Rainbow six siege chibi figurine sledge 3307216058960

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Sledge (3307216058960)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Sledge (3307216058960)

Figúrka , s motívom Tom Clancy's Je vašou obľúbenou hrou Rainbow Six Siege? Potom si určite radi obohatíte svoju zbierku touto Chibi figúrkou. Ide o postavu Seamusa Cowdena, čiže Sledga – patrí medzi prvých agentov hry. Spadá pod známu protiteroristickú organizáciu SAS a zastáva úlohu útočníka. Je vybavený špeciálnym kladivom, vďaka ktorému môže okamžite zničiť všetko, čo mu stojí v ceste. Figúrka je ideálny darček pre všetkých fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Balenie obsahuje unikátny kód, vďaka ktorému získate exkluzívny obsah do hry.Kľúčové vlastnosti Chibi figúrky Rainbow Six Siege – Sledge, 10 cmChibi figúrka Rainbow Six Siege s veľkosťou 10 cmInšpirovaná postavou SledgePokračovanie populárnej šiestej zbierkyDetailné spracovanieObsahuje unikátny kód na získanie… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Hibana (3307216058946)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Hibana (3307216058946)

Figúrka , s motívom Tom Clancy's Je vašou obľúbenou hrou Rainbow Six Siege? Potom si určite radi obohatíte svoju zbierku touto chibi figúrkou. Ide o postavu Yumiko Imagawa, čiže Hibana – japonská útočníčka z tímu Special Assault Team. Je vybavená odpalovačom projektilov X-KAIROS, vďaka ktorému môže odpaľovať výbušné pelety. Figúrka je ideálny darček pre všetkých fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Balenie obsahuje unikátny kód, vďaka ktorému získate exkluzívny obsah do hry. Kľúčové vlastnosti chibi figúrky Rainbow Six Siege – Hibana, 10 cmChibi figúrka Rainbow Six Siege s veľkosťou 10 cmInšpirovaná postavou HibanaPokračovanie populárnej šiestej zbierkyDetailné spracovanieObsahuje unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hryRozmery:Výška – 10 cmMateriál:Vinyl (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Bandit (3307216098669)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Bandit (3307216098669)

Figúrka – 10cm veľká postavička z hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hry Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna z 5 nových postavičiek. Prichádza tretia vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z PVC a ABS. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine – Bandit  Figúrka Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegeV súprave je 5 nových postavičiekFigúrky vlastnia unikátny kód na odomknutie… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Ela (3307216098683)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Ela (3307216098683)

Figúrka – 10cm veľká postavička z hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hry Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna z 5 nových postavičiek. Prichádza tretia vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z PVC a ABS. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine – Ela Figúrka Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegeV súprave je 5 nových postavičiekFigúrky vlastnia unikátny kód na odomknutie… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Twitch (3307216098690)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Twitch (3307216098690)

Figúrka – 10cm veľká postavička z hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hry Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna z 5 nových postavičiek. Prichádza tretia vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z PVC a ABS. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine – TwitchFigúrka Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegeV súprave je 5 nových postavičiekFigúrky vlastnia unikátny kód na odomknutie… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Glaz (3307216130017)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Glaz (3307216130017)

Figúrka , výška figúrky: 10cm Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy 's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna zo 4 nových postavičiek. Prichádza šiesta vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z vinylu. Figúrky sú pokračovaním populárne Six Collection. Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine - GlazJedna zo sady 4 figúrok Rainbow Six Siege Chiba zo známej hry Tom Clancy 's Rainbow Six SiegePokračovanie populárnej Six CollectionFigúrky Rainbow vlastný unikátny kód na odomknutie exkluzívneho obsahu v hreSú spracované vo vysokých… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Dokkaebi (3307216129998)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Dokkaebi (3307216129998)

Figúrka , výška figúrky: 10cm Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy 's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna zo 4 nových postavičiek. Prichádza šiesta vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z vinylu. Figúrky sú pokračovaním populárne Six Collection. Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine - DokkaebiJedna zo sady 4 figúrok Rainbow Six Siege Chiba zo známej hry Tom Clancy 's Rainbow Six SiegePokračovanie populárnej Six CollectionFigúrky Rainbow vlastný unikátny kód na odomknutie exkluzívneho obsahu v hreSú spracované vo… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Blitz (3307216129981)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Blitz (3307216129981)

Figúrka , výška figúrky: 10cm Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna zo štyroch nových postavičiek. Prichádza šiesta vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailova sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z vinylu. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chibi Figurine – BlitzJedna zo súpravy štyroch figúrok Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegePokračovanie populárnej Six CollectionFigúrky Rainbow majú vlastný unikátny kód na odomknutie exkluzívneho obsahu v hreSú spracované vo vysokých… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Finka (3307216130000)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Finka (3307216130000)

Figúrka , výška figúrky: 10cm Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy 's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna zo 4 nových postavičiek. Prichádza šiesta vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z vinylu. Figúrky sú pokračovaním populárne Six Collection. Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine - FinkaJedna zo sady 4 figúrok Rainbow Six Siege Chiba zo známej hry Tom Clancy 's Rainbow Six SiegePokračovanie populárnej Six CollectionFigúrky Rainbow vlastný unikátny kód na odomknutie exkluzívneho obsahu v hreSú spracované vo vysokých… (alza.sk)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege (3307215889589)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege (3307215889589)

Hra na PC – krabicová verzia, žáner: akčný - prepracovaný simulátor protiteroristickej jednotky, dva tímy až s piatimi hráčmi proti sebe, jeden tím bráni budovu a druhý sa snaží oslobodiť rukojemníkov, široká škála moderných zbraní a gadgetov, nový engine s extrémne prepracovaným modelom poškodenia prostredia Skúsení veteráni taktických akcií si iste spomenú na hru Rainbow Six, v ktorej ste mali za úlohu ako člen elitných policajných jednotiek vniknúť do teroristami chráneného priestoru a zachrániť čo najviac rukojemníkov. Rainbow Six: Siege túto taktiku predvedie v multiplayeri. Disponuje novým enginom AnvilNext, ktorý spoločne s technológiou Realblast, zaisťujúce realistickú fyziku predvedie na vašej obrazovke skutočné divy a vy budete mať pocit, že ste priamo v centre dění.Siege… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Teq Mens Hoodie

Rainbow Six Siege Teq Mens Hoodie

Mikina s kapucňou a na zips, materiál: bavlna, potlač na prednej strane a na rukáve, s motívom Rainbow 6 Siege (alza.sk)

Rainbow Six Siege Classic Logo Tričko

Rainbow Six Siege Classic Logo Tričko

Tričko , krátke rukávy a okrúhly výstrih Kvalitné tričko, ktoré vzdáva hold hernej sérii Rainbow Six. Ponúkne kombináciu čiernej a bielej farby a na prsiach tričko zdobí klasický znak série. Dajte každému najavo, kde leží vaše hráčske srdce. Tričko je vyrobené z bavlny a má štandardný okrúhly výstrih. Klasický strih perfektne padne každému a vďaka kvalitnému materiálu aj potlači vydrží dlho ako nové. Tričko pre každého pravého fanúšika Rainbow Six Siege Classic LogoTričko Rainbow Six Siege je vyrobené z kvalitnej bavlnyKrátke rukávy a okrúhly výstrihŠtýlový motív inšpirovaný hrou Rainbow Six (alza.sk)

Rainbow Six Siege + The Division DuoPack - PS4 (3307216028369)

Rainbow Six Siege + The Division DuoPack - PS4 (3307216028369)

Hra na konzolu – krabicová verzia, české titulky, žáner: akčný a FPS, na online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus - dve úspešné Clancyovky v jednom balení. 73%Nič nie je uspokojivejšie, než vyriešiť úlohu rýchlo a ľahko vďaka kvalitnej tímovej spolupráci. Jedna z najlepších kooperatívnych strieľačiek na trhu.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Zapojte sa do nikdy nekončiacich bojov elitných policajných jednotiek a teroristov.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vytvorte smrtiacu jednotku, ktorá dokáže perfektne spolupracovať v každej situácii.Rôzni ľudia s rôznymi zručnosťamiModerná policajná jednotka vyžaduje veľké množstvo zručností. Staňte sa silákom, ktorý svojím kladivom rozrazí aj tie najodolnejšie dvere, alebo schopným staviteľom barikád. Nech už je… (alza.sk)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege - Xbox One (3307215889374)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege - Xbox One (3307215889374)

Hra na konzolu – krabicová verzia, kľúč pre Xbox Live, české titulky, žáner: akčný a FPS, na online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold - prepracovaný simulátor protiteroristickej jednotky, dva tímy až s piatimi hráčmi proti sebe, jeden tím bráni budovu a druhý sa snaží oslobodiť rukojemníkov, široká škála moderných zbraní a gadgetov, nový engine s extrémne prepracovaným modelom poškodenia prostredia Skúsení veteráni taktických akcií si iste spomenú na hru Rainbow Six, v ktorej ste mali za úlohu ako člen elitných policajných jednotiek vniknúť do teroristami chráneného priestoru a zachrániť čo najviac rukojemníkov. Rainbow Six: Siege túto taktiku predvedie v multiplayeri. Disponuje novým enginom AnvilNext, ktorý spoločne s technológiou Realblast, zaisťujúce realistickú fyziku… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Caviera (3307216098676)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Caviera (3307216098676)

Figúrka – 10cm veľká postavička z hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hry Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna z 5 nových postavičiek. Prichádza tretia vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z PVC a ABS. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine – CaveiraFigúrka Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegeV súprave je 5 nových postavičiekFigúrky vlastnia unikátny kód na odomknutie… (alza.sk)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Vigil (3307216098706)

Rainbow Six Siege Chibi Figurine – Vigil (3307216098706)

Figúrka – 10cm veľká postavička z hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, unikátny kód na získanie exkluzívneho obsahu do hry Patríte medzi fanúšikov Tom Clancy's Rainbow Six Siege? Potom by nemala chýbať vo vašej zbierke žiadna z 5 nových postavičiek. Prichádza tretia vlna operátorov postáv z hry. Každá jednotlivá figúrka má v sebe unikátny kód, ktorým odomknete exkluzívny obsah v Rainbow Six Siege. Figúrky sú vypracované do vysokých detailov a sú inšpirované operátormi Rainbow Six Siege. Sú vyrobené z PVC a ABS. Figúrky sú pokračovaním populárnej Six Collection.Kľúčové vlastnosti figúrky Rainbow Six Siege Chiba Figurine – VigilFigúrka Rainbow Six Siege Chibi zo známej hry Tom Clancy's Rainbow Six SiegeV súprave je 5 nových postavičiekFigúrky vlastnia unikátny kód na odomknutie exkluzívneho… (alza.sk)

Rainbow Six Siege + The Division DuoPack - Xbox One (3307216028529)

Rainbow Six Siege + The Division DuoPack - Xbox One (3307216028529)

Hra na konzolu – krabicová verzia, české titulky, žáner: akčný a FPS, na online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold – dve úspešné Clancyovky v jednom balení. 73%Nič nie je uspokojivejšie, než vyriešiť úlohu rýchlo a ľahko vďaka kvalitnej tímovej spolupráci. Jedna z najlepších kooperatívnych strieľačiek na trhu.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Zapojte sa do nikdy nekončiacich bojov elitných policajných jednotiek a teroristov.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vytvorte smrtiacu jednotku, ktorá dokáže perfektne spolupracovať v každej situácii.Rôzni ľudia s rôznymi zručnosťamiModerná policajná jednotka vyžaduje veľké množstvo zručností. Staňte sa silákom, ktorý svojím kladivom rozrazí aj tie najodolnejšie dvere, alebo schopným staviteľom barikád. Nech už je… (alza.sk)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege Advanced Edition - PS4 (3307216054993)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege Advanced Edition - PS4 (3307216054993)

Hra na konzolu – krabicová verzia, žáner: akčný a FPS, na online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus – prepracovaný simulátor protiteroristickej jednotky, dva tímy s piatimi hráčmi proti sebe, jeden tím bráni budovu a druhý sa snaží oslobodiť rukojemníkov. Edícia obsahuje: Základnú hru, 600 Rainbow Six kreditov, 10 Outbreak balíčkov Skúsení veteráni taktických akcií si iste spomenú na hru Rainbow Six, v ktorej ste mali za úlohu ako člen elitných policajných jednotiek vniknúť do teroristami chráneného priestoru a zachrániť čo najviac rukojemníkov. Rainbow Six: Siege túto taktiku predvedie v multiplayeri. Disponuje novým enginom AnvilNext, ktorý spoločne s technológiou Realblast, zaisťujúce realistickú fyziku predvedie na vašej obrazovke skutočné divy a vy budete mať pocit, že ste… (alza.sk)

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege Advanced Edition - Xbox One …

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege Advanced Edition - Xbox One (3307216055679)

Hra na konzolu – krabicová verzia, české titulky, žáner: akčný a FPS, na online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold – prepracovaný simulátor protiteroristickej jednotky, dva tímy až o piatich hráčoch proti sebe, jeden tím bráni budovu a druhý sa snaží oslobodiť rukojemníkov... Edícia obsahuje: Základnúvhru, 600 Rainbow Six kreditov, 10 Outbreak balíčkov Skúsení veteráni taktických akcií si iste spomenú na hru Rainbow Six, v ktorej ste mali za úlohu ako člen elitných policajných jednotiek vniknúť do teroristami chráneného priestoru a zachrániť čo najviac rukojemníkov. Rainbow Six: Siege túto taktiku predvedie v multiplayeri. Disponuje novým enginom AnvilNext, ktorý spoločne s technológiou Realblast, zaisťujúce realistickú fyziku predvedie na vašej obrazovke skutočné divy a vy… (alza.sk)

Ubisoft PlayStation 4 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege …

Ubisoft PlayStation 4 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (USP4072810)

Rainbow Six Siege je připravované pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.<br /> <br /> Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.<br /> <br /> Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.<br /> <br /> <b>OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ</b><br /> Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí… (hej.sk)

Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (USX3072810)

Ubisoft Xbox One Tom Clancy&#039;s Rainbow Six: Siege (USX3072810)

Rainbow Six Siege je připravované pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.<br /> <br /> Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.<br /> <br /> Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.<br /> <br /> <b>OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ</b><br /> Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí… (hej.sk)

Tom Clancys Rainbow Six Siege – Year 4 Pass – PS4 SK Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys Rainbow Six Siege – Year 4 Pass – PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0042512)

Herný doplnok /DLC–elektronická licencia, kľúč pre SK PS Store, žáner: akčný a FPS, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra – určené iba pre slovenské SEN a PlayStation Store účty 73% Ide o zďaleka najrealistickejšie a najsilnejší taktickú hru na trhu, ktorá je hraná z prvej osoby. Tom Clancys Rainbow Six Siege - Year 4 PassHerný doplnok Year 4 Pass obsahuje:8 agentov Year 4 sa 7 dennom skorším prístupompredmety úprav600 R6 kreditov10% zľavu v obchode5% bonus k ohlasu0,3% bonus k Alfa balíčkuHra je určená iba pre slovenský SEN a PlayStation Store účty. (alza.sk)

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 1200 Rainbow credits –…

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 1200 Rainbow credits – PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031457)

Herný doplnok /kredit–elektronická licencia, kľúč pre SK PS Store, žáner: akčný Herný doplnok v podobe 1200 Rainbow kreditov do skvelej akčnej hry Rainbow Six Siege. Platí iba na hernej konzole PS4. (alza.sk)

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 2670 Rainbow credits –…

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 2670 Rainbow credits – PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031491)

Herný doplnok /kredit–elektronická licencia, kľúč pre SK PS Store, žáner: akčný Herný doplnok v podobe 2670 Rainbow kreditov do skvelej akčnej hry Rainbow Six Siege. Platí iba na hernej konzole PS4. (alza.sk)

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 600 Rainbow credits – PS4…

Tom Clancys Rainbow Six Siege Currency pack 600 Rainbow credits – PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031532)

Herný doplnok /kredit–elektronická licencia, kľúč pre SK PS Store, žáner: akčný Herný doplnok v podobe 600 Rainbow kreditov do skvelej akčnej hry Rainbow Six Siege. Platí iba na hernej konzole PS4. (alza.sk)

XBOX ONE TOM CLANCYS RAINBOW SIX: SIEGE

XBOX ONE TOM CLANCYS RAINBOW SIX: SIEGE

 Rainbow Six: Siege je pripravované pokračovanie populárnej série strielačiek z pohľadu prvej osoby, vyvinutej známym štúdiom Ubisoft Montreal pre novú generáciu počítačov a herných konzol.Hra inšpirovaná reálnymi (andreashop.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

Ghost Recon: Wildlands – Fallen Angel Figurine (3307215966327)

Ghost Recon: Wildlands – Fallen Angel Figurine (3307215966327)

Figúrka , s motívom Ghost Recon Pre všetkých priaznivcov akčnej hry Ghost Recon: Wildlands tu máme zberateľskú figúrku padlého anjela! Fallen Angel, inšpirovaný sochou Santa Muerte, predstavuje modlu obávaného drogového kartelu Santa Blanca v hre Ghost Recon. Precízne detailné spracovanie robí z figúrky jedinečný zberateľský kúsok. Fallen Angel s náhrdelníkom, kosou a lebkami je 25 cm vysoký a dodáva sa v škatuľke s okienkom. Kľúčové vlastnosti figúrky Ghost Recon: Wildlands – Fallen AngelZberateľská figúrka z hry Ghost Recon: WildlandsFallen Angel s náhrdelníkom, kosou a lebkamiPredstavuje postavu padlého anjela, modlu drogového karteluVeľmi detailne spracovaná (alza.sk)

The Division 2 – Brian Johnson Figurine (3307216078395)

The Division 2 – Brian Johnson Figurine (3307216078395)

Figúrka – predstavuje agenta v ikonickej póze, vybaveného ostrelovačskou puškou TAC-50C, typickou zbraňou triedy špecializácie „Sharpshooter“, pripraveného chrániť Washington DC, ktorý upadol do chaosu, veľkosť 25cm, PVC Nadšencov The Division 2 zaiste poteší zberateľská figúrka Briana Johnsona, ktorá je inšpirovaná touto hrou. Brian Johnson je bývalý ostreľovač policajných zložiek Baltimore. Figúrka znázorňuje agenta v ikonickej póze s jeho charakteristickou zbraňou, s ktorou je pripravený chrániť upadajúci Washington DC. Figúrka je vyrobená z PVC a je spracovaná do posledného detailu vrátane ostrelovačskej pušky TAC-50C, čo je typická zbraň triedy špecializácie „Sharpshooter“ a ďalšieho príslušenstva.Kľúčové vlastnosti zberateľskej figúrky Brian JohnsonZberateľská figúrka inšpirovaná… (alza.sk)

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S dámska originálna sukňa s prednou aj zadným potlačou. Sukňa je ľahko elastická, má elastický pás. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% bavlna, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Sukne » sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Eyesore L (punkshop.sk)

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S

sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S dámska originálna sukňa s prednou aj zadným potlačou. Sukňa je ľahko elastická, má elastický pás. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% bavlna, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Sukne » sukňa KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skeleton Pencil S (punkshop.sk)

Sada 2 závesných vianočných dekorácií Ego Dekor Festive Sledge

Sada 2 závesných vianočných dekorácií Ego Dekor Festive Sledge

Vianoce, to je veľká dávka rozprávkového šarmu, ľudskej vrelosti a štipka nostalgie. Vychutnajte si ich čaro plnými dúškami. Dodajte svojmu bývaniu sviatočný pôvab ozdobami značky Ego dekor (bonami.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth S dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth S (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice skate » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (coreshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth L (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone S (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone M (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth M (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone XL (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Monster Mouth XL (punkshop.sk)

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L

nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L dámske originálne nohavice (leginy) s celoplošnou potlačou. Legíny sú ľahko elastické. Značka: KREEPSVILLE SIX SIX SIX. Zloženie: 95% polyester, 5% spandex. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Nohavice » nohavice plátené KREEPSVILLE SIX SIX SIX Skele-Bone L (punkshop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť