Nábytok red apple

Sklenená doska na krájanie Insigne Red Apple

Sklenená doska na krájanie Insigne Red Apple

Čo tak svoje chuťové bunky nažhaviť niečím šťavnatým a lahodným? Táto štýlová doska na krájanie so sklenenou doskou sa bude v kuchyni skvele vynímať a bude vaším pomocníkom pri príprave všetkých úžasných pokrmov. (bonami.sk)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 104 g (5038580006377)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 104 g (5038580006377)

Sviečka – vonná, sklenená nádoba, sviatočná/vianočná vôňa, doba horenia 30 h Značka Yankee Candle patrí medzi svetovú špičku na poli aromatizovaných sviečok. Vôňa týchto sviečok je natoľko jedinečná a intenzívna, že si ju okamžite obľúbite. Sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath je vyrobená z najkvalitnejších surovín a z čisto prírodných vonných výťažkov. Ručne tvarovaný knôt, moderný dizajn a dlhá životnosť zaistia, že váš domov bude prevoňaný tou najkrajšou vôňou, ktorá nadchne rodinných príslušníkov a ohromí vaše návštevy.Kľúčové vlastnosti sviečky Yankee Candle Red Apple Wreath 104 gSviečka Yankee Candle s jedinečnou vôňouIntenzívna aróma prevonia celý bytYankee Candel s dobou horenia až 30 hodínVyrobená z kvalitných surovín a čisto prírodných výťažkovYankee Candle Mandarin Cranberrry… (alza.sk)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 411 g (5038580007602)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 411 g (5038580007602)

Sviečka – vonná, sklenená nádoba, sviatočná/vianočná vôňa Úžasne voňajúca sviečka Red Apple Wreath v sklenenej dóze so skleneným vrchnákom známej značky obľúbených sviečok Yankee Candle. Tradičný dizajn s nádhernou sviatočnou vôňou sladkých jabĺk, škorice, vlašských orechov a zázvoru. Je vyrobená z najlepšieho rafinovaného parafínu v potravinovej kvalite s prídavkomprvotriednych vonných olejov s prírodnými výťažkami ovocia a korenia. Sviečka je vybavená bavlneným ručne rovnaným knôtom, bez karcinogénnych prísad, ktorý vždy skráťte na 3 mm. Vonná sviečka strednej veľkosti vydrží horieť a rovnomerne šíriť nádhernú vianočnú vôňu až 75 hodín.Kľúčové vlastnosti sviečky Yankee Candle Red Apple Wreath, 411 gÚžasne voňajúca sviečka Yankee Candle v sklenenej dóze so skleneným viečkomNádherná vôňa… (alza.sk)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 623 g (5038580012637)

YANKEE CANDLE Red Apple Wreath 623 g (5038580012637)

Sviečka – vonná, sklenená nádoba, sviatočná/vianočná vôňa Sviečky Yankee Candle patria medzi svetovú špičku na poli aromatizovaných sviečok. Ich vôňa je natoľko jedinečná a intenzívna, že si ich nemožno pomýliť so žiadnym iným produktom. Yankee Candle Red Apple Wreath je vyrobená z najkvalitnejších surovín a z čisto prírodných vonných výťažkov. Ručne tvarovaný knôt, moderný dizajn a dlhá životnosť zaistia, že váš domov bude prevoňaný tou najkrajšou vôňou, ktorá nadchne rodinných príslušníkov a ohromí vaše návštevy. Kľúčové vlastnosti sviečky Yankee Candle Red Apple Wreath 623 gIntenzívna aróma sviečky Yankee Candle prevonia celý bytDoba horenia sviečky Yankee až 150 hodínKvalitné suroviny a prírodné vonné výťažkySviečky Yankee Candle majú ručne tvarovaný knôtModerný dizajn a praktické… (alza.sk)

YANKEE CANDLE 1120697 SVIECKA RED APPLE WREATH/VELKA

YANKEE CANDLE 1120697 SVIECKA RED APPLE WREATH/VELKA

VONNÁ SVIEČKA. Sýta vôňa jabĺčok so štipkou škorice. Úžasná vôňa na prevoňanie interiéru.. Tradičný dizajn tejto sviečky odráža teplo domova a uvoľnenýštýl.. Pohodlné a jednoduché použitie.. Vyrobené za (andreashop.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath vianočná darčeková sada

Yankee Candle Red Apple Wreath vianočná darčeková sada

Yankee Candle Red Apple Wreath, , Votívne sviečky Vôňa do bytu, Votívna sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo a uvoľnene. Vlastnosti: korenená aróma sladká aróma vianočná aróma Obsah sady: votívna sviečka 3x37 g Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. (notino.sk)

Crea PAK - 6PAK Nutrition 330 g Watermelon Red Apple

Crea PAK - 6PAK Nutrition 330 g Watermelon Red Apple

Doplnok výživy vo forme prášku, ktorý je kombináciou troch foriem kreatínu (monohydrát kreatínu, kreatín malát a kreatín hydrochlorid). Obsahuje tiež prídavok taurínu. (protein.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 411 g

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 411 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 411 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Vonná sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo. Vlastnosti: tematická sviatočná vôňa korenená aróma ovocná vôňa sladká aróma zimná vôňa Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath votívna sviečka 49 g

Yankee Candle Red Apple Wreath votívna sviečka 49 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 49 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Votívna sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo a uvoľnene. Vlastnosti: tematická sviatočná vôňa korenená aróma ovocná vôňa bylinná aróma zimná vôňa Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 104 g

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 104 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 104 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Vonná sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo. Vlastnosti: tematická sviatočná vôňa korenená aróma ovocná vôňa sladká aróma zimná vôňa Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 623 g

Yankee Candle Red Apple Wreath vonná sviečka 623 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 623 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Vonná sviečka Yankee Candle Red Apple Wreath prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo. Vlastnosti: tematická sviatočná vôňa korenená aróma ovocná vôňa sladká aróma zimná vôňa Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath 3 x 37 g

Yankee Candle Red Apple Wreath 3 x 37 g

Votívna sviečka Yankee Candle z kolekcie Red Apple Wreath prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto sladká vôňa vám spríjemní každý deň. (brasty.sk)

Catalyst Waterproof Premium Red Apple AirPods Pro/Pro 2 …

Catalyst Waterproof Premium Red Apple AirPods Pro/Pro 2 (CATAPDPROTEXRED)

Puzdro na slúchadlá na AirPods 2 a, farba: červená, materiál: silikón, vodoodolné, karabína a kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním Catalyst Waterproof Premium Red poskytne vašim slúchadlám Apple AirPods Pro/Pro 2 maximálnu starostlivosť. Slúchadlá tak so sebou budete môcť vziať aj do náročnejšieho outdoorového prostredia, lebo puzdro im zaručí spoľahlivú ochranu. Vodotesné puzdro Catalyst Waterproof Premium je vyrobené z prémiového silikónu, ktorý slúchadlá chráni pred nečistotami, prachom a poškriabaním, a súčasne je doplnené o jedinečnú povrchovú štruktúru, vďaka ktorej pevne drží v ruke a nešmýka. Je úplne unikátne a špeciálne navrhnuté pre dokonalé tlmenie nárazov. Umožní vám plný prístup k lightning konektoru a samozrejmosťou je tiež podpora nabíjania Qi. Kľúčové vlastnosti puzdra… (alza.sk)

Yankee Candle Red Apple Wreath vosk do aromalampy 22 g

Yankee Candle Red Apple Wreath vosk do aromalampy 22 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 22 g, Vosk do aromalampy Vôňa do bytu, Vosk do aromalampy Yankee Candle Red Apple Wreath vytvorí vo vašom interiéri maximálny vonný efekt. Vďaka rýchlej a jednoduchej možnosti výmeny za iný vosk si vždy ľahko zvolíte práve tú vôňu, na ktorú máte práve náladu. Vlastnosti: korenená aróma sladká aróma vianočná aróma Použitie: Topiaci sa vosk v aromalampe nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Nenechávajte produkt v dosahu detí alebo domácich maznáčikov. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Yamaha TRBX304 RW Candy Apple Red

Yamaha TRBX304 RW Candy Apple Red

elektrická 4 strunová basgitara s mahagónovým telom, skrutkovaný krk z piatich kusov javora a mahagónu, palisandrový hmatník, menzúra 854 mm, 24 pražcov, šírka nultého pražca 38 mm, snímače: 2 x Yamaha ceramic humbucker, ovládače volume, balance, bass a treble, 5 polohový prepínač prepínateľný s EQ nastaveniami slap pick flat finger a solo. chrómový hardware, farebné prevedenie Candy Apple Red Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Farba: Červená Povrchová úprava: Matná Hmatník: Palisander Počet pražcov: 24 Hardware: Chróm Ladiace mechaniky: Yamaha Konfigurácia snímačov: HH Krajina pôvodu: Indonézia Preferovaná ruka: Pravá ruka Telo: Mahagón Rádius hmatníka: 10" Elektronika: Aktívny Typ: Modern Bass Ovládacie gombíky: Hlasitosť Ovládacie gombíky: Vyváženie Ovládacie gombíky: Bass Ovládacie… (muziker.com)

Fender Newporter Player Candy Apple Red

Fender Newporter Player Candy Apple Red

Elektro akustická gitara zo série California Special s tvarom tela Newporter. Telo nástroja je vyrobené z laminovaného mahagónu, vrchná doska je vyhotovená z masívneho smreku Sitka. Lepený krk gitary, vyrobený z mahagónu, je osadený hmatníkom z orechového dreva a osadený 20 pražcami. Z rovnakej dreviny, ako hmatník je vyhotovená aj kobylka v tvare Modern Viking. Dĺžka menzúry nástroja je 650 mm a šírka nultého pražca značky Graph Tech NuBone je 43 mm. O ladenie sa stará sada zatvorených mechaník v prevedení Chrome. Po zapojení gitary do zosilňovača sa o zvuk postará značková elektronika Fishman s ovládaním pre nastavenie hlasitosti a korekcie basových a výškových frekvencii. Farebné prevedenie: Candy Apple Red Farba: Červená Preferovaná ruka: Pravá ruka Farba podľa výrobcu: Candy Apple… (muziker.com)

Yankee Candle Red Apple Wreath vosk do elektrickej aromalampy 61 g

Yankee Candle Red Apple Wreath vosk do elektrickej aromalampy 61 g

Yankee Candle Red Apple Wreath, 61 g, Vosk do aromalampy Vôňa do bytu, Vosk do aromalampy Yankee Candle Red Apple Wreath vytvorí vo vašom interiéri maximálny vonný efekt. Vďaka rýchlej a jednoduchej možnosti výmeny za iný vosk si vždy ľahko zvolíte práve tú vôňu, na ktorú máte práve náladu. Vlastnosti: ovocná vôňa korenená aróma sladká aróma tematická sviatočná vôňa zimná vôňa Použitie: Topiaci sa vosk v aromalampe nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Nenechávajte produkt v dosahu detí alebo domácich maznáčikov. Postupujte podľa priloženého návodu. (notino.sk)

Fender Squier Paranormal Cyclone Candy Apple Red

Fender Squier Paranormal Cyclone Candy Apple Red

Paranormal Cyclone™ kombinuje detaily z niekoľkých ikonických modelov Fender. S malým tvarom tela požičaným z modelu Mustang®, snímačmi a vintage tremolom zo Stratocaster® a ovládacími prvkami z Jaguaru®, táto gitara poskytuje výnimočný štýl a všestranný tón, ktorý je ideálny pre akýkoľvek hudobný žáner. Medzi player-friendly vlastnosti tejto gitary patrí dĺžka menzúry 24,75” a tenký profil krku v tvare “C” pre ľahkú hrateľnosť a lesklý povrch zadnej časti krku pre hladký pocit. Telo: Topoľ Kobylka/tremolo: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo Kobylkový snímač: Fender Designed Alnico Single-Coil Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Farba: Červená Ovládacie gombíky: Black Plastic Ovládače: Tónová clona Ovládače: Hlasitosť Krajina pôvodu: Čína Preferovaná ruka: Pravá ruka Rádius… (muziker.com)

Apple Bottoms Ladies Top Red - M / červená

Apple Bottoms Ladies Top Red - M / červená

Buď príťažlivejšia v perfektnom tope od Apple Bottoms. Dámsky top Veľkosť: Dĺžka: Šírka: Rameno: Rukáv: S 62 cm 34-36 cm 8 cm 28 cm M 64 cm 35-37 cm 9 cm 28 cm (bronx.sk)

Apple Bottoms Ladies Top Red - S / červená

Apple Bottoms Ladies Top Red - S / červená

Buď príťažlivejšia v perfektnom tope od Apple Bottoms. Dámsky top Veľkosť: Dĺžka: Šírka: Rameno: Rukáv: S 62 cm 34-36 cm 8 cm 28 cm M 64 cm 35-37 cm 9 cm 28 cm (bronx.sk)

APPLE iPhone 14 128 GB (PRODUCT)RED

APPLE iPhone 14 128 GB (PRODUCT)RED

(tonerpartner.sk)

APPLE iPhone 14 512 GB (PRODUCT)RED

APPLE iPhone 14 512 GB (PRODUCT)RED

(tonerpartner.sk)

Fender Newporter California Player LH Candy Apple Red

Fender Newporter California Player LH Candy Apple Red

Elektro-akustická gitara pre ľavákov s tvarom tela newporter zo série California. Gitara disponuje vrchnou doskou z masívneho smreku a laminátovou mahagónovou zadnou doskou a lubmi. Osadená je slim ''C'' mahagónovým krkom s menzúrou 650 mm. Hmatník s rádiusom 400 mm je vyrobený z orechového dreva, je vybavený 20 pražcami a 43 mm Graph Tech NuBone nultým pražcom. Chrómovaný hardware zahŕňa uzatvorené ladiace mechaniky. Gitara je vybavená Modern Viking kobylkou. O zvuk po pripojení k zosilňovaču sa stará kvalitná elektronika Fishman so zabudovanou ladičkou. Farba: Candy Apple Red Farba: Červená Preferovaná ruka: Ľavá ruka Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Výrez (cutaway): Áno Typ: Newporter Počet pražcov: 20 Zadná doska a luby: Mahagón Rádius hmatníka: 15,75" Krk: Mahagón Nultý pražec:… (muziker.com)

Gretsch G2420T Streamliner SC IL Candy Apple Red

Gretsch G2420T Streamliner SC IL Candy Apple Red

Semiakustická gitara s tvarom tela Streamliner Hollow Body zo série Gretsch Streamliner Collection. Telo je vyrobené z laminovaného javora. Krk, zhotovený z dreva nato s profilom tenké "U", je osadený hmatníkom z dreva Laurel s 22 pražcami. Gitara je vybavená snímačmi Broad'Tron BT-2S pri kobylke a pri krku. Okrem toho nástroj ponúka kobylku Secured Adjusto-Matic, poniklovaný hardware a ladiacu mechaniku Die-Cast. Telo: Javor Farba: Červená Krajina pôvodu: Indonézia Preferovaná ruka: Pravá ruka Kobylka/tremolo: Bigsby Konfigurácia snímačov: HH Prepínač: 3 - polohový, snímačový Ladiace mechaniky: Gretsch Hardware: Nikel Počet pražcov: 22 Hmatník: Indian Laurel Povrchová úprava: Lesk Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Vrchná doska: Javor Krk: Nato Profil krku: Thin U, 13,75" Snímače: 2x… (muziker.com)

Fender Sonoran Mini Competition Stripe Candy Apple Red

Fender Sonoran Mini Competition Stripe Candy Apple Red

Fender predstavuje známy Sonoran v menšom formáte. Agilná akustická gitara so smrekovou hornou doskou a sapele konštrukciou prináša napriek svojmu menšiemu objemu tela úžasne hrejivý a solídny zvuk. V kombinácii so skrátenou menzúrou 592 mm a tenkým nultým pražcom sa dá na Sonoran Mini hrať ľahko ako po masle a je vhodný aj do detských rúk. Ďalej sa Fender Sonoran Mini skladá z vysokokvalitného hardvérového vybavenia v podobe vintage ladiacich mechaník a vikingskej kobylky s kompenzovanou vložkou. Špeciálne pre gitaristov na turné poskytuje Fender ku gitare gig bag, aby bol Sonoran Mini vždy pripravený na cestu. Preferovaná ruka: Pravá ruka Počet strún: 6 Typ: Folk Výrez (cutaway): Nie Farba: Červená Vrchná doska: Smrek Zadná doska a luby: Mahagón Šírka nultého pražca (mm): 43.0 Krk:… (muziker.com)

APPLE iPhone 14 Plus 128 GB (PRODUCT)RED

APPLE iPhone 14 Plus 128 GB (PRODUCT)RED

(tonerpartner.sk)

Fender Nate Mendel P Bass RW Candy Apple Red

Fender Nate Mendel P Bass RW Candy Apple Red

elektrická basgitara, Séria: Artist, Tvar tela: Precision Bass, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,61" (41mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: Leo Quan Badass II, Ladiaca mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: Seymour Duncan Basslines SPB-3 Quarter Pound Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Candy Apple Red *Gigbag je súčasťou balenia Farba: Červená Hardware: Chróm Konfigurácia snímačov: S Krk: Javor Počet pražcov: 20 Povrchová úprava: Lesk Ladiace mechaniky: Fender Hmatník: Palisander Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Snímače: 1x Seymour Duncan Basslines SPB-3 Quarter Pound Split Single-Coil Precision Bass Krajina pôvodu: Mexiko Preferovaná ruka:… (muziker.com)

Fender Zuma Classic WN Koncertné ukulele Candy Apple Red

Fender Zuma Classic WN Koncertné ukulele Candy Apple Red

Koncertné ukulele zo série California Coast Ukuleles. Klasické koncertné ukulele zo série, ktorej názov je inšpirovaný Kalifornskými plážami prichádza s inšpiratívnym dizajnom a farbami značky Fender. Ukulele je vhodné pre bežného hráča, ale vďaka svôjmu prevedeniu aj pre štúdiové nahrávanie. Ukulele má telo vyrobené zo sapele laminátu a je vybavené nato krkom s menzúrou 381 mm. Hmatník vyrobený z orechového dreva je osadený 16timi 1,5 mm pražcami a 35 mm nultým pražcom vyrobeným z kosti. Niklový hardware zahŕňa uzatvorené ladiace mechaniky. Farba: Candy Apple Red Farba: Červená Preferovaná ruka: Pravá ruka Kobylka/tremolo: Walnut Vstavaná ladička: Nie Hardware: Nikel Počet pražcov: 16 Ladiace mechaniky: Fender Hmatník: Walnut Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Povrchová úprava: Lesk… (muziker.com)

Fender Squier Affinity Series Starcaster MN Candy Apple Red

Fender Squier Affinity Series Starcaster MN Candy Apple Red

Elektrická gitara zo série Fender Affinity. V 70. rokoch 20 storočia bol predstavený pôvodný model semi-hollow Starcaster so štýlovým dizajnom a všestranným zvukom. Affinity Series Starcaster prináša plný tón vďaka dvom humbucker snímačom. Pohodlný pocit pri hre zabezpečuje slim krk v tvare C. Farba: Červená Preferovaná ruka: Pravá ruka Typ: Semi-akustická Farba podľa výrobcu: Candy Apple Red Hmatník: Javor Séria: Affinity Series Krajina pôvodu: Indonézia Telo: Jelša Výrez (cutaway): Áno Počet strún: 6 (muziker.com)

Fender Player Plus Stratocaster PF Aged Candy Apple Red

Fender Player Plus Stratocaster PF Aged Candy Apple Red

Vďaka klasickému štýlu Fender, pokročilým funkciám a ohromujúcim novým povrchovým úpravám je Player Plus Stratocaster dokonalým nástrojom, ktorý podnieti vašu kreativitu a vynikne z davu.Srdcom tohto modelu typu Strat® je trio snímačov Player Plus Noiseless™ - jasné a citlivé na odozvu, ktoré ponúkajú klasický Strat zvuk bez šumu. Push-pull potenciometer tónovej clony pridáva krkovému snímaču možnosť prepínania pozícií 1 a 2 pre dva nové zvuky, ktoré sa bežne v modeloch Strat® nenachádzajú. Saténový moderný krk „C“ Player Plus Strat® padne pohodlne do ruky a má hladké rolované okraje, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie. Citlivé dvojbodové tremolo poskytuje klasické vibrato efekty, zatiaľ čo uzamykacie ladiace mechaniky poskytujú stabilné ladenie a umožňujú rýchlu a jednoduchú výmenu strún.… (muziker.com)

Apple iPhone SE Silikónový kryt (PRODUCT) RED (MN6H3ZM/A)

Apple iPhone SE Silikónový kryt (PRODUCT) RED (MN6H3ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál silikón, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt (PRODUCT) RED. Ide o zadný ochranný kryt na mobil, ktorý je svojím precíznym vyhotovením istotou odolnosti. Materiál je na dotyk príjemný a výborne sa drží. Silikón je jedinečný pre svoju tenkosť, praktickosť a odolnosť proti vibráciám a primeraným nárazom. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt (PRODUCT) RED zostane voľný prístup k nabíjaniu aj k ostatným tlačidlám nutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na mobil na Apple iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022) zaistí ochranu vášho telefónu aj pri zachovaní skvelého dizajnu. Hlavné prednosti krytu… (alza.sk)

OPI Infinite Shine Big Apple Red 15 ml (09446612)

OPI Infinite Shine Big Apple Red 15 ml (09446612)

Lak na nechty – lesklý, vytvára efekt gélových nechtov, farba: červená, objem 15ml Hľadáte lak na nechty, ktorý skutočne vydrží a neolúpe sa po pár dňoch. Značka OPI prichádza s lakmi na nechty Infinite Shine, ktoré vynikajú práve svojou trvanlivosťou, vydržia totiž až celých 11 dní. Lak s gélovým efektom sa ľahko aplikuje aj odstraňuje, nie je potrebná lampa. Lak na nechty je dostupný vo viac ako 150 odtieňoch. Kľúčové vlastnosti laku na nechty OPI Infinite Shine Big Apple Red 15 mlLak na nechty Infinite Shine má dlhú trvanlivosťVydrží až 11 dníMá efekt gélových nechtov a vysoký leskJednoduchá aplikácia i odstránenie lakuNie je potrebná lampaLak na nechty OPI ponúka viac ako 150 odtieňov (alza.sk)

OPI Nail Lacquer Big Apple Red 15 ml (09418415)

OPI Nail Lacquer Big Apple Red 15 ml (09418415)

Lak na nechty – lesklý, rýchloschnúci, farba: červená, objem 15ml Lak na nechty OPI Nail Lacquer je kozmetický prípravok na skrášlenie nechtov dievčat a žien v krásnej módnej farbe. Tento lak je veľmi odolný proti poškodeniu, a tak bude len na vás, ako dlho budete chcieť práve túto farbu nosiť. Upravené nechty a lak ladiaci s doplnkami alebo s oblečením dievčat a žien, to je trend, ktorý sa nikdy neomrzí! Elegantne upravené nechty nikoho nenechajú na pochybách, že pred nimi stojí kráska, ktorá sa o seba stará do najmenších detailov.Laky na nechty OPI ponúkajú rozsiahlu paletu módnych farieb, z ktorých si vyberie naozaj každý. Zvoľte farbu nechtov podľa toho, akú máte náladu, zlaďte lak so svojim oblečením alebo doplnkami, nechajte sa inšpirovať aktuálnymi trendmi! Laky OPI majú výborné… (alza.sk)

AhaStyle remienok pre Apple Watch 38/40 mm silikón, dark red (WA11-40…

AhaStyle remienok pre Apple Watch 38/40 mm silikón, dark red (WA11-40-Dark-Red)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch Series 3 38mm, Apple Watch Series 4 40mm a Apple Watch 38mm / 40mm, materiál silikón, na zapojenie slúži 22 mm Apple koľajnice, na obvod zápästia od 13 do 20 cm, červená farba Kúpte si k vašim Apple Watch hodinkám vodoodolný remienok AhaStyle. Získate originálny vzhľad hodiniek na každý deň. Remienok si môžete vybrať z niekoľkých farieb. Doprajte vašim hodinkám vzhľad podľa vášho aktuálneho outfitu.Kľúčové vlastnosti remienka AhaStyle pre Apple Watch 38/40 – dark redRemienok AhaStyle je vyrobený z kvalitného mäkkého silikónuSpona sa pýši nehrdzavejúcou oceľouZvoliť si môžete z niekoľkých fariebRemienok je vodoodolnýOceníte jeho ľahkú a rýchlu výmenuZískate originálny vzhľad na každý deňRemienok AhaStyle je vyrobený z prémiových materiálovRemienok… (alza.sk)

APPLE Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED Aluminium Case with RED…

APPLE Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED Aluminium Case with RED Sport Band - Regular

(tonerpartner.sk)

APPLE Watch Series 8 GPS 45mm (PRODUCT) RED Aluminium Case with RED…

APPLE Watch Series 8 GPS 45mm (PRODUCT) RED Aluminium Case with RED Sport Band - Regular

(tonerpartner.sk)

Apple Watch Leather Loop 38/40/41mm remienok, Red (SAP010C04)

Apple Watch Leather Loop 38/40/41mm remienok, Red (SAP010C04)

Elegantný kožený remienok s magnetickým zapínaním, ktorý sa svojou univerzálnu dĺžkou a pohodlným zapínaním ľahko prispôsobí ženskému aj mužskému zápästiu. Vďaka magnetickému zapínaniu si tak môžete zapínanie regulovať podľa potreby. Remienok je pohodlný na nosenie, nemá spony a nemusíte sa tak obmedzovať nepraktickým zapínaním. Zároveň sa nemusíte obávať rozopnutia alebo zošmyknutia z ruky. Remienok je vyrobený z jemnej vlnitej kože, ktorá je odolná voči roztrhnutiu a nečistotám. Na zápästí pôsobí elegantne, hodí sa do spoločnosti aj na bežné nosenie. Vlastnosti remienka Leather Loop • Remienok je určený pre všetky Apple Watch series 1/2/3/4/5/6/7/SE - veľkosť 38/40/41mm • Neobmedzené možnosti nastavenia veľkosti vďaka magnetu • Magnety ukryté v koži zaisťujú upravený vzhľad a… (mobilego.sk)

Apple Watch Soft Silicone 38/40/41mm remienok, Red (SAP008C08)

Apple Watch Soft Silicone 38/40/41mm remienok, Red (SAP008C08)

Opotreboval sa vám pôvodný remienok na Apple Watch alebo máte jednoducho chuť na zmenu? Remienok Soft Silicone je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý odpudzuje prach, je umývateľný, vysoko flexibilný a odolný voči poškodeniu. Samotný materiál je veľmi obľúbený medzi milovníkmi športu, ale aj medzi ľuďmi, ktorí preferujú pohodlie. Remienky Soft Silicone sa vyznačujú jednofarebnosťou a jednoduchým dizajnom, ktoré je možné veľmi ľahko kombinovať. Na výber je široká škála farieb, z ktorej si každý vyberie tú svoju obľúbenú. Samotná výmena remienka je veľmi jednoduchá, ľahko sa prispôsobuje a zapína pomocou kolíkov na dierky. Odporúčaný obvod zápästia je 162 - 224mm. Vlastnosti remienka: • Remienok je určený pre všetky Apple Watch series 1/2/3/4/5/6/7/SE - veľkosť 38/40/41mm • Jednoduchá montáž… (mobilego.sk)

Apple Watch Soft Silicone 42/44/45mm remienok, Red (SAP008C18)

Apple Watch Soft Silicone 42/44/45mm remienok, Red (SAP008C18)

Ste vlastníkom Apple Watch 1/2/3/4/5/6/7/SE a opotreboval sa vám na nich pôvodný remienok ? Alebo máte jednoducho chuť na zmenu farby? Remienok Soft Silicone je vyrobený z pružného mäkkého silikónu, ktorý odpudzuje prach, je vysoko flexibilný, odolný voči poškodeniu a navyše perfektne sadne na vaše zápästie. Remienku je možné nastaviť veľkosť od 162mm do 224mm. Samotný materiál je veľmi obľúbený medzi milovníkmi športu, ale aj medzi ľuďmi, ktorí preferujú pohodlie. Pri remienkoch Soft Silicone oceníte širokú škálu farieb a jednoduchý dizajn, vďaka ktorému budete môcť svoje Apple Watch jednoducho kombinovať k rôznym typom oblečenia. Samotná výmena remienka je veľmi jednoduchá, ľahko sa prispôsobuje a zapína pomocou kolíkov na dierky. Kľúčové vlastnosti: • Remienok je určený pre všetky… (mobilego.sk)

Fender Player Plus Nashville Telecaster PF Aged Candy Apple Red

Fender Player Plus Nashville Telecaster PF Aged Candy Apple Red

Vďaka klasickému štýlu Fender, pokročilým funkciám a ohromujúcim novým povrchovým úpravám je Player Plus Nashville Telecaster dokonalým nástrojom, ktorý podnieti vašu kreativitu a vynikne z davu. Player Plus Nashville Tele®, poháňaný sadou noiseless snímačov Player Plus, prináša teplé, sladké Telecaster tóny ako aj nádych Stratocaster tónov bez šumu. Push-pull potenciometer tónovej clony pridáva krkovému snímaču možnosť prepínania pozícií 1 a 2 pre dva nové zvuky. Saténový moderný krk „C“ Player Plus Tele® padne pohodlne do ruky a má hladké rolované okraje, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie. Moderná 6-sedlová kobylka Tele s blokovými oceľovými sedlami dodáva jasný nádych a zároveň poskytuje presnú intonáciu a uzamykacie ladiace mechaniky poskytujú pevné ladenie a umožňujú rýchlu a… (muziker.com)

Sadowsky MetroExpress J/J Bass MO 4 Solid Candy Apple Red

Sadowsky MetroExpress J/J Bass MO 4 Solid Candy Apple Red

Cieľom Rogera Sadowského bolo vždy ďalšie vylepšenie už aj tak veľmi úspešného basového dizajnu vykonaním niekoľkých podrobných vylepšení. Spolu s elektronikou, ktorú vyvinul, sa Rogerovi Sadowskému podarilo pozdvihnúť basový zvuk jazz basy na novú úroveň. Nikdy nie drsne alebo prenikavo znejúce, so silnými, mohutnými, ale nikdy bahnitými basmi, so súčasnými, ale nie príliš agresívnymi stredmi a sladkým vzdušným high-endom. Všetky vlastnosti moderných bás Roger MetroExpress nájdete aj v tomto basovom 21-Fret Vintage J / J prevedení. Telo: Okoume Kobylka/tremolo: Sadowsky With Quick String Release Kobylkový snímač: Passive Sadowsky J-Style Farba podľa výrobcu: Solid Candy Apple Red Farba: Červená Konštrukcia: Skrutkovaný krk Ovládače: Hlasitosť Ovládače: Vyváženie Ovládače: Treble Ovládače… (muziker.com)

Apple Watch Silicone Sport 38/40/41mm remienok, Red Black (SAP007C05)

Apple Watch Silicone Sport 38/40/41mm remienok, Red Black (SAP007C05)

Ste vlastníkom jedinečných Apple Watch 1/2/3/4/5/6/7/SE a využívate ich na športové a outdoorové aktivity? V takom prípade určite oceníte športový dizajn remienka Silicone Sport značky BSTRAP, ktorý sa hodí aj na bežné nosenie. Remienok je vyrobený z prvotriedneho silikónového materiálu so zúženým dizajnom, je mäkký, pružný a pohodlný na nosenie. Silikón je obľúbeným materiálom milovníkov športu, ale i ľudí, ktorí obľubujú pohodlie. Kolíkové zapínanie na dierky je veľmi populárne, rýchle a praktické. Odporúčaný obvod zápästia je 160 - 210mm. Vlastnosti: • Remienok je určený pre všetky Apple Watch series 1/2/3/4/5/6/7/SE - veľkosť 38/40/41mm • Remienok je vyrobený z prvotriedneho silikónového materiálu • Mäkký, pružný a odolný materiál • Remienok je ľahký a silikónové prevedenie je… (mobilego.sk)

Apple Watch Soft Silicone 38/40/41mm remienok, Red Wine (SAP008C09)

Apple Watch Soft Silicone 38/40/41mm remienok, Red Wine (SAP008C09)

Opotreboval sa vám pôvodný remienok na Apple Watch alebo máte jednoducho chuť na zmenu? Remienok Soft Silicone je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý odpudzuje prach, je umývateľný, vysoko flexibilný a odolný voči poškodeniu. Samotný materiál je veľmi obľúbený medzi milovníkmi športu, ale aj medzi ľuďmi, ktorí preferujú pohodlie. Remienky Soft Silicone sa vyznačujú jednofarebnosťou a jednoduchým dizajnom, ktoré je možné veľmi ľahko kombinovať. Na výber je široká škála farieb, z ktorej si každý vyberie tú svoju obľúbenú. Samotná výmena remienka je veľmi jednoduchá, ľahko sa prispôsobuje a zapína pomocou kolíkov na dierky. Odporúčaný obvod zápästia je 162 - 224mm. Vlastnosti remienka: • Remienok je určený pre všetky Apple Watch series 1/2/3/4/5/6/7/SE - veľkosť 38/40/41mm • Jednoduchá montáž… (mobilego.sk)

Apple iPhone 13 RED™ 128 GB 15.5 cm (6.1 palca)

Apple iPhone 13 RED™ 128 GB 15.5 cm (6.1 palca)

iPhone 13. Najpokročilejší systém s dvoma kamerami, aký kedy bol na iPhone. Super rýchly bionický čip A15, veľký skok vo výdrži batérie. Robustný dizajn, super rýchly 5G (1). A jasnejší displej Super Retina XDR. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Charvel Pro-Mod San Dimas Bass JJ V MN Candy Apple Red

Charvel Pro-Mod San Dimas Bass JJ V MN Candy Apple Red

Elegantný tvar tela z jelše je známy priamo z originálnych bás Charvel San Dimas z konca 70. rokov, s hlbším výrezom, ktorý umožňoval experimentujúcim basistom ľahký prístup do horného registra. Super tenký skrutkovaný javorový krk "Charvel speed" je vyrobený v originálnom štýle s nádhernou karamelizovanou úpravou, grafitovou výstužou a kolieskom truss-rodu na pätke krku pre ľahké nastavenie. Karamelizovaný javorový hmatník so zloženým rádiusom 12 "- 16" sa postupne vyrovnáva od nultého pražca k pätke pre rýchle a plynulé hranie a má valcované hrany, 20 pražcov jumbo a bočné bodky Luminlay®. Rovnako ako originál, aj Pro-Mod San Dimas® Bass JJ V je vybavený silnými snímačmi DiMarzio®. Snímač Area J ™ DP551 pri kobylke a snímač Area J DP550 v strede kombinujú vyvážený tón s hrejivosťou,… (muziker.com)

Apple iPhone 12 mini Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED (MHMR3ZM/A)

Apple iPhone 12 mini Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED (MHMR3ZM/A)

Puzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 mini vreckového typu, materiál koža, ochrana displeja pred poškriabaním a MagSafe, max. výška zariadenia 131,5 mm, max. šírka zariadenia 64,2 mm Tvrdé puzdro na mobil vytvára úplnú ochranu proti odretiu, poškriabaniu či inému vonkajšiemu poškodeniu. Koža dodáva puzdru na mobil Apple iPhone 12 mini Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED okrem vyššej odolnosti aj elegantný vzhľad. Bol skonštruovaný tak, aby zabezpečoval ochranu displeja pred poškriabaním. Uisťujeme vás, že dokáže spolupracovať s modernou technológiou MagSafe, ktorá slúži na bezdrôtové nabíjanie mobilov od značky Apple. Obal na mobil na Apple iPhone 12 mini bude vhodný na ochranu vášho telefónu. Kľúčové rysy flipového puzdra na mobil Apple iPhone 12 mini Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT)… (alza.sk)

Apple iPhone 12 Pro Max Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED (MHKJ3ZM…

Apple iPhone 12 Pro Max Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED (MHKJ3ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 12 Pro Max, materiál koža, pevný, MagSafe, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu vďaka krytu na mobil Apple iPhone 12 Pro Max Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením poistkou odolnosti. Povrch je príjemný na dotyk a nevykĺzne vám z rúk. Istotou je tiež, že pri tomto kryte na mobil Apple iPhone 12 Pro Max Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED zostane zachovaný prístup k nabíjaniu aj k dalším ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie telefónu. Jeho nespornou prednosťou je možnosť bezdrôtového dobíjania, ktoré využívame pri mobilných telefónoch čoraz častejšie. Môžete sa spoliehať aj na to, že vie využívať technológiu… (alza.sk)

Apple iPhone 12 Pro Max Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED …

Apple iPhone 12 Pro Max Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED (MHYJ3ZM/A)

Puzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max vreckového typu, materiál koža, ochrana displeja pred poškriabaním a MagSafe, max. výška zariadenia 160,8 mm, max. šírka zariadenia 78,1 mm Tvrdé puzdro na mobil zaručí znamenitú ochranu voči vonkajšiemu poškodeniu, odretiu či poškriabaniu. Koža prináša puzdru na mobil Apple iPhone 12 Pro Max Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED okrem praktickej odolnosti aj punc vysokej elegancie. Je vyrobený tak, aby zabezpečil ochranu displeja proti poškriabaniu. Môžete si byť istí, že možno vďaka nemu používať technológiu MagSafe, ktorá sa spája k bezdrôtovému dobíjaniu telefónov od značky Apple. Obal na telefón na Apple iPhone 12 Pro Max bude vhodný na ochranu vášho telefónu. Hlavné znaky krytu na mobil Apple iPhone 12 Pro Max Kožený návlek s MagSafe … (alza.sk)

Apple iPhone 13 Pro Max Silikónový kryt s MagSafe (PRODUCT)RED …

Apple iPhone 13 Pro Max Silikónový kryt s MagSafe (PRODUCT)RED (MM2V3ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikón, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu vďaka krytu na mobil Apple iPhone 13 Pro Max Silikónový kryt s MagSafe (PRODUCT)RED. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je kvalitným spracovaním zárukou vysokej odolnosti. Povrch krytu je príjemný a dobre sa drží. Silikón je obľúbený pre svoju tenkosť, odolnosť proti nárazom a jednoduchosť. Isté je, že pri tomto kryte na mobil Apple iPhone 13 Pro Max Silikónový kryt s MagSafe (PRODUCT)RED kryt nezakryje prístup k nabíjaniu a ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie telefónu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Kryt na mobil na Apple iPhone 13 Pro Max zaistí ochranu vášho telefónu.… (alza.sk)

Lacoste Liquid Silicone Glossy Printing Logo puzdro pre Apple Airpods…

Lacoste Liquid Silicone Glossy Printing Logo puzdro pre Apple Airpods Pro Red (LCAPSR)

Puzdro na slúchadlá na AirPods Pro, farba: červená, materiál: silikón, karabína Dizajnové a prémiovo poňaté puzdro na slúchadlá Lacoste Liquid SiliconeOchráňte svoje slúchadlá Apple AirPods Pro pomocou štýlového puzdra Liquid Silicone Glossy Printing Logo od Lacoste. Okrem skvelého dizajnu samozrejme puzdro poskytne precíznu ochranu pred nečistotami, prachom a poškriabaním, a tiež ich ochráni aj v prípade pádu. Puzdro je vyrobené priamo na mieru slúchadlám pričom je zachovaná ich funkčnosť vrátane otvárania. Vďaka použitiu prémiového silikónu je puzdro na dotyk zamatovo jemné a zachováva si farebnú stálosť. Navyše odpudzuje mastnotu a nelepia na ňom odtlačky prstov. Puzdro na slúchadlá Lacoste má na boku pripevnenú karabínu na prichytenie k opasku, popruhu batoha, kabelky a pod.Obal na… (alza.sk)

Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED (MHKD3ZM…

Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED (MHKD3ZM/A)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál koža, pevný, MagSafe, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Poistite si bezpečnosť svojho telefónu vďaka krytu na mobil Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím vyhotovením zárukou spoľahlivou zárukou. Materiál je príjemný na dotyk a nebude kĺzať z rúk. Isté je, že pri tomto kryte na mobil Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený kryt s MagSafe (PRODUCT) RED zostane voľný prístup k nabíjaciemu portu a k dalším ovládacím prvkom nutným na pohodlné používanie telefónu. Jeho oceňovanou prednosťou je kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním, ktoré je v stále väčšej miere využívané u mobilných telefónov. Môžete počítať tiež s tým, že podporuje aj… (alza.sk)

Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED …

Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED (MHYE3ZM/A)

Puzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro vreckového typu, materiál koža, ochrana displeja pred poškriabaním a MagSafe, max. výška zariadenia 146,7 mm, max. šírka zariadenia 71,5 mm Tvrdý obal na mobil tvorí spoľahlivú ochranu voči prakticky všetkým ľahším vonkajším poškodeniam. Koža poskytuje krytu na mobil Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED okrem odolnosti aj eleganciu s nádychom luxusu. Vyrába sa tak, aby tiež ochránil displej proti poškrábaniu. Môžete počítať tiež s tým, že podporuje aj MagSafe, ktorou sa dobíjajú telefóny od značky Apple. Kryt na mobil na Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro bude vhodný na ochranu vášho telefónu. Podstatné špecifikácie krytu na mobil Apple iPhone 12 a 12 Pro Kožený návlek s MagSafe (PRODUCT) RED Zabraňuje… (alza.sk)

Lacoste Liquid Silicone Glossy Printing Logo Kryt pre Apple iPhone 13…

Lacoste Liquid Silicone Glossy Printing Logo Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max Red (LCHCP13XSR)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro Max, materiál guma a silikón, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá Elegantné a kvalitne spracované puzdro na mobil Apple iPhoneChráňte svoj telefón Apple iPhone 13 Pro Max pred poškodením pomocou štýlového silikónového puzdra Liquid Silicone Glossy Printing Logo od Lacoste. To vyniká luxusným dizajnovým vypracovaním a poskytne ochranu pred nečistotami, prachom a poškriabaním. Samozrejme váš telefón ochráni aj v prípade pádu. Puzdro na mobil Lacoste je vyrobené priamo na mieru smartfónu Apple iPhone 13 Pro Max, vďaka čomu zostane zachovaná funkčnosť všetkých tlačidiel, konektora aj možnosť bezdrôtového nabíjania. Použitím prémiového silikónu je kryt na dotyk zamatovo jemný, zachováva si farebnú stálosť. Navyše odpudzuje mastnotu a nelepia sa na ňom… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm atlas red…

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm atlas red veľkosť M-L (APW-AWESARL-42)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 42mm, Watch 44mm, Watch 45mm a Watch Ultra 49mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 17,5 do 21 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate o jeho výmene? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Atlas Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Náhradný remienok na hodinky Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide tak o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Kaučukový remienok na hodinky je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLSilikónURČENÝ NAApple Watch 42 / 44 / 45 / 49 mmVEĽKOSŤL (max. dĺžka 21 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm cherry red…

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm cherry red veľkosť S-M (APW-AWESCHRS-42)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 42mm, Watch 44mm, Watch 45mm a Watch Ultra 49mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 16 do 19 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate nad jeho výmenou? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Cherry Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Remienok Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Remienok je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLsilikónURČENÝ PREApple Watch 42/44/45 mmVEĽKOSŤS (max. dĺžka 19 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential vhodný?Silikónový remienok Eternico Essential vo… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm atlas red…

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm atlas red veľkosť S-M (APW-AWESARS-38)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 38mm, Watch 40mm a Watch 41mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 14 do 17,5 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate o jeho výmene? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Atlas Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Náhradný remienok na hodinky Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide tak o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Kaučukový remienok na hodinky je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLSilikónURČENÝ NAApple Watch 38 / 40 / 41 mmVEĽKOSŤS (max. dĺžka 17,5 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential vhodný?Silikónový… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm atlas red…

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm atlas red veľkosť M-L (APW-AWESARL-38)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 38mm, Watch 40mm a Watch 41mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 16 do 20 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate o jeho výmene? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Atlas Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Náhradný remienok na hodinky Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide tak o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Kaučukový remienok na hodinky je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLSilikónURČENÝ NAApple Watch 38 / 40 / 41 mmVEĽKOSŤL (max. dĺžka 20 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential vhodný?Silikónový remienok… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm atlas red…

Eternico Essential pre Apple Watch 42mm / 44mm / 45mm atlas red veľkosť S-M (APW-AWESARS-42)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 42mm, Watch 44mm, Watch 45mm a Watch Ultra 49mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 16 do 19 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate o jeho výmene? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Atlas Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Náhradný remienok na hodinky Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide tak o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Kaučukový remienok na hodinky je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLSilikónURČENÝ NAApple Watch 42 / 44 / 45 / 49 mmVEĽKOSŤS (max. dĺžka 19 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential… (alza.sk)

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm cherry red…

Eternico Essential pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm cherry red veľkosť M-L (APW-AWESCHRL-38)

Remienok na hodinky – pre Apple Watch 38mm, Watch 40mm a Watch 41mm, materiál silikón, na obvod zápästia od 16 do 20 cm, červená farba Elegantný remienokna Apple WatchMá remienok na vašich Apple Watch to najlepšie za sebou a premýšľate o jeho výmene? Stavte na istotu a zvoľte Eternico Essential Cherry Red – štýlový remienok, ktorý opäť rozžiari hodinky novotou. Náhradný remienok na hodinky Eternico Essential je vyrobený z ľahko udržiavateľného silikónu príjemného na dotyk. Ide tak o skvelú voľbu na každodenné nosenie bez ohľadu na to, čo robíte. Kaučukový remienok na hodinky je veľmi ľahký a príjemne sa nosí ako vo voľnom čase, tak aj pri športovaní.MATERIÁLSilikónURČENÝ NAApple Watch 38 / 40 / 41 mmVEĽKOSŤL (max. dĺžka 20 cm)Na aké hodinky je Eternico Essential vhodný?Silikónový remienok… (alza.sk)

nábytok black red white, nábytok red black white, black red white nábytok, red and white nábytok, nábytok red and white, baumax nabytok, najlacnejsie nabytok, jenna nabytok, era nabytok, nabytok maxilou

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť