Rehabilitačné Expander Yate

Rehabilitačné šľapadlo

Rehabilitačné šľapadlo

Rehabilitačná pomôcka a cvičebný doplnok posilňuje svaly dolných končatín a zlepšuje koordináciu spodnej časti tela. Šľapadlo sa využíva v sede, napríklad pri sledovaní televízie alebo pri posedení na záhradke. Je to výborný pomocník pre babičku či dedka, ktorí potrebujú precvičovať dolné končatiny. (babickarstvo.sk)

PARI O-PEP Pomôcka respiračná rehabilitačná

PARI O-PEP Pomôcka respiračná rehabilitačná

Fyzioterapeutická pomôcka, ktorá výrazným spôsobom prispieva k zlepšeniu efektivity dýchania pacientom s dýchacími ťažkosťami. Účinne uvoľňuje bronchiálnu sliznicu a pomáha čistiť dýchacie cesty. Liečebná metóda je založená na princípe striedavého výdychového pretlaku. Výsledkom liečby je ľahšie dýchanie vďaka zvýšenej periférnej pľúcnej ventilácii, znížená dýchavičnosť a zvýšená mobilizácia sekrétu z priedušiek. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - sada 5ks

Posilňovacia a rehabilitačná guma - sada 5ks

Posilňovacia a rehabilitačná guma - sada 5ks Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné príslušenstvo je ... (skvelydarcek.sk)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 1-2kg

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 1-2kg

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 1-2kg Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné príslušenstvo je ... (skvelydarcek.sk)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 2-3kg - oranžová

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 2-3kg - oranžová

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 2-3kg - oranžová Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné ... (skvelydarcek.sk)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 3-4kg - modrá

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 3-4kg - modrá

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 3-4kg - modrá Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné ... (skvelydarcek.sk)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 4-6kg - červená

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 4-6kg - červená

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 4-6kg - červená Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné ... (skvelydarcek.sk)

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 6-8kg - čierna

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 6-8kg - čierna

Posilňovacia a rehabilitačná guma - odpor 6-8kg - čierna Posilňovacia a rehabilitačná guma vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy používané v rehabilitácii a športe sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť silu bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningoch, tak doma pre všeobecné tréningy proti odporu. Ľahké a prenosné ... (skvelydarcek.sk)

Camelus Massage masážny rehabilitačný krém s pštrosím olejom Marek…

Camelus Massage masážny rehabilitačný krém s pštrosím olejom Marek 100 ml

Masážny a rehabilitačný krém MAREK s pštrosím olejom je prehrievajúci krém na masáž chrbtice, kĺbov a po svalovej námahe. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 75 cm + pumpa rôzne farby (modrá/zelená)…

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 75 cm + pumpa rôzne farby (modrá/zelená) 1x1 set

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 75 cm + pumpa rôzne farby (modrá/zelená) 1x1 set (lekarentriveze.sk)

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 65 cm + pumpa rôzne farby (žltá/zelená…

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 65 cm + pumpa rôzne farby (žltá/zelená/červená/fialová) 1x1 set

GYMY REHABILITAČNÁ LOPTA ABS 65 cm + pumpa rôzne farby (žltá/zelená/červená/fialová) 1x1 set (lekarentriveze.sk)

Expandér posilňovacie modrý

Expandér posilňovacie modrý

Kvalitní Expandér posilňovacie modrý z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Fitness | Posilňovanie | Gumy a expandéry. (esat.sk)

ACRA D03 expander

ACRA D03 expander

ACRA D03 expander z kategórie Heureka.sk | Šport | Fitness | Ostatné fitness náradie kúpite na Kokiskashop.sk za 4.99 €. Posilňovacie guma v tvare osmičky - určené pre ľahšie posilňovanie, úchytky z mäkkej peny. (kokiskashop.sk)

MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander z kategórie Šport | Fitness | Ostatné fitness výrobky | Fitness pomôcky kúpite na Kokiskashop.sk za 33.19 €. Fitness sada Movit je veľmi úsporným riešením domácej posilňovne. Nemáte priestor na posilňovacie stroje? Spevnite si svaly rúk, brucha, zadku i nôh prostredníctvom tejto jednoduchej sady. Technické údaje: švihadlo s počítadlom: 270 cm (nastaviteľná dĺžka) nastaviteľný pružný expandér: 5 jednotlivo vyberateľných častí s bezpečnostným klipsom posilňovacia tyč: 64 cm Obsah balenia: 1 x švihadlo 1 x elastický expandér 2 x posilňovač rúk 1 x posilňovacia pružinová tyč (kokiskashop.sk)

Tonizačný elastický expander Light

Tonizačný elastický expander Light

Je všestranným doplnkom pre tonizáciu a spevnenie svalstva celého tela.Pružný pás Light s nízkym odporom: pri 100% natiahnutí predstavuje 3.5, pri 300% natiahnutí predstavuje 7. (vivrehome.sk)

Lifefit Expander Eight svetlozelený (4891223096729)

Lifefit Expander Eight svetlozelený (4891223096729)

Posilňovacia guma dĺžka 35 cm Chcete si doma efektívne zacvičiť? Vďaka viacúčelovému posilňovaču si precvičíte svaly horných aj dolných končatín. Lano v tvare 8 je vyrobené z odolného a extra pružného silikónového materiálu. Na koncoch je opatrené mäkkými protišmykovými úchopmi.Viacúčelový posilňovač Lifefit Expander Eight patrí k zaujímavým pomôckam na domáce cvičenie. S jeho pomocou totiž môžete efektívne precvičiť svaly horných aj dolných končatín. Lano posilňovača v tvare osmičky je vyrobené z odolného a extra pružného silikónového materiálu, a na koncoch je opatrené mäkkými protišmykovými rukoväťami. Ak si teda chcete účinne zacvičiť, bez toho aby ste museli míňať horibilné sumy peňazí, ide o vynikajúce riešenie. Kľúčové vlastnosti expanderu LifefitEfektívne… (alza.sk)

Boss WAZA Tube Amp Expander

Boss WAZA Tube Amp Expander

Expander pre lampové zosilňovače s Tube Logic dizajnom bol vytvorený s odbornými znalosťami Waza. Flexibilné programovateľné zariadenie kombinuje attenuator pre lampové zosilňovače, simulácie reproduktorov, analógový koncový stupeň, IR banku, ekvalizér, zvukový prevodník a efektovú jednotku. Podporuje zosilňovače do výkonu 150 W. Nastaviteľná impedancia umožňuje optimálne nastavenie pre konkrétny zosilňovač. Zariadenie zachová prirodzený tón, dynamiku a charakter skreslenia zosilňovača. Ponúka uloženie 10 obľúbených nastavení, ovládanie pomocou nožných spínačov GA-FC/FS a MIDI I/O a zabudovaný 100 W zosilňovač triedy AB s analógovým dizajnom a ovládaním hlasitosti. DSP efektová sekcia s 32 bit AD/DA, 32 bit spracovaním zvuku a vzorkovacou frekvenciou 96 kHz, prináša stereo efekty s… (muziker.com)

Latexový expandér s ušami, modrá

Latexový expandér s ušami, modrá

Expandér je určený na posiľňovanie ramien, paží, hrudníka a chrbta. Záťaž je možné uberať a pridávať podľa potreby. Expandér je tvorený z latexovej gumy a plastových úchytov. (4home.sk)

Šperky eshop - Fake expander Jamajka I10.17

Šperky eshop - Fake expander Jamajka I10.17

Fake expander v Jamaica Rasta štýle, červeno - žlto - zelený. (sperky-eshop.sk)

Gumový posilňovač Lifefit Rubber Expander (4891223091694)

Gumový posilňovač Lifefit Rubber Expander (4891223091694)

Posilňovač –pre posilňovanie všetkých svalových partií - ramien, paží, hrudníka, chrbta i vnútorných a vonkajších stehien  Túžite po štíhlom vypracovanom tele bez prebytočného tuku? Viacúčelový posilňovač od Lifefit pomôže váš sen realizovať. S pomocou Rubber Expander účinne spevníte všetky svalové partie - ramená, paže, hrudník, chrbát, vnútorné i vonkajšie stehná. Jedná sa o spojenie špeciálnych gumových lán v jednu efektívne pracujúcu pomôcku. Týchto 5 odnímateľných pružín zaisťuje prirodzený odpor počas fyzickej aktivity. Okrem toho vynikajú zvýšenou odolnosťou proti vlhku a poškodeniu. Ergonomicky tvarované madlá pre pohodlný úchop zaisťujú užívateľský komfort.Kľúčové vlastnostiEfektívne domáce cvičenieŠpeciálny expander zložený z 5 pružinových gúmOdolný voči vlhku a… (alza.sk)

Expandér Jelly tripple Medium, 19 cm

Expandér Jelly tripple Medium, 19 cm

Expandér je vhodný na preťahovanie, posilňovanie horných končatín a k formovaniu tela. Je vhodnou náhradou ťažkých činiek, cvičí sa s nimi podstatne jednoduchšie. Tento je v strednej silovej kategórii.Je vyrobený z termoplastickej gumy. (4home.sk)

Expandér Jelly tripple Light, 19 cm

Expandér Jelly tripple Light, 19 cm

Expandér je vhodný na preťahovanie, posilňovanie horných končatín a k formovaniu tela. Je vhodnou náhradou ťažkých činiek, cvičí sa s nimi podstatne jednoduchšie. Tento je v najľahšej silovej kategórii.Je vyrobený z termoplastickej gumy. (4home.sk)

Šperky eshop - Fake expander ryhované krídla E12.16

Šperky eshop - Fake expander ryhované krídla E12.16

Falošný piercing v tvare anjelských krídel so šupinkovým vzorom. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný oceľový expander do ucha U17.19

Šperky eshop - Falošný oceľový expander do ucha U17.19

Fake taper do ucha z ocele 316L má lesklý hladký povrch, špic, gumičky čiernej farby. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný expander ružový so zirkónmi E16.13

Šperky eshop - Falošný expander ružový so zirkónmi E16.13

Falošný piercing s guľatou hlavičkou v ružovej farbe s čírymi zirkónmi. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander špička, lávový vzor E12.17

Šperky eshop - Fake expander špička, lávový vzor E12.17

Expander rovný so vzorom stuhnutej lávy. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander s oceľovým srdcom N4.13

Šperky eshop - Fake expander s oceľovým srdcom N4.13

Falošný expandér do ucha z ocele v tvare obtočeného srdca okolo zirkónu. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake oceľový expander so srdcom N4.15

Šperky eshop - Fake oceľový expander so srdcom N4.15

Falošný expandér do ucha z ocele v tvare srdca obtočeného okolo zirkónu. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander čierny - žlté zirkóny I19.05

Šperky eshop - Fake expander čierny - žlté zirkóny I19.05

Čierny fake expander s gumičkou a žltými zirkónmi v tvare kvetu. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Čierny expander s modrými zirkónmi I16.12

Šperky eshop - Čierny expander s modrými zirkónmi I16.12

Falošný expander - čierny s modrými zirkónmi a gumičkou. (sperky-eshop.sk)

ART SCL2 Dual / Stereo Compressor / Limiter Expander / Gate

ART SCL2 Dual / Stereo Compressor / Limiter Expander / Gate

Dvojkanálový stereo compressor limiter s funkciami Gate a Expander. Toto zariadenie je vysoko sofistikovaný a flexibilný procesor navrhnutý na jednoduché používanie a skvelý zvuk. Poskytuje širokú škálu úpravy signálu, od ľahkej kompresie až po silný limiting, a tlmenie šumu pomocou Solid Gate alebo Expandra. Disponuje precíznymi LED metrami, ktoré zobrazujú úroveň redukcie gainu pre každý kanál. Frekvenčná odozva je 10 Hz až 40 kHz. Rozmery: 445 x 483 x 153 mm. Hmotnosť: 1,9 kg. (muziker.com)

Šperky eshop - Oceľový fake expander do ucha, plamene SP02.09

Šperky eshop - Oceľový fake expander do ucha, plamene SP02.09

Oceľový falošný taper do ucha, lesklý hrot, koliesko s motívom plameňov, glazúra, čierna gumička. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander špička s rôznymi ornamentami E13.13

Šperky eshop - Fake expander špička s rôznymi ornamentami E13.13

Expander rovný so stonkovým vzorom v tmavej farbe. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný expander zahnutý roh s obručami E11.15

Šperky eshop - Falošný expander zahnutý roh s obručami E11.15

Expander do ucha v tvare zahnutého roha s obručovitým ryhovaním. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Akrylový expander do ucha - leopardí vzor PC32.05

Šperky eshop - Akrylový expander do ucha - leopardí vzor PC32.05

Falošný piercing do ucha z akrylu, čierny leopardí vzor, gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander - hracia kocka so zirkónmi E6.11

Šperky eshop - Fake expander - hracia kocka so zirkónmi E6.11

Fake expander do ucha - hracia kocka so vsadenými zirkónikmi. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný expandér so srdcom a zirkónom N4.17

Šperky eshop - Falošný expandér so srdcom a zirkónom N4.17

Falošný expandér do ucha z ocele v tvare srdca so zirkónom. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný piercing - fake expander so zirkónmi E18.6

Šperky eshop - Falošný piercing - fake expander so zirkónmi E18.6

Falošný piercing fake plug so zirkónmi v tvare expanderu. (sperky-eshop.sk)

Gumový posilňovač Lifefit Rubber Expander Circle svetlo zelený …

Gumový posilňovač Lifefit Rubber Expander Circle svetlo zelený (4891223096736)

Posilňovač – na posilňovanie svalov horných aj dolných končatín Túžite po štíhlom vypracovanom tele bez prebytočného tuku? Viacúčelový posilňovač od Lifefit pomôže váš sen realizovať. S pomocou Expander Circle účinne spevníte svaly horných aj dolných končatín. Ide o špeciálnu posilňovaciu gumu v tvare kruhu. Jej vlastnosti ju predurčujú na všestranné domáce cvičenie. Lano posilňovača pozostáva z odolného extra pružného silikónového materiálu. Mäkké molitanové protišmykové úchopy, nachádzajúce sa na koncoch, zaisťujú pohodlné držanie.Kľúčové vlastnostiEfektívne domáce cvičenieŠpeciálna posilňovacia guma v tvare kruhuSpevnenie svalov horných aj dolných končatínLano z odolného pružného silikónuMäkké protišmykové molitanové úchopy (alza.sk)

Šperky eshop - Oceľový fake expander do ucha, žltý smajlík S80.01

Šperky eshop - Oceľový fake expander do ucha, žltý smajlík S80.01

Falošný taper do ucha z ocele 316L, dlhý hrot, žltá usmievavá tvár, gumičky čiernej farby. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Akrylový fake expander do ucha - zebrí vzor PC32.06

Šperky eshop - Akrylový fake expander do ucha - zebrí vzor PC32.06

Falošný expander do ucha z akrylu so vzorom zebrej kože, čierne gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný akrylový expander do ucha - čierny vták AA41.01

Šperky eshop - Falošný akrylový expander do ucha - čierny vták AA41.01

Fake piercing do ucha z akrylu, lesklý vták s pierkami. (sperky-eshop.sk)

KAMADO Gril Expander na keramický gril Kamado Joe Classic Joe

KAMADO Gril Expander na keramický gril Kamado Joe Classic Joe

Gril Expander pre keramický gril Kamado Joe pre zväčšenie varnej plochy. Môžete pridať až o 60% viac miesta pre varenie. Sedí priamo na grilovací rošt, otvory na nožičkách slúžia na väčšiu stabilitu. Umožňuje vám pripraviť zeleninu a podobné potraviny ďalej od priameho ohňa. (profikuchar.sk)

KAMADO Gril Expander na keramický gril Kamado Joe Big Joe

KAMADO Gril Expander na keramický gril Kamado Joe Big Joe

Gril Expander pre keramický gril Kamado Joe pre zväčšenie varnej plochy. Môžete pridať až o 60% viac miesta pre varenie. Sedí priamo na grilovací rošt, otvory na nožičkách slúžia na väčšiu stabilitu. Umožňuje vám pripraviť zeleninu a podobné potraviny ďalej od priameho ohňa. (profikuchar.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Červená

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Fialová

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Modrá

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Oranžová

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Ružová

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Zelená

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba…

Šperky eshop - Falošný taper, expander - neónové farby F18.9 - Farba piercing: Žltá

Falošný piercing do ucha - taper v rôznych farbách. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Falošný expander z ocele - kocka, vsadené svetlomodré…

Šperky eshop - Falošný expander z ocele - kocka, vsadené svetlomodré zirkóny W02.23

Fake expander do ucha striebornej farby, ukončenie v tvare kocky so svetlomodrými zirkónmi. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Akrylový fake expander do ucha - lesklé čierne krídlo…

Šperky eshop - Akrylový fake expander do ucha - lesklé čierne krídlo W05.04

Lesklý falošný piercing do ucha z akrylu, rad pierok na stočenej línii. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Biela

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Červená

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Čierna

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Fialová

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Modrá

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing:…

Šperky eshop - Fake expander z UV akrylu N30.25 - Farba piercing: Ružová

Fake expander vyrobený z UV akrylu, 2 gumičky. (sperky-eshop.sk)

Šperky eshop - Expander čierny s čírym zirkónom N21.21 - Hrúbka: 10 mm

Šperky eshop - Expander čierny s čírym zirkónom N21.21 - Hrúbka: 10 mm

Expander do ucha čiernej farby so zirkónom a dvomi gumičkami. (sperky-eshop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť