Ml nábytok

Opti na nábytok 500 ml

Opti na nábytok 500 ml

Opti čistí, chráni a vyživuje nábytok. (mojalekaren.sk)

Alori Čistič lakovaného nábytku, 250 ml

Alori Čistič lakovaného nábytku, 250 ml

Alori Nano Čistič lakovaného nábytku je ideálny čistič na odstránenie väčšiny nečistôt a mastnoty z plastových a lakovaných povrchov v celej domácnosti. (4home.sk)

Alori Čistič skleneného nábytku, 250 ml

Alori Čistič skleneného nábytku, 250 ml

Ten správny pomocník pre čistenie všetkých sklenených prvkov nábytku v rámci interiéru aj exteriéru domácnosti. Alori Čistič skleneného nábytku odstraňuje mastnotu a ďalšie odolné nečistoty. Nezanecháva šmuhy. Vhodné použitie na: stoly, dvere, vitríny, dekorácie. (4home.sk)

Alori Leštenka na nábytok, 250 ml

Alori Leštenka na nábytok, 250 ml

Leštenka na nábytok Alori je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt. Vytvorená vrstva zabraňuje množeniu baktérií, plesní a vytvára hygienický povrch. Ošetrené povrchy sú nemastné, vláčne a výrazne sa predlžuje ich životnosť. Vďaka antistatickému účinku výrazne uľahčuje nasledujúcu údržbu. Celé balenie vydrží zhruba na 15m2.Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a úsporu je opatrený rozprašovačom. Balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití sa nešmýka v rukách. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené… (4home.sk)

ALORI Leštenka na nábytok 250 ml (8594195504068)

ALORI Leštenka na nábytok 250 ml (8594195504068)

Čistiaci prostriedok – na nábytok, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt Čistiaci prostriedok ALORI Leštenka na nábytok je vyvinutý na starostlivosť o drevené, lakované a syntetické povrchy. V jedinom kroku ich vyčistí, obnoví a zrenovuje ich vzhľad. Dodá nábytku vysoký lesk a predĺži jeho životnosť. Vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu, ktorá zároveň zabraňuje množeniu baktérií a plesní a zanecháva tak hygienický povrch. Zloženie s unikátnou nanotechnológiou uľahčuje následnú údržbu. Prípravok je vhodný na kuchynské dvierka, šuplíky a dosky, lakované dosky stolov, dvere, zárubne či parapety. Praktický rozprašovač s detskou poistkou vám uľahčí jeho aplikáciu. Čistič Leštenka na nábytok ALORI je biologicky… (alza.sk)

ALORI Čistič lakovaného nábytku 250 ml (8594195504105)

ALORI Čistič lakovaného nábytku 250 ml (8594195504105)

Čistiaci prostriedok – na lakovaný nábytok, vyčistí a odmastí všetky povrchy Čistiaci prostriedok ALORI Čistič lakovaného nábytku s objemom 250 ml je vhodný na plastové a lakované povrchy. Jeho zloženie s nano časticami účinne odstraňuje všetky nečistoty a mastnotu. Nábytok zanecháva nádherne lesklý a dokonale čistý. Vďaka praktickému rozprašovaču s detskou poistkou je aplikácia prípravku veľmi jednoduchá. Čistič lakovaného nábytku ALORI je biologicky odbúrateľný, neobsahuje parabény, fosfáty a silikóny. Skvelý pomocník do každej domácnosti. Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku ALORI Čistič lakovaného nábytkuTekutý čistiaci prípravok ALORI na lakovaný nábytokVyčistí a odmastí všetky plastové a lakované povrchyČistič ALORI obsahuje nano časticeBalenie s rozprašovačom s detskou… (alza.sk)

ALORI Čistič skleneného nábytku 250 ml (8594195504174)

ALORI Čistič skleneného nábytku 250 ml (8594195504174)

Čistiaci prostriedok – na sklenený nábytok, vhodný do interiéru aj exteriéru domácnosti Čistiaci prostriedok ALORI Čistič skleneného nábytku sa stará o sklenené prvky nábytku ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Účinne ich vyčistí a zbaví všetkých nečistôt. Zanechá ich žiarivo lesklé a dokonale čisté. Jeho zloženie s unikátnou nanotechnológiou ľahko odstráni aj usadenú špinu. Prípravok je vhodný na použitie na jedálenské a konferenčné stoly, poličky, sklenené komody, sklenené dvere a zásteny či osvetlenie. Praktický rozprašovač s detskou poistkou vám uľahčí jeho aplikácii. Čistič skleneného nábytku ALORI je biologicky odbúrateľný, neobsahuje parabény, fosfáty a silikóny. Skvelý pomocník do každej domácnosti. Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku ALORI Čistič skleneného nábytkuTekutý… (alza.sk)

METHOD na nábytok a drevo 354 ml (843536180224)

METHOD na nábytok a drevo 354 ml (843536180224)

Ekologický čistiaci prostriedok – na nábytok, Drevený nábytok a výrobky z dreva opäť budú ako nové. Čisté, lesklé a s príjemnou vôňou mandlí po vami vykonanom upratovaní. Maximálnu čistotu vášmu drevenému interiérovému vybaveniu zaistí čistič od popredného výrobcu ekologickej drogérie METHOD. Ekologický čistiaci prostriedok odstraňuje prach a špinu. Použiť ho môžete na drevo, drevený nábytok a výrobky z masívu. Prostriedok METHOD nezanecháva šmuhy, len lesk a k tomu príjemnú vôňu mandlí. Eko čistiaciprostriedok na nábytok a drevo METHOD nemá vďaka svojmu prírodnému zloženiu negatívny ekologický dopad. Čistič sa ľahko nanáša vďaka rozprašovaču. Prípravok je netoxický a nebol testovaný na zvieratách.Kľúčové vlastnosti eko čistiaceho prostriedku METHOD na nábytok a drevoEko čistiaci… (alza.sk)

SIDOLUX Christmas Time na nábytok 500 ml (5902986271021)

SIDOLUX Christmas Time na nábytok 500 ml (5902986271021)

Čistiaci prostriedok – v rozprašovači na sklo, drevo, nábytok, kuchyňu a antikoro s vianočnou vôňou Čistiaci prostriedok SIDOLUX Christmas Time je limitovanou edíciou s príjemnou vianočnou vôňou a poslúži ako praktický pomocník do každej domácnosti. Je vhodný na bežné denné čistenie povrchov od nečistôt, mastnoty a prachu. Môžete ho použiť na povrchy ako je drevo, MDF, plast, lakované povrchy, nehrdzavejúca oceľ a sklo. Špeciálna aktívna pena odstraňuje všetky drobné častice z nábytku a nezanecháva šmuhy. SIDOLUX Christmas Time vytvára na vyčistenom povrchu prostredníctvom formuly Active Shield aktívny štít, ktorý chráni váš nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Príjemná dlhotrvajúca vianočná vôňa prevonia celý byt. Vďaka praktickému baleniu s rozprašovačom sa prípravok ľahko a… (alza.sk)

ALEX Renovátor nábytku, extra starostlivosť, 400 ml (8411660520609)

ALEX Renovátor nábytku, extra starostlivosť, 400 ml (8411660520609)

Čistiaci prostriedok – s prírodným výťažkom z dreva, chráni a obnovuje nábytok Vdýchnite nábytku nový život s čističom v spreji Alex. Jeho unikátna receptúra obsahuje výťažok z dreva, ktorý sa postará o perfektnú čistotu a výživu ošetrenej plochy. Alex Renovátor nábytku extra starostlivosť efektívne zabraňuje usadzovaniu prachu, eliminuje odtlačky prstov a udrží jeho skvelý vzhľad. Dodá mu tiež prirodzený lesk a prevonia ho príjemnou vôňou pomarančov. Navyše vaše stoly, komody, stoličky a ďalšie kúsky zbaví až 90 % peľových alergénov a roztočov. Alex Renovátor nábytku extra starostlivosť za sebou nezanecháva mastné stopy a vďaka praktickému vyhotoveniu v spreji sa pohodlne aplikuje. Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku Alex Renovátor nábytku extra starostlivosťAlex vdýchne vášmu… (alza.sk)

HG intenzívny čistič záhradného nábytku 500 ml (8711577134631)

HG intenzívny čistič záhradného nábytku 500 ml (8711577134631)

Čistič – odstraňuje veľmi odolné nečistoty Vdýchnite vášmu záhradnému nábytku nový život s intenzívnym čističom HG. Tento účinný prostriedok zatočí so silnými nánosmi zašlej špiny a mastnotou. HG intenzívny čistič záhradného nábytku sa skvele postará o plast, preglejku, hliník, umelý ratan, materiál ošetrený epoxidom alebo galvanizáciou. Váš nábytok bude teraz žiariť čistotou a vy si v ňom príjemne posedíte. Praktický rozprašovač zabezpečí jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Kľúčové vlastnosti prostriedku HG intenzívny čistič záhradného nábytkuVdýchne záhradnému nábytku z plastu nový životHG intenzívny čistič záhradného nábytku odstráni silné nánosy nečistôt a mastnotuPostará sa o plast, preglejku, hliník, umelý ratan, materiál ošetrený epoxidom alebo galvanizáciouPraktický rozprašovač na… (alza.sk)

ALEX renov. nábytku proti prachu – aerosoľ 400 ml (8411660180568)

ALEX renov. nábytku proti prachu – aerosoľ 400 ml (8411660180568)

Čistiaci prostriedok – pre starostlivosť a ochranu nábytku, s prírodným výťažkom z dreva Aj starý nábytok môže byť krásny. Ošetrite ho renovátorom nábytku značky Alex a dodajte mu novú iskru. Antistatické zložky zabraňujú rýchlemu usadzovaniu prachu a nábytok tak zostáva čistejší po dlhšiu dobu. Alex renovátor nábytku obsahuje tiež prírodný výťažok z dreva, ktorý napomáha ošetrovať a obnovovať krásu nábytku. Nezanecháva mastné stopy a eliminuje odtlačky prstov. Váš domov navyše prevonia sviežou vôňou. Dokáže tiež redukovať až 90 % peľových alergénov a roztočov, čo je skvelá správa nielen pre alergikov. Kľúčové vlastnosti renovátora nábytku značky AlexAlex renovátor nábytku obsahuje prírodný extrakt z drevaAntistatické zložky zabraňujú rýchlemu usadzovaniu prachuRenovátor pomáha ošetrovať… (alza.sk)

ALEX Aloe Vera, Renovátor nábytku, antistatický, 375 ml …

ALEX Aloe Vera, Renovátor nábytku, antistatický, 375 ml (8411660189240)

Čistiaci prostriedok – antistatický, renovátor nábytku s prírodným výťažkom z dreva, zabezpečuje čistotu a výživu potrebnú na zachovanie nábytku Vdýchnite nábytku nový život s čističom v spreji Alex. Jeho unikátna receptúra obsahuje výťažok z dreva, ktorý sa postará o perfektnú čistotu a výživu ošetrenej plochy. Alex Aloe Vera Renovátor nábytku efektívne zabraňuje usadzovaniu prachu, eliminuje odtlačky prstov a udrží jeho skvelý vzhľad. Dodá mu tiež prirodzený lesk a prevonia ho príjemnou vôňou Aloe Vera. Navyše vaše stoly, komody, stoličky a ďalšie kúsky zbaví až 90 % peľových alergénov a roztočov. Alex Aloe Vera Renovátor nábytku za sebou nezanecháva mastné stopy a vďaka praktickému rozprašovaču sa pohodlne aplikuje. Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku Alex Aloe Vera Renovátor… (alza.sk)

HG Restaurátor nábytku pre tmavé druhy dreva 250 ml (8711577014728)

HG Restaurátor nábytku pre tmavé druhy dreva 250 ml (8711577014728)

Čistiaci prostriedok – pre tmavé druhy dreva nábytku, vysoko kvalitný, ošetrujúci prípravok Vysoko kvalitný čistiaci prípravok HG Reštaurátor nábytku pre tmavé druhy dreva s objemom 250 ml stará o morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo ináč neošetrený nábytok. Účinne odstraňuje škvrny od tekutín, ako sú kruhy od vody či alkoholu. Dokonale maskuje škrabance a vyblednutým a zašlým povrchom navracia prirodzenú farbu a lesk. Kľúčové vlastnosti čističe HG Reštaurátor nábytku pre tmavé druhy drevaOšetrujúci prostriedok HG pre čistenie škvŕn na dreveJe vhodný pre tmavé druhy drevaUdržuje nábytok ošetrený náterom, lakom, olejom, voskom alebo bez ošetreniaEfektívne odstraňuje biele škvrny od vody, škrabance, vyblednuté a zašlej povrchyObnovuje prirodzenú farbu a leskpoužitie:Prípravok bohato… (alza.sk)

HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva 250 ml (8711577014452)

HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva 250 ml (8711577014452)

Čistiaca hmota – odstraňuje biele kruhy od vody, škvrny, škrabance, vyblednuté a zájdené povrchy Túžite navrátiť vášmu svetlému nábytku jeho prirodzenú farbu a lesk? Reštaurátor nábytku na odstraňovanie škvŕn a kruhov zo svetlého dreva značky HG môžete použiť na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo nijako neošetrený nábytok. HG reštaurátor nábytku maskuje škrabance, odstraňuje škvrny od hrnčekov a pohárov a zašlé či vyblednuté miesta. Poteší vás veľmi jednoduché použitie HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva – naneste bohatú vrstvu prípravku a nechajte pôsobiť, tam, kde sa úplne vstrebe, opakujte, zvyšky následne zotrite. Kľúčové vlastnosti čistiacej hmoty HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy drevaReštaurátor nábytku na odstraňovanie škvŕn a kruhov zo svetlého… (alza.sk)

SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou 300 ml …

SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou 300 ml (5902986261107)

Čistiaci prostriedok – renovačné mlieko na nábytok s mandľovým olejom Dodajte opotrebenému nábytku parádny lesk s obnovovacím mliekom SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou. Prostriedok je určený na použitie na nábytok z dreva, dyhy, alebo laminátu. Chráni a regeneruje drevo a zvýrazňuje jeho štruktúru. Zloženie obohatené o mandľový olej sa stará o nábytok a zanecháva príjemnú mandľovú vôňu. Renovačné mlieko SIDOLUX M dodáva nábytku hlboký lesk a maskuje drobné škrabance. Ľahko sa aplikuje a leští. Kľúčové vlastnosti prostriedku SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňouRenovačné mlieko pre navrátenie lesku opotrebenému nábytku z dreva, dyhy, alebo laminátuUrčený na použitie na nábytok z matných aj lesklých materiálovSIDOLUX M renovácia na nábytok chráni a regeneruje… (alza.sk)

MENFORSAN Sprej pre psov proti okusovaniu nábytku a predmetov 125 ml

MENFORSAN Sprej pre psov proti okusovaniu nábytku a predmetov 125 ml

Tento sprej je elegantný a rýchly spôsob, ako dať zvieraťu najavo, že k trénovaniu svojho chrupu má používať radšej hračky (mojalekaren.sk)

Menforsan Sprej pre psy proti obhrýzaniu nábytku a predmetov 125 ml …

Menforsan Sprej pre psy proti obhrýzaniu nábytku a predmetov 125 ml (8414580000923)

Výcvikový sprej vhodný pre všetky plemená, objem: 125ml Máte doma psíka, ktorý rád obhrýza nábytok, topánky, káble alebo iné veci? Potom pre vás máme riešenie v podobe spreja od značky Menforsan. Tento jedinečný sprej obsahuje prírodné látky horkej chuti, vďaka ktorým sa vášmu psíkovi obhrýzanie sprotiví. Váš chlpatý maznáčik tak prestane hrýzť do ošetrených výrobkov a naučí sa hrať sa iba so svojimi hračkami. Vlastnosti spreja Menforsan pre psov proti obhrýzaniu nábytku a predmetov, 125 mlÚčinný sprej pre psov proti okusovaniu nábytku a predmetov od značky MenforsanSprej obsahuje prírodné látky horkej chutiVeci ošetrené sprejom Menforsan prestanú byť vášmu psíkovi atraktívneSprej Menforsan je ideálny pri výchove šteniat (alza.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik mamka (5054131054499)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto z vašich blízkych v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka. Hodí sa pre dievčatá aj chlapcov. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá skvele zabaví deti na hranie. Figúrku tvorí materiál, ktorým je plast a jej používanie je odporúčané od 3 rokov. Základné funkcie figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka Tento model figúrky je na tému Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families má na výšku 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada… (alza.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik tatko (5054131054796)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto vo vašom okolí v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko. Z tohto modelu budú mať radosť chlapci aj dievčatá. Ide o figúrku Sylvanian Families, ktorá sa deťom postará o zábavu. Figúrka je vytvorená z materiálu, ktorým je plast a jej použitie je odporučené od 3 rokov. Významné parametre figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko Tento model figúrky je známy z Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families je vysoká 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok –… (alza.sk)

Nábytok do predsiene

Nábytok do predsiene

Vhodné pre použitie v exteriéri: nie (vivrehome.sk)

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Nové přepracované a doplněné vydání žádané publikace, tzv. Žlutého Nutsche jistě uvítají učni a studenti zabývající se problematikou konstrukcí nábytku, truhláři, ale i architekti a bytoví architekti. Přehledné členění umožňuje čtenářům spolehlivě a rychle najít informace o všech možných konstrukčních detailech, se kterými se setkávají při tvorbě nábytku a vestavěných skříní. Více než 1000 detailů rohových spojů, zásuvek, dveří, klopen, polic atd. kreslených v CADu je doplněno o zcela novou kapitolu o osvětlení. (pantarhei.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do obývacej izby do domčeka pre bábiky z kaučukového dreva obsahuje pohovku, stoličku, krb, knižnicu, TV a príslušenstvo znázornené na obrázku. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery pohovky 13 x 4,5 x 6 cm Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ... (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Spálňa

Nábytok do domčeka Spálňa

Drevený nábytok a doplnky do spálne v domčeku pre bábiky obsahuje manželskú posteľ, skriňu, toaeltný stolík s taburetkou, lampu a koberec. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Drevený nábytok a doplnky do obývačky v domčeku pre bábiky obsahuje pohovku, kreslo, stolík, televízor, lampu, krb, koberec a kvet. Podporuje fantáziu a rolové hry.Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Drevený nábytok a doplnky do kuchynky v domčeku pre bábiky obsahuje chladničku s mrazničkou, sporák s digestorom, skrinku s drezom, kávovar, hrnce.Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Jedáleň

Nábytok do domčeka Jedáleň

Prestrite na stôl a zavolajte celú rodinu, podáva sa večera! Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky značky Hape obsahuje stôl, stoličky, sekretár, šálky, tanieriky, príbory a kanvicu. Podporuje fantáziu a rolové hry. (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Drevený nábytok a doplnky do kúpeľne v domčeku pre bábiky obsahuje sprchový kút, vaňu, umývadlo, toaletu a doplnky. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Kärcher - Štetec na nábytok

Kärcher - Štetec na nábytok

Prach na nábytku, lampách alebo elektronických prístrojoch môže pri nevhodných spôsoboch čistenia zanechať nepekné stopy alebo dokonca škrábance. Štetcom nábytok, ktorý je vyrobený z mäkkých štetín vyčistíte rôzne povrchy dôkladne a jemne, samozrejme úplne bez ich poškodenia. Štetec na nábytok možno zakúpiť ako doplnkové príslušenstvo pre náš vysávač VC 5, ku ktorému ho kedykoľvek bez námahy pripojíte. (kaercher.com SK)

Pronto classic na nábytok

Pronto classic na nábytok

Pronto aerosól 5v1 classic na nábytok s unikátnym zložením: 1. Každodenná ochrana dreva. 2. Zvyšuje prirodzený lesk dreva. 3. Odstraňuje odtlačky prstov, šmuhy a lepkavé stopy po označení. 4. Až 7 dní menej prachu (oproti suchému utieraniu). 5. Odstraňuje prach a až 90% alergénov v prachu * (* vrátane zvieracích). (drmax.sk)

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 1073.89 €. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačku ladenú v rovnakom duchu ako ostatné miestnosti, ratanový nábytok je možným riešením ako sa odlíšiť. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Luxusná súprava z kvalitných materiálov, ktorá odoláva UV žiareniu a… (kokiskashop.sk)

Sylvanian Families Nábytok – jedáleň (5054131053782)

Sylvanian Families Nábytok – jedáleň (5054131053782)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 10 cm V Sylvanian dedinke a meste bývajú zvieratká, ktoré tu majú svoje krásne domčeky. Pracujú, stretávajú sa s rodinou a priateľmi, venujú sa koníčkom. Zoznámte sa s králičou slečnou Sunny, ktorá vám aj svojim priateľom v kuchyni pripraví naozajstné lahôdky. A potom ich naservíruje do štýlovej jedálne. Môžete si pochutnať na volských okách alebo čerstvo upečených croissantoch. Umiestnite králičiu slečnu aj jedáleň do jedného z vašich Sylvanian domov a nechajte zvieratká, nech si užijú štýlovou hostinu. Set z kolekcie Sylvanian Families Nábytok môžete kombinovať s ďalšími figúrkami, nábytkom aj domami. Kľúčové vlastnosti súpravy Sylvanian Families Nábytok – JedáleňJedáleň s králičou slečnou Sunny Sylvanian Families, kolekcia… (alza.sk)

Domček pre bábiky s nábytkom

Domček pre bábiky s nábytkom

Domček pre bábiky s nábytkom je krásna hračka pre každé dievčatko. Domček je vyrobený z plastu v krásnych pastelových farbách. V dome sa dajú otvoriť hlavné dvere. Pri dverách je zvonček, ktorý po stlačení vydáva peknú melódiu a rozsvietia sa svetielka pri dverách. K funkčnosti sú potrebné .................................. 2 ks batérii AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Farebný set je navrhnutý pre deti, ktoré sa chcú hrať vo svojom domčeku so svojou rodinou a zažívať pekné chvíle..Súprava obsahuje Domček Nábytok o dĺžke: cca.............................. od 6 do 10 cmRozmery Rozložený domček : ...................... 24 cm x 24 cm x 6 cm dĺžka x šírka x výškaRozmer balenia: dĺžka: 54 cmšírka: 7 cmvýška: 36 cm (najlepsiehracky.sk)

Detská poistka na nábytok rohová

Detská poistka na nábytok rohová

Detská poistka na nábytok Bezpečnostná detská poistka ktorá zabráni dieťaťu otvárať skrine alebo šuplíky. Ak chcete dvierka otvoriť, stačí odblokovať poistku zdvihnutím spony. Hodí sa pre všetky typy nábytku. Jednoduchá montáž pomocou obojstrannej pásky. Farba: biela Materiál: plast Rozmery: 8 x 4 x 7 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Detská izba

Nábytok do domčeka Detská izba

Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky obsahuje poschodovú posteľ, malý stolík a taburetky, hojdacieho koníka a miniatúry hračiek. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Sylvanian Families Nábytok – kúpeľňa (5054131053805)

Sylvanian Families Nábytok – kúpeľňa (5054131053805)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 10 cm V Sylvanian dedinke a meste bývajú zvieratká, ktoré tu majú svoje krásne domčeky. Pracujú, stretávajú sa s rodinou a priateľmi, venujú sa koníčkom. Zoznámte sa so slečnou Slonicou, ktorá si užíva krášlenie vo svojej kúpeľni. Môže sa umyť vo vani alebo si dať sprchu a dopriať si k tomu poriadnu dávku sprchového gélu. Samozrejmosťou je umývadlo so zrkadlom a tiež záchod vrátane toaletného papiera. Umiestnite slečnu Slonicu aj kúpeľňu do jedného z vašich Sylvanian domov a nechajte zvieratká, nech sa poriadne umyjú. Set z kolekcie Sylvanian Families Nábytok môžete kombinovať s ďalšími figúrkami, nábytkom aj domami. Kľúčové vlastnosti súpravy Sylvanian Families Nábytok – KúpeľňaKúpeľňa so slečnou Slonicou Sylvanian Families,… (alza.sk)

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: - rozmer práčky: 6x4,2x7,5 cm - vek: 3+ - materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov - ručne domalovaný ekologickými farbami - materiál: drevo, látka (najlekaren.eu)

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: drevo, látka (feedo.sk)

XAVAX 110247 HUBICA NA NABYTOK

XAVAX 110247 HUBICA NA NABYTOK

HUBICA NA NÁBYTOK . hubica na nábytok . mäkké syntetické štetiny obzvlášť vhodné na nábytok a sklo . odstránenie odolného prachu a chuchvalcov pomocou štetín, napr. z nerovných povrchov a dekorácií . obdĺžnikový tvar (andreashop.sk)

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 543.59 €. Luxusný set nábytku má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Luxusná súprava z kvalitných materiálov, ktorá odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 °C do -10 °C. Súčasťou sú veľmi pohodlné podušky z kvalitných materiálov s vysokou odolnosťou. Kostra je hliníková, má práškovú farbu. Technické údaje: nosnosť kresla: 150 kg nosnosť stola: 100 kg materiál: hliníková kostra farba: antracit materiál balenia: PAP kartón farba podušiek: tmavosivá materiál podušiek: polyester 230 g/m2 výplň… (kokiskashop.sk)

Alori leštenka na nábytok 250ml

Alori leštenka na nábytok 250ml

Alori leštěnka na nábytek 250ml Leštenka na nábytok Alor je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt. (pilulka.sk)

Alori Leštěnka na nábytok 1l

Alori Leštěnka na nábytok 1l

Alori leštěnka na nábytek 1l Leštenka na nábytok Alor je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt. (pilulka.sk)

Alori čistič skleněného nábytku 250ml

Alori čistič skleněného nábytku 250ml

Alori čistič skleněného nábytku 250ml Ten správný pomocník pro čistění všech skleněných prvků nábytku v rámci interiéru i exteriéru domácnosti. (pilulka.sk)

Sada záhradného nábytku, čierna, 4 ks

Sada záhradného nábytku, čierna, 4 ks

Set tohto elegantného záhradného nábytku Moze byť skvelým doplnkom Predovšetkým na terasy a balkóny, ale aj kdekolvek na trávniku. Výborne sa hodí aj na záhradky kaviarní či gastronomických. Nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného hliníka, a Preto je extrémne odolný Voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Stôl má dosku z bezpečnostného skla (ESG). Stoličky a lavice ŠÚ potiahnuté z vody priepustného textilu. Nosnosť: 150 kg Materiál: poťah - 70% polychlorid, 30% polyester; rám - hliník, doska stola - sklo Rozmery: stôl - 38 x 85 x 45 cm stoličky - 75 x 58 x 58 cm lavice - 75 x 110 x 58 cm (velkykosik.sk)

Set záhradného nábytku Bistro, 3 diely

Set záhradného nábytku Bistro, 3 diely

Tento set záhradného nábytku je vhodným doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dvoch dospelých osôb. Nosnosť stoličiek je 100 kg.Set sedacieho nábytku Bistro je vyrobený z umelého ratanu, ktorý perfektne odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Jeho ďalšou prednosťou je vysoká pevnosť, stabilita a ľahká údržba - nábytok jednoducho umyjete hadicou. Oproti prírodnému ratanu má jednu dôležitú výhodu a tou je veľmi vysoká odolnosť. Preto je vhodný aj do kaviarní, reštaurácií a verejných priestorov.Set sedacieho nábytku Bistro pozostáva z dvoch pohodlných, stohovateľných kresiel a stolíka. Nosná konštrukcia nábytku je vyrobená z hliníkových rúrok s priemerom 22 mm a hrúbkou steny 1,2 mm. Doska stola je z tvrdeného bezpečnostného skla.Prednosťou… (4home.sk)

Keter záhradný set nábytku Emma - antracit

Keter záhradný set nábytku Emma - antracit

Keter záhradný set nábytku Emma - antracit z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Umelý ratan | Polyratanové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 247.19 €. Moderná súprava v imitácii ratanu, ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýle bývania. Skladá sa z dvoch kresiel, dvojmiestneho sofa a stola, ktorý zároveň slúži ako box. Produkt je dodávaný s pohodlnými poduškami v štýlových farbách. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru. Set je veľmi jednoduchý na údržbu. Výrobok je vysoko odolný proti UV lúčom a poveternostným vplyvom. Technické údaje: rozmery kresla: 74 x 65 x 63 cm (v x š x d) rozmery lavičky: 74 x 65 x 63 cm (v x š x d) rozmery stola: 39 x 60 x 55 cm (v x š x d) nosnosť kresla: 110 kg nosnosť lavičky: 2 x 110 kg nosnosť stola: 50 kg… (kokiskashop.sk)

Veľký domček s bábikou a nábytkom

Veľký domček s bábikou a nábytkom

Veľký domček pre bábiky poteší každé dievčatko. Domček poskytne veľa hodín vynikajúcej, kreatívnej zábavy. Pri hre s týmto domčekom sa môže rýchlo a ľahko pohybovať v krajine fantázie. Hračka mu umožní príjemne stráviť svoj voľný čas a poskytne veľa zábavy najmä v chladných alebo daždivých dňoch. Štruktúra hračky je vyrobená z ružového plastu, steny s grafikou miestností sú vyrobené z lepenky. Bohato vybavená súprava poskytne každému dievčatku veľa tvorivej zábavy. Domček je vybavený 8 izbami a terasou. Každá izba môže byť usporiadaná podľa vlastnej fantázie. Určite bude mať domček miesto pre spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a dokonca aj hudobnú miestnosť a na terase môže bábika odpočívať a relaxovať. Nábytok je vyrobený z plastu so senzačnou reprodukciou detailov, vzorov a soch. Domáca… (najlepsiehracky.sk)

Obal na záhradný nábytok 310x170x90 cm

Obal na záhradný nábytok 310x170x90 cm

Vodeodolný obal s očkom a sťahovacou šnúrkou. Prepravný obal. Obal je určený na ochranu nábytku len pred nepriaznivým počasím. Obal nepoužívať počas slnečného žiarenia, a aj v období jarných a letných mesiacov. Obal môže poškodiť materiál zakrytého nábytku. Dochádza v dôsledku zakrytia k jeho prehrievaniu a následné degradácii. Materiál: vodeodolné PVC (i-zahradnynabytok.sk)

Obal na záhradný nábytok 280x210x85 cm

Obal na záhradný nábytok 280x210x85 cm

Vodeodolný obal s očkom a sťahovacou šnúrkou. Prepravný obal. Obal je určený na ochranu nábytku len pred nepriaznivým počasím. Obal nepoužívať počas slnečného žiarenia, a aj v období jarných a letných mesiacov. Obal môže poškodiť materiál zakrytého nábytku. Dochádza v dôsledku zakrytia k jeho prehrievaniu a následné degradácii. Materiál: vodeodolné PVC (i-zahradnynabytok.sk)

Obal na záhradný nábytok 250x250x90 cm

Obal na záhradný nábytok 250x250x90 cm

Vodeodolný obal s očkom a sťahovacou šnúrkou. Prepravný obal. Chráňte svoj záhradný nábytok pred poveternostnými vplyvmi pomocou tohto krytu. Tento polyesterový ochranný obal ochráni nábytok pred nepriazňou počasia. Ochranný kryt pokrýva plochu 6 m². Ventilačný systém, ktorý zabraňuje poteniu. Obal je určený na ochranu nábytku len pred nepriaznivým počasím. Obal nepoužívať počas slnečného žiarenia, a aj v období jarných a letných mesiacov. Obal môže poškodiť materiál zakrytého nábytku. Dochádza v dôsledku zakrytia k jeho prehrievaniu a následné degradácii. Materiál: vodeodolné PVC (i-zahradnynabytok.sk)

Obal na záhradný nábytok 400x300x90 cm

Obal na záhradný nábytok 400x300x90 cm

Vodeodolný obal s očkom a sťahovacou šnúrkou. Prepravný obal. Chráňte svoj záhradný nábytok pred poveternostnými vplyvmi pomocou tohto krytu. Tento polyesterový ochranný obal ochráni nábytok pred nepriazňou počasia. Ochranný kryt pokrýva plochu 12 m². Ventilačný systém, ktorý zabraňuje poteniu. Obal je určený na ochranu nábytku len pred nepriaznivým počasím. Obal nepoužívať počas slnečného žiarenia, a aj v období jarných a letných mesiacov. Obal môže poškodiť materiál zakrytého nábytku. Dochádza v dôsledku zakrytia k jeho prehrievaniu a následné degradácii. Materiál: vodeodolné PVC (i-zahradnynabytok.sk)

Sada záhradného nábytku, čierna, 3 ks

Sada záhradného nábytku, čierna, 3 ks

Set tohto elegantného záhradného nábytku Moze byť skvelým doplnkom Predovšetkým na terasy a balkóny, ale aj kdekolvek na trávniku. Výborne sa hodí aj na záhradky kaviarní či gastronomických. Nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného hliníka, a Preto je extrémne odolný Voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Stôl má dosku z bezpečnostného skla (ESG). Stoličky ŠÚ potiahnuté z vody priepustného textilu. Nosnosť: 150 kg Materiál: poťah - 70% polychlorid, 30% polyester; rám - hliník, doska stola - sklo Rozmery: stôl - 38 x 45 x 45 cm stoličky - 75 x 58 x 58 cm (velkykosik.sk)

Sada záhradného nábytku, šedá, 4 ks

Sada záhradného nábytku, šedá, 4 ks

Sedacia súprava je skvelým doplnkom či už na záhradu, terasu Alebo balkón. Výborne sa hodí aj na záhradku kaviarne či reštaurácie. Nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného hliníka, a Preto je extrémne odolný Voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Stôl má dosku z bezpečnostného skla. Stoličky a lavice ŠÚ potiahnuté vodu propustního textilu. Rozmer stola 38 x 85 x 45 cm. Rozmery stoličky 75 x 58 x 58 cm. Rozmery lavice 75 x 110 x 58 cm. (velkykosik.sk)

Sada záhradného nábytku, šedá, 3 ks

Sada záhradného nábytku, šedá, 3 ks

Set tohto elegantného záhradného nábytku Moze byť skvelým doplnkom Predovšetkým na terasy a balkóny, ale aj kdekolvek na trávniku. Výborne sa hodí aj na záhradky kaviarní či gastronomických. Nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného hliníka, a Preto je extrémne odolný Voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Stôl má dosku z bezpečnostného skla (ESG). Stoličky ŠÚ potiahnuté z vody priepustného textilu. Nosnosť: 150 kg Materiál: poťah - 70% polychlorid, 30% polyester; rám - hliník, doska stola - sklo Rozmery: stôl - 38 x 45 x 45 cm stoličky - 75 x 58 x 58 cm (velkykosik.sk)

Alori Leštenka na nábytok, 1 l

Alori Leštenka na nábytok, 1 l

Leštenka na nábytok Alori je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu pred usadzovaním prachu a ďalších nečistôt. Vytvorená vrstva zabraňuje množeniu baktérií, plesní a vytvára hygienický povrch. Ošetrené povrchy sú nemastné, vláčne a výrazne sa predlžuje ich životnosť. Vďaka antistatickému účinku výrazne uľahčuje nasledujúce údržbu.Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a úsporu je opatrený rozprašovačom. Balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití sa nešmýka v rukách. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby prostriedok nevytiekol ani… (4home.sk)

Sada záhradného nábytku Angela, 5 ks

Sada záhradného nábytku Angela, 5 ks

Nemáte si na terase alebo v záhrade kam sadnúť a vychutnať si kávu, obed či obľúbenú knižku? Táto pohodlná zostava je vhodná do exteriéru i interiéru. Stôl má sklenenú dosku z tvrdeného skla s hrúbkou 5 mm. Stoličky sú ľahké, pohodlné aj pre dlhé sedenie, ktoré je dostatočne hlboké. Materiál je bezúdržbový. Stôl je dodávaný v rozloženom stave, celá zostava je dodávaná v troch krabiciach.rozmery stola Angela: 160 x 90 cmrozmery stoličky Paris: 95 x 55 x 65 cm (4home.sk)

Set záhradného nábytku Nina, 3 diely

Set záhradného nábytku Nina, 3 diely

Tento set sa bude skvele hodiť predovšetkým pre malé záhrady, terasy alebo balkóny. Výplň stola je zo skla. Konštrukcia je vyrobená z ocele v kombinácii s umelým ratanom. Ten sa vyznačuje vysokou životnosťou, stálofarebnosťou a schopnosťou veľmi dobre odolávať výkyvom počasia, poveternostným podmienkam a UV žiareniu. K údržbe postačí umyť ho vlažnou vodou. Technické parametre: priemer stola - 60 cm výška stola - 71 cm rozmery stoličky - 53 x 74 x 58 cm (š x v x h) (4home.sk)

Sylvanian families 5451 zrub s nábytkom

Sylvanian families 5451 zrub s nábytkom

Kúpte svojim zvieratkám z kolekcie Sylvanian families tento krásny zrub. Strecha slúži ako šmýkačka pre deti, s dospelými figúrkami uvarte jedlo v kachliach na drevo, usaďte celú rodinu k jedálenskému stolu a nechajte ich spať v hojdacej sieti. Tento domček možno prepojiť s dobrodružným domom na strome, ktorý je predajný samostatne. Figúrky nie sú súčasťou balenia. (4home.sk)

Detská poistka na nábytok rohová - biela

Detská poistka na nábytok rohová - biela

Detská poistka na nábytok Bezpečnostná detská poistka ktorá zabráni dieťaťu otvárať skrine alebo šuplíky. Ak chcete dvierka otvoriť, stačí odblokovať poistku zdvihnutím spony. Hodí sa pre všetky typy nábytku. Jednoduchá montáž pomocou obojstrannej pásky. Farba: biela Materiál: plast Rozmery: 8 x 4 x 7 cm (skvelydarcek.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť