Kupa a predaj osobnych automobilov

Kúpa a predaj osobných automobilov

Kúpa a predaj osobných automobilov

Kúpa osobného automobilu patrí k jedným z najnáročnejších rozhodnutí v živote človeka, respektíve v činnosti podnikateľského subjektu. Pri tomto rozhodovaní treba brať do úvahy množstvo faktorov, aby kupujúci zbytočne nevynaložil finančné prostriedky na niečo, čo nesplní jeho očakávania, prípadne aby neľutoval, že mohol byť veľkorysejší pri výbere automobilu. Najnovšia publikácia nestora slovenskej automobilovej žurnalistiky Ing. Juraja Hilverta, a naslovovzatého odborníka v oblasti motoristického biznisu, Ing. Jaroslava Miškolciho, je praktickým pomocníkom pri rozhodovaní o kúpe automobilu. Je určená jednak širokej verejnosti, a tiež odborníkom, ktorí pôsobia vo sfére automobilizmu, ale aj študentom, ktorí sa pripravujú na profesionálnu dráhu v tejto oblasti. V publikácii nie je účelom… (pantarhei.sk)

Čiastočná ochrana osobných automobilov

Čiastočná ochrana osobných automobilov

Optimálna ochrana v lete pred horúčavou, živicami a prachovými škvrnami; v zime od námrazy, snehu a znečistenia. Tento text bol preložený strojovo. Vč. Skladovacia taška Vč. Skladovacia taška. (conrad.sk)

Celková ochrana osobných automobilov L

Celková ochrana osobných automobilov L

Optimálna ochrana v lete pred horúčavami, živicami a prachovými škvrnami; v zime od námrazy, snehu a znečistenia. Tento text bol preložený strojovo. Šnúrka pre bezpečnú fixáciu·Rýchla montáž vďaka elastickému lemu·Vr. Odkladacia taška Vr. Odkladacia taška. (conrad.sk)

TRIX H0 T23222 Súprava osobných automobilov M2 SNCB

TRIX H0 T23222 Súprava osobných automobilov M2 SNCB

Model: Stupňovité rámy okien vložené oddelene. Oba autá majú vstavané vnútorné osvetlenie s LED diódami (LED) s teplým bielym svetlom. Rôzne čísla spoločností. Obe autá sú balené jednotlivo s ďalším vonkajším balením. Celková dĺžka cez nárazníky 55,2 cm. Prototyp: 2 rôzne osobné autá M2 Belgických štátnych železníc (SNCB / NMBS). 1 osobné auto typu M2, A, 1. Skvelé. 1 osobné auto typ M2, A5B5, 1./2. Skvelé. Machové zelené základné zafarbenie. Auto vyzerá tak, ako vyzeralo v ére IIIa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Piko N 94398 N Sada 2 osobných automobilov EW I 1x B a 1x A SBB

Piko N 94398 N Sada 2 osobných automobilov EW I 1x B a 1x A SBB

Novinka pre rok 2021: atraktívna, 2-dielna súprava do auta SBB implementovaná v starom písme. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MiniTrix T15467 N sada 2 osobných automobilov DB 2. trieda

MiniTrix T15467 N sada 2 osobných automobilov DB 2. trieda

2 osobné automobily nemeckej spolkovej železnice (DB). 1 auto BDmrzf 784.2, riadiace auto s batožinovým priestorom a 1 auto ABnrzb 772.3. Použitie: miestna doprava. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Märklin 087352 Odrazová plocha osobných automobilov, DRB, sada 5 ks

Märklin 087352 Odrazová plocha osobných automobilov, DRB, sada 5 ks

Prototyp: 5 automobilov so zásterou, vrátane 1 x 1./2. Osobné autá rýchlovlakov 1. triedy (AB4ü), 2 x osobné autá rýchlikov 3. triedy (C4ü), 1 x 1. / 2. / 3. trieda Osobný vagón rýchlika 1. triedy (ABC4ü) a 1 x zásterový jedálenský vozeň WR4üe Mitropa, používaný na Deutsche Reichsbahn (DRB). Auto vyzerá tak, ako vyzeralo v ére II. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TRIX H0 T23147 H0 sada 2 osobných automobilov Silberlinge, DB

TRIX H0 T23147 H0 sada 2 osobných automobilov Silberlinge, DB

Dva rýchliky nemeckej spolkovej železnice (DB), ktoré sa hovorovo nazývajú Silberlinge / strieborné mince. Obe autá 2. Skvelé. Rýchlik E 2002 z Ludwigstadtu do Saalfeldu. Auto vyzerá tak, ako na konci 70. rokov. Prejazdný minimálny polomer 360 mm. Typovo navrhnuté podkladové podlahy. Podvozky s blokovými brzdami. Obe autá majú zabudované vnútorné osvetlenie LED a každé má oddeliteľnú živú spojku. Zahrnuté sú zvody a posunovacie stupne. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MiniTrix T15372 Sada 3 osobných automobilov rýchlika „Orient Express“…

MiniTrix T15372 Sada 3 osobných automobilov rýchlika „Orient Express“ Časť 2

1 osobný vlak rýchlika, 1. trieda (A9), 1 osobný vlak rýchlika, 2. trieda (B10) a 1 osobný vlak rýchlika s batožinovým priestorom (B7D) francúzskych štátnych železníc (Société nationale des chemins de fer français / SNCF). Použitie: Vysoko kvalitná diaľková doprava, tu v D262 / 263 Orient Express 1987. Tvarový variant s menšími oknami dverí. Všetky automobily majú blízku kinematiku spojenia. Pripravené na následnú inštaláciu vnútorného osvetlenia. Celková dĺžka cez nárazníky 459 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MiniTrix T15951 Súprava osobných automobilov N "Le Capitole"…

MiniTrix T15951 Súprava osobných automobilov N "Le Capitole" SNCF

2 francúzske štátne železnice (Société nationale des chemins de fer français / SNCF) osobné automobily rýchlika 1. triedy (A9). V elegantnom, rubínovo červenom prevedení rýchlika „Le Capitole“. S kinematikou pre blízke spojenie. Pripravené na následnú inštaláciu vnútorného osvetlenia. Jedno auto s a druhé bez nápisu „Le Capitole“ na boku. Celková dĺžka cez nárazníky 306 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MiniTrix T18252 Súprava osobných automobilov „EC Venezia“, časť 1 MÁV…

MiniTrix T18252 Súprava osobných automobilov „EC Venezia“, časť 1 MÁV-START

Model: S kinematikou pre tesné spojenie. Pripravené na následnú inštaláciu vnútorného osvetlenia. Celková dĺžka cez nárazníky 306 mm. Prototyp: 2 lôžkové autá WLABm pre Štátnu železnicu Ruskej federácie (RZD). Použitie: Vysokokvalitná diaľková doprava, tu v ES „Venezia“ okolo roku 2009. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MiniTrix T18253 Súprava osobných automobilov „EC Venezia“, časť 2,…

MiniTrix T18253 Súprava osobných automobilov „EC Venezia“, časť 2, MÁV-START

Model: S kinematikou pre tesné spojenie. Pripravené na následnú inštaláciu vnútorného osvetlenia. Celková dĺžka cez nárazníky 306 mm. Prototyp: 1 expresný lôžkový vozeň MÁV-START WLAB a 1 ležadlové auto Bc. Použitie: Vysokokvalitná diaľková doprava, tu v ES „Venezia“ okolo roku 2009. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Nákup a predaj

Nákup a predaj

Cieľom publikácie je prispieť k poznaniu nákupu a predaja priemyselných podnikov ako základných obchodných funkcií podnikov, ich hlbších súvislostí, k vymedzeniu podstatných určení koncepcií nákupu a predaja, k pochopeniu potreby komplexnejšieho pohľadu na danú problematiku, a tým aj k vymedzeniu jej špecifických stránok. Má pomôcť pri prekonávaní niektorých zjednodušených interpretácií nákupu a predaja. Zároveň má ambíciu podporiť názor, podľa ktorého aplikácia marketingového prístupu v danej problematike vyžaduje zmenu kultúry v priemyselných podnikoch, a upozorniť na niektoré vzťahy a mechanizmy, ktoré môžu byť zdrojom zisku podniku. Učebnica prisudzuje veľký význam hľadaniu a realizácii obojstranne výhodných kooperatívnych vzťahov zákazník – dodávateľ. Aj napriek nedostatku… (pantarhei.sk)

Rokuhan 7297718 Z sada 4 osobných automobilov radu JNR 14K Rekreačné…

Rokuhan 7297718 Z sada 4 osobných automobilov radu JNR 14K Rekreačné stredisko

V závislosti od prototypu majú modely vpredu a vzadu striedavé osvetlenie vlakov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Rokuhan 7297717 Z sada 6 osobných automobilov radu JNR 14K Európa…

Rokuhan 7297717 Z sada 6 osobných automobilov radu JNR 14K Európa nastavená

V závislosti od prototypu majú modely vpredu a vzadu striedavé osvetlenie vlakov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Rokuhan 7297704 Z sada 4 osobných automobilov radu JNR 14K Základná…

Rokuhan 7297704 Z sada 4 osobných automobilov radu JNR 14K Základná sada

Séria 113-2000 vstúpila do služby v roku 1963. Elektrická jednotka s viacerými jednotkami bola a je používaná hlavne v okrajových mestských častiach železničnými spoločnosťami JNR (1963-1987), JR East (1987-2011), JR Central (1987-2007), JR West (1987-súčasnosť) a JR Shikoku (1999-súčasnosť). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Piko H0 58225 H0 3-dielna súprava osobných automobilov rýchlika…

Piko H0 58225 H0 3-dielna súprava osobných automobilov rýchlika Eurofima 1x 1. trieda + 2x 2. trieda ÖBB

Novinka pre rok 2021: Atraktívna automobilová súprava Eurofima patriaca ÖBB zapôsobí na auto 1. Kl. A dve z 2. Kl. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Budúcnosť na predaj

Budúcnosť na predaj

Román o súčasnosti Traja frustrovaní ľudia: tréner plávania, ktorého túžbou je napísať erotický román, autistický výtvarník a šéfredaktorka ženského ezoterického magazínu sa rozhodnú spoločne podnikať. Otvoria obchod, v ktorom predávajú odpovede na akékoľvek otázky. Nejde o veštenie, ale o hru ako predať nádej, víziu či poznanie budúcnosti. Obchod je populárny a stále častejšie sa na neho obracajú ľudia s bežnými problémami: vzťahy, práca, peniaze, ale aj organizácie hľadajúce nové riešenia. Jednou z nich je extrémistická, tajná polovojenská organizácia, ktorej cieľom je vytvoriť rasovo čistý, národný štát. Zvrátenosť takejto ideológie a nejasné odpovede, ktoré dostávajú od obchodu z otázkami vedú k nárastu jej popularity. Vtedy sa trojica podnikateľov rozhodne obchod zavrieť, čo vyústi… (pantarhei.sk)

Nové pravidlá predaja a zákazníckeho servisu

Nové pravidlá predaja a zákazníckeho servisu

Nové pravidlá predaja a zákazníckeho servisu nadväzujú na predošlý Scottov bestseller Nové pravidlá marketingu a PR. Úspešný a uznávaný odborník na predaj a marketing rozširuje svoju teóriu o možnostiach využívania internetu aj na oblasti obchodu a zákazníckych služieb. Na príkladoch konkrétnych jednotlivcov aj firiem ukazuje, ako im aktívny predaj, zapájanie zákazníka v reálnom čase, zber dát, vhodný online obsah a aktívna komunikácia s potenciálnymi aj existujúcimi zákazníkmi zlepšili nielen predajné výsledky, ale aj celkový imidž. Podobne ako jeho prvá kniha, aj Nové pravidlá predaja a zákazníckeho servisu sú inšpiratívnou učebnicou pre všetkých, ktorí predávajú produkty, poskytujú služby, komunikujú so zákazníkmi, vytvárajú reklamné kampane či ako firemní lídri zodpovedajú za všetky… (pantarhei.sk)

Mozaika nerezová 1x1cm,predaj na súpravy MOS10NRZ

Mozaika nerezová 1x1cm,predaj na súpravy MOS10NRZ

, Farba: šedá, Materiál: nerez (siko.sk)

Citrónka 4,9ml Meggle 120ks predaj po balení

Citrónka 4,9ml Meggle 120ks predaj po balení

100% citrónová šťava z koncentrátu bez pridaných konzervačných látok je trvanlivá a môžete ju používať všade, kde by ste použili citrón. Jednoducho a rýchlo. Predaj iba celé balenie 120ks. ZLOŽENIE100% citrónová šťava (tonerpartner.sk)

NOCH TT Predaj vianočných stromčekov natrená, stojaci

NOCH TT Predaj vianočných stromčekov natrená, stojaci

5 figúrok s 2 vianočnými stromčekmi navyše, vymaľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Coca-Cola 0,33L plech 24ks / predaj po balení

Coca-Cola 0,33L plech 24ks / predaj po balení

Coca-Cola je najobľúbenejším a najpredávanejším nealkoholickým nápojom v dejinách a zároveň najznámejšou značkou sveta.Odber iba po celom balení 24 kusov. Zloženie:voda, fruktózo-glukózový sirup, oxid uhličitý, farbivo: E 150d, kyselina: kyselina fosforečná, prírodná aróma vrátane kofeínu Nutričné hodnoty na 100 ml: energetická hodnota 190 kJ/45 kcal, sacharidy 11,2 g, celkom cukry 11,2 g (tonerpartner.sk)

Voda Mattoni neperlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Voda Mattoni neperlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Osviežujúca prírodná neperlivá minerálna voda s vyváženým pomerom minerálov a stopových prvkov. Prírodná minerálna neperlivá voda. Výťah z chemickej analýzy LaborUnion CZ Františkovy Lázně. Lokalita: Kyselka pri Karlových Varoch. Odbery iba po celom balení 12 kusov, cena za 1 kus. ZLOŽENIEPrírodná minerálna voda dekarbonovaná stredne mineralizovaná.Výživové hodnotyAnióny (mg/l): Ca+: Minerálne zloženie: - 84,5 Cl-: Minerálne zloženie: - 12,0 HCO-: Minerálne zloženie: - 528 Katióny (mg/l): Mg+: Minerálne zloženie: - 25,0 Na+: Minerálne zloženie: - 69,9 NO-: Minerálne zloženie: - (tonerpartner.sk)

Voda Hanácka kyselka pomaranč 0,5L / predaj po balení 12ks

Voda Hanácka kyselka pomaranč 0,5L / predaj po balení 12ks

Minerálna voda Hanácka kyselka sa zbiera zo šiestich vrtov, z ktorých najhlbšia meria 265 metrov, v rovnakom zložení ako pri svojom objavení. Pochádza z hĺbky prvohorných devónskych dolomitických vápencov. Tieto sú prekryté nepriepustnými kryštalickými bridlicami a neogénnymi ílmi o sile 30 - 50 metrov a niekoľkometrovými kvartérnymi náplavami. Voda vzniká v podloží neogénu, v rozpukaných skrasovelých devonských uhličitanových horninách alebo už v ich podloží sýtením kysličníkom uhličitým hlbinného pôvodu. Tomu zodpovedá pomerne vysoký obsah hydrouhličitanu a alkalických zemín (vápnika, horčíka, množstvo chloridov a sodných iónov). Odbery iba po celom balení 12 kusov. ZLOŽENIEPrírodná minerálna voda Cukor Glukózo-fruktózový sirup Oxid uhličitý Kyselina: kyselina citrónová Aróma Konzervant… (tonerpartner.sk)

Voda Mattoni pomaranč 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Voda Mattoni pomaranč 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Mattoni ochutená ponúka originálne chuťové kombinácie, zásobí telo vyváženým obsahom minerálov potrebných pre zdravý pitný režim. Vyrába sa na aseptickej linke, ktorá je zárukou najvyššej kvality, nápoje sa plnia v sterilnom prostredí, čo umožní zachovať kvalitu prírodných surovín bez chemických látok. Odbery iba po celom balení 12 kusov, cena za 1 kus. ZLOŽENIEAntioxidant: kyselina askorbová Aróma Cukor Kyselina: kyselina citrónová Oxid uhličitý Pomarančová šťava z koncentrátu (0,05 %) Prírodná minerálna vodaPerlivosť: SýtenéVýživové hodnotyAnióny (mg/l): Bielkoviny: 100 ml - 0 g Ca+: 100 ml - 84,5 Cl-: 100 ml - 12,0 Energetická hodnota: 100 ml - 79 kJ/19 kcal HCO-: 100 ml - 528 Katióny (mg/l): Mg+: 100 ml - 25,0 Na+: 100 ml - 69,9 NO-: 100 ml - (tonerpartner.sk)

Voda Mattoni perlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Voda Mattoni perlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Osviežujúca perlivá prírodná minerálna voda s vyváženým pomerom minerálov a stopových prvkov. Odbery iba po celom balení 12 kusov, cena za 1 kus. ZLOŽENIEVýživové hodnotyAnióny (mg/l): Ca+: Minerálne zloženie: - 84,5 Cl-: Minerálne zloženie: - 12,0 CO (g/l): Minerálne zloženie: - 5,0 HCO-: Minerálne zloženie: - 528 Kationty ( mg/l): Mg+: Minerálne zloženie: - 25,0 Na+: Minerálne zloženie: - 69,9 NO-: Minerálne zloženie: - (tonerpartner.sk)

Voda Magnesia neperlivá 0,5L 12ks / predaj po balení 12ks

Voda Magnesia neperlivá 0,5L 12ks / predaj po balení 12ks

Magnesia neperlivá je prírodná stredne mineralizovaná voda so značným obsahom horčíka a nízkym obsahom sodíka. Pramení v Slavkovskom lese a čerpá sa z prírodného zdroja z hĺbky 100 m. Je vhodná na pravidelnú konzumáciu bez obmedzenia. Jedinečnosť Magnesie v celoeurópskom meradle spočíva v značnom obsahu horčíka pri zachovaní nízkeho množstva sodíka a celkovej strednej mineralizácie. Čo to znamená? Dopĺňate horčík (Mg) bez toho, aby ste zaťažovali organizmus prebytkom ďalších látok, najmä sodíka (soli).Dodávame v PET fľašiach po balení 12ks. Zloženie:Prírodná minerálna voda, Oxid uhličitý Nutričné hodnoty na 100 mlMinerálne zloženie:: Katióny (mg/l):, Mg²⁺: 170,00, Ca²⁺: 37,40, Na⁺: 6,17, Anióny (mg/l):, SO₄²-: 11,10, HCO₃- : 970,00, CO₂: 3,5 g/l, Rozpustené tuhé látky (mg/l):: 788 (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 76/60/17 predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 76/60/17 predaj po balení 10ks

Predaj iba po celom balení - 10 ks.Šírka kotúča 76 mm. Priemer kotúča 60 mm. Priemer dutinky 17 mm. Papierové kotúčiky sú využívané v registračných pokladniach, v kalkulátoroch, v parkovacích automatoch, pri benzínových staniciach alebo napríklad ako lístky MHD. (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 57/60/17 predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 57/60/17 predaj po balení 10ks

Predaj iba po celom balení - 10 ks.Šírka kotúča 57 mm. Priemer kotúča 60 mm. Priemer dutinky 17 mm.Papierové kotúčiky sú využívané v registračných pokladniach, v kalkulátoroch, v parkovacích automatoch, pri benzínových staniciach alebo napríklad ako lístky MHD.Množstvo v krabici 120 ks. (tonerpartner.sk)

Titkos királyság 30. - Ragyogó kupa

Titkos királyság 30. - Ragyogó kupa

A lányok ezúttal a Varázslatos Vidámparkba repülnek, ám Trixi még mindig nem kapta vissza régi varázserejét. Fanninak, Jázminnak és Nellinek meg kell nyerniük a Ragyogó kupát, különben tündérmanó barátjuk ereje örökre elvész. Mivel Keserű királynő és viharmanói most is rosszban sántikálnak, a barátnőknek mielőbb lépniük kell... (pantarhei.sk)

Coca-Cola 0,5L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Coca-Cola 0,5L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Coca-Cola je najobľúbenejším a najpredávanejším nealkoholickým nápojom v dejinách a zároveň najznámejšou značkou sveta. Zloženie:voda, fruktózo-glukózový sirup, oxid uhličitý, farbivo: E 150d, kyselina: kyselina fosforečná, prírodná aróma vrátane kofeínu Nutričné hodnoty na 100 ml: energetická hodnota 190 kJ/45 kcal, sacharidy 11,2 g, celkom cukry 11,2 g (tonerpartner.sk)

Toaletný papier Jumbo 190mm 1vrs. recykl 6ks predaj po balení

Toaletný papier Jumbo 190mm 1vrs. recykl 6ks predaj po balení

Toaletný papier recyklovaný Jumbo mini do zásobníka, perforovaný, šírka 190mm, 1 vrstvový. Balenie 6ks. Predaj celé balenie. (tonerpartner.sk)

Sirup Jupí 700ml malina 6ks / predaj len po balení 6ks

Sirup Jupí 700ml malina 6ks / predaj len po balení 6ks

Ovocná šťava do vody s príchuťou malina. Obsah 700ml. Balenie obsahuje 6ks, predaj iba celé balenie. (tonerpartner.sk)

Voda Mattoni jemne perlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Voda Mattoni jemne perlivá 0,5L / predaj iba po balení 12ks

Prírodná minerálna voda sýtená stredne mineralizovaná. Výťah z chemickej analýzy LaborUnion CZ Františkovy Lázně.Lokalita: Kyselka pri Karlových Varoch. Odbery iba po celom balení 12 kusov, cena za 1 kus.ZLOŽENIEVýživové hodnotyAnióny (mg/l): Ca+: Minerálne zloženie - 84,5 Cl-: Minerálne zloženie - 12,0 CO (g/l): Minerálne zloženie - 4,0 HCO-: Minerálne zloženie - 528 Katióny (mg/l) : Mg+: Minerálne zloženie - 25,0 Na+: Minerálne zloženie - 69,9 NO-: Minerálne zloženie - (tonerpartner.sk)

Voda Magnesia jemne perlivá 0,5L 12ks / predaj po balení 12ks

Voda Magnesia jemne perlivá 0,5L 12ks / predaj po balení 12ks

Magnesia jemne perlivá je prírodná stredne mineralizovaná voda so značným obsahom horčíka a nízkym obsahom sodíka. Pramení v Slavkovskom lese a čerpá sa z prírodného zdroja z hĺbky 100 m. Je vhodná na pravidelnú konzumáciu bez obmedzenia. Jedinečnosť Magnesie v celoeurópskom meradle spočíva v značnom obsahu horčíka pri zachovaní nízkeho množstva sodíka a celkovej strednej mineralizácie. Čo to znamená? Dopĺňate horčík (Mg) bez toho, aby ste zaťažovali organizmus prebytkom ďalších látok, najmä sodíka (soli).Dodávame v PET fľašiach po balení 12ks. Zloženie:Prírodná minerálna voda, Oxid uhličitý Nutričné hodnoty na 100 mlMinerálne zloženie:: Katióny (mg/l):, Mg²⁺: 170,00, Ca²⁺: 37,40, Na⁺: 6,17, Anióny (mg/l):, SO₄²-: 11,10, HCO₃- : 970,00, CO₂: 3,5 g/l, Rozpustené tuhé látky (mg/l):: 788 (tonerpartner.sk)

Voda Dobrá voda neperlivá 0,5L / predaj iba po balení 8ks

Voda Dobrá voda neperlivá 0,5L / predaj iba po balení 8ks

Pramenitá stolová voda z hlbinného prameňa z oblasti Novohradských hôr, nízky obsah prírodných minerálov. Odbery iba po celom balení 8 kusov, cena za 1 kus. ZLOŽENIEVýživové hodnoty10,7: Chemická analýza: - Anióny mg/l Ca: Chemická analýza: - 6,0 CI-: Chemická analýza: - 1,01 F-: Chemická analýza: - 0,7 HCO-: Chemická analýza: - 111, 0 Katióny mg/l Mg: Chemická analýza: - 8,6 Na: Chemická analýza: - 11,3 NO-: Chemická analýza: - (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 70/60/17 predaj iba po balení 10ks

Pokladničné roličky 70/60/17 predaj iba po balení 10ks

Predaj iba po celom balení - 10 ks.Šírka kotúča 70 mm. Priemer kotúča 60 mm. Priemer dutinky 17 mm.Papierové kotúčiky sú využívané v registračných pokladniach, v kalkulátoroch, v parkovacích automatoch, pri benzínových staniciach alebo napríklad ako lístky MHD. (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 76/60/17 termo predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 76/60/17 termo predaj po balení 10ks

Šírka kotúča 76 mm. Dĺžka návinu 60 m. Priemer dutinky 17 mm. Citlivá vrstva VEN. Priemer návinu kotúča 50 mm - priemer návinu je iba orientačný údaj.Termo kotúčiky sú využívané v registračných pokladniach, v kalkulátoroch, v parkovacích automatoch, pri benzínových staniciach alebo napríklad ako lístky MHD. (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 76/60/12 termo predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 76/60/12 termo predaj po balení 10ks

Predaj iba po celom balení - 10 ks.Šírka kotúča 76 mm. Dĺžka návinu 60 m. Priemer dutinky 12 mm. Citlivá vrstva VEN. Priemer návinu kotúča 50 mm - priemer návinu je iba orientačný údaj.Termo kotúčiky sú využívané v registračných pokladniach, v kalkulátoroch, v parkovacích automatoch, pri benzínových staniciach alebo napríklad ako lístky MHD. (tonerpartner.sk)

Šlabikár predaja

Šlabikár predaja

Autor vám ponúka jednoduchú a praktickú učebnicu predaja. Vychádza z vyše 20 ročnej praxe z hoteliérstva, cestovného ruchu, vzdelávania a finančného poradenstva. Dozviete sa, čo tvorí podstatu predaja. Naučíte sa šesť základných krokov predaja, ktoré vás rýchlejšie posunú k majstrovskému zvládnutiu tohto remesla. Je tu množstvo osobných príbehov, príkladov, námietok a argumentov z priameho predaja. Kniha Šlabikár predaja vychádza zo systémového myslenia. Dostávate do rúk jedinečný praktický návod na použitie pre začínajúcich, ale aj skúsených predajcov. (pantarhei.sk)

Nepredať! Zveľadiť!

Nepredať! Zveľadiť!

Unikátny manuál, ktorý radí samosprávam a občianskym organizáciám, ako meniť opustené budovy na centrá kultúry a spoločenských inovácií. Autorský kolektív pod vedením urbanistky Miloty Sidorovej v niekoľkých kapitolách analyzuje existujúce a pripravované projekty po celom Slovensku a hľadá ich spoločné parametre. Dielo tak ponúka unikátny manuál pre jednotlivcov, občianske iniciatívy, či samosprávy sústreďujúceho sa na témy financovania, právnych a stavebných procesov, architektúry, ekológie, ako aj komunitného riadenia a budovania vzájomnej dôvery. Publikáciu, ktorá radí, ako meniť opustené budovy na centrá kultúry a spoločenských inovácií, vydala Nadácia Cvernovka spoločne s Trnavským samosprávnym krajom. (pantarhei.sk)

Cappy multivitamín 50% 0,33L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Cappy multivitamín 50% 0,33L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Cappy Multivitamín je výborná zmes pomarančových, jablkových, citrónových, hroznových a broskyňových štiav s pridanými vitamínmi. Podeľte sa o jeho skvelú chuť so svojou rodinou, pretože keď sa staráte o seba a svojich blízkych, život chutí lepšie. Ovocný nápoj s vitamínmi, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky, skvelý na raňajky, lahodná ovocná chuť. ZloženieOvocné šťavy a pyré z koncentrátu: pomarančová šťava (31%), jablčná šťava (16%), citrónová šťava (2%), hroznová šťava (2%), broskyňové pyré (1%), Voda, Cukor, Vitamíny: C, niacín (B3), E, kyselina pantoténová (B5), A (pridaný ako beta-karotén), B6, Kyselina: kyselina citrónová, Obsah ovocnej zložky najmenej 52% (tonerpartner.sk)

Cappy pomaranč 100% 0,33 L PET 12ks / predaj po balení 12ks

Cappy pomaranč 100% 0,33 L PET 12ks / predaj po balení 12ks

Ovocné džúsy Cappy predstavujú to najlepšie z kvalitného ovocia, a preto sú neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Plnú autentickú chuť zaručujú vysoké kvalitatívne štandardy pri výbere ovocia a jeho spracovaní, vďaka čomu je Cappy veľmi obľúbenou značkou na trhu. 100% džús je vyrobený len z pomarančov od najlepších pestovateľov, neobsahuje pridaný cukor, farbivá ani konzervačné látky. (tonerpartner.sk)

Cappy pomaranč Pulpy 0,33 L PET 12ks / predaj po balení 12ks

Cappy pomaranč Pulpy 0,33 L PET 12ks / predaj po balení 12ks

Nápoj s pomarančovou príchuťou a dužinou, bez pridaných konzervačných látok.Dodávame v PET fľašiach po balení 12ks. ZloženieVoda, Fruktózo-glukózový sirup, Pomarančová šťava (7%) z koncentrátu, Pomarančová dužina (4%), Kyselina: kyselina citrónová, Regulátor kyslosti: citrónany sodné, Stabilizátory: arabská guma a glycerolestery drevných Farbivo: karotény (tonerpartner.sk)

Voda Dobrá voda jemne perlivá 0,5L / predaj iba po balení 8ks

Voda Dobrá voda jemne perlivá 0,5L / predaj iba po balení 8ks

Jemne perlivá prírodná voda z Novohradských hôr s nízkym obsahom minerálnych látok prináša zdravé osvieženie. Spoľahlivo zaženie smäd a uľaví dehydratovanému organizmu. Je ideálny na dodržiavanie zdravého pitného režimu. Produkt je pôvodom z Českej republiky. Odbery iba po celom balení 8 kusov, cena za 1 kus. ZLOŽENIEVýživové hodnotyAnióny mg/l Ca: Chemická analýza - 6,0 CI-: Chemická analýza - 1,01 F-: Chemická analýza - 0,7 HCO-: Chemická analýza - 111,0 K: Chemická analýza - 10,7 Katióny mg/ l Mg: Chemická analýza - 8,6 Na: Chemická analýza - 11,3 NO-: Chemická analýza - (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 76/60/17 1+1 predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 76/60/17 1+1 predaj po balení 10ks

Predaj iba celé balenie 10ks.Šírka kotúča 76 mm. Priemer kotúča 60 mm. Priemer dutinky 17 mm. Priamoprepisujúci kotúčik 1+1, originál + kópia. (tonerpartner.sk)

Toaletný papier Jumbo 230mm 2vrs. biely 6ks / predaj celé balenie 6…

Toaletný papier Jumbo 230mm 2vrs. biely 6ks / predaj celé balenie 6 roliek

Toaletný papier Midi Jumbo role, útržok 9,4 x 24cm. Česká značka toaletných papierov CEREPA Softree Midi rolka s priemerom 23cm, 2vrstvy s návinom 180m. Vhodné pre stredne frekventované miesta. Mäkký a pevný, biely toaletný papier zo 100% celulózy. (tonerpartner.sk)

Voda Rajec neperlivá 0,33 L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Voda Rajec neperlivá 0,33 L PET 12ks / predaj iba po balení 12ks

Neperlivá pramenitá voda Rajec sa rodí v panenskej prírode Rajeckej doliny. Je tým najprirodzenejším zdrojom tekutín na každý deň. Dodávame v PET fľašiach po balení 12ks. (tonerpartner.sk)

Uteráky pap. Celtex Maxi Pull time biely 2vrs. 6rolí predaj po balení

Uteráky pap. Celtex Maxi Pull time biely 2vrs. 6rolí predaj po balení

Papierové uteráky v rolke CELTEX Maxi Pull Time so stredovým odvíjaním as pevným stredom, dĺžka útržku 30cm, počet útržkov 450, výška 19cm, biele.Univerzálny uterák v rolke CELTEX so stredovým odvíjaním na utieranie rúk, 100% celulóza, je možné použiť aj pre rôzne pracovné operácie. Ideálne pre miesta s veľkou spotrebou. Odvíjanie zo stredu - jednoducho a rýchlo si vezmete, koľko potrebujete. (tonerpartner.sk)

Pokladničné roličky 57/30/12 termo návin 9m predaj po balení 10ks

Pokladničné roličky 57/30/12 termo návin 9m predaj po balení 10ks

Predaj iba po celom balení - 10 kusov.Šírka kotúča 57 mm.V krabici 320ks. (tonerpartner.sk)

Automobily: jména, značky a znaky

Automobily: jména, značky a znaky

Jakou výbavu měla speciální série vozů Aston Martin, nazvaná Alfred Dunhill? Jak souvisí logo Maserati s fontánou z 16. století? Je slovo Aero spojeno jen s českou automobilkou, nebo najdeme vozy tohoto jména i v jiných částech světa? Co přesně jsou „daňové koně“? Vymysleli název Citroën Elyséé Číňané? Jak ovlivnil vývoj automobilového průmyslu fakt, že zakladatelé značek Ferrari a Lamborghini spolu nevycházeli? Ing. Jiří Fiala (publicista, automobilový historik a sběratel automobilové literatury) a doc. Petr Strossa (vědec, expert přes jazyky a dorozumívání s počítači) předkládají všem automobilovým fanatikům unikátní výkladový slovník jmen značek a jejich typů, který obsahuje hesla o přibližně 1600 značkách a více než 5000 typech a modelech. Čtenáři v knize najdou mimo jiné základní… (pantarhei.sk)

Zákon o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na…

Zákon o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach

Zákon o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach - komentár je komentovaný zákon predaja výrobkov na trhu, obsahuje názorné príklady, vzory zmlúv. Komentár určite je potrebný pre samosprávy, obce, úrady v meste ale aj rôznym právnikom, ktorý sa tejto problematike venujú. (pantarhei.sk)

Tajomstvá uzatvárania predaja

Tajomstvá uzatvárania predaja

Tvoj príjem závisí od schopnosti uzatvoriť biznis! Nech je úspešnosť vašich ďalších predajných rokovaní až 80%! Nech zákazník pri rokovaní cíti neodolateľnú túžbu kúpiť to, čo mu ponúkate! Vyhnite sa situáciám, ktoré vám pri predaji strpčujú život! Táto kniha sa zrodila preto, aby ste sa ľahko a rozumne vyhli problémom, ktoré likvidujú vaše príjmy: Ako mám nájsť dostatok dobrých zákazníkov? Ako mám zabrániť tomu, aby zákazník nezneužil moje odborné vedomosti a neobjednal si to u konkurencie? Ako mám dosiahnuť dostatočný obrat napriek tomu, že je "veľa lovcov a málo tuleňov"? Ako mám zákazníka presvedčiť ku kúpe hneď pri prvom jednaní? Ako mám rýchlo uzatvoriť obchod, aby som zbytočne nestrácal čas? Ako sa mám naučiť vniknúť do osobnej sféry rôznych typov zákazníkov? Ako rieši námietky… (pantarhei.sk)

Signes Grimalt Sochy Kúpa S Okuliarmi Modrá

Signes Grimalt  Sochy Kúpa S Okuliarmi  Modrá

Signes Grimalt Sochy Kúpa S Okuliarmi Modrá EUR One size. (spartoo.sk)

Závesné dosky Leitz Alpha A4 s bočnicou hnedé 25ks / predaj celé…

Závesné dosky Leitz Alpha A4 s bočnicou hnedé 25ks / predaj celé balenie 25ks

Vhodné na zakladanie objemných dokumentov do formátu A4. Bočnice účinne zabraňujú vypadnutiu voľných listov z dosiek. Bočnice sú vyrobené zo špeciálneho pevného plátnového materiálu. Vnútri dosiek sú po oboch stranách výrezy na upevnenie rýchloviazačových úchytov (nie sú súčasťou). Súčasťou je veľký plastový rozlišovač s vymeniteľným papierovým štítkom. V balení je 25 ks, farba hnedá. (tonerpartner.sk)

Voda Rajec jemne perlivá 0,33 L PET 12ks / predaj len po balení 12ks

Voda Rajec jemne perlivá 0,33 L PET 12ks / predaj len po balení 12ks

Jemne perlivá pramenitá voda Rajec sa rodí v panenskej prírode Rajeckej doliny. Je tým najprirodzenejším zdrojom tekutín na každý deň. Dodávame v PET fľašiach po balení 12ks. (tonerpartner.sk)

Uteráky pap. v úlohe Midi 2vrs. 100% celulóza 55m 12ks predaj po…

Uteráky pap. v úlohe Midi 2vrs. 100% celulóza 55m 12ks predaj po balení

Uteráky na ruky v úlohe na každodenné použitie. Kvalitný pevný papier na účinné utieranie. Rozmer 55m x 200mm, priemer 135mm, biele, 2 vrstvové, 275 útržkov, vyrobené zo 100% celulózy. Balenie 12 roliek, predaj iba celé balenie 12 roliek. (tonerpartner.sk)

Toaletný papier Jumbo 190mm 2vrs. biely 75% bielosť 12ks (2020S) /…

Toaletný papier Jumbo 190mm 2vrs. biely 75% bielosť 12ks (2020S) / predaj celé balenie 12ks

Toaletný papier CELTEX S-Plus Jumbo mini rolka s veľkým návinom, 75% belosť, dĺžka útržku 15cm, 1000 útržkov, priemer vnútornej dutinky 73mm, s priemerom 19cm, 2vrstvy. Vhodné pre stredne frekventované miesta. Ekonomická dĺžka rolí až 150m. Mäkký a pevný, biely toaletný papier. Vyrobené bez použitia chlóru a bielidiel, neznečisťujúce a nezaťažujúce odpady. (tonerpartner.sk)

predaj hokejok, hokejky predaj, legíny predaj, predaj žuvačky, predaj pedigree, nábytok predaj, predaj nábytku, predaj stoličiek, stoličky predaj, sedačky predaj

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť