Meinl helix bowl

Meinl Helix BOWL

Meinl Helix BOWL

perkusie: Helix Bowl, Black Nickel (muziker.com)

MEINL HELIX BOWL BILL SARAGOSA

MEINL HELIX BOWL BILL SARAGOSA

• Nástroj pozostáva z rezonančnej komory pripojenej k pružine, po ktorej sa udiera kovovou paličkou • Materiál: Špeciálna kovová zliatina• Vrátane kovovej paličky• Prevedenie: Čierny nikel (melodyshop.sk)

Line6 Helix

Line6 Helix

Gitarový multiefektový procesor disponujúci novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným odlíšením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov. Helix poskytuje celkom 45 simulácií modelov aparátov, s možnosťou použitia až 4 aparátov súčasne, 30 simulácií reproboxov, 70 efektov a 16 mikrofónov. K dispozícií sú 4 programovateľné efektové slučky, USB rozhranie pre pripojenie k PC a Mac, digitálne S/PDIS in/out, AES/EBU linkový výstup, MIDI in/out, Variax, výstup pre slúchadlá, XLR výstup Left(mono)/Right, mikrofónový XLR vstup s fantómovým napájaním, AUX, jackový vstup pre gitaru a vstupy pre pripojenie nožných prepínačov. (muziker.com)

Line6 Helix Control

Line6 Helix Control

Nožný ovládač pre zariadenie Helix Rack s 12 touch-sensitive tlačidlami a LCD displejom. Ponúka režimy stompbox a preset. Disponuje masívnou hliníkovou konštrukciou. K ovládaču je možné pripojiť 4 x expression pedál a je pripojiteľný k PC pomocou USB výstupu. Napájanie pomocou RJ45 napájacieho kábla (je súčasťou balenia). Rozmery sú 6,3 x 43,6 x 24,1 cm a hmotnosť 3,2 kg. Produkt je vyhotovený v čiernom farebnom prevedení. (muziker.com)

Line6 Helix LT

Line6 Helix LT

Gitarový multiefektový procesor vybavený novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným podsvietením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov, ktorý ponúka dokonalý prehľad o programovaní vašej virtuálnej aparatúry. Helix LT ponúka celkom 62 modelov zosilňovačov, 37 simulácii reproboxu, 16 typov mikrofónov vrátane zmeny ich pozície voči virtuálnemu reproduktoru a 104 simulácii efektových pedálov, ktoré sú ľubovoľne kombinovateľné. K dispozícií sú programovateľné efektové slučky, USB rozhranie pre pripojenie k PC a Mac, digitálne S/PDIS in/out, AES/EBU linkový výstup, MIDI in/out, Variax konektor pre pripojenie modelu Line 6 Variax, výstup pre slúchadlá, XLR výstup Left(mono)/Right, mikrofónový XLR vstup s možnosťou phantom napájania a… (muziker.com)

Cukornička Bowl

Cukornička Bowl

Tiež milujete atmosféru starých filmov? Ľudia sa v nich nikam neponáhľajú, užívajú si atmosféru menšieho mesta či vidieka a všetko má svoj prirodzený štýl. Túžite sa k hlavným hrdinom niekedy pridať a užívať si tú pohodu s nimi? Dekorácie Antic Line vám dnes splnia vaše želanie! (bonami.sk)

Source Helix Tube Kit

Source Helix Tube Kit

Source Helix Tube Kit Náhradný ventil s hadicou k vodným vakom Source Turistické batohy » Vaky na vodu » Source Helix Tube Kit (gamisport.sk)

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02 obojok značky DISTURBIA. Zloženie: nerezová oceľ. Dĺžka obojku cca. 56cm. Doplnky na seba » obojky » obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02 (coreshop.sk)

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02

obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02 obojok značky DISTURBIA. Zloženie: nerezová oceľ. Dĺžka obojku cca. 56cm. Šperky » obojky a prívesky » obojok DISTURBIA - Helix - AW19S02 (punkshop.sk)

Misa BOWL 0,5L

Misa BOWL 0,5L

AZSK, PLINIUS,SIMAX (homepoint.sk)

Misa BOWL 1,3L

Misa BOWL 1,3L

AZSK, PLINIUS,SIMAX (homepoint.sk)

NOBERU Bowl (7350092200226    )

NOBERU Bowl (7350092200226    )

Miska na mydlo – na vyšľahanie peny alebo skladovanie mydla na holenie, výška 5cm, priemer cca 10.5cm Holenie je posvätný rituál, ktorý vyžaduje správne náčinie. So štýlovou miskou na holenie značky NOBERU neurobíte v žiadnej kúpeľni hanbu. Miska NOBERU Bowl je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, preto bude vyzerať skvele v každej kúpeľni a tiež vám dlho vydrží ako nová. Stane sa vaším skvelým pomocníkom pri vyšľahaní peny alebo skladovaní mydla na holenie. Miska je dodaná v čiernej krabičke s logom NOBERU.Kľúčové vlastnosti misky na holenie NOBERU BowlŠpeciálna miska na holenieMiska NOBERU Bowl je vyrobená z nehrdzavejúcej oceleJe vhodná na vyšľahanie peny alebo skladovanie mydla na holenieDarčekové balenieVýška:5 cmPriemer:10,5 cm (alza.sk)

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna

Armani Exchange  Mikiny HELIX  Čierna

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR XXL. (spartoo.sk)

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna

Armani Exchange  Mikiny HELIX  Čierna

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR S. (spartoo.sk)

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna

Armani Exchange  Mikiny HELIX  Čierna

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR M. (spartoo.sk)

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna

Armani Exchange  Mikiny HELIX  Čierna

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR L. (spartoo.sk)

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna

Armani Exchange  Mikiny HELIX  Čierna

Armani Exchange Mikiny HELIX Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR XL. (spartoo.sk)

Humminbird helix 9,10 kryt obrazovky

Humminbird helix 9,10 kryt obrazovky

Humminbird HELIX 9,10 kryt obrazovky (parys.sk)

Humminbird Helix 5 Sonar G2

Humminbird Helix 5 Sonar G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire a sonarovou sondou Dual Beam PLUS. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. (muziker.com)

Source Helix Valve Kit Blue

Source Helix Valve Kit Blue

Source Helix Valve Kit Blue Náhradný ventil k vodným vakom Source. Turistické batohy » Vaky na vodu » Source Helix Valve Kit Blue (gamisport.sk)

Konferenčný stolík Bowl Grey

Konferenčný stolík Bowl Grey

Podnos je odnímateľný.Je vybavený vnútorným úložným priestorom. (vivrehome.sk)

Reloop RHP-10 Helix Cord Black

Reloop RHP-10 Helix Cord Black

Náhradný kábel pre slúchadlá RHP-10 značky Reloop zo série 3500. Točené vyhotovenie. Farebné prevedenie: Black. (muziker.com)

Lis na cesnak Joseph Joseph Helix

Lis na cesnak Joseph Joseph Helix

Joseph Joseph, to sú pomocníci, na ktorých je radosť pozerať. Sú nielen krásni, ale aj nesmierne praktickí. V kuchyni tak zrazu strávite vďaka šikovným riešeniam o polovicu menej času! (bonami.sk)

Humminbird Helix 5 Sonar GPS G2

Humminbird Helix 5 Sonar GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, prepracovanými mapami pobreží a jazier, s funckiami na vytváranie vlastných máp. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych ciest v reálnom čase - záznamy o hĺbke, tvrdosti dna a vegetácii môžu mať dĺžku až 8 hodín. (muziker.com)

Source Helix Tube Kit Weave Covered

Source Helix Tube Kit Weave Covered

Source Helix Tube Kit Weave Covered Izolovaná hadice k vodným vakom Widepac ™ pomáha udržať konštantnú teplotu tekutiny a zabraňuje vzniku nežiadúcich baktérií Turistické batohy » Vaky na vodu » Source Helix Tube Kit Weave Covered (gamisport.sk)

Helix (978-80-758-5116-1)

Helix (978-80-758-5116-1)

Elektronická kniha - I ty budeš nahrazen! Napínavý thrilller od autora světovýc bestsellerů Blackout a Zero. - autor Marc Elsberg, 416 stran, česky I TY BUDEŠ NAHRAZEN Americký ministr zahraničí během státní návštěvy Mnichova zemře. Během pitvy na jeho srdci nalezli zvláštní znamení, nejspíš způsobené bakteriemi. V Brazílii, Tanzánii a Indii zaměstnanci mezinárodní chemické společnosti objevují plodiny a zvířata, které by neměly existovat. Ve stejnou chvíli se Helen a Greg obrací na genetickou kliniku, která by jim měla pomoci s umělým oplodněním. Doktor jim vypráví o neoficiálním výzkumném programu, díky kterému se už narodilo více než sto „speciálních” dětí. Ale pak jedno z těch dětí zmizí a všechno nasvědčuje, že události spolu souvisí... „Co…?“ začal Američan, ale hned zase… (alza.sk)

NGT Deluxe Groundbait Bowl (5060211912559)

NGT Deluxe Groundbait Bowl (5060211912559)

Miešačka – kvalitne spracovaná taška na kŕmenie, miešanie kŕmnych zmesí či method mixu, rozmery: 30×15cm Miešačka NGT Deluxe Groundbait Bowl perfektne poslúži na miešanie kŕmnych zmesí, alebo method mixu. Taška je vyrobená z odolného PVC materiálu a bude vám slúžiť dlhé  roky. Miešačku ľahko zložíte a uskladníte. Kvôli ľahkej manipulácii má taška dve držadlá.Kľúčové vlastnosti miešačky NGT Deluxe Groundbait BowlKvalitný a vysoko odolný materiálVhodná na miešanie kŕmnych zmesí a method mixuTaška má dve praktické držadláJe ju možné ľahko zložiť a uskladniťRozmery:30 × 15 cm (alza.sk)

Terre Singing Bowl 200 g

Terre Singing Bowl 200 g

Perkusívny nástroj typu Singing Bowl-spievajúca misa. Disponuje ručne vyrobeným telom z bronzu, s hmotnosťou 200 gramov. Vyznačuje sa melodickým jasným a energickým zvukom s výraznými výškovými frekvenciami. Pár jednoduchých drevených paličiek je súčasťou balenia. Spievajúce misy sú tradičné nástroje používané po stáročia tibetskými mníchmi pri meditáciách. (muziker.com)

Biela miska Versa Oval Bowl

Biela miska Versa Oval Bowl

Že aj praktické veci môžu skvele zapadnúť do interiéru a podporiť jeho celkový vzhľad, to dokazuje značka Versa. Je to stelesnenie elegancie, veselosti aj hravosti, ktorá vás bude baviť! Nebojte sa a skombinujte pokojne viac doplnkov. (bonami.sk)

BECO BOWL EKO - XXS, MODRA

BECO BOWL EKO - XXS, MODRA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - XXS, NATURAL

BECO BOWL EKO - XXS, NATURAL

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - XS, MODRA

BECO BOWL EKO - XS, MODRA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - XS, NATURAL

BECO BOWL EKO - XS, NATURAL

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - XS, RUZOVA

BECO BOWL EKO - XS, RUZOVA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - S, MODRA

BECO BOWL EKO - S, MODRA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - S, NATURAL

BECO BOWL EKO - S, NATURAL

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - M, MODRA

BECO BOWL EKO - M, MODRA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - M, NATURAL

BECO BOWL EKO - M, NATURAL

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - XXS, RUZOVA

BECO BOWL EKO - XXS, RUZOVA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA . Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - S, RUZOVA

BECO BOWL EKO - S, RUZOVA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - M, RUZOVA

BECO BOWL EKO - M, RUZOVA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - L, RUZOVA

BECO BOWL EKO - L, RUZOVA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - L, MODRA

BECO BOWL EKO - L, MODRA

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL EKO - L, NATURAL

BECO BOWL EKO - L, NATURAL

BECOBOWL EKO - EKOLOGICKÁ MISKA NA KRMIVO A VODU PRE PSA. Ekologická miska na krmivo a vodu pre psa.. BecoBowl miska je vyrobená z unikátneho rastlinného vlákna.. Kompletne biologicky rozložiteľná - po kompostácii sa komplene rozloží (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - M, MODRA

BECO BOWL TRAVEL - M, MODRA

CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť M s priemerom 18,5cm, Objem 0,75L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - M, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL - M, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL M, RUŽOVÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť M s priemerom 18,5cm, Objem 0,75L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - M, ZELENA

BECO BOWL TRAVEL - M, ZELENA

BECO BOWL TRAVEL M, ZELENÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť M s priemerom 18,5cm, Objem 0,75L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - L, MODRA

BECO BOWL TRAVEL - L, MODRA

BECO BOWL TRAVEL L, MODRÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť L s priemerom 22cm, Objem 1,25L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - S, MODRA

BECO BOWL TRAVEL - S, MODRA

BECO BOWL TRAVEL S, MODRÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť M s priemerom 14,5cm, Objem 0,37L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - L, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL - L, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL L, RUŽOVÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť L s priemerom 22cm, Objem 1,25L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - S, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL - S, RUZOVA

BECO BOWL TRAVEL S, RUŽOVÁ - CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť M s priemerom 14,5cm, Objem 0,37L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu (andreashop.sk)

BECO BOWL TRAVEL - L, ZELENA

BECO BOWL TRAVEL - L, ZELENA

BECO BOWL TRAVEL L, ZELENÁ- CESTOVNÁ MISKA. Cestovná miska na krmivo a vodu pre psa.. skladateľná. veľkosť L s priemerom 22cm, Objem 1,25L. vyrobené z kvalitného a trvácneho silikónu. vhodné do úmývačky riadu.   (andreashop.sk)

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, funkciou CHIRP Down Imaging na odstránenie šumu, s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funckiami na vytváranie vlastných máp. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych ciest v reálnom čase - záznamy o hĺbke, tvrdosti dna a vegetácii môžu mať dĺžku až 8 hodín. (muziker.com)

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, funkciou CHIRP Down Imaging, CHIRP Side Imaging na odstránenie šumu, s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funkciami na vytváranie vlastných máp. CHIRP Side Imaging: sonar dokáže zachytiť okolie lode do vzdialenosti 150 m. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych… (muziker.com)

Simax Miska Bowl Simax 1,3 l

NGT Rigid Supreme Groundbait Bowl (5060382745581)

NGT Rigid Supreme Groundbait Bowl (5060382745581)

Miešačka – vylepšená verzia tašky na kŕmenie, miešanie kŕmnej zmesi či method mixu, má pevné vystuženie a je veľmi skladná, dobre si zachováva tvar Miešačka NGT Rigid Supreme Groundbait Bowl je luxusná verzia klasických miešačiek. Miešačka perfektne poslúži na miešanie kŕmnych zmesí, alebo method mixu. Taška je vyrobená z odolného PVC materiálu a bude vám slúžiť veľa rokov. Oproti iným miešačkám má NGT Rigid Supreme Groundbait Bowl pevné vystuženie a obvod je vystužený kovovým kruhom, vďaka tomu bude mať vždy dokonalý tvar. Kvôli ľahkej manipulácii má taška dve držadlá. Ak miešačku práve nepoužívate, ľahko ju zložíte a uskladníte.Kľúčové vlastnosti miešačky NGT Rigid Supreme Groundbait BowlVystuženie a vystužený obvod pre zachovanie tvaruKvalitný a vysoko odolný materiálVhodná na… (alza.sk)

Sada 2 svetelných sviečok DecoKing Bowl

Sada 2 svetelných sviečok DecoKing Bowl

Posvieťte si na sviatočnú atmosféru s DecoKing. ♥ Pretože táto značka dobre vie, že dlhé svetelné reťaze ani veľké svetelné hviezdy nie sú potrebné. Stačí intímne mäkké svetlo lampáša alebo sviečky a razom sa ponoríte do sveta Vianoc. (bonami.sk)

BecoPets Beco Bowl Medium 0,75l ružová

BecoPets Beco Bowl Medium 0,75l ružová

Díky tomu, že obsahují jenom náš vlastní plast z rostlinných vláken, jsou <b>Beco kočičí misky</b> zcela bez toxinů, omyvatelné v myčce a hodně odolné. <br /> Mají také mnohem nižší okraje, aby se citlivé vousy našich kočičích přátel netřely o stěny, čímž se pro ně oběd stává mnohem jednodušší. <br /> <br /> Všechny naše misky, kočičí nevyjímaje, jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a zároveň funkční. Jsou vyrobeny z odpadních rostlinných vláken z bambusu a rýžových slupek. Je možné je mýt v myčce a po skončení používání jsou biologicky rozložitelné. <br /> <br /> Se stejným designem jako naše ostatní misky, má kočičí miska mnohem nižší okraj, aby se citlivé vousy kočkám netřely o stěny a večeře tak byla mnohem příjemnějším… (hej.sk)

BecoPets Beco Bowl Large 1,5l ružová

BecoPets Beco Bowl Large 1,5l ružová

Díky tomu, že obsahují jenom náš vlastní plast z rostlinných vláken, jsou <b>Beco kočičí misky</b> zcela bez toxinů, omyvatelné v myčce a hodně odolné. <br /> Mají také mnohem nižší okraje, aby se citlivé vousy našich kočičích přátel netřely o stěny, čímž se pro ně oběd stává mnohem jednodušší. <br /> <br /> Všechny naše misky, kočičí nevyjímaje, jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a zároveň funkční. Jsou vyrobeny z odpadních rostlinných vláken z bambusu a rýžových slupek. Je možné je mýt v myčce a po skončení používání jsou biologicky rozložitelné. <br /> <br /> Se stejným designem jako naše ostatní misky, má kočičí miska mnohem nižší okraj, aby se citlivé vousy kočkám netřely o stěny a večeře tak byla mnohem příjemnějším… (hej.sk)

BecoPets Beco Bowl Small 0,5l modrá

BecoPets Beco Bowl Small 0,5l modrá

Díky tomu, že obsahují jenom náš vlastní plast z rostlinných vláken, jsou <b>Beco kočičí misky</b> zcela bez toxinů, omyvatelné v myčce a hodně odolné. <br /> Mají také mnohem nižší okraje, aby se citlivé vousy našich kočičích přátel netřely o stěny, čímž se pro ně oběd stává mnohem jednodušší. <br /> <br /> Všechny naše misky, kočičí nevyjímaje, jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a zároveň funkční. Jsou vyrobeny z odpadních rostlinných vláken z bambusu a rýžových slupek. Je možné je mýt v myčce a po skončení používání jsou biologicky rozložitelné. <br /> <br /> Se stejným designem jako naše ostatní misky, má kočičí miska mnohem nižší okraj, aby se citlivé vousy kočkám netřely o stěny a večeře tak byla mnohem příjemnějším… (hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť