Pláštenka pre psy 75 cm

Pelech pre psa Ben - 75 cm

Pelech pre psa Ben - 75 cm

Pelech pre psa Ben - 75 cm z kategórie Dom a bývanie | Domáci maznáčikovia | Pelechy kúpite na Kokiskashop.sk za 39.49 €. Ručne šitý pelech tej najvyššej kvality. Vyberacie obojstranné dno. Možno ho prať ručne. Aby nedošlo k nerovnomernému rozmiestneniu výplne, je pelech v niekoľkých bodoch prešitý. Štýlový, praktický a hlavne pohodlný pelech, ktorý si Váš psík obľúbi.Upozornenie: Nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Technické údaje: vonkajšie rozmery: 75 x 60 cm vnútorné rozmery: 65 x 50 cm materiál: vrchná látka - polyester, vnútorná fleece - polyester dno: netkaná textília - polypropylén výplň: duté vlákno barva: hnedá + béžová hmotnosť: 1,1 kg český výrobok pranie: do 30°C Obsah balenia: 1 x pelech pre psa Ben - 75 cm (kokiskashop.sk)

Postroj pre psa S 60-75 cm, čierny

Postroj pre psa S 60-75 cm, čierny

Postroj pre psa S Postroj pre psa vyrobený z odolného materiálu. Jednoducho sa nasadzuje - stačí postroj prevliecť psovi cez hlavu a upevniť. Postroj je na bruchu a hrudi nastaviteľný, takže je pre psa mimoriadne pohodlný. V zadnej časti postroja je všitý veľký kovový prstenec na upevnenie vodítka. Do postroja je navyše všitý reflexný prúžok, čo zvyšuje bezpečnosť pri večerných prechádzkach. Veľkosť S: 60-75 cm Farba: čierna (skvelydarcek.sk)

Postroj pre psa S 60-75 cm, červený

Postroj pre psa S 60-75 cm, červený

Postroj pre psa M Postroj pre psa vyrobený z odolného materiálu. Jednoducho sa nasadzuje - stačí postroj prevliecť psovi cez hlavu a upevniť. Postroj je na bruchu a hrudi nastaviteľný, takže je pre psa mimoriadne pohodlný. V zadnej časti postroja je všitý veľký kovový prstenec na upevnenie vodítka. Do postroja je navyše všitý reflexný prúžok, čo zvyšuje bezpečnosť pri večerných prechádzkach. Veľkosť S: 60-75 cm Farba: červená (skvelydarcek.sk)

Postroj pre psov TRIXIE M / L 50 - 75 cm

Postroj pre psov TRIXIE M / L 50 - 75 cm

Kvalitní Postroj pre psov TRIXIE M / L 50 - 75 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Obojky, vodítka a postroje pre psov | Postroje. (esat.sk)

Akinu Králičie pásiky pre psy 75 g (8595184947880)

Akinu Králičie pásiky pre psy 75 g (8595184947880)

Sušené mäso pre psov , králičia príchuť, pre malé a stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, bez obilnín Premýšľate, aký maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Králičie pásiky od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Králičie mäso je nutrične veľmi hodnotné, ľahko stráviteľné, s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tuku. Chutné a mäkké Králičie pásiky obsahujúce 96,3 % králičieho mäsa dodajú vášmu psíkovi nielen kvalitné bielkoviny, ale aj pozitívnu motiváciu do ďalšieho tréningu. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône.… (alza.sk)

Akinu Hovädzie stripsy pre psy 75 g (8595184947866)

Akinu Hovädzie stripsy pre psy 75 g (8595184947866)

Sušené mäso pre psov , hovädzia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 40%, bez obilnín Premýšľate, akú maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Hovädzie stripsy od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Hovädzie mäso je nutrične veľmi hodnotné, s vysokým obsahom železa, esenciálnych aminokyselín a vitamínu B12. Chutné Hovädzie stripsy obsahujú 80,7 % hovädzieho mäsa, ktoré dodá vášmu psíkovi kvalitné bielkoviny aj pozitívnu motiváciu do ďalšieho tréningu. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône. Kľúčové vlastnosti sušeného mäsa… (alza.sk)

Akinu Kuracie chipsy pre psy 75 g (8595184937430)

Akinu Kuracie chipsy pre psy 75 g (8595184937430)

Sušené mäso pre psov , kuracia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 93.2% Premýšľate, akú maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše aj zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Kuracie chipsy od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Kuracie mäso je ľahko stráviteľné a dodá vášmu psíkovi kvalitné bielkoviny aj pozitívnu motiváciu do ďalšieho tréningu. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône. Kľúčové vlastnosti sušeného mäsa Akinu Kuracie chipsy pre psy, 75 gŠetrná technológia spracovania pre zachovanie výživných látokAKINU Kuracie chipsy pre psy sú ľahko stráviteľnéOpätovne… (alza.sk)

Postroj pre psov TRIXIE CLASSIC L / XL 75 - 100 cm

Postroj pre psov TRIXIE CLASSIC L / XL 75 - 100 cm

Kvalitní Postroj pre psov TRIXIE CLASSIC L / XL 75 - 100 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Obojky, vodítka a postroje pre psov | Postroje. (esat.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 30cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 30cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 30cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 34cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 34cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 34cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 55cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 55cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 55cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 50cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 50cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 50cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 38cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 38cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 38cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 42cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 42cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 42cm. (dobra-miska.sk)

Pláštěnka pro psy PVC 46cm KAR 1ks

Pláštěnka pro psy PVC 46cm KAR 1ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 46cm. (dobra-miska.sk)

TORO Pláštenka pre deti

Pláštěnka pro psy PVC 60cm KAR 1 ks

Pláštěnka pro psy PVC 60cm KAR 1 ks

z PVC , průhledná a červeným lemem! délka od kohoutku k ocasu 60cm. (dobra-miska.sk)

Poncho pláštenka pre dospelých 100x130cm

Akinu Jahňací twister pre psov 75 g (8595184937423)

Akinu Jahňací twister pre psov 75 g (8595184937423)

Sušené mäso pre psov , jahňacia príchuť, pre všetky seniorské plemená s normálnou aktivitou Premýšľate, akú maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše aj zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Jahňací twister od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Jahňacie mäso je nutrične veľmi hodnotné, má vysoký podiel bielkovín a nízky obsah tuku. Chutný Jahňací twister obsahuje okrem jahňacieho mäsa tiež tresku. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône. Sušené mäso pre psov Akinu Jahňací twister je ľahko stráviteľné, vhodné pre všetky plemená od 4 mesiacov veku, skvelé na žuvanie, dá sa lámať na menšie kúsky a… (alza.sk)

Akinu Kuracie prúžky pre psov 75 g (8595184937393)

Akinu Kuracie prúžky pre psov 75 g (8595184937393)

Sušené mäso pre psov , kuracia príchuť, pre malé a stredne veľké seniorské plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 96.3%, bez obilnín Premýšľate, akú maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše aj zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Kuracie prúžky od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Kuracie mäso je ľahko stráviteľné a dodá vášmu psíkovi kvalitné bielkoviny aj pozitívnu motiváciu do ďalšieho tréningu. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône. Kľúčové vlastnosti sušeného mäsa Akinu Kuracie prúžky pre psov, 75 gŠetrná technológia spracovania pre zachovanie výživných látokAkinu Kuracie… (alza.sk)

Akinu Kačacie prsíčka pre psov 75 g (8595184937409)

Akinu Kačacie prsíčka pre psov 75 g (8595184937409)

Sušené mäso pre psov , kačacia príchuť, pre stredne veľké a veľké plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 97.3%, bez obilnín Premýšľate, akú maškrtu zvoliť pre svojho psieho maznáčika, aby si pochutnal a navyše aj zdravo? Potom sú tým pravým sušené mäská Kačacie prsia od výrobcu Akinu. Pre psov sú nielen mimoriadne lákavé, ale vďaka šetrnej technológii spracovania aj plné prirodzených výživných látok. Sušené mäso pre psov Akinu Kačacie prsia dodajú vášmu psíkovi kvalitné bielkoviny aj pozitívnu motiváciu do ďalšieho tréningu. Opätovne uzatvárateľný obal zaručuje zostávajúcemu obsahu zachovanie jedinečnej prírodnej chuti a vône. Vhodné pre zvieratá od 4 mesiacov veku. Kľúčové vlastnosti sušeného mäsa Akinu Kačacie prsíčka pre psov, 75 gŠetrná technológia spracovania pre… (alza.sk)

TORO Poncho pláštenka pre deti TORO

TORO Pláštenka pre ženy, S-M

CYBEX Pláštenka pre kočík Balios S

CYBEX Pláštenka pre kočík Balios S

Originál Cybex pláštenka. Táto pláštenka ponúka optimálnu ochranu pred nepriazňou počasia pre kočík Balios S. (feedo.sk)

TORO Poncho pláštenka pre dospelých TORO 130x200cm

TORO Pláštenka pre mužov, veľ. L-XL

SHAD Pláštenka pre malý tankbag (130.X1SL01)

SHAD Pláštenka pre malý tankbag (130.X1SL01)

Pláštenka na batoh – určená na ochranu malých tankbagov pred dažďom, vodoodolné vyhotovenie, kompatibilná s E04 a SL12M Pláštenka Shad je praktickým pomocníkom všetkých motocyklových nadšencov. Je určená najmä ako ochrana malých tankbagov pred dažďom. Určite oceníte jej vodoodolnosť a vysokú kompatibilitu, napríklad s E04 alebo SL12M. Táto pláštenka spoľahlivo ochráni váš tankvak. Kľúčové vlastnosti pláštenky na batoh SHADPláštenka SHAD určená ako ochrana malých tankbagov pred dažďomVodoodolné vyhotovenieVysoká kompatibilitaPre všetkých motocyklových nadšencov (alza.sk)

Pláštenka pre školskú aktovku alebo batoh žltá

Pláštenka pre školskú aktovku alebo batoh žltá

- zvýšená bezpečnosť vzhľadom k nápadnej, fluorescenčnej farbe a reflexnej potlači - ľahká manipulácia, stačí pláštenku natiahnuť na aktovku - možnosť pripevnenia blikačky - 100% PFC free, použitá neškodlivá impregnácia na vodnej báze - Vhodné pre školský batoh: Step by Step (bagalio.sk)

Pláštenka pre školskú aktovku alebo batoh Zelená

Pláštenka pre školskú aktovku alebo batoh Zelená

- zvýšená bezpečnosť vzhľadom k nápadnej, fluorescenčnej farbe a reflexnej potlači - ľahká manipulácia, stačí pláštenku natiahnuť na aktovku - možnosť pripevnenia blikačky - 100% PFC free, použitá neškodlivá impregnácia na vodnej báze - Vhodné pre školský batoh: Step by Step (bagalio.sk)

TRAUMAPET stoma Ag zubná pasta pre psov 75 ml

TRAUMAPET stoma Ag zubná pasta pre psov 75 ml

Prípravok je určený pre malé zvieratá, predovšetkým psy, k vykonávaniu preventívnej hygieny ústnej dutiny, podpora liečby zápalov ústnej dutiny. (mojalekaren.sk)

TORO Poncho pláštenka pre deti TORO 8-10 rokov

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l čierna

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l čierna

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l čierna Univerzálna pláštenka pre veľké batohy s objemom 75-100L, vyrobená z Polyesteru s PU záterom, ktorý ju dodáva vodný stĺpec 1 500mm. Upínanie na batoh pomocou gumy sa brzdou Zaistenie pomocou gumy za bedrový popruh Pre zvýšenie bezpečnosti je opatrená veľkým reflexným potlačou Kompaktné prepravný obal bezšvová konštrukcia technické parametre Materiál: Polyester, PU záter Objem: 100 L Hmotnosť: 142 g Prepravný obal: Áno Rozmery po zbalení: ⌀80 x 155 mm Turistické batohy » Pláštenky na batohy » Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l čierna (gamisport.sk)

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l khaki

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l khaki

Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l khaki Univerzálna pláštenka pre veľké batohy s objemom 75-100L, vyrobená z Polyesteru s PU záterom, ktorý ju dodáva vodný stĺpec 1 500mm. Upínanie na batoh pomocou gumy sa brzdou Zaistenie pomocou gumy za bedrový popruh Pre zvýšenie bezpečnosti je opatrená veľkým reflexným potlačou Kompaktné prepravný obal bezšvová konštrukcia technické parametre Materiál: Polyester, PU záter Objem: 100 L Hmotnosť: 142 g Prepravný obal: Áno Rozmery po zbalení: ⌀80 x 155 mm Turistické batohy » Pláštenky na batohy » Pláštenka na batoh Pinguin Raincover XL 75-100l khaki (gamisport.sk)

Miska pre psy - 18 cm - ružová

Miska pre psy - 18 cm - ružová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 15 cm - zelená

Miska pre psy - 15 cm - zelená

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 22 cm - oranžová

Miska pre psy - 22 cm - oranžová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 18 cm - chrómová

Miska pre psy - 18 cm - chrómová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele .Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 15 cm - modrá

Miska pre psy - 15 cm - modrá

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 22 cm - chrómová

Miska pre psy - 22 cm - chrómová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele .Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 15 cm - oranžová

Miska pre psy - 15 cm - oranžová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 15 cm - ružová

Miska pre psy - 15 cm - ružová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 18 cm - modrá

Miska pre psy - 18 cm - modrá

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 18 cm - zelená

Miska pre psy - 18 cm - zelená

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 18 cm - oranžová

Miska pre psy - 18 cm - oranžová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 22 cm - modrá

Miska pre psy - 22  cm - modrá

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 22 cm - zelená

Miska pre psy - 22 cm - zelená

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 22 cm - ružová

Miska pre psy - 22 cm - ružová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s farebnou vonkajšou stenou.Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej ... (skvelydarcek.sk)

Miska pre psy - 15 cm - chrómová

Miska pre psy - 15 cm - chrómová

Klasická miska pre psy, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele .Vďaka svojmu materiálu je vhodná aj na vodu a krmivo.Jednoducho sa udržuje čisto.Gumený krúžok okolo spodnej časti misky zabraňuje posúvaniu počas jedenia a pitia.Misku je k dispozícii v 3 veľkostiach, takže zaručene nájdete tú najvhodnejšiu veľkosť pre vášho miláčika. Jednoduché čistenie 3 rôzne veľkosti Na spodnej časti protišmykový gumený krúžok Vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele ... (skvelydarcek.sk)

Bazén pre psy skladací - Ø 120 cm

Bazén pre psy skladací -  Ø 120 cm

Skladací bazén pre letné osvieženie psov. Priemer: 120 cmVýška: 30 cmZosilnené dno s protišmykovou úpravouSteny PVC s pevnou výplňouVýpustný ventil (marimex.sk)

Obojok pre psy TRIXIE antiparazitní 60 cm

Obojok pre psy TRIXIE antiparazitní 60 cm

Kvalitní Obojok pre psy TRIXIE antiparazitní 60 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Výcvik psa | Antiparazitné obojky pre psov. (esat.sk)

Brunolie Deka pre psa, prikrývka pre psa, 120 × 80 cm, polyesterový…

Brunolie Deka pre psa, prikrývka pre psa, 120 × 80 cm, polyesterový plyš, možnosť prania

Pohodlie pre tvojho najlepšieho priateľa: s prikrývkou pre psy a mačky od spoločnosti Brunolie sa budú cítiť tvoji štvornohí priatelia veľmi pohodlne. Mäkké deky z polyesterového plyšu sú ideálnym doplnkom na pohovky, do košíkov, postelí aj prepraviek. V aute chráni tvoje poťahy pred chlpmi, poškriabaním aj škvrnami a okrem toho sa postará o príjemnú atmosféru pre tvojho chlpatého priateľa.Spolu na cestách u priateľov aj rodiny: s dekami Brunolie máš pri sebe vždy útulné a teplé miesto na spánok alebo odpočinok pre svojho psa. Deky Brunolie môžeš, samozrejme, prať v práčke na 30 °C. Obojstranný dizajn prikrývky s dvomi farbami zabezpečí väčšiu rozmanitosť.Výborná na maznanie a odpočinok doma alebo na cestách: deky pre psy Brunolie sú vždy po ruke. (electronic-star.sk)

Brunolie Deka pre psa, prikrývka pre psa, 80 × 60 cm, polyesterový…

Brunolie Deka pre psa, prikrývka pre psa, 80 × 60 cm, polyesterový plyš, možnosť prania

Pohodlie pre tvojho najlepšieho priateľa: s prikrývkou pre psy a mačky od spoločnosti Brunolie sa budú cítiť tvoji štvornohí priatelia veľmi pohodlne. Mäkké deky z polyesterového plyšu sú ideálnym doplnkom na pohovky, do košíkov, postelí aj prepraviek. V aute chráni tvoje poťahy pred chlpmi, poškriabaním aj škvrnami a okrem toho sa postará o príjemnú atmosféru pre tvojho chlpatého priateľa.Spolu na cestách u priateľov aj rodiny: s dekami Brunolie máš pri sebe vždy útulné a teplé miesto na spánok alebo odpočinok pre svojho psa. Deky Brunolie môžeš, samozrejme, prať v práčke na 30 °C. Obojstranný dizajn prikrývky s dvomi farbami zabezpečí väčšiu rozmanitosť.Výborná na maznanie a odpočinok doma alebo na cestách: deky pre psy Brunolie sú vždy po ruke. (electronic-star.sk)

Autopoťah pre psy TRIXIE 150 x 135 cm

Autopoťah pre psy TRIXIE 150 x 135 cm

Kvalitní Autopoťah pre psy TRIXIE 150 x 135 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Cestovanie so psom. (esat.sk)

Obojok pre psy STACHEMA Attack antiparazitné 65 cm

Obojok pre psy STACHEMA Attack antiparazitné 65 cm

Kvalitní Obojok pre psy STACHEMA Attack antiparazitné 65 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Výcvik psa | Antiparazitné obojky pre psov. (esat.sk)

XD Design pláštenka pre Bobby Original XL a Bobby Hero XL (P705.741)

XD Design pláštenka pre Bobby Original XL a Bobby Hero XL (P705.741)

Pláštenka na batoh – zamedzí preniknutiu vlhkosti a vody do vnútornej časti batoha, z vysoko odolného materiálu, čierne vyhotovenie Pláštenka XD Design dokonale ochráni váš batoh Bobby Original XL alebo Bobby Hero XL pred nepriaznivým počasia. Kým batoh je odolný proti vlhkosti a miernej nepriazni počasia, pláštenka ho ochráni v silnom daždi. Vďaka tomu voda a vlhkosť nepreniknú do vnútornej časti batoha a jeho obsah tak nebude poškodený. Vyrobená je z vysoko odolného materiálu, ktorý zamedzí vniknutiu vody pod pláštenku. Pláštenka XD Design je tak nepostrádateľným doplnkom k batohom Bobby Original XL a Bobby Hero XL. Kľúčové vlastnosti pláštenky XD Design k batohu Bobby Original XL/Bobby Hero XL Praktická pláštenka na batoh Bobby Original XL alebo Bobby Hero XL Ochráni batoh v silnom… (alza.sk)

Preťahovadlo pre psov TRIXIE 50 cm

Preťahovadlo pre psov TRIXIE 50 cm

Kvalitní Preťahovadlo pre psov TRIXIE 50 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Hračky pre psov. (esat.sk)

Činka pre psov TRIXIE 54 cm

Činka pre psov TRIXIE 54 cm

Kvalitní Činka pre psov TRIXIE 54 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Hračky pre psov. (esat.sk)

Činka pre psov TRIXIE 12 cm

Činka pre psov TRIXIE 12 cm

Kvalitní Činka pre psov TRIXIE 12 cm z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Hračky pre psov. (esat.sk)

Bazén pre psov skladací - 120 cm

Bazén pre psov skladací - 120 cm

Bazén pre psov skladací - 120 cm z kategórie Dom a bývanie | Domáci maznáčikovia | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 55.99 €. Skladací bazén pre letné osvieženie psov. Technické údaje: priemer: 120 cm výška: 30 cm zosilnené dno s protišmykovou úpravou steny PVC s pevnou výplňou výpustný ventil Obsah balenia: 1 x bazén (kokiskashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť