Popletena abeceda

Popletená abeceda (978-80-247-4094-2)

Popletená abeceda (978-80-247-4094-2)

E-kniha - autor Zuzana Pospíšilová, Markéta Vydrová, 80 stran Když je legrace, jde každé učení lehce. Ani s abecedou nebudou mít prvňáčci potíž. Stačí se zapojit do pátrání po chybách v popletených básničkách Zuzany Pospíšilové a roztomile bláznivých ilustracích Markéty Vydrové. Děti se hravou formou seznámí s písmenky, zdokonalí svoji slovní zásobu a vytříbí smysl pro humor. (alza.sk)

Popletená abeceda

Popletená abeceda

Když je legrace, jde každé učení lehce. Ani s abecedou nebudou mít prvňáčci potíž. Stačí se zapojit do pátrání po chybách v popletených básničkách Zuzany Pospíšilové a roztomile bláznivých ilustracích Markéty Vydrové. Děti se hravou formou seznámí s písmenky, zdokonalí svoji slovní zásobu a vytříbí smysl pro humor. (pantarhei.sk)

Maľovaná abeceda

Maľovaná abeceda

Adam v škole nesedel, abecedu... Nádherné a jednoduché veršíky na písmenká abecedy doplnené ilustráciami Vladimíra Machaja. (pantarhei.sk)

Abeceda života

Abeceda života

Tato kniha prof. A. Ignatěnka pojednává o využití skrytých a neomezených možnostech člověka. Předkládá metody, které jsou uloženy v každém z nás, kterými lze dosáhnout např. paranormálních schopností, ovládnutí psychické sféry, odstranění různých nemocí, psycho-informační ochrany na všech úrovních, získání vysokého stupně intuice atd. Vychází z poznání podstaty bytí, člověka a vesmíru. Kniha obsahuje velké množství tabulek a ilustrací, které velice zpřehledňují a usnadňují orientaci v materii knihy a jsou cennou pomůckou pro ty, kteří se rozhodnou předkládané postupy praktikovat. (pantarhei.sk)

Abeceda módy

Abeceda módy

Abeceda módy poskytuje prehľad najvýznamnejších módnych trendov za posledných 200 rokov. Predstavuje charakteristické prvky každého štýlu od neoklasicizmu cez gotiku, empír, punk, vojenský štýl až po značkové odevy zobrazením modelov odevov či doplnkov. Kapitoly o technikách a materiáloch približujú zasa staršie i novšie textílie, ich zloženie aj zhotovenie. Komplexný módny sprievodca skúma tematicky hlavné módne trendy vrátane doplnkov, účesov aj mejkapu a ponúka pohľad na najznámejšie svetové módne značky a ich modely ako napríklad Christian Dior, Coco Chanel, Yves Saint Laurent, Armani, Versace a pod. (pantarhei.sk)

Fíha ABECEDA

Fíha ABECEDA

Prvá knižka obľúbeného škriatka Fíha. Pod názvom Fíha ABECEDA sa skrýva 28 vtipných básničiek z pera obľúbenej detskej autorky Damiány M. Bagínovej a celostranové ilustrácie renomovanej ilustrátorky Ľuby Suchalovej. Knižka bola vytvorená tak, aby pomohla deťom hravou formou spoznávať abecedu, rozväzovala ich neposlušné jazýčky a aby v nich vytvárala lásku ku knihám. Je ideálnym darčekom pre predškolákov a prváčikov, ale najmä pre tých, ktorý si potrpia na kvalitnú detskú tvorbu. (pantarhei.sk)

Veršovaná abeceda

Veršovaná abeceda

Knižka je určená deťom v predškolskom veku a prváčikom. Každé písmeno abecedy je napísané tlačeným aj písaným písmom a sprevádzané jednoduchou básničkou a tiež farebným obrázkom, ktorý súvisí s jej obsahom. Veselé krátke riekanky deti ľahko pochopia a tiež si ich dobre zapamätajú. Pre deti od 3 rokov. (pantarhei.sk)

Živá abeceda

Živá abeceda

Do nášho sortimentu pribudla nová knižka Živá abeceda. Ide o knižku v anglickom jazyku - na každé písmenko anglickej abecedy je uvedená básnička, obsahuje aj samolepky a zvieratká ožívajú podobne ako v predošlých omaľovankách. (pantarhei.sk)

Magnetická abeceda

Magnetická abeceda

Nová vzdelávacia hra, vďaka ktorej sa deti zábavnou formou učia poznávať písmenká, skladať slovíčka alebo celé vety. Súčasťou hry je 69x kociek s číslami, 7x s diakritickými znamienkami a 1x magnetická tabuľka s podstavcom. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. (pantarhei.sk)

Veselá abeceda

Veselá abeceda

Aká môže byť abeceda? Môže byť napríklad veršovaná, abeceda v šlabikári alebo taká, čo zjedla deda... A najlepšie, keď je abeceda múdra a veselá. Ako dnešné myši: „Máme múdre myši, nebývajú v skrýši. Nebežia pred mačkou s plačom, patria k našim počítačom!“ Knižka pre malých čitateľov aj budúcich školáčikov je plná krátkych a hravých básničiek, do ktorých autorka povkladala čo najviac slov na všetky písmenká abecedy ? i tie s dĺžňami či mäkčeňmi. A celú abecedu zaodel ilustrátor do pôvabných obrázkov. Ilustroval Ján Vrabec (pantarhei.sk)

Abeceda zdravia

Abeceda zdravia

Publikácia obsahuje základné údaje o obezite, ktorá sťažuje život už aj mnohým deťom v predškolskom veku, zisťovanie správnosti držania tela a jeho nácviku. Autorky ďalej uvádzajú pohybové aktivity smerujúce k zdravému životnému štýlu, ponúkajú množstvo aktivít so zameraním na zdravotné cvičenia, cvičenia na riekanky na písmená abecedy, cvičenia rodičov a detí, cvičenia so zameraním na rôzne časti tela pre jednotlivé vekové kategórie detí, pričom upozorňujú na dodržiavanie zásad pri výbere týchto cvičení (primeranosť). Cenné sú rady dospelým, nie len pri odstraňovaní bolestí, napr. chrbtice prostredníctvom cvičení (opäť s dodržiavaním zásad), ale aj čo robiť pri plánovaní aktivít i to aké riziká sú spojené s pohybovými cvičeniami. (pantarhei.sk)

Hádanková abeceda

Hádanková abeceda

Vtipné básničky zoradené podľa abecedy ukrývajú vždy jedno zvieratko, ktorého meno začína na dané písmeno. Deti hádajú jeho meno a môžu si ho podľa pokynov dokresliť a vyfarbiť. Veršíky sa naučia naspamäť a budú hľadať odpovede na zaujímavé otázky. Hravý pracovný zošit využijú nielen predškoláci, ale aj budúci prváčikovia. Ilustrovala Michala Lenčová. (pantarhei.sk)

Veselá abeceda

Veselá abeceda

Knižka Veselá abeceda je určená pre deti od 4 do 8 rokov pre rýchle, kreatívne a zábavné učenie sa abecedy hravou formou. (pantarhei.sk)

Abeceda záhradkára

Abeceda záhradkára

Záhradkárčenie je záľuba, ktorá má ešte aj dnes veľa svojich priaznivcov, a to či už skalných, alebo nových. Keďže sme si toho vedomí, rozhodli sme sa vydať publikáciu Abeceda záhradkára, ktorej cieľom je dokázať, že jediné, čo ozajstný záhradkár potrebuje, sú základné vedomosti a pravá záhradkárska vášeň. Jasne definované kapitoly poskytujú užitočné rady pre začiatočníkov, ktorí sa chcú venovať konkrétnej oblasti, či už si plánujú založiť záhon, alebo skleník, pestovať ovocie alebo zeleninu. Skúsenejší záhradkári alebo tí, ktorí sa tomuto koníčku oddane venujú rok čo rok, v nej nájdu cenné rady šité na mieru pre každé ročné obdobie. Bez ohľadu na to, či máte malý dvor za domom, alebo desiatky árov trávnatej plochy, vďaka tejto inšpiratívnej knihe sa môže vaša záhrada premeniť na nádherné… (pantarhei.sk)

Abeceda krasopsaní

Abeceda krasopsaní

Tanja Capellová, známá jako Frau Hölle, se ozdobnému ručnímu psaní neboli hand letteringu věnuje profesionálně. Představí vám jednotlivé druhy tohoto umění a poskytne mnohé praktické tipy a triky. Díky jejím návodům a připojeným cvičením bude váš vstup do světa krásných písmen snadnou záležitostí. Čeká na vás více než 20 druhů písem, inspirativní projekty včetně předloh a dozvíte se také o digitálním letteringu, díky kterému budete moci svá díla sdílet i online. S touto knihou zvládne krasopsaní opravdu každý! (pantarhei.sk)

Abeceda (8592812032000)

Abeceda (8592812032000)

Didaktická hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 4 rokov Abeceda je unikátna edukatívna detská stavebnica nielen pre deti od 4 rokov veku, ale aj pre všetkých dospelých.Táto mimoriadna stavebnica, tvarom pripomínajúca včelie plásty, nenásilnou formou učí deti v predškolskom veku jednotlivé písmená, ktoré postupne skladajú do slov. Je obohatená o interpunkčné znamienka. Písmená, na ktorých si deti precvičia nielen abecedu, ale aj farebné vnemy nájdete v stavebnici v 5 veselých farbách žltej, červenej, zelenej modrej a bielej.Špecifikácie: Výrobok je vhodný pre deti od 4 rokov veku.Počet dielikov: 110 kusov (alza.sk)

Básničková abeceda

Básničková abeceda

V tejto knižke býva A a aj Z v nej prespáva. Aby som bol presný teda, je v nej celá abeceda. Veselé a jednoducho zapamätateľné básničky na každé písmenko v abecede. Bonusom sú básničky o číselkách. (pantarhei.sk)

Anglická abeceda

Anglická abeceda

Jednoduché vety a slová na písmenká anglickej abecedy s veselým obrázkom. Bonusom tejto krásnej a veselej knižky je pexeso, pri ktorom sa zabavia všetci, ktorí chcú mať anglickú abecedu v malíčku. (pantarhei.sk)

Rozšantená abeceda

Rozšantená abeceda

Písmená abecedy sa hašterili, ktoré z nich je dôležitejšie. Knižka už mala škriepok plné zuby, nuž sa ich striasla. Doslova a do písmena. Zatriasla sa a prevrátila sa, a tak z nej milé písmenká povypadávali. Do knižky sa mohli vrátiť až vtedy, keď každé z nich vymyslelo rozprávku na svoje písmenko. Že boli šťastné ako vrecko blšiek, azda netreba hovoriť. Navyše si aj uvedomili, že nedokážu byť jedno bez druhého. (pantarhei.sk)

Exotova abeceda

Exotova abeceda

Krátká zamyšlení známého salesiánského autora Ládi Heryána vycházejí z nejrůznějších podnětů, často zcela banálních. Dotýkají se přitom vždy důležitých témat víry a spirituality v současném světě. Svižné, trefné texty dávají hlouběji nahlédnout do Heryánova života a ještě více zprostředkovávají jeho autentický pohled na křesťanskou víru a radostnou zvěst evangelia. Ladislav Heryán je salesián, biblista, autor úspěšných knih Exotem na této zemi, Stopařem na této zemi, Sami na této zemi? (pantarhei.sk)

Abeceda zlatá

Abeceda zlatá

Spisovateľka Mária Ďuríčková ponúka začínajúcim čitateľom, prvákom a druhákom, veľa nových kamarátov v čarovnej knihe Abeceda zlatá. Aby škola nebolela, prináša deťom veselé rozprávky, básničky, riekanky a hádanky. Poteší ich príbeh kocúra Maximiliána, Guľka Bombuľka a jeho priateľov, Janky a Danky na návšteve v slimačom domčeku, veselé výmysly Jožka Mrkvičku a ešte ďalšie príbehy. Knihu bohato ilustroval Martin Kellenberger a aj vďaka veľkým písmenám je skvelým pomocníkom pre deti, aby sa skamarátili i s tými najneposlušnejšími písmenkami. (pantarhei.sk)

Abeceda dobra

Abeceda dobra

Abeceda dobra je encyklopédiou pre šikovné deti, ktorá deťom pomôže pripraviť sa do školy a zbaviť sa detského strachu a agresivity. Pomôže im naučiť sa chrániť si zdravie, ako aj milovať a vážiť si kamarátov. Privedie ich k zdvorilosti, dobrote a pracovitosti. (pantarhei.sk)

Magnetická abeceda

Magnetická abeceda

Magnetická abeceda z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Hračky | Magnetky pre deti kúpite na Kokiskashop.sk za 12.49 €. Vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty.Součástí hry je 69 dřevěných kostiček s písmenky, 7 dřevěných kostiček s diakritickými znamínky a 1x magnetická tabulka s podstavcem,v krabici.Rozměr balení: 33 x 23 x 3,5 cmVhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Magnetická abeceda dřevo 75ks v krabici 33x23x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.sk)

Abeceda (8595018900128)

Abeceda (8595018900128)

Spoločenská hra vzdelávacia pre 1 hráča, vhodná od 6 rokov Abeceda, z ktorej si každý môže poskladať slová, vety alebo nápisy, ktorá ho práve napadnú, je ideálnou detskou hrou. Nenásilnou formou naučia tvoriť slová, tí, ktorí to ešte nevedia a precvičia aj tí viac skúsení. Skladačka obsahuje všetky písmenká abecedy, číslice a 4 podložky, do ktorých sa písmenká dajú vtlačiť. Podložky s veľkosťou 16 × 12 cm je možné spojiť a vytvoriť jednu väčšiu. Plastová edukatívna pomôcka Abeceda rozvíja slovnú zásobu a je vhodná pre všetky deti od 6 rokov.Špecifikácia:Obsah balenia:Všetky písmená abecedy, číslice, 4 podložky.Určenie:Výrobok je určený pre deti od 6 rokov veku. (alza.sk)

Deka Abeceda

Deka Abeceda

Urobte radosť touto krásnou hrejivou dekou, ktorá ľahko nájde využitie v každodennom živote. Materiál deky je fleece 360g / m a rozmer deky je 140x200 cm (dekyzfotiek.sk)

Hrnček Abeceda

Hrnček Abeceda

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Nová abeceda financí

Nová abeceda financí

Tato kniha nemá sloužit jen jako doplněk standardních učebnic financí. Jejím účelem je vysvětlit, kde se tyto učebnice mýlí a proč. V málokterém oboru lidské činnosti zeje taková propast mezi teorií a praxí jako v ekonomice a ve financích. V akademické sféře se pracuje s modely a hypotézami, které jsou často nevhodné pro praktické použití anebo jsou vysloveně chybné.Nelze však paušálně tvrdit, že ekonomická a finanční teorie je úplně špatná a že by se raději měla přestat učit. Naopak, v zájmu makroekonomické stability státu i mikroekonomické stability jednotlivých domácností by bylo velmi žádoucí zvýšit všeobecnou finanční gramotnost na všech úrovních. Mezi politiky i mezi obyvatelstvem přežívá řada mýtů, které mají zhoubné dopady na růst a stabilitu hospodářství. Finanční krize Západu… (pantarhei.sk)

Moje první abeceda

Moje první abeceda

Jako jednotlivá písmenka abecedy se v naší knížce představí postavičky z pohádek nebo figurky známých povolání. A se tak stane Aladinem, B baletkou, C cirkusákem a S Sněhurkou. Každé figurce můžete nalepit na bříško její písmeno abecedy, nebo si s nimi můžete zahrát třeba divadlo na psacím stole, nebo figurkami ozdobit narozeninový dort. Pro děti od 5 let (pantarhei.sk)

Abeceda vo veršíkoch

Abeceda vo veršíkoch

Milé básničky pre detičky, ktoré sprevádzajú veselé ilustrácie Vladimíry Vopičkovej. (pantarhei.sk)

Abeceda chytré karty

Abeceda chytré karty

207 karet pro zvládnutí abecedy a prvních slovíček, vždy s obrázkem, výslovností a překladem. (pantarhei.sk)

Jógová abeceda + karty

Jógová abeceda + karty

Po velkém úspěchu Jógových karet I pokračuje projekt Lali jóga (www.jogasdetmi.cz) populární cvičitelky hravé jógy Hanky Luhanové zcela originálním způsobem, a sice krásnými celobarevnými kartami s abecedou. Jednotlivá písmenka jsou prezentována roztomilými a veselými obrázky zvířátek či věcí, která začínají daným písmenem nejen v češtině, ale také v angličtině. Díky tomu je možné tuto abecedu použít jako pomůcku ve výuce češtiny i angličtiny. Jejím základním posláním je ale hravou formou přiblížit některé jógové cviky dětem, ovšem také hravějším dospělým. Karty je možné používat jako pexeso nebo na různé jógové hry. Podrobná brožurka, která je součástí kompletu karet, obsahuje návod ke cvičení. Ke každé kartě jsou navíc doplněny zajímavosti k daném zvířátku či objektu. (pantarhei.sk)

Abeceda úspešného podnikateľa

Abeceda úspešného podnikateľa

Prečítajte si myšlienky a praktické skúsenosti úspešného Slováka, ktorý vlastnou prácou vybudoval najväčšiu domácu predajnú a distribučnú sieť potravín FRESH na Slovensku. Žiadne teórie ani abstraktné vedomosti, ale iba skutočné návody, ktoré môže ktokoľvek okamžite aplikovať na expanziu a zvýšenie ziskov. (pantarhei.sk)

Abeceda v ZOO

Abeceda v ZOO

Abeceda nie je veda. S touto knihou to deti zistia veľmi rýchlo. Spolu so zvieratkami zo zoologickej záhrady sa naučia rozpoznávať všetky písmenká a čoskoro dokážu prečítať aj prvé slová. • Každému písmenku je priradené zvieratko, ktorého meno sa začína na toto písmeno. • Písmenká sú v textoch zvýraznené, takže deti ich ľahko rozpoznajú a lepšie si zapamätajú ich podobu. • Jednoduché básničky prezradia veľa zaujímavého o živote zvierat. • So šablónami na konci knihy si deti môžu vytvoriť vlastnú zoologickú záhradu. (pantarhei.sk)

Usilovná včielka - Abeceda

Usilovná včielka - Abeceda

Nauč sa hláskovať s magnetickými písmenkami! Pomôžte svojim deťom naučiť sa hláskovať pomocou tejto novej interaktívnej vzdelávacej knihy! Deti majú za úlohu najprv uhádnuť, o aké zvieratko sa jedná, a potom sa učia vyhláskovať jeho názov. Písmenká sú magnetické, takže môžu byť bez obáv použité znova a znova. Pútavé ilustrácie a aktivity učia deti vnímať prepojenie slov s obrázkami a zároveň rozvíjajú myslenie a schopnosť správne hláskovať. Táto magnetická knižka zaručuje mnoho hodín kreatívnej zábavy! (pantarhei.sk)

Abeceda v hádankách

Abeceda v hádankách

Když je legrace, jde každé učení lehce. Nepřehlédněte proto tuto veselou knížku, která nabízí prvňáčkům veršované hádanky ke každému písmenku abecedy. Řešení napovídají vtipné celostránkové ilustrace. Jestli chcete usnadnit svému předškolákovi nebo prvňákovi znalost písmenek, pusťte se do čtení Abecedy v hádankách, děti si při hádání zdokonalí čtenářské dovednosti, slovní zásobu a vytříbí smysl pro humor. (pantarhei.sk)

Abeceda (z) měst

Abeceda (z) měst

Věřte nebo ne, na každé písmeno z abecedy je na světě nějaké pozoruhodné město. Jan Laštovička, autor téhle originálně koncipované a překrásně vypravené knihy, je všechna projel a sestavil průvodce, který dětem pomůže nejen s abecedou, ale i s městy ve všech možných zákoutích naší planety. Tak si naskočte a vydejte se s námi z Antverp přes Dillí a Helsinky třeba do Zadaru. Ilustrace Jana Laštovičky jsou jemné a do detailů propracované, ale zároveň obsahují určitou nadsázku, která je zpřístupňuje dětským čtenářům. Nápadité předěly a jednotně vyřešené dvoustrany propůjčují knize neobvyklou eleganci. (pantarhei.sk)

Spoločenská hra Abeceda

Spoločenská hra Abeceda

Súbor náučno-logických spoločenských hier Abeceda obsahuje komponenty pre štyri hry. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. Pomocou týchto hier získajú deti veselým a hravým spôsobom základné poznatky o abecede. Hry rozšíria deťom vedomosti, logický úsudok a myslenie. Príslušenstvo: 72 kusov obrázkových kartónových kariet, pexeso a návod ku hrám. (4home.sk)

Zvieracia abeceda Legler

Zvieracia abeceda Legler

Výučbová pomôcka deti vzdeláva zábavnou formou. Zvieratká pomáhajú pri spoznávaní zástupcov zvieracej ríše, zatiaľ čo písmenká a čísla sa angažujú pri budovaní gramotnosti. (bonami.sk)

Abeceda osobného rozvoja

Abeceda osobného rozvoja

Toto je prvé vydanie knihy s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA, ktorá je najmä pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky. Je určená hlavne pre čitateľov, ktorí sa konečne rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu a hľadali možnosti, ktoré by im v tom pomohli. Taktiež je pre tých, ktorí chcú konať, namiesto toho, aby sa len vyhovárali a sťažovali. Otvorená kniha s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac, ako len omrvinky obsahuje: o 370 strán informácií, motivácie, pútavé obrázky, rady, tipy a triky od samotného autora, ale i od iných úspešných ľudí zo Slovenska, ako si vybudovať krajší zajtrajšok pre seba a svoju rodinu. o Celkom 26 tém, ktoré ponúkajú pohľad na skutočnú realitu dnešného života, jednoduchý a prehľadný návod, ako ju… (pantarhei.sk)

Abeceda a čísla

Abeceda a čísla

Všechna písmena české abecedy, nácvik psaní písmen, písmenkové minipexeso, skládání slov, hravé úkoly ke každému písmenu. Nácvik psaní číslic, procvičování počítání od 1 do 100, příklady, doplňování, spojování, vybarvování. (pantarhei.sk)

Abeceda žerie deda

Abeceda žerie deda

Strašidelné miniatúry na sto slov. (pantarhei.sk)

Kudlanky - Abeceda teraristy

Kudlanky - Abeceda teraristy

Kudlanky patří mezi dravý hmyz. Na světě jich žije přes 2500 druhů. Rozšířeny jsou převážně v tropických oblastech světa, obývají nejrůznější biotopy - lesy , křovinaté a travnaté oblasti i pouště. Většina z nich aktivně potravu nevyhledává, čeká zavěšena na přiblížení kořisti, kterou rychle uchvátí předními otrněnými nohami. Z toho vyplývá, že se řídí převážně zrakem, tedy velmi dobře vidí. Tvarově i barevně jsou kudlanky velice variabilní podle prostředí, ve kterém žijí, například kudlanka korunková připomíná květ orchidee, kudlanka malajská uschlý list, africká Heterochaeta orientalis větévku. (pantarhei.sk)

Abeceda psa Gordona

Abeceda psa Gordona

Čokoládový kokeršpaniel Gordon je priateľ ľudí , no najmä detí. Zo stretnutí s nimi vzniklo už niekoľko knižiek. Tentoraz sa čokoládový Gordon skamarátil s abecedou a na každé písmenko z nej zažil dobrodružstvo, či napísal príbeh. Ako sa mu to podarilo a či aj pes môže mať žiacku knižku, sa dozvieš z príbehov v nádherne ilustrovanej knihe. Ilustroval: Juraj Martiška (pantarhei.sk)

Abeceda s Emou

Abeceda s Emou

Opica Ema je odmalička vetroplach, ale čuduj sa svete doma má všetky písmená abecedy. Preto dostala dôležitú úlohu – má ich zaniesť prváčikom do školy. Na tejto dobrodružnej ceste zažijú všetky decká s Emou kopu zábavy, pomôžu jej vyriešiť rôzne zaujímavé úlohy a ak budú pozorné, naučia sa všetky písmenká. (pantarhei.sk)

Věda podle abecedy

Věda podle abecedy

Víte, co je entropie a proč jí pořád přibývá? Co to je astat a proč je ho na celém světě jen jeden gram? Kolik druhů nekonečna existuje? K čemu je dobrý tokamak? Kdo používá Crispr a k čemu? Kolik mitochondrií je ve vašem těle a co tam dělají? A jak to doopravdy bylo se Schrödingerovou kočkou? Nic z toho vás možná nikdy nezajímalo. Možná jen proto, že vám o tom nikdo nevyprávěl tak, aby vás to zajímat mohlo. Dejte přírodním vědám a technologiím novou šanci! Nabízí vám ji kniha známého popularizátora vědy, novináře a editora Deníku N Petra Koubského. V krátkých kapitolách řazených podle abecedy (nechybí ani Ď, Ť a Ň) vám nejen vysvětlí příslušné pojmy, ale ukáže jejich přesah, souvislosti a význam pro každodenní život – srozumitelně a čtivě. (pantarhei.sk)

Vraždy podle abecedy

Vraždy podle abecedy

Jedna z nejslavnějších a nejúspěšnějších detektivek vyšla v roce 1936 a dočkala se řady adaptací včetně japonského animovaného seriálu. Naposledy byla roku 2018 zpracována britskou BBC do podoby třídílné televizní série s Johnem Malkovichem v hlavní roli. Tři dopisy a po nich tři vraždy – Alice Ascherové v Andoveru, Betty Bernardové v Bexhillu a lorda Carmichaela Clarka v Curstonu. Poirot se svým přítelem Hastingsem čelí tentokrát něčemu horšímu, než je obyčejný zločin, čelí šílenství a zvrácenému smyslu pro logiku. Čtvrtá vražda však daná pravidla poruší – a to je pro puntičkářského Poirota signál, že nic není tak jednoznačné, jak se ho o tom někdo snaží přesvědčit... (pantarhei.sk)

Zvieratká v abecede

Zvieratká v abecede

Milé deti, podobne ako v bájkach, aj v týchto básničkách majú zvieratká, či už malé, alebo veľké, vlastnosti nás ľudí. Veď posúďte samy. Vďaka tejto knižke spoznáte zvieratká a zároveň sa naučíte písmená abecedy. (pantarhei.sk)

Abeceda moderního rodiče

Abeceda moderního rodiče

Na základě zkušeností ze své terapeutické praxe přichází MUDr. Kateřina Cajthamlová s knihou o rodičovství, výchově, úloze rodiny i pravidlech důležitých pro zdravý základ lidských vztahů. Texty přinášejí zajímavý pohled na neustále se proměňující moderní společnost, v níž jsou jednotlivci vystaveni nebývalým tlakům a požadavkům, změnám životního stylu i rodinného uspořádání, stejně jako nebezpečným závislostem a lákadlům. Autorka nabízí způsob, jak těmto situacím lépe porozumět a jak se s nimi vyrovnávat. Kniha je svým záběrem a způsobem zpracování určena široké čtenářské veřejnosti. (pantarhei.sk)

Zvieratká z abecedy

Zvieratká z abecedy

V knižke plnej veselých básničiek sa deti zoznámia s pruhovanou zebrou, s barančekom Neposedkom aj so žirafiačikom, čo ľúbi čokoládu, s pandami fešandami, so zatúlaným sloníkom a s inými zvieratkami. Na konci knižky sa všetky ukryli do hádaniek. Kto v nich zvieratká objaví, bude dobrý kamarát aj s ABECEDOU. Ilustroval Adrián Macho Pre deti od 4 rokov (pantarhei.sk)

Brainbox – abeceda (5025822142207)

Brainbox – abeceda (5025822142207)

Vedomostná hra kartová, vhodné od 4 rokov Zažeňte nudu skvelou vedomostnou hrou Brainbox. Do písmenkovej zábavy sa môžu zapojiť už 4-ročné deti, ktoré sa vďaka Abecede hravou formou naučia nielen samotné písmenká, ale tiež čítať. Hráči si počas súboja posilnia pozorovacie schopnosti a pamäť. Stačí si vybrať 1 kartu, sledovať ju 10 sekúnd, než sa hodiny presypú, a zapamätať si ju. Potom dáte kartu protihráčovi. Hodíte kockou a podľa čísla, ktoré padlo, vám súper prečíta otázku nadväzujúcu na váš obrázok. Zalovte v pamäti a odpovedzte správne. Kto správne odpovie a získa čo najviac kariet, vyhráva! S vedomostnou hrou Brainbox Abeceda sa zabaví celá rodina. Hra poslúži ako krásny darček pod stromček alebo k narodeninám. Kľúčové vlastnosti vedomostnej hry Brainbox – AbecedaS vedomostnou hrou… (alza.sk)

Drevená Abeceda (8593547100453)

Drevená Abeceda (8593547100453)

Didaktická hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov Drevená abeceda z dielne českej spoločnosti Detoa predstavuje obľúbenú zábavu pre predškolské deti, ktorá podporí ich kreativitu, trpezlivosť a schopnosť sústrediť sa. V Drevenej abecede Detoa nájdete 60 kociek s písmenami a diakritickými znamienkami. Deti tak môžu tvoriť slová, hláskovať, spoznávať písmenká na začiatku, konci aj uprostred slov, tvoriť vety a skúšať čítať. Tradičné drevené hračky Detoa, medzi ktoré patrí aj Drevená abeceda, patria medzi najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré sú v súčasnosti na európskom trhu dostupné. Sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou z kvalitného dreva a farbené certifikovanými farbami. Kľúčové vlastnosti didaktickej hračky Detoa Drevená abecedaDidaktická hračka Drevená abeceda Detoa pre… (alza.sk)

Skladačka CHEMOPLAST ABECEDA

Skladačka CHEMOPLAST ABECEDA

Kvalitní Skladačka CHEMOPLAST ABECEDA z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hry | Stolové a doskové hry | Vzdelávacie hry. (esat.sk)

Drevená vkladačka - Abeceda

Drevená vkladačka - Abeceda

Farebná drevená vkladačka - Abeceda napomôže deťom rýchlo zvládnuť základy abecedy a pravopisu a popritom bude kombinovať zábavu a učenie. Všetky prvky tejto vkladanky sú dokonale leštené, namajú ostré hrany ani vyčnievajúce triesky, vďaka čomu sa dieťa pri hre neporaní. V drevenej abecednej vkladačke sa nachádza 26 farebných písmen. Zábava spočíva v tom, že tvar písmena zapadne do drážky na štíte, ale môže sa voľne meniť a rozširovať spolu s detskými zručnosťami.. Živé farby písmen podporujú deti, aby sa hrali a učili sa. Drevená abecedná vkladačka podporuje rozvoj manuálnych zručností a pomáhajú najmladším rozvíjať obratnosť a praktizovať koordináciu malých rúk. Je to tiež skvelý spôsob, ako sa naučiť sústredeniu a trpezlivosti, ako aj praktizovať zručnosti logického myslenia.Hračka je… (najlepsiehracky.sk)

Bino Puzzle Abeceda

Bino Puzzle Abeceda

S farebnou abecedou si písmenka hravo zapamätáte ? drevené puzzle pre všetkých začínajúcich školákov. (4home.sk)

PETITCOLLAGE Viacjazyčná abeceda

PETITCOLLAGE Viacjazyčná abeceda

Začnite svoje deti učiť abecedu čoskoro. S týmto krásnym, prenosným setom im to pôjde jedna báseň. Vlastnosti: Obsahuje 52 kariet so slovíčkami a 63 magnetických písmen. Slová v 4 rôznych jazykoch – angličtine, nemčine, španielčine a francúzštine. Veselé ilustrácie a farebná písmená, to je úplná škola hrou! Odporúčané od 3 rokov. Špecifikácia: vek: 3+ materiál: recyklovaný papier, magnet (feedo.sk)

Písmenká z abecedy

Písmenká z abecedy

Známa autorská dvojica Ivona Ďuričová a Adrián Macho sa chystá znovu rozveseliť našich najmenších čitateľov. Tentoraz Písmenkami z abecedy. Podobne ako pri Zvieratkách z abecedy, aj s touto knižkou sa dá výborne zabaviť a dokonca sa aj naučiť niečo nové. Veď písmenká sú hravé a celkom ľahké. S veselými básničkami určite! Stačí sa s nimi skamarátiť. Vďaka tejto krásne ilustrovanej knižke sa môžu deti zoznámiť s abecedou a vo veršoch dopĺňať slová podľa roztomilých obrázkov. Kam sa ukryli zvieratká či predmety z básničiek? Pohľadajme ich všetci spolu. Alebo skúste vymyslieť na každé písmenko vlastné veršíky. Knižka je určené pre deti od 4 rokov. (pantarhei.sk)

Vraždy podle abecedy

Vraždy podle abecedy

Audiokniha MP3 - Všechno začalo zdánlivě bláznivým anonymním dopisem s podpisem A B C. - autor Agatha Christie, čte Aleš Procházka Slavná detektivka Agathy Christie Vraždy podle abecedyVšechno začalo zdánlivě bláznivým anonymním dopisem s podpisem A B C. Po něm následovala vražda staré trafikantky A. Ascherové z Andoveru. Na pultě trafiky ležel rozevřený Abecední jízdní řád, známý pod zkratkou ABC. Předtuchy, které nad přijatým dopisem přišly Herculu Poirotovi na mysl, se naplnily. Jako za starých dobrých časů se vydává po stopě se svým přítelem kapitánem Hastingsem. Přichází však další vražda – tentokrát Betty Bernardové na pláži v Bexhillu, a pak třetí – lorda Carmichaela Clarka v Curstonu. Poirot i Hastings vzdorují něčemu horšímu, než je obyčejný zločin, čelí šílenství…Vraždy podle… (alza.sk)

VIBOVIT+ ABECEDA Gummies

VIBOVIT+ ABECEDA Gummies

Výživový doplnok vo forme želé - multivitamíny pre deti, obsahujú komplex 11 vitamínov a minerálov pre lepšiu imunitu. Vitamíny a,c ,d, b12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín b6, niacín a biotín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému . Vitamín d a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vitamín a a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Spôsob použitiaodporúčané dávkovanie: deti od 3 do rokov 1 želé denne, deti staršie ako 4 roky 1- 2 želé denne. Upozornenie: ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Nepouživajte pri alergii na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte mimo… (drmax.sk)

Vankúš Nemecká abeceda ()

Vankúš Nemecká abeceda ()

Ideálny darček, ktorý zaručene poteší. Vankúšik má rozmer 40x40 cm a skladá sa z obojstranne potlačenej návliečky so zapínaním na zips a z vyberateľné výplne. Materiál povlaku je 100% PES (dekyzfotiek.sk)

detská trojkolka s nafukovacími kolesami, detská sedačka na bicykel na rám, detské bicykle leader fox, detské bicykle 14 palcov, detská brzda na bicykel, detské bicykle core, detské bicykle 16 palcov, detské bicykle výpredaj, detská sedačka na bicykel prednej do 22 kg, vodiaca tyč pre detské bicykle

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť