Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 pro max gold 6902048184152

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 pro max gold 6902048184152. Vyber si, prípadne uprav dotaz Nillkin frosted zadny kryt pre apple iphone 11 pro max gold 6902048184152.

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a k tlačidlám nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold. Ide o zadný kryt, ktorý je spracovaním a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu krytu je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne prichytený. Podstatné prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold Spoľahlivá ochrana mobilu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184169)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a k ostatným tlačidlám nevyhnutným na pohodlné používanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Zaujímavé parametre puzdra na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184145)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Zásadné vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184176)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru a k ďalším tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Podstatné parametre krytu na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green (6902048184183)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru aj k tlačidlám nevyhnutným na plynulé používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Dôležité parametre obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ovládacím prvkom potrebným na kľudné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold Výborná… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black (6902048184046)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green (6902048184084)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Isté je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru a ostatným tlačidlám nevyhnutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red (6902048184060)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaniu. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu portu aj ďalším ovládacím prvkom nutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Najdôležitejšie funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue (6902048184077)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ďalším tlačidlám nutným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Podstatné prednosti puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue (6902048184121)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché používanie mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Základné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue Skvelá ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red (6902048184114)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie mobilu. Kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Základné funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red Skutočná ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow (6902048184763)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Prirodzené je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na pohodlné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Kľúčové znaky puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver (6902048184770)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k portu na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na plynulé využívanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Zásadné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184725)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Isté je, že zostane voľný prístup k nabíjaniu. Isté je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu portu a tlačidlám nutným na pohodlné využívanie vášho telefónu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Zaručená ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow (6902048184701)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Isté je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k portu na nabíjanie aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne držať. Najdôležitejšie funkcie puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver (6902048184718)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že puzdro nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ostatným tlačidlám nevyhnutným na kľudné využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Dôležité prednosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184695)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184695)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Ochráňte svoj telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju vynikajúcu tuhosť, odolnosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj k tlačidlám nutným na komfortné využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka čomu je jeho nasadenie naozaj rýchle. Podstatné prednosti puzdra na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny Skvelá ochrana telefónu Apple iPhone 11… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184671)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184671)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone Pro Max 11 tawny. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Nejdůležitější přednosti obalu na mobil Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone Pro Max 11 tawny Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pro Max Pružné tělo… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey (6902048184688)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey (6902048184688)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť, vynikajúcu tuhosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu a ovládacím prvkom potrebným na pohodlné používanie mobilu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, a tak je jeho nasadenie naozaj ľahké. Hlavné parametre puzdra na mobil Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey Skutočná ochrana mobilného… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Kryt na mobil pre Honor 9X Pro, Plast, pevný Chráňte svoj telefón proti poškodeniu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Honor 9X Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Samozrejmé je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na bezstarostné používanie mobilného telefónu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Významné funkcie puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X… (alza.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max čierny

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max čierny

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max čiernyVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartf… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zelený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zelený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zelenýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartf… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max modrý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max modrý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max modrýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartf… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max červený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max červený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro Max červenýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš… (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184275)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Kryt je mäkký, a teda je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Povrchová úprava zabraňuje vypadnutiu z rúk. Podstatné parametre obalu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red Výborná ochrana telefónu Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184251)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte ochranu vášmu mobilu za pomoci ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka tomu je jeho nasadenie naozaj ľahké. Pogumovaná úprava zabraňuje vykĺznutiu z ruky. Podstatné parametre krytu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black Skvelá ochrana mobilného telefónu Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184268)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Ochranný kryt je mäkký, vďaka čomu je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Pogumovaný povrch bráni vykĺznutiu z ruky. Najdôležitejšie parametre puzdra na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue Výborná ochrana mobilu Apple iPhone… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold (6902048185524)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro a zaujme vás elegantným dizajnom v čiernej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu konektoru a ďalším tlačidlám nevyhnutným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné funkcie krytu na mobil… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou ochrany pre Apple iPhone 11. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru aj ďalším tlačidlám nevyhnutným na plynulé využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k napájaciemu portu. Isté je, že zostane voľný prístup ku konektoru na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black Skutočná… (alza.sk)

Nillkin Frosted pre Apple iPhone XS Max Gold (6902048163171)

Nillkin Frosted pre Apple iPhone XS Max Gold (6902048163171)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XS Max, Plast, pevný Ochranný kryt Nillkin Frosted v zlatom vyhotovení pre váš iPhone XS Max vás zaujme svojím štýlovým dizajnom a kvalitným vyhotovením. Kryt poskytne zadnej strane a bokom vášho telefónu ochranu pred pádmi, nárazmi, ale aj prachom a iným znečistením. Je dodávaný s ochrannou fóliou na displej. Ďalšou vychytávkou sú protišmykové boky Nillkin Frosted, vďaka ktorým sa vám bude mobil dobre držať v ruke. Samozrejmosťou sú výrezy na všetky potrebné ovládacie prvky, fotoaparát a reproduktory.Vlastnosti ochranného krytu Nillkin Frosted – iPhone XS Max, GoldŠtýlový dizajn a precízne vyhotovenie ochranného krytu Nillkin FrostedOchrana pred znečistením, pádmi, nárazmi a prachomNillkin Frosted poskytne výrezy na všetky konektory, fotoaparát,… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantným dizajnom v zlatej farbe. Výhodou tohto ochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak, aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi Mix 3, Plast, pevný Držte svoj obľúbený telefón Asus Zenfone 3 v úplnom bezpečí od poškodenia tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem.Držte svoj telefón Xiaomi Mix 3 v úplnom bezpečí vďaka tomuto zadnému ochrannému krytu Nillkin Frosted v zlatej farbe. Puzdro Nillkin Frosted pre Xiaomi Mix 3 veľmi dobre padne do ruky a chráni váš mobil pred poškodením tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem. Vďaka svojmu zdrsnenému povrchu z kvalitného materiálu potom zabraňuje náhodnému vykĺznutiu zo spotenej dlane. Jednoduchá konštrukcia puzdra Nillkin Frosted s príjemným dizajnom padne na mieru telefónu Xiaomi Mix 3 a zanecháva prístup ku všetkým portom, tlačidlám aj fotoaparátu. Vďaka širokej palete farieb týchto obalov si navyše ľahko zladíte svoje zariadenie s… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi 9T, Plast, pevný Ochráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Xiaomi Mi9 T. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie a ďalším ovládacím prvkom potrebným na kľudné používanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Dôležité prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 T… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Gold …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20+ Gold (6902048195370)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20+, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A51, Plast, pevný, pogumovaný povrch Chráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A51 Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Samsung Galaxy A51. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Isté je, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a ďalším tlačidlám nevyhnutným na ľahké používanie vášho telefónu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Povrchová úprava zamedzí vypadnutiu z ruky. Zásadné funkcie krytu na… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy A71, Plast, pevný, pogumovaný povrch Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy A71 Gold. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy A71. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a k ovládacím prvkom potrebným na jednoduché využívanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne držať. Povrchová úprava zabráni vykĺznutiu z… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Ochranný kryt plast, výrezy na konektory a tlačidlá a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je séria špičkových zadných ochranných krytov na inteligentné mobilné telefóny, ktoré splnia všetky vašeočakávania. Model Frosted je určený pre Xiaomi Mi9 Lite a zaujme vás elegantným dizajnom v zlatej farbe. Výhodou tohtoochranného krytu je najmä jeho protišmykové vyhotovenie ako na zadnej, tak aj na bočnej časti. Navrhnutý bol navyše tak,aby čo najlepšie odolával opotrebeniu.Nezostanú na ňom ani odtlačky prstov, ani prach. Kryt na mobil Nillkin Frosted je vyrobený z odolného plastu, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Kryt bol úmyselne vytvorený o 0,2 mm vyšší ako model mobilu preto, aby chránil aj fotoaparát a displej. Samozrejmosťou sú aj úplne presné výrezy pre tlačidlá.Kľúčové vlastnosti krytu na… (alza.sk)

Guess 4G Glitter Circle Zadný Kryt pre iPhone 11 Pro Max White Gold …

Guess 4G Glitter Circle Zadný Kryt pre iPhone 11 Pro Max White Gold (3700740471647)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Ultra Gold …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Samsung Galaxy S20 Ultra Gold (6902048195424)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy S20 Ultra, Plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold (6902048182424)

Kryt na mobil pre Samsung Galaxy Note10+, Plast, pevný Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Samsung Galaxy Note 10+ gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Samsung Galaxy Note 10+. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu a k ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na bezstarostné používanie vášho mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey (6902048184619)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey (6902048184619)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký Dodajte ochranu vášmu telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným zhotovením a odolnou konštrukciou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu konektoru aj k ovládacím prvkom nutným na pohodlné používanie mobilu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka tomu je jeho umiestnenie naozaj rýchle. Najdôležitejšie parametre krytu na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey Praktická ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent …

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent (6902048184626)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký Dodajte svojmu mobilnému telefónu ochranu, ktorú si zaslúži, s pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobil je pružný, a tak je jeho nasadenie bezproblémové. Významné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red (6902048182813)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red (6902048182813)

Kryt na mobil pre Honor 9X Pro, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu telefónu za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným vyhotovením a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Honor 9X Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k nabíjaciemu portu. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na pohodlné používanie telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Honor 9X Pro red Skvelá ochrana… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný kryt na Honor 20 Pro Gold (6902048180697)

Nillkin Frosted Zadný kryt na Honor 20 Pro Gold (6902048180697)

Kryt na mobil pre Honor 20 pro, TPU, pevný Ochráňte váš mobilný telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný kryt na Honor 20 Pro Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Honor 20 Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju vyššiu tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj pri vysokých teplotných výkyvoch. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu. Isté je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu konektoru aj ostatným tlačidlám nutným na ľahké používanie vášho mobilného telefónu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne prichytený. Zásadné prednosti krytu na… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Note 10 Pro Black …

Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Note 10 Pro Black (6902048189300)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi Note 10 Pro, Plast, pevný, pogumovaný povrch Chráňte svoj telefón proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Note 10 Pro Black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Xiaomi Mi Note 10 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Isté je, že zostane voľný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a ďalším ovládacím prvkom potrebným na pohodlné využívanie mobilu. Kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Povrchová úprava bráni vypadnutiu z ruky. Základné parametre puzdra na… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Poco F2 Pro Red (6902048197695)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Poco F2 Pro Red (6902048197695)

Kryt na mobil pre Xiaomi Poco F2 Pro, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Poco F2 Pro White …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Xiaomi Poco F2 Pro White (6902048197701)

Kryt na mobil pre Xiaomi Poco F2 Pro, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro čierny

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro čierny

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro čiernyVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartfón… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zelený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zelený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zelenýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartfó… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro modrý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro modrý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro modrýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartfó… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro červený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro červený

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro červenýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartf… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zlatý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zlatý

NILLKIN FROSTED Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro zlatýVysokokvalitný ochranný obal od spoločnosti NILLKIN, ktorá patrí medzi lídrov v ochrane telefónov vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal ponúka ochranu Vášho smartfónu pred každodenným opotrebovaním, poškriabaním a poškodením pri manipulácii. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jednoducho sa nasadzuje. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Jednofarebný dizajn obalu navyše oživí Váš smartfó… (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184190)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte svojmu mobilu ochranu, ktorú si zaslúži, za pomoci ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Prirodzené je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Kryt je pružný, vďaka čomu je jeho nasadenie veľmi jednoduché. Pogumovaný povrch bráni vykĺznutiu z dlane. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Skvelá ochrana mobilu Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť