Pil aten collagen crystal gold facial mask 60 g

Brazil Keratin Facial Mask Collagen regeneračná a hydratačná maska so…

Brazil Keratin Facial Mask Collagen regeneračná a hydratačná maska so zvýšeným obsahom kolagénu

Brazil Keratin Facial Mask Collagen, , Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Brazil Keratin Facial Mask Collagen bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

Sisley Mask Givre Facial Mask with Linden Blossom upokojujúca pleťová…

Sisley Mask Givre Facial Mask with Linden Blossom upokojujúca pleťová maska pre citlivú pleť 60 ml

Sisley Mask Givre Facial Mask with Linden Blossom, 60 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Sisley Mask Givre Facial Mask with Linden Blossom bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú rozjasňuje a osviežuje Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

WHAMISA Organic Flowers Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová…

WHAMISA Organic Flowers Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová maska pre rozjasnenie a hydratáciu 33 g

WHAMISA Organic Flowers Hydrogel Facial Mask, 33 g, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska WHAMISA Organic Flowers Hydrogel Facial Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia rozjasňuje a osviežuje Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

WHAMISA Organic Seeds Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová…

WHAMISA Organic Seeds Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová maska pre výživu a hydratáciu 33 g

WHAMISA Organic Seeds Hydrogel Facial Mask, 33 g, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska WHAMISA Organic Seeds Hydrogel Facial Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia rozjasňuje a osviežuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

Brazil Keratin Facial Mask Golden regeneračná maska

Brazil Keratin Facial Mask Golden regeneračná maska

Brazil Keratin Facial Mask Golden, , Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Brazil Keratin Facial Mask Golden bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia rozjasňuje a osviežuje hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

Ameliorate Restorative Facial Mask rozjasňujúca nočná maska s…

Ameliorate Restorative Facial Mask rozjasňujúca nočná maska s hydratačným účinkom 75 ml

Ameliorate Restorative Facial Mask, 75 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Ameliorate Restorative Facial Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

Brazil Keratin Facial Mask Deep Sea detoxikačná maska na tvár 1 ks

Brazil Keratin Facial Mask Deep Sea detoxikačná maska na tvár 1 ks

Brazil Keratin Facial Mask Deep Sea, 1 ks, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Brazil Keratin Facial Mask Deep Sea bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: detoxikuje pleť efektívne čistí póry Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

Mario Badescu Super Collagen Mask rozjasňujúca liftingová maska s…

Mario Badescu Super Collagen Mask rozjasňujúca liftingová maska s kolagénom 56 g

Mario Badescu Super Collagen Mask, 56 g, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Mario Badescu Super Collagen Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: rozjasňuje a osviežuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

DERMACOL Gold Elixir Mask 2x8 g (8595003931519)

DERMACOL Gold Elixir Mask 2x8 g (8595003931519)

Pleťová maska umývacia, účinok: hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci, proti vráskam a čistenie, typ pleti: všetky typy Hĺbková omladzujúci krémová maska ??s výťažkom z kaviáru obnovuje bunkovú štruktúru pleti a spomaľuje proces starnutia. Zmena je ihneď účinná a viditeľná. Jemná textúra bohatá na proteíny dodáva pleti energiu, zlepšuje prirodzené funkcie pleti a schopnosť udržiavať vlhkosť. Vracia jej jasný a žiarivý vzhľad.Omladzujúca maska s kaviáromHĺbková omladzujúca krémová maska s výťažkom z kaviáru obnovuje bunkovú štruktúru pleti a spomaľuje proces starnutia. Zmena je ihneď účinná a viditeľná. Jemná textúra bohatá na proteíny dodáva pleti energiu, zlepšuje prirodzené funkcie pleti a schopnosť udržiavať vlhkosť. Vracia jej jasný a žiarivý vzhľad. Pleťová maska spevňuje kontúry… (alza.sk)

Saenger aquantic gloss pilk pi-60 g

Saenger aquantic gloss pilk pi-60 g

Saenger Aquantic Gloss Pilk PI-60 g (parys.sk)

Gabriella Salvete Face Mask Collagen Gold očná maska proti opuchom a…

Gabriella Salvete Face Mask Collagen Gold očná maska proti opuchom a tmavým kruhom s kolagénom 5x2 ks

Gabriella Salvete Face Mask Collagen Gold, 5x2 ks, Pleťové masky na oči pre ženy, Maska na oči Gabriella Salvete Face Mask perfektne ošetruje celé očné okolie, zlepšuje kvalitu pleti a navracia jej vitalitu. Vlastnosti: redukuje opuchy a tmavé kruhy upokojuje očné okolie zvyšuje elasticitu pleti dodáva pleti potrebnú hydratáciu Zloženie: vegánsky produkt (notino.sk)

Sesderma Sesmedical Moisturizing Facial Mask hydratačná pleťová maska…

Sesderma Sesmedical Moisturizing Facial Mask hydratačná pleťová maska pre všetky typy pleti 25 ml

Sesderma Sesmedical Moisturizing Facial Mask, 25 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Sesderma Sesmedical Moisturizing Facial Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. (notino.sk)

WHAMISA Organic Fruits Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová…

WHAMISA Organic Fruits Hydrogel Facial Mask intenzívna hydrogélová maska pre okamžité rozjasnenie 33 ml

WHAMISA Organic Fruits Hydrogel Facial Mask, 33 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska WHAMISA Organic Fruits Hydrogel Facial Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje rozjasňuje a osviežuje detoxikuje pleť celkovo skrášľuje vzhľad pleti Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

REVOLUTION SKINCARE Rose Gold Vegan Collagen Soothing Undereye…

REVOLUTION SKINCARE Rose Gold Vegan Collagen Soothing Undereye Patches 60 ks (5057566547901)

Pleťová maska zlupovacia, účinok: hydratačný, vyživujúci, upokojujúci a proti vráskam, typ pleti: všetky typy Pleťová maska REVOLUTION SKINCARE Rose Gold Vegan Collagen Soothing Undereye Patches 60 ks dodá vašej pleti zdravú a krásnu vizáž. Hodí sa pre všetky typy pleti. Ide o zlupovacia pleťovú masku. Pre vašu pleť je garanciou dostatočnej hydratácie. Určite teda pomôže ľuďom s pleťou, ktorá sa vysušuje či lúpe. Viditeľne pomôže aj podráždenej pokožke. Pomáha aj v boji s vráskami a liftingom pleti. Pleťová maska vďaka svojmu zloženiu poskytne pleti dôležité živiny. Zásadné vlastnosti pleťovej masky REVOLUTION SKINCARE Rose Gold Vegan Collagen Soothing Undereye Patches 60 ks S pomocou pleťovej masky svoju pleť rozžiarite Pleťová maska REVOLUTION SKINCARE pre vás bude priamo dokonalá, ak… (alza.sk)

Brazil Keratin Facial Mask Aloe Vera upokojujúca a hydratačná maska…

Brazil Keratin Facial Mask Aloe Vera upokojujúca a hydratačná maska pre suchú pokožku 1 ks

Brazil Keratin Facial Mask Aloe Vera, 1 ks, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Brazil Keratin Facial Mask Aloe Vera bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje nedráždi pleť celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

MIZON Collagen Eye Gel Patch 60× 1,5 g (8809389034857)

MIZON Collagen Eye Gel Patch 60× 1,5 g (8809389034857)

Pleťová maska textilná, účinok: vyživujúci, rozjasňujúci a proti vráskam, typ pleti: citlivá a normálna Pleťová maska MIZON Collagen Eye Gel Patch 60× 1,5 g zariadi to, aby vaša pleť žiarila a bola zdravá. Ak sa medzi vaše obľúbené radia textilné pleťové masky a máte pleť, ktorá je citlivá a normálna, potom si budete tento typ pochvaľovať. Efekt uvidíte ihneď, pleť bude totiž nádherne rozjasnená. Bude vaším parťákom v boji proti vráskam a spevní pleť. Jej zloženie je zárukou toho, že pleť maximálne vyživí. Spadá medzi prírodné produkty. Pleťová maska Mizon má hmotnosť 90 g. Zásadné vlastnosti pleťovej masky MIZON Collagen Eye Gel Patch 60× 1,5 g Vďaka pleťovej maske bude vaša pleť vyživená Pleťová maska Mizon pre vás bude ideálna, ak je vaša pleť citlivá a normálna Textilná pleťová maska… (alza.sk)

Slnečné okuliare Grand Crystal Gold Pink

Slnečné okuliare Grand Crystal Gold Pink

Typ skiel: Tónované Farba skiel: ružová Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 15,2cm / Výška rámu - 5,7cm / Dĺžka nožičiek - 14,5cm (okuliarewayfarer.sk)

Slnečné okuliare Grand Crystal Gold BLACK

Slnečné okuliare Grand Crystal Gold BLACK

Typ skiel: Tónované Farba skiel: čierna Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 15,2cm / Výška rámu - 5,7cm / Dĺžka nožičiek - 14,5cm (okuliarewayfarer.sk)

Elemis Pro-Collagen Definition Facial Oil obnovujúci olej pre zrelú…

Elemis Pro-Collagen Definition Facial Oil obnovujúci olej pre zrelú pleť 15 ml

Elemis Pro-Collagen Definition Facial Oil, 15 ml, Pleťové oleje pre ženy, Pleťový olej Elemis Pro-Collagen Definition Facial Oil predstavuje skvelú starostlivosť pre vašu tvár aj telo. Vlastnosti: regeneruje a hydratuje hĺbkovo vyživuje obnovuje pružnosť pleti revitalizuje a spomaľuje proces starnutia pleti zanecháva pleť zamatovo hebkú Použitie: Malé množstvo oleja vmasírujte do čistej pleti a nechajte vstrebať. (notino.sk)

Dámske slnečné okuliare Flower Crystal gold PURPLE

Dámske slnečné okuliare Flower Crystal gold PURPLE

Typ skiel: tónované Farba skiel: fialova Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 14cm / Výška rámu - 5,7cm / Dĺžka nožičiek - 13cm (okuliarewayfarer.sk)

Dámske slnečné okuliare Flower Crystal gold BROWN

Dámske slnečné okuliare Flower Crystal gold BROWN

Typ skiel: tónované Farba skiel: hnedá Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 14cm / Výška rámu - 5,7cm / Dĺžka nožičiek - 13cm (okuliarewayfarer.sk)

The Organic Pharmacy Flower Petal Deep Cleanser & Exfoliating Mask…

The Organic Pharmacy Flower Petal Deep Cleanser & Exfoliating Mask čistiaca maska 60 g

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky The Organic Pharmacy sa radí pod pleťové masky a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 60 g vámi vybraného produktu. (brasty.sk)

GABRIELLA SALVETE Creamy face mask pleťová maska Collagen 16 ml

GABRIELLA SALVETE Creamy face mask pleťová maska Collagen 16 ml

Pleťová maska proti vráskam s intenzívnym účinkom kolagénu pre všetky typy pleti. (mojalekaren.sk)

DERMACOL Collagen Plus Intensive Rejuvenating Mask 2× 8 ml …

DERMACOL Collagen Plus Intensive Rejuvenating Mask 2× 8 ml (8595003110402)

Pleťová maska umývacia, účinok: hydratačný, vyživujúci a zjemňujúci, typ pleti: všetky typy Omladzujúca pleťová maska DERMACOL Collagen Plus aktívne bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti a navracia opäť mladistvý vzhľad, čo ocenia všetky vekové kategórie žien od 35 rokov. Ošetrujúce zloženie s obsahom kolagénu, vitamínu E a extraktu z morskej riasy účinne hydratuje, vypína a vyhladzuje pokožku. Pleť sa stáva na dotyk zamatovo hebkou a pôsobí sviežim dojmom. Pleťovú masku DERMACOL odporúčame kombinovať s ďalšími produktmi radu Collagen+.Pleťová maska DERMACOL Collagen Plus Intensive Rejuvenating Mask a jej vlastnostiOmladzujúca pleťová maska DERMACOL Collagen PlusVhodná pre všetky typy pleti a vekové kategórie od 35 rokovVyživuje a omladzuje pokožku so sklonom k predčasnému… (alza.sk)

ATEN VB802-AT-G HDMI ™ extender (predĺženie) cez sieťový kábel RJ45…

ATEN VB802-AT-G HDMI ™ extender (predĺženie) cez sieťový kábel RJ45 60 m

Opakovač HDMI Over Cat. 5 VB802 je predĺženie signálu HDMI, ktoré je kompatibilné s rozbočovačmi HDMI Extension kat. 5 od spoločnosti ATEN. VB802 predlžuje prenosovú cestu až do 60 m pomocou bežných káblov kategórie 5e. Ak sa použije iný zosilňovač, je možné prenášať signály HDMI na ešte väčšie vzdialenosti. Použitím až 4 x VB802 a 1 x VE800R v jednej inštalácii môžu byť signály prenášané na väčšie vzdialenosti (do 300 m). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

ATEN VE800A-AT-G HDMI ™ extender (predĺženie) cez sieťový kábel RJ45…

ATEN VE800A-AT-G HDMI ™ extender (predĺženie) cez sieťový kábel RJ45 60 m

Aten VE800A Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

ATEN VE800AR-AT-G HDMI ™ prídavný prijímač cez sieťový kábel RJ45 60 m

ATEN VE800AR-AT-G HDMI ™ prídavný prijímač cez sieťový kábel RJ45 60 m

Prijímač VE800AR HDMI môže byť pripojený k vysielaču pomocou kábla Cat 5e na zosilnenie signálov do 60 m od zdroja. AT800 VE800A integruje novú technológiu, ktorá umožňuje prenos A / V signálov cez jediný kábel Cat-5e. Port DDC umožňuje použitie EDID displeja jednoduchým pripojením iného kábla Cat 5e. Televízor VE800A podporuje funkcie HDMI, ako sú 3D a Deep Color, pre dokonalý zážitok zo sledovania. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Dámske slnečné okuliare Heart Crystal gold BLUE&PINK

Dámske slnečné okuliare Heart Crystal gold BLUE&PINK

Typ skiel: tónované Farba skiel: modrá a ružová Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 14,3cm / Výška rámu - 5,6cm / Dĺžka nožičiek - 13,5cm (okuliarewayfarer.sk)

Elemis Pro-Collagen Rose Facial Oil upokojujúci olej pre rozjasnenie…

Elemis Pro-Collagen Rose Facial Oil upokojujúci olej pre rozjasnenie a vyhladenie pleti 15 ml

Elemis Pro-Collagen Rose Facial Oil, 15 ml, Pleťové oleje pre ženy, Pleťový olej Elemis Pro-Collagen Rose Facial Oil predstavuje skvelú starostlivosť pre vašu tvár aj telo. Vlastnosti: skrášľuje a vyhladzuje nedokonalosti rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty hĺbkovo vyživuje zanecháva pleť zamatovo hebkú Použitie: Malé množstvo oleja vmasírujte do čistej pleti a nechajte vstrebať. (notino.sk)

DERMACOL Collagen plus lifting peel off mask 2× 7,5 ml (8595003121514)

DERMACOL Collagen plus lifting peel off mask 2× 7,5 ml (8595003121514)

Pleťová maska zlupovacia, účinok: hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci, proti vráskam, lifting a spevnenie, čistenie a revitalizácia, typ pleti: normálna, zmiešaná a zrelá Pleťová maska DERMACOL Collagen plus lifting peel off mask prináša skrášlenie a rozjasnenie pleti počas 20 minút. Kolagén v spojení s morskými riasami poskytuje okamžité zlepšenie pleti s povädnutou pokožkou a zároveň jemne vyhladzuje. Hydratáciu a jemnosť zaručuje panthenol a kyselina hyaluronová. Zlupovacia maska DERMACOL odstraňuje kožné bunky a zbavuje pleť zašednutosti. Navyše zlepšuje mikrocirkuláciu a pomáha regenerácii buniek. Výsledkom použitia pleťovej masky Dermacol Collagen plus lifting peel off mask je svieži a žiarivý vzhľad pokožky s dlhodobou hydratáciou. Kľúčové vlastnosti pleťovej masky DERMACOL… (alza.sk)

Sand & Sky Australian Pink Clay Porefining Face Mask detoxikačná…

Sand & Sky Australian Pink Clay Porefining Face Mask detoxikačná maska na rozšírené póry 60 g

Sand & Sky Australian Pink Clay Porefining Face Mask, 60 g, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Sand & Sky Australian Pink Clay Porefining Face Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: uvoľňuje nečistoty v póroch a sťahuje ich celkovo skrášľuje vzhľad pleti zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú detoxikuje pleť rozjasňuje a osviežuje Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

Gabriella Salvete Face Mask Collagen pleťová maska s protivráskovým…

Gabriella Salvete Face Mask Collagen pleťová maska s protivráskovým účinkom 2x8 ml

Gabriella Salvete Face Mask Collagen, 2x8 ml, Pleťové masky pre ženy, Pleťová maska Gabriella Salvete Face Mask Collagen bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

Iced Out Sterling 925 Silver Earrings - CRYSTAL gold - Uni /…

Iced Out Sterling 925 Silver Earrings - CRYSTAL gold - Uni / strieborná

Sterling 925 Silver Earrings - CRYSTAL gold Náušnice vyrobené zo striebra 925, na povrchu ktorých sa nachádza množsvo kryštalických zirkónov. Dlhú životnosť zabezpečuje ródium povlak, ktorý chráni náušnice proti poškodeniu. (bronx.sk)

Dam blyskáč effzett twin spoon silver gold - 10 cm 60 g

Dam blyskáč effzett twin spoon silver gold - 10 cm 60 g

Tajomstvo takého úspechu je založené v geniálnej štvornásobnej atraktivite • 1. Vibrácie vo vode vyvolanej prúdovým efektom dvojitých listov • 2. Akustická atraktivita z neustáleho kontaktu medzi dvoma oslnivými sa rotačnými listami • 3. Originálny list EFFZETT® overený viac ako miliónom predaných kusov • 4. Veľmi účinná povrchová dekorácia EFFZETT® (parys.sk)

Elemis Pro-Collagen Marine Mask protivrásková a spevňujúca maska na…

Elemis Pro-Collagen Marine Mask protivrásková a spevňujúca maska na tvár 50 ml

Elemis Pro-Collagen Marine Mask, 50 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Elemis Pro-Collagen Marine Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

Eveline Cosmetics Sheet Mask Collagen liftingová a spevňujúca maska s…

Eveline Cosmetics Sheet Mask Collagen liftingová a spevňujúca maska s kolagénom 1 ks

Eveline Cosmetics Sheet Mask Collagen, 1 ks, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Eveline Cosmetics Sheet Mask Collagen bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje rozjasňuje a osviežuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

Antipodes Halo Skin-Brightening Facial Mud Mask bahenná maska pre…

Antipodes Halo Skin-Brightening Facial Mud Mask bahenná maska pre rozjasnenie a vyhladenie pleti 75 ml

Antipodes Halo Skin-Brightening Facial Mud Mask, 75 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Antipodes Halo Skin-Brightening Facial Mud Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: celkovo skrášľuje vzhľad pleti zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú rozjasňuje a osviežuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

Slnečné okuliare Crystal Diamond Gold Pink

Slnečné okuliare Crystal Diamond Gold Pink

Typ skiel: Tónované Farba skiel: ružovo fialová Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 14,5cm / Výška rámu - 5,5cm / Dĺžka nožičiek - 14,5cm (okuliarewayfarer.sk)

Slnečné okuliare Crystal Diamond Gold Grey

Slnečné okuliare Crystal Diamond Gold Grey

Typ skiel: Tónované Farba skiel: sivá Farba rámu: zlatá Oči cez sklá: je vidieť UNISEX UV 400 filter, kategória 3 Rozmer: šírka rámu - 14,5cm / Výška rámu - 5,5cm / Dĺžka nožičiek - 14,5cm (okuliarewayfarer.sk)

Dam blyskáč effzett scales spoon sinking silver gold - 10 cm 60 g

Dam blyskáč effzett scales spoon sinking silver gold - 10 cm 60 g

Dam Blyskáč Effzett Scales Spoon Sinking Silver Gold - 10 cm 60 g (parys.sk)

The Organic Pharmacy Retinol Night Corrective Mask 60 ml

The Organic Pharmacy Retinol Night Corrective Mask 60 ml

The Organic Pharmacy Retinol Night Corrective Mask 60 ml Vyhladzujúci maska s retinolom. Obsahuje jednu z najsilnejších foriem retinolu - 3% obalený retinol preniká hlboko do pokožky, kde podporuje produkciu kolagénu. Súčasne viditeľne vyhladzuje vrásky a odstraňuje pigmentové škvrny spôsobené UV žiarením. (pilulka.sk)

GABRIELLA SALVETE Collagen gold maska na oči 5 kusov

GABRIELLA SALVETE Collagen gold maska na oči 5 kusov

Vyživujúca hydratačná maska na oči, ktorá blahodarne pôsobí na kruhy pod očami. (mojalekaren.sk)

Too Cool For School Pumpkin 24K Gold Mask plátenná maska pre…

Too Cool For School Pumpkin 24K Gold Mask plátenná maska pre rozjasnenie a vitalitu pleti 25 g

Too Cool For School Pumpkin 24K Gold Mask, 25 g, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Too Cool For School Pumpkin 24K Gold Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje nedráždi pleť chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia rozjasňuje a osviežuje Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

Elemis Ultra Smart Pro-Collagen Aqua Infusion Mask pleťová maska na…

Elemis Ultra Smart Pro-Collagen Aqua Infusion Mask pleťová maska na vrásky 50 ml

Elemis Ultra Smart Pro-Collagen Aqua Infusion Mask, 50 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska Elemis Ultra Smart Pro-Collagen Aqua Infusion Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

Gabriella Salvete Face Mask Collagen plátenná maska pre rozjasnenie a…

Gabriella Salvete Face Mask Collagen plátenná maska pre rozjasnenie a vyhladenie pleti 1 ks

Gabriella Salvete Face Mask Collagen, 1 ks, Pleťové masky pre ženy, Pleťová maska Gabriella Salvete Face Mask Collagen bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia rozjasňuje a osviežuje zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

Serengeti Amboy Crystal Champagne/Shiny Light Gold/Mineral Polarized…

Serengeti Amboy Crystal Champagne/Shiny Light Gold/Mineral Polarized Drivers Gold

Amboy svojim ikonickým pilotným tvarom stelesňujú DNA, filozofiu a odbornosť Serengeti. Zhotovené z ručne vyrábaného acetátu v kombinácii s vysoko kvalitným kovom a unikátnymi minerálnymi šošovkami sú okuliare Amboy pripravené robiť vám spoločnosť a zároveň zlepšovať viditeľnosť na vašich cestách. Špecifikácie: Drivers® Gradient Cat 2 až 3: Ideálne na jazdu v zamračených až stredne svetlých podmienkach. Dostupné v polarizovaných a nepolarizovaných ultraľahkých minerálnych šošovkách. Podľa typu šošovky absorbujú 74% až 87% viditeľného svetla a blokujú 85% až 93% modrého svetla. Drivers Gradient boli zhotovené tak, aby pomohli pilotom aj vodičom čítať ich prístroje a vidieť svet v dokonalej čistote. Tieto šošovky sú tmavšie v hornej časti a svetlejšie v spodnej časti, vďaka čomu chránia… (muziker.com)

Eveline 24K Gold Ultra-Revitalizing Face Sheet Mask

Eveline 24K Gold Ultra-Revitalizing Face Sheet Mask

Ultra revitalizujúca a vyživujúca sheet látková maska 24k gold ultra-revitalizujúca maska na tvár naplnená výživujúcim zlatým elixírom poskytuje pokožke viditeľné vyhladenie, obnovuje zdravie a žiarivý jas pokožky, eliminuje výskyt vrások. Revitalizujúca vyživujúca maska na tvár s 24k zlatom pre všetky typy pleti so zvýšeným účinkom 8v1: sérum bohaté na 24k zlato antioxidant - zelený čaj hydratačná kyselina hyalurónová vyživujúci jazmín upokojujúce sladké drievko osviežujúca uhorka upokojujúci harmanček regeneračný alantoín intenzívna revitalizačná látková maska namočená do 20 ml výživného séra, bohatého na zlato, zelený čaj, kyselinu hyalurónovú, jazmín, sladké drievko, uhorku, harmanček a alantoín, poskytuje intenzívne obnovenie vzhľadu pokožky, výrazne vyhladzuje, obnovuje žiarivosť… (drmax.sk)

Gabriella Salvete Face Mask Collagen očná maska proti vráskam, vačkom…

Gabriella Salvete Face Mask Collagen očná maska proti vráskam, vačkom a tmavým kruhom 5x2 ks

Gabriella Salvete Face Mask Collagen, 5x2 ks, Pleťové masky unisex, Maska na oči Gabriella Salvete Face Mask Collagen perfektne ošetruje celé očné okolie, zlepšuje kvalitu pleti a navracia jej vitalitu. Vlastnosti: intenzívne hydratuje vyživuje pleť redukuje opuchy a tmavé kruhy odstraňuje známky stresu a únavy Použitie: Vankúšiky vyberte z obalu a umiestnite pod oči na čistú pleť. Nechajte pôsobiť v čase, ktorý je uvedený na obale. Neoplachujte. (notino.sk)

Weider Collagen 300 g

Weider Collagen 300 g

Weider Collagen 300 g Zdravie pre vaše kĺby, vlasy, nechty, pokožku a riasy. Obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C. (pilulka.sk)

L’Oréal Professionnel Inoa Glow permanentná farba na vlasy odtieň L23…

L’Oréal Professionnel Inoa Glow permanentná farba na vlasy odtieň L23 Gold Blush 60 g

L’Oréal Professionnel Inoa Glow, 60 g, Permanentné farby na vlasy pre ženy, Farba na vlasy L’Oréal Professionnel Inoa Glow dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk. Vlastnosti: farba zostáva dlho krásna a sýta má dlhotrvajúci efekt pre profesionálne použitie Zloženie: bez amoniaku Použitie: Len pre profesionálne použitie. Používajte na základe inštrukcií v balení. (notino.sk)

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 farba na vlasy odtieň 9,3 Lightest…

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 farba na vlasy odtieň 9,3 Lightest Blond Gold 60 g

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2, 60 g, Permanentné farby na vlasy pre ženy, Farba na vlasy L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk. Vlastnosti: zvýrazňuje farebný pigment zosvetľuje až o niekoľko odtieňov dodáva vlasom výživu aj hydratáciu dodáva lesk matným vlasom Zloženie: bez amoniaku bez parfumácie Použitie: Zmiešajte v miske s aktivačnou emulziou (nie je súčasťou balenia) a postupujte podľa uvedeného návodu. (notino.sk)

ATEN PE1216G-AX-G PE1216G-AX-G jednotka riadenia energie

ATEN PE1216G-AX-G PE1216G-AX-G jednotka riadenia energie

• PE1216A: 100 až 120 V; Severná Amerika, Mexiko, Japonsko, Taiwan • PE1216B: 200 až 240 V; Severná Amerika, Mexiko, Japonsko, Taiwan • PE1216G: Celosvetovo Energy PDU PE1216 má na výstupnej strane 16 zásuviek a je k dispozícii vo verziách IEC alebo NEMA. Vďaka svojmu dizajnu šetriacemu miesto v puzdre 0U môže byť Energy PDU PE1216 vertikálne priskrutkovaná k vonkajšej strane skrinky a nezaberá tak cenný priestor v serverovej miestnosti, ale stále poskytuje 16 zásuviek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask protivráskový očný krém proti…

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask protivráskový očný krém proti opuchom a tmavým kruhom 15 ml

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask, 15 ml, Očné krémy a gély pre ženy, Očná starostlivosť Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask ošetruje pleť očného okolia a dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje vyhladzuje linky a jemné vrásky odstraňuje opuchy a tmavé kruhy pod očami osviežuje a zjemňuje očné okolie dodáva pleti pružnosť zanecháva pleť vypnutú a vyhladenú Použitie: Ráno a/alebo večer naneste prípravok okolo kontúr očí ľahkým poklepávaním, kým sa plne nevstrebe. (notino.sk)

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask protivráskový očný krém proti…

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask protivráskový očný krém proti opuchom a tmavým kruhom 30 ml

Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask, 30 ml, Očné krémy a gély pre ženy, Očná starostlivosť Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask ošetruje pleť očného okolia a dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje vyhladzuje linky a jemné vrásky odstraňuje opuchy a tmavé kruhy pod očami osviežuje a zjemňuje očné okolie dodáva pleti pružnosť zanecháva pleť vypnutú a vyhladenú Použitie: Ráno a/alebo večer naneste prípravok okolo kontúr očí ľahkým poklepávaním, kým sa plne nevstrebe. (notino.sk)

Aten DisplayPort extender, 4 K@60 Hz, 5 m, VB905

Aten DisplayPort extender, 4 K@60 Hz, 5 m, VB905

Extender – aktívny adaptér na posilnenie DisplayPort signálu do max. 5m, na zväčšenie vzdialenosti prenosu DisplayPort signálu vo vysokej kvalite až 4K @ 60Hz 4: 4: 4 (true 4K), materiál: kov, obsah balenia: adaptér, zdroj 5V/2.6A Chcete prenášať videosignál aj do vzdialenejších miestností? V tom prípade budete môcť využiť prepojenie pomocou extendera ATEN. Vďaka nemu prenesiete signál na potrebné miesta prostredníctvom jedného sieťového kábla. Maximálna dĺžka kábla na bezproblémový prenos je 5 m. Je nutné počítať s konektormi female DisplayPort. Vďaka indikácii sa ľahko uistíte, keď je extender správne pripojený. Aten DisplayPort extender, 4 K@60 Hz, 5 m, VB905 dostal jeden výstup. Rozhodujúce prednosti extendera Aten DisplayPort extender, 4 K@60 Hz, 5 m, VB905 Tento extender dokáže… (alza.sk)

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care protivráskové rozjasňujúce…

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care protivráskové rozjasňujúce sérum 10 ml

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care, 10 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky spevňuje kontúry tváre navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care vitalizujúci pleťový krém…

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care vitalizujúci pleťový krém 50 ml

Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Delia Cosmetics Gold & Collagen Rich Care poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: regeneruje a vitalizuje intenzívne hydratuje omladzuje pleť a dodáva jej energiu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 farba na vlasy odtieň 9,3 Fundamental…

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 farba na vlasy odtieň 9,3 Fundamental Lightest Blonde Gold 60 g

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2, 60 g, Permanentné farby na vlasy pre ženy, Farba na vlasy L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk. Vlastnosti: zvýrazňuje farebný pigment zosvetľuje až o niekoľko odtieňov dodáva vlasom výživu aj hydratáciu dodáva lesk matným vlasom Zloženie: bez amoniaku bez parfumácie Použitie: Zmiešajte v miske s aktivačnou emulziou (nie je súčasťou balenia) a postupujte podľa uvedeného návodu. (notino.sk)

SPIRIT COLLAGEN limetka 206 g

SPIRIT COLLAGEN limetka 206 g

SPIRIT COLLAGEN limetka Obsah SPIRIT COLLAGEN limetka: 206 g Charakteristika SPIRIT COLLAGEN limetka: (najlekaren.eu)

Nutra gold akcie granule pre psov, strojček na strihanie psov gold 4, klietka na psa do Gold iv, lyžiarska prilba 60, nástenný plot 60, obojok Foresto 60, psie obleček 60, tanier vypnúť 60, nábytok 60 leta, 60 leta nábytok

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť