Pansky pleteny sveter 2 farby farba svetlo seda velkost m

Pánska textilná bunda W-TEC Patriot Farba šedá, Veľkosť M

Pánska textilná bunda W-TEC Patriot Farba šedá, Veľkosť M

Pánská textilní bunda W-TEC Patriot vás určitě na první pohled překvapí svým designem. Byť se technicky jedná o klasickou polyesterovou bundu pro motorkáře, svým stylem a vzhledem skvěle imituje image kožených bund s nášivkami. A oproti kůži navíc přináší několik výhod: je lehčí, je možno jí prát, nevyžaduje prakticky žádnou další údržbu, jako je například voskování, a v neposlední řadě je také mnohem levnější. Stylový vzhled bunda kombinuje s komfortem i vysokým stupněm bezpečnosti. Při jízdě vás ochrání vnitřní certifikované protektory na ramenou i loktech. Veškeré chrániče lze ovšem vyjmout, a pak můžete bundu W-TEC Patriot použít i jako každodenní oblečení. Ergonomický střih bundy zaručuje komfort v jakékoliv jízdní pozici. Navíc díky nastavitelným popruhům v pase a zipům na koncích… (efitness.sk)

Pánske moto jeansy W-TEC Kancelor Farba šedá, Veľkosť M

Pánske moto jeansy W-TEC Kancelor Farba šedá, Veľkosť M

Pánské moto džíny W-TEC Kancelor na první pohled vůbec nerozeznáte od klasických civilních džín - a to je dobrá věc! Pokud totiž odejmete chrániče, které zde slouží pro bezpečnost při jízdě, můžete je používat jako klasické kalhoty, aniž by si někdo všiml, že na sobě máte motorkářské oblečení. A samozřejmě i při jejich použití na motocyklu budete vypadat hodně stylově! Jedná se o certifikované chrániče s vyšší úrovní ochrany - level 2, takže na vaše projížďky můžete vyrazit opravdu s jistotou. A pro maximální ochranu jeansy ještě disponují vyztužením z aramidového vlákna. Aramidový materiál je velmi tuhý a chrání látku proti oděrům a prodření. Pro zvýšení pohodlí i vzdušnosti jsou kalhoty vybaveny příjemnou vnitřní mesh síťovinou. Velké množství kapes je možno využít jako praktický úložný… (efitness.sk)

Pánske moto jeansy W-TEC Komaford Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Pánske moto jeansy W-TEC Komaford Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Pánské moto džíny W-TEC Komaford na první pohled vůbec nerozeznáte od klasických civilních džín - a to je dobrá věc! Pokud totiž odejmete chrániče, které zde slouží pro bezpečnost při jízdě, můžete je používat jako klasické kalhoty, aniž by si někdo všiml, že na sobě máte motorkářské oblečení. A samozřejmě i při jejich použití na motocyklu budete vypadat hodně stylově! Jedná se o certifikované chrániče s vyšší úrovní ochrany - level 2, takže na vaše projížďky můžete vyrazit opravdu s jistotou. A pro maximální ochranu jeansy ještě disponují vyztužením z aramidového vlákna. Aramidový materiál je velmi tuhý a chrání látku proti oděrům a prodření. Pro zvýšení pohodlí i vzdušnosti jsou kalhoty vybaveny příjemnou vnitřní mesh síťovinou. Velké množství kapes je možno využít jako praktický úložný… (efitness.sk)

Pánska moto bunda W-TEC Briesau NF-2112 Farba šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Briesau NF-2112 Farba šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Briesau je bunda z príjemného a funkčného softshellového materiálu. Na strategických miestach je však tvorená odolnými polyesterovými tkaninami MAXDURA a Dublan. Certifikované chrániče na lakťoch, ramenách a chrbte potom zaručujú jazdcovi bezpečnú jazdu. Chrániče sú odnímateľné a rovnako tak aj zateplená podšívka. Na chrbte a bruchu navyše bunda disponuje uzatvárateľnými ventilačnými otvormi, takže ju možno použiť aj za teplejších dní. Z hľadiska praktickosti poteší prítomnosť 5 ergonomicky rozmiestnených vreciek pre rôzne vybavenie aj drobnosti. Funkčnosť bundy dopĺňa možnosť doupraviť jej veľkosť v oblastiach bokov a na rukávoch. Vysoký stupeň komfortu je podporený elastickými panelmi pre voľnejší pohyb a pohodlnými zakončeniami goliera a rukávov z neoprénu,… (efitness.sk)

Pánska moto bunda W-TEC Burdys GS-1613 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Burdys GS-1613 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Burdys ponúka spojenie funkčných a bezpečnostných prvkov. Vyberateľné certifikované chrániče sú umiestnené na všetkých kritických dopadových miestach - v oblasti ramien, lakťov a chrbta. Chráni jazdca pred pádmi a zmierňuje jeho prípadné zranenia. Bezpečnosť je navyše podporená reflexnými prvkami, ktoré zvyšujú viditeľnosť jazdca pri zhoršených svetelných podmienkach. Súčasťou bundy je komfortná vnútorná odnímateľná podšívka, ktorá zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu počas chladnejších dní. Pánska moto bunda W-TEC Burdys poskytuje maximálnu ochranu a pohodlie aj v najnáročnejších klimatických podmienkach. Vďaka sťahovacím popruhom na rukách a v páse možno veľkosť upraviť presne podľa Vašej anatómie tela. Bunda perfektne sedí a navyše umožňuje spojenie s moto… (efitness.sk)

Pánska kožená moto bunda W-TEC Antique Cracker Farba hnedo-šedá,…

Pánska kožená moto bunda W-TEC Antique Cracker Farba hnedo-šedá, Veľkosť M

Kožená moto bunda W-TEC Antique Cracker je skvelou kombináciou štýlového vzhľadu s komfortom i vysokým stupňom bezpečnosti. Pri jazde Vás ochránia vnútorné gumové protektory s CE atestáciou na ramenách a lakťoch a tiež veľký protektor na chrbtovej časti bundy. Všetky chrániče možno však vybrať, a potom môžete bundu W-TEC Antique Cracker použiť aj ako vkusné každodenné oblečenie. Ergonomický strih bundy zaručuje komfort v akejkoľvek jazdnej pozícii. Navyše vďaka nastaviteľným popruhom v páse a zipsom na koncoch rukávov ju možno vhodne prispôsobiť a tak bunda dokonale sadne. Je vyrobená z krásnej mäkkej, poddajnej byvolej kože s delikátnou textúrou. Spolu s jemnou vnútornou polyesterovou podšívkou ponúka príjemný pocit a vysokú mieru pohodlia. Trup bundy je možné navyše vybaviť odnímateľnou… (efitness.sk)

Pánska moto bunda W-TEC Kamicer NF-2100 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Kamicer NF-2100 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Kamicer je bezpečnou bundou vybavenou certifikovanými chráničmi v kritických oblastiach lakťov, ramien a chrbta. Navyše je vyrobená z odolných a robustných polyesterových tkanín MAXDURA a Dublan. Bezpečnosť v neposlednom rade zvyšujú aj rozsiahle a strategicky rozmiestnené reflexné prvky. Z vnútornej strany bunda disponuje priedušnou sieťovinou. Tá spoločne s nastaviteľným ventilačným systémom na hrudi, chrbte a pažiach umožňuje udržiavať príjemný vnútorný komfort. K tomu možno bundu v chladnejších dňoch vybaviť odnímateľnou tepelnou vložkou. Funkčnosť bundy ešte zvýrazňujú 2 predné a 3 vnútorné vrecká. Bunda tým poskytuje dostatočný úložný priestor pre drobnosti. Vďaka sťahovacím popruhom na rukávoch a v páse možno veľkosť bundy upraviť podľa anatómie tela. Pre… (efitness.sk)

Pánska moto bunda W-TEC Janchee NF-2718 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Janchee NF-2718 Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Pánska moto bunda W-TEC Janchee je štýlová bunda z príjemného a funkčného softshellového materiálu. Na rukávoch je oproti tomu tvorená mäkkou kožou, čím dostáva originálny vzhľad. Je tak vetruodolná, príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Zároveň je aj vďaka použitiu vodoodolných zipsov dostatočne odolná voči kratšiemu dažďu a vlhkosti. Podšívka je vyrobená zo vzdušnej sieťoviny, ktorá uľahčuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri bundy. Certifikované chrániče na lakťoch a ramenách zaručujú jazdcovi bezpečnú jazdu. Tieto chrániče však možno vybrať a bundu potom môžete používať ako pohodlné voľnočasové oblečenie. Z hľadiska praktickosti poteší prítomnosť dvoch predných a jedného vnútorného vrecka. Budete tak mať dostatok priestoru na nutné drobnosti a vybavenie. Pre väčší komfort sú golier, spodné… (efitness.sk)

Pánska kožená moto bunda W-TEC Dark Vintage Farba tmavo šedá, Veľkosť…

Pánska kožená moto bunda W-TEC Dark Vintage Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Kožená moto bunda W-TEC Dark Vintage je skvělou kombinací stylového vzhledu s komfortem i vysokým stupněm bezpečnosti. Při jízdě vás ochrání vnitřní pryžové protektory s CE atestací ramenou a loktech a také velký protektor na zádové části bundy. Veškeré chrániče lze ovšem vyjmout, a pak můžete bundu W-TEC Dark Vintage použít i jako vkusné každodenní oblečení. Ergonomický střih bundy zaručuje komfort v jakékoliv jízdní pozici. Navíc díky nastavitelným popruhům v pase a zipům na koncích rukávů jí lze vhodně přizpůsobit a tak bunda dokonale sedne. Je vyrobena z krásně měkké, poddajné bůvolí kůže s delikátní texturou. Spolu s jemnou vnitřní polyesterovou podšívkou nabízí příjemný pocit a vysokou míru pohodlí. Trup bundy lze navíc vybavit odnímatelnou vnitřní podšívkou pro lepší zateplení.… (efitness.sk)

Pánska kožená moto bunda W-TEC Sheawen Waxed Grey Farba šedá, Veľkosť…

Pánska kožená moto bunda W-TEC Sheawen Waxed Grey Farba šedá, Veľkosť M

Kožená moto bunda W-TEC Sheawen Waxed Grey je skvělou kombinací stylového vzhledu s komfortem. Při jízdě vás navíc ochrání vnitřní pryžové protektory s CE atestací na ramenou a loktech. Bunda také disponuje přípravou na zádový chránič. Veškeré chrániče lze ovšem vyjmout, a pak můžete bundu W-TEC Sheawen Waxed Grey použít i jako vkusné každodenní oblečení. Ergonomický střih bundy zaručuje komfort v jakékoliv jízdní pozici. Navíc díky nastavitelným popruhům v pase a zipům na koncích rukávů jí lze vhodně přizpůsobit a tak bunda dokonale sedne. Je vyrobena z krásně měkké, poddajné ovčí kůže. Spolu s odnímatelnou vnitřní polyesterovou podšívkou nabízí příjemný pocit a vysokou míru pohodlí i zateplení. Praktičnost bundy doplňují 3 přední a 4 vnitřní kapsy (z toho 2 na odnímatelné vložce) na… (efitness.sk)

Pánska bunda W-TEC Black Heart Garage Built Jacket Farba tmavo šedá,…

Pánska bunda W-TEC Black Heart Garage Built Jacket Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Pánská bunda W-TEC Black Heart Garage Built je stylovým oblečením na motorku vyrobeným z komfortní kombinace bavlny a polyesteru. Podšívka je z prodyšné síťoviny, díky níž dokáže vzduch cirkulovat uvnitř oblečení, a tak se tato bunda hodí především jak na vyjížďky při teplejších letních dnech, tak najde použití i na jaře a na podzim. Certifikované chrániče na loktech a ramenech pak přispívají k bezpečné jízdě. Bundu lze ještě doplnit o chránič zad (není součástí balení). Všechny chrániče lze z bundy snadno vyjmout a pak ji můžete používat jako pohodlné volnočasové oblečení. Bunda je vybavena dvěma kapsami na břiše, hrudní kapsičkou a vnitřní kapsou pro veškeré potřebné náležitosti. V přední části je pak opatřena celorozepínacím zipem a dodatečným zapínáním na druky. V neposlední řadě… (efitness.sk)

Moto rukavice B-STAR Provint Farba šedá, Veľkosť M

Moto rukavice B-STAR Provint Farba šedá, Veľkosť M

Kožené moto rukavice B-STAR Provint jsou parádní retro "stylovky", ideální na choppery, cruisery a další typy motocyklů, se kterými se rádi vracíte do starých dobrých časů. Záprstní klouby chrání robustní, ale skrytý protektor, který tak ručí za maximální bezpečí při jízdě. Krom vzhledově zajímavé textury a úpravy kůže, která společně se střihem rukavic navozuje zmíněný vintage požitek, je tak i dalším vcelku výrazným designovým prvkem. V horkých letních dnech oceníte rafinovanou ventilaci pomocí perforací na prakticky celé ploše rukavic. Kritická místa rukavic jsou proto chráněna zdvojenou vrstvou kůže a mají dvojité prošití. Krom vyššího stupně ochrany a zpevnění je tak dosaženo i lepší odolnosti vůči opotřebování. Upínání na suchý zip zajistí, že rukavice skvěle přilnou k ruce. Vnitřní… (efitness.sk)

Vyhrievané palčiaky W-TEC HEATtero Farba šedá, Veľkosť M

Vyhrievané palčiaky W-TEC HEATtero Farba šedá, Veľkosť M

Vyhřívané palčáky W-TEC HEATtero vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech! Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ovládání je naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Membrána Heattex zajistí 100% odolnost proti větru a díky funkci odvádění potu zároveň vaše ruce udrží vždy naprosto v suchu. Aby byly palčáky perfektně nepromokavé, byly při výrobě všechny švy podlepeny. Tři módy umožňují nastavit si optimální teplotu dle aktuálního počasí či vlastní potřeby. Příjemné vyhřívání pocítíte z horní strany na hřbetech rukou. Pohodlí rukavic W-TEC HEATtero je společně se zateplením podpořeno příjemně měkkou a pohodlnou výstelkou. Navíc si rukavice snadno přizpůsobíte pomocí stahovací manžety v oblasti zápěstí. Uvnitř balení najdete mimo jiné i dvě baterie s kapacitou 2000… (efitness.sk)

Moto bunda W-TEC Grodis Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Moto bunda W-TEC Grodis Farba tmavo šedá, Veľkosť M

Moto bunda W-TEC Grodis je elegantná prešívaná bunda. Certifikované chrániče na lakťoch a ramenách zaručujú jazdcovi bezpečnú jazdu. Bunda zároveň disponuje i prípravou pre voliteľný chrbtový chránič (nie je súčasťou). Chrániče možno úplne vybrať a bundu potom môžete používať ako štýlové a pohodlné outdoorové alebo voľnočasové oblečenie, bez toho aby niekto spoznal, že sa pôvodne jedná o bundu na motorku. Z hľadiska praktickosti poteší prítomnosť 2 predných vreciek na rôzne drobnosti a náležitosti. Pre väčší komfort sú spodné zakončenia bundy a rukávov vybavené elastickými lemami. Bunda príde vhod od konca jari až do začiatku jesene. Moto bunda W-TEC Grodis je dobrou voľbou pre každého, kto chce na motocykli i mimo neho pekne vyzerať, a nechce sa vzdávať svojho pohodlia a štýlu. Vďaka… (efitness.sk)

Cyklo rukavice W-TEC Kauzality Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Cyklo rukavice W-TEC Kauzality Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Cyklo rukavice W-TEC Kauzality sú vyrobené z materiálov, ktoré zaručujú maximálnu funkčnosť a komfort pri nosení a používaní. Dlaň je vybavená protišmykovou aplikáciou a gélovou výplňou, ktorá zabraňuje tvorbe otlakov v miestach, kde dlaň tlačí plnou hmotnosťou na riadidlá či palice. Rukavice sú strečové, takže perfektne sadnú. K cirkulácií a prívodu sviežeho vzduchu do rukavice slúži pozdĺžny panel zo sieťoviny. Jednoduchý systém nasadzovania a uvoľnenia rukavíc zabezpečuje suchý zips na predĺženej zápästnej časti a dve sťahovacie očká na konci prstov. Pasívnu bezpečnosť za zhoršených svetelných podmienok zvyšuje rafinovane umiestnený reflexný pruh. Cyklo rukavice W-TEC Kauzality sú ideálnym doplnkom pre pohodlnú jazdu na bicykli či kolobežke, avšak hodí sa aj pre Nordic Walking alebo… (efitness.sk)

Moto rukavice W-TEC Kaltman Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Moto rukavice W-TEC Kaltman Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Moto rukavice W-TEC Kaltman sú navrhnuté tak, aby poskytli najvyššiu úroveň pohodlia a bezpečia počas jazdy na motocykli, a to aj pri nižších teplotách. Sú vyrobené z kombinácie mäkkej, prispôsobivej kože a jemného funkčného softshellu. Zároveň sú vybavené tvrdým polyuretánovým protektorom na záprstných kĺboch, čím je zaručená vysoká miera bezpečnosti. Tento chránič je rafinovane skrytý pod tkaninou. Ďalej rukavice disponujú menšími ochrannými prvkami na spodnej časti dlane a reflexným panelom na boku. Budete teda viditeľní aj za zhoršených svetelných podmienok. Vnútorné pohodlie je podporené príjemne mäkkou a pohodlnou výstelkou spoločne so zateplením. Poteší tiež dokonale padnúci strih nevídaný u takýchto zimných rukavíc. Ich veľkosť a ich priľnutie k paži možno jednoducho doupraviť… (efitness.sk)

Moto bunda W-TEC Aircross Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Moto bunda W-TEC Aircross Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Třívrstvá moto bunda W-TEC Aircross je ultimátním vybavením na váš motocykl: klimatická membrána, zateplená vložka, certifikované chrániče, odolný materiál či komplexní a rafinovaný systém nastavitelné ventilace, to jsou v kostce hlavní výhody této skvělé bundy. O vaši bezpečnost se tedy starají certifikované vyjímatelné protektory s vyšší úrovní ochrany (level 2) na nejkritičtějších místech: záda, ramena a lokty. Ta je dále podpořena odolným, oděruvzdorným, ale příjemně poddajným vnějším nylonovým materiálem Tactel®, a v neposlední řadě také strategicky rozmístěnými reflexními prvky. Bunda je ideální prakticky do každého počasí: V horkých dnech využijete propracovaného ventilačního systému AirCross Function a AirVent System, který je vyřešen pomocí velkých odnímatelných panelů a… (efitness.sk)

Moto nohavice W-TEC Aircross Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Moto nohavice W-TEC Aircross Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Třívrstvé moto kalhoty W-TEC Aircross jsou ultimátním vybavením na váš motocykl: klimatická membrána, zateplená vložka, certifikované chrániče, odolný materiál či bohatá ventilace, to jsou v kostce hlavní výhody těchto skvělých kalhot. O vaši bezpečnost se tedy starají certifikované vyjímatelné protektory s vyšší úrovní ochrany (level 2) na nejkritičtějších místech: boky a kolena. Dále je podpořena odolným, oděruvzdorným, ale příjemně poddajným vnějším nylonovým materiálem Tactel®, a v neposlední řadě také reflexními prvky. Kalhoty jsou ideální prakticky do každého počasí: V horkých dnech využijete propracovaného ventilačního systému AirCross Function a AirVent System, který je vyřešen pomocí velkých odnímatelných panelů na stehnech. Bude tak dosaženo maximálního přísunu čerstvého… (efitness.sk)

Univerzálne vyhrievané rukavice W-TEC Keprnik Farba šedá, Veľkosť M

Univerzálne vyhrievané rukavice W-TEC Keprnik Farba šedá, Veľkosť M

Vyhřívané rukavice W-TEC Keprnik s technologií Warmspace vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech! Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ovládání je naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Větru a vodě odolná membrána vaše ruce udrží vždy naprosto v suchu a zároveň zajistí perfektní odvod potu. Aby byly rukavice perfektně nepromokavé, byly při výrobě všechny švy podlepeny. Tři teplotní módy umožňují nastavit si optimální teplotu dle aktuálního počasí či vlastní potřeby. Příjemné vyhřívání pocítíte z horní strany na všech prstech i na hřbetech rukou. Pohodlí těchto rukavic je společně se zateplením podpořeno příjemně měkkou a pohodlnou výstelkou. Navíc si rukavice snadno přizpůsobíte pomocí stahovacích manžet v oblasti zápěstí a pomocí gumy na konci lemu rukavic.… (efitness.sk)

Kožené moto rukavice W-TEC Whacker Farba šedá, Veľkosť M

Kožené moto rukavice W-TEC Whacker Farba šedá, Veľkosť M

Kožené moto rukavice W-TEC Whacker už na první pohled zaujmou stylovým designem a atraktivním vintage barevným zpracováním. Toto oldskoolové pojetí je pak předurčuje především k použití na chopperech a dalších retro modelech motocyklů, neztratí se ovšem ani na skútrech nebo cestovních motocyklech nižších kubatur. Bezpečnost zajišťují dvojité vrstvy kůže na kritických místech (včetně prstů) a pěnové prvky na záprstních kloubech a hřbetu ruky. Krom vyššího stupně ochrany je tak dosaženo i lepší odolnosti vůči opotřebování. Přísun čerstvého vzduchu do rukavic je proveden skrze ventilační perforaci na palci. Vše doplňuje pohodlná vnitřní podšívka a strečový panel na zápěstí, který umožní lepší pohyblivost i snadnější nasazování rukavic. A díky poddajnému koženému materiálu a klasickému… (efitness.sk)

W-Tec NF-2781 čierno-sivá Farba čierno-šedá, Veľkosť M

W-Tec NF-2781 čierno-sivá Farba čierno-šedá, Veľkosť M

Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 je ľahká bunda na motocykel vyrobená z kombinácie materiálov softshell a MaxDura. Je tak vetruodolná, príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Zároveň je aj vďaka použitiu vodoodolných zipsov dostatočne odolná voči kratšiemu dažďu a vlhkosti. Podšívka je vyrobená zo vzdušnej sieťoviny. Certifikované chrániče na lakťoch a ramenách zaručujú bezpečnú jazdu. Tieto chrániče však možno vybrať a bundu potom môžete používať ako štýlové a pohodlné outdoorové alebo voľnočasové oblečenie. Z hľadiska praktickosti poteší prítomnosť 4 ergonomicky rozmiestnených vreciek. Funkčnosť bundy dopĺňa odnímateľná kapucňa s možnosťou nastavenia jej objemu a v neposlednom rade nastaviteľné konce rukávov. Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza príde vhod od… (efitness.sk)

Moto rukavice W-TEC Heralt NF-5301 Farba šedá, Veľkosť M

Moto rukavice W-TEC Heralt NF-5301 Farba šedá, Veľkosť M

Moto rukavice W-TEC Heralt sú rukavice určené pre motocross alebo pre enduro jazdu. Medzi hlavné prednosti tohto modelu patrí protišmyková časť dlane, ktorá je vyrobená z Amari, veľmi odolného materiálu s vlastnosťami prírodnej kože. Konce prstov sú navyše vybavené silikónovou aplikáciou, zvyšujúcou priľnavosť rukavice k riadidlám. Moto rukavice W-TEC Heralt disponujú elastickými panelmi medzi prstami, aby bol pohyb čo najprirodzenejší a slobodný. Výhodou rukavíc je tiež ich priedušnosť, ktorá zaisťuje maximálny komfort počas nosenia vďaka použitému sieťovanému materiálu. Ergonomický tvar sa skvelo prispôsobí Vašej ruke a v kombinácii s ojedinelým a originálnym dizajnom sú moto rukavice W-TEC Heralt tou najlepšou voľbou.Technický popis: kvalitné motokrosové rukavice ergonomické tvarovanie… (efitness.sk)

Moto prilba W-TEC Vexamo Farba čierno-šedá, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Vexamo Farba čierno-šedá, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Vexamo je modulárna prilba s výklopnou bradou pre motocykle a hobby štvorkolky. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu vyniká maximálnou odolnosťou pri náraze a vysokou tepelnou odolnosťou. Prilba má uzatvárateľný vetrací systém s vetráčikmi hore, vpredu i vzadu a tiež vyberateľný antibakteriálny interiér s možnosťou prania. Odklápaciu časť výklopného systému zabezpečujú kvalitné kovové zámky. Zakrivený štít disponuje odolnou vrstvou proti poškrabaniu a rýchlou inštaláciou, ktorá je vhodná pre jazdu v hmle. Dobre prepracovaný vnútorný vetrací systém napomáha k odhmlievaniu a neustále prináša do prilby čerstvý vzduch. Moto prilba W-TEC V270 je naviac vybavená poddajným zapínaním s rýchloupínacou prackou a má prípravu pre bluetooth komunikátor.Technický popis:… (efitness.sk)

Vyhrievané moto a lyžiarske rukavice W-TEC HEATston Farba šedá,…

Vyhrievané moto a lyžiarske rukavice W-TEC HEATston Farba šedá, Veľkosť M

Vyhřívané rukavice W-TEC HEATston vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech! Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ovládání je naprosto jednoduché, takže ho zvládne opravdu každý. Membrána Heattex zajistí 100% odolnost proti větru a díky funkci odvádění potu zároveň vaše ruce udrží vždy naprosto v suchu. Aby byly rukavice perfektně nepromokavé, byly při výrobě všechny švy podlepeny. Tři módy umožňují nastavit si optimální teplotu dle aktuálního počasí či vlastní potřeby. Příjemné vyhřívání pocítíte z horní strany na všech prstech i na hřbetech rukou. Pohodlí rukavic W-TEC HEATston je společně se zateplením podpořeno příjemně měkkou a pohodlnou výstelkou. Navíc si rukavice snadno přizpůsobíte pomocí stahovacích manžet v oblasti zápěstí, jedné svrchní a jedné spodní. Uvnitř… (efitness.sk)

Letné kožené moto rukavice W-TEC Nyarra NF-4150 Farba šedá, Veľkosť M

Letné kožené moto rukavice W-TEC Nyarra NF-4150 Farba šedá, Veľkosť M

Kožené moto rukavice W-TEC Nyarra sú skvelým letným modelom rukavíc predovšetkým vďaka perforácii po celej vrchnej časti, ktorá tak zaisťuje priedušnosť a výborné odvetrávanie aj za horúcich dní. Ich moderný dizajn v kombinácii s vynikajúcim ergonomickým tvarovaním a kvalitným materiálom zaručuje maximálnu stabilitu a pohodlie počas jazdy. Letné kožené moto rukavice W-TEC Nyarra sú navyše vybavené elastickými panelmi medzi prstami pre uľahčenie pohybu a ešte väčšieho komfortu. Dôležitým ochranným prvkom je tvrdená koža a pena v oblasti hánkových kĺbov.Upínanie na suchý zips zaistí, že rukavice skvele priľnú k ruke. Vďaka perforovanému chrbtu rukavice dochádza k plynulej ventilácií vzduchu. Potenie rúk predovšetkým počas horúcich letných dní je tak obmedzené na minimum. Letné kožené moto… (efitness.sk)

Výklopná moto prilba W-TEC V271 Farba čierno-šedá, Veľkosť M (57-58)

Výklopná moto prilba W-TEC V271 Farba čierno-šedá, Veľkosť M (57-58)

Výklopná moto prilba W-TEC V271 je cestovná helma, ktorá je určená predovšetkým pre jazdu na cestných motocykloch. Má odklopné plexi či celú prednú časť, ktorá je zaistená na kovové zámky. To všetko je doplnené o samostatne výsuvnú slnečnú clonu, ktorá chráni proti ostrému slnku v priebehu jazdy. Možno ju pohodlne ovládať zvonku pomocou mechanizmu na boku helmy. Prepracovaný ventilačný systém napomáha k odhmlievaniu a neustále prináša do prilby čerstvý vzduch. Pre maximálny komfort je prilba vybavená robustným, veľmi pohodlným čalúnením, ktoré je okrem iného možné vybrať. Poteší aj jednoduché zapínanie na rýchlopracky a striedmy aerodynamický dizajn celej prilby. Vysoký bezpečnostný štandard výklopnej moto prilby W-TEC V271 je zaručený európsku homologáciou ECE-R 22.05.Technický popis:… (efitness.sk)

Mikbaits pánska polokošeľa fanatica - šedá-veľkosť m

Mikbaits pánska polokošeľa fanatica - šedá-veľkosť m

Mikbaits Pánska polokošeľa Fanatica - šedá-Veľkosť M (parys.sk)

Cyklo prilba SENA R1 s integrovaným headsetom Farba matná šedá,…

Cyklo prilba SENA R1 s integrovaným headsetom Farba matná šedá, Veľkosť M (55-59)

Inteligentní cyklistická přilba SENA R1 je kombinací technologie a tradiční konstrukce, která integruje komunikační systém do skořepiny cyklistické přilby. Ať už jedete sami, nebo ve skupině, funkce R1 jsou přitažlivé pro každou třídu cyklistů. Vestavěné reproduktory umístěné nad ušima vám umožní poslouchat hudbu nebo hlasovou komunikaci bez použití sluchátek. Tento design tak umožňuje vnímat i to, co se děje v okolí. Integrovaný mikrofon je vybaven patentovanou technologií Advanced Noise Control přímo od společnosti SENA, která zřetelně zachycuje a přenáší váš hlas. Helma R1 disponuje technologií Group Intercom, která vám umožní komunikovat s ostatními jezdci, kteří také mají přilbu R1. Až čtyři lidé se mohou navzájem spojit a udržovat konverzaci s dosahem až 900 metrů. Spárováním… (efitness.sk)

Moto prilba Cassida Jet Tech Corso Farba čierna matná/šedá, Veľkosť M…

Moto prilba Cassida Jet Tech Corso Farba čierna matná/šedá, Veľkosť M (57-58)

Otevřená přilba Cassida Jet Tech Corso představuje helmu vhodnou pro město i cestování především na mopedech, skútrech a chopperech. Aerodynamicky tvarovaná skořepina z polykarbonátu je vyniká maximální odolností proti nárazu a vysokou tepelnou odolností. Dlouhé plexi a přítomnost sluneční clony patří mezi praktické výhody této přilby od legendární české značky. Zapínání je vyřešeno pomocí jednoduše upínatelné mikrometrické přezky. Samozřejmostí je i vyjímatelný a pratelný interiér. Jeho výstelka se může pyšnit vysokým stupněm prodyšnosti i komfortu. To vše doplňuje uzavíratelný systém ventilace. Díky těmto výborným vlastnostem je helma Cassida Jet Tech Corso velice oblíbenou mezi motorkáři.Technický popis: polykarbonátová skořepina dlouhé plexi s antifog protimlžící úpravou, dorazy a… (efitness.sk)

Guess pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Guess pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Guess sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Guess je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Guess. (gatio.sk)

Napapijri pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Napapijri pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Napapijri sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Napapijri je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Napapijri. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Zelená, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Zelená, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: ružová, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: ružová, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 50% bavlna, 50% lyocell. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: červená, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: červená, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: oranžová, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: oranžová, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Armani pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Armani pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Armani sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu výrobku a samozrejmosťou je aj skvelé dielenské spracovanie. Značka Armani je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Armani. (gatio.sk)

Dsquared2 pánsky sveter Farba: 973, Veľkosť: M

Dsquared2 pánsky sveter Farba: 973, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Dsquared2 sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Dsquared2 je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Dsquared2. (gatio.sk)

Napapijri pánsky sveter Farba: čierna, Veľkosť: M

Napapijri pánsky sveter Farba: čierna, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Napapijri sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Napapijri je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Napapijri. (gatio.sk)

Napapijri pánsky sveter Farba: čierna, Veľkosť: M

Napapijri pánsky sveter Farba: čierna, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Napapijri sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Napapijri je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Napapijri. (gatio.sk)

Timberland pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Timberland pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Timberland sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 20% nylon, 80% vlna. Značka Timberland je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Timberland. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 70% vlna, 30% kašmír. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 80% vlna, 20% polyamid. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 40% bavlna, 60% ľan. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: oranžová, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: oranžová, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% bavlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 40% bavlna, 35% vlna, 5% alpaka, 20% polyamid. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: červená, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: červená, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Modrá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 80% vlna, 20% polyamid. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

Napapijri pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Napapijri pánsky sveter Farba: sivá, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Napapijri sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 100% vlna. Značka Napapijri je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Napapijri. (gatio.sk)

Braz pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Braz pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Braz sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 65% bavlna, 35% polyester. Značka Braz je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Braz. (gatio.sk)

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Gant pánsky sveter Farba: Biela, Veľkosť: M

Značkové pánske svetre Gant sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Na výrobu tohto produktu boli použité vysoko kvalitné materiály a to konkrétne 25% BAVLNA, 50% VLNA, 25% POLYAMID. Značka Gant je dobrá voľba ak očakávate vysokú kvalitu, príjemné materiály a moderný dizajn. Pozrite si aj ďalšie produkty od Gant. (gatio.sk)

zmena farby nábytku, farby dreva nábytku, prepínacie vodítko 2 5 m, brit premium dospelý m 2, koterec pre psa 2 × 2 m, drevená podlaha, koterec pre psa 3 × 2 m,, stafordšírsky bulteriér farby modrá, farby na záhradný nábytok, farby na patinovanie nábytku, farba na bicykel

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť