Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom vivy, 135364 (beliani_135364)

Produkt Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom vivy, 135364 (beliani_135364) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom vivy, 135364 (beliani_135364) upraviť a produkt hľadať znova.

Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom VIVY, 135364 (beliani_135364)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, s úložným priestorom, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, strieborná a zlatá farba, rozmery 70 × 50 cm (V׊) (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom VIVY, 135364 (beliani_135364) , Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom vivy, 135364 (beliani_135364)

Odkladací stolík so sklenenou doskou Actona Cross

Odkladací stolík so sklenenou doskou Actona Cross
Detail

Praktický spoločník do obývačky aj do spálne? Za nás rozhodne ten od značky Acton, ktorý poslúži ako druhý menší konferenčný stolík pre drobné pohostenie alebo na vystavenie dekorácií. Súčasne je skladný, minimalisticky dizajnovaný a nechýba mu štipka elegancie ♥ (bonami.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík so sklenenou doskou Actona Cross

Biely odkladací stolík so zásuvkou Tomasucci Turneta

Biely odkladací stolík so zásuvkou Tomasucci Turneta
Detail

Tomasucci je taliansky výrobca nábytku a bytových doplnkov, ktoré majú svoj vlastný unikátny štýl. Sú navrhnuté tak, aby dokázali dotvoriť a naplniť každý kút vášho domova. Dizajnéri Tomasucci robia všetko pre to, aby ich dizajn bol elegantný, dekoratívny, a aby dokázal oslniť. A ich výrobky sú jasným dôkazom ich úspechu. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Biely odkladací stolík so zásuvkou Tomasucci Turneta , Odkladací stolík strieborný so sklenenou doskou crystal, 147180 (beliani_147180)

Drevený odkladací stolík so zásuvkou House Nordic Parma

Drevený odkladací stolík so zásuvkou House Nordic Parma
Detail

Severský chlad i nežnosť. Minimalistické tvary, jemná paleta farieb a strohá hravosť. To všetko sa snúbi v nábytku značky House Nordic. Tento kúsok je vyrobený z dreva stromu paulownia. To je odolné voči škodcom a vlhkosti, je ľahké a vyniká slabou horľavosťou. O značke: Značka House Nordic so sídlom v Dánsku sa už viac ako 20 rokov zaoberá distribúciou dizajnového nábytku. Základnými atribútmi sú pre túto značku kvalitný materiál, funkčné spracovanie a moderný čistý scandi štýl. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Drevený odkladací stolík so zásuvkou House Nordic Parma , Odkladací stolík tulip (0000060821)

Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm

Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm
Detail

Dánsky dizajn vyrábaný po celom svete, to je Hübsch v skratke. Ich cieľom je poskytovať ľuďom vysokokvalitné kúsky do interiéru, ktorých každý detail je krásne precízny. Kľúčovým slovom je pre firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi kúskami a prístupom robí šťastnejším celý svet. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm , Odkladací stolík cross (0000066494)

Odkladací stolík strieborný so sklenenou doskou CRYSTAL, 147180 (beliani_147180)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie oceľ, atypické nohy, strieborná farba, rozmery 52 × 40 cm (V׊) (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík strieborný so sklenenou doskou CRYSTAL, 147180 (beliani_147180) , Odkladací stolík boheme (3640)

Odkladací stolík

Odkladací stolík
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie kov, matná povrchová úprava, čierna a hnedá farba, priemer 30 cm, výška 38 cm Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík STARDECO. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na ukladanie drobných vecí. Príručný stolík STARDECO svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti výrobku Odkladací stolík Praktický príručný stolík STARDECO poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie je nadčasové Súčasťou je úložný priestor Výrobným materiálom dosky je drevo Materiál konštrukcie: kov Matná povrchová úprava Odkladaciemu stolíku STARDECO dominuje čierna a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 30 cm a jeho výška má 38 cm Vyhotovenie a vzhľad odkladacieho stolíka tvorí ráz... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík , Mivardi odkladací stolík xl (2000020817464)

Odkladací stolík

Odkladací stolík
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie kov, matná povrchová úprava, čierna a hnedá farba, priemer 36 cm, výška 41 cm Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík STARDECO. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Príručný stolík STARDECO doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti produktu Odkladací stolík Praktický príručný stolík STARDECO vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Disponuje úložným priestorom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevo Materiál konštrukcie: kov Úprava povrchu je matná Odkladaciemu stolíku STARDECO dominuje čierna a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 36 cm a jeho výška má 41 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík , Odkladací stolík scandinavian 55 (3373)

Súprava dvoch zlatých odkladacích stolíkov so zrkadlovou doskou SIERRA, 134166 (beliani_134166)

Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, zlatá farba, rozmery 45 × 50 cm (V׊) (alza.sk)

Podobné produkty ako Súprava dvoch zlatých odkladacích stolíkov so zrkadlovou doskou SIERRA, 134166 (beliani_134166) , Odkladací stolík scandinavian 120 (3375)

Odkládací stolík Nachto, biely

Odkládací stolík Nachto, biely
Detail

Stolík Nachto v kvalitnej replike dreva je univerzálnym kusom nábytku pre každú miestnosť. Nábytok je možné zostaviť rýchlo a ľahko pomocou priloženého montážneho materiálu. Dobré a stabilné spracovanie. (velkykosik.sk)

Podobné produkty ako Odkládací stolík Nachto, biely , Kesper odkladací stolík čierny (24661)

Odkladací stolík Terrence, čierna

Detail

Štýlový kovový stolík s odnímateľnou hornou doskou z MDF v dekore prírodného dreva vám poskytne nielen odkladací priestor, ale aj možnosť pre uloženie drobných vankúšikov, diek a iných doplnkov. (4home.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Terrence, čierna , Odkladací stolík scandinavian 40 (3372)

Odkladací stolík Terrence, biela

Odkladací stolík Terrence, biela
Detail

Štýlový kovový stolík s odnímateľnou hornou doskou z MDF v dekore prírodného dreva vám poskytne nielen odkladací priestor, ale aj možnosť pre uloženie drobných vankúšikov, diek a iných doplnkov. (4home.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Terrence, biela , Kesper odkladací stolík biely (24660)

Odkladací stolík Woodman Brentwood

Odkladací stolík Woodman Brentwood
Detail

Brentwood je štýlový Odkladací stolík so zaujímavo riešeným podnožím. Kolekcia Brentwood sa dá nazvať ako nadčasová klasika, ktorá ani za dvadsať rokov nestratí nič zo svojho jednoducho pôsobivého štýlu. Nábytok je vyrobený z dubového dreva, ktoré pochádza z obnovovaných a certifikovaných lesov určených pre nábytkové spracovanie. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Woodman Brentwood , Odkladací stolík scandinavian 85 (3374)

Odkladací stolík Tulip (0000060821)

Odkladací stolík Tulip (0000060821)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, matná povrchová úprava, biela farba, rozmery 50 × 40 × 35 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík Design Scandinavia. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. Príručný stolík Design Scandinavia svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti produktu Odkladací stolík Tulip Praktický príručný stolík Design Scandinavia vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Obdĺžnikové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Matná povrchová úprava Odkladaciemu stolíku Design Scandinavia dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka zodpovedajú 50 × 40 × 35 cm (v × š × h) Vkusne riešené vyhotovenie odkladacieho stolíka utvára ráz izby Odkladací stolík... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Tulip (0000060821) , Odkladací stolík biely 70x35x55 cm drevotrieska (802120)

Odkladací stolík Cross (0000066494)

Odkladací stolík Cross (0000066494)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, strieborná farba, rozmery 45 × 50 × 50 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík Actona. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. V spodnej časti stolíka sú umiestnené prekrížené nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Príručný stolík Actona bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné vlastnosti produktu Odkladací stolík Cross Praktický príručný stolík Actona vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Štvorcové zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom Zospodu sa nachádzajú prekrížené nožičky na výbornú stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku Actona dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Cross (0000066494) , Odkladací stolík čierny 70x35x55 cm drevotrieska (802121)

Odkladací stolík BOHEME (3640)

Odkladací stolík BOHEME (3640)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, čierna a hnedá farba, priemer 40 cm, výška 40 cm Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík Designlink. Po dizajnovej stránke zaujme jeho škandinávsky štýl. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Zospodu sa nachádzajú 4 klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík Designlink perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Zásadné prednosti produktu Odkladací stolík BOHEME Škandinávsky príručný stolík Designlink poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Súčasťou stolíka sú klasické nožičky na výbornú stabilitu Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík BOHEME (3640) , Odkladací stolík ales, 55 cm, hnedý (sm0242)

DEOKORK Záhradný odkladací stolík BREST

DEOKORK Záhradný odkladací stolík BREST
Detail

Stolík je vyrobený z veľmi kvalitnej exotickej dreviny meranti Táto drevina pochádza z juhovýchodnej Ázie Malý Odkladací stolík, ktorý sa hodí aj do interiérových častí bývania (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Záhradný odkladací stolík BREST , Odkladací stolík einat, 55 cm, zlatý (sm0176)

Odkladací stolík AURA Halmar Biela

Odkladací stolík AURA Halmar Biela
Detail

Praktický Odkladací stolík AURA si Vás získa svojim dizajnom a taktiež úložným priestorom ukrytým pod vekom. Je vyrobený z lakovanej MDF, doska / veko stola je drevené a nohy sú z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Farba:biela mat / čiernasivá mat / čierna Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný. Materiál:lakovaná MDF / drevo / lakovaná oceľ Rozmery:priemer: 38 cmvýška: 45 cm Nosnosť:20 kg Hmotnosť:3,8 kg Dodávané v demonte. (inpostele.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík AURA Halmar Biela , Odkladací stolík tmavé drevo veril, 251862 (beliani_251862)

Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar

Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar
Detail

Štýlový Odkladací stolík BROOKLYN S je vyrobený z laminovanej MDF Fesko v dekore: dub prírodný. Stabilitu zaisťujú Orignální riešené oceľové nohy v čiernej farbe. Stolík BROOKLYN S je možné kombinovať s konferenčným stolíkom BROOKLYN. Farba:dub prírodný / čierna Materiál:laminovaná MDF / lakovaná oceľ Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cm Dodávané v demonte. (inpostele.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar , Odkladací stolík finley, 47 cm, biela/chróm (ha01021)

Bambusový odkladací stolík Wenko Bahari

Bambusový odkladací stolík Wenko Bahari
Detail

V kúpeľni, vedľa postele alebo kresla. Bočný stolík Bahari sa dá v domácnosti použiť na desiatky rôznych spôsobov. Je vyrobený z vysokokvalitného bambusu, ktorý je známy najmä svojou tvrdosťou a odolnosťou. Úložný kôš sa zasa skladá zo 100 % polyesteru. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Bambusový odkladací stolík Wenko Bahari , Odkladací stolík stella, 65 cm, hnedý/čierny (sm0182)

Čierny odkladací stolík Zuiver Cupid

Čierny odkladací stolík Zuiver Cupid
Detail

Stolík od značky Zuiver nie je žiadny hanblivý kúsok nábytku, ale poriadny bojovník s nudou v interiéroch. Jeho skrytá bojová sila sa ukrýva v zaujímavo riešenej doske a v na prvý pohľad krehkých nohách. Či už ho umiestnite do svojej obývacej izby k obľúbenému kreslu alebo z neho urobíte minimalistickú dominantu v spálni, rozhodne neurobíte chybu. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Čierny odkladací stolík Zuiver Cupid , Brüxxi odkladací stolík cala, 46 cm, čierna / zlatá (sp1000850)

Sivý odkladací stolík Leitmotiv Trays

Sivý odkladací stolík Leitmotiv Trays
Detail

V jednoduchosti je krása. V tomto stolíku od značky Leitmotiv sa ukrýva zmysel pre štýl, minimalizmus a veľká dávka praktickosti. Umiestnite ho k pohovke, ku kreslu alebo naň postavte kvetináč so svojou obľúbenou izbou. Využitiu sa medze nekladú. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Sivý odkladací stolík Leitmotiv Trays , Nočný/odkladací stolík seaford, 63 cm, dekor dub (a1002904)

Ružový odkladací stolík Ragaba Entlik

Ružový odkladací stolík Ragaba Entlik
Detail

Značka Ragaba je expertom v navrhovaní nevšedných kúskov, ktoré nie sú príliš výstredné. Ich roztomilá farebná paleta vnesie kus optimizmu do každého interiéru. Ak aj vy máte radi nadsádzku a humor, ale zároveň presadzujete minimalistický štýl bývania v duchu scandi, budú pre vás stolíky od Ragaby tou pravou voľbou ♥ Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 1010-R10B. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Ružový odkladací stolík Ragaba Entlik , Odkladací stolík sivý 70×35×55 cm drevotrieska (802122)

Ílovohnedý odkladací stolík Leitmotiv Trays

Ílovohnedý odkladací stolík Leitmotiv Trays
Detail

V jednoduchosti je krása. V tomto stolíku od značky Leitmotiv sa ukrýva zmysel pre štýl, minimalizmus a veľká dávka praktickosti. Umiestnite ho k pohovke, ku kreslu alebo naň postavte kvetináč so svojou obľúbenou izbou. Využitiu sa medze nekladú. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Ílovohnedý odkladací stolík Leitmotiv Trays , Brüxxi odkladací stolík lile (súprava 2 ks), čierna (sp1000938)

Čierny odkladací stolík sømcasa Dave

Čierny odkladací stolík sømcasa Dave
Detail

Sømcasa je španielska značka pôsobiaca na trhu už od roku 1990, ktorej produkty vynikajú predovšetkým originalitou a kvalitou prevedenia. Nábytok a dekorácie sømcasa sú kombináciou toho najlepšieho, čo ponúka škandinávsky dizajn a štipka južanského temperamentu. Protiklady sa totiž priťahujú a tieto dva aspekty tvoria dokonalý, nadčasovo krásny pár, ktorý váš domov rozžiari a dodá mu na nevšednosti. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Čierny odkladací stolík sømcasa Dave , Odkladací/nočný stolík seaford, 45 cm, dekor dub (a1003020)

Biely odkladací stolík Ragaba Entlik

Biely odkladací stolík Ragaba Entlik
Detail

Značka Ragaba je expertom v navrhovaní nevšedných kúskov, ktoré nie sú príliš výstredné. Ich roztomilá farebná paleta vnesie kus optimizmu do každého interiéru. Ak aj vy máte radi nadsádzku a humor, ale zároveň presadzujete minimalistický štýl bývania v duchu scandi, budú pre vás stolíky od Ragaby tou pravou voľbou ♥ Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom RAL 9016. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Biely odkladací stolík Ragaba Entlik , Odkladací / nočný stolík okrúhly seashell, 40 cm, dub (a1003019)

Keramický odkladací stolík Geese Roma

Keramický odkladací stolík Geese Roma
Detail

Glazúra s jemne sa prelínajúcimi odtieňmi a príjemný oblý tvar. Tento Odkladací stolík z keramiky ozdobí spálňu i obývaciu izbu. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Keramický odkladací stolík Geese Roma , 2-policový odkladací stolík priehľadný 38 cm tvrdené sklo (322787)

Odkladací stolík Essey Illusion Clear

Odkladací stolík Essey Illusion Clear
Detail

Stôl Illusion je v histórii ikonickej dánskej značky braný ako ďalší významný míľnik. Je totiž dizajnovým zhmotnením prostej krásy a plnej funkčnosti, ktoré ocenil celý odborný i laický svet. Pritom za jeho návrhom stál úplne obyčajný moment: "Raz som išiel v Kodani okolo kaviarne. Bolo práve neskoré dopoludnie a obsluha chystala okrúhle stoly na obed. Každý z obrusov bol štvorcový a takmer, len o piaď, sa dotýkal podlahy. Zastavil som a mobilom som si urobil rýchlu fotku. Potom som sa opýtal na jednom workshope, či by šlo niečo podobné vyrobiť z plastu. Odpoveď znela NIE! Nedal som sa a pokračoval som v skúmaní možností. Za niekoľko mesiacov som sa mohol pochváliť prvým prototypom stolíku Illusion, jedinečného príkladu významu symbolického funkcionalizmu, ktorý sa dočkal obrovského záujmu zo strany verejnosti, dizajnérov i zákazníkov." John Brauer je pyšný na svoje dielo a niet sa čomu diviť. Jeho krása totiž očarila úplne každého. Nemohli sme sa dočkať, kedy vám tento legendárny skvost ponúkneme, pretože jeho dizajnová čistota je úplne dychberúca. Upozornenie: stolík k vám domov dorazí obalený zelenou ochrannou fóliou, ktorú je následne potrebné zložiť. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Essey Illusion Clear , Odkladací stolík čierny s vysokým leskom 70x35x55 cm drevotrieska (802127)

Čierny odkladací stolík Actona Seaford

Čierny odkladací stolík Actona Seaford
Detail

Dánska značka Actona v sebe a svojich produktoch severské korene jednoducho neskryje. Minimalistické doplnky v scandi štýle z kvalitných materiálov budú ozdobou každého domova i útulnej kancelárie. ♥ Napríklad tieto jednoduché a roztomilé stolíky sú dokonalým príkladom účelného, ale napriek tomu elegantného dizajnu, ktorý oceníte v akomkoľvek premyslenom interiéri. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Čierny odkladací stolík Actona Seaford , Odkladací stolík čierny 45 × 50 × 45 cm tvrdené sklo (249530)

Odkladací stolík Kare Design Barocco

Odkladací stolík Kare Design Barocco
Detail

Provokácia, originalita, ale aj každodenná inšpirácia. Taký je svet značky Kare Design, ktorá k vám domov prináša nábytok a doplnky s ľahkým nádychom extravagancie. O ZNAČKE Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík Kare Design Barocco , Kaviarenský so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami ramona (beliani_120228)

Odkladací stolík AURA Halmar Biela

Odkladací stolík AURA Halmar Biela
Detail

Praktický Odkladací stolík AURA si Vás získa svojim dizajnom a taktiež úložným priestorom ukrytým pod vekom. Je vyrobený z lakovanej MDF, doska / veko stola je drevené a nohy sú z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Farba:biela mat / čiernasivá mat / čierna Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný. Materiál:lakovaná MDF / drevo / lakovaná oceľ Rozmery:priemer: 38 cmvýška: 45 cm Nosnosť:20 kg Hmotnosť:3,8 kg Dodávané v demonte. (dekorhome.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík AURA Halmar Biela

Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar

Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar
Detail

Štýlový Odkladací stolík BROOKLYN S je vyrobený z laminovanej MDF Fesko v dekore: dub prírodný. Stabilitu zaisťujú Orignální riešené oceľové nohy v čiernej farbe. Stolík BROOKLYN S je možné kombinovať s konferenčným stolíkom BROOKLYN. Farba:dub prírodný / čierna Materiál:laminovaná MDF / lakovaná oceľ Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cm Dodávané v demonte. (dekorhome.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík BROOKLYN S Halmar

Magnet 3Pagen Odkladací stolík "Kruh"

Magnet 3Pagen Odkladací stolík "Kruh"
Detail

V špičkovom dizajne a všestranný - ako konferenčný alebo ako Odkladací stolík! Tento exkluzívny model zaujme svojou extravaganciou a ľahkosťou, ktorá harmonizuje s každým štýlom interiéru. (magnet-3pagen.sk)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Odkladací stolík "Kruh"

Kovový odkladací stolík, čierna, LONIO

Kovový odkladací stolík, čierna, LONIO
Detail

Materiál: kov Farba: čierna Rozmery (ŠxHxV): 40x22x68 cm S uložným priestorom Na terasu, balkón, záhradu Dodávané v monte (temponabytok.sk)

Podobné produkty ako Kovový odkladací stolík, čierna, LONIO

Hnedo-čierny odkladací stolík Dakls

Hnedo-čierny odkladací stolík Dakls
Detail

Farba: čierna, hnedáMateriál: kov, drevoRozmery: 40 x 42 x 40 cm (zoot.sk)

Podobné produkty ako Hnedo-čierny odkladací stolík Dakls

Hnedo-biely odkladací stolík Dakls

Hnedo-biely odkladací stolík Dakls
Detail

Farba: béžová, hnedáMateriál: kov, drevoRozmery: 40 x 42 x 40 cm (zoot.sk)

Podobné produkty ako Hnedo-biely odkladací stolík Dakls

Mivardi Odkladací stolík XL (2000020817464)

Mivardi Odkladací stolík XL (2000020817464)
Detail

Odkladací stolík – pripevnenie k sedačke alebo kresielku, pasuje na nohu alebo adaptér s priemerom 25 alebo 36mm, rozmery: 51×36cm Odkladacie plató Mivardi XL je praktickým doplnkom pre každého rybára. Plató ľahko pripevníte k rybárskemu kresielku a následne vám poslúži na položenie misiek s návnadami a nástrahami. Je pritom kompatibilné s nohou či adaptérom s priemerom 25 a 36 mm. Vďaka odkladaciemu plató Mivardi XL získate priestor na prípravu nástrah. Kľúčové vlastnosti odkladacieho plató Mivardi XLOdkladacie plató vo veľkosti XLUrčené na položenie misiek s návnadami a nástrahamiJednoduché pripevnenie k rybárskemu kresielkuKompatibilný s nohou či adaptérom s priemerom 25 a 36 mmFarebné vyhotovenie: strieborné Rozmery:51 × 36 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Mivardi Odkladací stolík XL (2000020817464)

Sconto Odkladací stolík BRIAN biela

Sconto Odkladací stolík BRIAN biela
Detail

Celokovový stolík BRIAN v originálnom vyhotovení ocenia predovšetkým majitelia menších interiérov. Štýlovo je veľmi ľahko zaraditeľný. Ponúka nevšedný vzhľad, odkladaciu plochu a zároveň môže slúžiť ako kôš na vaše doplnky ako sú vankúšiky, deky, časopisy alebo napríklad knižky. Jeho povrch je v lakovanom vyhotovení. Doska stolíka skvele poslúži aj ako podnos. Ďalšou prednosťou stolíka je jeho nízka hmotnosť, vďaka ktorej je veľmi ľahko premiestniteľný. (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Odkladací stolík BRIAN biela

Sconto Odkladací stolík MAJA biela

Sconto Odkladací stolík MAJA biela
Detail

Moderný Odkladací stolík MAJA bude vhodným doplnkom každej domácnosti. Vďaka minimalistickému dizajnu sa hodí do obývacej izby, predsiene, ale napríklad aj do spálne ako nočný stolík. Drevený laminovaný materiál zaisťuje ľahkú udržovateľnosť. Zásuvka poskytuje dostatočný úložný priestor. Dodávané v demontovanom stave. (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Odkladací stolík MAJA biela

Sconto Odkladací stolík THABA biela

Sconto Odkladací stolík THABA biela
Detail

Jednoduchý Odkladací stolík THABA sa stane praktickým doplnkom každej domácnosti. Doska je vyrobená z laminovaného dreveného materiálu, pre ktorý je typická ľahká udržiavateľnosť a dlhá životnosť. Stabilita je zaistená kovovou a práškovo lakovanou konštrukciou. Odkladací stolík THABA skvele zapadne do obývacej izby či pracovne. (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Odkladací stolík THABA biela

Sconto Odkladací stolík STEN zlatá

Sconto Odkladací stolík STEN zlatá
Detail

Elegantný Odkladací stolík STEN v glamour štýle skvele zdôrazní váš interiér. Hlavná doska s dvoma policami je vyrobená z odolného tvrdeného skla. Maximálnu stabilitu zaisťuje zlatá kovová konštrukcia, ktorá dodá interiéru punc luxusu. Univerzálny stolík STEN vnesie štýl aj iskru do moderne zariadených domácností. (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Odkladací stolík STEN zlatá

Sconto Odkladací stolík CLOCK zlatá

Sconto Odkladací stolík CLOCK zlatá
Detail

Odkladací stolík CLOCK vdýchne interiéru prvky glamour štýlu. Jednoduchý dizajn je tvorený kovovou konštrukciou v zlatej farbe a sklenenou odkladacou doskou, pod ktorou sa nachádza veľký hodinový ciferník. Postavte stolík vedľa svojho kresla, uvarte si kávu, usaďte sa a majte čas pod kontrolou vďaka stolíku CLOCK. Hodiny stolíka poháňa jedna batéria typu AA (nie je súčasťou balenia). (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Odkladací stolík CLOCK zlatá

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 40 (3372)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 40 (3372)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 3 nohy, lesklá povrchová úprava, dekor dreva dub, rozmery 40 × 40 × 40 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík OFdegross. Je veľmi populárny pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Naspodku sa nachádzajú 3 klasické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Príručný stolík OFdegross svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné prednosti výrobku Odkladací stolík SCANDINAVIAN 40 Praktický príručný stolík OFdegross ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Atypické vyhotovenie je nadčasové Zospodu sú umiestnené klasické nožičky na dobrú stabilitu Materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: drevo Povrch je v lesklej úprave Dekor dreva je dub Odkladaciemu stolíku OFdegross dominuje biela a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík SCANDINAVIAN 40 (3372)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 55 (3373)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 55 (3373)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 3 nohy, lesklá povrchová úprava, biela a hnedá farba, rozmery 45 × 55 × 55 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík OFdegross. Je veľmi obľúbený pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zospodu sú umiestnené 3 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík OFdegross perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové prednosti výrobku Odkladací stolík SCANDINAVIAN 55 Praktický príručný stolík OFdegross vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Atypické vyhotovenie má nadčasový vzhľad Naspodku sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: drevo Povrchová... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík SCANDINAVIAN 55 (3373)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 85 (3374)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 85 (3374)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 3 nohy, lesklá povrchová úprava, dekor dreva dub, rozmery 40 × 45 × 85 cm (V׊×H) Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík OFdegross. Je obľúbený pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Naspodku sú umiestnené 3 klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík OFdegross doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti výrobku Odkladací stolík SCANDINAVIAN 85 Praktický príručný stolík OFdegross vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Atypické vyhotovenie má nadčasový vzhľad Naspodku sa nachádzajú klasické nožičky, ktoré sú zárukou cirkulácie vzduchu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: drevo Povrch je v... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík SCANDINAVIAN 85 (3374)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 120 (3375)

Odkladací stolík SCANDINAVIAN 120 (3375)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, 3 nohy, lesklá povrchová úprava, hnedá farba, priemer 50 cm, výška 45 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík OFdegross. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 3 nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Upratovanie tak bude jednoduchšie a navyše bude vzduch pod stolíkom cirkulovať. Príručný stolík OFdegross perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu Odkladací stolík SCANDINAVIAN 120 Praktický príručný stolík OFdegross prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: drevo Povrch je v lesklej úprave Odkladaciemu stolíku OFdegross dominuje hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 60 cm a jeho výška má... (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík SCANDINAVIAN 120 (3375)

Kesper Odkladací stolík biely (24660)

Kesper Odkladací stolík biely (24660)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, rozkladací, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, lesklá povrchová úprava, biela farba, priemer 47 cm, výška 50 cm Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík KESPER. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. V spodnej časti sa nachádzajú 4 klasické nožičky, ktoré sú zárukou výbornej stability. Upratovanie tak bude jednoduchšie a navyše bude vzduch pod stolíkom cirkulovať. Príručný stolík KESPER bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku Kesper Odkladací stolík biely Praktický príručný stolík KESPER poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Naspodku sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne... (alza.sk)

Podobné produkty ako Kesper Odkladací stolík biely (24660)

Kesper Odkladací stolík čierny (24661)

Kesper Odkladací stolík čierny (24661)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, rozkladací, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, lesklá povrchová úprava, čierna farba, priemer 47 cm, výška 50 cm Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík KESPER. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík KESPER perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Hlavné vlastnosti výrobku Kesper Odkladací stolík čierny Praktický príručný stolík KESPER ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Súčasťou sú klasické nožičky na dobrú cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je kov Materiál konštrukcie: kov Úprava povrchu je lesklá... (alza.sk)

Podobné produkty ako Kesper Odkladací stolík čierny (24661)

DEOKORK Záhradný teakový odkladací stolík ALESANDRO

DEOKORK Záhradný teakový odkladací stolík ALESANDRO
Detail

Praktický stolík ALESANDRO vyrobený z kvalitného indonézskeho teaku. Drevený stolík s policami. Vhodný na terasu ako odkladací, ale aj grilovací stolík. Náš záhradný nábytok je určený hlavne na vonkajšie použitie. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Záhradný teakový odkladací stolík ALESANDRO

DEOKORK Kovový odkladací stolík LISABON (antracit)

DEOKORK Kovový odkladací stolík LISABON (antracit)
Detail

Kvalitný moderný design Doplnok k lehátkům Epoxidová úprava proti korózii (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Kovový odkladací stolík LISABON (antracit)
Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom VIVY, 135364 (beliani_135364), Odkladací stolík strieborný so sklenenou doskou CRYSTAL, 147180 (beliani_147180), Odkladací stolík Tulip (0000060821), Odkladací stolík Cross (0000066494), Odkladací stolík BOHEME (3640), Mivardi Odkladací stolík XL (2000020817464), Odkladací stolík SCANDINAVIAN 55 (3373), Odkladací stolík SCANDINAVIAN 120 (3375), Kesper Odkladací stolík čierny (24661), Odkladací stolík SCANDINAVIAN 40 (3372), Kesper Odkladací stolík biely (24660), Odkladací stolík SCANDINAVIAN 85 (3374), Odkladací stolík biely 70x35x55 cm drevotrieska (802120), Odkladací stolík čierny 70x35x55 cm drevotrieska (802121), Odkladací stolík Ales, 55 cm, hnedý (SM0242), Odkladací stolík Einat, 55 cm, zlatý (SM0176), Odkladací stolík tmavé drevo VERIL, 251862 (beliani_251862), Odkladací stolík Finley, 47 cm, biela/chróm (HA01021), Odkladací stolík Stella, 65 cm, hnedý/čierny (SM0182), Brüxxi Odkladací stolík Cala, 46 cm, čierna / zlatá (SP1000850), Nočný/odkladací stolík Seaford, 63 cm, dekor dub (A1002904), Odkladací stolík sivý 70×35×55 cm drevotrieska (802122), Brüxxi Odkladací stolík Lile (Súprava 2 ks), čierna (SP1000938), Odkladací/nočný stolík Seaford, 45 cm, dekor dub (A1003020), Odkladací / nočný stolík okrúhly Seashell, 40 cm, dub (A1003019), 2-policový odkladací stolík priehľadný 38 cm tvrdené sklo (322787), Odkladací stolík čierny s vysokým leskom 70x35x55 cm drevotrieska (802127), Odkladací stolík čierny 45 × 50 × 45 cm tvrdené sklo (249530), Kaviarenský so vzhľadom bieleho mramoru a bielo-zlatými nohami RAMONA (beliani_120228)