Puzdro kryt pre apple iphone 5 5s se tpu silver crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 5 5S SE ve stříbrné barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S ve stříbrné barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple…

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, sivá

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, sivá​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S ve zlaté barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S v zlato-růžové barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

PRISM SERIES TPU kryt  Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadnýPRISM SERIES je perfektným riešením pre ľudí, ktorí nemajú radi veľký obal. Tento obal je ultratenký len 0,3 mm a ultraľahký takže nijako nezmení veľkosť Vášho  Apple iPhone 5 / 5S / SE, takže ani nebudete vedieť že ho máte. Obal je vyrobený z kvalitného TPU a poskytuje najvyššiu kvalitu ochrany pred poškriabaním a malými poškodeniami. Dostupné všetky potrebné výrezy pre pohodlné používanie príslušenstva. Vďaka priehľadnosti zachováte pôvodný dizajn smartfónu.-určené pre … (vsetkonamobil.sk)

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple…

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, ružová

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, ružová​ od výrobce Perlecom v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zadný kryt pre iPhone Hama Clear vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple…

Zadný kryt pre iPhone Hama Clear vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná

Zadný kryt pre iPhone Hama Clear vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FIXED pre Apple iPhone 5/5S/SE číry (FIXTCC-002)

FIXED pre Apple iPhone 5/5S/SE číry (FIXTCC-002)

Kryt na mobil , tpu, mäkký Chcete ochrániť váš telefón a zároveň nezmeniť jeho originálny vzhľad? Potom je tento zadný kryt FIXED pre Apple iPhone 5/5S/SE tou správnou voľbou. Je vyrobený z číreho netoxického TPU materiálu, ktorého jemná a ultra tenká gélová štruktúra vytvára protišmykový povrch. Dokonalý tvar na mieru telefónu s miestami pre nabíjacie a slúchadlové konektory zaisťuje maximálne pohodlie a ochranu proti pádom, špine a prachu.Kľúčové vlastnosti krytu FIXED pre Apple iPhone 5/5S/SEVyrobený z číreho netoxického TPU materiáluOchrana pred pádmi, špinou a prachomDokonalý tvar na mieru telefónuZadný kryt s protišmykovým povrchomNezakrýva konektoryJednoduchá a rýchla aplikácia  (alza.sk)

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple…

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná

Zadný kryt pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná​ od výrobce Perlecom v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zadný kryt pre iPhone Otterbox vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple…

Zadný kryt pre iPhone Otterbox vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná

Zadný kryt pre iPhone Otterbox vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná​ od výrobce Otterbox v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zadný kryt pre iPhone Cellularline Clear Duo vhodný pre: Apple iPhone…

Zadný kryt pre iPhone Cellularline Clear Duo vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná

Zadný kryt pre iPhone Cellularline Clear Duo vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, priehľadná​ od výrobce Cellularline v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FIXED FIT pre Apple iPhone 5/5S/SE čierne (FIXFIT-002-BK)

FIXED FIT pre Apple iPhone 5/5S/SE čierne (FIXFIT-002-BK)

Puzdro na mobil - PU koža, prístup ku všetkým ovládacím prvkom aj slotom, zatváranie na magnet Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Puzdrá na mobilný telefón Fixed Fit RedPoint prinášajú kompletnú ochranu.Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Puzdrá na mobilný telefón Fixed Fit prinášajú kompletnú ochranu. Zaisťujú totiž nielen odolnosť proti mechanickému poškodeniu a rôznym nečistotám, ale predný odklápací kryt zároveň zabraňuje poškodeniu displeja. Kryt je samozrejme vyrobený tak, aby presne sedel na daný model, ktorý je v ňom pevne uchytený. Zároveň umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom a disponuje jednoduchým zatváraním na magnet, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu. Kľúčové… (alza.sk)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pre Apple iPhone 5/5s/SE (PR1010)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pre Apple iPhone 5/5s/SE (PR1010)

Ochranné sklo – hrúbka 0.4mm, tvrdosť 9H PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy ochranné sklo pre mobilný telefón Apple iPhone 5/5s/SE  ochráni displej telefónu pred rozbitím a poškriabaním a zachováva 100 % citlivosť na dotyk pri používaní. Ochranné sklo PanzerGlass sa ľahko aplikuje, nezanecháva vzduchové bubliny a oleofóbna vrstva zaručí, že na skle nezostanú odtlačky prstov. Sklo má bezpečnostný privacy filter zafarbený do čierna, ktorý zamedzí viditeľnosť displeja osobám okolo vás. Vďaka nízkej hrúbke 0,4 mm nijako nenarušuje vzhľad vášho telefónu.Kľúčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pre mobilný telefón Apple iPhone 5/5s/SE číreOchrana displeja mobilného telefónu Apple iPhone 5/5s/SE pred rozbitím či poškriabanímOchranné sklo PanzerGlass sa ľahko aplikuje a nezanecháva… (alza.sk)

Outdoorové puzdro pre iPhone LifeProof Fre vhodný pre: Apple iPhone 5…

Outdoorové puzdro pre iPhone LifeProof Fre vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Outdoorové puzdro pre iPhone LifeProof Fre vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce LifeProof v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Outdoorové puzdro pre iPhone Otterbox Defender vhodný pre: Apple…

Outdoorové puzdro pre iPhone Otterbox Defender vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Outdoorové puzdro pre iPhone Otterbox Defender vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Otterbox v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FIXED FIT Redpoint pre Apple iPhone 5 / 5S / SE červené (FIXFIT-002…

FIXED FIT Redpoint pre Apple iPhone 5 / 5S / SE červené (FIXFIT-002-RD)

Puzdro na mobil - PU koža, prístup ku všetkým ovládacím prvkom aj slotom, zatváranie na magnet Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Puzdrá na mobilný telefón Fixed Fit RedPoint prinášajú kompletnú ochranu.Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Púzdra na mobilný telefón Fixed Fit RedPoint prinášajú kompletnú ochranu. Poskytnú   nielen   odolnosť proti mechanickému poškodeniu i rôznym nečistotám, ale predný odklápací kryt zároveň zabraňuje poškodeniu displeja. Kryt je samozrejme vyrobený tak, aby presne sedel na daný model, ktorý je v ňom pevne uchytený. Zároveň umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom a disponuje jednoduchým zatváraním na magnet, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu. Kľúčové… (alza.sk)

FORCELL MATTE TPU Obal Apple iPhone 5 /5S/SE čierny

FORCELL MATTE TPU Obal Apple iPhone 5 /5S/SE čierny

MATTE TPU Obal Apple iPhone 5/5S/SE čiernyOchranný silikónový obal pre Apple iPhone 5/5S/SE poskytuje vynikajúcu ochranu proti pádom, škrabancom a každodenným používaním. Obal je vyrobený z tenkého silikónu presne na mieru, takže zachová pôvodnú hrúbku Vášmu smartfónu. Obal nezakrýva žiadne dôležité konektory, tlačidlá ani fotoaparát mobilu. Obal je protišmykový a navrhnutý pre pohodlné držanie telefónu v ruke. Poskytuje ľahký prístup ku všetkým funkciám vrátane nabíjania alebo pripojenie slúchadiel k telefónu bez nutnosti vyberania ho z puzdra.výhodou je ultra tenkosť púzdraflexibilné silikónové púzdro, ktoré dokonale lemuje tvar smartfónu ochrana proti škrabancom, odreninám aj otrasommožnosť nabíjať telefón aj pripojiť slúchadlá bez nutnosti vyberania telefónu z púzdraobal je… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE čierny

FORCELL FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE čierny

FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE čiernyPúzdro FLEXI TPU skvele ochráni Váš mobil Apple iPhone 5 / 5S / SE pred poškriabaním a ďalšími vplyvmi okolia. Púzdro je vyrobené z kvalitného TPU materiálu, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť. Presné výrezy zaistia zachovanie všetkých funkcionalít. Ľahko sa nasadzuje a rovnako jednoducho a rýchlo sa dá tiež zložiť. Obal je tvarovaný tak, aby na telefón dokonale padol a tesne ho obopínal. vysokokvalitný TPU materiálobal je flexibilný a pružnýmaximálna a trvalá ochrana telefónu pred poškriaban… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clear

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clear

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clearOchranný obal SPIGEN je jasnou voľbou pre bezpečie Vášho Apple iPhone 5 / 5S / SE. Kryt je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU materiálu. Dokonale k telefónu priľne a ochráni proti prachu, poškriabaniu alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Zaručene sa stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho mobilného telefónu Apple. Vďaka špeciálnemu povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov.-určený pre Apple iPhone 5 / 5S / SE-vyrobený z kvalitného TPU materiálu-vysoká ochrana pred p… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 5/5S/SE Rose Crystal

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 5/5S/SE Rose Crystal

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 5/5S/SE Rose Crystal Obal Ultra Hybrid pre Apple iPhone 5 /5S/SE je perfektnou kombináciou mäkkého TPU bumpera a priehľadného zadného panelu z polykarbonátu pred duálnu ochranu. Krištáľovo čisté prevedenie je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu bez toho, aby po čase zožltol. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá zabraňuje nárazom pri každodennej manipulácii. Perfektné ochranné vlastnosti dokazuje vojenská certifikácia odolnosti MIL STD 810G-516.6. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo v… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE šedý

FORCELL FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE šedý

FLEXI TPU obal Apple Iphone 5 / 5S / SE šedýPúzdro FLEXI TPU skvele ochráni Váš mobil Apple iPhone 5 / 5S / SE pred poškriabaním a ďalšími vplyvmi okolia. Púzdro je vyrobené z kvalitného TPU materiálu, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť. Presné výrezy zaistia zachovanie všetkých funkcionalít. Ľahko sa nasadzuje a rovnako jednoducho a rýchlo sa dá tiež zložiť. Obal je tvarovaný tak, aby na telefón dokonale padol a tesne ho obopínal. vysokokvalitný TPU materiálobal je flexibilný a pružnýmaximálna a trvalá ochrana telefónu pred po&scaron… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

FORCELL Gumený kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

Gumený kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatýKvalitný gumený obal pre Váš Apple iPhone 5. Tento obal perfektne ochráni Váš iPhone pred škrabancami a odreninami. Vďaka použitému materiálu sa obal nešmýka v ruke a zároveň je príjemý na dotyk. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre konektory a fotoaparát. - vysoká odolnosť pri pádoch- kvalitný protišmykový materiál- výrez pre logo Apple- pastelové farby pre ešte krajší vzhľad Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 5 / 5S / SE. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zelený

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zelený

HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zelenýOdolný kryt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ochranu Vášho telefónu Apple iPhone 5 / 5S / SE. Vyznačuje sa vysokou ochranou a flexibilitou. Obal sa skladá z dvoch častí - gumená časť pre čo najlepšiu flexibilitu, pričom zadná časť dopĺňa dizajn krytu. Obal skvele chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Samozrejme sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. - vysoká odolnosť pri pádoch- kryt obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana Vášho telefónu- kryt perfektne sadne na telefón (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovýOdolný kryt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ochranu Vášho telefónu Apple iPhone 5 / 5S / SE. Vyznačuje sa vysokou ochranou a flexibilitou. Obal sa skladá z dvoch častí - gumená časť pre čo najlepšiu flexibilitu, pričom zadná časť dopĺňa dizajn krytu. Obal skvele chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Samozrejme sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. - vysoká odolnosť pri pádoch- kryt obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana Vášho telefónu- kryt perfektne sadne na telefón (vsetkonamobil.sk)

FIXED pre Apple iPhone 5/5S/5C/SE (FIXG-002-033)

FIXED pre Apple iPhone 5/5S/5C/SE (FIXG-002-033)

Ochranné sklo - hrúbka 0,33mm Doprajte svojmu prístroje naozaj kvalitnú starostlivosť kúpte si ochranné sklo FIXED a zaistite maximálnu ochranu citlivého displeja mobilného telefónu. Sklo s garantovanou tvrdosťou 9H a vysokou citlivosťou dotyku poteší predovšetkým jednoduchou inštaláciou, ktorú zvládnete behom chvíľky. Samozrejmosťou je tiež 100% priehlednosť.Prvotriedna ochranaOchranné sklo FIXED s garantovanou tvrdosťou 9H ochráni citlivý displej vášho miláčika pred poškriabaním, nečistotami aj nárazy.vypnutéVynechať z lightboxPredné vlastnosti tvrdeného sklavypnutéVynechať z lightbox100 % priehľadnosťvypnutéVynechať z lightboxOleofóbna štruktúravypnutéVynechať z lightboxVysoká citlivosť dotykuKoniec odtlačkov prstovOproti konkurencii vyniká sklo predovšetkým oleofóbnou úpravou,… (alza.sk)

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE fialový

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE fialový

HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE fialovýOdolný kryt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ochranu Vášho telefónu Apple iPhone 5 / 5S / SE. Vyznačuje sa vysokou ochranou a flexibilitou. Obal sa skladá z dvoch častí - gumená časť pre čo najlepšiu flexibilitu, pričom zadná časť dopĺňa dizajn krytu. Obal skvele chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Samozrejme sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. - vysoká odolnosť pri pádoch- kryt obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana Vášho telefónu- kryt perfektne sadne na telefón (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE CHICKEN

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE CHICKEN

4D ANIMAL Silikónový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE CHICKENOchranný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo zaručuje ochranu Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Obal má originálny dizajn v krásnych a žiarivých farbách a na zadnej strane sa nachádza 4D elastická anti - stresová hračka v štýlovom prevedení. Navyše má vyššie okraje pre ešte lepšiu ochranu obrazovky. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone 5 / 5S / SEObal, ktorý rozžiari Váš telefón4D antistresová hračkaOriginálny dizajn a prevedenieZvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zelené

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zelené

FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zelenéKvalitné peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone 5. Púzdro je vyrobné z kvalitných materiálov a chráni Váš telefón z každej strany. Púzdro bsahuje všetky výrezy pre foatoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. - obal ochráni telefón z každej strany- obsahuje výrezy pre fotoaparát a všetky konektory- obsahuje priečiniky pre hotovosť či platobné karty- slúži aj ako stojan - ideálne napríklad na pozeranie videí  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE šedé

FORCELL  DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE šedé

DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE šedéOriginálne flipove púzdro pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je tvorený kombináciou dvoch materiálov - silikónová vanička chráni telo smartfónu pred poškriabaním a pádmi. Vonkajšia časť je vyrobená zo syntetickej kože s mäkkou podšívkou, ktorá je príjemná na dotyk. Puzdro obklopuje všetky okraje, pokrýva celý telefón a ochraňuje ho spredu aj zozadu.  Prednosťou sú skryté priečinky pre peniaze či karty a možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov. Precízne výrezy na všetky potrebné… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zelené

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zelené

ARMY Ochranný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zelenýExtra odolný ochranný kryt pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Kryt je špeciálne navrhnutý pre čo najlepšiu ochranu pri pádoch - vďaka kombinácii plastu a gumy sa obal vyznačuje nekompromisnou ochranou. Kryt chráni aj tlačidlá hlasitosti či tlačidlo zamknutia, zvýšené okraje zároveň chránia prednú časť telefónu. - unikátna kombinácia plastu a silikónu- kryt chráni aj bočné tlačidlá- obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana pri pádoch- obal je pevný, no zároveň flexibilný- obsahuje otvor pre logo Pre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 5. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

ARMY Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE modrýExtra odolný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je špeciálne navrhnutý pre čo najlepšiu ochranu pri pádoch - vďaka kombinácii plastu a gumy sa obal vynznačuje nekompromisnou ochranou. Obal chráni aj tlačidlá hlasitosti či tlačidlo zamknutia, zvýšené okraje zároveň chránia prednú časť telefónu. - unikátna kombinácia plastu a silikónu- kryt chráni aj bočné tlačidlá- obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana pri pádoch- obal je pevný, no zároveň flexibilný- obsahuje otvor pre logo Pre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 5. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modréKvalitné peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone 5. Púzdro je vyrobné z kvalitných materiálov a chráni Váš telefón z každej strany. Púzdro bsahuje všetky výrezy pre foatoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. - obal ochráni telefón z každej strany- obsahuje výrezy pre fotoaparát a všetky konektory- obsahuje priečiniky pre hotovosť či platobné karty- slúži aj ako stojan - ideálne napríklad na pozeranie videí  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

FORCELL  DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modré

DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE modréOriginálne flipove púzdro pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je tvorený kombináciou dvoch materiálov - silikónová vanička chráni telo smartfónu pred poškriabaním a pádmi. Vonkajšia časť je vyrobená zo syntetickej kože s mäkkou podšívkou, ktorá je príjemná na dotyk. Puzdro obklopuje všetky okraje, pokrýva celý telefón a ochraňuje ho spredu aj zozadu.   Prednosťou sú skryté priečinky pre peniaze či karty a možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov. Precízne výrezy na všetky potrebné… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zlaté

FORCELL  DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zlaté

DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatéOriginálne flipove púzdro pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je tvorený kombináciou dvoch materiálov - silikónová vanička chráni telo smartfónu pred poškriabaním a pádmi. Vonkajšia časť je vyrobená zo syntetickej kože s mäkkou podšívkou, ktorá je príjemná na dotyk. Puzdro obklopuje všetky okraje, pokrýva celý telefón a ochraňuje ho spredu aj zozadu.  Prednosťou sú skryté priečinky pre peniaze či karty a možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov. Precízne výrezy na všetky potrebné… (vsetkonamobil.sk)

PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 5/5S/5C/SE číre (1010)

PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 5/5S/5C/SE číre (1010)

Ochranné sklo 0.4 mm, ochrana displeja pred rozbitím či poškrabaním Ochranná fólia PanzerGlass Premium pre iPhone 5 / 5S / 5C / SE vám pomôže predísť škrabancom a odtlačkom prstov na displeji vášho telefónu. Fólia je až 9 × tvrdší než bežne dostupná ochranné sklá a pritom zachováva 100% funkčnosť dotykového displeja.Účinná ochrana displeja pred poškriabaním a nárazmiPanzerGlass Premium je tenké a vysoko odolné ochranné sklo s hrúbkou len 0,4 mm. Displeju vášho telefónu iPhone 5/5S/5C/SE poskytne maximálnu ochranu pred poškodením. Toto sklo je totiž až 9 × tvrdšie ako bežne dostupné ochranné sklá a preto odolá aj poškriabaniu nožom, kľúčmi či inými ostrými predmetmi.Zachová funkčnosť dotykového displejaSklo je úplne priehľadné a disponuje špeciálnym oleofóbnym povlakom, ktorý… (alza.sk)

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

FORCELL ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovéExtra odolný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je špeciálne navrhnutý pre čo najlepšiu ochranu pri pádoch - vďaka kombinácii plastu a gumy sa obal vynznačuje nekompromisnou ochranou. Obal chráni aj tlačidlá hlasitosti či tlačidlo zamknutia, zvýšené okraje zároveň chránia prednú časť telefónu. - unikátna kombinácia plastu a silikónu- kryt chráni aj bočné tlačidlá- obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana pri pádoch- obal je pevný, no zároveň flexibilný- obsahuje otvor pre logo Pre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 5. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

FORCELL  DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

DUX Flipové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovéOriginálne flipove púzdro pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je tvorený kombináciou dvoch materiálov - silikónová vanička chráni telo smartfónu pred poškriabaním a pádmi. Vonkajšia časť je vyrobená zo syntetickej kože s mäkkou podšívkou, ktorá je príjemná na dotyk. Puzdro obklopuje všetky okraje, pokrýva celý telefón a ochraňuje ho spredu aj zozadu. V Prednosťou sú skryté priečinky pre peniaze či karty a možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

FORCELL FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovéKvalitné peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone 5. Púzdro je vyrobné z kvalitných materiálov a chráni Váš telefón z každej strany. Púzdro bsahuje všetky výrezy pre foatoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. - obal ochráni telefón z každej strany- obsahuje výrezy pre fotoaparát a všetky konektory- obsahuje priečiniky pre hotovosť či platobné karty- slúži aj ako stojan - ideálne napríklad na pozeranie videí  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BLUN Peňaženkové flip puzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

FORCELL BLUN Peňaženkové flip puzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružové

Peňaženkové flip puzdro Apple iPhone 5 / 5S / SEKvalitné peňaženkové púzdro pre Váš iPhone. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať.  Keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí. (vsetkonamobil.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Hama 2in1 vhodný pre: Apple iPhone 5,…

Zaklapávací obal pre iPhone Hama 2in1 vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Zaklapávací obal pre iPhone Hama 2in1 vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5,…

Zaklapávací obal pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Zaklapávací obal pre iPhone Perlecom vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Perlecom v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ochranný kryt Tech21 Evo Mesh, Apple iPhone 5-5S-SE, čí…

Ochranný kryt Tech21 Evo Mesh, Apple iPhone 5-5S-SE, číry

Štýlový ochranný kryt Evo Mesh od spoločnosti Tech21. Je vyhotovený z unikátneho materiálu FlexShock ™, ktorý dokáže pohltiť a rozptýliť všetku pohybovú energiu, ktorá nárazom vznikne. (rozbalene.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case vhodný pre: Apple iPhone…

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FIXED Tale pre Apple iPhone SE/5/5s čierny (FIXTA-002-BK)

FIXED Tale pre Apple iPhone SE/5/5s čierny (FIXTA-002-BK)

Kryt na mobil , polykarbonát Ak hľadáte štýlový a zároveň odolný ochranný kryt na váš mobilný telefón Apple iPhone SE/5/5S, tak FIXED Tale je skutočne skvelou voľbou! Ochranný kryt disponuje unikátnou konštrukciou, ktorá je vyrobená z kvalitného polykarbonátu a PU kože. Ochranný kryt FIXED je navyše vďaka tenkému a ľahkému vyhotoveniu veľmi príjemný na dotyk. Vnútorná strana krytu je vyrobená z mikrovlákna a kryt perfektne kopíruje tvary telefónu. Ochranný kryt FIXED Tale je čiernej farby a podporuje dokonca aj bezdrôtové nabíjanie.Kľúčové vlastnosti ochranného krytu FIXED Tale na mobilný telefón Apple iPhone SE/5/5SFIXED Tale poskytuje skvelú ochranu vášmu telefónu pred poškriabaním a prachomKvalitná konštrukcia z polykarbonátu a PU kožeSkvele kopíruje tvary telefónuOchranný kryt FIXED… (alza.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Smart Case vhodný pre: Apple iPhone…

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Smart Case vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Smart Case vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple…

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, hnedá

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, hnedá​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vrecúško pre iPhone Norissy LederBook One vhodný pre: Apple iPhone 5,…

Vrecúško pre iPhone Norissy LederBook One vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna

Vrecúško pre iPhone Norissy LederBook One vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, čierna​ od výrobce Norissy v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Gumené púzdro Ultra Slim 0.5mm TPU pre iPhone 5/5s/SE priesvitné

Gumené púzdro Ultra Slim 0.5mm TPU pre iPhone 5/5s/SE priesvitné

Priesvitný flexibilný a silikónový kryt s hrúbkou 0,3 mm Púzdro je účinné proti nárazom, chráni telefón proti pádom, škrabancom a inému mechanickému poškodeniu. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nijak nezakrýva pôvodný dizajn a ani príliš nezväčšuje jeho rozmery. • Materiál: Mäkký silikón • Hrúbka: 0,3 mm • Farba: Transparentná • Chcete ochrániť svoj mobil? A rovnako chcete, aby vyzeral štýlovo? Ultratenké gumené púzdra s hrúbkou 0,5mm zdokonalia vzhľad vášho telefónu a súčasne mu poskytnú spoľahlivú ochranu. • Zabraňujú mechanickému poškodeniu zariadenia. • Sú prispôsobené tvaru telefónu s dôrazom na pohodlný prístup ku všetkým jeho ovládacím prvkom (mobilego.sk)

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple…

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, sivá

Zaklapávací obal pre iPhone Hama Guard Case Pro vhodný pre: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE, sivá​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE šedý

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE šedý

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE šedýRINGKE FUSION je séria hybridných telefónnych puzdier vyrobené z kvalitných materiálov - pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU). Oba sú odolné a transparentné. Kryt pre Apple iPhone 5 poskytuje dokonalú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Osvedčenie Mil-Grade je toho dôkazom. Vďaka dvojvrstvovému tvrdenému a antistatickému povrchu získali vlastnosti proti poškriabaniu. Tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť, výrezy na šnúrky a ľahký prístup ku všetkým telefónnym portom.- veľmi ľahký a odolný kryt- Shock absorption - ochrana proti nárazom (vojenská trieda MIL-STD 810G-516.6)- ochrana proti poškriabaniu s antistatickým prevedením proti prachu a drobným čiastočkám-… (vsetkonamobil.sk)

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovýRINGKE FUSION je séria hybridných telefónnych puzdier vyrobené z kvalitných materiálov - pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU). Oba sú odolné a transparentné. Kryt pre Apple iPhone 5 poskytuje dokonalú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Osvedčenie Mil-Grade je toho dôkazom. Vďaka dvojvrstvovému tvrdenému a antistatickému povrchu získali vlastnosti proti poškriabaniu. Tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť, výrezy na šnúrky a ľahký prístup ku všetkým telefónnym portom.- veľmi ľahký a odolný kryt- Shock absorption - ochrana proti nárazom (vojenská trieda MIL-STD 810G-516.6)- ochrana proti poškriabaniu s antistatickým prevedením proti prachu a drobným čiastočkám-… (vsetkonamobil.sk)

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE čierny

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE čierny

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE čiernyRINGKE FUSION je séria hybridných telefónnych puzdier vyrobené z kvalitných materiálov - pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU). Oba sú odolné a transparentné. Kryt pre Apple iPhone 5 poskytuje dokonalú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Osvedčenie Mil-Grade je toho dôkazom. Vďaka dvojvrstvovému tvrdenému a antistatickému povrchu získali vlastnosti proti poškriabaniu. Tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť, výrezy na šnúrky a ľahký prístup ku všetkým telefónnym portom.- veľmi ľahký a odolný kryt- Shock absorption - ochrana proti nárazom (vojenská trieda MIL-STD 810G-516.6)- ochrana proti poškriabaniu s antistatickým prevedením proti prachu a drobným čiastočkám-… (vsetkonamobil.sk)

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

RINGKE FUSION Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadnýRINGKE FUSION je séria hybridných telefónnych puzdier vyrobené z kvalitných materiálov - pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU). Oba sú odolné a transparentné. Kryt pre Apple iPhone 5 poskytuje dokonalú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Osvedčenie Mil-Grade je toho dôkazom. Vďaka dvojvrstvovému tvrdenému a antistatickému povrchu získali vlastnosti proti poškriabaniu. Tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť, výrezy na šnúrky a ľahký prístup ku všetkým telefónnym portom.- veľmi ľahký a odolný kryt- Shock absorption - ochrana proti nárazom (vojenská trieda MIL-STD 810G-516.6)- ochrana proti poškriabaniu s antistatickým prevedením proti prachu a drobným čiastočkám-… (vsetkonamobil.sk)

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 6 , Apple…

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 6 , Apple iPhone 6S, priehľadná

Zadný kryt pre iPhone Hama Crystal vhodný pre: Apple iPhone 6 , Apple iPhone 6S, priehľadná​ od výrobce Hama v kategorii Obaly a púzdra pre iPhone za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kryt Celly TPU Gelskin pre Apple iPhone XR

Kryt Celly TPU Gelskin pre Apple iPhone XR

Puzdro pre lepšiu ochranu mobilného telefónu Apple iPhone Xr z polykarbonátu. (rozbalene.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovýKvalitný celotelový obal určený pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je zložený z troch častí a poskytuje kompletnú 360-stupňovú ochranu Vášho telefónu. Je vyrobený z tvrdeného plastu s matným povrchom vďaka čomu je príjemný na dotyk, protišmykový a smartfónu dodá jedinečný vzhľad. Ochranný kryt neblokuje žiadne vstupy pre káble či konektory. Ľahko sa nasadzuje i dáva dole. Prednosťou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.vysokokvalitná ochrana celého tela smartfónuurčený pre V… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranný obojstranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

FORCELL Ochranný obojstranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE priehľadný

Ochranný obojstranný obal Apple iPhone 5/5S priehľadnýKvalitný silikónový obal pre ochranu Vášho iPhone 5 z každej strany. Tento unikátny obal pozostáva z dvoch častí a tak ochráni Váš iPhone 5 spredu aj zozadu a tak sa nemusíte obávať akýchkoľvek škrabancov, či odrenín. - jedinečný obal - ochrana z každej strany- vďaka priehľadnosti si telefón zanechá pôvodný dizajn- obal je ľahký a flexibilný- vďaka použitému materiálu sa nešmýka v ruke  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 5. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

360° Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatýKvalitný celotelový obal určený pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal je zložený z troch častí a poskytuje kompletnú 360-stupňovú ochranu Vášho telefónu. Je vyrobený z tvrdeného plastu s matným povrchom vďaka čomu je príjemný na dotyk, protišmykový a smartfónu dodá jedinečný vzhľad. Ochranný kryt neblokuje žiadne vstupy pre káble či konektory. Ľahko sa nasadzuje i dáva dole. Prednosťou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.vysokokvalitná ochrana celého tela smartfónuurčený pre V… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL SHINING Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

FORCELL SHINING Ochranný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

SHINING Ochraný obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatýModerný obal s jedinečným dizajnom pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Obal nie len skvele vyzerá, ale ochráni Váš smartfón pred poškodením, nečistotami a škrabancami pri každodennom používaní. Obal pozostáva z 3 vrstiev - TPU, Polykarbonátu a trblietavej časti, ktorá je navyše odnímateľná a tak svoj obal môžete behom pár sekúnd zmeniť na plastový. Je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.určený pre Apple iPhone 5 / 5S / SEzložený z 3 vrstiev - TPU, PC a trblietavá časťľahkýa príjemný na dotyktrblietavý dizajn - možnosť meniť na plastovýprístup ku všetkým konektorom (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť