Line6 HELIX LT

Line6 Helix LT

Line6 Helix LT

Gitarový multiefektový procesor vybavený novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným podsvietením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov, ktorý ponúka dokonalý prehľad o programovaní vašej virtuálnej aparatúry. Helix L (muziker.com)

Line6 Helix

Line6 Helix

Gitarový multiefektový procesor disponujúci novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným odlíšením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov. Helix poskytuje celkom 45 simulácií modelov aparátov, s možnosťou použitia až 4 (muziker.com)

Line6 Helix Control

Line6 Helix Control

Nožný ovládač pre zariadenie Helix Rack s 12 touch-sensitive tlačidlami a LCD displejom. Ponúka režimy stompbox a preset. Disponuje masívnou hliníkovou konštrukciou. K ovládaču je možné pripojiť 4 x expression pedál a je pripojiteľný k PC pomocou USB výstupu. Napájanie pomocou RJ (muziker.com)

Line6 HELIX Rack

Line6 HELIX Rack

• Tour-grade multi-efektový procesor • Nová generácia Dual DSP-powered HX modelingu • 45 simulácií aparátov • 30 simulácií kabinetov • 16 mikrofónov • 70 efektov (104 s updatom firmwaru) • 6,2" LCD display • Vstupy: ○ Analógové: 1x XLR, 1x 1/4" (Gitara), 1x 1/4" (Aux), 4x 1/4" (Expression Control), 4x 1/4" (Return) ○ Digitálne: 1x XLR (AES/EBU), 1x Coax (S/PDIF) • Výstupy: ○ Analógové: 2x XLR, 2x 1/4", 1x 1/4" (Thru), 1x 1/4" (Slúchadlá), 4x 1/4" (Send) ○ Digitálny výstup: 1x XLR (AES/EBU, L6 Link), 1x Coax (S/PDIF) • 1x BNC (Word Clock in) • MIDI IN, Out/Thru • 2x 1/4" (Ext amp prepínanie, CV out) • 2x Ethernet (Helix control, Variax in) • USB port (typ B) • Formát: 19"/ 3U rack • Hmotnosť: 5,3kg • Rozmery: 13,3 x 48,3 x 24cm • Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Line6 Helix Rack

Line6 Helix Rack

Gitarový, digitálny multi-efektový procesor montovateľný do 19" racku. Helix Rack disponuje modelingovou sekciou Dual DSP-powered HX modeling engine so simuláciami 45 aparátov, 30 kabinetov, 16 mikrofónov a 70 efektov, tour-grade multi-efektovým procesorom, 6,2" LCD displejom. Predný panel (muziker.com)

Line6 Pocket POD

Line6 Pocket POD

Vrecková verzia známeho a dodnes pre mnohých neprekonateľného gitarového multiefektu POD 2.0. Pocket POD ponúka 17 simulácií zosilňovačov, 15 simulácií reproboxov, 16 efektov, viac ako 300 presetov. Ďalšie presety si používateľ vytvorí sám podla svojich predstáv. Ovládanie pomo (muziker.com)

Line6 AEC50

Line6 AEC50

Set dvoch predlžovacích káblov pre anténu s dĺžkou 50´ (15,24 m), obojstranne ukončených koncovkami BNC-to-BNC. (muziker.com)

Line6 TB516G

Line6 TB516G

Digitálny bezdrôtový vysielač gitarového signálu s vysokou kvalitou prenosu nekomprimovaného zvuku (24-bit/48 kHz), ktorý je časťou setov Relay G70 a G75. Ponúka prenos s ultra nízkou hladinou rušivosti a latencie (< 1.5ms), 1/4" uzamkýnateľný jack výstup kompatibilný s (muziker.com)

Line6 AEC25

Line6 AEC25

Set dvoch predlžovacích káblov pre anténu s dĺžkou 25´ (7,62 m), obojstranne ukončených koncovkami BNC-to-BNC. (muziker.com)

Line6 AEC15

Line6 AEC15

Set dvoch predlžovacích káblov pre anténu s dĺžkou 15´ (4,57 cm), obojstranne ukončených koncovkami BNC-to-BNC. (muziker.com)

Line6 FBV3

Line6 FBV3

Nožný prepínač. Kompatibilný so zosilňovačmi a efektami Line 6. Oceľový hardware osadený v železnom obale ho robí vhodným na živé vystúpenia. Napája sa jedným káblom, ktorý zároveň slúži na komunikáciu so spárovaným zariadením. Disponuje podsvieteným LCD displayom, ktor? (muziker.com)

Line6 XD V35

Line6 XD V35

bezdrôtový systém, súprava do ruky, frekvencia 2,4GHz, 6 kanálov, kardioidná charakteristika, pack obsahuje profesionálny dynamický mikrofón do ruky XD-V35 so vstavaným vysielačom navrhnutý tak, aby sa čo najviac blížil legendárnej SM58 značky Shure a prijímač, 24bit zvuková kval (muziker.com)

Line6 Relay G10S

Line6 Relay G10S

Bezdrôtový systém určený pre elektrické gitary a basgitary. Skladá sa zo stompboxu a vysielača. Zariadenie je kompatibilné s aparátmi Line 6 Spider V. Systém ponúka kovovú konštrukciu, frekvenciu 2,4 GHz a audio signál s kvalitou 24-bit. Prijíma signál do vzdialenosti až 40 metrov. (muziker.com)

Line6 Relay G10

Line6 Relay G10

Bezdrôtový systém pre gitaru s dosahom 15 m s extrémne jednoduchým používaním. Stačí zapojiť nástroj do 6,35 mm vysielača a prijímač automaticky nájde najvhodnejšiu stanicu. Prijímač slúži aj ako dobíjacia stanica pre vysielač. Batéria má výdrž 8 hodín pri plnom používa (muziker.com)

Line6 JTV Battery

Line6 JTV Battery

Náhradná Li-Ion batéria pre Line6 JTV gitaru. (muziker.com)

Line6 HX Stomp

Line6 HX Stomp

Profesionálny gitarový procesor prináša zvuky Helix zosilňovačov, reproduktorov a efektov v kompaktnom pedálovom prevedení. Je vhodný pre použitie na koncertoch alebo v nahrávacom štúdiu a to pri klasickom zapojení do gitarového zosilňovača alebo priamym pripojením napríklad do mi (muziker.com)

Line6 StageSource L3m

Line6 StageSource L3m

Trojpásmový, aktívny univerzálny reprobox vybavený revolučnými technológiami a ponúkajúci úžasné možnosti. Disponuje výkonom 1400W, tri-amp systémom, je osadený 2x 10" woofrom a jedným 1" tweetrom. Špecialitou reproboxu je zabudovaných 6 DSP simulácií, vďaka ktorým môžete z (muziker.com)

Line6 V55-HHTx

Line6 V55-HHTx

Bezdrôtový mikrofónový 12-kanálový vysielač, inšpirovaný populárnymi výrobcami mikrofónov Shure a Sennheiser, ktorý zaručuje vysokú kvalitu zvuku. Je súčasťou systému XD-V55, ale je kompatibilný aj s inými prijímačmi, a signál šíri v univerzálnom pásme 2,4 GHz. Disponuje (muziker.com)

Line6 AMPLIFi 150

Line6 AMPLIFi 150

Modelingové gitarové kombo zo série AMPLIFi s výkonom 150 W s USB pripojením a prenosom audia cez Bluetooth. Ponúka až 5 reproduktorov: jeden 12" Celestion, dva stredové drivere a dva výškové drivere, vďaka čomu disponuje mohutným zvukom. Ovláda sa pomocou bezdrôtovej technológie a (muziker.com)

Line6 Relay G55

Line6 Relay G55

• bezdrôtový nástrojový digitálny systém• 12frekvencií • dosah 100 m• body-pack vysielač• celokovový prijímač s dvomi 1/2 vlnovými anténami• montáž do polovice racku• dynamický rozsah do 117 dB• frekvenčný rozsah 10 Hz-20 kHz• AD/DA prevodník 24-bit• v pásme 2,4 GHz s DCL technológiu• LCD displej a LED indikátor stavu batérie a signálu• XLR a 1/4" jack výstupmi pre zosilňovač a tuner• napájané pomocou AA batérií s výdržou až do 8 hodín• batérie, adaptér, kábel sú súčasťou balenia (melodyshop.sk)

Line6 AMPLIFi 75

Line6 AMPLIFi 75

Výkon: 75 W Repro: 1x 8 " Počet kanálov: 1 Počet vstupov: 1 Ovládánie: Volume/Blend, Drive, Bass, Middle, Treble, FX, Reverb Typ reproduktoru: Celestion Počet simulacií: 70 Počet efektov: 100 Počet presetov: 4 Integrovaná ladička Sluchádlový výstup MP3/linkový vstup USB Vstup pre footswitch Footswitch nie je súčasťou (melodyshop.sk)

Line6 HX EFFECTS

Line6 HX EFFECTS

Multi-efektový gitarový procesor v kompaktnom formáte kompatibilným s väčšinou pedal boardov, ktorý ponúka viac ako 100 efektov prevzatých z oceňovaných hardvérových a softvérových procesorov Helix, pričom využíva rovnaký audio engine HX a výkonné digitálné signálové proces (muziker.com)

Line6 StageSource L3t

Line6 StageSource L3t

Trojpásmový, aktívny univerzálny reprobox vybavený revolučnými technológiami a ponúkajúci úžasné možnosti. Disponuje výkonom 1400W, tri-amp systémom, je osadený 2x 10" woofrom a jedným 1" tweetrom. Špecialitou reproboxu je zabudovaných 6 DSP simulácií, vďaka ktorým môžete z (muziker.com)

Line6 PowerCab 112

Line6 PowerCab 112

Aktívny gitarový reprobox vhodný ako doplnok k modelingovým zosilňovačom. Spája vlastnosti PA a tradičného gitarového reproboxu. Ponúka 12'' reproduktor, ovládací panel umiestnený na zadnej strane, kombinovaný XLR/jack vstup, symetrický XLR výstup, ovládač hlasitosti a sedem rôzn (muziker.com)

Line6 XD V55L

Line6 XD V55L

Line6 XDV55L je bezdrôtový set pre spev a hovorené slovo série XD-V, obsahuje 1x vysielač, 1x klopový mikrofón, 1x prijímač, technológia digitálneho prenosu frekvencie 2.4 GHz, 12 kanálov, frekvenčný rozsah 10 Hz - 20 kHz, dynamický rozsah 120 dB, 24 -bitové prevodníky, absencia (muziker.com)

Line6 StageScape M20d

Line6 StageScape M20d

Digitálny mixpult, ktorý je prvým inteligentným mixážnym systémom pre živé aplikácie. Ponúka ovládanie pomocou dotykového displeja a vizuálizácií, a masívny DSP procesor s parametrickým a dynamickým ekvalizérom, multi-pásmovými aj klasickými kompresormi, gate-om, delay-om, lim (muziker.com)

Line6 RELAY-G10T

Line6 RELAY-G10T

Ultra kompaktný bezdrôtový vysielač napájaný batériami, ktorý je kompatibilný so sériou gitarových zosilňovačov Spider V. Vďaka tomuto vysielaču môžete navždy zabudnúť na všetko nepohodlie a problémy spojené so štandardnými káblami. Signál je čistý, kvalitný a párovani (muziker.com)

Line6 M 9

Line6 M 9

Kompaktný modelujúci multiefekt, ktorý je vybavený viac ako 100 stompbox efektmi (chorus, distortion, reverb...) ponúkajúcich moderný či vintage zvuk. Ich detailné programovanie je umožnené pomocou veľkého displeja a súčasne je možné využiť až 3 efekty. Multiefekt umožňuje ulo? (muziker.com)

Line6 DT25 - HEAD

Line6 DT25 - HEAD

Celolampový gitarový zosilňovač zo série DT s 2 kanálmi, prepínateľným výkonom 25/10 W a funkciou HD modeling, na ktorého dizajnovaní sa podieľal Reinhold Bogner. Ponúka 4 rôzne charaktery zvuku: Classic American Clean/Tight NFL, British Crunch/Medium NFL, Class A Chime/Zero NFL a Mod (muziker.com)

Line6 Sonic Port

Line6 Sonic Port

Mobilné gitarové rozhranie pre zariadenia s operačným systémom iOS, ktoré zmení Váš iPhone, iPad alebo iPod touch na gitarové štúdio. Či už sa chystáte jamovať do svojich obľúbených skladieb (slúži na to aplikácia Jammit), nahrávať nové počiny alebo sa pripravujete na vyst? (muziker.com)

Line6 StageSource L2t

Line6 StageSource L2t

Dvojpásmový, aktívny univerzálny reprobox vybavený revolučnými technológiami a ponúkajúci úžasné možnosti. Disponuje výkonom 800W, bi-amp systémom, je osadený jedným 10" woofrom a jedným 1" tweetrom. Špecialitou reproboxu je zabudovaných 6 DSP simulácií, vďaka ktorým môžet (muziker.com)

Line6 Relay G30

Line6 Relay G30

Bezdrôtový nástrojový systém pre gitaristov a basgitaristov v štýle stompbox, so šiestimi prepínateľnými frekvenciami a dosahom až 30 metrov, ktorý obsahuje body-pack vysielač, prijímač a všetky potrebné doplnky. Systém ponúka dynamický rozsah do 118 dB, frekvenčnú odozvu 10 (muziker.com)

Line6 V75-HHTx

Line6 V75-HHTx

Bezdrôtový mikrofónový 14-kanálový vysielač, inšpirovaný populárnymi výrobcami mikrofónov Shure a Sennheiser, ktorý zaručuje vysokú kvalitu zvuku. Je súčasťou systému XD-V75, ale je kompatibilný aj s inými prijímačmi, a signál šíri v univerzálnom pásme 2,4 GHz. Disponuje (muziker.com)

Line6 Short Pole

Line6 Short Pole

Oceľová tyč slúžiaca na upevnenie reproboxu StageSource L3t alebo subwooferu StageSource L3s, so závitom M20. Dĺžka 145 mm, čierne farebné prevedenie. (muziker.com)

Line6 V55-BP

Line6 V55-BP

12-kanálový bezdrôtový body-pack vysielač, ktorý je súčasťou systémov XD-V55L a XD-V55HS, ale je kompatibilný s množstvom iných prijímačov. Disponuje EQ s filtrovacou modelujúcou technológiou, jedným gitarovým a dvomi vokálovými presetmi pre optimálnu kvalitu zvuku, RF1 a RF2 m (muziker.com)

Line6 G50-Rx

Line6 G50-Rx

12-kanálový digitálny bezdrôtový prijímač gitarového signálu s vysokou kvalitou prenosu zvuku, ktorý je časťou bezdrôtového setu Relay G50, no je kompatibilný s množstvom vysielačov. Disponuje dvomi externými anténami, výstupom pre ladičku, robustnou, no ľahkou schránkou z pol (muziker.com)

Line6 Relay G30

Line6 Relay G30

• 6 prepínateľných frekvencií• 10Hz-20kHz Audio Frequency Response• 118dB SPL• dosah-30 m• napájanie pomocou batérie (až 8 hodín)• LED indikátor stavu batérie a sily/kvality signálu• prepínateľné EQ (melodyshop.sk)

Line6 HX EFFECTS

Line6 HX EFFECTS

Audio engine HX Signálové procesory pre simultánne spracovanie až deviatich efektov. Efekty zahŕňajú skreslenia, delaye, reverby, modulácie, pitch/synth/filtre, kompresory/limitery, ekvalizéry, wah-y či slučku so šiestimi spínačmi, plus ďalšie efekty, plus ďalšie efekty z knižnice Legacy prevzaté z Line 6 modelov Emulácia jednotlivých komponentov efektov Možnosť editácie a monitorovania efektov pomocou ôsmich nožných spínačov s kapacitným snímaním, šiestich LCD pásikov a farebne označených LED krúžkov Možnosť načítať vlastné impulzné odpovede (IR) pre fázový/FOH routing a akustickú rezonanciu tela gitary Možnosť výberu analógového bypassu alebo DSP bypassu s lineárnym oneskorením Výnimočná hĺbka, citlivosť a veľmi nízky hluk vďaka 123 dB dynamického rozsahu Rozsiahle možnosti smerovania a… (melodyshop.sk)

Line6 StageScape M20d

Line6 StageScape M20d

• parametrický a dynamický ekvalizér• multi-pásmovýaj klasický kompresor, gate, delay, limitér• multitrack nahrávanie na SD kartu, USB alebo do PC• 32-bitový floating point procesing• 4 stereo efektové zariadenia • Stage View a Fader View• ovládania pomocou iPadu a iPadu 2• 20 vstupov - 18 analóg,2 digitál• 12 digitálne ovládaných mic/line vstupov• 4 doplnkové linkové vstupy s automatickou detekciou• 2 digitálne vstupy pre PC, USB alebo SD kartu• 4 x AUX výstup • 2 x Master XLR • L6 LINKom• rozmery: 120 x 406 x 337 mm• hmotnosť: 5,5 kg (melodyshop.sk)

Line6 Relay G10

Line6 Relay G10

Line6 Relay G10, 2,4 GHz Plug and Play bezdrôtový systém• audio frekvenčný rozsah: 10 - 20.000 Hz• automic frequency setup• 118 dB SPL max• až do 15 metrov vzdialenosť medzi vysielačom a prijímačom• plug-on vysielač• stolný prijímač s vstavanou nabíjačkou&bulll; výdrž bateéria cca 8h• až 200h pohotovostný režim• automatická Mute-Function (melodyshop.sk)

Line6 Micro SPIDER

Line6 Micro SPIDER

Ultra-kompaktné gitarové modelingové kombo zo série Spider s výkonom 6 W Mono, ktoré ponúka simuláciu 5 aparátov - Clean, Crunch, Metal, Insane, Acoustic (green aj red verzia). Je vybavené 6,5" reproduktorom, 5 užívateľsky programovateľnými kanálmi a 6 SX efektmi so smart kontrolou ( (muziker.com)

MEBLOCROSS Helix tv stolík čierna

MEBLOCROSS Helix tv stolík čierna

Klasický TV stolík HELIX má v strednej časti umiestnený praktický priestor na uloženie audio / video techniky. Stolík je doplnený podlhovastými… (nabbi.sk)

Line6 XD V75HS Black

Line6 XD V75HS Black

Line6 XDV75HS je bezdrôtový set pre spev a hovorené slovo série XD-V, obsahuje 1x vysielač / náhlavný mikrofón, 1x prijímač technológia digitálneho prenosu, frekvencia 2.4 GHz, 14 kanálov, plná diverzita, frekvenčný rozsah 10 Hz - 20 kHz, dynamický rozsah 120 dB , 24-bitové pre (muziker.com)

Line6 POD Studio GX

Line6 POD Studio GX

USB prevodník zo série POD Studio, ktorý obsahuje plug-in softvéru POD Farm 2.5 s viac ako 80 zvukmi gitarových či basových zosilňovačov, od klasických s vintage zvukom až po moderné. Prevodník disponuje super tichým 1/4" gitarovým vstupom, linkovým/slúchadlovým 1/8" výstupom a pr (muziker.com)

Line6 FBV Express MKII

Line6 FBV Express MKII

4-kanálový nožný ovládač s pedálom a USB MIDI kapacitou. Vlastnosti: Prepínanie kanálov pre väčšinu Line6 zosilňovačov a procesorov POD, 4 nášľapné kanálové spínače: A, B, C a D, Veľký volume/wah pedál. Displej chromatickej ladičky, LED indikátory pre aktívny kanál, tap (muziker.com)

Line6 M5 Stompbox Modeler

Line6 M5 Stompbox Modeler

Gitarový multiefekt s robustnou celokovovou konštrukciou, obsahujúci viac ako 100 stompbox efektov, funkcia Tap Tempo pre efekty s časovým priebehom, vstup pre Expression pedál, MIDI In/Out, Mono/Stereo In/Out, DSP alebo analógový Bypass, vstavaná ladička, napájanie z adapt (muziker.com)

Line6 Spider V30 Cover

Line6 Spider V30 Cover

Špeciálne navrhnutý obal pre zosilňovač Spider V30 od spoločnosti Line 6, ktorý ho chráni pre náhodným poškodením počas prepravy a prachom počas uskladnenia. Je vybavený zadným vreckom pre napájací kábel, prepájacie káble, trsátka a iné príslušenstvo. Čierne farebné preved (muziker.com)

Line6 V75BP

Line6 V75BP

• 14 kanálov• 6 EQ presetov• 4 inst. presety• Line 6 RF1 a RF2 mód• 2.4GHz • TA4F konektor• použiteľý s: XD-V75, XD-V70, XD-V55, XD-V35, XD-V30, Relay G90, Relay G50 and Relay G30 (melodyshop.sk)

Line6 AEC06

Line6 AEC06

Set dvoch predlžovacích káblov pre anténu s dĺžkou 6" (15,25 cm), obojstranne ukončených koncovkami BNC-to-BNC. (muziker.com)

Line6 Shuriken Variax SR270

Line6 Shuriken Variax SR270

Počet strún: 6 Materiál tela: Jelša Krk: javor (v tvare "C") Hmatník: Indian Ebony Počet pražcov: 24 (typu Medium Jumbo) Dĺžka menzúry: 686 mm Šírka nultého pražca: 42 mm Kobylka: Custom fixed bridge with LR Baggs Piezo system Snímač: 1x Line 6 Mid-gain Humbucker (pri kobylke) Potenciometre: 1 x master volume, 1 x tone, 1 x guitar model select, 1 x tuning select, 1 x 1/4", 1 x RJ-45 (VDI) 5-polohový prepínač Súčasťou balenia je aj Gig bag Farebné prevedenie: Satin black (melodyshop.sk)

Line6 FBVS & PODxt BAG

Line6 FBVS & PODxt BAG

Ochranný obal kompatibilný s produktami zo série FBV a PODxt. Špeciálne dizajnovaný obal s pevne vystuženou priehradkou, predným vreckom pre príslušenstvo a pohodlnou rukoväťou, vyrobený z tkaniny odolnej proti vode a roztrhnutiu. Vyrobený je v čiernom farebnom prevedení s bielym log (muziker.com)

Line6 Eyebolt Suspension Kit

Line6 Eyebolt Suspension Kit

Set troch matíc a skrutiek s okom pre zavesenie reproboxov Stagesource, v čiernom farebnom prevedení. (muziker.com)

Line6 Shuriken Variax SR270

Line6 Shuriken Variax SR270

Elektrická modelingová gitara. Gitara je výsledkom spolupráce medzi Shuriken Guitars, Line 6 a Yamaha Guitar Development. Moderný, kvalitný nástroj s unikátnym tvarom tela, kontúrovanými hranami, indickým ebenovým hmatníkom, custom mid-gain humbuckerom a všestrannosťou vďaka technol? (muziker.com)

Line6 XD-V55HS (TAN)

Line6 XD-V55HS (TAN)

Bezdrôtový systém s patentovanou digitálnou technológiou pre spev a hovorené slovo, ktorý obsahuje prijímač, vreckový vysielač a hlavový mikrofón v telovej farbe. Ponúka dosah približne 91 metrov, 12 kanálov (všetky môžu byť použité súčasne) a modelingovú funkciu EQ filter. (muziker.com)

Signal Jedálenská stolička Helix Farba: Modrá

Signal Jedálenská stolička Helix Farba: Modrá

Komfortná jedálenská stolička Helix je tou správnou voľbou pre všetky nadčasové domácnosti. Moderný dizajn a elegantné prevedenie vás očaria na prvý pohľad. Jedálenská stolička Helix je vyrobená v troch farebných prevedeniach, ktoré sa jednoducho kombinujú s akýmkoľvek interiérom.  Materiál: látka / kovFarebné prevedenia: čierna / modrá  čierna / sivá  čierna / zelená Rozmery: (VxŠxH) 77 x 53 x 46 cm  výška od zeme po sedenie: 48 cm Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. (mojnabytok.sk)

MEBLOCROSS Helix tv stolík biela / čierna

MEBLOCROSS Helix tv stolík biela / čierna

Klasický TV stolík HELIX má v strednej časti umiestnený praktický priestor na uloženie audio / video techniky. Stolík je doplnený podlhovastými… (nabbi.sk)

MEBLOCROSS Helix tv stolík sonoma svetlá

MEBLOCROSS Helix tv stolík sonoma svetlá

Klasický TV stolík HELIX má v strednej časti umiestnený praktický priestor na uloženie audio / video techniky. Stolík je doplnený podlhovastými… (nabbi.sk)

Line6 PowerCab 112 PLUS

Line6 PowerCab 112 PLUS

Aktívny gitarový reprobox vhodný ako doplnok k modelingovým zosilňovačom. Spája vlastnosti PA a tradičného gitarového reproboxu. Ponúka 12'' reproduktor, kombinovaný XLR/jack vstup, symetrický XLR výstup, USB rozhranie, MIDI In/Out, XLR AES In/Out a sedem rôznych režimov. Okrem toho (muziker.com)

Line6 Shuriken Variax SR250

Line6 Shuriken Variax SR250

Elektrická modelingová gitara. Gitara je výsledkom spolupráce medzi Shuriken Guitars, Line 6 a Yamaha Guitar Development. Moderný, kvalitný nástroj s unikátnym tvarom tela, kontúrovanými hranami, indickým ebenovým hmatníkom, custom mid-gain humbuckerom a všestrannosťou vďaka technol? (muziker.com)

Line6 XD V75HS Tan

Line6 XD V75HS Tan

Line6 XDV75HS-T je bezdrôtový set pre spev a hovorené slovo série XD-V, obsahuje 1x vysielač / náhlavný mikrofón v telovej farbe, 1x prijímač technológia digitálneho prenosu, frekvencia 2.4 GHz, 14 kanálov, plná diverzita, frekvenčný rozsah 10 Hz - 20 kHz , dynamický rozsah 120 d (muziker.com)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť