Mt nábytok eshop

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

Prirodzene vyzerajúce opálenie a zamatová pleť.pre všetky typy pokožky. Použitie: aplikujte na tvár, krk a dekolt pomocou štetca. (drmax.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Ochranné puzdro IMG STAGELINE MT-40 MT-40

Ochranné puzdro IMG STAGELINE MT-40 MT-40

Ochranné puzdro IMG STAGELINE MT-40 MT-40 od výrobce IMG StageLine v kategorii Príslušenstvo mikrofónov za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Orava Digitálny teplomer MT-330, bezkontaktný, 2xAA, MT-330

Orava Digitálny teplomer MT-330, bezkontaktný, 2xAA, MT-330

Praktický infračervený teplomer je spoľahlivým pomocníkom pre meranie teploty, ktorý meria nielen teplotu tela, ale aj teplotu predmetov alebo objektov. Je vhodný najmä pre mamičky na meranie teploty kúpeľa, dojčenskej fľaše, výživy alebo mlieka.Teplotu zmeria už za 1 sekundu a upozorní Vás na to zvuková signalizácia. Rozsah merania ľudskej teploty je 32 °C - 42,5 °C a teploty predmetov 0 °C - 100 °C. Výhodou je, že si pamätá až posledných 32 meraní čím je sledovanie nameraných hodnôt veľmi jednoduché. Namerané teploty sa zobrazujú na veľkom prehľadnom LCD displeji v °C alebo v °F.Po 15 sekundách nečinnosti sa prístroj automaticky vypne. Tento digitálny teplomer navyše disponuje možnosťou nastavenia hodnoty odchýlky pre telesnú teplotu (kalibrácia). (4home.sk)

Montážny kľúč Idec MT-001 MT-001, 1 ks

Montážny kľúč Idec MT-001 MT-001, 1 ks

Montážny kľúč Idec MT-001 MT-001, 1 ks od výrobce Idec v kategorii Príslušenstvo pre spínače, núdzové vypínače, tlačidlá s osvetlením za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik mamka (5054131054499)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto z vašich blízkych v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka. Hodí sa pre dievčatá aj chlapcov. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá skvele zabaví deti na hranie. Figúrku tvorí materiál, ktorým je plast a jej používanie je odporúčané od 3 rokov. Základné funkcie figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka Tento model figúrky je na tému Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families má na výšku 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada… (alza.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik tatko (5054131054796)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto vo vašom okolí v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko. Z tohto modelu budú mať radosť chlapci aj dievčatá. Ide o figúrku Sylvanian Families, ktorá sa deťom postará o zábavu. Figúrka je vytvorená z materiálu, ktorým je plast a jej použitie je odporučené od 3 rokov. Významné parametre figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko Tento model figúrky je známy z Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families je vysoká 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok –… (alza.sk)

LENOVO pero - Precision Pen - ThinkBook(MT 20TG), X1 Titanium G1(20QA…

LENOVO pero - Precision Pen - ThinkBook(MT 20TG), X1 Titanium G1(20QA/20QB MT), X12 Detachable G1(20UV/20UW MT)

LENOVO pero - Precision Pen - ThinkBook (MT 20TG), X1 Titanium G1 (20QA/20QB MT), X12 Detachable G1 (20UV/20UW MT) Vezmite tenké a ergonomicky navrhnuté pero s ktorým budete plynule prepínať medzi rôznymi aplikáciami pomocou jedného z troch konfigurovateľných klávesových skratiek na boku av hornej časti pera, prechádzajte prezentáciami, ktoré je možné prispôsobiť pomocou funkcie Windows Pen a aplikácie Pen. Výdrž zabudovanej batérie je až 400 dní, pri používaní 3 hodiny denne. Kľúčové vlastnosti:Pripojenie Bluetooth4096 úrovní citlivosti na tlakHrot pera v tvare kužeľaNulový zdvih Hmotnosť: 18.6 g Priemer: 9.5 mm Dĺžka pera: 152.3 mm Požiadavka napájania: AAAA 1,5 [V] Kompatibilita:Lenovo ThinkBook Plus (MT 20TG)X1 Titanium G1(20QA MT 2020)X1 Titanium G1(20QB MT 2020)X12 Detachable G1… (tonerpartner.sk)

Nábytok do predsiene

Nábytok do predsiene

Vhodné pre použitie v exteriéri: nie (vivrehome.sk)

Záhradný nábytok California

Záhradný nábytok California

Záhradný nábytok California z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety kúpite na Kokiskashop.sk za 263.09 €. Konštrukcia tohto setu je veľmi pevná a vydrží bežné zaťaženie vonkajšej prevádzky. Sedačku v grafitovej farbe si jednoducho zamilujete. Perfektne ju doplní stolík, kreslo a trojmiestna pohovka z rovnakej kolekcie. Zostavenie je veľmi jednoduché, nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Vyrobený z recyklovaných materiálov - pevná umelá živica - ktoré sú odolné poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Môžete ho tak aj za zlého počasia nechať vonku bez obáv o životnosť. Technické údaje: materiál: pevná umelá živica výroba: recyklované materiály rám bez kovových častí - odolný hrdzi montáž bez náradia farba: grafitová hmotnosť: 20 kg rozmery: 141 x 72 x 68 cm (š x v x h)… (kokiskashop.sk)

Test plugs MPS-MT Phoenix Contact MPS-MT 0201744, 10 ks

Test plugs MPS-MT Phoenix Contact MPS-MT 0201744, 10 ks

Test plugs (conrad.sk)

Switching lock S-MT Phoenix Contact S-MT 3247954, 50 ks

Switching lock S-MT Phoenix Contact S-MT 3247954, 50 ks

Switching lock, Length: 10.5 mm, Width: 3.5 mm, Height: 23.1 mm, Color: white (conrad.sk)

SPARTAN MT. Blanc

SPARTAN MT. Blanc

Trekingové hole SPARTAN MT. Blanc jsou jsou vítaným pomocníkem na všech horských tůrách i obyčejných toulkách přírodou. Hole zajišťují správnou ergonomiku při držení vašeho těla a šetří vaše klouby například při sestupu z prudkého kopce. Hmotnosť:550g 3-sekčné balenie obsahuje jeden kus nastevitelná dĺžka 65-135cm priemer 18/16/14mm materiál aluminium úchytka guma s PPa remienkom (efitness.sk)

MICROLIFE MT 700

MICROLIFE MT 700

TEPLOMER. 30 sekundové meranie. flexibilná špička. bezortuťový. zvukový signál oznamuje pripravenosť teplomera na meranie a koniec merania. príjemný detský dizajn. pamäť uchováva hodnotu posledného merania. automatické (andreashop.sk)

MICROLIFE MT 16C2

MICROLIFE MT 16C2

TEPLOMER. Presný lekársky teplomer na meranie telesnej teploty. Pre axiálne, orálne, rektálne a vaginálne meranie.. presnosť merania: +/- 0,01°C. displej s 2 desatinnými miestami. 100% vodotesný. pamäť posledného merania. (andreashop.sk)

Microlife MT 3001

Microlife MT 3001

Charakteristika: Digitálny teplomer s dobou merania od 60s do 5min.s automatickým vypnutím a zvukovou signalizáciou nameranej teploty. Teplomer MT 3001: • 3-5 min meranie pod pazuchou • 60 - sekundové meranie v ústach a konečníku • zvuková signalizácia oznamuje pripravenosť teplomera a koniec merania • presnosť merania ± 0,1 °C • meranie teploty od 32,0 °C do 43,9 °C • automatický samotest • automatické vypnutie • batéria s dlhotrvajúcou životnosťou Návod na použitie v časti Prevziať . (lieky24.sk)

Neumann KM184 MT

Neumann KM184 MT

Špičkový a cenovo dostupný kondenzátorový mikrofón s kardioidnou charakteristikou. Mikrofón KM184 je jedným z trojice mikrofónov z populárnej série 180 pre profesionálne štúdiové a domáce nahrávanie. Je osadený kapsulou, ktorá sníma zvuk vo frekvenčnom pásme 20 Hz - 20 kHz pri kardioidnej charakteristike. Citlivosť mikrofónu na 1 kHz pri odpore 10 kOhm je 15 mV/Pa. Mikrofón pracuje pri odpore 50 Ohm a maximálnom akustickom tlaku 138 dB. Keďže sa jedná o kondenzátorový mikrofón, je potrebné napájať ho pomocou 48 V phantom napájania. Napája sa pomocou klasického XLR konektoru a váži 80g. Rozmery: 22 x 107 mm. Farebné prevedenie: Matte Black Krajina pôvodu: Nemecko Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz Hmotnosť: 80 g Impedancia: 50 Ohm Smerová charakteristika: Cardioid Typ: Kondenzátor Balenie… (muziker.com)

Boss MT-2W

Boss MT-2W

Pedálový efekt pre gitary. Vhodný najmä pre hard-rock, metal či punk. Tento prémiový pedál obsahu analógové Waza Craft obvody. Unikátne zapojenie dual-gain umožňuje intenzívne elektrónkové skreslenie a dlhý dozvuk so zosilnením basov. Nachádza sa tu aj trojpásmový ekvalizér pre presné doladenie tónu a LED kontrolka. Napánie je možné s 9 V batériou alebo 9 V adaptérom (nie je priložený). Rozmery: 73 x 129 x 59 mm. Hmotnosť: 440 g. Farba: Čierna. True bypass: Nie Adaptér súčasťou balenia: Nie Typ: Distortion Krajina pôvodu: Japonsko Prevádzka na batérie: Áno Ovládače: Úroveň Ovládače: High Ovládače: Low Ovládače: Middle Ovládače: Dist Ovládače: Mid Frequency Ovládače: Standard/Custom Vstupy: Mono Výstupy: Mono Napájanie: Adaptér alebo Batéria Napájanie: 9V Typ batérie: 9V (muziker.com)

Boss MT-2

Boss MT-2

efekt, gitarový: Metal Zone, používa zapojenie duálneho gainu pre hutný elektronkový intenzívny distortion s ťažkými stredovými a hlbokými polohami a s dlhým sustainom, 3-pásm. EQ s parametrickými stredmi, ovl.- Level, EQ(High, Low, Mid, Mid Freq), Dist Typ: Distortion True bypass: Nie Adaptér súčasťou balenia: Nie Krajina pôvodu: Taiwan Typ: Ekvalizér Variant: Štandardná Ovládače: Úroveň Ovládače: High/Low Ovládače: Distortion Ovládače: Mid Frequency Vstupy: Mono Výstupy: Mono Napájanie: Adaptér alebo Batéria Napájanie: 9V Prevádzka na batérie: Áno Typ batérie: 9V Ponúkaná konfigurácia: Štandardná ponuka (muziker.com)

MUSE MT-105B

MUSE MT-105B

Gramofón - rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, esovité ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, MP3 prehrávač, RCA výstup, v balení priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min Chcete si prehrávať nesmrteľné dosky a užiť si počúvanie zvuku s jedinečnou atmosférou? Potom iste oceníte gramofón MUSE MT-105B. Samostatný typ nadchne aj náročnejších poslucháčov a dokáže naplno predviesť, čo dokáže, predovšetkým s kvalitným príslušenstvom. Tento model je poháňaný remienkom. Ide o poloautomatický typ. Spustenie prehrávania je teda len na vás, ukončenie zaistí sám. Gramofón MUSE MT-105B nemá vo výbave predzosilňovač, jednoducho ho teda pripojíte k ľubovoľnému zosilňovaču či aktívnym reproduktorom. Dosahuje rýchlosť prehrávania… (alza.sk)

MUSE MT-110B

MUSE MT-110B

Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, Bluetooth, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, MP3 prehrávač, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min Chcete znovu priviesť k životu nesmrteľné dosky a spojiť neobyčajnú atmosféru s kvalitným zvukom v jedno? Je vhodný pre nenáročných používateľov, pretože má vstavaný zosilňovač a reproduktory. Na instantné počúvanie tak stačí zapojiť a spustiť. O pohon tohto modelu sa stará remienok. Ide o poloautomatický typ. Na vás je teda iba spustenie ramienka na platňu. Gramofón MUSE MT-110B je vybavený predzosilňovačom, ľahko ho možno pripojiť k ľubovoľnému zosilňovaču či… (alza.sk)

MUSE MT-115W

MUSE MT-115W

Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, Bluetooth, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, MP3 prehrávač, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení prevodník pre 45 ot./min Plánujete zaspomínať si s nezabudnuteľnými doskami a prepojiť kvalitný zvuk so špeciálnou atmosférou? Je vhodný pre nenáročných používateľov, vo výbave totiž má vstavané reproduktory a zosilňovač. S počúvaním tak môžete začať hneď po zapojení. Tento model poháňa remienok. Ide o poloautomatický typ. Na vás je teda len spustenie prehrávania. Gramofón MUSE MT-115W je vybavený predzosilňovačom, jednoducho ho možno pripojiť k ľubovoľnému zosilňovaču či aktívnym reproduktorom. Rýchlosť prehrávania… (alza.sk)

MICROLIFE MT 700

MICROLIFE MT 700

TEPLOMER. 30 sekundové meranie. flexibilná špička. bezortuťový. zvukový signál oznamuje pripravenosť teplomera na meranie a koniec merania. príjemný detský dizajn. pamäť uchováva hodnotu posledného merania. automatické (andreashop.sk)

MICROLIFE MT 808

MICROLIFE MT 808

DIGITÁLNY TEPLOMER . Teplomer využíva na určenie maximálnej teploty algoritmus, ktorým je schopný podľa teplotného nárastu za dobu 8 sekúnd predikovať predpokladanú maximálnu teplotu. . Prediktívna technológia pre rýchle a presné (andreashop.sk)

Xduoo MT-603

Xduoo MT-603

XDuoo MT-603 prináša vašej hudbe jemnosť a hladkosť. Je vybavený vysokokvalitnou elektrónkou 12AU7, ktorá dodáva hudbe nádych sladkosti a robí ju muzikálnejšou a príjemnejšou. xDuoo MT-603 je možné pripojiť až k štyrom zariadeniam naraz. Má tri vstupné porty RCA na zadnej strane a 3,5 mm vstup na prednej strane zariadenia. Aktívny vstup je možné ľahko prepnúť pomocou kvalitných spínačov Toneluck na prednej strane. xDuoo MT-603 má prémiovú, robustnú konštrukciu s pieskovaným textúrovaným panelom a pevným šasi zo zliatiny hliníka. Účinne zabraňuje rušeniu vonkajším signálom a poskytuje používateľom čistý výstupný signál. xDuoo predstavil na MT-603 prémiové tlačidlové spínače Toneluck. Toneluck je známa značka, ktorá vyrába spínače a OEM diely pre mnoho svetoznámych značiek v rôznych… (muziker.com)

Xduoo MT-602

Xduoo MT-602

XDuoo MT-602 je hybridný slúchadlový zosilňovač s vysokovýkonnými elektrónkami vpredu spárovaný s tranzistormi, ktorý kombinuje výhody oboch obvodov zosilňovača na dosiahnutie ideálneho zvuku. Vysokokvalitné elektrónky poskytujú sladký, mäkký a teplý výstup, zatiaľ čo tranzistor poskytuje vysokú rýchlosť, silný rozlišovací výkon a silnú hnaciu silu pre výstup, čo vám prináša to najlepšie z oboch svetov v jednom zariadení.V xDuoo sa rozhodoli pre vysokokvalitné elektrónky 6J1 pre ich jedinečný sladký, jemný a teplý zvukový výstup. MT-602 obsahuje dve jednotky 6J1 pre funkcie predzosilňovača, ktoré poskytujú vynikajúce a hladké zosilnenie zvuku.XDuoo MT-602 má vstavané relé pre stlmenie obvodov. Keď je zariadenie zapnuté, chráni zvukový obvod a pripojené zariadenia pred POP šumom a zaisťuje… (muziker.com)

Xduoo MT-601

Xduoo MT-601

Spoločnosť xDuoo predstavila svoj najnovší systém hybridných slúchadlových zosilňovačov základnej triedy MT-601. Jedná sa o hybridný zosilňovač s kombináciou elektrónky+tranzistora triedy A.XDuoo MT-601 je hybridný slúchadlový zosilňovač s vysokovýkonnými elektrónkami vpredu spárovaný s tranzistormi, ktorý kombinuje výhody oboch obvodov zosilňovača na dosiahnutie ideálneho zvuku. Vysokokvalitná elektrónka poskytuje sladký, mäkký a teplý výstup, zatiaľ čo tranzistor poskytuje vysokú rýchlosť, silný rozlišovací výkon a silnú hnaciu silu pre výstup. V xDuoo sa rozhodoli pre vysokokvalitnú elektrónku 6N11/E88CC pre jej jedinečný sladký, jemný a teplý zvukový výstup. Je možné ju ľahko vymeniť, ak si chcú užívatelia vyskúšať rôzne iné elektrónky podľa svojich preferencií. Pre vyrovnávaciu fázu… (muziker.com)

Xduoo MT-604

Xduoo MT-604

MT-604 od xDuoo je slúchadlový zosilňovač založený na použití 4 elektróniek 6J1, ktoré poskytujú mäkký a teplý zvuk. Tieto elektrónky sú spojené s tranzistormi pre vyrovnávaciu pamäť triedy A, čo umožňuje pohodlný výstupný výkon, ktorý sprevádza veľkú väčšinu slúchadiel na trhu. Tento dizajn umožňuje využiť obe technológie: muzikálnosť elektrónok a veľkú dynamiku a presnosť tranzistorov, pričom vyvinie výkon 2 000 mW. Stupeň napájania je filtrovaný filtračnými kondenzátormi Rubycon.Zosilňovač taktiež ťaží z vyváženého pripojenia. Na vstupe nájdeme stereo XLR a 4,4 mm jack a na výstupe 4 pólové XLR a 4,4 mm jack.MT-604 tiež ponúka nezávislé ovládanie hlasitosti pre každý kanál. Táto funkcia umožňuje lepšie oddelenie kanálov. Analógové vstupy: 3 Analógové výstupy: 2 Prevádzka na batérie:… (muziker.com)

Orava MT-330

Orava MT-330

Bezdotykový teplomer – bezkontaktný, infračervený, digitálny, LCD displej, rýchle meranie do 1 sekundy, pamäť pre posledných 32 meraní, rozsah 32 °C–42.5 °C, zvuková signalizácia Bezkontaktný infračervený digitálny teplomer ORAVA MT-330 je praktickým a spoľahlivým pomocníkom, ktorý ocenia predovšetkým mamičky. Meria nielen teplotu tela, predmetov, ale aj teplotu kúpeľa, dojčenskej fľaše, výživy alebo mlieka už za 1 sekundu so sprievodom zvukovej signalizácie. Namerané teploty sa zobrazujú na veľkom LCD displeji s možnosťou zobrazenia v °C alebo v °F. Digitálny teplomer Orava MT-330 disponuje rozsahom merania ľudskej teploty od 32 °C – 42,5 °C a teploty predmetov od 0 °C – 100 °C. Po 15 sekundách nečinnosti sa teplomer Orava MT-330 automatickyvypne.Teplomer ORAVA MT-330 a jeho… (alza.sk)

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Nové přepracované a doplněné vydání žádané publikace, tzv. Žlutého Nutsche jistě uvítají učni a studenti zabývající se problematikou konstrukcí nábytku, truhláři, ale i architekti a bytoví architekti. Přehledné členění umožňuje čtenářům spolehlivě a rychle najít informace o všech možných konstrukčních detailech, se kterými se setkávají při tvorbě nábytku a vestavěných skříní. Více než 1000 detailů rohových spojů, zásuvek, dveří, klopen, polic atd. kreslených v CADu je doplněno o zcela novou kapitolu o osvětlení. (pantarhei.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do obývacej izby do domčeka pre bábiky z kaučukového dreva obsahuje pohovku, stoličku, krb, knižnicu, TV a príslušenstvo znázornené na obrázku. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery pohovky 13 x 4,5 x 6 cm Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ... (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Spálňa

Nábytok do domčeka Spálňa

Drevený nábytok a doplnky do spálne v domčeku pre bábiky obsahuje manželskú posteľ, skriňu, toaeltný stolík s taburetkou, lampu a koberec. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Drevený nábytok a doplnky do obývačky v domčeku pre bábiky obsahuje pohovku, kreslo, stolík, televízor, lampu, krb, koberec a kvet. Podporuje fantáziu a rolové hry.Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Drevený nábytok a doplnky do kúpeľne v domčeku pre bábiky obsahuje sprchový kút, vaňu, umývadlo, toaletu a doplnky. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 1073.89 €. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačku ladenú v rovnakom duchu ako ostatné miestnosti, ratanový nábytok je možným riešením ako sa odlíšiť. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Luxusná súprava z kvalitných materiálov, ktorá odoláva UV žiareniu a… (kokiskashop.sk)

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Drevený nábytok a doplnky do kuchynky v domčeku pre bábiky obsahuje chladničku s mrazničkou, sporák s digestorom, skrinku s drezom, kávovar, hrnce.Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Jedáleň

Nábytok do domčeka Jedáleň

Prestrite na stôl a zavolajte celú rodinu, podáva sa večera! Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky značky Hape obsahuje stôl, stoličky, sekretár, šálky, tanieriky, príbory a kanvicu. Podporuje fantáziu a rolové hry. (skvelydarcek.sk)

WIKY Nábytok záhradný Krtko

WIKY Nábytok záhradný Krtko

Záhradné sada obsahuje: - stolík so slnečníkom a dve stoličky montáž je veľmi jednoduchá pekné a sýte farby poťahu s obrázkami obľúbeného Krtka Stolček: priemer 52 cm, výška 45 cm Slnečník: priemer 100 cm, max.výška 128 cm Stolička: sedák 30 × 25 cm, výška 53 cm Nosnosť stoličky: 27 kg Záhradný set je možné kombinovať s ďalšími doplnkami z kolekcie Krtek. (feedo.sk)

Pronto classic na nábytok

Pronto classic na nábytok

Pronto aerosól 5v1 classic na nábytok s unikátnym zložením: 1. Každodenná ochrana dreva. 2. Zvyšuje prirodzený lesk dreva. 3. Odstraňuje odtlačky prstov, šmuhy a lepkavé stopy po označení. 4. Až 7 dní menej prachu (oproti suchému utieraniu). 5. Odstraňuje prach a až 90% alergénov v prachu * (* vrátane zvieracích). (drmax.sk)

Kärcher - Štetec na nábytok

Kärcher - Štetec na nábytok

Prach na nábytku, lampách alebo elektronických prístrojoch môže pri nevhodných spôsoboch čistenia zanechať nepekné stopy alebo dokonca škrábance. Štetcom nábytok, ktorý je vyrobený z mäkkých štetín vyčistíte rôzne povrchy dôkladne a jemne, samozrejme úplne bez ich poškodenia. Štetec na nábytok možno zakúpiť ako doplnkové príslušenstvo pre náš vysávač VC 5, ku ktorému ho kedykoľvek bez námahy pripojíte. (kaercher.com SK)

Set záhradného nábytku Linda

Set záhradného nábytku Linda

Set záhradného nábytku Linda z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 327.19 €. Moderná zostava záhradného nábytku so šiestimi stoličkami v balení. Set oceníte na krytých priestoroch svojej záhrady, chaty alebo ideálnej terase. Ľahké, ergonomické stoličky z polypropylénového vlákna podobajúce sa textilným vlastnostiam, sú ľahko uskladniteľné pomocou systému stohovania. Lakťové operky v prirodzenej výške tela, pohodlné posedenie aj bez polstrovaných podsedákov. Konštrukcia stoličky a stola z hliníko-oceľovej zliatiny, vynikajúce a precízne spracovanie. Setu dominuje rozmerný stôl v modernom dizajne a tvrdeným sklom odolným proti nárazu. Jedná sa o sezónny nábytok, neodporúča sa dlhodobé ponechanie vo vlhkom prostredí. Nízka hmotnosť… (kokiskashop.sk)

Lenovo CT-X636F MT P60T/4GB/64S/WUXGA/MT/C/Chrome ZA6F0025GB-G

Lenovo CT-X636F MT P60T/4GB/64S/WUXGA/MT/C/Chrome ZA6F0025GB-G

ZA6F (realshop.sk)

Denver MT-1084NB (dmt1084nb)

Denver MT-1084NB (dmt1084nb)

DVD prehrávač – prehráva CD, DVD a VCD, prenosný s rozlíšením 1024 × 600, 10,1" LCD displej, podpora AVI, JPEG, MPEG2, MPEG4 a SVCD, s 3,5 mm slúchadlovým výstupom, s audio/video výstupom (3,5 mm jack), s SD a s USB, hmotnosť 1,67 kg Potešte svoje dieťa zábavou v priebehu cestovania. Na tento účel slúži prenosný DVD prehrávač Denver. Bezpochyby najdôležitejším parametrom každého prehrávača je to, ktoré formáty podporuje. Okrem štandardných CD, DVD a VCD si poradí aj s formátmi videa AVI, JPEG, MPEG2, MPEG4 a SVCD. Vďaka integrovanému displeju máte prehľad o prehrávaní. Vďaka klasickému 3,5 mm jacku ľahko pripojíte slúchadlá či externý reproduktor. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia USB. Tento displej má rozlíšenie 1024 × 600. Čo sa týka displeja, ten je opatrený technológiou LCD. DVD… (alza.sk)

MORA MT 322 B

MORA MT 322 B

MIKROVLNNÁ RÚRA . Základ do každej domácnosti . Mikrovlnná rúra Mora MT 322 B je základným modelom od značky Mora a skvele sa hodí do takmer každej modernej domácnosti. Disponuje základnými funkciami ohrevu a rozmrazovania. (andreashop.sk)

MEDIA-TECH MT 6250

MEDIA-TECH  MT 6250

UNIVERZALNY AUTO ADAPTER MEDIA-TECH MT 6250. Popis tovaru. Názov produktu Media-Tech univerzálny auto adaptér 12V pre notebooky. Výrobca Media-Tech. Trieda produktu Nabíjačky/elektrické adaptéry. Funkcia zariadenia Univerzálny (andreashop.sk)

xDuoo MT-604 (98185886878)

xDuoo MT-604 (98185886878)

Slúchadlový zosilňovač – lampový/tranzistorový, zisk +15dB, výstupný výkon 2000mW, vhodná impedancia slúchadiel 16 – 600 ohmov, elektrónky 6J1, slúchadlové výstupy XLR a 4.4mm Jack, balancované vstupy 4.4mm Jack, XLR Príjemný a dokonale čistý zvuk slúchadlového zosilňovača xDuoo MT-604 je generovaný vďaka originálnej technológii – kombinácii elektrónkového a tranzistorového zosilnenia. Samostatné elektrónkové zosilňovače vytvárajú príjemný, súvislý zvuk v nižších frekvenciách. Výhodou tranzistorových zosilňovačov je vysoká a presná dynamika vo vyšších frekvenciách. Kombináciou týchto dvoch zosilňovačov vznikol zvuk, ktorý zakrýva nevýhody a zvýrazňuje výhody oboch typov. O vysokú kompatibilitu MT-604 sa postará XLR a 4,4 mm jack vstup. Kľúčové vlastnosti slúchadlového zosilňovača xDuoo MT… (alza.sk)

Lenovo ThinkCentre M91p MT

Lenovo ThinkCentre M91p MT

***Konfigurácia tohto produktu sa po naskladnení môže zmeniť*** ĎALŠÍ POČÍTAČ DO FIRMY Potrebujete počítače, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, bežnú rutinnú prácu, prehliadanie internetu a zvládanie emailovej komunikácie? Nemíňajte viac ako je treba na počítač určený pre firemnú sféru. So značkovým počítačom LENOVO ušetrite pri počiatočných nákladoch a pri nákladoch na prevádzku. Ich miera reklamácií je oveľa nižšia ako pri bežných počítačoch. Vaša investícia bude dlhodobá. Pri zaobstaraní počítačov a ich prevádzku v konečnom dôsledku zaplatíte výrazne menej. IDEÁLNY NA BEŽNÚ PRÁCU Ak je vašou bežnou prácou napríklad surfovanie na internete, pozeranie videí alebo fotiek, spracovanie fotografií, čítanie článkov a blogov, posielanie mailov, či práca s kancelárskym softvérom … (bigon.sk)

DR Strings MT-10

DR Strings MT-10

MT 10 struny pre elektrickú gitaru. Tvrdosť 10-13-17-26-36-46. Použitý materiál pri vinutých strunách je nikel. Struny sú vyrábané ručne a vinuté až do konca. Zvukovo sú univerzálnejšie, pričom zvuk je dostatočne ostrý na rock, metál či moderný blues. Majú výrazný atack a úžasný sustein pre akordickú hru. Vo výškach a basách majú prekvapivo príjemne oceľový a zvukovo silný charakter. Naladené vydržia veľmi dlho. Materiál: Poniklovaná oceľ Krajina pôvodu: USA Jadro: Oceľ Zakončenie: Gulôčkovité Hrúbka: 010" / 046" Vinutie: Valcové vinutie Počet strún: 6 Dĺžka: Medium Scale Ponúkaná konfigurácia: 1 sada (muziker.com)

Boss MT-2 SET

Boss MT-2 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET dvoch kusov za zvýhodnenú cenu. Oba budete skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ich vyberiete hneď, môžete ušetriť peniaze aj čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Krajina pôvodu: Čína Adaptér súčasťou balenia: Nie Ponúkaná konfigurácia: Set Typ: High Gain Typ: Distortion Typ: Overdrive Variant: Štandardná Set: Áno Napájanie: Adaptér alebo Batéria Napájanie: 9V Prevádzka na batérie: Áno Typ batérie: 9V (muziker.com)

Neumann KMS 104 MT

Neumann KMS 104 MT

Špičkový vokálový, pódiový mikrofón s kardioidnou charakteristikou. KMS104 je ideálnym riešením pre pódiový prejav, live spev, alebo vokály. Mikrofón je osadený kapsulou, ktorá sníma zvuk vo frekvenčnom pásme 20 Hz - 20 kHz pri kardioidnej charakteristike. Citlivosť mikrofónu na 1 kHz pri odpore 10 kOhm je 4,5 mV/Pa. Mikrofón pracuje pri odpore 50 Ohm a maximálnom akustickom tlaku 150 dB. Keďže sa jedná o kondenzátorový mikrofón, je potrebné napájať ho pomocou 48 V phantom napájania. Napája sa pomocou klasického XLR konektoru. Hmotnosť: 300g, Rozmery: 48 x 180 mm. Farebné prevedenie: Matte Black. Krajina pôvodu: Nemecko (muziker.com)

FBT MT-C 152

FBT MT-C 152

• Materiál: Nylon (melodyshop.sk)

FBT MT-C 114

FBT MT-C 114

• Materiál: Nylon (melodyshop.sk)

FBT MT-C 218

FBT MT-C 218

• Materiál: Nylon (melodyshop.sk)

MORA MT 120 W

MORA MT 120 W

MIKROVLNNÁ RÚRA . Moderný dizajn . Vyberte si spotrebič, ktorý dotvára perfektný vzhľad Vašej kuchyne. Mikrovlnná rúra MORA MT 120 W je v ponuke v modernom dizajne, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Biely povrch rúry (andreashop.sk)

MORA MT 321 S

MORA MT 321 S

MIKROVLNNÁ RÚRA . Základ do každej domácnosti . Mikrovlnná rúra Mora MT 321S je základným modelom od značky Mora a skvele sa hodí do takmer každej modernej domácnosti. Disponuje základnými funkciami ohrevu a rozmrazovania. (andreashop.sk)

Lenovo ThinkCentre M81 MT

Lenovo ThinkCentre M81 MT

***Konfigurácia tohto produktu sa po naskladnení môže zmeniť*** ĎALŠÍ POČÍTAČ DO FIRMY Potrebujete počítače, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, bežnú rutinnú prácu, prehliadanie internetu a zvládanie emailovej komunikácie? Nemíňajte viac ako je treba na počítač určený pre firemnú sféru. So značkovým počítačom LENOVO ušetrite pri počiatočných nákladoch a pri nákladoch na prevádzku. Ich miera reklamácií je oveľa nižšia ako pri bežných počítačoch. Vaša investícia bude dlhodobá. Pri zaobstaraní počítačov a ich prevádzku v konečnom dôsledku zaplatíte výrazne menej. IDEÁLNY NA BEŽNÚ PRÁCU Ak je vašou bežnou prácou napríklad surfovanie na internete, pozeranie videí alebo fotiek, spracovanie fotografií, čítanie článkov a blogov, posielanie mailov, či práca s kancelárskym softvérom … (bigon.sk)

Boss MT-2-3A

Boss MT-2-3A

Limitovaná edícia k 30. výročiu pedálu MT-2 Metal Zone (MT-2-3A)Na oslavu 30. výročia nepretržitej výroby pedálu MT-2 sme vytvorili limitovanú verziu, ktorá bude dostupná v priebehu roka 2021. Tento pamätný pedál má sivé písmo a vintage striebornú skrutku, ktorou sa otvára priestor na batériu, a dodáva sa v škatuli so špeciálnym logom k 30. výročiu.Ikonický pedál MT-2 Metal Zone, predstavený v roku 1991, ostáva kráľom high-gain distortion pedálov pre gitaristov na celom svete s doposiaľ viac ako miliónom predaných kusov. Jeho hutný a sýty zvuk sa dokonale hodí pre metalové štýly, no je tiež skvelý na hranie hutných rytmov a prierazných sól v iných žánroch. Vďaka neuveriteľne širokému frekvenčnému spektru a hladkému sustainu vnesie tento všestranný pedál skvelý skreslený zvuk do… (muziker.com)

mt nábytok spálne, mt nábytok komody, Komody mt akvizície, mt nábytok predajne, mt nábytok kuchyne, mt nábytok postele, mt nábytok skrine, mt nábytok kontakt, mt nábytok sro, luxusný nábytok mt

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť