Korčule dva v jednom

Semante by Naturalis Ošetrujúci sprchový gél na telo aj vlasy "Dva v…

Semante by Naturalis Ošetrujúci sprchový gél na telo aj vlasy "Dva v jednom" BIO 200 ml

Ošetrujúci sprchový gél na telo aj vlasy "Dva v jednom" BIO slúži k dokonalému umytie celého tela vrátane vlasov. Vďaka unikátnej prírodnej receptúre eliminuje stopy potu, mastnoty, pachu a esenciálne silice navyše pokožku aj vlasy prevoňajú a zároveň revitalizuje. Sprchový gél je vhodný aj k dennému použitiu. Telový / vlasový gél zvyšuje obranyschopnosť pokožky, udržuje ju jemnú a vláčnu. (prezdravie.sk)

Star Wars - Tri, dva, jedna, lep!

Star Wars - Tri, dva, jedna, lep!

Povstalci zdvíhajú hlavu a idú do boja proti galaktickému Impériu. Vo svojich radoch majú nových spojencov, mladého Jediho Luka Skywalkera a jeho priateľa Hana Sola. Podarí sa im pomôcť povstalcom zničiť Hviezdu smrti? Priprav sa na neuveriteľné dobrodružstvo! V tejto knižke nájdeš veľa úloh, rébusov a tiež mnoho fantastických nálepiek! (pantarhei.sk)

Star Wars Povstalci - Tri, dva, jedna, lep!

Star Wars Povstalci - Tri, dva, jedna, lep!

V galaxii nastali temné časy. Sily mocného Galaktického impéria obsadili jednu zo vzdialených planét, začali v nej vládnuť železnou päsťou a ničia životy jej obyvateľov. Prefíkaní členovia posádky vesmírnej lode Duch sa ako jedni z mála odvážili Impériu postaviť... Priprav sa na nové dobrodružstvá spoločne s galaktickými Povstalcami! V tejto knižke nájdeš veľa úloh, rébusov a tiež mnoho fantastických nálepiek! (pantarhei.sk)

Kiko jeden, Kiko dva V škôlke

Kiko jeden, Kiko dva V škôlke

Kajka je jedináčik a vždy presne vie, aký veľký cirkus treba urobiť, aby rodičia robili to, čo chce. Goran je tiež jedináčik, ale on sa zasa snaží robiť všetko ako správny chalan. Každý chápe, že medzi týmito dvoma najlepšími priateľmi to musí občas zaškrípať. Našťastie jeden bez druhého nevedia vydržať. A veľmi našťastie, ako vraví Kajka, majú dva medvedíky, ktoré rozprávajú - Kika jeden a Kika dva. (pantarhei.sk)

OneConcept Golden Gate, zlatá/červená, vodiaci systém osôb, dva…

OneConcept Golden Gate, zlatá/červená, vodiaci systém osôb, dva oddeľovacie stĺpiky a jedno lano

Luxusným vodiacim systémom osôb Golden Gate značky oneConcept prepožičiate vašim oslavám, výstavám či čakárňam výnimočný glanc, vďaka ktorému sa hostia budú cítiť ako VIP návštevníci. Dva oddeľovacie stĺpiky v lesklej zlatej farbe s červeným lankom umožňujú max. odstup 1,5 metra. Trojzväzkové červeno-kovové lanko pridáva vodiacemu systému nádych luxusnosti. Práve na rôznych typoch osláv - ako na svadbách či veľkých rodinných oslavách - vynikne elegantné pôsobenie celku.Bezpečné a stabilné státie stĺpikov garantujú závažia v podstavcovej časti oddeľovačov. Vďaka použitiu odolných materiálov možno systém používať aj vonku.Základná sada pozostáva z dvoch stĺpkov a jedného lanka. Pri potrebe je v ponuke aj samostatné lanko (číslo produktu 10028503).Dostupné farby: zlatá/červená (10028501),… (electronic-star.sk)

OneConcept Silver Gate, strieborná/červená, vodiaci systém osôb, dva…

OneConcept Silver Gate, strieborná/červená, vodiaci systém osôb, dva oddeľovacie stĺpiky a jedno lano

Luxusným vodiacim systémom osôb Silver Gate značky oneConcept prepožičiate vašim oslavám, výstavám či čakárňam výnimočný glanc, vďaka ktorému sa hostia budú cítiť ako VIP návštevníci. Dva oddeľovacie stĺpiky v lesklej striebornej farbe s červeným lankom umožňujú max. odstup 1,5 metra. Trojzväzkové červeno-kovové lanko dodáva vodiacemu systému nádych luxusnosti. Práve na rôznych typoch osláv - ako na svadbách či veľkých rodinných oslavách - vynikne elegantné pôsobenie celku.Bezpečné a stabilné státie stĺpikov garantujú závažia v podstavcovej časti oddeľovačov. Vďaka použitiu odolných materiálov možno systém používať aj vonku.Základná sada pozostáva z dvoch stĺpkov a jedného lanka. Pri potrebe je v ponuke aj samostatné lanko (číslo produktu 10028504).Dostupné farby: zlatá/červená (10028501)… (electronic-star.sk)

Dva v srdci (978-80-271-1752-9)

Dva v srdci (978-80-271-1752-9)

Elektronická kniha - autor Josie Silverová, 376 stran, česky Dva životy. Dvě lásky. Jedna volba. Lydia a Freddie. Freddie a Lydia. Jsou spolu víc než deset let a ona je přesvědčená, že jejich lásku nemůže nic zničit. Brzy ale zjistí, jak moc se plete… Freddie zemře při autonehodě a Lydia je poprvé sama. Jediné, co chce, je zůstat v posteli a brečet. Moc dobře však ví, že Freddie by si přál, aby žila šťastně a naplno i bez něj. Proto se o to pomalu, krůček po krůčku, snaží. Pak se ale stane něco neskutečného. Lydia najde způsob, jak získat svůj starý život i s Freddiem zpátky. Život, ve kterém k žádné tragické nehodě nedošlo. Život, pro který plakala celé měsíce. Znovu a znovu překračuje práh do minulosti. Ač se to zdá neskutečné, žije dva životy zároveň. Návštěvy ve světě, kde Freddie… (alza.sk)

V jednom ohni

V jednom ohni

Sirotek X přemýšlí, že odejde na odpočinek. Tedy hned poté, co vykoná svou poslední misi. Zdánlivě jednoduchý úkol se však stává hrozivou noční můrou. Postupně zjišťuje, že jeho nový klient, sympatický Max, má proti sobě velmi nebezpečnou zločineckou síť, jejíž chapadla zasahují až do státní správy. Evanovým úkolem je vystoupat z těch nejnižších pater, od obyčejných kriminálníků, až ke špičce. A nenechat se přitom zabít, což není zase tak jednoduché, když se člověk vzpamatovává z otřesu mozku mezi stěnami největší americké věznice. Když už si myslí, že má cíl na dosah, zjišťuje, že smrt hrozí i jeho sympatické sousedce Mie a jejímu synovi Peterovi. (pantarhei.sk)

Dva dni v Chujave, Jurát

Dva dni v Chujave, Jurát

Autor kriticky zobrazuje predrevolučné pomery v 19.stor.na Slovensku.Podáva dobové svedectvo o zápase jednoduchého človeka,ktorého sa dotýkajú snahy vládnucej vrstvy o madarizáciu Uhorska,úpadok šľachty,pohŕdanie slovanstvom a zaostalosť slovenského ľudu.Novela je zložená z dvoch hlavných časti-Ďeň škaredý,Ďeň pekný.Z rozprávania katolického farára rastica sa čitateľ dozvedá ako sa za pomoci niekoľkých priateľov podarilo Chujavu pretvoriť v pokrokovú obec. (pantarhei.sk)

Dvaja v jednom srdci

Dvaja v jednom srdci

Dva životy. Dve lásky. Jedna srdcervúca voľba. Lydia Birdová už vyše desať rokov tvorí pár s charizmatickým Freddiem Hunterom a úprimne verí, že ich láska je večná a nezničiteľná. V deň jej dvadsiatych ôsmych narodenín sa však stane tragédia: Freddie zahynie pri dopravnej nehode. Lydia padne na samé dno. Jedinú útechu nachádza v liekoch, ktoré ju prenášajú do sveta, kde je Freddie stále nažive, kde sa hrôzostrašné udalosti posledných mesiacov nestali. Ako dlho však vydrží žiť na dvoch miestach súčasne? A čo ak sa únikmi do vysnívaného sveta pripravuje o možnosť vyliečiť si zlomené srdce a opäť nájsť lásku? „Táto kniha je dar – nádherný a plný emócií.“ Jodi Picoultová, autorka románu Veľké maličkosti (pantarhei.sk)

Multiset 10 v jednom UH

Multiset 10 v jednom UH

Sada obsahuje misku v: 5cm, priem: 12cm, 2x odšťavovač na citrusy, 1x strúhadlo na jablko, zázvor..., 1x sieťové pretláčadlo na ovocie,1xrozdelovač jablka, 1x držiak na drobné náradie,ktorý slúži aj ako kryt celého setu (homepoint.sk)

Semafor: šedesát let v jednom představení

Semafor: šedesát let v jednom představení

Jiří Suchý, Jiří Šlitr, Jitka Molavcová a spousta dalších. Tváře, které se nesmazatelně zapsaly do dějin českého divadelnictví, hudby i televizní zábavy. Divadlo SEdmi MAlých FORem vás u příležitosti šedesátého výročí zve na prohlídku své vlastní historie. Oponu jedné z nejslavnějších českých scén vám poodhrne sám Jiří Suchý. Součástí knihy jsou také autentické materiály, například dobové vstupenky na představení, které udělají radost nejednomu fanouškovi. (pantarhei.sk)

ALLTOYS Nakladač + rýpadlo v jednom JCB

ALLTOYS Nakladač + rýpadlo v jednom JCB

JCB nakladač s rýpadlom má pohyblivú prednú a zadnú lopatu. Robustné spracovanie z kvalitného plastu. (feedo.sk)

Jedno leto v Paríži

Jedno leto v Paríži

Jeden čarovný antikvariát, jedno nepravdepodobné priateľstvo dvoch žien a jedno leto v Paríži, ktoré im navždy zmení život...Grace je šokovaná, keď jej manžel na dvadsiate piate výročie svadby oznámi, že na dovolenku do Paríža s ňou nepocestuje, namiesto toho sa chce rozviesť. Po dlhšom váhaní sa rozhodne, že do Paríža pôjde sama. Audrey v snahe uniknúť z domova si nájde prácu v parížskom antikvariáte, no bez znalosti francúzštiny sa jej letné dobrodruž-stvo zdá odsúdené na zánik. Až kým nestretne Grace...Medzi Grace a Audrey, ktoré žijú vedľa seba nad antikvariátom, sa zrodí nečakané priateľstvo. Obidve prišli do Paríža, aby našli samy seba, no skutočnosť, že našli jedna druhú, je tým najlep-ším, čo ich mohlo stretnúť. (pantarhei.sk)

Stolová lampa a váza v jednom Gingko Walnut

Stolová lampa a váza v jednom Gingko Walnut

Značka Gingko je známa tým, že z praktických doplnkov robí nápadité kúsky, ktoré len tak niekto nemá. Dôkazom je aj táto univerzálna smart lampa so základom z pravého orechového dreva, ktoré je odolným výrobným materiálom aj dizajnovým potešením. Svietidlo sa skladá zo základne a svetelného prenosného valca. Môžete ho teda pripevniť na stenu, brať ho so sebou na cesty alebo umiestniť na nočný stolík. Ide o všestranného pomocníka, vďaka ktorému sa už v žiadnom temnom zákutí nestratíte. Dobré vedieť: • základňa je zmagnetizovaná, vďaka čomu svetelný valec drží na stene či na nočnom stolíku • životnosť batérie po nabití: 15-30 dní (podľa náročnosti svietenia) • USB nabíjací kábel je súčasťou balenia • možnosť úsporného režimu: svetlo sa rozsvieti v tme len vtedy, keď detekuje pohyb • možnosť… (bonami.sk)

Vak na hračky a podložka v jednom Zebra

Vak na hračky a podložka v jednom Zebra

Čas strávený hraním je tá najúžasnejšia vec na svete! Pestrofarebný vak na hračky zaručí poriadok aj po tej najdivokejšej zábave. Po rozviazaní vaku získate navyše krásnu hraciu podložku s motívom zebry. Vlastnosti: - podložka je mäkká, hladká a pohodlná - chráni dieťa pred chladnou podlahou - má po obvode všitú šnúru a tým ponúka elegantné, jednoduché a praktické riešenie pre ukladanie hračiek - protišmyková spodná časť Rozmery: - priemer 150 cm - hrúbka cca 1 cm (babynabytek.sk)

Vak na hračky a podložka v jednom Jednorožec

Vak na hračky a podložka v jednom Jednorožec

Čas strávený hraním je tá najúžasnejšia vec na svete! Pestrofarebný vak na hračky zaručí poriadok aj po tej najdivokejšej zábave. Po rozviazaní vaku získate navyše krásnu hraciu podložku s motívom jednorožcov. Vlastnosti: - podložka je mäkká, hladká a pohodlná - chráni dieťa pred chladnou podlahou - má po obvode všitú šnúru a tým ponúka elegantné, jednoduché a praktické riešenie pre ukladanie hračiek - protišmyková spodná časť Rozmery: - priemer 150 cm - hrúbka cca 1 cm (babynabytek.sk)

V jednom ohni (978-80-7197-742-1)

V jednom ohni (978-80-7197-742-1)

Elektronická kniha - ze série Sirotek X, autor Gregg Hurwitz, 424 stran, česky Sirotek X přemýšlí, že odejde na odpočinek. Tedy hned poté, co vykoná svou poslední misi. Zdánlivě jednoduchý úkol se však stává hrozivou noční můrou. Postupně zjišťuje, že jeho nový klient, sympatický Max, má proti sobě velmi nebepečnou zločineckou síť, jejíž chapadla zasahují až do státní správy. Evanovým úkolem je vystoupat z těch nejnižších pater, od obyčejných kriminálníků, až ke špičce. A nenechat se přitom zabít, což není zase tak jednoduché, když se člověk vzpamatovává z otřesu mozku mezi stěnami největší americké věznice. Když už si myslí, že má cíl na dosah, zjišťuje, že smrt hrozí i jeho sympatické sousedce Mie a jejím synovi Peterovi. (alza.sk)

Dva svety dve vedy alebo Prečo verím v Boha

Dva svety dve vedy alebo Prečo verím v Boha

Jestvuje harmónia medzi vedou a vierou? Bieloruský vedec-mysliteľ profesor Viktor Vejnik dokazuje, že náboženstvo a veda sa vzájomne nepopierajú, ale sa dopĺňajú. Celkom po novom predstavuje náš fyzický svet a súčasne dokazuje existenciu duchovného sveta. Odhaľuje nové, experimentálne potvrdené učenie, Všeobecnú teóriu prírody, v širokom spektre jeho prejavov - od revolučného, celkom nového ponímania hmoty a času (vrátane možnosti ovplyvňovať jeho chod) až po spätosť duchovných zákonov s vplyvom na ľudské zdravie. Kniha je dôležitým duchovným poradcom v chaose vnímania moderných anomálnych javov (UFO, paraliečiteľstvo, poltergeist...) ale i mágie, čarodejníctva či povier, ktoré sú prejavmi odvekého boja o ľudské duše. V chaose súčasných udalostí a deštruovaného hodnotového systému je… (pantarhei.sk)

Dva roky v hajzlu (978-80-275-0589-0)

Dva roky v hajzlu (978-80-275-0589-0)

Elektronická kniha - autor Lubomír Větříšek, 238 stran, česky Ostříhat vlasy, zapomenout na svobodu, opustit holky i sny. A možná přijít o život. Devatenáctiletý Luba nastupuje k výkonu základní vojenské služby do dalekého Bakova nad Jizerou, stejně jako jeho vrstevníci, jen nerad a z donucení. Dlouhé vlasy si stihne ostříhat ještě před nástupem do přijímače a o fesťácích a neoficiální muzice raději pomlčí. Jen to milované pivko mu bude na vojně scházet! To vše je ovšem pouze předehra. Píše se rok 1983 a všudypřítomná, nikým nekorigovaná šikana je nutným zlem. Nejednou při ní jde doslova o život. Jak dlouho on i ostatní „bažanti“ vydrží, pokud mohou spát sotva dvě hodiny denně a musejí snášet úmorný hlad a nekonečnou ponižující dřinu a rituály? Je možné obejít vychytralé mazáky a získat… (alza.sk)

Dva roky v zeleném (999-00-031-3176-8)

Dva roky v zeleném (999-00-031-3176-8)

Elektronická kniha - autor Bob Gajda, 446 stran, česky Když Karel Koura nastupuje v roce 1979 základní dvouletou vojenskou službu, vůbec netuší, jaká dobrodružství ho očekávají. Po počátečním výcviku v Brněnských Jaselský kasárnách (VÚ 6397) skončí v Praze-Vidouli u protivzdušné obrany (VÚ 2516). Zde je svědkem běžné vojenské rutiny, ale i téměř neuvěřitelných případů, které se odehrály na velitelském sále při sledování nepřátelských špionážních letadel kroužících kolem našich státních hranic. Kniha je napsaná podle skutečných událostí. (alza.sk)

Srdce v topánkach 20 × 25 cm – dva odtiene (5904073125941)

Srdce v topánkach  20 × 25 cm – dva odtiene (5904073125941)

Plyšová hračka – srdce , vhodná pre deti od narodenia, s výškou 20cm Zvažujete kúpu plyšiaka, ktorý je vhodným darčekom pre všetkých? Srdce bude rozhodne zásahom do čierneho. Plyšová hračka Srdce v topánkach 20 × 25 cm – dva odtiene je ideálna pre deti od narodenia. Najdôležitejšie prednosti plyšovej hračky Srdce v topánkach 20 × 25 cm – dva odtiene Roztomilú plyšovú hračku si každý zamiluje Druh zvieratka: srdce Určenie: pre všetkých Výška: 20 cm (alza.sk)

Pobyt v jednom z 15 miest v Nemecku s raňajkami

Pobyt v jednom z 15 miest v Nemecku s raňajkami

Spoznávajte Nemecko a vyberte si pobyt v ktoromkoľvek z 15 najzaujímavejších miest. Už od 2 nocí a za super cenu. Nemecko je deviatou najnavštevovanejšou krajinou sveta. Medzi najobľúbenejšie nemecké pamätihodnosti patrí Kolínska katedrála, Brandenburská brána, Ríšsky snem, Drážďanská Frauenkirche, hrad Neuschwanstein, hrad Heidelberg, Wartburg a palác Sanssouci. Hlavným a najväčším mestom je Berlín. A&O Berlin Mitte žiari v novom dizajne s elegantnou vstupnou halou a veľkou terasou. Má bezkonkurenčné centrálne umiestnenie - priamo v srdci štvrte Mitte. A&O Berlin Friedrichshain sa nachádza na stanici S-Bahn Ostkreuz v módnej študentskej štvrti. Ihrisko a trávnik s volejbalovými a basketbalovými kurtmi, ako aj bar s večermi s karaoke a pivná záhrada na nádvorí - to všetko pozýva hostí,… (cenynadne.sk)

Ružová plážová taška a osuška v jednom Sunnylife Terry

Ružová plážová taška a osuška v jednom Sunnylife Terry

Chystáte sa k vode? Ušetrite miesto na všetko potrebné s touto praktickou plážovou taškou, ktorá je zároveň osuškou. (bonami.sk)

Nástenné a stolové hodiny v jednom Karlsson No Case

Nástenné a stolové hodiny v jednom Karlsson No Case

Chcete mať prehľad o každej sekunde vášho života? Tak by vám na stene nemali chýbať nápadné hodiny. Tieto krásky sú navyše aj elegantným doplnkom, ktorý upúta pohľad nejedného dizajnového znalca ♥ (bonami.sk)

Tlapková patrola Dve záchranné vozidlá v jednom Chase (778988298053)

Tlapková patrola Dve záchranné vozidlá v jednom Chase (778988298053)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov Herný set inšpirovaný animovaným detským seriálom Paw Patrol (Tlapková kontrola) obsahuje riadiacu vežu, kde podobne ako v seriáli začínajú všetky záchranné akcie. Balenie obsahuje veža, psíka Chase, záchranárske auto a tri gombíkové batérie. Hračka je vhodná pre deti od troch rokov. Paw Patrol (Tlapková patrola) je animovaný seriál o psoch – záchranároch, ktorí so svojimi ľudskými parťákmi prežívajú rôzne dobrodružstvá. Vďaka herným setom inšpirovaným týmto seriálom teraz môžu vaše deti samy zažívať zábavu a dobrodružstvo pri hre s obľúbenými psími hrdinami. Každý psík má silné a slabé stránky, ktoré pomáhajú celej skupine. Hra tak učí deti spolupráci, priateľstvu a vzájomnej pomoci. Vyrazte na záchrannú misiu spolu s Chasom a Skyeom… (alza.sk)

Tlapková patrola Dve záchranné vozidlá v jednom Marshall …

Tlapková patrola Dve záchranné vozidlá v jednom Marshall (778988298060)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov Herný set inšpirovaný animovaným detským seriálom Paw Patrol (Tlapková kontrola) obsahuje riadiacu vežu, kde podobne ako v seriáli začínajú všetky záchranné akcie. Balenie obsahuje veža, psíka Chase, záchranárske auto a tri gombíkové batérie. Hračka je vhodná pre deti od troch rokov. Paw Patrol (Tlapková patrola) je animovaný seriál o psoch – záchranároch, ktorí so svojimi ľudskými parťákmi prežívajú rôzne dobrodružstvá. Vďaka herným setom inšpirovaným týmto seriálom teraz môžu vaše deti samy zažívať zábavu a dobrodružstvo pri hre s obľúbenými psími hrdinami. Každý psík má silné a slabé stránky, ktoré pomáhajú celej skupine. Hra tak učí deti spolupráci, priateľstvu a vzájomnej pomoci. Vyrazte na záchrannú misiu spolu s Marshallom a… (alza.sk)

Šampón BIOGANCE 2 in1 5 l (+ kondicionér v jednom)

Šampón BIOGANCE 2 in1 5 l (+ kondicionér v jednom)

Kvalitný Šampón BIOGANCE 2 in1 5 l (+ kondicionér v jednom) za 57.89 €. (najlekaren.eu)

Šampón BIOGANCE 2 in1 250 ml (+ kondicionér v jednom)

Šampón BIOGANCE 2 in1 250 ml (+ kondicionér v jednom)

Kvalitný Šampón BIOGANCE 2 in1 250 ml (+ kondicionér v jednom) za 7.64 €. (najlekaren.eu)

Sprchová hlavica a pedikérna brúska v jednom SAT SATWTSHS4

Sprchová hlavica a pedikérna brúska v jednom SAT SATWTSHS4

Predĺžená záruka 5 rokov! Pedikérna brúska a sprcha v jednom. Táto ručná sprcha umožňuje komfortnú starostlivosť o vaše päty priamo vo vašom sprchovacom kúte či vani. Bez externého zdroja energie ako batérie či elektriny - poháňané iba tlakom vody. (siko.sk)

NÁPLASŤ PROTI CHRÁPANIU - NASAL STRIPS 10KS v jednom balení

NÁPLASŤ PROTI CHRÁPANIU - NASAL STRIPS 10KS v jednom balení

Zlepšujú priechodnosť nosa a obmedzujú chrápanie. (mojalekaren.sk)

Viacfarebný ruksak a kabelka na rameno v jednom Alane

Viacfarebný ruksak a kabelka na rameno v jednom Alane

Viacfarebný ruksak a kabelka na rameno v jednom Alane (topankovo.sk)

Dva cyklisté v cizím městě (978-80-755-7971-3)

Dva cyklisté v cizím městě (978-80-755-7971-3)

Elektronická kniha - autor Břetislav Ditrych, 144 stran, česky Drážďany – město Čechům vždycky blízké, kdysi pro svou krásu nazývané Florencie na Labi. Dva cyklisté, kteří tam pravidelně opakují cestu na kolech, představují dva rozdílné lidské světy. Ten starší hledá zapomenutý čas a připomíná si život ve městě fotografiemi a vzpomínkami svých rodičů a prarodičů, a druhý, mladší, žije přítomností. Vyprávění se na jedné straně stává neobvyklým průvodcem městem před a po bombardování s doprovodným líčením válečné hrůzy dvou únorových nocí roku 1945, kdy se Drážďany staly jednou velkou ruinou s tisící mrtvými, ovšem prostupuje jej také palčivé téma – vyrovnávání se se stářím a smrtí. (alza.sk)

TEFAL K2060614 INGENIO KLIESTE NA SALAT A OBRACACKA V JEDNOM

TEFAL K2060614 INGENIO KLIESTE NA SALAT A OBRACACKA V JEDNOM

KLIEŠTE NA ŠALÁT A OBRACAČKA. Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom je praktickým nástrojom od značky Tefal. Nástroje sú navyše veľmi odolné teplotám, kyselinám, zafarbeniu a korózii. Neobsahujú BPA ani ftaláty.. (andreashop.sk)

Tampón stáčaný z gázy nesterilné - 100 ks v jednom balení

Tampón stáčaný z gázy nesterilné - 100 ks v jednom balení

Tampóny z gázy - nesterilné - 100 ks v jednom balení. (mojalekaren.sk)

Kliešte a obracačka v jednom Orion Hans, dĺžka 27 cm

Kliešte a obracačka v jednom Orion Hans, dĺžka 27 cm

Praktické ručné nástroje, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, predstavuje Orion. Pozvite si tieto nevyhnutnosti aj k sebe domov. O Značke: Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992, od tej doby patrí medzi popredné české veľkoobchody pôsobiace v oblasti domácich potrieb. Snahou spoločnosti Orion je podporovať slovenský trh a českých výrobcov kvalitných výrobkov zo skla, plastu, ocele, smaltu a ďalších materiálov. (bonami.sk)

Kôš na bielizeň a taburetka v jednom Candy Look, čierny

Kôš na bielizeň a taburetka v jednom Candy Look, čierny

Je to taburetka? Je to kôš na bielizeň? Oboje! Pod sedadlom sa totiž skrýva kôš na špinavú bielizeň, ktorá padá rovno do pripravenej sieťky. A keď akurát neperiete, kôš poslúži ako praktická taburetka ku kozmetickému stolíku alebo na prezliekanie. Kôš je ozdobený textíliou, ktorá imituje pravú kožu. (bonami.sk)

Paw Patrol Film Chasovo auto s motorkou v jednom (778988335024)

Paw Patrol Film Chasovo auto s motorkou v jednom (778988335024)

Auto pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov (alza.sk)

Tefal Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom (K2060614)

Tefal Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom (K2060614)

Kliešte ideální na servírování salátu, snadné skladování, dokáže odolat teplotám až 230 °C, lze mýt v myčce, odolný a trvanlivý produkt z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhodobou funkčnost, intenzivní laboratorní testování před uvedením na trh, vítěz ceny GOOD DESIGN AWARD 2015 (Chicagské muzeum architektury a designu Athenaeum), rozměry 29 x 6,8 x 3,5 cm Kvalitné náčinie Tefal Ingenio predstavuje ideálny doplnok kuchynského vybavenia.Kvalitné náradie Tefal Ingenio predstavuje ideálny doplnok kuchynského vybavenia. Všetky pomôcky sú vyrobené z nylonu posilneného prídavkom sklených vlákien. Výsledkom je tak veľmi pevný riad s nezvyčajne dlhou životnosťou, ktorý disponuje extrémnou odolnosťou voči vysokým teplotám, kyselinám, zafarbeniu aj korózii.Kliešte na šalát a obracačka Tefal… (alza.sk)

Mulieres Tablety do umývačky - všetko v jednom BIO 25 ks

Mulieres Tablety do umývačky - všetko v jednom BIO 25 ks

Tablety do umývačky - všetko v jednom obsahujú rastlinné a minerálne látky. Skvele si poradí aj so a zaschnutými nečistotami. Sklenené aj nerezové riad bude nablýskané ako nikdy. Pri ich výrobe nebola použitá ani kvapka vody, chránené sú obalom, ktorý sa vo vode úplne rozpustí. (prezdravie.sk)

Dva

Dva

Prozaická novinka Jana Saudka (1935), je vlastne staronovinkou. V žánri drobnej prózy tu autor otvára témy, ktorým sa intenzívne venoval už v predchádzajúcich tituloch: láska na všetky spôsoby, vzďaľujúce sa detstvo, približujúca sa smrť. Reálne s vysneným na jednej lodi. Prežité prifarbené fikciou. Fikcia okysličená životom. To všetko štylizované s istou mierou staromilstva ako sú rukou písané listy, strany z denníka, ako vyznania, priznania a doznania. Jeden z najväčších českých fotografov druhej polovice dvadsiateho storočia je v literatúre vlastne rovnaký ako vo svojom výtvarnom prejave: velikášsky, prepiaty, brutálne explicitný – ale aj citlivý, miestami melancholický, prirodzene otvárajúci okná k metafyzickým dimenziám skutočnosti. Názvy jeho doterajších beletristických počinov, a… (pantarhei.sk)

Amla - prírodný kondicionér a zábal v jednom Indian Natural 200 g

Amla - prírodný kondicionér  a zábal v jednom Indian Natural 200 g

Amla alebo aj indický egreš je prírodným zdrojom aminokyselín, tanínu a vitamínu C, ktoré napomáhajú vyživovať a detoxikovať vlasové folikuly. Amla regeneruje a vyživuje vlasové korienky, čím bojuje proti ich vypadávaniu a šediveniu. Amla (Emblica Officinalis) sa vďaka svojim silným účinkom často používa po hennovaní - ako prírodný kondicionér, ktorý pomáha vlasy udržiavať zdravé, lesklé a ešte viac vyniknúť ich krásnej hennovej farbe. Okrem použitia ako kondicionér či vlasový zábal, sa čoraz viac teší obľube ako tzv. superfood a to najmä vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Naša Amla je 100% čistá a dodávame ju v jedlej kvalite. ÚČINKY • Pôsobí ako prírodný kondicionér, zanechá vlasy hladké a lesklé, znižuje krepovitosť vlasov. • Ako vlasová maska regeneruje a vyživuje vlasové korienky, čím… (vitanella.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 0,25 l

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 0,25 l

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l sivá

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l sivá

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l modrá

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l modrá

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l cervena

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l cervena

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 0,75 l

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 0,75 l

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l sivá

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l sivá

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l modrá

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l modrá

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l cierna

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l cierna

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l hnedá

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l hnedá

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l zelená

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,75 l zelená

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 2,5 l

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom biela 2,5 l

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l zelená

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 2,5 l zelená

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,25 l cierna

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom 0,25 l cierna

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom červenohnedá 0,75 l

Primalex 2v1 - základná a vrchná farba v jednom červenohnedá 0,75 l

Stiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1 Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových… (eFarby.sk)

theBalm Hot Mama! lícenka a očné tiene v jednom 3 g

theBalm Hot Mama! lícenka a očné tiene v jednom 3 g

theBalm Hot Mama!, 3 g, Očné tiene pre ženy, Očné tiene theBalm Hot Mama! Hot Mama! vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer.Vlastnosti:rozjasňujezvýrazňuje rysy tváredodá lícam zdravú farbuPoužitie:Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. Nanášajte na líca pomocou širokého štetca a rozotrite dostratena. (notino.sk)

theBalm Hot Mama! lícenka a očné tiene v jednom 7 g

theBalm Hot Mama! lícenka a očné tiene v jednom 7 g

theBalm Hot Mama!, 7 g, Očné tiene pre ženy, Očné tiene theBalm Hot Mama! Hot Mama! vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer.Vlastnosti:rozjasňujezvýrazňuje rysy tváredodá lícam zdravú farbuPoužitie:Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. Nanášajte na líca pomocou širokého štetca a rozotrite dostratena. (notino.sk)

Béžový kôš na bielizeň a taburetka v jednom Wenko Linen Look

Béžový kôš na bielizeň a taburetka v jednom Wenko Linen Look

Je to taburetka? Je to kôš na bielizeň? Je to oboje! Pod sedadlom sa totiž skrýva reálny kôš na bielizeň, ktorý padá rovno do pripravenej sieťky. A medzičasom potom slúži ako šikovná taburetka ku kozmetickému stolíku alebo na prezliekanie. Kôš je ozdobený textíliou, ktorá imituje pravú kožu. (bonami.sk)

psi vodítka pre dva psy, prepravné boxy pre dva veľké psy, rozdvojka na vodítku dva pre psov, dva micky pre psov spojene lanom, prepravný box na dva pre psov, klietky pre dva psy do auta, dva micky pre psov s uzlami, tablety na odčervenie a proti kliešťom vv jednom, prepravný hliníkový box na dva pre psov, prepravný box pre dva pre psov trixie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť