Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 gold 6902048184107

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 gold 6902048184107. Vyber si, prípadne uprav dotaz Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 gold 6902048184107.

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ovládacím prvkom potrebným na kľudné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold Výborná… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold. Ide o zadný kryt, ktorý je spracovaním a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu krytu je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne prichytený. Podstatné prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold Spoľahlivá ochrana mobilu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a k tlačidlám nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue (6902048184121)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché používanie mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Základné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue Skvelá ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red (6902048184114)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie mobilu. Kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Základné funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red Skutočná ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black (6902048184046)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184169)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a k ostatným tlačidlám nevyhnutným na pohodlné používanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Zaujímavé parametre puzdra na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green (6902048184084)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Isté je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru a ostatným tlačidlám nevyhnutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red (6902048184060)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaniu. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu portu aj ďalším ovládacím prvkom nutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Najdôležitejšie funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184145)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Zásadné vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184176)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru a k ďalším tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Podstatné parametre krytu na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue (6902048184077)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ďalším tlačidlám nutným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Podstatné prednosti puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green (6902048184183)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru aj k tlačidlám nevyhnutným na plynulé používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Dôležité parametre obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu konektoru a ďalším tlačidlám nevyhnutným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné funkcie krytu na mobil… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou ochrany pre Apple iPhone 11. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru aj ďalším tlačidlám nevyhnutným na plynulé využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k napájaciemu portu. Isté je, že zostane voľný prístup ku konektoru na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black Skutočná… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184725)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Isté je, že zostane voľný prístup k nabíjaniu. Isté je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu portu a tlačidlám nutným na pohodlné využívanie vášho telefónu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Zaručená ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow (6902048184701)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Isté je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k portu na nabíjanie aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne držať. Najdôležitejšie funkcie puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver (6902048184718)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že puzdro nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ostatným tlačidlám nevyhnutným na kľudné využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Dôležité prednosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow (6902048184763)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Prirodzené je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na pohodlné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Kľúčové znaky puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver (6902048184770)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k portu na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na plynulé využívanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Zásadné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Kryt na mobil pre Honor 9X Pro, Plast, pevný Chráňte svoj telefón proti poškodeniu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Honor 9X Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Samozrejmé je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na bezstarostné používanie mobilného telefónu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Významné funkcie puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantným dizajnom v zlatej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi Mix 3, Plast, pevný Držte svoj obľúbený telefón Asus Zenfone 3 v úplnom bezpečí od poškodenia tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem.Držte svoj telefón Xiaomi Mix 3 v úplnom bezpečí vďaka tomuto zadnému ochrannému krytu Nillkin Frosted v zlatej farbe. Puzdro Nillkin Frosted pre Xiaomi Mix 3 veľmi dobre padne do ruky a chráni váš mobil pred poškodením tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem. Vďaka svojmu zdrsnenému povrchu z kvalitného materiálu potom zabraňuje náhodnému vykĺznutiu zo spotenej dlane. Jednoduchá konštrukcia puzdra Nillkin Frosted s príjemným dizajnom padne na mieru telefónu Xiaomi Mix 3 a zanecháva prístup ku všetkým portom, tlačidlám aj fotoaparátu. Vďaka širokej palete farieb týchto obalov si navyše ľahko zladíte svoje zariadenie s… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi 9T, Plast, pevný Ochráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Xiaomi Mi9 T. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie a ďalším ovládacím prvkom potrebným na kľudné používanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Dôležité prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Gold …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Gold (6902048195370)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20+, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A51, Plast, pevný, pogumovaný povrch Chráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Samsung Galaxy A51. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Isté je, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a ďalším tlačidlám nevyhnutným na ľahké používanie vášho telefónu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Povrchová úprava zamedzí vypadnutiu z ruky. Zásadné funkcie krytu na… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A71, Plast, pevný, pogumovaný povrch Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy A71. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a k ovládacím prvkom potrebným na jednoduché využívanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne držať. Povrchová úprava zabráni vykĺznutiu z… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vašeočakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Mi9 Lite a zaujme vás elegantným dizajnom v zlatej farbe. Výhodou tohtoochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak,aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu na… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Ultra Gold …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Ultra Gold (6902048195424)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20 Ultra, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold (6902048182424)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy Note10+, Plast, pevný Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy Note 10+. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a k ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na bezstarostné používanie vášho mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold (6902048185524)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro a zaujme vás elegantným dizajnom v čiernej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A40 Gold (6902048177109)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A40 Gold (6902048177109)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A40, Plast, pevný Chráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A40 Gold. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Samsung A40. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu je plast. Plast je populárny pre svoju zvýšenú odolnosť proti strate farieb a celkovému opotrebovaniu. Isté je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Prirodzené je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaniu a ovládacím prvkom nutným na komfortné využívanie vášho mobilu. Kryt je pevný, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Dôležité funkcie obalu na telefón Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A40 Gold Skvelá ochrana telefónu Samsung A40 Pevné telo krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A70 Gold (6902048176539)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A70 Gold (6902048176539)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A70 , Plast, pevný Dodajte svojmu mobilu ochranu, ktorú si zaslúži, pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt na Samsung A70 Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Samsung A70. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Isté je, že zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Isté je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu konektoru aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na bezstarostné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Kľúčové znaky krytu na mobil Nillkin Frosted Zadný Kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný kryt na Xiaomi A3 Gold (6902048182066)

Nillkin Frosted Zadný kryt na Xiaomi A3 Gold (6902048182066)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi A3, TPU, pevný Chráňte svoj telefón pred poškodením s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný kryt na Xiaomi A3 Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Xiaomi Mi A3. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je obľúbené pre svoju vynikajúcu tuhosť, odolnosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že puzdro nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj k ovládacím prvkom potrebným na plynulé používanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Kľúčové funkcie puzdra na mobil Nillkin Frosted Zadný kryt na… (alza.sk)

NILLKIN SUPER FROSTED ZADNY KRYT GOLD PRE SAMSUNG GALAXY S10+

NILLKIN SUPER FROSTED ZADNY KRYT GOLD PRE SAMSUNG GALAXY S10+

ZADNÝ KRYT. Tenký ochranný kryt Nillkin Super Frosted z pevného plastu absorbuje otrasy a chráni zariadenie pred povrchovým poškodením. Plastové púzdra Nillkin zaistí výbornú ochranu vášmu zariadenie pred povrchovým poškodením, (andreashop.sk)

Nillkin Frosted pre Apple iPhone XS Max Gold (6902048163171)

Nillkin Frosted pre Apple iPhone XS Max Gold (6902048163171)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XS Max, Plast, pevný Ochranný kryt Nillkin Frosted v zlatom vyhotovení pre váš iPhone XS Max vás zaujme svojím štýlovým dizajnom a kvalitným vyhotovením. Kryt poskytne zadnej strane a bokom vášho telefónu ochranu pred pádmi, nárazmi, ale aj prachom a iným znečistením. Je dodávaný s ochrannou fóliou na displej. Ďalšou vychytávkou sú protišmykové boky Nillkin Frosted, vďaka ktorým sa vám bude mobil dobre držať v ruke. Samozrejmosťou sú výrezy na všetky potrebné ovládacie prvky, fotoaparát a reproduktory.Vlastnosti ochranného krytu Nillkin Frosted – iPhone XS Max, GoldŠtýlový dizajn a precízne vyhotovenie ochranného krytu Nillkin FrostedOchrana pred znečistením, pádmi, nárazmi a prachomNillkin Frosted poskytne výrezy na všetky konektory, fotoaparát,… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Red (6902048194489)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Red (6902048194489)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A71, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red (6902048182813)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red (6902048182813)

Kryt na mobil pre Honor 9X Pro, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu telefónu za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným vyhotovením a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Honor 9X Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k nabíjaciemu portu. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na pohodlné používanie telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red Skvelá ochrana… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Honor 10 Lite Black (6902048169203)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Honor 10 Lite Black (6902048169203)

Kryt na mobil pre Honor 10 Lite, Plast Držte svoj obľúbený telefón Asus Zenfone 3 v úplnom bezpečí od poškodenia tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem.Držte svoj telefón Honor 10 Lite v úplnom bezpečí vďaka tomuto zadnému ochrannému krytu Nillkin Frosted v čiernej farbe. Puzdro veľmi dobre sadne do ruky a chráni váš mobil pred poškodením tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem. Vďaka svojmu zdrsnenému povrchu z kvalitného materiálu potom zabraňuje náhodnému vykĺznutiu zo spotenej dlane. Jednoduchá konštrukcia puzdra Nillkin Frosted s príjemným dizajnom sadne na mieru telefónu a zanecháva prístup ku všetkým portom, tlačidlám aj fotoaparátu. Vďaka širokej palete farieb týchto obalov si navyše ľahko zladíte svoje zariadenie s oblečením či vašou aktuálnou náladou.Kľúčové vlastnosti… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Red (6902048182011)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Red (6902048182011)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vašeočakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Mi9 Lite a zaujme vás elegantným dizajnom v červenej farbe. Výhodou tohtoochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak,aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Blue (6902048182004)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Blue (6902048182004)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Ochranný kryt Nillkin Frosted Blue zaručí skvelú ochranu mobilnému telefónu Xiaomi Mi9 Lite pred povrchovým poškodením, otrasmi a inými vplyvmi okolitého prostredia. Vyrobený je z pevného plastu, a to priamo na mieru danému telefónu, čo zaistí, že po nasadení presne obopína konštrukciu telefónu. Tenké vyhotovenie nezväčšuje rozmery telefónu a necháva vyniknúť jeho spracovanie. Kryt disponuje protišmykovým povrchom, je odolný proti prachu aj odtlačkom prstov. Vo svojej zadnej hornej časti je vystúpený o 0,2 mm, vďaka čomu chráni aj fotoaparát zariadenia. Kryt je vybavený tiež padnúcimi výrezmi, ktoré umožňujú pohodlný prístup ku konektorom aj optike fotoaparátu. Ochranný kryt Nillkin Frosted tak dokonale… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Blue …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Blue (6902048195394)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20+, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Black …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Black (6902048195356)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20+, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Black …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Black (6902048195455)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20, Plast, pevný, pogumovaný povrch Ochráňte svoj mobil za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou zárukou ochrany pre Samsung Galaxy S20. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že zostane nezakrytý prístup k nabíjaciemu konektoru aj tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie mobilu. Kryt na mobil je pevný, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Pogumovaný povrch zabraňuje vykĺznutiu z dlane. Hlavné prednosti krytu na telefón… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Blue (6902048195493)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Blue (6902048195493)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20, Plast, pevný, pogumovaný povrch Dodajte svojmu telefónu ochranu, ktorú si zaslúži, pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Blue. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným vyhotovením a odolným telom zárukou ochrany pre Samsung Galaxy S20. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmé je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru aj tlačidlám nevyhnutným na bezstarostné využívanie telefónu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Pogumovaná úprava bráni vypadnutiu z dlane. Dôležité vlastnosti obalu… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Blue (6902048194502)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Blue (6902048194502)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A71, Plast, pevný, pogumovaný povrch Poistite si bezpečnosť svojho mobilu pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Blue. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným zhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy A71. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je plast. Plast je jedinečný pre svoju zvýšenú odolnosť proti strate farieb a celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru aj k tlačidlám potrebným na kľudné používanie mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Pogumovaná úprava zabráni vypadnutiu z dlane. Rozhodujúce parametre krytu na… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Black …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Black (6902048194472)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A71, Plast, pevný, pogumovaný povrch Ochráňte váš mobil za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Samsung Galaxy A71. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu portu a k ďalším tlačidlám nevyhnutným na jednoduché využívanie mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne držať. Pogumovaná úprava zabraňuje vykĺznutiu z dlane. Najdôležitejšie… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Blue (6902048189645)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Blue (6902048189645)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A51, Plast, pevný, pogumovaný povrch Chráňte svoj telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy A51. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je známy pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmé je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie a tlačidlám nevyhnutným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobilný telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Pogumovaný povrch zabraňuje… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Red (6902048195363)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Red (6902048195363)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20+, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Red (6902048189621)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Red (6902048189621)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A51, Plast, pevný, pogumovaný povrch Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Red. Ide o zadný kryt, ktorý je kvalitným vyhotovením a odolnosťou zárukou ochrany pre Samsung Galaxy A51. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu a tlačidlám nutným na kľudné využívanie vášho mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne prichytený. Pogumovaný povrch zamedzí vypadnutiu z ruky. Zaujímavé funkcie krytu na mobil Nillkin Frosted Zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Black …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Black (6902048189614)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A51, Plast, pevný, pogumovaný povrch Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy A51. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru aj ďalším ovládacím prvkom nutným na pohodlné používanie mobilu. Kryt na mobil je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Pogumovaný povrch zamedzí vykĺznutiu z rúk. Dôležité… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 9 Black (6902048201873)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 9 Black (6902048201873)

Kryt na mobil pre Xiaomi Redmi 9, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy A21s Golden …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy A21s Golden (6902048201422)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A21s, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Red (6902048168749)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Red (6902048168749)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi Mix 3, Plast, pevný Držte svoj obľúbený telefón Asus Zenfone 3 v úplnom bezpečí od poškodenia tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem.Držte svoj telefón Xiaomi Mix 3 v úplnom bezpečí vďaka tomuto zadnému ochrannému krytu Nillkin Frosted v červenej farbe. Puzdro Nillkin Frosted na Xiaomi Mix 3 veľmi dobre padne do ruky a chráni váš mobil pred poškodením tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem. Vďaka svojmu zdrsnenému povrchu z kvalitného materiálu potom zabraňuje náhodnému vykĺznutiu zo spotenej dlane. Jednoduchá konštrukcia puzdra Nillkin Frosted s príjemným dizajnom padne na mieru telefónu Xiaomi Mix 3 a zanecháva prístup ku všetkým portom, tlačidlám aj fotoaparátu. Vďaka širokej palete farieb týchto obalov si navyše ľahko zladíte svoje… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Red (6902048187023)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Red (6902048187023)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantným dizajnom v červenej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Black (6902048187016)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Black (6902048187016)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantným dizajnom v čiernej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Blue (6902048187047)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Blue (6902048187047)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantným dizajnom v modrej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť