Ľahká detské bicykle 16

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo…

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo-ružové

Základná charakteristika odrážadla MOVINO CLASSIC: Čo je to Movino Classic?Movino Classic je veľmi ľahké odrážadlo odporúčané pre najmladších, začiatočníkov cyklistov s výškou 85 cm. Ohnutý, nízko zavesený rám uľahčuje vstup a výstup pre deti. Odizolovaná konštrukcia pedálov vám umožní rýchlo zvládnuť základy jazdy, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Tento model má veľký rad nastavení výšky sedadla a volantu, takže sa pohodlne hodí aj na deti do 4 rokov. Movino Classic: Navrhnutý pre najmenších Veľmi ľahké Najlepšie pre začiatočníkov Praktické odrážadlo s moderným riešením 12-palcové kolesá s penovými pneumatikami EVA - bezdušová a bezúdržbová pneumatikaVeľmi ľahká konštrukcia, nízka hmotnosť je veľmi dôležitou vlastnosťou prvého kolesa/odrážadla. Ak chcete minimalizovať… (tonerpartner.sk)

Brother 1619 Duša pre bicykle 14

Brother 1619 Duša pre bicykle 14

Brother 1619 Duša pre bicykle 14 z kategórie Šport | Cyklistika kúpite na Kokiskashop.sk za 3.79 €. "Duše pre kolesá 14 ""- do pneumatiky 14"" s motocyklovým ventilčekom. Presný rozmer je 14 ""x 1,75"". Vhodná pre kolopběžky a detské bicykle" (kokiskashop.sk)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, 13-pinový konektor Vyrážate radi ako celá rodina do hôr a popri jazde na bicykloch sa kocháte okolitou krajinou? V tom prípade určite oceníte nosič bicyklov DOLPHIN 4 TÜV. Na ťažné zariadenie umiestníte až 4 bicykle s celkovou hmotnosťou 60 kg, čo je viac ako postačujúce. Nosič DOLPHIN 4 TÜV má, samozrejme osvetlený zadný panel a miesto na upevnenie ŠPZ.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 4 TÜVZariadenie DOLPHIN 4 TÜV unesie až 4 bicykleCelková nosnosť je 60 kgOdolná oceľová a hliníková konštrukcia pre bezpečnejší transportZadný panel je osvetlený a možno naň upevniť aj ŠPZNosič DOLPHIN 4 TÜV je sklápací a možno ho umiestniť do kufra automobiluAž trojitá fixácia bicyklaZaobídete sa bez… (alza.sk)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 45kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Kvalitný nosič na ťažné zariadenie pre 3 bicyklePraktický nosič na bicykle COMPASS DOLPHIN TÜV pre ťažné zariadenie disponuje robustnou oceľovou konštrukciou, ktorá je určená pre 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg. Upevnenie kolies je riešené jednoduchým systémom, ktorý umožňuje sklápanie nosiča pre ľahký prístup do kufra automobilu.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov COMPASS DOLPHIN TÜVUpnutie na guľu ťažného zariadeniaOdolná oceľová konštrukciaUrčené pre 3 cyklistické bicykleMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchý systém zaistenia so zabudovaným uzamykanímSklápanie pre ľahký prístup do kufraZadné svetlá na prenos na pozemných… (alza.sk)

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety

Maľovanie podľa čísel pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky.Ide o dobrodružstvo, keď z pôvodne bezfarebného plátna s nejakými čiarami a číslami vznikne naozajstný obraz. Maľovanie podľa čísel uvoľňuje a zmierňuje stres, rozvíja kreativitu a manuáne zručnosti, zlepšuje jemnú motoriku a podporuje koordináciu pohybov, učí koncentrácií, trpezlivosti a vytrvalosti. Súprava obsahuje: 100 % ľanové plátno potlačené vzorom a očíslovaním vymaľovaný vzor, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz 3 ks nylonových štetcov s rôznou hrúbkou štetín súpravu kvalitných akrylových farieb namiešaných špeciálne pre… (muziker.com)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až tri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až dva bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne… (alza.sk)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, 13-pinový konektor TURER FAMILY 4 je precízne spracovaný nosič, do ktorého je možné naraz umiestniť až 4 bicykle. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov je nosič veľmi odolný a maximálne spoľahlivý. Nosič bicyklov TURER FAMILY 4 ponúka moderný dizajn a jednoduché umiestnenie na ťažné zariadenie je zaistené praktickým rýchloupínacím mechanizmom. Na nosiči oceníte možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj samostatné uzamknutie každého bicykla. Maximálna nosnosť nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 činí až 60 kg. Konštrukciu nosiča možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je zabezpečené praktické skladovanie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 Možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu… (alza.sk)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)

Maľovanie podľa čísel – tematika dopravné prostriedky, mestá a miesta, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame Maľovanie podľa čísel je ako stvorené pre umelecky zameraných jedincov Materiálom plátna je ľan Námet: dopravné prostriedky a mestá a miesta V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby bol výsledok podľa predstáv, poslúži 24 akrylových farieb (alza.sk)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)

Maľovanie podľa čísel – tematika zvieratá, kvetiny a rastliny, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísel Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety Maľovanie podľa čísel je ako stvorené pre umelecky zameraných jedincov Materiálom plátna je ľan Téma: kvetiny a rastliny a zvieratá V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby bol výsledok podľa predstáv, poslúži 23 akrylových farieb (alza.sk)

Detský bavlnený sveter GAP ľahký

Detský bavlnený sveter GAP ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter GAP ľahký

Detský bavlnený sveter GAP ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle z kategórie Voľný čas | Autodoplnky | Nosiče kúpite na Kokiskashop.sk za 325.79 €. Upevnenie kolesa do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá z troch základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič sa pripevňuje na guľu ťažného zariadenia, a zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Ďalej je vybavený panelom s osvetlením a miestom na uchytenie registračnej značky (SPZ). Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svietidlami, vrátane osvetlenia ŠPZ.… (kokiskashop.sk)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, nosnosť 60kg, 7-pinový konektor a 13-pinový konektor Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG2.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2Moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s… (alza.sk)

Compass Nosič bicyklov na zadné dvere Triple, 3 bicykle

Compass Nosič bicyklov na zadné dvere Triple, 3 bicykle

Tento univerzálny nosič na zadné dvere je určený pre 3 bežná bicykle. Upevňujú sa do nosiča pomocou jednoduchých objímok s fixačnou sponou, ktorú možno upevniť iba jednou rukou. Všetky časti nosiča, ktoré sú v kontakte s vozidlom, sú opatrené chráničmi. Na vozidlo sa pripína systémom textilných upínacích pásov. Je vyrobený z ocele s antikoróznou úpravou. Upozornenie: nosič je možné použiť len pri vozidlách, kde nosič, alebo v ňom upevnené bicykle, nezakryjú registračnú značku ani zadné svetlá automobilu. V opačnom prípade je nutné použiť doplnkové zadné svetlá s držiakom registračnej značky (nie sú súčasťou nosiča). (4home.sk)

Detský sveter OVS šedá farba, ľahký

Detský sveter OVS šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie OVS. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter OVS ružová farba, ľahký

Detský sveter OVS ružová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie OVS. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter GAP krémová farba, ľahký

Detský sveter GAP krémová farba, ľahký

Detský kardigán z kolekcie GAP. Model vyrobený z bavlnenej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter OVS ružová farba, ľahký

Detský sveter OVS ružová farba, ľahký

Detský kardigán z kolekcie OVS. Model vyrobený z bavlnenej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Guess červená farba, ľahký

Detský sveter Guess červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má V výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral červená farba, ľahký

Detský sveter Mayoral červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s vlnou. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral hnedá farba, ľahký

Detský sveter Mayoral hnedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s vlnou. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral ružová farba, ľahký

Detský sveter Mayoral ružová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s nášivkou. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral šedá farba, ľahký

Detský sveter Mayoral šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s nášivkou. (answear.sk)

Detský sveter Guess čierna farba, ľahký

Detský sveter Guess čierna farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral čierna farba, ľahký

Detský sveter Mayoral čierna farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral hnedá farba, ľahký

Detský sveter Mayoral hnedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Mayoral žltá farba, ľahký

Detský sveter Mayoral žltá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Mayoral. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Guess šedá farba, ľahký

Detský sveter Guess šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Guess červená farba, ľahký

Detský sveter Guess červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter OVS tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter OVS tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie OVS. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Guess oranžová farba, ľahký

Detský sveter Guess oranžová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s nášivkou. (answear.sk)

Detský sveter GAP béžová farba, ľahký

Detský sveter GAP béžová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter OVS červená farba, ľahký

Detský sveter OVS červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie OVS. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s nášivkou. (answear.sk)

RAVENOL - Čistič na bicykle a motorky (1360058-500-05-000)

RAVENOL - Čistič na bicykle a motorky (1360058-500-05-000)

Čistič motora –, – na bicykle a motorky bezproblémovo odstraňuje nečistoty, ako je prach, olej, mastnota, brzdový prach na ráfikoch a plastových krytinách atď., RAVENOL čistič na bicykle a motorky nerozpúšťa lepidlo a lak, RAVENOL Čistič na bicykle a motorky neobsahuje formaldehyd a fosfáty. Prémiový čistič Ravenol je určený na odstránenie mastnoty, oleja, tuku, prachu a ďalších nečistôt. Čistič pomáha napríklad pri čistení auta, motorky alebo bicykla. Hodí sa na hliníkové disky, ráfiky, plastové krytiny a ďalšie povrchy. Tento prípravok dokáže odstraňovať nečistoty veľmi jemne a šetrne aj vďaka tomu, že nie je toxický. Kľúčové vlastnosti čističa na bicykle a motorky RAVENOLPrémiový čistič na bicykle a motorky RAVENOLEfektívne čistí napríklad disky, plastové krytiny alebo ráfikyOdstraňuje… (alza.sk)

COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410)

COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410)

Kľúč na kolesá s veľkosťou (podľa metrického závitu) 17 mm, 19 mm, 21 mm a 23 mm krížový Predstavujeme vám tento výborný kovový kľúč v tvare kríža, s nadstavcami pre matice s priemerom 17, 19, 21 a 23 mm. Je určený ako na povoľovanie, tak aj na uťahovanie matíc kolies automobilu. Vďaka krížovej konštrukcii sa s ním dajú povoliť aj naozaj pevne utiahnuté skrutky.Parametre a špecifikácia:Priemer matice:17, 19, 21, 23 mmHmotnosť kľúča:0,96 kgMateriál:Pevný kov (alza.sk)

COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112)

COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112)

Nosič bicyklov na zadné dvere pre 3 bicykle, skladací, nosnosť 45kg Praktický zadný nosič na 3 bicykleUniverzálny nosič na bicykle COMPASS TRIPLE ľahko upevníte na zadné dvere automobilu bez nutnosti kupovania nákladných nosičov na strechu či na ťažné zariadenia. Robustná oceľová konštrukcia je určená na 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg, ktoré sú zabezpečené jednoduchým systémom objímok.Kľúčové vlastnosti nosiča na bicykle COMPASS TRIPLEPraktický nosič na 3 bicykleOceľové vyhotovenie s antikoróznou úpravouĽahká a rýchla montáž na piate dvere automobiluJednoduché zabezpečenie pomocou objímokNosič nezakrýva ŠPZ ani svetláCertifikovaná kvalita GS/TÜVMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchá a rýchla montážUpevnenie bicyklov je riešené objímkami s fixačnou sponou, ktorú pohodlne utiahnete aj… (alza.sk)

Detský bavlnený sveter GAP šedá farba, ľahký

Detský bavlnený sveter GAP šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Tommy Hilfiger zelená farba, ľahký

Detský sveter Tommy Hilfiger zelená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Tommy Hilfiger. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z hladkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Name it zelená farba, ľahký

Detský sveter Name it zelená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Name it. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z hladkej pleteniny. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter GAP červená farba, ľahký

Detský bavlnený sveter GAP červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter GAP žltá farba, ľahký

Detský bavlnený sveter GAP žltá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter United Colors of Benetton ľahký

Detský sveter United Colors of Benetton ľahký

Detský sveter z kolekcie United Colors of Benetton. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Kids Only tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter Kids Only tmavomodrá farba, ľahký

Sveter z kolekcie Kids Only. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Kids Only červená farba, ľahký

Detský sveter Kids Only červená farba, ľahký

Sveter z kolekcie Kids Only. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Name it ružová farba, ľahký

Detský sveter Name it ružová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Name it. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z hladkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Birba&Trybeyond tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter Birba&Trybeyond tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Birba&Trybeyond. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny s vlnou. (answear.sk)

Detský sveter Tommy Hilfiger červená farba, ľahký

Detský sveter Tommy Hilfiger červená farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Tommy Hilfiger. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z bavlnenej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter United Colors of Benetton ľahký

Detský sveter United Colors of Benetton ľahký

Detský sveter z kolekcie United Colors of Benetton. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Kids Only šedá farba, ľahký

Detský sveter Kids Only šedá farba, ľahký

Sveter z kolekcie Kids Only. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter GAP béžová farba, ľahký

Detský bavlnený sveter GAP béžová farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Pepe Jeans tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter Pepe Jeans tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Pepe Jeans. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter Guess šedá farba, ľahký

Detský bavlnený sveter Guess šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Guess. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z bavlnenej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Name it žltá farba, ľahký

Detský sveter Name it žltá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Name it. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z hladkej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Name it tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter Name it tmavomodrá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Name it. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z tenkej pleteniny. (answear.sk)

Detský bavlnený sveter GAP fialová farba, ľahký

Detský bavlnený sveter GAP fialová farba, ľahký

Sveter z kolekcie GAP. Model má okrúhly výstrih, vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Detský sveter Name it šedá farba, ľahký

Detský sveter Name it šedá farba, ľahký

Detský sveter z kolekcie Name it. Model má okrúhly výstrih, vyrobený z melanžovej pleteniny. (answear.sk)

Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 5,5"

Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 5,5"

Univerzálny držiak telefónu pripevniteľný na volant akéhokoľvek bicykla alebo motocykla.Vďaka priehľadnej dotykovej ploche ho môžete používať bez akýchkoľvek prodblémov počas športovanie alebo používanie navigácie.Ideálne na sledovanie športového výkonu, jednoducho môžete sledovať koľko kilometrov ste ubehli alebo akou rýchlosťou sa pohybujete.Otvor na kábel umožňuje používať telefón aj so slúchadlami, takto môžete jednoducho prijať prichádzajúci ... (skvelydarcek.sk)

korčule ccm detske, ccm detske korčule, detske korčule 24, detske korčule 30, tempish detske korčule, detske korčule 31, snowboard topánky detske, detske sportovni nohavice, sportovni nohavice detske, detske korčule 28

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť