Odsťavňovač Beko SJA3209BX

Odsťavňovač Beko SJA3209BX

Odsťavňovač Beko SJA3209BX

Šnekový odšťavovač s výkonom 200 W a rýchlosťou 60 ot./min. Beko SJA3209BX vyniká dotykovým ovládaním, prídavným sitkom pre mrazené ovocie a odpadnínádobou na dužinu. vlastnosti nízkootáčkový odšťavovač Rýchlosť 60 otáčok / min Dotykové podsvietené ovládanie Reverzný chod Prídavné sitko pre mrazené ovocie Odnímateľný šnekový mechanizmus Odpadová nádoba na dužinu Vybrané časti možno umývať v umývačke riadu obsah balenia šneková hriadeľ Sitko pre čerstvé ovocie Sitko pre mrazené ovocie Nádoba na šťavu Odpadová nádoba na dužinu vtláčadlo Stav produktu: Znečistené. Poškriabané. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Bosch MES25C0

Odšťavňovač Bosch MES25C0

Výkonný odšťavovač Bosch MES 25C0 spracuje celé ovocie bez nutnosti ho předkrájet: rýchlo, čisto a ľahko. HLAVNÉ VÝHODY: Výkonný odšťavovač spracuje celé ovocie bez nutnosti ho předkrájet: rýchlo, čisto a ľahko. Extra veľký plniaci otvor pre celé ovocie (napr. Jablká) a zeleninu Mikro sitko z nerezovej ocele pre optimálne odšťavovanie Praktická výpusť s DripStop zabraňuje odkvapkávaniu po extrakcii a zostáva tak vždy čistá Vysoko bezpečný: motor beží len v prípade, že nie je spotrebič v prevádzke a má správne nasadené viečko Praktický s dvomi rýchlosťami pre mäkké a tvrdé ovocie VLASTNOSTI: Veľmi výkonný motor: 700 W XL plniaci otvor pre celé ovocie alebo zeleninu - rýchla a ľahká príprava. nerezový mikrofilter pre lepšiu extrakciu ovocné šťavy Hliníkové rukoväte sa postarajú o to, aby… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Bosch MESM500W

Odšťavňovač Bosch MESM500W

Pomalý odšťavňovač VitaExtract se dvěma filtry pro lahodné ovocné a zeleninové džusy. Barva: bílá / černá Technologie pomalého odšťavňování umožňuje šetrnou extrakci šťávy. Výkonný a robustní 150 W motor nabízí velkou efektivitu a zároveň tichý provoz. Čištění je snadné díky gumové stěrce - pouze nalijte vodu a stěrka očistí stěny nádoby při otáčení. Skvělé výsledky Pomalé odšťavňování (55 ot./min) zachová v surovinách zdravé látky, protože proces lisování je šetrný. Výkonný a robustní 150 W motor nabízí vysokou efektivitu 2 filtry s rozdílnou hrubostí na přípravu zdravých džusů a smoothie Vysoce odolný Tritanový šnek snadno slisuje i tvrdé ovoce a zeleninu, ořechy, nebo mražené ovoce Komfort Univerzální použití pro nejrůznější druhy ovoce a zeleniny Tichý provoz nebude rušit členy… (Hej.sk)

Odšťavňovač Tefal ZE610D38

Odšťavňovač Tefal ZE610D38

Odšťavovač Tefal ZE610D38 Easy Fruit Juicer prichádza s kovovým povrchom a veľkým plniacim otvorom, ktorý vám umožní vkladať ovocie priamo, bez toho aby ste ich museli krájať na malé kúsky. Ergonomická rukoväť so zámkovým systémom ponúka komfortné použitie. Motor s príkonom 800 W a dve rýchlosti umožňujú dosiahnuť optimálne výsledky bez ohľadu na druh použitého ovocia alebo zeleniny. Vďaka nádobe na šťavu s objemom 1,2 la nádobe na dužinu s objemom 2 l si môžete pripraviť veľké množstvo šťavy. vlastnosti: oddeľovač peny uloženie kábla Niektoré časti vhodné do umývačky Príslušenstvo: Nádoba na dužinu Nádoba na šťavu veko piest filter čistiaca kefa Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Bosch MES25A0

Odšťavňovač Bosch MES25A0

Potrebujete odšťavovač, do ktorého môžete vkladať aj celé jablká, bez toho aby ste ich museli vopred krájať na menšie kúsky? Žiadny problém! S prístrojom Bosch MES 20A0, ktorý má extra veľký plniaci otvor pre celé ovocie, nebudete musieť vopred nič pripravovať. VLASTNOSTI: nerezový mikrofilter pre lepšiu extrakciu ovocné šťavy výpust šťavy z nerezovej ocele zaistí dlhú životnosť a hodnotný vzhľad hliníkové rukoväte sa postarajú o to, aby bol odšťavovač pevne a tesne uzavretý Active Motor Management - spotrebič nedá spustiť, pokiaľ nie sú všetky diely správne nasadené; nemôže dôjsť k zraneniu univerzálne použitie pre najrôznejšie druhy ovocia a zeleniny 2 stupne výkonu jednoduché čistenie - všetky časti okrem pohonu vhodné na umývanie v umývačke stabilnosť odšťavovače vďaka gumovým… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Hyundai HYUJE337II

Odšťavňovač Hyundai HYUJE337II

Odšťavovač s motorom s príkonom 400 W zvládne spracovať aj väčšie kusy surovín. Hyndai HYUJE337II disponuje nádobou na džús o objeme 450 ml a nádobou na odpad s objemom 1,3 l. Odšťavovač je schopný regulovať výkon podľa tvrdosti spracovávanej suroviny. vlastnosti: výkonný motor Automatická regulácia výkonu 100% zachovanie vitamínov Integrovaný separátor peny Protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu prístroja na pracovnej ploche Bezpečnostný uzatvárací systém - zabraňuje zopnutie v prípade nesprávneho nastavenia odšťavovača Obsah balenia: telo odšťavovača nerezové sitko Dóza na džús s vekom plastové vtláčadlo Čistiaca kefka - chýba Stav produktu: Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Hyundai JE 337II

Odšťavňovač Hyundai JE 337II

Odšťavovač s motorom s príkonom 400 W zvládne spracovať aj väčšie kusy surovín. Hyndai HYUJE337II disponuje nádobou na džús o objeme 450 ml a nádobou na odpad s objemom 1,3 l. Odšťavovač je schopný regulovať výkon podľa tvrdosti spracovávanej suroviny. VLASTNOSTI: Ak sa chystáte nastoliť zdravý životný štýl celej rodine, vedzte, že odšťavovač Hyundai HYUJE337II je pre vás ten pravý. S výkonným 400W motorom so spätným chodom spracuje veľké množstvo ovocia a zeleniny. Široký plniaci otvor s priemerom 65 mm vám dovolia spracovať aj veľké kusy. Šťava z plodov vyteká do nádoby s objemom 450 ml a odpad sám padá do nádoby s objemom 1,3 l. Odšťavovač je tiež vybavený kvalitným nerezovým sitkom, separátorom peny, zatláčadlom a čistiacim kefkou. Odšťavovač je schopný spracovať mäkké aj tvrdé… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Sage BJE430, nerezová

Odšťavňovač Sage BJE430, nerezová

Odšťavovač ovocie SAGE BJE430 dokáže vďaka správnej technológii prenášať iba 1,8 ° C tepla pri extrakcii. Silný motor a rýchla extrakcie tak zabráni strate veľmi dôležitých živín a minerálov. Disponuje naozaj veľkou nádobou na šťavu o objeme 2 litrov, ktorá vám umožní spracovať veľa veľkých kúskov ovocia. vlastnosti pre ľahkú a rýchlu prípravu čerstvých ovocných a zeleninových štiav Cold Spin Technology zaistí extrakciu šťavy bez straty vitamínov a minerálov mikrositko z nerezovej ocele so špeciálnym v Taliansku vyrobeným mikrofiltrom pre extrakciu o 20% viac minerálov získa až 70% živín z ovocia unikátny široký plniaci otvor pre extra veľké kúsky ovocia otvor umiestnený na stred sitká pre minimalizáciu prenosu tepla a maximálnu výťažnosť šťavy 2 nastavenia rýchlosti (High / Low) všetky… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Philips HR1922/20

Odšťavňovač Philips HR1922/20

Philips HR1922 / 20 Odšťavovač Avance Collection s voľbou hustoty vlákniny. Odstredivý odšťavovač s technológiou Fiberboost a výkonom 1200W. Vďaka tlačidlu na prepínanie hustoty vlákniny možno pripraviť čistý osviežujúci džús alebo džús s až o 50% viac vlákniny. XXL plniaca trubica. Systém QuickClean na čistenie do 1 minúty. Funkcia predčistenie uvoľní všetku nežiaduce dužinu a uľahčí čistenie. Hladké leštené sitko možno umyť jednoducho kuchynskou hubkou. Všetky odnímateľné časti možno umývať v umývačke. Vždy čistá kuchynská linka vďaka výlevke sa zastavením odkvapkávaniu Dripstop. Nový tichší motor. Obsahuje nádobu na džús a knihu receptov - chýba. VLASTNOSTI: Vyberte si konzistenciu šťavy podľa svojho vkusu Technológia FiberBoost s 50% viac vlákniny Čistenie zaberie vďaka technológii… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - modrý CURVER

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - modrý CURVER

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - modrý CURVER z kategórie Dom a bývanie | Do kuchyne | Kuchynský riad | Ostatný riad kúpite na Kokiskashop.sk za 4.49 €. Plastový odšťavňovač z řady Essentials - která se pyšní jednoduchým praktickým designem a zajímavou barevnou škálou. Technické údaje: rozměry: 16x32x16 cm materiál: plast barva: modrá výrobce: Curver Obsah balení: 1x plastový odšťavňovač (Kokiskashop.sk)

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - fialová CURVER

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - fialová CURVER

Odšťavňovač ESSENTIALS CITRUS - fialová CURVER z kategórie Dom a bývanie | Do kuchyne | Kuchynský riad | Ostatný riad kúpite na Kokiskashop.sk za 4.49 €. Plastový odšťavňovač z řady Essentials - která se pyšní jednoduchým praktickým designem a zajímavou barevnou škálou. Technické údaje: rozměry: 16 x 32 x 16 cm materiál: plast barva: fialová výrobce: Curver Obsah balení: 1x plastový odšťavňovač (Kokiskashop.sk)

Odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22 šnekový

Odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22 šnekový

Nízkootáčkový šnekový odšťavovač Scarlett SC-JE50S22. Tento jedinečný spôsob spracovania, vysoko účinný a súčasne aj maximálne šetrný k spracovávanému ovocí a zelenine umožňuje získať maximum vitamínov, antioxidantov a živín aj prirodzené chute čerstvého ovocia a zeleniny. Vychutnajte si čerstvejšie, chutnejšie a plnohodnotnejší šťavu každý deň. výhody Najnovšia generácia šnekového odšťavovača je založená na revolučnej technológii šnekového lisu na ovocie a zeleninu Na rozdiel od bežných odšťavovačov ovocie a zeleninu neodstreďuje, ale pomaly lisuje Jedná sa o novú generáciou odšťavovačov zachovávajúce v šťave viac vitamínov a antioxidantov Vychutnajte si čerstvejšie, chutnejšie a plnohodnotnejší šťavu každý deň Spracuje tak nielen všetky druhy ovocia a zeleniny, ale napr. Aj orechy a… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Concept LO 7111, černý

Odšťavňovač Concept LO 7111, černý

Poháre zdravie každý deň Spoznajte na vlastnej koži lepšiu chuť a oveľa viac sviežosti ovocných a zeleninových štiav. Lis využíva princíp dvojfázového odšťavovania. V prvej fáze sú suroviny drvené a následné lisovanie odpadového materiálu vo fáze druhej maximalizuje efekt odšťaví. So zvyšným, takmer suchým odpadom si tiež nemusíte robiť starosť. Využijete ho napríklad do fašírok, muffinov alebo müsli tyčiniek. vitamínová bomba Pripravte si svoju obľúbenú ovocnú šťavu bez konzervantov, kedykoľvek Vás to napadne! Prekvapí Vás veľmi tichý chod prístroja. Oproti bežným odšťavovačom sa Vám nestane, že vyženiete manžela do krčmy na futbal, či prebudíte svoju ratolesť. Jednoducho odšťavujte kedykoľvek a užívajte si porciu zdravia v každom dúšku! Ani kvapka nazmar! Praktický ANTI DRIP Vám umožní… (Rozbalene.sk)

Šnekový odšťavňovač Rohnson R-458

Šnekový odšťavňovač Rohnson R-458

Nízkootáčkový šnekový odšťavovač R-458 fresh Max2 s dvojfázovým odšťavovaním, magnetickým bezpečnostným spínačom, veľkým plniacim otvorom pre ľahkú a rýchlu extrakciu a technológií lisovanie za studena pri nízkych otáčkach. Užite si maximálne množstvo vitamínov, živín, chuti a čerstvej šťavy. VLASTNOSTI: Výkonný indukčný AC motor Funkcia spätného chodu Magnetický bezpečnostný spínač Veľký plniaci otvor pre ľahkú a rýchlu extrakciu Technológia lisovanie za studena Vysoko odolný lisovacie šnek Maximálne množstvo vitamínov, živín, chuti a čerstvej šťavy Spracuje všetky druhy zeleniny, ovocia, výhonky a sójové bôby Dvojfázové odšťavovanie - v prvej fáze sa šťava získava pomocou drvenie a pred tým než je vláknina vytlačená, zvyšok odpadu sa ďalej lisuje, tým sa docieli väčšieho výnosu - na… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač ETA Fresher 0032 90000

Odšťavňovač ETA Fresher 0032 90000

Nerezový odšťavovač 0032 90000 Fresher vám zaistí čerstvú šťavu z ovocia a zeleniny plnú vitamínov. Vďaka širokému plniacemu otvoru doň môžete vkladať veľké kusy ovocia alebo zeleniny a to dokonca aj celé jablká. VLASTNOSTI: výkonný motor so spätnou väzbou automaticky reguluje výkon motora podľa momentálneho zaťaženia plynulá regulácia otáčok užívateľom pomocou veľkého tlačidla pre optimálnu odšťavovanie rôznych druhov ovocia a zeleniny široký plniaci otvor umožňuje vkladať veľké kusy možnosť vkladania veľkých kusov ovocia alebo zeleniny (napr. celé jablká) veľmi účinné nerezové odšťavovacej mikrositko chráni, aby sa do šťavy nedostali žiadne nečistoty možno mať v umývačke - mimo podstavca s motorom na hrubé nečistoty slúži priložený kefka jednoduchá manipulácia pri zostavovaní… (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Kitchen Artist 3v1 MEN321

Odšťavňovač Kitchen Artist 3v1 MEN321

Praktický manuálny lis na citrusy 3v1 je vhodný na lisovanie, pasírovanie ovocia a mixovanie vylisované šťavy. Tento skvelý pomocník je určený pre jednoduchú výrobu nápoja v jednej nádobe. VLASTNOSTI: odšťavovač na citrusové plody otočením premeníte na pasírovač pasírovač je ideálna pre vylepšenie nápoje treba malinami alebo jakhodami, banánom, zrelú mäkkou hruškou následne fľašu zavíčkujeme viečkom a môžete si svoj nápoj vypiť kedy chcete nádoba je vybavená odmerkou Stav produktu: Znečistené. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač ETA Fruto 2032 90000

Odšťavňovač ETA Fruto 2032 90000

Odšťavovač s veľkou nádobou na džús a nerezovým sitkom pre 100% zachovanie vitamínov. Eta Fruto 2032 90000 je ideálny pre odšťavovanie ovocia a zeleniny. Zaujme veľkým 75mm plniacim otvorom, ktorý umožňuje vkladať veľké kusy surovín. vlastnosti nerezové sitko 2 rýchlostné stupne 100% zachovanie vitamínov Zátka s funkciou DripStop zabraňuje odkvapkávaniu Bezpečnostná poistka proti zlému zostavení Protišmykové nôžky zaisťujúce stabilitu Kompletne rozoberateľný mechanizmus - jednoduchá údržba Veľký plniaci otvor (75 mm) pre veľké kusy ovocia a zeleniny Príslušenstvo vtláčadlo Čistiaca kefka Nádoba na odpad - 2,5 l Džbán na džús - 1,2 l Stav produktu: Poškrabaniu. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Gorenje JC 805 E II

Odšťavňovač Gorenje JC 805 E II

Kúpte si výkonný odšťavovač Gorenje JC 805 E II v elegantnom nerezovom prevedení, ktorý je vybavený extra veľkým plním otvorom a vy tak môžete pohodlne spracovať aj veľké kusy ovocia. K dispozícii máte niekoľko rýchlosťou nastavenia a ďalšie komfortné výbavu pre kvalitné a expresné prípravu zdravé desiate či raňajky plné vitamínov. vlastnosti: XXL otvor pre dávkovanie (dávkovanie celého ovocia) bezpečnostný zámok pogumované protišmykové nôžky príslušenstvo vhodné do umývačky Obsah balenia: špeciálny mikrofilter pre dokonalú filtráciu kefa pre jednoduché čistenie Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač ORAVA OS-108 na citrusy

Odšťavňovač ORAVA OS-108 na citrusy

Kvalitní Odšťavňovač ORAVA OS-108 na citrusy z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Lisy a odšťavovače. (Esat.sk)

BEPER 90421 odšťavňovač Slow juicer (150W)

BEPER 90421 odšťavňovač Slow juicer (150W)

Beper 90421 patrí do kategórie nízkootáčkových odšťavovačov (70 ot./min), ktoré neprodukujú teplo a nevháňajú do šťavy nadmerné množstvo vzduchu. Vďaka šetrnému spracovaniu dajú tzv. Živú šťavu plnú vitamínov, enzýmov a minerálnych látok. Lisujú šťavu výraznejšej chuti, ktorá môže obsahovať drobné kúsky vlákniny. vlastnosti: vysoká výťažnosť nízke otáčky tichý chod Lisovanie za studena uzatvárateľná zátka Telo a sitko z nerezu Rozoberateľný pre jednoduché čistenie Spätný chod pre čistenie odšťavovača Lisovanie pri nízkej rýchlosti zabraňuje znehodnoteniu ovocných enzýmov - šťava si uchováva všetky svoje živiny Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Odšťavňovač Fagor LC 150, černo-stříbrný

Odšťavňovač Fagor LC 150, černo-stříbrný

Šnekový odšťavovač LC-150 kvalitné značky Fagor, so systémom pomalé extrakcie bez použitia tepla, trenie či odstredivej sily. Vďaka tomu vyťaží maximum výživných látok s ovocia a zeleniny. Príkon odšťavovača v atraktívnom a zároveň praktickom nerezovo-čiernom designu je 150 W. VLASTNOSTI: Systém pomalé extrakcie (70 - 80 rpm) bez použitia tepla, trenie, alebo odstredivej sily Vyťaží maximum výživných látok, vitamínov, antioxidantov, chuti, farby a šťavy z akéhokoľvek ovocia, zeleniny alebo sójových bôbov tichý chod Rýchle s ľahké čistenie Systém kontinuálne extrakcie, možno odšťavovať až 30 minút Systém ochrany proti prehrievaniu: v prípade prehriatia sa sám vypne a následne znovu zapne Nástavec pre výrobu sorbetu Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom… (Rozbalene.sk)

Philips HR1945/80 Šnekový Odšťavňovač Avance Collection

Philips HR1945/80 Šnekový Odšťavňovač Avance Collection

Šnekový odšťavovač PHILIPS HR1945 / 80 Avance Collection s technológiou MicroMasticating. Odšťaví až 90% z objemu ovocia. Unikátna technológia rýchleho čistenia QuickClean pre jednoduché čistenie za 1 minútu. Vhodné pre mäkké ovocie, tvrdú zeleninu, listovú zeleninu a oriešky. Funkcia predčistenie PreClean umožňuje získať aj poslednú kvapku šťavy. Tlačidlo Dripstop zabraňuje odkvapkávaniu. Unikátny tenký dizajn, jednoducho rozložiteľný. Obsahuje: džbán a knihu s 20 receptami. Všetky odnímateľné časti možno umývať v umývačke. Technológia MicroMasticating extrahuje až 90% * z objemu ovocia V ovocí a zelenine sú tisíce buniek obsahujúcich šťavu, vitamíny a ďalšie dôležité živiny. Inovatívna technológia MicroMasticating spoločnosti Philips vytláčať z buniek vašich obľúbených surovín maximum… (Rozbalene.sk)

Domoclip DOP102 - Odšťavňovač nerezový, 2 x 1l nádoba, 400W

Domoclip DOP102 - Odšťavňovač nerezový, 2 x 1l nádoba, 400W

Dizajnový nerezový odšťavovač pre prípravu lahodného džúsu a ovocných štiav v priebehu niekoľkých sekúnd. Doprajte si poctivú šťavu z čerstvého ovocia bez pridania cukru a chemickým prísad. Jednotlivé diely potom môžete umývať v umývačke. Dizajnový odšťavovač v nerezovom plášti Systém pozvoľného odšťavovanie pre zachovanie nutričných hodnôt surovín nerezové ostrie nerezové sito Transparentné plášť odšťavňovacího mechanizmu ľahko rozoberateľné Jednoduché čistenie a údržba Jednotlivé diely možno umývať v umývačke protišmykové podložky Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Gastroback 40125-Vital Odšťavňovač, LCD displej, 800W, 10.000 ot/min.

Gastroback 40125-Vital Odšťavňovač, LCD displej, 800W, 10.000 ot/min.

Gastroback 40125 výkonný digitálny vital odšťavovač, poctivá ovocná šťava bez konzervantov a umelých dochucovadiel, vďaka veľkému vstupnému otvoru môžete spracovávať celé kusy ovocia a behom krátkej chvíle si dopriať čerstvú ovoucnou šťavu. vlastnosti: Vyrobí šťavu z celých jabĺk, mrkvou a iných plodov počas krátkej chvíle. Zobrazenie času. Nerezové mikro sito pre najjemnejšie šťavy. Nádoba na buničinu. Príslušenstvo je možné umývať v umývačke. LCD displej s nastavením 5 rýchlostí Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnou zárukou v rozbalenom, alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

BEKO BCHA275E2S

BEKO BCHA275E2S

Vstavaná chladnička – kombinovaná, 178cm, A+, objem chladničky/mrazničky 186/69l, hlučnosť 40dB, mraziaca kapacita 4kg/24h, Semi No Frost, LED osvetlenie, Systém Active Fresh Blue Light, klzné pánty, Quick Freeze, možnosť otočenia dverí, farba biela, 178.1×54×54.5cm Vybavte vašu domácnosť touto skvelou chladničkou BCHA275E2S od spoločnosti BEKO, ktorá poteší všetkých priaznivcov vstavaných spotrebičov. Vďaka možnosti zabudovania do nábytku chladnička BEKO perfektne splynie s vašou kuchyňou. Ide o klasickú kombinovanú chladničku s oddelenou mrazničkou. Chladnička patrí do triedy A+ a pri prípadnej poruche je schopná uchovať potraviny až 13 hodín. Chladnička poskytuje oddelené priestory pre chladenie (186 l) a mrazenie (69 l). Kľúčové vlastnosti chladničky s mrazničkou BEKO… (Alza.sk)

BEKO RCNA366E40LZXR (7522720002)

BEKO RCNA366E40LZXR (7522720002)

Chladnička s mrazničkou – NeoFrost EVO chladnička, 185cm výška, A+++, Dark Inox, EverFresh+ zóna, FreshGuard UV filter, Active Fresh Blue light, SmoothFit pánty bez nabiehania, PowerLED osvetlenie, antikorový držiak fliaš, LCD displej, ProSmart invertorový kompresor, objem 215/109l, mraziaca kapacita 6kg/24h, akumulačná doba 33h, hlučnosť 37dB Kombinovaná chladnička s veľkým objemom chladiacej aj mraziacej časti ponúka dostatok priestoru na policiach z tvrdeného skla a ďalších zásuvkách. Vďaka antibakteriálnemu tesnenie skladujete svoje potraviny v bezpečnej vzdialenosti od nežiaducich mikroorganizmov.Moderná kombinovaná chladnička Beko RCNA366E40LZXR sa chváli veľmi tichým chodom okolo 37 dB, takže ju môžete mať pokojne v kuchyni, ktorá je spojená s obývacou izbou a ani o nej nebudete… (Alza.sk)

BEKO HILG64220S (7763586722)

BEKO HILG64220S (7763586722)

Varná doska – plynová 60cm, vyhotovenie plyn na skle Plynová varná doska BEKO HILG64220S v elegantnom vyhotovení typu plyn na skle bude skvelým variantom, ak vám pri varení nevyhovuje indukcia. Štyri horáky s integrovaným zapaľovaním vám poskytnú dostatočný priestor na prípravu lahodných pokrmov. Varná doska je vybavená inteligentnou poistkou, ktorá v prípade zhasnutia plameňa zastaví prívod plynu do varnej dosky a zamedzí tak jeho úniku. Plynová varná doska BEKO zaujme predovšetkým svojím minimalistickým vzhľadom vo vyhotovení čierneho skla a veľmi jednoduchým ovládaním, ktoré ocení každá gazdinka.Plynová varná doska BEKO HILG64220S a jej vlastnostiVarná doska BEKO typu plyn na skleIdeálna voľba pre dokonalú prípravu pokrmovOvládanie pomocou otočných koliesok v dolnej častiVrátane… (Alza.sk)

BEKO DIN28423 (7656453977)

BEKO DIN28423 (7656453977)

Vstavaná umývačka riadu – vstavaná, plne integrovaná, 14 súprav riadu, A++, 8+1 programov, 6 teplôt, program Quick&Shine, funkcia 1/2 náplň, Fast+ skrátenie programov, tablety All in one, výškovo nastaviteľný kôš Acrobat, príborová priehradka, AquaSafe+, LED signalizácia prevádzky na podlahu, odložený štart 0.5-24hod. Ako sa rýchlo a bez práce zbaviť špinavého riadu? Stačí k tomu umývačka BEKO DIN28423, ktorá naraz zvládne umyť až 14 súprav riadu. Je veľmi tichá vďaka invertorovému motoru s vysokou životnosťou. Umývačka ponúka 9 programov. Energetická trieda A++ šetrí životné prostredie aj vašu peňaženku. Je vhodná do priestorov s rozmermi 87 × 60 × 57 cm. Umývačka BEKO DIN28423 s LCD displejom a senzorom čistoty vody sa stane nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti.Kľúčové… (Alza.sk)

Beko DSA 28020

Beko DSA 28020

kombinácia s mraznickou **** hore, aut. odmrazovanie chladnicky, sklen. police, nastavitelné otváranie dverí, nastav. nožicky, biela, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko WSA 29000

Beko WSA 29000

chladiaca vitrína, priehladné dvierka, drôtené police, nastavitelné otácanie dverí, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko WSA 24000

Beko WSA 24000

chladiaca vitrína, priehladné dvierka, drôtené police, nastavitelné otácanie dverí, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko WSA 14000

Beko WSA 14000

chladiaca vitrína, priehladné dvierka, drôtené police, nastavitelné otácanie dverí, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko TSE 1402

Beko TSE 1402

automatické odmrazovanie chladnicky, R600a, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, sklenené police (E-spotrebice.sk)

Beko TSE 1283

Beko TSE 1283

automatické odmrazovanie chladnicky, R600a, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, sklenené police (E-spotrebice.sk)

Beko TSE 1262

Beko TSE 1262

automatické odmrazovanie chladnicky, R600a, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, sklenené police (E-spotrebice.sk)

Beko FSA 21320

Beko FSA 21320

skrinová ****, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko FSE 1073

Beko FSE 1073

skrinová ****, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko FSE 1072

Beko FSE 1072

skrinová ****, nastavitelné dvierka, nastavitelné nožicky, R600a (E-spotrebice.sk)

Beko HSA 37530

Beko HSA 37530

truhlicová ****, indikátor zapnutia, nastavitelné nožicky, R600a, drôtené košíky, uzamykatelné veko, osvetlenie vnútra, 4 kolieska (E-spotrebice.sk)

Beko HSA 29530

Beko HSA 29530

truhlicová ****, indikátor zapnutia, nastavitelné nožicky, R600a, drôtené košíky, uzamykatelné veko, osvetlenie vnútra, 4 kolieska (E-spotrebice.sk)

Beko HSA 13520

Beko HSA 13520

truhlicová ****, indikátor zapnutia, nastavitelné nožicky, R600a, drôtený košík, uzamykatelné veko, osvetlenie vnútra (E-spotrebice.sk)

Beko BU 1201

Beko BU 1201

zásuvková mraznicka ****; elektronické ovládanie; R600a; 2 zásuvky + 1 výklopná priehradka (E-spotrebice.sk)

Beko BU 1101

Beko BU 1101

monoklimatická pod pracovnú dosku; 3 sklenené police; skrytá zásuvka na zeleninu; nast. otváranie dverí; R600a; , náhrada BU1100HCA (E-spotrebice.sk)

Beko HSA 47520

Beko HSA 47520

Truhlicová mraznička v bielom prevedení s uzamykateľným vekom. Čistý objem mrazničky 451 l.andnbsp; (E-spotrebice.sk)

Beko DIS 29020

Beko DIS 29020

LCD 2-riadkový displej; Waterstop; auto All in 1; tepl. m. 70//65/60/50/40/35°C; onesk. Štart1/2-24; 1/2 náplň; plne integrovateľná, ProSmart motor; svetelný lúč na podlahu (E-spotrebice.sk)

Beko MGC 20100 S

Beko MGC 20100 S

strieborná farba, mechanické ovládanie, dutina - smalt, časovač do 30 min., osvetlenie vnútra (E-spotrebice.sk)

Beko DIN 26421

Beko DIN 26421

LCD 2-riadkový displej; Waterstop; auto All in 1; tepl. 70/65/60/50/40/35°C; onesk. štart 1/2-24h; 1/2 náplň; ProSmart invertorový motor, svetelný lúč na podlahu, samonastavovacia pánty (E-spotrebice.sk)

Beko HS 221520

Beko HS 221520

truhlicová ****, indikátor zapnutia, nastaviteľné nožičky, R600a, antibakteriálny drôtený košík (E-spotrebice.sk)

Beko WMI 71242

Beko WMI 71242

elektronická, mini LCD displej, kontrola vyváženosti, ball system, automatické prispôsobenie množstva vody, poniklované ohrevné teleso s až 100-násobnou životnosťou, Daily Xpress, Tmavé oblečenie, Samočistenie (E-spotrebice.sk)

Beko SSA 25020

Beko SSA 25020

automatické odmrazovanie chladničky, R600a, nastaviteľné dvierka, nastaviteľné nožičky, sklenené police, mraziaci box ****; antibakteriálne tesnenie (E-spotrebice.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť