Puzdro kryt pre apple iphone 6 6s tpu rose gold crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlato-ružovej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlatej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v striebornej farbe, zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 5 5S SE v striebornej farbe, zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Gumené púzdro Ultra Slim 0.3mm TPU pre iPhone 6/6s Plus priesvitné

Gumené púzdro Ultra Slim 0.3mm TPU pre iPhone 6/6s Plus priesvitné

Kryt na mobil eliminuje nárazy a chráni telefón pred škrabancami a poškodením. Okrem zadnej strany telefónu sú chránené aj boky a rohy. Samozrejmosťou je neobmedzený prístup ku všetkým tlačidlám a portom, čím môžete váš mobilný telefón bezstarostne používať bez nutnosti vyberania telefónu z púzdra. Vlastnosti: • Poskytuje ochranu pri bežnom používaní telefónu • Chráni pred škrabancami aj nečistotami • Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám • Neobmedzuje funkčnosť telefónu • Kryt sa jednoducho nasadzuje a umožňuje praktické používanie (mobilego.sk)

FIXED pre Apple iPhone 6/6S, transparentný (FIXTCC-003)

FIXED pre Apple iPhone 6/6S, transparentný (FIXTCC-003)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 6 a iPhone 6s, materiál TPU, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá Transparentné gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu mobilného telefónu Apple iPhone 6/6S. Transparentné prevedenie nechá vyniknúť originálnemu dizajnu vášho telefónu a vďaka jemnej protišmykovej gélovej štruktúre sa bude aj príjemne držať.Kľúčové vlastnosti transparentného krytu FIXEDKryt pre mobilný telefón vyrobený z ekologických materiálov Presne na mieru telefónu Apple iPhone 6/6S Ochrana pred poškrabaním, prachom a pádmi Protišmykový dizajnJednoduchá aplikáciaEfektívna ochrana vášho Apple iPhone 6/6STransparentný kryt FIXED je vyrobený z netoxického TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškrabaním, prachom a prípadnými pádmi.… (alza.sk)

FIXED FIT pre Apple iPhone 6/6S čierne (FIXFIT-003-BK)

FIXED FIT pre Apple iPhone 6/6S čierne (FIXFIT-003-BK)

Puzdro na mobil - pro Apple iPhone 6 a iPhone 6s, flipové, materiál umelá koža, ochrana displeja pred poškriabaním, priestor na kreditnú kartu, výrezy na konektory a tlačidlá a ručne šité Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Puzdrá na mobilný telefón Fixed Fit RedPoint prinášajú kompletnú ochranu.Nosíte svoj mobil neustále pri sebe? Obávate sa o jeho bezpečnosť? Puzdrá na mobilný telefón Fixed Fit prinášajú kompletnú ochranu. Zaisťujú totiž nielen odolnosť proti mechanickému poškodeniu a rôznym nečistotám, ale predný odklápací kryt zároveň zabraňuje poškodeniu displeja. Kryt je samozrejme vyrobený tak, aby presne sedel na daný model, ktorý je v ňom pevne uchytený. Zároveň umožňuje prístup ku všetkým ovládacím prvkom a disponuje jednoduchým zatváraním na… (alza.sk)

PanzerGlass Standard pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 číre …

PanzerGlass Standard pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 číre (2684)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), zaoblenie 2D, tvrdosť 9H, hrúbka 0,4 mm, súčasť balenia: čistiaca handrička, alkoholová handrička a samolepka na odstránenie prachu Displej dotykového zariadenia sa eventuálne môže aj napriek veľkej prezieravosti nečakane poškriabať, niekedy ho stačí iba nedopatrením zhodiť na podlahu. Na zabránenie podobnej situácii je tu ochranné sklo PanzerGlass Standard pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 číre. Toto tvrdené krycie sklo bolo vyhotovené akurát na mieru Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022). Zásluhou tvrdosti s hodnotou 9H a hrúbky skla 0,4 mm poctivo ochraňuje displej pred všelijakým poškodením. Jeho vonkajšia úprava znižuje riziko… (alza.sk)

FIXED pre Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022) čire (FIXG-100-033)

FIXED pre Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022) čire (FIXG-100-033)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), tvrdosť 9H, hrúbka 0,33 mm, súčasť balenia: čistiaca handrička Doprajte svojmu prístroje naozaj kvalitnú starostlivosť kúpte si ochranné sklo FIXED a zaistite maximálnu ochranu citlivého displeja mobilného telefónu. Sklo s garantovanou tvrdosťou 9H a vysokou citlivosťou dotyku poteší predovšetkým jednoduchou inštaláciou, ktorú zvládnete behom chvíľky. Samozrejmosťou je tiež 100% priehlednosť.Prvotriedna ochranaOchranné sklo FIXED s garantovanou tvrdosťou 9H ochráni citlivý displej vášho miláčika pred poškriabaním, nečistotami aj nárazmi. vypnutéPredné vlastnosti tvrdeného sklavypnuté100% priehľadnosťvypnutéOleofóbna štruktúravypnutéVysoká citlivosť dotykuKoniec odtlačkov prstovOproti… (alza.sk)

IZMAEL 9D ochranné sklo Fénix pre Apple iPhone 6 Plus/iPhone 6s Plus …

IZMAEL 9D ochranné sklo Fénix pre Apple iPhone 6 Plus/iPhone 6s Plus  KP16226

Veľmi kvalitné tvrdené 9D sklo slúži pre čo najdokonalejšiu ochranu displeja smartfónu. Displej na vašom zariadení sa vždy môže aj napriek všetkej opatrnosti v okamihu rozbiť. Nemusí sa stať nič viac, než to, že ho spadne pri vystupovaní z auta. Na takéto nehody sa hodí práve toto ochranné sklo. Práve zásluhou tvrdosti 9H solídne ochráni displej pred poškodením. Jeho vonkajšia povrchová úprava zabraňuje zachytávaniu šmúh prstov. Vďaka tvrdenému sklu bude vaše zariadenie stále ako v bavlnke. 9D Ochranné sklo chráni rovnú časť displeja a lepí sa po celej ploche, vďaka tomu je priľnutie k displeju telefónu perfektné a kryje tak len rovnú časť displeja, končí v mieste, kde sa displej začína ohýbať. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie… (izmael.eu)

PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022…

PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 čierne (2679)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), zaoblenie 2.5D, tvrdosť 9H, hrúbka 0,4 mm, súčasť balenia: čistiaca handrička, alkoholová handrička a samolepka na odstránenie prachu Displej vášho zariadenia sa kedykoľvek dá aj napriek všetkej rozvážnosti náhodne poškriabať, stačí na to ho pustiť na zem. Na prevenciu tohto rizika existuje ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 čierne. Ochranné tvrdené sklo bolo vytvorené na obrazovku Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022). Zásluhou tvrdosti 9H a hrúbky 0,4 mm perfektne chráni displej pred škrabancami či iným typom poškodenia. Jeho vonkajšia úprava znižuje riziko zanechávania odtlačkov prstov. Milo vás… (alza.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 12 MINI TPU KRYT, TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 12 MINI TPU KRYT, TRANSPARENT

PÚZDRO . Originálny kryt Tactical je tenký a odolný zároveň. Ochráni Váš telefón pred nečistotami a nárazmi. Presne kopíruje tvar telefónu a zachováva tak jednoduchý prístup ku konektorom, fotoaparátu a ovládacím prvkom. . (andreashop.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 11 PRO TPU KRYT, TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 11 PRO TPU KRYT, TRANSPARENT

PÚZDRO . Originálny kryt Tactical je tenký a odolný zároveň. Ochráni Váš telefón pred nečistotami a nárazmi. Presne kopíruje tvar telefónu a zachováva tak jednoduchý prístup ku konektorom, fotoaparátu a ovládacím prvkom. . (andreashop.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO TPU KRYT TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO TPU KRYT TRANSPARENT

KRYT PRE IPHONE . Tactical TPU je 0,2 mm tenký číry TPU kryt na chrbát telefónu. Je vyrobený z dokonale číreho pružného silikónového materiálu a je dodávané v ekologickom balení z recyklovaného papiera. . Kryt kryje celý chrbát, (andreashop.sk)

FIXED 3D Full-Cover pre Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022) čierne …

FIXED 3D Full-Cover pre Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXG3D-100-033BK)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), tvrdosť 9H, hrúbka 0,33 mm Kľúčové benefity ochranného skla Fixed 3D Full-Cover pre Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022)Zachováte pôvodný dizajn a dotykovú citlivosť svojho smartfónu a zároveň poistíte jeho displej pred poškodenímTvrdosť 9H vám zaručí odolnosť proti pádu a vzniku škrabancovOlefóbna vrstva odpudzuje mastnotu, takže displej nebudete musieť toľko čistiťPočas nalepovania sa nemusíte báť vzniku vzduchových bublínKompatibilný smartfón:Apple iPhone 6/6S/7/8/SE (2020/2022)Citlivosť ani vzhľad vášho telefónu sa nezmeníTvrdené sklá značky Fixed sú ďaleko obľúbenejšie ako klasické fólie, pretože zachovávajú vysokú citlivosť dotyku a majú pevnosť 9H. Vďaka nej vám môžu zaručiť… (alza.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 12 MINI TPU PLYO KRYT, TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 12 MINI TPU PLYO KRYT, TRANSPARENT

PÚZDRO . Originálny kryt Tactical TPU Plyo je tenký a odolný zároveň. Ochráni Váš telefón pred nečistotami a nárazmi. Presne kopíruje tvar telefónu a zachováva tak jednoduchý prístup ku konektorom, fotoaparátu a ovládacím (andreashop.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX TPU KRYT TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX TPU KRYT TRANSPARENT

KRYT PRE IPHONE . Tactical TPU je 0,2 mm tenký číry TPU kryt na chrbát telefónu. Je vyrobený z dokonale číreho pružného silikónového materiálu a je dodávané v ekologickom balení z recyklovaného papiera. . Kryt kryje celý chrbát, (andreashop.sk)

Ferrari PC/TPU 3D Lines Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro…

Ferrari PC/TPU 3D Lines Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Transparent (3666339026455)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál silikón a polykarbonát, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu vďaka krytu na mobil Ferrari PC/TPU 3D Lines Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Transparent. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím vyhotovením spoľahlivou poistkou odolnosti. Povrch krytu je príjemný a výborne sa drží. Silikón je populárny pre svoju praktickosť, jednoduchosť a zvýšenú odolnosť. Isté je, že pri tomto kryte na mobil Ferrari PC/TPU 3D Lines Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Transparent kryt nezakryje prístup ku konektoru napájania aj k tlačidlám nutným na ľahké používanie telefónu. Kryt na telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie inštalovať, ale potom bude pevne držať. Ochranný kryt na mobil na Apple iPhone 13 Pro… (alza.sk)

Ferrari PC/TPU 3D Stripes Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max…

Ferrari PC/TPU 3D Stripes Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max Transparent (3666339026387)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikón a polykarbonát, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Ochráňte svoj mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Ferrari PC/TPU 3D Stripes Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max Transparent. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením zárukou veľmi vysokej odolnosti. Povrch je na dotyk príjemný a dobre sa drží. Silikón je známy pre svoju praktickosť, odolnosť proti nárazom a absorpciu vibrácií. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Ferrari PC/TPU 3D Stripes Zadný Kryt pre Apple iPhone 13 Pro Max Transparent kryt nezakryje prístup k nabíjaniu a k dalším tlačidlám nutným na pokojné používanie vášho telefónu. Kryt na telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude pevne… (alza.sk)

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6, iPhone 6S,…

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPh

Kryt prispôsobiteľný na mieru chráni Apple iPhone 6 / 6s / 7/8 pred poškriabaním a dáva mu osobitý štýl Robustné, priehľadné puzdro na PC s polstrovaním TPU, technológia vzduchového vankúša absorbujúca otrasy TPU polstrovanie pre mimoriadnu ochranu, ďalší mikro-profil absorbujúci otrasy zvýšený a skosený rám TPU chráni extra veľkú časť fotoaparátu pre displej - kompatibilný s iPhone 6 / 6s / 7/8 štíhlym dizajnovým prístupom k tlačidlám a vstupom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6, iPhone 6S,…

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPh

Kryt prispôsobiteľný na mieru chráni Apple iPhone 6 / 6s / 7/8 pred poškriabaním a dáva mu osobitý štýl Robustné, priehľadné puzdro na PC s polstrovaním TPU, technológia vzduchového vankúša absorbujúca otrasy TPU polstrovanie pre mimoriadnu ochranu, ďalší mikro-profil absorbujúci otrasy zvýšený a skosený rám TPU chráni extra veľkú časť fotoaparátu pre displej - kompatibilný s iPhone 6 / 6s / 7/8 štíhlym dizajnovým prístupom k tlačidlám a vstupom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX TPU PLYO KRYT TRANSPARENT

TACTICAL PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX TPU PLYO KRYT TRANSPARENT

KRYT PRE IPHONE . Tactical TPU PLYO tenký číry TPU kryt na chrbát telefónu so zosilnenými rohmi pre maximálnu odolnosť pri páde, ale aj bežnom nosení. Je vyrobený z dokonale číreho pružného silikónového materiálu a je dodávaný (andreashop.sk)

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 biela

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 biela

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 biela Kompaktný a ľahučký obal pre iPhone 6 / 6s / 7/8, vďaka ktorému budete mať všetky aplikácie pri ruke aj na bicykli. Konštrukčné vyhotovenie kombinuje vonkajšia kostru z odolného plastu so zloženou základňou. Skvelé možnosti nastavenia uhla aj polohy telefónu. Vďaka pripevnenie QuickClick ™ je manipulácia s telefónom otázkou okamihu. Materiál: kostra z odolného plastu, kompozitová základňa Uchytenie: riadidlá, predstavec, krytka predstavca Veľkosť: 14.1 x 7 x 1.6 cm Hmotnosť: 27 g Kód: TT9851W Výbava na bicykel » Cyklistické doplnky » Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 biela (gamisport.sk)

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 čierna

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 čierna

Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 čierna Vodeodolný obal na telefón určený pre iPhone 6, 6s, 7 a 8. Obal je ideálny pre plné využitie všetkých funkcií smartphonu na bicykli - GPS, plánovanie trás a hudba. Systém QuickClick umožňuje rýchle pripevnenie, vodeodolný Materiál účinne chráni telefón pred nepriazňou počasia. Držiak na riadidlá a predstavec je súčasťou balenia. Uchytenie: QuickClick ™ (F55) Materiál: TPU Pripevnenie: Predstavec, riadidlá Veľkosť: 14.5 x 7.8 x 3.1 cm Hmotnsot: 49 g Výbava na bicykel » Cyklistické doplnky » Náhradné puzdro TOPEAK RideCase pre iPhone 6, 6s, 7, 8 čierna (gamisport.sk)

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6 Plus,…

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus priehľadná

Kryt prispôsobiteľný na mieru chráni Apple iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus pred poškriabaním a dáva mu individuálny štýl Robustné, priehľadné puzdro na PC s podložkami TPU, technológia vzduchového vankúša absorbujúca nárazy TPU čalúnenie pre zvýšenú ochranu, ďalší zvýšený profil absorbujúci nárazy skosený rám TPU chráni displej zvlášť veľkej časti fotoaparátu - kompatibilný s iPhone 6Plus / 6sPlus / 7Plus / 8Plus tenký dizajnový prístup k tlačidlám a vstupom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6 Plus,…

Black Rock Air Protect zadný kryt na mobil Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus čierna

Kryt prispôsobiteľný na mieru chráni Apple iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus pred poškriabaním a dáva mu individuálny štýl Robustné, priehľadné puzdro na PC s podložkami TPU, technológia vzduchového vankúša absorbujúca nárazy TPU čalúnenie pre zvýšenú ochranu, ďalší zvýšený profil absorbujúci nárazy skosený rám TPU chráni extra veľkú časť fotoaparátu pre displej - kompatibilný s štíhlym prístupom k tlačidlám a vstupom pre iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

FIXED FIXTCC-557 PRE APPLE IPHONE 12 TPU GELOVE PUZDRO, CIRE

FIXED FIXTCC-557 PRE APPLE IPHONE 12 TPU GELOVE PUZDRO, CIRE

PÚZDRO PRE APPLE IPHONE 12 . POPIS PRODUKTU . Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred (andreashop.sk)

InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ pre Apple iPhone SE 2020/8/7…

InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6/6s (ZG200105411)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), zaoblenie 2.5D, tvrdosť 9H, hrúbka 0,8 mm, súčasť balenia: čistiaca handrička, alkoholová handrička a samolepka na odstránenie prachu Ochranné sklo InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+Pokiaľ máte záujem o kvalitné a vysoko odolné ochranné sklo, ktoré vášmu smartfónu poskytne bezpečnú ochranu, potom je Elite Vision Guard+ ideálnym riešením. Špeciálna technológia zaručuje zvýšenú pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu. Ochranné sklo zachováva vysokú sýtosť farieb, takže budú rovnako ostré, ako bez použitia ochranného skla. Sklo na mobil InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ je určené pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6/6s.Eyesafe úpravaŠpeciálna povrchová úprava ClearPrint výrazne redukuje… (alza.sk)

FIXED FIXTCC-558 PRE APPLE IPHONE 12MAX/12PRO TPU GELOVE PUZDRO, CIRE

FIXED FIXTCC-558 PRE APPLE IPHONE 12MAX/12PRO TPU GELOVE PUZDRO, CIRE

PÚZDRO PRE APPLE IPHONE 12MAX/12PRO . POPIS PRODUKTU . Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja (andreashop.sk)

Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13…

Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent (3666339024659)

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 13 Pro, materiál silikón, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá, s trblietkami Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením spoľahlivou poistkou odolnosti. Povrch je na dotyk príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Silikón je jedinečný pre svoju praktickosť, odolnosť proti nárazom a absorpciu vibrácií. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na mobil Guess TPU Big 4G Liquid Glitter Gold Zadný kryt na Apple iPhone 13 Pro Transparent bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie aj k dalším tlačidlám potrebným na plynulé používanie mobilného telefónu. Zvláštny vzhľad krytu dodávajú trblietky.… (alza.sk)

MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 6 / 6S Plus, čierny

MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 6 / 6S Plus, čierny

Kryt na telefón MG Kickstand sa vyznačuje vysoko kvalitným spracovaním a elegantným vzhľadom. Môžete ho používať ako ochranu telefónu, štýlový doplnok alebo vďaka funkcie stojana ako podporu zariadenia. Kryt je flexibilný a chráni zariadenie v prípade pádov alebo otrasov. Praktický stojan Na zadnej strane sa nachádza mimoriadne praktický držiak s magnetmi, ktorý má funkciu stojana a výrazne zvyšuje pohodlie pri používaní puzdra, pretože vám umožňuje sledovať filmy, či videá. Držiak je možné nasadiť na prst, aby ste telefón držali bezpečnejšie v ruke. Umožňuje tiež funkciu stojana alebo pripevniť telefón k magnetickému držiaku do auta. Magnetická funkcia Stojan je vybavený vstavaným magnetom, vďaka ktorému je kryt ideálnym príslušenstvo pre magnetické držiaky do auta, či iné magnetické… (mobilego.sk)

FIXED FIXTCC-560 PRE APPLE IPHONE 12 PRO MAX TPU GELOVE PUZDRO FIXED,…

FIXED FIXTCC-560 PRE APPLE IPHONE 12 PRO MAX TPU GELOVE PUZDRO FIXED, CIRE

GELOVÉ PÚZDRO PRE APPLE IPHONE 12 PRO MAX . POPIS PRODUKTU . Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát (andreashop.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone…

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE modrá

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone…

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE jahodová

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone…

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE zelená

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone…

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE čierna

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/ 8

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/ 8

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

MG Ultra Clear 0.5mm silikónový kryt na iPhone 6/6s, priesvitný

MG Ultra Clear 0.5mm silikónový kryt na iPhone 6/6s, priesvitný

Kryt na mobil eliminuje nárazy a chráni telefón pred škrabancami a poškodením. Okrem zadnej strany telefónu sú chránené aj boky a rohy. Samozrejmosťou je neobmedzený prístup ku všetkým tlačidlám a portom, čím môžete váš mobilný telefón bezstarostne používať bez nutnosti vyberania telefónu z púzdra. Vlastnosti: • Poskytuje ochranu pri bežnom používaní telefónu • Chráni pred škrabancami aj nečistotami • Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám • Neobmedzuje funkčnosť telefónu • Kryt sa jednoducho nasadzuje a umožňuje praktické používanie (mobilego.sk)

MG Ultra Clear 0.5mm silikónový kryt na iPhone 6/6s, priesvitný

MG Ultra Clear 0.5mm silikónový kryt na iPhone 6/6s, priesvitný

Kryt na mobil eliminuje nárazy a chráni telefón pred škrabancami a poškodením. Okrem zadnej strany telefónu sú chránené aj boky a rohy. Samozrejmosťou je neobmedzený prístup ku všetkým tlačidlám a portom, čím môžete váš mobilný telefón bezstarostne používať bez nutnosti vyberania telefónu z púzdra. Vlastnosti: • Poskytuje ochranu pri bežnom používaní telefónu • Chráni pred škrabancami aj nečistotami • Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám • Neobmedzuje funkčnosť telefónu • Kryt sa jednoducho nasadzuje a umožňuje praktické používanie (mobilego.sk)

FIXED FIXTCS-723 PRE APPLE IPHONE 13, 0,6 MM ULTRATENKE TPU GELOVE…

FIXED FIXTCS-723 PRE APPLE IPHONE 13, 0,6 MM ULTRATENKE TPU GELOVE PUZDRO SKIN, CIRE

PÚZDRO . Vlastnosti . Dedikovaný kryt chráni telefón proti mechanickému poškodeniu a zašpineniu . Vďaka spracovaniu * z kvalitného TPU materiálu ** bude váš telefón ako v bavlnke . Presné výrezy na konektor, ovládacie prvky a (andreashop.sk)

FIXED FIXTCCA-793 PRE APPLE IPHONE 13 PRO TPU GELOVE PUZDRO SLIM ANTI…

FIXED FIXTCCA-793 PRE APPLE IPHONE 13 PRO TPU GELOVE PUZDRO SLIM ANTI UV, CIRE

PÚZDRO . Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, nenápadnú, a napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené zo špeciálneho TPU materiálu s AntiUV úpravou, ktorá chráni pred žltnutím krytu vplyvom (andreashop.sk)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy na Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020)…

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy na Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020)/SE (2022) čierne (P2679)

Ochranné sklo pre Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), zaoblenie 2.5D, tvrdosť 9H, privátny filter, hrúbka 0,4 mm, súčasť balenia: čistiaca handrička, alkoholová handrička a samolepka na odstránenie prachu Displej zariadenia s dotykovou plochou sa môže aj napriek všetkej opatrnosti a pozornosti nečakane poškodiť, stačí na to ho omylom pustiť na podlahu. Na takéto nehody sa hodí ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy na Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020)/SE (2022) čierne. Toto tvrdené sklo je robené na model Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022). Zásluhou tvrdosti 9H a hrúbky 0,4 mm perfektne chráni displej zariadenia pred roztrieštením pri páde. Jeho vonkajšia úprava znižuje riziko… (alza.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 Plus

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil IPhone 6/6S/7/8 plus

Richmond&Finch - Puzdro na mobil IPhone 6/6S/7/8 plus

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Richmond&Finch - Puzdro na mobil iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Puzdro na IPhone z kolekcie Richmond&Finch. Model vytvorený z umelej hmoty. (answear.sk)

FIXED FIXTCS-793 PRE APPLE IPHONE 13 PRO, 0,6 MM ULTRATENKE TPU…

FIXED FIXTCS-793 PRE APPLE IPHONE 13 PRO, 0,6 MM ULTRATENKE TPU GELOVE PUZDRO SKIN, CIRE

PÚZDRO . Dedikovaný kryt chráni telefón proti mechanickému poškodeniu a zašpineniu. Vďaka spracovaniu z kvalitného TPU materiálu bude váš telefón ako v bavlnke. Presné výrezy na konektor, ovládacie prvky a fotoaparát (andreashop.sk)

FIXED FIXTCS-724 PRE APPLE IPHONE 13 MINI, 0,6 MM ULTRATENKE TPU…

FIXED FIXTCS-724 PRE APPLE IPHONE 13 MINI, 0,6 MM ULTRATENKE TPU GELOVE PUZDRO SKIN, CIRE

PÚZDRO . Vlastnosti . Dedikovaný kryt chráni telefón proti mechanickému poškodeniu a zašpineniu . Vďaka spracovaniu * z kvalitného TPU materiálu ** bude váš telefón ako v bavlnke . Presné výrezy na konektor, ovládacie prvky a (andreashop.sk)

FIXED FIXTCS-725 PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX, 0,6 MM ULTRATENKE TPU…

FIXED FIXTCS-725 PRE APPLE IPHONE 13 PRO MAX, 0,6 MM ULTRATENKE TPU GELOVE PUZDRO SKIN, CIRE

PÚZDRO . Ultratenké gélové púzdro FIXED Skin predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho chytrého telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškriabaním, prachom a (andreashop.sk)

Baseus High Volume pre Apple iPhone 6s 2200 mAh (ACCB-BIP6S)

Baseus High Volume pre Apple iPhone 6s 2200 mAh (ACCB-BIP6S)

Batéria do mobilu určená pre telefóny Apple 2200 mAh, Vdýchne vášmuiPhonu nový životMá to batéria vo vašom iPhone už za sebou a telefón takmer neodpojíte z nabíjačky? V tom prípade je najvyšší čas zaobstarať si novú. Jednou takou je batéria Baseus High Volume, ktorá váš iPhone zase oživí.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!KAPACITA2 200 mAhURČENÉ PREApple iPhone 6sNAPÄTIE3,82 VNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Výmenu zvládnete samiS novou batériou sa môžete vydať do servisu, kde vám ju vymenia. Avšak k batérii si môžete dokúpiť aj náradie na výmenu batérie Baseus a výmenu urobiť v pohodlí domova.Kľúčové vlastnostiBatéria Baseus High VolumeUrčená pre Apple iPhone 6sKapacita 2 200 mAhOchrana proti prebitiu a… (alza.sk)

IZMAEL Apple iPhone 7 Puzdro Spring clear TPU KP10498 zlatá

IZMAEL Apple iPhone 7 Puzdro Spring clear TPU  KP10498 zlatá

Puzdro Spring clear TPU pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Žltá Ultratenké priehľadné silikónové púzdro pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022. Púzdro s farebným lemom. Hrúbka iba 1 mm - púzdro je ultratenké a nezaťažuje telefón. Bodkovaný vzor - Vnútorný bodkovaný vzor zabraňuje tvorbe bublín a vlhkosti. Vysoko flexibilný - Vďaka veľkej flexibilite sa kryt ľahko nasadzuje a vyzlieka. Odolné a spoľahlivé -vyrobené z vysokokvalitného mäkkého materiálu TPE, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred pádmi a poškriabaním. Udržiava obrazovku a fotoaparát chránené. Ochrana telefónu pred akýmkoľvek druhom nečistôt a prachu. Ľahký prístup ku všetkým portom. Špecifikácia: Názov: Spring Case Materiál: TPU Farba: Žltá Kompatibilný: Apple iPhone 7/iPhone 8… (izmael.eu)

IZMAEL Apple iPhone XS Puzdro Spring clear TPU KP8620 žltá

IZMAEL Apple iPhone XS Puzdro Spring clear TPU  KP8620 žltá

Puzdro Spring clear TPU pre Apple iPhone XS/iPhone X - Žltá Ultratenké priehľadné silikónové púzdro pre Apple iPhone XS/iPhone X. Púzdro s farebným lemom. Hrúbka iba 1 mm - púzdro je ultratenké a nezaťažuje telefón. Bodkovaný vzor - Vnútorný bodkovaný vzor zabraňuje tvorbe bublín a vlhkosti. Vysoko flexibilný - Vďaka veľkej flexibilite sa kryt ľahko nasadzuje a vyzlieka. Odolné a spoľahlivé -vyrobené z vysokokvalitného mäkkého materiálu TPE, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred pádmi a poškriabaním. Udržiava obrazovku a fotoaparát chránené. Ochrana telefónu pred akýmkoľvek druhom nečistôt a prachu. Ľahký prístup ku všetkým portom. Špecifikácia: Názov: Spring Case Materiál: TPU Farba: Žltá Kompatibilný: Apple iPhone XS/iPhone X (izmael.eu)

IZMAEL Apple iPhone 11 Puzdro S Case TPU KP9269 modrá

IZMAEL Apple iPhone 11 Puzdro S Case TPU  KP9269 modrá

Puzdro S-Case TPU pre Apple iPhone 11 - Modrá Silikónové puzdro v matnom prevedení v tvare písmena S pre Apple iPhone 11. Puzdro je ultratenké a nezaťažuje telefón. Dizajn v tvare S, jedna časť je lesklá, druhá časť je matná. Vysoko flexibilné - Vďaka veľkej flexibilite sa kryt ľahko nasadzuje a vyzlieka. Odolné a spoľahlivé -vyrobené z vysokokvalitného mäkkého materiálu TPE, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred pádmi a poškriabaním. Udržiava obrazovku a fotoaparát chránené. Ochrana telefónu pred akýmkoľvek druhom nečistôt a prachu. Ľahký prístup ku všetkým portom. Fotografie sú ilustračné, otvory budú zodpovedať objednanému modelu. Špecifikácia: Názov: S-Case Materiál: TPU Farba: Modrá Kompatibilný: Apple iPhone 11 (izmael.eu)

IZMAEL Apple iPhone 11 Puzdro S Case TPU KP9268 čierna

IZMAEL Apple iPhone 11 Puzdro S Case TPU  KP9268 čierna

Puzdro S-Case TPU pre Apple iPhone 11 - Čierna Silikónové puzdro v matnom prevedení v tvare písmena S pre Apple iPhone 11. Puzdro je ultratenké a nezaťažuje telefón. Dizajn v tvare S, jedna časť je lesklá, druhá časť je matná. Vysoko flexibilné - Vďaka veľkej flexibilite sa kryt ľahko nasadzuje a vyzlieka. Odolné a spoľahlivé -vyrobené z vysokokvalitného mäkkého materiálu TPE, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred pádmi a poškriabaním. Udržiava obrazovku a fotoaparát chránené. Ochrana telefónu pred akýmkoľvek druhom nečistôt a prachu. Ľahký prístup ku všetkým portom. Fotografie sú ilustračné, otvory budú zodpovedať objednanému modelu. Špecifikácia: Názov: S-Case Materiál: TPU Farba: Čierna Kompatibilný: Apple iPhone 11 (izmael.eu)

IZMAEL Apple iPhone 7 Puzdro S Case TPU KP9284 modrá

IZMAEL Apple iPhone 7 Puzdro S Case TPU  KP9284 modrá

Puzdro S-Case TPU pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Modrá Silikónové puzdro v matnom prevedení v tvare písmena S pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022. Puzdro je ultratenké a nezaťažuje telefón. Dizajn v tvare S, jedna časť je lesklá, druhá časť je matná. Vysoko flexibilné - Vďaka veľkej flexibilite sa kryt ľahko nasadzuje a vyzlieka. Odolné a spoľahlivé -vyrobené z vysokokvalitného mäkkého materiálu TPE, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred pádmi a poškriabaním. Udržiava obrazovku a fotoaparát chránené. Ochrana telefónu pred akýmkoľvek druhom nečistôt a prachu. Ľahký prístup ku všetkým portom. Fotografie sú ilustračné, otvory budú zodpovedať objednanému modelu. Špecifikácia: Názov: S-Case Materiál: TPU Farba: Modrá Kompatibilný: Apple… (izmael.eu)

puzdro na psie piškóty, puzdro na psi znamku, puzdro na psie známky, puzdro na maškrty pre psov, puzdro pre psa na čip, kryt na klietku pre psa, kryt na ostnatý obojok, kryt na záhradný nábytok, kryt na vonkajší nábytok, kocik pre psa premium gold

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť