Kryt apple ipad air smart cover zlt yacute

Kryt Apple iPad Air Smart Cover, žltý

Kryt Apple iPad Air Smart Cover, žltý

Žltý, tenký a napriek tomu robustný kryt Smart Cover chráni obrazovku iPadu, bez toho, aby zakrýval jeho odolnú zadnú stranu z hliníka. Váš iPad tak stále vyzerá ako iPad - len má na sebe ochrannú vrstvu. (rozbalene.sk)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Papaya (MVQ52ZM/A)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Papaya (MVQ52ZM/A)

Ochranný kryt – papájový, pre iPad Air 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad Pro 10,5" 2019 v elegantnej papájovej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na všetky… (alza.sk)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Charcoal Gray (MVQ22ZM/A)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Charcoal Gray (MVQ22ZM/A)

Ochranný kryt – uhľovo sivý, pre iPad Air 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad Pro 10,5" 2019 v elegantnej uhľovo sivej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na… (alza.sk)

Dotykový tablet Apple iPad Air, Wi-Fi, 16GB, (MD788FD-B),…

Dotykový tablet Apple iPad Air, Wi-Fi, 16GB, (MD788FD-B), strieborný / biely

V iPadu Air sú prichystané výkonné aplikácie na každodenné záležitosti, ako je prezeranie webu, vybavovanie e-mailov, úpravy filmov a fotiek, písanie článkov alebo čítanie knižiek. A v App Store sú stovky tisíc aplikácií, ktoré sú všetky navrhnuté práve pre veľký Retina displej iPadu. Nie sú to teda len roztiahnuté telefónne aplikácie. Takže nech sa venujete fotografiu, hrám, cestovanie alebo svojim osobným financiám, určite nájdete aplikáciu, s ktorou vám to pôjde lepšie. (rozbalene.sk)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 White (MVQ32ZM/A)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 White (MVQ32ZM/A)

Ochranný kryt – biely, pre iPad Air 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad Pro 10,5" 2019 v elegantnej bielej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na všetky konektory… (alza.sk)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Pink Sand (MVQ42ZM/A)

Smart Cover iPad Air 10,5 2019 Pink Sand (MVQ42ZM/A)

Ochranný kryt – pieskovo ružový, pre iPad Air 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad Pro 10,5" 2019 v elegantnej pieskovo ružovej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy… (alza.sk)

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad, modré

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad, modré

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad (2017) modrý. (rozbalene.sk)

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad Pre 9.7, polohovacie,…

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad Pre 9.7, polohovacie, biele

Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre bez zakrýval jeho zadnú stranu z hliníka. Ak chcete mať zariadenie kryté z oboch strán, môžete ho doplniť Silikónovým puzdrom na iPad Pro. Magnetický pánt Smart Cover k iPadu Pre dokonale priľne a drží ho na mieste. Otvorením Smart Cover iPad Pre prebudíte. Zatvorením iPad Pre uspíte. (rozbalene.sk)

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad Pre 10,5, polohovacie,…

Puzdro na tablet Apple Smart Cover pre iPad Pre 10,5, polohovacie, sivé

Ani sa nenazdáte a tablet má poškriabaný displej alebo zadný kryt, alebo ešte horšie, môže dôjsť k jeho vážnemu poškodeniu a k strate funkčnosti. Jednoduchým riešením, ako tomu zabrániť, je použiť flipové puzdro. Tablet je chránený zo všetkých strán aj uhlov, pričom všetky dôležité funkcie vrátane USB konektora a fotoaparátu máte neustále k dispozícii. (rozbalene.sk)

Kryt Asus ZenFone 5, žltý

Kryt Asus ZenFone 5, žltý

Odolné puzdro, ktoré vás nebude nijako obťažovať, ale pritom dokonale ochráni váš ZenFone pred otrasmi, pádmi a prachom. Silikón absorbujúce otrasy chráni ZenFone pred nárazmi a pádmi z výšky až 1,5 metra. Zaoblené hrany a vyvýšený rámček chráni obrazovku pred poškodením zo všetkých uhlov. Ľahko zostaviteľná trojvrstvová ochrana využívajúci dvoch rôznych materiálov. Určené špeciálne pre telefón ZenFone 5, takže budete mať perfektný prístup ku všetkým tlačidlám a otvorom na fotoaparát a konektory. (rozbalene.sk)

DUX Temperované sklo Apple iPad 9.7 2018 / 2017 / iPad Air / iPad Air…

DUX Temperované sklo Apple iPad 9.7 2018 / 2017 / iPad Air / iPad Air 2

Temperované sklo Apple iPad 9.7 2018 / 2017 / iPad Air / iPad Air 2Ochranné temperované sklo pre Váš Apple iPad 9.7 2018 / 2017 / iPad Air / iPad Air 2. Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku. Sklo je 100% priehľadné, čo znamená, že ani nespoznáte že je nalepené na telefóne. ochrana displeja pred rozbitímsklo je 100% priehľadnéhrúbka 0.33 mmjednoduchá aplikáciabalenie obsahuje všetko potrebné k inštalá… (vsetkonamobil.sk)

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 ružový

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 ružový

DUX Zaklapací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 ružovýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 od značky DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple Air 2019 / iPad Pro 10.5-chráni pred poškodení… (vsetkonamobil.sk)

DUX Zaklapací obal Apple iPad 9.7 2018 / 9.7 2017 / iPad Air 2 / iPad…

DUX Zaklapací obal Apple iPad 9.7 2018 / 9.7 2017 / iPad Air 2 / iPad Air ružový

DUX Zaklapací obal Apple iPad 9.7 2018 / 9.7 2017 / iPad Air 2 / iPad Air ružovýZaklápací obal pre Váš Apple iPad 9.7 2018 / 9.7 2017 / iPad Air 2 / iPad Air od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad 9.7 … (vsetkonamobil.sk)

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 modrý

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 modrý

DUX Zaklapací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 modrýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 od značky DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple Air 2019 / iPad Pro 10.5-chráni pred poškodení… (vsetkonamobil.sk)

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 čierny

DUX Zaklápací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 čierny

DUX Zaklapací obal Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 čiernyZaklápací obal pre Váš Apple iPad Air 2019 / iPad Pro 10.5 od značky DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple Air 2019 / iPad Pro 10.5-chráni pred poškodením a… (vsetkonamobil.sk)

Smart Cover iPad 2017 White (MQ4M2ZM/A)

Smart Cover iPad 2017 White (MQ4M2ZM/A)

Ochranný kryt – biely, pre iPad 2017 a iPad Air 2 Ochranný kryt Smart Cover je štýlový a odolný doplnok pre Váš iPad.Smart Cover je ľahký, ale odolný. Chráni obrazovku iPadu bez toho, aby zakryl jeho zadnú hliníkovú stranu. iPad má tak ochrannú vrstvu, ktorá stále zachováva jeho vzhľad. Kryt je z polyuretánu a čistotu displeja udržuje jemná podšívka z farebne zladeného mikrovlákna. Stabilitu zaisťuje magnetický pánt, ktorý dokonale priľne a drží iPad na mieste.Smart Cover nielen chráni, ale zároveň slúži aj ako stojan pre písanie na klávesnici. Stačí ho len zložiť a iPad sa nakloní do pozície pohodlnej pre písanie. Po zatvorení sa iPad automaticky uspí, po otvorení sa ihneď prebudí. Trojitým preložením sa zo Smart Cover stáva optimálny stojanček pre videohovory FaceTime alebo sledovanie… (alza.sk)

Smart Cover iPad 2017 Red (MR632ZM/A)

Smart Cover iPad 2017 Red (MR632ZM/A)

Ochranný kryt – červený, pre iPad 2017 a iPad Air 2 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad 2017 a iPad Air 2 v elegantnej červenej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá napomáha udržať displej čistým.Kľúčové vlastnosti Smart Cover iPad 2017 a… (alza.sk)

Apple iPad Air 10.5 (2019) 64GB WiFi Space Grey MUUJ2FD/A

Apple iPad Air 10.5 (2019) 64GB WiFi Space Grey MUUJ2FD/A

Apple iPad Air 10.5 (2019) 64GB WiFi Space Grey   iPad Air prináša najvýkonnejšie technológie ešte viac ľuďom ako predtým. Čip A12 Bionic s Neural Enginom. 10,5palcový Retina displej s True Tone zobrazením. Podporu pre Apple Pencil a Smart Keyboard. Pritom neváži ani pol kila a je len 6,1 mm tenký. Človek ľahko zabudne, koľko výkonu má v ruke.   Viac, než čakáš. Menej ako pol kila. iPad Air má veľký 10,5palcový Retina displej, pritom je pohodlne prenosný a úplne ideálny na prácu kdekoľvek. Je tenký a ľahký a má vyspelé bezdrôtové rozhranie. Jeho batéria vydrží… (bestcena.sk)

Screenshield APPLE iPad Air Cellular 2019 na displej (APP-IPAAC2019-D)

Screenshield APPLE iPad Air Cellular 2019 na displej (APP-IPAAC2019-D)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu celého tela, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť a zakryje už vzniknuté drobné škrabance (alza.sk)

Screenshield APPLE iPad Air WiFi 2019 na displej (APP-IPAAW2019-D)

Screenshield APPLE iPad Air WiFi 2019 na displej (APP-IPAAW2019-D)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu celého tela, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť a zakryje už vzniknuté drobné škrabance (alza.sk)

Smart Cover iPad 2017 Pink Sand (MQ4Q2ZM/A)

Smart Cover iPad 2017 Pink Sand (MQ4Q2ZM/A)

Ochranný kryt - Pieskovo ružový, pre iPad 2017 a iPad Air 2 Ochranný kryt Smart Cover je štýlový a odolný doplnok pre Váš iPad.Smart Cover je ľahký, ale odolný. Chráni obrazovku iPadu bez toho, aby zakryl jeho zadnú hliníkovú stranu. iPad má tak ochrannú vrstvu, ktorá stále zachováva jeho vzhľad. Kryt je z polyuretánu a displej udržuje v čistote jemná podšívka z farebne zladeného mikrovlákna. Stabilitu zaisťuje magnetický pánt, ktorý dokonale priľne a drží iPad na mieste.Smart Cover nielen chráni, ale zároveň slúži aj ako stojan pre písanie na klávesnici. Stačí len zložiť a iPad sa nakloní do pozície pohodlnej pre písanie. Po zatvorení sa iPad automaticky uspí, po otvorení sa ihneď prebudí. Trojitým preložením sa zo Smart Cover stáva optimálny stojanček pre videohovory FaceTime alebo… (alza.sk)

Smart Cover iPad 2017 Charcoal Gray (MQ4L2ZM/A)

Smart Cover iPad 2017 Charcoal Gray (MQ4L2ZM/A)

Ochranný kryt - tmavo šedý, pre iPad 2017 a iPad Air 2 Ochranný kryt Smart Cover je štýlový a odolný doplnok pre Váš iPad.Smart Cover je ľahký, ale odolný. Chráni obrazovku iPadu bez toho, aby zakryl jeho zadnú hliníkovú stranu. iPad má tak ochrannú vrstvu, ktorá stále zachováva jeho vzhľad. Kryt je z polyuretanu a displej v čistote udržuje jemná podšívka z farebne zladeného mikrovlákna. Stabilitu zaisťuje magnetický pánt, ktorý dokonale priľne a drží iPad na mieste.Smart Cover nielen chráni, ale zároveň slúži aj ako stojan pre písanie na klávesnici. Stačí len zložiť a iPad sa nakloní do pozície pohodlnej pre písanie. Po zatvorení sa iPad automaticky uspí, po otvorení sa ihneď prebudí. Trojitým preložením sa zo Smart Cover stáva optimálny stojanček pre videohovory FaceTime alebo… (alza.sk)

Smart Cover iPad mini 2019 Papaya (MVQG2ZM/A)

Smart Cover iPad mini 2019 Papaya (MVQG2ZM/A)

Ochranný kryt – papájový, pre iPad mini 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad mini 2019 v elegantnej papájovej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na všetky… (alza.sk)

Smart Cover iPad 2017 Midnight Blue (MQ4P2ZM/A)

Smart Cover iPad 2017 Midnight Blue (MQ4P2ZM/A)

Ochranný kryt - modrý, pre iPad 2017 a iPad Air 2 Ochranný kryt Smart Cover je štýlový a odolný doplnok pre Váš iPad.Smart Cover je ľahký, ale odolný. Chráni obrazovku iPadu bez toho, aby zakryl jeho zadnú hliníkovú stranu. iPad má tak ochrannú vrstvu, ktorá stále zachováva jeho vzhľad. Kryt je z polyuretánu a displej v čistote udržuje jemná podšívka z farebne zladeného mikrovlákna. Stabilitu zaisťuje magnetický pánt, ktorý dokonale priľne a drží iPad na mieste.Smart Cover nielen chráni, ale zároveň slúži aj ako stojan na písanie na klávesnici. Stačí len zložiť a iPad sa nakloní do pozície pohodlnej na písanie. Po zatvorení sa iPad automaticky uspí, po otvorení sa ihneď prebudí. Trojitým preložením sa zo Smart Cover stáva optimálny stojanček pre videohovory FaceTime alebo sledovanie… (alza.sk)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Black (MPUD2ZM/A)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Black (MPUD2ZM/A)

Ochranný kryt – čierny, kožený, pre iPad Pro 10.5" Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 10,5" v elegantnej čiernej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad iPadu. Váš iPad tak vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z precízne spracovanej kože a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá napomáha udržať displej čistý.Kľúčové vlastnosti Smart Cover iPad Pro 10,5"… (alza.sk)

Smart Cover iPad mini 2019 White (MVQE2ZM/A)

Smart Cover iPad mini 2019 White (MVQE2ZM/A)

Ochranný kryt – biely, pre iPad mini 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad mini 2019 v bielej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na všetky konektory.Kľúčové… (alza.sk)

Screenshield APPLE iPad Air Cellular 2019 na celé telo (APP-IPAAC2019…

Screenshield APPLE iPad Air Cellular 2019 na celé telo (APP-IPAAC2019-B)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu celého tela, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť a zakryje už vzniknuté drobné škrabance (alza.sk)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pre Apple iPad/Air/Pro 9.7 číre …

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pre Apple iPad/Air/Pro 9.7 číre (P1061)

Ochranné sklo – hrúbka 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitná ochrana displeja pred rozbitím či poškriabaním, vysoká citlivosť dotyku, jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín, rozšírená záruka PanzerGlass na 24 mesiacov Ak hľadáte kvalitné a odolné ochranné sklo pre Apple iPad/Air/Pro, tak PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy je skvelou voľbou! Ochranné sklo výborne ochráni váš displej pred poškriabaním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hrany, hrúbkou 0,4 mm a vysokou citlivosťou, ktorá uľahčí používanie zariadenia. Ochranné sklo má bezpečnostný filter zafarbený do čierna, ktorý zamedzí viditeľnosti displeja osobám okolo vás. Inštalácia ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanecháva žiadne bublinky na displeji. Súčasťou ochranného skla PanzerGlass je aj… (alza.sk)

Smart Cover iPad Pro 10.5 "White (MPQM2ZM/A)

Smart Cover iPad Pro 10.5 "White (MPQM2ZM/A)

Ochranný kryt - biely, pre iPad Pro 10.5 " Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 10.5" v elegantnej bielej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá napomáha udržať displej čistým.Kľúčové vlastnosti Smart Cover iPad Pro 10.5… (alza.sk)

Smart Cover iPad mini 2019 Pink Sand (MVQF2ZM/A)

Smart Cover iPad mini 2019 Pink Sand (MVQF2ZM/A)

Ochranný kryt – pieskovo ružový, pre iPad mini 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad mini 2019 v elegantnej pieskovo ružovej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na… (alza.sk)

Smart Cover iPad mini 2019 Charcoal Gray (MVQD2ZM/A)

Smart Cover iPad mini 2019 Charcoal Gray (MVQD2ZM/A)

Ochranný kryt – uhľovo sivý, pre iPad mini 2019 Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover pre iPad mini 2019 v elegantnej uhľovo sivej farbe je taký tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad tabletu. Váš iPad stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je zhotovený z kvalitného polyuretánu a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržať displej čistý. Oceníte určite aj praktické výrezy na všetky… (alza.sk)

Screenshield APPLE iPad Air Wi-Fi 2019 na celé telo (APP-IPAAW2019-B)

Screenshield APPLE iPad Air Wi-Fi 2019 na celé telo (APP-IPAAW2019-B)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu celého tela, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť a zakryje už vzniknuté drobné škrabance (alza.sk)

Leather Smart Cover iPad Pro 10.5 Electric Blue (MRFJ2ZM/A)

Leather Smart Cover iPad Pro 10.5 Electric Blue (MRFJ2ZM/A)

Ochranný kryt – elektro modrý, kožený, pre iPad Pro 10.5" Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 10,5" v elegantnej modrej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z precízne spracovanej kože a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktoré napomáha udržať displej čistým.Kľúčové vlastnosti Smart… (alza.sk)

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5 iPad Pro 11 iPad Air (2019) hnedé…

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5 iPad Pro 11 iPad Air (2019) hnedé (FIXOX-IPA10-BRW)

Puzdro na tablet – z pravej kože, ručne šité v Prostějove, jemná podšívka na vnútornej strane, pútko na Apple Pencil pod hornou chlopňou, bezpečné zatváranie na magnet, kompletne vyrobené v Českej republike Hľadáte prvotriedny prostriedok, ako chrániť svoj milovaný tablet pred všetkými nárazmi alebo poškriabaním? Mäkké puzdro FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5" iPad Pro 11" iPad Air (2019) hnedé je potom odpoveďou, naviac veľmi príjemnou na dotyk. Puzdro pojme tablet veľkosti nad 9". Pevné telo krytu zaručí, že váš tablet je v tých najlepších rukách. Príjemnému pocitu na dotyk značne dopomáha zvolený materiál – Koža. Hnedá farba krytu je len posledným kamienkom tvoriacim pomyselný vrchol. Zaujímavé funkcie puzdra na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5" iPad Pro 11" iPad Air (2019… (alza.sk)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Midnight Blue (MPUA2ZM/A)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Midnight Blue (MPUA2ZM/A)

Ochranný kryt – polnočná modrá, kožený, pre iPad Pro 10.5" Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 10,5" v elegantnej polnočnej modrej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z precízne spracovanej kože a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá napomáha udržať displej čistý.Kľúčové vlastnosti Smart Cover… (alza.sk)

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5 iPad Pro 11 iPad Air (2019)…

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5 iPad Pro 11 iPad Air (2019) čierne (FIXOX-IPA10-BK)

Puzdro na tablet – z pravej kože, ručne šité v Prostějove, jemná podšívka na vnútornej strane, pútko na Apple Pencil pod hornou chlopňou, bezpečné zatváranie na magnet, kompletne vyrobené v Českej republike Potrebujete nájsť šikovný spôsob, ako ušetriť svoj tablet pred akoukoľvek krivdou a nečistotami? Mäkké puzdro FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5" iPad Pro 11" iPad Air (2019) čierne je potom ideálnym kandidátom. Pohodlne pojme tablet s veľkosťou nad 9". Odolné spracovanie obalu zaistí, že váš tablet bude mať absolútnu ochranu. Materiálom krytu jasne dominuje Koža. Čierna farba krytu už len výborne dopĺňa jeho perfektný vzhľad. Podstatné vlastnosti puzdra na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 10,5" iPad Pro 11" iPad Air (2019) čierne (alza.sk)

Apple iPad Pro 10,5'' Smart Keyboard - SK MPTL2SL/A

Apple iPad Pro 10,5'' Smart Keyboard - SK MPTL2SL/A

Klávesnice, dokovacie stanice pre iPad MPTL2SL/A (realshop.sk)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Saddle Brown (MPU92ZM/A)

Leather Smart Cover iPad Pro 10,5 Saddle Brown (MPU92ZM/A)

Ochranný kryt – sedlovo hnedý, kožený, pre iPad Pro 10.5" Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 10,5" v elegantnej sedlovo hnedej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje úchvatný vzhľad iPadu. Váš iPad tak stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z precízne spracovanej kože a jemnej podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá napomáha udržať displej čistý.Kľúčové vlastnosti Smart Cover iPad… (alza.sk)

Leather Smart Cover iPad Pro 12,9 Midnight Blue (MPV22ZM/A)

Leather Smart Cover iPad Pro 12,9 Midnight Blue (MPV22ZM/A)

Ochranný kryt – polnočná modrá, kožený, na iPad Pro 12.9" Ľahký, odolný Smart Cover chráni obrazovku iPadu Pre a je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá a pôsobí ako iPad - len s drobnou ochrannou vrstvou navyše. Smart Cover je vyrobený z polyuretánu. Na vnútornej strane má jemnú podšívku z farebne zladeného mikrovlákna, ktorá pomáha udržiavať displej čistý.Ľahký ochranný kryt Smart Cover iPad Pro 12,9" v elegantnej polnočnej modrej farbe je tak tenký, že takmer neovplyvňuje jeho úchvatný vzhľad. Váš iPad tak stále vyzerá rovnako, len má na sebe spoľahlivú ochrannú vrstvu. Smart Cover je vyrobený z precízne spracovanej kože a jemné podšívky z farebne zladeného mikrovlákna, ktoré napomáha udržať displej čistý.Kľúčové vlastnosti Smart Cover iPad… (alza.sk)

Spigen Smart Fold Case Black iPad Air 10,5 (073CS26319)

Spigen Smart Fold Case Black iPad Air 10,5 (073CS26319)

Puzdro na tablet Hľadáte elegantú cestu, ako uchrániť svojho miláčika pred všetkými nárazmi alebo poškriabaním? Zatváracie puzdro Spigen Smart Fold Case Black iPad Air 10,5" je v tom prípade skvelým východiskom. Puzdro je konštruované pre tablety s uhlopriečkou nad 9 palcov. Odolná konštrukcia puzdra obstará, že váš tablet bude ako v bavlnke. A ešte vás nijak nelimituje v používaní výstupných konektorov či tlačidiel. Materiálom krytu jasne dominuje Umelá koža a Polykarbonát. Čierna farba puzdra len dolaďuje bezchybný záverečný dojem. Podstatné funkcie puzdra na tablet Spigen Smart Fold Case Black iPad Air 10,5" Zatváracie zhotovenie chráni obrazovku aj zadnú časť tabletu Vstavaný stojanček vám poslúži pri prezentáciách alebo sledovaní filmov (alza.sk)

Spigen Smart Fold Case Rose Gold iPad Air 10,5 (073CS26320)

Spigen Smart Fold Case Rose Gold iPad Air 10,5 (073CS26320)

Puzdro na tablet Potrebujete nadčasový prostriedok, ako zaistiť svoj milovaný tablet pred odrenými hranami? Tvrdé puzdro Spigen Smart Fold Case Rose Gold iPad Air 10,5" je v tom prípade pre vás to pravé. Zmestí sa doň tablet veľkosti nad 9 palcov. Odolné telo puzdra sa postará o to, že váš tablet je v tých najlepších rukách. A ešte vás ani trochu neobmedzuje v používaní tlačidiel, fotoaparátu či reproduktorov. Príjemnému pocitu na dotyk značne dopomáha použitý materiál – Umelá koža a Polykarbonát. Ružovo-zlatá farba krytu je už len príjemným plusom v celkovej dokonalosti. Významné vlastnosti puzdra na tablet Spigen Smart Fold Case Rose Gold iPad Air 10,5" Vstavaný stojanček je užitočný pri prezentáciách alebo sledovaní filmov (alza.sk)

Spigen Smart Fold Case Blue iPad Air 10,5 (073CS26321)

Spigen Smart Fold Case Blue iPad Air 10,5 (073CS26321)

Puzdro na tablet Potrebujete dizajnové riešenie, ako zaistiť svoj milovaný tablet pred rôznymi odreninami alebo dokonca rozbitým displejom? Tvrdé puzdro Spigen Smart Fold Case Blue iPad Air 10,5" je v tom prípade ideálnou odpoveďou. Puzdro je konštruované pre tablety s uhlopriečkou nad 9 palcov. Pevné vyhotovenie krytu zaručí, že váš tablet už nebude viacej v ohrození. Navyše vás za žiadnych okolností nezväzuje v používaní konektorov ani tlačidiel mobilu. Pohodlie pri čítaní puzdro nijako nenarušuje, jeho telu dominuje materiál – Umelá koža a Polykarbonát. Modrá farba puzdra je už len príjemným plusom v celkovej dokonalosti. Základné funkcie puzdra na tablet Spigen Smart Fold Case Blue iPad Air 10,5" Zabudovaný stojanček oceníte pri prehliadaní webu alebo sledovaní videa (alza.sk)

FIXED pre Apple iPad 2017/Air/Air 2/Pro 9,7 (FIXG-269-033)

FIXED pre Apple iPad 2017/Air/Air 2/Pro 9,7 (FIXG-269-033)

Ochranné sklo – 0.33mm, tvrdosť 9H, 100% priehľadnosť, oleofóbna štruktúra, vysoká citlivosť dotyku, jednoduchá inštalácia bez bubliniek Displej mobilného telefónu sa môže pomerne ľahko poškodiť. Ochranné sklo Fixed pre Samsung Galaxy J3 (2016) však taká riziká eliminuje.Displej mobilného telefónu sa môže pomerne ľahko poškodiť. Ochranné sklo Fixed pre Apple iPad 2017/Air/Air 2/Pro 9,7" však také riziká eliminuje. Tvrdosť 9H totiž zaisťuje výnimočnú odolnosť proti fyzickému poškodeniu. To je však len jedna, nie jediná pozitívna vlastnosť. Tvrdené sklo je navyše oleofóbne, čo znamená, že chráni aj proti olejovitým látkam a mastnote. Samozrejmosťou je 100 % priehľadnosť, ľahké čistenie a vysoká citlivosť dotyku, takže vás nová úprava telefónu nebude nijako obmedzovať. Obávať sa nemusíte… (alza.sk)

PLETENÝ SVETER HOLINE žltý

PLETENÝ SVETER HOLINE žltý

PLETENÝ SVETER HOLINE žltýProdukt: 270034-7Materiál: 60% Bavlna +40% Akryl (manzara.sk)

Zadný kryt Samsung Jelly Cover J3 2017, ružový

Zadný kryt Samsung Jelly Cover J3 2017, ružový

Originálny zadný kryt Samsung Jelly Cover je neobyčajne tenký a ľahký. S hrúbkou iba 0,3 mm dokonale obopína telefón a nijako nenarušuje jeho vzhľad, a zároveň poskytuje zadnej časti spoľahlivú ochranu. V polopriehľadnom prevedení a rôznych farbách sa stáva štýlovým doplnkom k telefónu. Prístup ku konektorom a fotoaparátu je úplne zachovaný. (rozbalene.sk)

TOP S DHLÝM RUKÁVOM TANGELA žltý

TOP S DHLÝM RUKÁVOM TANGELA žltý

TOP S DHLÝM RUKÁVOM TANGELA žltýProdukt: LC251331-7Materiál: 95% polyester, 5% spandex (manzara.sk)

SET KOALA žltý

SET KOALA žltý

SET KOALA žltýMateriál:96% bavlna,4% polyester (manzara.sk)

Zadný kryt Xqisit pre Apple Iphone 4, fialový

Zadný kryt Xqisit pre Apple Iphone 4, fialový

Štýlový fialový kryt na mobil iPhone 4 vám zaručí dokonalú ochranu vášho telefónu pred pádmi a odreninami. Má prevedenie univerzálne a materiálom, ktorý bol použitý pri jeho výrobe, je mäkký plast tpu. Mäkký plast TPU - to je polyuretán, ktorý sa tvaruje za vysokých tepelných hodnôt. Medzi jeho hlavné charakteristiky práve vďaka tomu patrí vysoká flexibilita a elastickosť. V praxi sa jedná o spoľahlivú ochranu s ľahkou manipuláciou. (rozbalene.sk)

Odpadkový kôš Mazzei Ecobin 25 l, žltý

Odpadkový kôš Mazzei Ecobin 25 l, žltý

Praktický odpadkový kôš s objemom 25 litrov môžete použiť samostatne alebo viac kusov spojiť dohromady. Koše sú totiž vybavené háčikom a okom k pripevnený jednotlivých variantov k sebe. (rozbalene.sk)

Hliníkový ochranný kryt Devi Apple iPhone 6 Plus…

Hliníkový ochranný kryt Devi Apple iPhone 6 Plus oblý, ružový

Tenký kryt určený pre Apple iPhone 6 PLUS dokonale lemuje tvar smartphonu. (rozbalene.sk)

Prenosný CD prehrávač GOGEN, žltý / modrý

Prenosný CD prehrávač GOGEN, žltý / modrý

Prenosný CD prehrávač ocenia najmladší členovia rodiny vďaka vzhľadu Maxipsa Fíka a funkciu karaoke pre spev do pribaleného mikrofónu - chýba. Prehráva MP3 z CD, USB vstupu, analógový FM tuner, AUX vstup, napájanie zo siete alebo z batérií. (rozbalene.sk)

Kryt Samsung Jelly Cover J7 2017, zlatý

Kryt Samsung Jelly Cover J7 2017, zlatý

Kvalitné ultratenký kryt Samsung v polopriehľadnom prevedenie poskytuje spoľahlivú ochranu a zároveň nijako nenarušuje vzhľad samotného zariadenia. (rozbalene.sk)

Ochranný kryt Samsung Clear Cover Samsung Galaxy S8 Plus,…

Ochranný kryt Samsung Clear Cover Samsung Galaxy S8 Plus, ružový

Kvalitný ochranný kryt od svetoznámeho výrobcu prenosné elektroniky Samsung. Výrobok poskytuje patričné ochranné vlastnosti a vďaka sofistikovanému provedenínijak nesťažuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom. (rozbalene.sk)

Hrnček Kare Design Animal Pastel, žltý

Hrnček Kare Design Animal Pastel, žltý

Porcelánový hrnček Animal Pastel Assorted. (rozbalene.sk)

Detský overal Krtko s nášivkou, žltý

Detský overal Krtko s nášivkou, žltý

100% bavlna, patentky na ramene a medzi nožičkami, prúžky (rozbalene.sk)

Silikónový kryt Apple iPhone 7, MMW82ZM-A, čierny

Silikónový kryt Apple iPhone 7, MMW82ZM-A, čierny

Kryt s hodvábnym povrchom jemným na dotyk zaistí komfortné držanie vášho iPhone rovnako ako aj spoľahlivú ochranu. (rozbalene.sk)

Držiak na stenu pre iPad Smart Things Air s20 s

Držiak na stenu pre iPad Smart Things Air s20 s

Držiak na stenu pre iPad Smart Things Air s20 s​ od výrobce Smart Things v kategorii Držiaky a stojany pre iPad za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kryt pre Samsung Galaxy A3, Clear Cover, zlatý

Kryt pre Samsung Galaxy A3, Clear Cover, zlatý

Krásny a štýlový kryt pre Galaxy A3 slúži ako elegantná a praktická ochrana Vášho telefónu. (rozbalene.sk)

Dámsky sveter Cashmere Touch, žltý

Dámsky sveter Cashmere Touch, žltý

Sveter širokého strihu s dlhými rukávmi, okrúhlym výstrihom. (rozbalene.sk)

Ochranný kryt Asus Spectrum cover ME172, ružová

Ochranný kryt Asus Spectrum cover ME172, ružová

Ochranný kryt je určený pre ASUS MEMO Pad s označením ME172, vyrobený z tvrdeného plastu, odolný voči nárazom a ochráni prístroj pred prachom a nečistotami, ľahký prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám, súčasťou balenia je ochranné fólie. (rozbalene.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť