Postquam professional luxury gold luxusny hydratacny denny krem s 1 zlata 50 ml

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1…

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata 50 ml

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata 50 ml Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata, neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1%…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1% zlata 50 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1% zlata 50 ml Luxusný regeneračný a upokojujúci nočný krém s 1% zlata. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata 15 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata 15 ml Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata pre všetky typy pleti, najmä suchá, dehydrovaná, citlivá. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k zlatom 30 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k zlatom 30 ml Luxusné liftingové sérum proti vráskam s 24 karátovým zlatom pre všetky typy pleti, najmä suchá, dehydrovaná, citlivá. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 24K zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml Regeneračný denný krém s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú pleť. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml Hydratačný krém s obsahom ženšenu pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a dehydrovanú pokožku. Pleť bude opäť zregenerovaná a matná pleť získa jas. (pilulka.sk)

PostQuam Professional - Eternal Orquid Moisturising Cream Hydrate -…

PostQuam Professional - Eternal Orquid Moisturising Cream Hydrate - Zvlhčujúci a hydratačný krém 50 ml

PostQuam Professional - Eternal Orquid Moisturising Cream Hydrate - Zvlhčujúci a hydratačný krém 50 ml Hladký a hodvábne krémový krém, ktorý zvlhčuje 24 hodín. Je vyvinutý na ošetrenie dehydratovanej pokožky, aby sa zachovala osmotická rovnováha buniek pokožky a jej zdrojov vody. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml Anti-aging krém s kaviárom pre 24 hodinovú vitalitu pokožky, pre všetky typy pleti, aj citlivú pokožku. Mandľový olej a rastlinné výťažky vyživujú do hĺbky a zabezpečia pleti vitalitu. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný krém na ruky s…

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný krém na ruky s 1% zlata 75 ml

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný krém na ruky s 1% zlata 75 ml Luxusný hydratačný krém na ruky s 1% zlata. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravku s obsahom 1% zlata a kyselinou salicylovou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s…

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s quinoou 50 ml

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s quinoou 50 ml Vyživujúci nočný krém s quinoou pre všetky typy pleti. Produktová línia Prebiotic pomáha obnovovať prirodzenú mikroflóru pokožky. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Pánsky hydratačný krém na tvár 100 ml

PostQuam Professional Pánsky hydratačný krém na tvár 100 ml

PostQuam Professional Pánsky hydratačný krém na tvár 100 ml Hydratačný pánsky krém na tvár pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú mužskú pleť, vyrovnáva pH pokožky a zmierňuje pocit svrbenia spôsobený holením. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový upokojujúci hydratačný očný krém 20 ml

PostQuam Professional Kaviárový upokojujúci hydratačný očný krém 20 ml

PostQuam Professional Kaviárový upokojujúci hydratačný očný krém 20 ml Upokojujúci a hydratačný očný krém s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml Vyživujúci nočný krém s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú, suchú a popraskanú pokožku. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

Rodial Rose Gold Moisturiser denný rozjasňujúci krém s hydratačným…

Rodial Rose Gold Moisturiser denný rozjasňujúci krém s hydratačným účinkom 50 ml

Rodial Rose Gold Moisturiser, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Rodial Rose Gold Moisturiser poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: redukuje vrásky a predchádza ich vzniku intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas rýchlo sa vstrebáva Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

MIXA Hyalurogel Rich intenzívne hydratačný denný krém s kyselinou…

MIXA Hyalurogel Rich intenzívne hydratačný denný krém s kyselinou hyalurónovou 50 ml

MIXA Hyalurogel Rich, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém MIXA Hyalurogel Rich poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje dodáva pleti sviežosť a jas (notino.sk)

PostQuam Professional Pánsky antistresový omladzujúci krém na tvár 50…

PostQuam Professional Pánsky antistresový omladzujúci krém na tvár 50 ml

PostQuam Professional Pánsky antistresový omladzujúci krém na tvár 50 ml Antistresový omladzujúci pánsky krém na tvár pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú mužskú pleť. (pilulka.sk)

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert luxusný spevňujúci krém s…

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert luxusný spevňujúci krém s 24karátovým zlatom 50 ml

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú regeneruje a vitalizuje redukuje vrásky a predchádza ich vzniku dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

N-Medical Gold rozjasňujúci denný krém so zlatom 50 ml

N-Medical Gold rozjasňujúci denný krém so zlatom 50 ml

N-Medical Gold, 50 ml, Špeciálna starostlivosť o pokožku pre ženy, Pleťový krém N-Medical Gold poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: regeneruje a vitalizuje rýchlo sa vstrebáva intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas dermatologicky testovaný chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi Použitie: Aplikujte na vyčistenú pleť a krúživými pohybmi vmasírujte. (notino.sk)

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml CC krém s intenzívnou ochranou pre všetky typy pleti. Nahrádza mejkap a denný krém, pomáha ako korekcia farebných nezrovnalostí. (pilulka.sk)

Bioliq 25+ zmatňujúci denný krém s hydratačným účinkom 50 ml

Bioliq 25+ zmatňujúci denný krém s hydratačným účinkom 50 ml

Bioliq 25+, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Bioliq 25+ poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú intenzívne hydratuje pôsobí proti nedokonalostiam regeneruje a vitalizuje Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. (notino.sk)

L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Jelly intenzívne vyživujúci a…

L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Jelly intenzívne vyživujúci a hydratačný denný krém s kyselinou hyalurónovou 50 ml

L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Jelly, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Prípravok L’Oréal Paris Hyaluron Specialist Jelly poskytne vašej pleti tú správnu starostlivosť. Vlastnosti: zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú Použitie: Aplikujte na vyčistenú pleť a krúživými pohybmi vmasírujte. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Aloesove Face Care hydratačný denný krém 50 ml

Aloesove Face Care hydratačný denný krém 50 ml

Aloesove Face Care, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Aloesove Face Care poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: regeneruje a vitalizuje intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje dodáva pleti sviežosť a jas upokojuje podráždenie a začervenanie Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Wooden Spoon Hydratačný denný krém na pleť 50 ml

Wooden Spoon Hydratačný denný krém na pleť 50 ml

Omladzujúci denný krém "Majestic" WoodenSpoon 50 ml Krém kombinuje 100% organických bylinných extraktov a silné aktívne zložky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku a pripravujú ju tak na každodenné výzvy. Jemná a ľahká textúra krému prináša okamžitý pocit hebkosti a pokožku udržiava hydratovanú po celý deň. Vlastnosti produktu: proti starnutiu a udržaniu elasticity, vyhladzuje vrásky, hydratuje a rozjasňuje pokožku. Použitie: Malé množstvo produktu naneste na dôkladne vyčistenú pleť a krúživými pohybmi postupne zapracujte. Vhodný na každodenné použitie. Pozor! Vyhnite sa používaniu produktu, ak ste alergický. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zloženie: AQUA, OCTYLDODECYL OLIVATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERIN, ALMOND… (najlekaren.eu)

Ziaja Rose Butter hydratačný denný krém 30+ 50 ml

Ziaja Rose Butter hydratačný denný krém 30+ 50 ml

Ziaja Rose Butter, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Ziaja Rose Butter poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas navracia pleti mladistvý vzhľad chráni pleť pred voľnými radikálmi Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

Oriflame Waunt Super Recover intenzívne hydratačný denný krém 50 ml

Oriflame Waunt Super Recover intenzívne hydratačný denný krém 50 ml

Oriflame Waunt Super Recover, 50 ml, Podkladové bázy pre ženy, Pleťový krém Oriflame Waunt Super Recover poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje rýchlo sa vstrebáva zmatňuje dokonale pleť pripraví na aplikáciu make-upu Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Yope Immunity Glow Chaga Poppy hydratačný denný krém 50 ml

Yope Immunity Glow Chaga Poppy hydratačný denný krém 50 ml

Yope Immunity Glow Chaga Poppy, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Yope Immunity Glow Chaga Poppy poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi omladzuje pleť a dodáva jej energiu Zloženie: vegánsky produkt obsahuje minimálne 98 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Resibo Your Light Moisturizer ľahký hydratačný denný krém 50 ml

Resibo Your Light Moisturizer ľahký hydratačný denný krém 50 ml

Resibo Your Light Moisturizer, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Resibo Your Light Moisturizer poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi regeneruje kožnú bariéru zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Valmont Moisturizing with a Cream hydratačný denný krém 50 ml

Valmont Moisturizing with a Cream hydratačný denný krém 50 ml

Valmont Moisturizing with a Cream, 50 ml, Pleťové krémy pre mužov, Pleťový krém Valmont Moisturizing with a Cream poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje regeneruje kožnú bariéru dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

Lumene Nordic Hydra [Lähde] intenzívne hydratačný denný krém 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] intenzívne hydratačný denný krém 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde], 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Lumene Nordic Hydra [Lähde] poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje navracia pleti mladistvý vzhľad dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. (notino.sk)

ASTRID Beauty Elixir Hydratačný denný krém proti vráskam s UV filtrom…

ASTRID Beauty Elixir Hydratačný denný krém proti vráskam s UV filtrom 50 ml (8592297002345)

Krém na tvár pre ženy, denný, typ pleti: normálna, účinok: hydratačný a proti vráskam, 50 ml Hydratačný denný krém Beauty Elixir proti vráskam od ASTRID obsahuje UV filtre, ktoré chránia vašu pokožku pred UVA/UVB žiarením. Denným používaním bude vaša pleť hydratovaná, chránená pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia a navyše bez vrások. ASTRID Beauty Elixir je vhodný pre normálnu pleť. Vďaka vzácnym olejom (arganový, makadamový, mandľový) doprajete vašej pokožke maximálnu možnú starostlivosť. Obsah týchto olejov vyhladzuje vrásky a eliminuje ich vznik. Oleje zanechajú pleť dokonale hydratovanú a rozjasnenú. Jedinečný komplex PRO-ELASKIN podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Kľúčové vlastnosti ASTRID Beauty Elixir Hydratačný denný krém proti vráskam s UV filtramiHydratačný denný krém… (alza.sk)

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s…

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s kyselinou haylurónovou 30 ml

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s kyselinou haylurónovou 30 ml Koncentrované protivráskové sérum s kyselinou haylurónovou pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú a mdlú pleť. Intenzívna a hĺbková hydratácia. (pilulka.sk)

RYOR Argan Care with Gold denný krém so zlatom a argánovým olejom 50…

RYOR Argan Care with Gold denný krém so zlatom a argánovým olejom 50 ml

RYOR Argan Care with Gold, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém RYOR Argan Care with Gold poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: hĺbkovo vyživuje intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas zjednocuje tón pleti dermatologicky testovaný Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Miraculum Thermal Water intenzívne hydratačný denný krém SPF 15 50 ml

Miraculum Thermal Water intenzívne hydratačný denný krém SPF 15 50 ml

Miraculum Thermal Water, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Miraculum Thermal Water poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje redukuje vrásky a predchádza ich vzniku regeneruje kožnú bariéru chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi dermatologicky testovaný Zloženie: vegánsky produkt obsahuje minimálne 98 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Valmont Primary Cream hydratačný denný krém pre normálnu pleť 50 ml

Valmont Primary Cream hydratačný denný krém pre normálnu pleť 50 ml

Valmont Primary Cream, 50 ml, Pleťové krémy pre mužov, Pleťový krém Valmont Primary Cream poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: dodáva pleti sviežosť a jas navracia pleti mladistvý vzhľad rýchlo sa vstrebáva Použitie: Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

Avon Nutra Effects Soothe hydratačný denný krém SPF 20 50 ml

Avon Nutra Effects Soothe hydratačný denný krém SPF 20 50 ml

Avon Nutra Effects Soothe, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Avon Nutra Effects Soothe poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: upokojuje podráždenie a začervenanie intenzívne hydratuje Použitie: Naneste krúživými pohybmi čistú tvár a krk a jemne vmasírujte. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Vianek Line-Reducing hydratačný denný krém pre suchú pleť 50 ml

Vianek Line-Reducing hydratačný denný krém pre suchú pleť 50 ml

Vianek Line-Reducing, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Vianek Line-Reducing poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú regeneruje a vitalizuje dermatologicky testovaný Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Dermacol Gold Elixir denný omladzujúci krém s kaviárom 50 ml

Dermacol Gold Elixir denný omladzujúci krém s kaviárom 50 ml

Dermacol Gold Elixir, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Dermacol Gold Elixir poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: navracia pleti mladistvý vzhľad chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú redukuje vrásky a predchádza ich vzniku Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

FlosLek Laboratorium GREEN for skin hydratačný denný krém SPF 15 50 ml

FlosLek Laboratorium GREEN for skin hydratačný denný krém SPF 15 50 ml

FlosLek Laboratorium GREEN for skin, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém FlosLek Laboratorium GREEN for skin poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi hĺbkovo vyživuje Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Naneste krúživými pohybmi čistú tvár a krk a jemne vmasírujte. Používajte každé ráno a/alebo večer. (notino.sk)

Orientana Kali Musli Face Day Cream výživný hydratačný denný krém 50…

Orientana Kali Musli Face Day Cream výživný hydratačný denný krém 50 ml

Orientana Kali Musli Face Day Cream, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Orientana Kali Musli poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje navracia pleti mladistvý vzhľad chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi upokojuje podráždenie a začervenanie Zloženie: vegánsky produkt obsahuje minimálne 98 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Vianek Moisturising hydratačný denný krém pre suchú až citlivú pleť…

Vianek Moisturising hydratačný denný krém pre suchú až citlivú pleť 50 ml

Vianek Moisturising, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Vianek Moisturising poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: regeneruje a vitalizuje intenzívne hydratuje navracia pleti mladistvý vzhľad Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. (notino.sk)

Oriflame Optimals Urban Guard 3D hydratačný denný krém SPF 25 50 ml

Oriflame Optimals Urban Guard 3D hydratačný denný krém SPF 25 50 ml

Oriflame Optimals Urban Guard 3D, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Oriflame Optimals Urban Guard 3D poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Kiehl's Ultra Facial Cream ľahký hydratačný denný krém SPF 30 50 ml

Kiehl's Ultra Facial Cream ľahký hydratačný denný krém SPF 30 50 ml

Kiehl's Ultra Facial Cream, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Kiehl's Ultra Facial Cream poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje chráni pleť pred voľnými radikálmi dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Používajte pravidelne každé ráno. Aplikujte na vyčistenú pleť a krúživými pohybmi vmasírujte. (notino.sk)

Kawar denný hydratačný krém s minerály z Mrtvého moře 50 ml

Kawar denný hydratačný krém s minerály z Mrtvého moře 50 ml

Charakteristika: Denný krém napomáha hydratovať a vyživovať pleť. Denný krém s minerálmi z Mŕtveho mora a UV filtrom hydratuje a vyživuje pleť do hĺbky a zvyšuje jej pružnosť. Pleť získa svieži, vláčny a jemný vzhľad, je chránená počas celého dňa. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice. Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Prípravok sa aplikuje každé ráno alebo podľa potreby aj cez deň na dôkladne vyčistenú pleť. Aplikujte malé množstvo krému na tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte krúživými pohybmi. Zloženie: Aqua, Butyl Methoxydibenzoilmethane, Glycerin,… (lieky24.sk)

L’Oréal Paris Nutri-Gold denný krém 50 ml

L’Oréal Paris Nutri-Gold denný krém 50 ml

L’Oréal Paris Nutri-Gold, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém L’Oréal Paris Nutri-Gold poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje regeneruje a vitalizuje Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

PostQuam Professional Depigmentante Night - Nočný bieliaci krém 50ml…

PostQuam Professional Depigmentante Night - Nočný bieliaci krém 50ml 50 g

PostQuam Professional Depigmentante Night - Nočný bieliaci krém 50ml 50 g Bieliaci nočný krém účinný v boji proti pigmentovým škvrnám. Umožňuje predchádzať, napravovať a zmierňovať intenzitu pigmentových škvŕn. (pilulka.sk)

Lavera Firming hydratačný a spevňujúci denný krém 50 ml

Lavera Firming hydratačný a spevňujúci denný krém 50 ml

Lavera Firming, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Lavera Firming poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú intenzívne hydratuje redukuje vrásky a predchádza ich vzniku dodáva pleti sviežosť a jas omladzuje pleť a dodáva jej energiu zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Delia Cosmetics Vitamine C + denný rozjasňujúci krém s hydratačným…

Delia Cosmetics Vitamine C + denný rozjasňujúci krém s hydratačným účinkom 50 ml

Delia Cosmetics Vitamine C +, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Prípravok Delia Cosmetics Vitamine C + poskytne vašej pleti tú správnu starostlivosť. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas omladzuje pleť a dodáva jej energiu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

NIVEA Rose Touch Hydratačný denný gél-krém 50 ml

NIVEA Rose Touch Hydratačný denný gél-krém 50 ml

Gél-krém s organickou ružovou vodou a kyselinou hyalurónovou revitalizuje pleť a intenzívne ju hydratuje až po dobu 48 hodín. (mojalekaren.sk)

Helia-D Botanic Concept hydratačný denný krém pre normálnu až…

Helia-D Botanic Concept hydratačný denný krém pre normálnu až zmiešanú pleť 50 ml

Helia-D Botanic Concept, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Helia-D Botanic Concept poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Kamilka - denný hydratačný krém LIQOIL 50 ml

Kamilka - denný hydratačný krém LIQOIL 50 ml

Bylinkový krém na tvár je vhodný na všetky typy pleti. Rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje kamilkový extrakt, ktorý je známy vysokým obsahom apigeninu a α-bisabololu. Tie sú zodpovedné za výrazné protizápalové a dezinfekčné účinky. Okrem toho obsahuje nechtíkový olej, ktorý je vďaka svojím triterpenoidom vhodný na extrémne suchú a aknóznu pleť. Zabezpečuje rýchlu regeneráciu, má antibaktérialne a protizápalové účinky. Nechtík je známy vysokým obsahom flavonoidov a antioxidantov. Tie chránia bunky pred poškodením a oxidáciou. Krém pôsobí na pleť upokojujúco. Neobsahuje silikóny, parabény, parfumy ani konzervanty. Vôňa produktu pochádza z kamilkového extraktu. Kamilkový extrakt-hlavné zložky kamilkového extraktu sú apigenin a α-bisabolol, ale obsahuje aj terpény, terpenoidy, flavony a flavonoidy,… (vitanella.sk)

Babaria BIO denný hydratačný krém 50 ml

Babaria BIO denný hydratačný krém 50 ml

Babaria BIO, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Babaria BIO poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje dodáva pleti sviežosť a jas rýchlo sa vstrebáva Zloženie: obsahuje minimálne 99 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Miraculum Asta Plankton denný i nočný hydratačný krém s…

Miraculum Asta Plankton denný i nočný hydratačný krém s protivráskovým účinkom 50 ml

Miraculum Asta Plankton, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Miraculum Asta Plankton poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: dodáva pleti sviežosť a jas omladzuje pleť a dodáva jej energiu chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi Zloženie: vegánsky produkt obsahuje minimálne 98 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Aplikujte na vyčistenú pleť a krúživými pohybmi vmasírujte. Používajte pravidelne každý večer. (notino.sk)

Avon Anew Vitamin C denný hydratačný krém s vitamínom C SPF 50 50 ml

Avon Anew Vitamin C denný hydratačný krém s vitamínom C SPF 50 50 ml

Avon Anew Vitamin C, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Avon Anew Vitamin C poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje redukuje nadmernú tvorbu kožného mazu chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

Resibo Team Sunscreen Balancing Moistuizer ľahký vyživujúci a…

Resibo Team Sunscreen Balancing Moistuizer ľahký vyživujúci a hydratačný denný krém SPF 30 50 ml

Resibo Team Sunscreen Balancing Moistuizer, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Resibo Team Sunscreen Balancing Moistuizer poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: zjednocuje tón pleti redukuje vrásky a predchádza ich vzniku intenzívne hydratuje chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Elizabeth Arden Prevage ľahký vyživujúci a hydratačný denný krém…

Elizabeth Arden Prevage ľahký vyživujúci a hydratačný denný krém proti vráskam SPF 30 50 ml

Elizabeth Arden Prevage, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Elizabeth Arden Prevage poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: intenzívne hydratuje navracia pleti mladistvý vzhľad chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi dodáva pleti sviežosť a jas Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. (notino.sk)

Bondi Sands Everyday Skincare Daydream Whipped Moisturiser ľahký…

Bondi Sands Everyday Skincare Daydream Whipped Moisturiser ľahký hydratačný denný krém na tvár 50 ml

Bondi Sands Everyday Skincare Daydream Whipped Moisturiser, 50 ml, Pleťové krémy pre ženy, Pleťový krém Bondi Sands Everyday Skincare Daydream Whipped Moisturiser poskytne vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú si zaslúži. Vlastnosti: zjednocuje tón pleti rýchlo sa vstrebáva intenzívne hydratuje hĺbkovo vyživuje dodáva pleti sviežosť a jas zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú prípravok je nekomedogénny dermatologicky testovaný Zloženie: bez parfumácie vegánsky produkt Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Používajte pravidelne každé ráno. (notino.sk)

PostQuam Professional Depigmenting Hand Cream - Bieliaci krém na ruky…

PostQuam Professional Depigmenting Hand Cream - Bieliaci krém na ruky s morským kolagénom 75 ml

PostQuam Professional Depigmenting Hand Cream - Bieliaci krém na ruky s morským kolagénom 75 ml Bieliaci krém na ruky s morským kolagénom pre ruky podráždené vonkajšími vplyvmi, s výskytom škvŕn. Umožňuje predchádzať, napravovať a zmierňovať intenzitu pigmentových škvŕn. (pilulka.sk)

RYOR Denný krém s kaviárom 50 ml

RYOR Denný krém s kaviárom 50 ml

Jemný, polomastný krém s vysokým obsahom kaviárového extraktu, avokádového a makadamového oleja na dennú ochranu pleti. (mojalekaren.sk)

PostQuam Professional Kaviárový liftingový krém na krk a dekolt 150 ml

PostQuam Professional Kaviárový liftingový krém na krk a dekolt 150 ml

PostQuam Professional Kaviárový liftingový krém na krk a dekolt 150 ml Liftingový krém na krk a dekolt s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú pleť. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

korčule tri gold, Rinti gold recenzia, luxusny pelech pre maleho psíka, luxusny pelech pre na psov, vodítko flexi giant professional páska čierne l 10m / 50 kg, vodítko flexi neon giant pásik professional 10 m / 50 kg, luxury dog háracie nohavičky, luxury vodítka pre psov, matrace luxury pre psa, matrace luxury pre psov

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť