Krokodylové zuby

Zuby

Zuby

Dievčatko Pavla a jej dvaja kamaráti – Zrkadlo a Sonda – vám porozprávajú a vysvetlia, aká je starostlivosť o zuby dôležitá: ako a s čím si ich čistiť, čo sú mliečne a čo trvalé zuby, prečo im sladkosti i baktérie ubližujú a prečo treba absolvovať preventívne prehliadky u zubára, keby je potrebný zubný strojček a mnoho ďalších zaujímavostí! (pantarhei.sk)

Zub múdrosti

Zub múdrosti

Autorka knihy žije a pracuje v Trebišove ako zubná lekárka. Venuje sa predovšetkým pôvodnej tvorbe pre deti a mládež. Inšpiráciu pre tvorbu čerpá od svojich pacientov a zo samotného života. Detské výpovedné príbehy citlivo vkladá do rodného zemplínskeho kraja. Hlavný hrdina Bohdan sa narodil so zubami. Vedecky je to úplne normálne. V skutočnosti, podľa očakávania, je nadpriemerne vnímavý a múdry. Až tak, že veľmi skoro pochopí to najdôležitejšie - čo je to mať šťastie v živote... (pantarhei.sk)

Zuby nehty

Zuby nehty

Dvacet strašidelných povídek napsalo deset autorů - členů tvůrčí skupiny Hlava nehlava. Jde o druhé vydání sborníku - aktualizované, doplněné o dva nové příběhy a vybavené novými ilustracemi Tomáše Tvrdého. Povídky jsou určené náctiletým čtenářům, všechny příběhy se odehrávají v současném světě. Opravdu, zdá se, že všechno, o čem lekavé povídky vyprávějí, se skutečně mohlo stát: Chi chi chi - možná vůbec netušíte, co se může skrývat v trubkách pod vanou snad v každé koupelně… Polichinello - i historická loutka může mít mouchy, možná je za staletí pěkně mstivá a zlá za všechna příkoří, která se jí stala. Za zdí - v novém bytě (ale nejen tam) můžete narazit na nečekanou potíž - propadnete se do meziprostoru, odkud není cesty ven. Ukradené duše - na válečném poli se nábojnice nesbírají, duše… (pantarhei.sk)

Zlatý zub

Zlatý zub

Knižné vydanie komiksu pripravili autori Soňa Balážová a ilustrátor Dávid Marcin na základe seriálu Zlatý zub, ktorý vychádzal na pokračovanie v časopise Slniečko. Pozývajú objavovať čitateľov tajomstvá školskej pivnice s hrdinami Miriam, Mikulášom a Ivom. V pivnici našli nielenže tajnú skrýšu, oni v nej objavili pračudesný plechový prístroj. Čo to je? Ako sa tam dostal? A kto neustále píše tie desivé odkazy na dvere tohto tajomného úkrytu? Vydajte sa spoločne s troma kamošmi na dobrodružnú cestu, kde majú zlaté zuby magickú moc, žijú tu zvláštne zvieratá a z neba padajú makové šúľance. A toto všetko sa deje v obyčajnej základnej umeleckej škole. (pantarhei.sk)

Dračí zuby

Dračí zuby

Vysokoškolák William musí strávit léto na západě Ameriky, a proto se přidá k paleontologovi Othnielu Marshovi. Paranoidní Marsh pojme podezření, že je William špeh a pracuje pro jeho dávného rivala v oboru, Edwina Copea, a tak nechá mladého studenta napospas městečku plnému zločinců. William nakonec skutečně spojí síly s Copem a společně učiní historický objev. S cenným pokladem v rukou Williamovi hrozí smrtelné nebezpečí a „válka o kosti“ může začít. (pantarhei.sk)

Píla chvostovka, 350mm, 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby,…

Píla chvostovka, 350mm, 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby, EXTOL PREMIUM

Píla chvostovka, 350mm, 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby, EXTOL PREMIUM Hlavné technické parametre: tech. údaje: 350mm popis: 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby (torriacars.sk)

Píla chvostovka, 400mm, 99 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby,…

Píla chvostovka, 400mm, 99 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby, EXTOL PREMIUM

Píla chvostovka, 400mm, 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby, EXTOL PREMIUM Hlavné technické parametre: tech. údaje: 400mm popis: 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby (torriacars.sk)

Píla chvostovka, 500mm, 9 zubov na 25mm, trojbroušené tvrzené zuby,…

Píla chvostovka, 500mm, 9 zubov na 25mm, trojbroušené tvrzené zuby, EXTOL PREMIUM

Píla chvostovka, 500mm, 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby, EXTOL PREMIUM Hlavné technické parametre: tech. údaje: 500mm popis: 9 zubov na 25mm, trojbrúsené tvrdené zuby (torriacars.sk)

Zub a spár

Zub a spár

Při pátrání po legendární Noon, překrásné Kočičí královně, putuje Posel smrti Gath Baal přes pouště divošské Kitzaacké říše až do smrtelně nebezpečných, mlhami zahalených džunglí Daangallu a na tajemstvím opředenou náhorní plošinu Bayaabarr, zemi snů. Kd (pantarhei.sk)

Chránič zubov Spokey

Chránič zubov Spokey

Dvojitý chránič zubov. Zvýšená ochrana čeĺustí pri bitkách a zápasenie - vďaka použitiu silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí zubom. (outletexpert.sk)

Zuby na kari

Zuby na kari

V poradí šiesta autorkina kniha, ostala verná krátkym útvarom, žijeme totiž vraj rýchlu dobu a ľudia radi čítajú niečo krátke a rýchle. Malé útvary sú odrazom dnešnej doby, malé zrkadlo, malých vecí, z ktorých sa skladá veľký svet. Knižka je písaná s humorom, aby bolo aj troška veselo, ale aj veselosmuto. 2 hodiny čítania (pantarhei.sk)

Guirca Monštrum zuby

Guirca Monštrum zuby

Monštrum zuby Tieto MONŠTRUM ZUBY sú skvelým doplnkom každej karnevalovej masky a kostýmu monštra či upíra. Hodí sa najmä na halloweensku párty alebo halloweensky karneval. Počet: 1 ks Na opakované použitie (heliumking.sk)

Guirca Zuby monštrum

Guirca Zuby monštrum

Zuby monštrum Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako sú tieto Zuby pre strašidelné monštrum s termoplastom (v určitej teplotnej oblasti sú ľahko tvarovateľné). Tento doplnok sa hodí k rôznym strašidelným karnevalovým kostýmom, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 ks · na opakované použitie (heliumking.sk)

Guirca Zuby vlkolaka

Guirca Zuby vlkolaka

Zuby vlkolaka Počet: 1 ks Na opakované použitie Tieto Zuby vlkolaka sú skvelým doplnkom každej karnevalovej masky a kostýmu vlkolaka. Hodí sa najmä na halloweensku párty alebo halloweensky karneval. (heliumking.sk)

Náhradný diel Reely 0015+0088 hlavné ozubené koleso 62 zubov,…

Náhradný diel Reely 0015+0088 hlavné ozubené koleso 62 zubov, pastorok motora, 17 zubov

Originálny náhradný diel Reely. Tento text bol preložený strojovo. 1 hlavný prevod · 1 pastorok motora. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Simpsonovi Zuby jektající děsiál

Simpsonovi Zuby jektající děsiál

Tak už je tu další Čarodějnický speciál. Od klasických Simpsonů se liší nejen hororovým nádechem, ale i tím, že se na něm podílí lidé mimo simpsonovskou stáj, obvykle komiksové celebrity. V tomhle případě do Springfieldu zavítal Geof Darrow (Hard Boiled), Sergio Aragones (Groo), Jill Thompsonová (Beast of Burden), Doug TenNapel (Neverhood, Earthworm Jim), Chuck Dixon (Storming Paradise), Peter Kuper (Proměna) a další! (pantarhei.sk)

Hádajkove dobrodružstvá Dračí zub

Hádajkove dobrodružstvá Dračí zub

Hádajkov kamarát, trpaslík Ctibor, je chorý a pomôcť by mu mohol iba liek zo zubov draka, ktorý by sa, podľa dávnej legendy, mal ukrývať niekde v horách. Hádajko sa vyberie do hôr, aby draka našiel. Situácia sa však skomplikuje a vzápätí sa rozkrúti kolotoč bláznivých udalostí, ktoré Hádajka znovu privedú do stredoveku, kde sa stretne nielen s rytierom Pagáčom, ale aj so stredovekým vynálezcom, grófom Markusom a jeho pomocníkom, novinárom Albertom. Hádajko absolvuje životunebezpečný skok z hradieb, zmení sa na kúzelníka, spolu s grófom Markusom vymyslí prevratný spôsob, ako sa dostať na neprístupnú Ihlovú horu... a nad tým všetkým sa vznáša hrôzostrašný tieň draka, so zubiskami ktorého to Hádajko určite nebude mať také jednoduché, ako sa javilo na začiatku... (pantarhei.sk)

Guirca Dvojité upírske zuby

Guirca Dvojité upírske zuby

Dvojité upírske zuby Tieto UPÍRSKE ZUBY sú skvelým doplnkom každej karnevalovej masky a kostýmu monštra či upíra. Hodí sa najmä na halloweensku párty alebo halloweensky karneval. Počet: 1 ks Na opakované použitie (heliumking.sk)

Chránič zubov Everlast EverGel

Chránič zubov Everlast EverGel

Chránič zubů Everlast EverGel. Skvěle absorbuje nárazy - 3 tlumící vrstvy. Díky vnitřní gelové vrstvě jsou velmi pohodlné. Dodávané s elegantní krabičkou. Chrániče se tvarují pomocí horké vody. (efitness.sk)

Co o nás prozrazují zuby

Co o nás prozrazují zuby

Zuby sú zrkadlom nášho telesného i duševného zdravia. Tak ako v iných orgánoch, ukladajú sa aj v zuboch spomienky na prežité udalosti. Autorka, francúzska zubná lekárka a čeľustná chirurgička, tvrdí, že zubný kaz nie je len dôsledok nedostatočnej hygieny ústnej dutiny, ale psychosomatický symptóm. Na základe bohatej praxe popisuje vzťahy, ktoré existujú medzi stavom nášho chrupu a naším citovým životom. Postupuje zub za zubom a vysvetľuje, čo jednotlivé časti nášho chrupu a ich stav symbolizujú a odrážajú, a to vrátane našich vlastností, túžob, minulých zážitkov aj budúceho potenciálu. Vznik zubného kazu a miesto, na ktorom sa objaví, nie je len náhoda. Naše zuby majú svoju energetickú rovinu, sú prepojené s našimi čakrami a súvisia aj s ostatnými časťami nášho tela. Publikácia toto… (pantarhei.sk)

Forma na ľad - zuby upíra

Forma na ľad - zuby upíra

Keď slnko zapadá, a v pohároch sa zohrievajú nápoje, odbíja hodina chladnokrvného upíra. To jeho zuby ochladzujú krv..ehh drinky. Ďalšia z radu foriem na ľad tento krát inšpirovaná zubami upíra. Schlaď svoje nápoje mrazenými zubami upíra až vám mráz prejde po chrbte. Mimochodom, ako chutí Bloody Mary so zubami upíra? Rozmery formy: 17,5 x 11 x 2,5 cm Rozmery zubov: 5 cm Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Veľké čistenie zubov v ZOO

Veľké čistenie zubov v ZOO

V zoologickej záhrade sa šíri zápach. Pretože si nikto neumýva zuby! Riaditeľ zoo Alfréd Verva dostane nápad. Pošle ježka Ignáca Mentolku na odvážnu misiu. A basta! Ešte lepšie – pasta! Stačí zubná pasta na ježkovom chrbte a môže sa dať do práce. Od rána do večera Ignác drhne, leští a čistí veľké, malé i špicaté zuby. Zažije pri tom najväčšie dobrodružstvo vo svojom živote. Svieži príbeh, ktorý deti nadchne, rozosmeje a najmä povzbudí, aby sa pravidelne starali o svoje zúbky. Pre deti od 3 rokov . (pantarhei.sk)

Prečo si musím čistiť zuby?

Prečo si musím čistiť zuby?

Nechce si vaše dieťa čistiť zuby? Bojí sa zubárov? A čo keď vytiahne ten najťažší kaliber: "Zvieratká si taky nemusí čistiť zuby!" Táto ilustrovaná knižka s odklápacími okienkami obsahuje odpovede na najčastejšie otázky detí o zuboch. Vysvetľuje, k čomu sú zuby dobré, prečo deťom vypadávajú, prečo je dôležité sa o ne správne starať a chodiť pravidelne k zubárovi. A vysvetľuje aj to, že sa zvieratka aj o svoj chrup starajú, aj keď nemajú žiadny kefku. Vďaka tomuto krásne ilustrovanému leporele už bude ranné a večerné hygiena jedna veľká zábava! (pantarhei.sk)

Éterické oleje pro zdravé zuby

Éterické oleje pro zdravé zuby

Esenciálne oleje sa dajú veľmi dobre využívať aj pri starostlivosti o zuby. Či už vás zuby bolia, dosť sa vám kazia alebo s nimi máte iné ťažkosti, prípadne sa o ne chcete lepšie starať preventívne, veľmi vám môže pomôcť taký príjemný a pritom lacný prostriedok, akým sú éterické oleje. Táto jedinečná príručka dôkladne a zároveň zaujímavo predstavuje konkrétne esenciálne oleje z rastlín, ktoré vám pomôžu v rôznych situáciách; môže ísť o bežnú starostlivosť, alebo o špeciálne ošetrenie zubov, a tiež sa s pomocou týchto olejov môžete lepšie pripraviť na návštevu zubára! Autorky vám dobre a jednoducho vysvetlia všetko potrebné, pričom sa toho dozviete celkove dosť o zuboch i ústnej dutine a starostlivosti o ne či ťažkostiach s nimi. Publikácia teda nie je len registrom olejov. Niečo z oblastí… (pantarhei.sk)

Jungle Way Dárková bedna - ZUBY

Jungle Way Dárková bedna - ZUBY

Darčeková debna - ZUBY obsahuje: Zubná kefka Sewak so skleneným puzdrom Zubná kefka Sewak Zubná niť z kukuričného vlákna so skleneným puzdrom Náhradné dentálne nite (prezdravie.sk)

Guirca Upírska krv a zuby

Guirca Upírska krv a zuby

Upírska krv a zuby obsahuje: 1 x zuby a 1 x krv v tube (heliumking.sk)

Biela perla Intenzívne bielenie zubov

Biela perla Intenzívne bielenie zubov

Biela perla intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 75 ml pre intenzívne bielenie zubov, pôsobí antibakteriálne, odstraňuje zubný povlak, znižuje citlivosť zubov a pomáha remineralizovať zubnú sklovinu. Odporúča sa používať dvakrát denne. Primerané množstvo zubnej pasty sa nanesie na zubnú kefku a chrup sa vyčistí ráno a večer obvyklým spôsobom. Je určená na každodenné použitie, ktoré prispieva k dosiahnutiu vybielenia zubnej skloviny. Nie je určená pre deti. (drmax.sk)

Elmex sada pre citlivé zuby

Elmex sada pre citlivé zuby

(nazuby.eu)

Pohár na zub. kefku LINES

Pohár na zub. kefku LINES

(homepoint.sk)

Jungle Way Dárčeková bedňa - Zuby

Jungle Way Dárčeková bedňa - Zuby

Jungle Way Dárčeková bedňa - Zuby Chcete venovať svojmu blízkemu dar, ktorý ho o krôčik priblíži k zdravému a krásnemu chrupu, ale neviete, ktorý by to mal byť? S darčekovú bedňou ZUBY tento problém už nemusíte riešiť. V oslňujúcim balení nájdete výber najlepších produktov Jungle Way, ktoré rozžiaria každý úsmev, ohromí Vašich kolegov, priatelia, rodičia, partnerov i prarodičia. (pilulka.sk)

hrablo kovové oboustranné se zuby

hrablo kovové oboustranné se zuby

Oboustranné hrablo se zuby udrží kurty dokonale rovné. Toto hrablo je vybaveno ergonomickou rukojetí, je pozinkované. Pracovní plocha hrabla je 110 cm.Parametry:typ produktu:hrablo (efitness.sk)

Krokodýlové

Krokodýlové

Kniha pojednává o prehistorii a historii krokodýlů, kteří byli současníky dinosaurů a přežili až do dnešní doby. Naleznete zde kapitoly věnované evoluci krokodýlovitých, jejich anatomii, rozšíření, způsobu života, ochraně i chovu v zajetí. Jednotlivé druhy jsou pak popsány detailně i s mapkami rozšíření a doprovázené perokresbami charakteristických znaků. Jedná se o ojedinělou ucelenou publikaci věnovanou krokodýlům, vydanou v českém jazyce. (pantarhei.sk)

NANO Kefka na zuby-Ružová KP6565

NANO Kefka na zuby-Ružová KP6565

NANO Kefka na zuby NANO Kefka na zuby, do ktorej sa vaše ďasná zamilujú. Ultra jemná kefka s mäkkými štetinkami pre dospelých aj deti. 12 000 jemných vlákien zaručuje mimoriadnu jemnosť a efektivitu. Kefka je šetrná k vašim ďasnám. Pred prvým použitím odporúčame obliať horúcou vodou!!! Špecifikácia: Dĺžka kefky: 17cm Materiál: Antibakteriálne vlákna/štetiny Farba: Ružová (izmael.eu)

NANO Kefka na zuby-Biela KP6564

NANO Kefka na zuby-Biela KP6564

NANO Kefka na zuby NANO Kefka na zuby, do ktorej sa vaše ďasná zamilujú. Ultra jemná kefka s mäkkými štetinkami pre dospelých aj deti. 12 000 jemných vlákien zaručuje mimoriadnu jemnosť a efektivitu. Kefka je šetrná k vašim ďasnám. Pred prvým použitím odporúčame obliať horúcou vodou!!! Špecifikácia: Dĺžka kefky: 17cm Materiál: Antibakteriálne vlákna/štetiny Farba: Biela (izmael.eu)

Pomôcka na čistenie a bielenie zubov

Pomôcka na čistenie a bielenie zubov

Získajte dokonalý úsmev s týmto unikátnym čističom. Jeho rotujúca hlava s leštiacou špičkou hĺbkovo čistí zubnú sklovinu, odstraňuje zubný povlak a poskytuje požadovaný bieliaci účinok. čistička je opatrená LED diódou pre ešte jednoduchšie použitie v balení 9 leštiacich nástavcov (velkykosik.sk)

TORO Kefka na zuby, 4 ks

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči o ústní dutinu. Mnohá opatření z praxe zubního lékařství se znovu prověřují. Čištění zubů už totiž dávno není nejlepší ochrana před kazy a u každého kazu se nemusí hned vrtat. U jiných problémů by se ale mělo jednat: Odstraněné zuby moudrosti často ještě po mnoha letech způsobují nepozorovatelně potíže a ošetření zubního kořene by se mělo přinejmenším velmi podrobně prodiskutovat. V této knize se dozvíte, nač je třeba dbát, když se odstraňují amalgamové plomby, a proč by kovy měly ze zubního… (pantarhei.sk)

Prášok na bielenie zubov Alya Proffesional

Prášok na bielenie zubov Alya Proffesional

Aktívne uhlie je tajná zložka na prirodzené bielenie zubov, odstránenie škvŕn na zuboch.Je to zdravá a prirodzená alternatíva k profesionálnemu bieleniu.Uhlie naneste mäkkou zubnou kefkou, vopred navlhčenou.Čistite si zuby na 1- 2 minút, potom opláchnite.Uvedené rozmery sa vzťahujú na celé balenie.Zahŕňa: aktívne uhlie, pomarančový olej, hydrogénuhličitan sodný, Kokosový olej, mäta.Hlavné zložky a výhody: organické uhlie aktivované kokosom, bentonit, pomarančový olej, hydrogénuhličitan sodný, Kokosový olej, mätová príchuť. (vivrehome.sk)

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla systém na bielenie zubov systém na bielenie zubov je určený na domáce bielenie zubov spôsobom, aký používajú stomatológovia. Odstraňuje zafarbenia na zuboch počas 14 dní bielenia s viditeľnými efektami bielenia už po 5 dňoch. Biela perla odstraňuje každodenné zafarbenia na zuboch spôsobené potravinami, nápojmi alebo fajčením. Použitie: pri použití postupovať podľa návodu v balení prípravku. Aplikovať 1-2 krát denne. 1. Fáza spočíva v dôkladnom natretí zubov aktivátorom pomocou štetca. 2. Fáza - do vyformovaných aplikátorov sa nanesie bieliaci gél a nechá sa pôsobiť 10-20 minút. Upozornenie: nie je určený osobám mladším ako 15 rokov. Skladovať pri izbovej teplote, mimo slnečného žiarenia. (drmax.sk)

Drevené puzdro na mliečny zub 1ks

Drevené puzdro na mliečny zub 1ks

Ak máte záujem o konkrétny z dvoch vyobrazených prevedení, uveďte prosím svoje želanie v poznámke pri vytváraní objednávky. Ak to bude len trochu možné, budeme sa snažiť vám vyhovieť. Obrázky pri produkte sú orientačné a nemusia vždy zodpovedať skutočnosti. (nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

(nazuby.eu)

PET HEALTH CARE Starostlivosť o zuby

PET HEALTH CARE Starostlivosť o zuby

Veterinárny prípravok starostlivosť o zuby a ďasná je určený pre šetrné čistenie zubov a ďasien a odstránenie bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny zvieraťa. Pravidelnou kontrolou zubov a ďasien a šetrnú starostlivosťou možno predísť zubnému kazu a bakteriálnemu zápalu. Aktívne látky: chlorhexidin, panthenol (kyselina pantothenová, vitamín b5), mätový extrakt (mentha piperita), medovkový extrakt (melissa officinalis). Pomocné látky: polysorbát (ercasorb) a voda. Spôsob použitiaroztok je určený na aplikáciu na zuby a ďasná psov. Roztok odlejte do odmerky a namočte v ňom zubnú kefku. Zuby a ďasná šetrne ošetrite. Aplikácia sa odporúča 1-2x týždenne. Upozornenie: schválený veterinárny prípravok. Bez predpisu veterinárneho lekára. Uchovávajte uzatvorené v suchu pri teplote 15 – 30°c. Chráňte… (drmax.sk)

Brilliantcoco Darčekový set starostlivosť o zuby

Brilliantcoco Darčekový set starostlivosť o zuby

Sada obsahuje: Zubná pasta v skle Zero Waste ( Natura l Toothpaste) 120 ml Čistiace ústnej olej 2 týždenný kúra 14 x 10 ml Bambusový zubná kefka (vivantis.sk)

VitalCare Blikajúce kefka na zuby SpongeBob

VitalCare Blikajúce kefka na zuby SpongeBob

Detský kefka s obľúbeným rozprávkovým hrdinom, vďaka ktorému bude čistenie zubov skutočnou zábavou. (vivantis.sk)

Plastové puzdro na mliečny zub 1ks

Plastové puzdro na mliečny zub 1ks

Ak máte záujem o konkrétne farebné prevedenie, uveďte prosím svoje želanie v poznámke pri vytváraní objednávky. Ak to bude len trochu možné, budeme sa snažiť vám vyhovieť. Obrázky pri produkte sú orientačné a nemusia vždy zodpovedať skutočnosti. (nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

BioBrush Berlin Kartáček na zuby medium

(nazuby.eu)

IWHITE Express sada na bielenie zubov

IWHITE Express sada na bielenie zubov

Revolučný, bezpečný, zuby bieliaci prípravok. Má viditeľný účinok už za 1 minútu. (mojalekaren.sk)

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

(nazuby.eu)

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

(nazuby.eu)

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

Kefka na zuby Biobrush - detská medium

(nazuby.eu)

IWHITE Express sada na bielenie zubov

IWHITE Express sada na bielenie zubov

(nazuby.eu)

"""Račňa 1/2 \ """"VCAN 72 zubov"""

"""Račňa 1/2 \ """"VCAN 72 zubov"""

"""Račňa 1/2 \ """"VCAN 72 zubov""" z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Dielňa | Ručné náradie | Kľúče kúpite na Kokiskashop.sk za 9.19 €. Vysoko odolná a výkonná 1/2"račňa so 72 zubami - uplatnenie v dielni, domácnosti, v autoopravovniach atď. Kostra tela je vyrobená z uhlíkovej ocele.Novinka roku 2012! Trechnické údaje: profesionálna 1/2" račňa protišmyková rukoväť s ergonomickým uchopením 72 zubov dĺžka: 250 mm vystužené kostrou z uhlíkovej ocele prepínanie ľavého a pravého chodu jednoduchým stlačením závesný plastový obal Obsah balenia: 1 x 1/2" račňa (kokiskashop.sk)

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla Systém na bielenie zubov 1x1 set Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov. (pilulka.sk)

Tierra Verde Kefka na zuby medium

Tierra Verde Kefka na zuby medium

Kartáček na zuby medium Táto bambusová zubná kefka je priam stvorená pre citlivú, ale dôkladnú každodennú starostlivosť o váš chrup. Hlavička kefky spĺňa nároky moderného dizajnu a vďaka starostlivo vyvíjanej ergonómii sa v ústnej dutine dostane aj do horšie prístupných miest. (pilulka.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť