Magnet 3pagen budik s teplomerom

Analógový DCF budík s teplomerom TFA

Analógový DCF budík s teplomerom TFA

Analógový DCF budík s teplomerom TFA​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom, Renkforce 1383425, čierna

DCF budík s teplomerom, Renkforce 1383425, čierna

Alarm na dni v týždni aj na víkend·Opakované budenie·Teplomer (conrad.sk)

Sencor SDC 1200 W Budík s teplomerom

Sencor SDC 1200 W Budík s teplomerom

Kúpte si hodiny s budíkom, ktorý je na sekundu presný vďaka rádiom riadenému času a signálu DCF77. Na LCD displeji s krátkodobým bielym podsvietením vám ukáže tiež teplotu v miestnosti aj deň v týždni. Ak máte problém vstať na prvé zazvonenie, nemajte obavy, budík sa ohlási až 5x. Technické parametre: digitálne zobrazenie času 12/24 hodinový formát kalendár, 7 jazykov pre zobrazenie dňa budenie zvukovým signálom opakované budenie (5 minút) vnútorná teplota: od 0 °C do + 60 °C zobrazenie stupnice teploty °C / °F napájanie: 2 x 1,5 V typ AAA (batérie nie sú súčasťou balenia) (4home.sk)

DCF budík s teplomerom Techno Line WT 250

DCF budík s teplomerom Techno Line WT 250

S týmto rádiovým budíkom vždy začnete svoj deň načas. Rádiové hodiny DCT-77·Nastavenie časových zón·Zobrazenie 12/24 h·Zobrazenie dátumu·Zobrazenie dňa v týždni v 5 jazykoch (EN, DE, FR, IT, ES)·Vnútorná teplota Farba: strieborná·Časy alarmu: 1·Rozmery: 45 x 90 x 80 mm·Napájanie: 2 x micro batérie (objednajte zvlášť)·Rádiová frekvencia: DCF (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom Wake upLight WT 499

DCF budík s teplomerom Wake upLight WT 499

DCF budík s teplomerom Wake upLight WT 499​ od výrobce Techno Line v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom Bresser Optik MyTime WAC 8020402GYEWHI, biela

DCF budík s teplomerom Bresser Optik MyTime WAC 8020402GYEWHI, biela

DCF budík s teplomerom Bresser Optik MyTime WAC 8020402GYEWHI, biela​ od výrobce Bresser Optik v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann SIESTA 60.2532.01, 1 čas budenia,…

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann SIESTA 60.2532.01, 1 čas budenia, čierna

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann SIESTA 60.2532.01, 1 čas budenia, čierna​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.54, časov budenia 2…

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.54, časov budenia 2, strieborná

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.54, časov budenia 2, strieborná​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.01, časov budenia 2…

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.01, časov budenia 2, čierna

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.01, časov budenia 2, čierna​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Magnet 3Pagen Budík s teplomerom

Magnet 3Pagen Budík s teplomerom

Tento budík dokáže viac než Vás len včas prebudiť. Ukazuje i aktuálnu teplotu v izbe. S osvetleným ciferníkom. (magnet-3pagen.sk)

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.02, časov budenia 2…

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.02, časov budenia 2, biela, zelená

DCF budík s teplomerom TFA Dostmann Bingo 60.2528.02, časov budenia 2, biela, zelená​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Teplomer/vlhkomer s predpoveďou počasia a budíkom, Renkforce E0111W

Teplomer/vlhkomer s predpoveďou počasia a budíkom, Renkforce E0111W

Stojanček sa dá použiť aj ako kryt displeja, takže vlhkomer môžete vziať so sebou na cesty. Skladací stojanček ako kryt (conrad.sk)

Magnet 3Pagen Budík s rádiom

Magnet 3Pagen Budík s rádiom

Elegantný dizajn a na minútu presný! Tento digitálny budík s veľkým displejom má integrované FM rádio. Takže sa môžete nechať budiť obľúbenou stanicou alebo zvukom budíka. Jednoduché ovládanie. (magnet-3pagen.sk)

PLATINIUM BUDIK S METEOSTANICOU RS5002LBTC

PLATINIUM BUDIK S METEOSTANICOU RS5002LBTC

BUDÍK S METEOSTANICOU. Budík s integrovanou meteostanicou. Budík má možnosť premietnutia času na prikrývku alebo na ľubovoľnú stenu či inú plochu v spálni.. FUNKCIE:. Meteostanica. Projekcia času. Budík. Kalendár. PARAMETRE:. (andreashop.sk)

Magnet 3Pagen Budík proti komárom

Magnet 3Pagen Budík proti komárom

Žiadna šanca pre komáre! LCD budík vysiela ultrazvukové signály, ktoré odradia škodcov, aby ste mohli nerušene spať. Nastaviteľná intenzita, neškodný pre ľudí a zvieratá. (magnet-3pagen.sk)

Lexibook Avengers Budík s projektorom (3380743059273)

Lexibook Avengers Budík s projektorom (3380743059273)

Budík - odporúčaný vek od 6 rokov Najvyšší čas vstávať a váš malý ospalec nechce opustiť vyhriatu postieľku. Kúpte mu budík s projektorom Avengers od Lexibook a vstávanie bude hneď veselšie. Obľúbení hrdinovia Iron Man a Kapitán Amerika nenechajú nikoho na holičkách. Budík je v tvare gule a ľahko sa drží. Okrem štandardnej funkcie budenia iste oceníte aj možnosť budenia opakovaného. Veľký digitálny LCD displej je prehľadný a deti neruší protivné tikanie. Okrem času zobrazuje aj dátum a teplotu. Pomocou projektora je možné na strop premietnuť logo Avengers v rôznych farbách. Zabudované FM rádio je doplnené o 10 zvukov inšpirovaných prírodou, s ktorými je prebudenie veľmi príjemné. Vďaka jednoduchému ovládaniu zvládnu manipuláciu s budíkom už deti od 3 rokov. Kľúčové… (alza.sk)

Lexibook Frozen Budík s vôňou (3380743069661)

Lexibook Frozen Budík s vôňou (3380743069661)

Budík - odporúčaný vek od 6 rokov Bojíte sa, že nevstanete včas? Kúpte si budík Lexibook Frozen Budík s vôňou, ktorý vás spoľahlivo zobudí vždy, keď potrebujete. Kľúčové znaky budíka Lexibook Frozen Budík s vôňou Spoľahlivý budík, vďaka ktorému sa vám nikdy nepodarí zaspať Rozmery: × × (alza.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer s vlhkomerom

Magnet 3Pagen Teplomer s vlhkomerom

Pre náš pocit pohody je veľmi dôležitá zdravá klíma v miestnosti. Teplomer s vlhkomerom Vám ukáže ako teplotu v miestnosti (-10 °C až +50 °C), tak aj vlhkosť vzduchu (20 % - 90 % RH). S funkciou alarmu v prípade, ak je teplota prekročená alebo nedosiahnutá. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Čarovný domček s teplomerom

Magnet 3Pagen Čarovný domček s teplomerom

So stupnicou od -20 °C do +50 °C. Samostatne stojí alebo drží pomocou magnetu - na dverách chladničky, okenných rámoch atď. (magnet-3pagen.sk)

PLATINIUM RELAXACNY BUDIK S NOCNOU OBLOHOU NO10

PLATINIUM RELAXACNY BUDIK S NOCNOU OBLOHOU NO10

RELAXAČNÝ BUDÍK S NOČNOU OBLOHOU. Digitálny budík s možnosťou zapnutia svetelných efektov, alebo relaxačných zvukov. Relaxačné farebné svetlo a zvuky môžu mať ukľudňujúce účinky a ovplyvňujú náladu pri zaspávaní, alebo (andreashop.sk)

Lexibook Toy Story Budík s projektorom (3380743076614)

Lexibook Toy Story Budík s projektorom (3380743076614)

Budík - odporúčaný vek od 6 rokov Najvyšší čas vstávať a váš malý ospalec nechce opustiť vyhriatu postieľku. Kúpte mu budík s projektorom Toy Story od Lexibook a vstávanie bude hneď veselšie. Obľúbení hrdinovia Woody, Buzz a Fork nenechajú nikoho na holičkách. Budík je v tvare gule a ľahko sa drží. Okrem štandardnej funkcie budenia iste oceníte aj možnosť budenia opakovaného. Veľký digitálny LCD displej je prehľadný a deti neruší protivné tikanie. Okrem času zobrazuje aj dátum a teplotu. Pomocou projektora je možné na strop premietnuť šerifskú hviezdu v rôznych farbách. Zabudované FM rádio je doplnené o 10 zvukov inšpirovaných prírodou, s ktorými je prebudenie veľmi príjemné. Vďaka jednoduchému ovládaniu zvládnu manipuláciu s budíkom už deti od 3 rokov. Kľúčové… (alza.sk)

Ovečka SAM modrá - tréningový budík s nočným svetlom

Ovečka SAM modrá - tréningový budík s nočným svetlom

ZAZU Ovečka SAM modrá - tréninkový budík s nočním světlem Tréningový budík SAM hravou formou deťom ukáže, kedy je ešte čas zostať v postieľke a kedy už môžu bežaž za svojimi rodičmi. Malé deti nemajú taký cit pre čas ako dospelí. Ich deň začína keď ráno otvoria oči a konči, keď si večer ľahnú do postieľky. Lenže ich režim často neodpovedá tomu, ktorý majú alebo si prajú mať ich rodičia. A preto je tu ovečka SAM, ktorá deťom pomôže so zaspávaním, vstávaním ale i poobedným odpočinkom. Roztomilá ovečka SAM sa stane kamarátom Vášho dieťaťa. Dáva deťom kľud pre zaspávaní, doprevádza ich cez noc a ráno ich ako prvý privíta, keď sa prebudia. (pilulka.sk)

Ovečka SAM ružová - tréningový budík s nočným svetlom

Ovečka SAM ružová - tréningový budík s nočným svetlom

ZAZU Ovečka SAM růžová - tréninkový budík s nočním světlem Tréningový budík SAM hravou formou deťom ukáže, kedy je ešte čas zostať v postieľke a kedy už môžu bežaž za svojimi rodičmi. Malé deti nemajú taký cit pre čas ako dospelí. Ich deň začína keď ráno otvoria oči a konči, keď si večer ľahnú do postieľky. Lenže ich režim často neodpovedá tomu, ktorý majú alebo si prajú mať ich rodičia. A preto je tu ovečka SAM, ktorá deťom pomôže so zaspávaním, vstávaním ale i poobedným odpočinkom. Roztomilá ovečka SAM sa stane kamarátom Vášho dieťaťa. Dáva deťom kľud pre zaspávaní, doprevádza ich cez noc a ráno ich ako prvý privíta, keď sa prebudia. (pilulka.sk)

Lavvu LAS3011 Budík s plynulým chodom Sweep, červená

Lavvu LAS3011 Budík s plynulým chodom Sweep, červená

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3021 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

Lavvu LAS3021 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

Lavvu LAS3031 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3032 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Lavvu LAS3032 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme.V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3014 Budík s plynulým chodom Sweep, fialová

Lavvu LAS3014 Budík s plynulým chodom Sweep, fialová

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

Lavvu LAS3030 Budík s plynulým chodom Sweep, modrá

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Lavvu LAS3020 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3033 Budík s plynulým chodom Sweep, zlatá

Lavvu LAS3033 Budík s plynulým chodom Sweep, zlatá

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. A ak si budete chcieť trochu pospať? Stlačíte zhora SNOOZE a budík sa vás znovu pokúsi prebudiť za 4 minúty. Rovnaké tlačidlo slúži aj pre osvetlenie číselníka.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3013 Budík s plynulým chodom Sweep, zlatá

Lavvu LAS3013 Budík s plynulým chodom Sweep, zlatá

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3012 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Lavvu LAS3012 Budík s plynulým chodom Sweep, strieborná

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie. Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Lavvu LAS3010 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

Lavvu LAS3010 Budík s plynulým chodom Sweep, čierna

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je vybavený strojčekom SWEEP, vďaka ktorému sekundová ručička hlasno netiká, ale plynule obchádza číselník. Ručičky svietia v tme. V noci tak môžete nerušene spať a ráno vás jemne vytiahne z postele postupne sa zosilňujúce pípanie.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

DCF budík s mesačnou fázou Techno Line WS 8055

DCF budík s mesačnou fázou Techno Line WS 8055

Rádiové hodiny s možnosťou manuálneho nastavenia, 12/24 h zobrazenie, dátum, zobrazenie dňa v týždni, prestavenie časových pásiem, alarm, opakovanie budenia, zobrazenie fázy mesiaca, podsvietenie pozadia (conrad.sk)

Čierny budík s bielym LED displejom Gingko Cube Click Clock

Čierny budík s bielym LED displejom Gingko Cube Click Clock

V jednoduchosti je krása. Obzvlášť, keď naberá na minimalistickej modernej podobe. Budíky s LED displejom sa stanú dominantou vášho nočného stolíka a ani ráno mu nebudete vyčítať, že vás neúprosne prebudil. Čo do veľkosti je malý, ale je o to chytrejší. Akonáhle naňho jemne poklepete alebo tlesknete, ukáže vám, koľko je hodín. Po tom, čo miestnosť znova utíchne, budík sa automaticky vypne. A prebudí sa opäť až vo chvíli, keď zazvoní v nastavenom čase, vy tlesknete alebo jemne naňho zaťukáte. Ak si nenastavíte permanentné ukazovanie hodín, budík funguje vo vyššie uvedenom, tak trochu inkognito, režime. Samotné budenie má tri možnosti nastavenia s až minútovým pípaním v kuse. Ani tí najväčší spachtoši sa teda nemusia báť, že by zaspali do práce či do školy. A okrem času vám ukáže tiež… (bonami.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer "Mačiatka"

Magnet 3Pagen Teplomer "Mačiatka"

Krásne teplo alebo zima, že by psa nevyhnal? To Vám ukáže náš roztomilý mačací teplomer, od -20 °C do +50 °C. Dá sa pripevniť magnetom na chladničku, rám okna atď. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer "Andulka"

Magnet 3Pagen Teplomer "Andulka"

Aký roztomilý pútač! Táto nebesky modrá andulka vždy ukazuje správnu teplotu v miestnosti - od -10 °C do + 50 °C. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer "Delfín"

Magnet 3Pagen Teplomer "Delfín"

Pozrite sa na tento teplomer s delfínmi a hneď budete vedieť, aká je teplota. Na postavenie alebo zavesenie. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer "Kvetina"

Magnet 3Pagen Teplomer "Kvetina"

Jeden pohľad na okenný teplomer a môžete prečítať teplotu, ktorá je vonku - z pohodlia domova, v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Jednoducho pritlačte prísavku na sklo. (magnet-3pagen.sk)

Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna

Lavvu LAR3011 Rádiom riadený budík s funkciou STOP Second Hand, čierna

Tento kvalitný budík s nadštandardne dlhou zárukou je na sekundu presný vďaka automatickému nastaveniu rádiovým signálom z Nemecka. Má navyše jednu špeciálnu funkciu - akonáhle zapnete budenie, sekundová ručička dôjde na pozíciu 12 a zastaví sa, aby vás v noci nerušila. Ručičky svietia v tme. Vďaka postupne zosilňujúcemu sa pípaniu si môžete byť istí, že zaspať rozhodne nikoho nenechá. A keby ste si predsa len chceli pospať, stačí ho zhora stlačiť a za 5 minút vás začne budiť znova.Technické parametre: typ strojčeka - Quartz, batériový, tikací príslušenstvo - 1 ks AA batérie záruka - 3 roky (4home.sk)

Magnet 3Pagen Solárny záhradný teplomer

Magnet 3Pagen Solárny záhradný teplomer

Tento dekoratívny solárny teplomer šetrí Vaše náklady za elektrinu. Počas dňa ukladá slnečné svetlo a v noci osvetlí Vašu záhradu. Tak si môžete dobre prečítať tiež nočnú teplotu vzduchu. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Okenný vonkajší teplomer

Magnet 3Pagen Okenný vonkajší teplomer

Jeden pohľad na tento okenný teplomer a môžete si prečítať vonkajšiu teplotu z pohodlia domova - v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Stačí jednoducho pripevniť na sklo pomocou prísavky. S dobre čitateľnou stupnicou. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer na pečenie

Magnet 3Pagen Teplomer na pečenie

Predpokladom pre výbornú, šťavnatú bravčovú pečienku, krehké hovädzie steaky alebo jahňacie rebierka je správna teplota prípravy. A tú najlepšie skontrolujete teplomerom na pečenie, ktorý jednoducho zapichnete do mäsa a teplotu si na ňom prečítate. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Vonkajší teplomer "Kvetina"

Magnet 3Pagen Vonkajší teplomer "Kvetina"

Pripevnite teplomer s extra veľkou stupnicou jednoducho zvonku na okno. Vďaka tomu budete mať aktuálnu teplotu stále na očiach - v stupňoch Celzia a Fahrenheita. (magnet-3pagen.sk)

DCF budík s projekciou a predpoveďou počasia Techno Line WT 539,…

DCF budík s projekciou a predpoveďou počasia Techno Line WT 539, čierna

DCF budík s projekciou a predpoveďou počasia Techno Line WT 539, čierna​ od výrobce Techno Line v kategorii Projekčné hodiny za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Nerezový šunkovar s teplomerom,

Nerezový šunkovar s teplomerom,

Nerezový šunkovar s teplomerom vám umožní varenie domácej šunky, ktorá neobsahuje priemyselná plnidlá a nezdravé chemické prímesi. Je síce potrebné ju dostatočne skoro spotrebovať, ale jej domáca príprava a skvelá chuť za to naozaj stojí! Kvalitné mäso napr. bravčové, králičie, kuracie spracujete ľahko bez priemyslových plnidiel i prímesí a budete mať okamžite čerstvú a chutnú šunku, vhodnú aj pre deti. Základom šunkovaru je valcová nádoba, do ktorej mäso natlačíte v mikroténovom vrecku pomocou prítlačného taniera. Tím zároveň nádobu uzavriete a pomocou pružiny dokonale stlačíte. Vďaka vrecku potom mäso po vychladnutí ľahko vyberiete z nádoby. Nádoba je vhodná pre varenie cca 1 - 1,2 kg mäsa. Súčasťou výrobku je tiež teplomer, ktorý vám umožní kontrolovať aktuálnu teplotu v šunkovare v… (4home.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer "Pes a mačka"

Magnet 3Pagen Teplomer "Pes a mačka"

Pozrite sa na teplomer a viete, aké bude počasie. Roztomilý motív so psom a mačkou a dobre čitateľná stupnica od -40 do +50 °C. (magnet-3pagen.sk)

Detský budík TFA s hasičmi

Detský budík TFA s hasičmi

Detský budík TFA s hasičmi​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky pre deti za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Detský budík TFA s koníkom

Detský budík TFA s koníkom

Detský budík TFA s koníkom​ od výrobce TFA Dostmann v kategorii Budíky pre deti za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hodiny s budíkom SOLIGHT CA01B

Hodiny s budíkom SOLIGHT CA01B

Kvalitní Hodiny s budíkom SOLIGHT CA01B z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Budíky. (esat.sk)

Teplomer s LCD

Teplomer s LCD

Použite tento teplomer s LED všade tam, kde chcete s vyššou presnosťou merať teploty v rozsahu od -50 až +150 °C. Použitím vysokointegrovaného zapojenia a dvoch cievkových vyvažovacích potenciometrov je možné vykonať presnú kalibráciu teplomeru. Dĺžka vedenia môže dosahovať až 15 metrov. Teplotný senzor KTY 10. (conrad.sk)

Magnet 3Pagen Teplomer na okno "Kvety", ružová

Magnet 3Pagen Teplomer na okno "Kvety", ružová

Tento kvetinový teplomer s vtáčikmi Vám oznámi aktuálnu teplotu a vyzdobí Vaše okno. Stupnica od -30° do + 50 °C. (magnet-3pagen.sk)

Vlhkomer s teplomerom testo 610

Vlhkomer s teplomerom testo 610

Ideálny na krátke, rýchle merania určené na kontrolu napr. klímy v miestnosti. 2,5 %rH-presnosť s kalibračným protokolom·Stabilný Testo senzor vlhkosti·Vrátane rosného vlhkomera a wetbulb (vlhká guľa) ochranný kryt · držiak na opasok · 2 batérie · popruh na nosenie · kalibračný protokol ·návod na použitie. (conrad.sk)

Antikoro šunkovar s teplomerom Orion

Antikoro šunkovar s teplomerom Orion

Zatúžili ste niekedy po domácej šunke bez éčok? V Orion vypočuli vaše prosby a prichádza s kvalitným antikoro šunkovarom pre všetkých zdatných kuchárov. O Značke: Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992, od tej doby patrí medzi popredné české veľkoobchody pôsobiace v oblasti domácich potrieb. Snahou spoločnosti Orion je podporovať slovenský trh a českých výrobcov kvalitných výrobkov zo skla, plastu, nerezu, smaltu a ďalších materiálov. (bonami.sk)

Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom

Tescoma šunkovar PRESTO, s teplomerom

Vynikajúci na prípravu domácej šunky, s univerzálnym teplomerom pre presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Vyrobený z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu, teplomer a pružina z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený redukciou na prípravu polovičnej porcie šunky. Šunkovar je vhodný do umývačky, teplomer v umývačke neumývajte. Návod na použitie s receptami vo vnútri balenia. 3 roky záruka. Ukážka pokrmov pripravených v šunkovare PRESTO (eshop.tescoma.sk)

Prívesok s teplomerom Cattaro Outdoor

Prívesok s teplomerom Cattaro Outdoor

Kúpte si tento užitočný prívesok s teplomerom, ktorý môžete zavesiť na karabínku. Je pletený z paracordu vo vzore kobra, ktorý je možné v núdzovom prípade kompletne rozpliesť a použiť ako povraz. (4home.sk)

Hodinky Cattara OUTDOOR s teplomerom

Hodinky Cattara OUTDOOR s teplomerom

Hodinky Cattara OUTDOOR s teplomerom Hodinky sú klasické analógové, v čiernom prevedení so zvýraznenými číslicami vo farbe červenej. Výbavou hodiniek sú kompas, teplomer, píšťalka a remienok opletený paracord vo vzore kobra, ktorý je možné v núdzovom prípade kompletne rozpliesť a použiť ako povraz. Remienok je možné ľahko a rýchlo nastaviť podľa ruky. Konce remienku sú opatrené zakončením v podobe kresadla z magnéziovej tyčky a škrtadlá z ocele, s vysokým pomerom uhlíka. Vzniknutá iskra dosahuje teplôt až 2000 ° C a dokáže zapáliť plynový varič, papier, alebo drobné, suché vetvičky. typ hodiniek: analógové remienok: nastaviteľný na suchý zips opletenie: paracord farba: lesklá čierna farba indexov: červená v kombinácii s chrómovou výbava: kompas, teplomer, píšťalka, kresadlo … (gamisport.sk)

DCF budík Braun s rádiom, biely

DCF budík Braun s rádiom, biely

DCF budík Braun s rádiom, biely​ od výrobce Braun v kategorii Budíky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hodiny s budíkom SENCOR SDC 5100

Hodiny s budíkom SENCOR SDC 5100

Kvalitní Hodiny s budíkom SENCOR SDC 5100 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Budíky. (esat.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť