

Florina Keramická dóza s kuchynským náčiním Nature

Praktická keramická dóza Nature s kuchynským náčiním, ktoré tak budete mať vždy po ruke a nebude ho musieť hľadať v zásuvkách. Poslúži aj ako elegantný a štýlový doplnok do vašej kuchyne alebo jedálne.Materiál: keramika, drevo, kovRozmery: 10,6 x 10,6 x 13,8 cm (4home.sk)

Rukavice zahradné syntetická koža - LUREX, 240mm EXTOL PREMIUM 8856676

Rukavice zahradné syntetická koža - LUREX, 240mm EXTOL PREMIUM 8856676

v kategorii Dielňa | Ochranné pomôcky | Pracovné rukavice. Kvalitní Rukavice zahradné syntetická koža - LUREX, 240mm EXTOL PREMIUM 8856676 z kategorie Dielňa | Ochranné pomôcky | Pracovné rukavice. (esat.sk)

Náčinie do kuchyne - 2 varianty Varianta: 3 ks

Náčinie do kuchyne - 2 varianty Varianta: 3 ks

Týchto kuchynských pomôcok nie je nikdy dosť. Kúpte si jednu z týchto báječných sád a staňte sa šéfkuchárom!   Materiál: plast Obsah balenia: 3 ks alebo 2 ks (lunzo.sk)

Náčinie do kuchyne - 2 varianty Varianta: 2 ks

Náčinie do kuchyne - 2 varianty Varianta: 2 ks

Týchto kuchynských pomôcok nie je nikdy dosť. Kúpte si jednu z týchto báječných sád a staňte sa šéfkuchárom!   Materiál: plast Obsah balenia: 3 ks alebo 2 ks (lunzo.sk)

Kesper Blok na nože s kuchynským náčiním (58027)

Kesper Blok na nože s kuchynským náčiním (58027)

Stojan na nože – rozmery: 20.5×9.4×23cm, vyrobené z FSC® certifikovaného bambusu, dve priehradky, v prvej tri varešky z bambusového dreva, druhá s plastovými štetinami na akékoľvek zasunutie nožov, vyberateľné na ľahké čistenie Na bezpečné uloženie nožov a kuchynského náčinia poslúži stojan na nože Kesper. Stojan je vyrobený z bambusu a má dve priehradky. Nože budete mať stále po ruke aj ich čepele zostanú ostré ako britva. Do stojanu sa hravo zmestí akýkoľvek nôž. Priehradka je vyberateľná na jednoduché čistenie. Majte svoje kuchynské náčinie stále po ruke v praktickom stojane na nože Kesper.Kľúčové vlastnosti stojanu na nože KesperStojan na nože Kesper je vyrobený z bambusuPraktický stojan na uloženie nožov a kuchynského náčiniaDve priehradkyVyberateľná priehradka na jednoduchú… (alza.sk)

Grilovaci náčinie Lucifer - sada 10 ks 4458-10

Grilovaci náčinie Lucifer - sada 10 ks 4458-10

Grilovaci náčinie Lucifer - sada 10 ks 4458-10 materiál drevo, nerez dĺžka 40 cm obsah: vidlička, kliešte, obracačka, štetec, kefa, špízy (2ks), napichovátka (4ks) všetko v prehľadnej a praktickej mape s popruhom - uzatváranie na zips Grilovanie » Grilovaci náčinie » Grilovaci náčinie Lucifer - sada 10 ks 4458-10 (gamisport.sk)

DEOKORK Zahradné stohovatelné kreslo z umelého ratanu s poduškou…

DEOKORK Zahradné stohovatelné kreslo   z umelého ratanu s poduškou GDAŇSK

      (i-zahradnynabytok.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť