Rozpravky pre deti so samolepkami

Rozprávky pre deti so samolepkami

Rozprávky pre deti so samolepkami

Niekoľko rozprávok a jednoduché veselé skladačky, maľovanky a samolepky robia z tvorivej knižky dobrý nástroj, ako zamestnať deti a podporiť ich tvorivosť. (pantarhei.sk)

Najkrajšie rozprávky pre deti

Najkrajšie rozprávky pre deti

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok lial... žili rozprávkové bytosti. Prijmite pozvanie do ich fantastickej ríše. Dozviete sa, čo sa stane, keď kráľovská dcéra pobozká žabu, ako sa spí princeznej na hrášku a čo trápi malú morskú pannu. Čakajú na vás Zlatovláska, Červená čiapočka, Palculienka aj braček-jelenček. Stačí otvoriť knihu s nádhernými farebnými ilustráciami a začítať sa... Pre deti od 5 rokov. (pantarhei.sk)

Múdra pani a iné fantazijné rozprávky pre deti aj dospelých

Múdra pani a iné fantazijné rozprávky pre deti aj dospelých

Štyri krátke fantazijné príbehy pre deti aj dospelých – Lux a Luna, Múdra pani, Ľahkovážna princezná a Zlatý kľúč Klasická alegória vezme všedné veci a snaží sa ich čitateľovi zatraktívniť tým, že z nich spraví princezné a goblinov. George MacDonald verí, že ľudia sú princezné, princovia, goblinovia či dobré víly a prezlieka ich za obyčajných ľudí. Rozprávkovosť nie je na povrchu príbehu, ale v jeho srdci. Preto si dokonca aj všedné predmety, javiskové kulisy príbehu, ponechávajú presne to nevýslovné čaro, aké majú v rozprávkach. (pantarhei.sk)

Rozprávky pre odvážne deti

Rozprávky pre odvážne deti

Školský zvonec oznamujúci koniec vyučovania, školské prázdniny. Kto by sa na tieto chvíle netešil? Čas, kedy sa všetky deti rozutekajú, tešiac sa na nové zážitky, úsmevné príhody. No nie iba tie čakajú na hrdinov našich príbehov. Keď všetko stíchne, keď tma zvíťazí nad dňom, keď nablízku nie je žiaden dospelák, vynárajú sa nové záhady – hrôzostrašný dom, tajomný sused, neznámi piráti či nepozvaná návšteva. Prekonajú hrdinovia príbehov strach, samých seba, získajú nových priateľov alebo ich deň bude mať nečakaný koniec? So zatajeným dychom budete čítať ich dobrodružstvá. (pantarhei.sk)

Rozprávky pre zvedavé deti 2

Rozprávky pre zvedavé deti 2

Veselá a zároveň poučná knižka pre deti 31 veršovaných príbehov doplnených ilustráciami nové témy: abeceda, čisla, ročné obdobia, hračky, šport... PaedDr. Lenka Siváková (1986), učiteľka v materskej škole, vyštudovala Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie na PF TU v Trnave, momentálne na materskej dovolenke. Venuje sa nielen vlastnej tvorbe pre deti, ale aj ručným prácam. ilustrácie: Janka Danková (pantarhei.sk)

Rozprávky pre zvedavé deti, zvieratá a dospelých

Rozprávky pre zvedavé deti, zvieratá a dospelých

Tradičné rozprávky prinášajú múdrosť, preverenú stáročiami, ktorá platí dodnes. Pravda je však taká, že dnešný svet sa zmenil, a spolu s ním aj ľudské vzťahy. Moderná doba si vytvorila svoje vlastné „múdrosti“, pravidlá i zákonitosti a tie treba deťom tiež odovzdať. Dnes sa iba málo píšu moderné rozprávky so súčasnosti. Jozef Slovák (scenárista kultovej komédie Utekajme, už ide! a grotesiek BUD BINDI) sa rozhodol, že takú knižku napíše. Výsledkom sú veselé a nápadité rozprávkové príbehy, písané jazykom dnešnej mladej generácie, ktoré majú v sebe citlivo zakomponované nielen všetky „múdrosti“ dnešnej doby, ale predovšetkým potrebu hľadať vo svete a vzťahoch dobro, láskavosť a porozumenie. Pre spoločné večerné čítanie rodičov, detí a zvierat ako stvorené. Autor o knižke: Ak je niečo určené… (pantarhei.sk)

Rozprávky pre neposlušné deti: a ich starostlivých rodičov …

Rozprávky pre neposlušné deti: a ich starostlivých rodičov (9788080855093)

Kniha – autor Dušan Taragel; Jozef Gertli Danglár, 168 stran, slovensky, pevná bez přebalu matná Máte doma dieťa, ktoré sa špára v nose, je zábudlivé, lenivé, papuľnaté a nechce sa umývať? Hľadáte dobrú polepšovňu, ktorá ho zachráni pred doživotnou neposlušnosťou? Už nehľadajte - kúpte si knihu veselých nápravných rozprávok a Vaše dieťa sa konečne dozvie, čo ho čaká, keď bude neposlušné! Ďalšie vydanie kultových rozprávok v novej grafickej úprave obsahuje aj novú rozprávku (alza.sk)

Rozprávky pre dievčatá

Rozprávky pre dievčatá

Vstúp do sveta rozprávok a touto zázračnou knihou plnou prekvapení. Otváraním okien zmeníš obrázky a stlačením tlačidiel ozvučíš knihu čarovnými zvukmi. (pantarhei.sk)

Rozprávky pre najmenších

Rozprávky pre najmenších

Knižka veselých rozprávkových príbehov o malej myške, ktorá chce vyrobiť mamičke krásny narodeninový darček, alebo Danovi a jeho zlatej kúzelnej rakete, ktorá ho vezme na fantastický výlet do vesmíru. Skvelá kolekcia rozprávkových príbehov doplnená peknými ilustráciami je určená najmenším deťom. (pantarhei.sk)

Rozprávky pre dievčatká

Rozprávky pre dievčatká

Určite si obľúbite túto knižku, kde nájdete dvadsaťsedem príbehov o hravých miláčikoch. (pantarhei.sk)

Hráme sa so samolepkami pre najmenších

Hráme sa so samolepkami pre najmenších

Objav svet zvierat, ktoré žijú v džungli, na statku i doma. Doplň každý farebný obrázok krásnou samolepkou. (pantarhei.sk)

Učím sa so samolepkami pre najmenších

Učím sa so samolepkami pre najmenších

Prvá kniha s pestrofarebnými samolepkami určená tým najmenším. Deti sa vynikajúco zabavia pri dolepovaní a dokresľovaní roztomilých obrázkov. Zoznámte sa so samolepkami! Táto knižka so samolepkami môže byť pre vaše dieťa vstupnou bránou do sveta hravej kreativity – je určená predovšetkým tým úplne najmenším deťom, ktoré sa so samolepkovými hrami v knižkách ešte nestretli. Ukážte svojim deťom, ako môže byť doplňovanie samolepiek zábavné a postaráte sa im na dlhý čas o hru, ktorá ich bude všestranne rozvíjať a učiť. (pantarhei.sk)

Interaktívna kocka pre deti so 7 stranami

Interaktívna kocka pre deti so 7 stranami

Interaktívna kocka pre deti so 7 stranami Vynikajúca interaktívna hračka určená pre najmenšie deti. Jasné tlmené farby, priťahujú pozornosť vášho dieťaťa a povzbudzujú ho k hraniu. Vyrobené s dôrazom na každý detail. Kocka sa skladá zo siedmich stien. Každá stena je vybavená rôznymi atrakciami: Stena s triedičom v tvare geometrických obrazcov. Interaktívna stena s klavírom a žiariacim bubnom. Interaktívna stena s odnímateľným telefónom (po stlačení ... (skvelydarcek.sk)

Rozprávky pre moje bobuľky

Rozprávky pre moje bobuľky

Čo len bude chudák Miško robiť, keď ho mama pošle na tri dni k starkej na samotu, kde nie je ani počítač, ani internet, mobil, DVD - prehrávač, ba ani televízor? Hroozná nuda! Lenže to ešte Miško netuší, že stará mama má pre svoje bobuľky nachystané čosi iné, náramne tajomné.....Nuž, hádajte čo sa dialo potom! Alebo otvorte našu knižku a prečítajte si tri čarovné rozprávky, čo vykĺzli spod čepca.. (pantarhei.sk)

Veselé rozprávky pre najmenších

Veselé rozprávky pre najmenších

Pohodlne sa usaď a nechaj svoje obľúbené postavičky, aby ťa vtiahli do magického sveta, kde je možné všetko a kde aj tie najčudesnejšie príbehy majú dobrý koniec. Čaká ťa osem príbehov o dobrodružstvách doktorky Doky, princeznej Sofie, Minnie a Mickeyho. (pantarhei.sk)

Rozprávky pre najmenších 3CD

Rozprávky pre najmenších 3CD

CD 1: - Škrupinový zámok - Ľubka a Kovovlad - Dlhý, Široký a Bystrozraký CD 2: - Aladínova zázračná lampa - O Džaudarovi a jeho bratoch - Sultán a syn CD 3: - Kocúr v čižmách - O pampúšikovi - Kapsa, potras sa! - Mechúrik - Koščúrik a kamarátmi (pantarhei.sk)

Rozprávky pre moje kvety

Rozprávky pre moje kvety

Máte radi kvety? Učíte svoje deti, že sú najkrajším darom pre tých, ktorí sú vám blízki? A tušíte zároveň, že sú najmilším spoločníkom, ktorému sa môžete so všetkým zdôveriť? Nikdy neprezradia vaše tajomstvá – mlčky stoja vo vázach, či v črepníkoch, alebo v záhonoch na záhrade a počúvajú vás... Občas aj čosi zašumia... listami, okvetím... Chcú vás utešiť, poláskať svojou krásou, povedať, že vás chápu. Neveríte? Spisovateľka Zuzana Kuglerová vás o tom presvedčí v útlej knižke Rozprávky pre moje kvety, v ktorej sa rozpráva so svojimi kvetmi. Kniha je rozdelená na dve časti – Príbehy pre moje kvety a Rozprávky o záhrade. Príbehy, pretkané filozofickým posolstvom, nesú v sebe autorkin nevšedný pohľad na svet a medziľudské vzťahy. Sú určené pre deti od 10 rokov. Knihu ilustrovala vynikajúca… (pantarhei.sk)

Rozprávky pre zvedavé CHILDREN

Rozprávky pre zvedavé CHILDREN

Veselá a zároveň poučná knižka pre deti. 31 veršovaných príbehov doplnených ilustráciami učenie angličtiny hravou formou. Viac ako 400 anglických slov a fráz. PaeDr. Lenka Siváková (1986), učiteľka v materskej škole, vyštudovala Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie na PF TU v Trnave, momentálne na materskej. (pantarhei.sk)

Ostrovtipné rozprávky pre bystré hlavičky

Ostrovtipné rozprávky pre bystré hlavičky

Jiří Žáček je významný český básnik a autor mnohých obľúbených knižiek pre deti aj dospelých. Po úspešných zbierkach Hrôzostrašné rozprávky a Čarodejné rozprávky pre vás tentoraz pripravil Ostrovtipné rozprávky – nádielku vtipu, múdrosti a láskavosti z celého sveta. Zavedie vás do Afriky, Austrálie, k Indiánom, Japoncom... na sever, juh, východ a západ našej zeme. Zistíte, že si ľudia všade cenia um, vtip a lásku. Už od nepamäti nás napríklad nadchýna, baví i učí chudobné dedinské dievča, ktoré si vďaka vynaliezavosti a bystrému umu získa za manžela sudcu a následný spor s ním vyrieši prekvapivo vtipne a s láskou. O bystrej vrchárke, ako aj o mnohých iných hrdinoch si s istými obmenami rozprávajú ľudia v mnohých krajinách. Tak ako v oboch predchádzajúcich rozprávkových knihách, aj v… (pantarhei.sk)

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, sivá/biela, MAILEN

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, sivá/biela, MAILEN

Materiál: masívne drevo Farba: sivá/biela Rozmery (ŠxHxV): 250x168x188 cm Šírka zábradlia: 94 cm Výška od hornej hrany zábradlia po strechu: 93 cm Šírka dverí: 44,5 cm Okno (ŠxV): 45x47 cm Šírka s verandou bez strechy: 152 cm Šírka od zábradlia po koniec schodov: 47 cm Šírka od zábradlia po koniec šmykľavky: 99 cm Šmykľavka (Šxdĺžka): 38x120 cm Výška po horné poschodie: 57 cm Výška dverí: 93 cm Hrúbka materiálu: 10 mm Dodávané s podlahou Montáž na povrch absorbujúci náraz (piesok, štiepka, guma, pena) Odolný poveternostným a klimatickým vplyvom Zaoblené hrany Šikmné prevedenie rámov Pre deti od 3-12 rokov Strecha je vodotesná Výplň okien: plastové sklo Možnosť celoročne ponechať vonku Nosnosť: 400 kg Strecha z jedle Šetrný k životnému prostrediu Farba na báze vody Dve dvojkrídlové okná s… (temponabytok.sk)

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou a pieskoviskom, PORTIO

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou a pieskoviskom, PORTIO

Materiál: masívne drevo Farba: prírodná/modrá/biela/červená/sivá Rozmery (ŠxHxV): 169x182,5x243,5 cm Rebrík Šmykľavka Edukačná zábavná hračka Hračka v štýle hry Piškvorky Vstavané pieskovisko bez podlahy Sedlová strecha s komínom Rukoväte pri rebríku aj šmykľavke Plot na verande Vonkajší parapet 2 okná po bokoch domčeka 1 okno dvojkrídlové otváracie 1 okno otvorené so závesom Okno v štíte Okno na dverách 2 okná s výhľadom na terasu Pieskovisko (ŠxHxV): 169x114x20 cm Strecha (ŠxH): 113,5x130 cm Šírka bočného okna: 48 cm Šírka verandy: 65 cm Komín (ŠxH): 21x21 cm Šírka dverí: 45 cm Priemer okna v štíte: 22 cm Výška horného poschodia: 110 cm Výška po kvetináč: 154,5 cm Výška po parapetu: 158,5 cm Výška po komín: 237 cm Šmykľavka (Šxdĺžka): 48,4x219,6 cm Výška dverí: 82 cm Hrúbka materiálu:… (temponabytok.sk)

Obchod so zeleninou pre deti

Obchod so zeleninou pre deti

Obchod so zeleninou pre deti Hračkársky obchod so zeleninou pre deti. Balené v praktickom kufríku, z ktorého sa po otvorení stane pokladnica. Kufrík je vybavený praktickou rukoväťou, takže si ho dieťa môže vziať kamkoľvek so sebou. Obsah kufríka: sada nálepiek brokolica citrón kapusta mrkva paprika kukurica nákupný košík prvky na vytvorenie pokladnice (skvelydarcek.sk)

Slovenské rozprávky pre malých i veľkých

Slovenské rozprávky pre malých i veľkých

Mária Rázusová - Martáková svojou tvorbou prináša radosť malým i veľkým už po niekoľko generácií. Do tejto knižky vybrala obľúbené slovenské ľudové rozprávky a s láskou ich upravila pre deti. Vo svete plnom fantázie, dobrodružstva a odvekého boja dobra so zlom musí dobro vždy zvíťaziť. Najprv sa však oň musí bojovať, tak ako naši hrdinovia v rozprávkach O medovníkovom domčeku, Starý Bodrík a vlk, Ružová Anička, Braček Jelenček alebo Traja zhavranení bratia... Rozprávkovú atmosféru a čaro čítania umocňujú bohaté farebné ilustrácie Miroslava Regitka. (pantarhei.sk)

Veľká knižka - Rozprávky pre malých rozprávačov

Veľká knižka - Rozprávky pre malých rozprávačov

Veľká knižka - Rozprávky pre malých rozprávačov (pantarhei.sk)

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, modrá/sivá/biela,…

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, modrá/sivá/biela, MAILEN

Materiál: masívne drevo Farba: modrá/sivá/biela Rozmery (ŠxHxV): 250x168x188 cm Šírka zábradlia: 94 cm Výška od hornej hrany zábradlia po strechu: 93 cm Šírka dverí: 44,5 cm Okno (ŠxV): 45x47 cm Šírka s verandou bez strechy: 152 cm Šírka od zábradlia po koniec schodov: 47 cm Šírka od zábradlia po koniec šmykľavky: 99 cm Šmykľavka (Šxdĺžka): 38x120 cm Výška po horné poschodie: 57 cm Výška dverí: 93 cm Hrúbka materiálu: 10 mm Dodávané s podlahou Montáž na povrch absorbujúci náraz (piesok, štiepka, guma, pena) Odolný poveternostným a klimatickým vplyvom Zaoblené hrany Šikmné prevedenie rámov Pre deti od 3-12 rokov Strecha je vodotesná Výplň okien: plastové sklo Možnosť celoročne ponechať vonku Nosnosť: 400 kg Strecha z jedle Šetrný k životnému prostrediu Farba na báze vody Dve dvojkrídlové… (temponabytok.sk)

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, červená/sivá/biela,…

Drevený záhradný domček pre deti so šmykľavkou, červená/sivá/biela, MAILEN

Materiál: masívne drevo Farba: červená/sivá/biela Rozmery (ŠxHxV): 250x168x188 cm Šírka zábradlia: 94 cm Výška od hornej hrany zábradlia po strechu: 93 cm Šírka dverí: 44,5 cm Okno (ŠxV): 45x47 cm Šírka s verandou bez strechy: 152 cm Šírka od zábradlia po koniec schodov: 47 cm Šírka od zábradlia po koniec šmykľavky: 99 cm Šmykľavka (Šxdĺžka): 38x120 cm Výška po horné poschodie: 57 cm Výška dverí: 93 cm Hrúbka materiálu: 10 mm Dodávané s podlahou Montáž na povrch absorbujúci náraz (piesok, štiepka, guma, pena) Odolný poveternostným a klimatickým vplyvom Zaoblené hrany Šikmné prevedenie rámov Pre deti od 3-12 rokov Strecha je vodotesná Výplň okien: plastové sklo Možnosť celoročne ponechať vonku Nosnosť: 400 kg Strecha z jedle Šetrný k životnému prostrediu Farba na báze vody Dve dvojkrídlové… (temponabytok.sk)

BUPI Mydlo na ruky pre deti so šalviou 500 ml (8585000750169)

BUPI Mydlo na ruky pre deti so šalviou 500 ml (8585000750169)

Detské mydlo Rukami detí prejde všetko možné, malí zvedavci skúmajú svet okolo seba a chcú si všetko ohmatať. BUPI vyvinulo šetrné tekuté mydlo, ktoré detské rúčky nielen očistí od špiny, ale poskytne im aj prirodzenú ochranu. Mydlo obsahuje šalviu lekársku, ktorá má protizápalové a hojivé účinky, a pôsobí na pokožku antibakteriálne. Vďaka šetrnému zloženiu je mydlo BUPI vhodné pre každodenné používanie. Aby si deti na pravidelnú hygienulepšie zvykli, vonia mydlo obľúbenou vôňou Tutti fruti. Dávkovač s pumpičkou je jednoduchý na používanie a deti ho zvládnu použiť samy. Výrobok je určený pre deti od 12 mesiacov.Kľúčové vlastnosti BUPI mydlo na ruky pre deti s antibakteriálnou šalviouTekuté detské mydlo na ruky šetrné k detskej pokožkeJemné mydlo s obsahom šalvieŠalvia s prirodzeným… (alza.sk)

Zábava so samolepkami pre trojročných (978-80-567-0758-6)

Zábava so samolepkami pre trojročných (978-80-567-0758-6)

Kniha - 20 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Nalepuj, hraj sa a bav sa! Poď si užiť zábavu s touto knihou plnou aktivít, ktoré sú vytvorené tak, aby u detí rozvíjali jemnú motoriku a predstavivosť. Neváhaj a s novými kamarátmi sa pusť do dobrodružstva s touto knihou plnou aktivít, kde nájdeš viac ako 60 samolepiek. Nájdi na lúke dve rovnaké kravičky, nakresli hladnému vlkovi poriadnu hostinu alebo sa ponor do podmorského sveta a hraj sa s novými kamarátmi na dne oceána. Každá aktivita je vytvorená tak, aby u detí rozvíjala jemnú motoriku a predstavivosť a naučila ich vedieť si s úlohami poradiť. Roztomilé ilustrácie, jasné a zábavné zadania deti motivujú a nabádajú, aby boli pri úlohách a hrách samostatné a hľadali riešenia. Práca so samolepkami a pevné stránky s vytláčacími… (alza.sk)

Multi Kids multivitamín tablety na cmúľanie pre deti so železom 60…

Multi Kids multivitamín tablety na cmúľanie pre deti so železom 60 tabliet

Jamieson Multi Kids so zelezom 60 tbl. Multivitamín s obsahom 17 výživných látok vrátane železa pre detský organizmus vo vývoji. Bez umelých farbív, príchutí a aspartámu so základom v prírodnej zmesi ovocia a zeleniny. (pilulka.sk)

Ladival Gél pre deti so sklonom k ​​slnečnej alergii OF50+, 200 ml

Ladival Gél pre deti so sklonom k ​​slnečnej alergii OF50+, 200 ml

Ladival Gel na opalování pro citlivou pokožku dětí OF 50 200 ml Táto špeciálna slnečná ochrana s ľahkou textúrou bez emulgátorov je vhodná pre citlivú pokožku detí a batoliat, náchylnú na alergiu na slnko. Chráni jemnú detskú pokožku pred spálením a následným poškodením okamžite po nanesení. (pilulka.sk)

Drevený záhradný domček/záhradné ihrisko pre deti so šmykľavkou a…

Drevený záhradný domček/záhradné ihrisko pre deti so šmykľavkou a lezeckou stenou, MANAS

Materiál: masívne drevo/látka Farba: žltá/modrá Rozmery bez šmykľavky (ŠxHxV): 180x190x229 cm Lezecká stena (ŠxV): 50x92 cm Rebrík (ŠxV): 45,5x82 cm Strecha (ŠxH): 101x93 cm Okno (ŠxV): 22x44 cm Hĺbka samotného domčeka: 90 cm Výška domčeka až po strechu: 190 cm Výška druhého poschodia: 108 cm Pieskovisko (ŠxHxV): 176,5x86x21 cm Výška spodného priestoru pod domčekom: 81 cm Šmykľavka (Šxdĺžka):38,9x175,3 cm Hrúbka materiálu: 10 mm Dodávané s podlahou Montáž na povrch absorbujúci náraz (piesok, štiepka, guma, pena) Odolný poveternostným a klimatickým vplyvom Zaoblené hrany Šikmné prevedenie rámov Pre deti od 3-12 rokov Strecha je vodotesná Výplň okien: plastové sklo Možnosť celoročne ponechať vonku Nonsnosť: 500 kg Farba strechy: žltá/biela Dve okná Okná sú na pevno Schody Lezecká stena s… (temponabytok.sk)

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY NOVA HRA

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY NOVA HRA

Z ROZPRÁZVKY DO ROZPRÁVKY . Vydajte sa spolu s kráľom, princeznou a ďalšími postavami hľadať zlatý poklad a tak vyhrať! . Rozprávky nemusia byť len na rozprávanie, s deťmi ich môžete prežiť na vlastnej koži. . Zavítajte do (andreashop.sk)

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY NOVA HRA

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY NOVA HRA

Z ROZPRÁZVKY DO ROZPRÁVKY . Vydajte sa spolu s kráľom, princeznou a ďalšími postavami hľadať zlatý poklad a tak vyhrať! . Rozprávky nemusia byť len na rozprávanie, s deťmi ich môžete prežiť na vlastnej koži. . Zavítajte do (andreashop.sk)

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY RETRO EDICIA

DINO Z ROZPRAVKY DO ROZPRAVKY RETRO EDICIA

Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY . S figúrkami si navyše môžu deti vymýšľať najrôznejšie príbehy. . Hra môže rozvíjať vyjadrovacie schopnosti a fantáziu. . Počet hráčov: 2 – 6. . Dĺžka hry: 45 min . Vhodné pre deti od (andreashop.sk)

Supermodelky - So samolepkami

Supermodelky - So samolepkami

Krásne dievčatá obleč do očarjúcich šiat a vymysli im mená! Keď sú hotové, ohodnoť ich hviezdičkami, aby bolo jasné, ktorá z nich je najkrajšia supermodelka. (pantarhei.sk)

Zoobles - Hádanky so samolepkami

Zoobles - Hádanky so samolepkami

Vo svete Zooblíkov plynie čas rýchlo a veselo! Vtipné hádanky, rébusy a zábavné úlohy ťa určite zaujmú! Daj sa do toho! (pantarhei.sk)

Dravce – Kniha so samolepkami

Dravce – Kniha so samolepkami

Spoznaj svet šeliem a dozveď sa o nich mnoho zaujímavostí. Krásne obrázky sa stanú úplnými až vtedy, keď samolepky vlepíš na správne miesto. (pantarhei.sk)

Vymaľovanky so samolepkami. Princezná

Vymaľovanky so samolepkami. Princezná

Stránky plné zábavy a samolepiek! Titul obsahuje 1 list farebných samolepiek s obľúbenými rozprávkovými motívmi a 24 strán na vyfarbenie. Uži si veľa zábavy! (pantarhei.sk)

Farebné princezné so samolepkami

Farebné princezné so samolepkami

Maľovanka so samolepkami. (pantarhei.sk)

Zábavné hry so samolepkami

Zábavné hry so samolepkami

Vtipy ktoré ťa pobavia, viac ako 1000 samolepiek (pantarhei.sk)

Samolepka na stenu/Tapeta Veselé deti KP16617

Samolepka na stenu/Tapeta Veselé deti KP16617

Samolepka na stenu/Tapeta Veselé deti Krásna Tapeta Veselé deti za bezkonkurenčnú cenu. Krásna dekorácia do každej detskej izby. Samolepky nie sú určené len na stenu - možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky na stenu zvládne nalepiť naozaj každý. Špecifikácia: Rozmer balenia: 50cm x 70cm Rozmer nalepenej tapety: 70cm x 86cm Materiál: PVC Označenie: S3090 Ako správne lepiť samolepku/tapetu?: 1.Príprava samolepky: samolepku rozroľujte na rovný povrch, najlepšie keď ju na stole zaťažíte knihami aspoň na 24 hodín, alebo kým nebude dôkladne vyrovnaná, aby sa sama nerolovala. Ak sa samolepka nenechá dostatočne vyrovnať, bude sa odlepovať. 2.Príprava povrchu: ak samolepku lepíte na stenu uistite sa, či… (izmael.eu)

Aktivity so samolepkami - Zábavná história

Aktivity so samolepkami - Zábavná história

Kniha plná samolepiek , hier a vystrihovačiek s pekne ilustrovanými obrázkami. (pantarhei.sk)

Hrajme sa spolu so samolepkami

Hrajme sa spolu so samolepkami

Táto kniha samolepiek, naplnená zábavou, ťa pozýva objavovať veci, ktoré môžeš uvidieť na farme, na safari, pri cestovaní a v škole ! (pantarhei.sk)

Moja ružová taška so samolepkami

Moja ružová taška so samolepkami

Knižka plná zábavy s množstvom samolepiek, ktorú si zamiluje každé dieťa.Nádherné fotografie, zábavné aktivity a veľa,veľa samolepiek.To všetko v rozprávkovo vzrušujúcej ružovej knižke. (pantarhei.sk)

Peter Pan - Rozprávky so samolepkami

Peter Pan - Rozprávky so samolepkami

Zo zošitka si deti odlepia farebné samolepky, ktoré budú dopĺňať namiesto čiernobielych obrázkov. Veselou hrou sa takto pripravia na svoje prvé čítanie v budúcnosti. Samolepky sa dajú použiť opakovane, čo umožňuje deťom hrať sa stále znovu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. (pantarhei.sk)

Pirátsky lodný denník so samolepkami

Pirátsky lodný denník so samolepkami

Zabav sa pri dopľňaní piratskeho lodného denníka pomocou samolepiek a farieb. (pantarhei.sk)

Maľovanka s princeznami so samolepkami

Maľovanka s princeznami so samolepkami

Maľovanka so samolepkami. (pantarhei.sk)

Prvých 100 slov so samolepkami

Prvých 100 slov so samolepkami

Táto kniha prvých slov s viac ako 500 samolepkami a množstvom aktivít umožní vášmu dieťaťu učenie sa zábavnou a interaktívnou formou. (pantarhei.sk)

Vozidlá - rušné mesto so samolepkami

Vozidlá - rušné mesto so samolepkami

Víta ťa poriadne rušné mesto plné rôznorodých pestrých vozidiel! Zvieratká v tomto mieste neohrozene riadia ťažké traktory, vesmírne rakety ci rýchle športiaky. Viac ako 300 samolepiek a vyše 60 penových nálepiek nájdeš v tejto knižke s dvoma rozkladacími scenériami. Tak poriadne zošliapni plyn a vyraz do tohto hlučného mesta. Autá, traktory aj teplovzdušné balóny na teba čakajú na všetkých samolepkách. Nalep ich, vyfarbi a hraj sa! (pantarhei.sk)

Veľký atlas zvierat so samolepkami

Veľký atlas zvierat so samolepkami

Nádherne ilustrovaný atlas sveta, v ktorom sú svetadiely znázornené zjednodušene a jednotlivé typy prostredia spolu so zvieratami realisticky. Atlas deťom poskytuje obraz o svete a prírode na našej planéte. Doplnený je 80 samolepkami zvierat, ktoré deti musia správne umiestniť do púští, morí, lesov, riek či na ľadovce. Zábavnou formou sa naučia niečo nové o zvieratách, a o kontinentoch na ktorých žijú. (pantarhei.sk)

Jednorožce - krajina sladkostí so samolepkami

Jednorožce - krajina sladkostí so samolepkami

Čarovné jednorožce, chutné sladkosti, žiarivé dúhy a kvety zo zeme sladkostí na teba čakajú na pôvabných samolepkách. Nalep, vyfarbi, hraj sa. (pantarhei.sk)

Roblox - Kniha avatarov so samolepkami

Roblox - Kniha avatarov so samolepkami

vytvorte si jedinečných avatarov do populárnych hier Robloxu! Vydajte sa v rytierskej zbroji na výlet do hry Theme Park Tycoon 2, oblečte si vojenskú uniformu na úžasné parkúrové levely v Speed Run 4 alebo sa vymóďte ako pirát na prvý školský deň v Roblox High School. (pantarhei.sk)

Dinosaury – prehistorický svet so samolepkami

Dinosaury – prehistorický svet so samolepkami

Navrhni a vyfarbi vlastný svet plný dravých dinosaurov v tejto knižke s dvoma rozkladacími scenériami a veľkým množstvom samolepiek. Popusť uzdu svojej divokej fantázii - viac ako 300 samolepiek a vyše 60 penových nálepiek ti dá možnosť vytvoriť plastický prehistorický svet tak, ako si ho vysníš. Hladné dravce, mierumilovné bylinožravce, dávnoveký hmyz i rastliny - to všetko na teba čaká na samolepkových listoch. Nalep ich, vyfarbi, hraj sa! (pantarhei.sk)

Princezné - Zábavné zošity so samolepkami

Princezné - Zábavné zošity so samolepkami

Veselé zošity so samolepkami s 50 samolepkami Pomôž nám vyrozprávať príbeh prekrásnej princeznej! Vdýchni obrázkom a ich aktérom život a ozdob jednotlivé scény. Je na tebe, kam prilepíš samolepky, ktoré na danú stranu patria, takto si môžeš zostaviť svoj obraz a vytvoriť svoju vlastnú, jedinečnú rozprávkovú knižku. (pantarhei.sk)

Farma - Zábavné zošity so samolepkami

Farma - Zábavné zošity so samolepkami

Veselé zošity so samolepkami s 50 samolepkami Zaplň farmu domácimi zvieratami a spoznaj každý jej kút! Je na tebe, kam prilepíš zvieratká, ktoré na danú stranu patria, takto si môžeš zostaviť svoj obraz a vytvoriť svoju vlastnú, jedinečnú farmu. (pantarhei.sk)

Divočina - Zábavné zošity so samolepkami

Divočina - Zábavné zošity so samolepkami

Veselé zošity so samolepkami s 50 samolepkami Preskúmaj divoké zákutia prírody a zoznám sa s tu žijúcimi zvieratami! Je na tebe, kam prilepíš samolepky, ktoré na danú stranu patria, takto si môžeš zostaviť svoj obraz a naplánovať svoj vlastný, jedinečný výlet. (pantarhei.sk)

Zábavné aktivity so samolepkami - Koníky

Zábavné aktivity so samolepkami - Koníky

Poď sa hrať s ušľachtilými koníkmi! V zošite plnom nádherných fotiek koníkov a žriebätiek nájdeš množstvo aktivít, s ktorými si užiješ skvelú zábavu. Budeš vyfarbovať, dopĺňať, pátrať, hádať, počítať, ale hlavne nalepovať! Samolepky sú snímateľné, takže ich môžeš používať stále dokola. Tak už na nič nečakaj a pusti sa do toho! (pantarhei.sk)

Zábavné aktivity so samolepkami - Šteniatka

Zábavné aktivity so samolepkami - Šteniatka

Poď sa hrať so šantiacimi šteniatkami! V zošite plnom veselých fotiek šteniatok a psíčkov nájdeš množstvo aktivít, s ktorými si užiješ skvelú zábavu. Budeš vyfarbovať, dopĺňať, pátrať, hádať, počítať, ale hlavne nalepovať! Samolepky sú snímateľné, takže ich môžeš používať stále dokola. Tak už na nič nečakaj a pusti sa do toho! (pantarhei.sk)

Zábavné aktivity so samolepkami - Mačičky

Zábavné aktivity so samolepkami - Mačičky

Poď sa hrať s roztomilými mačičkami! V zošite plnom veselých fotiek mačiatok, mačičiek a kocúrikov nájdeš množstvo aktivít, s ktorými si užiješ skvelú zábavu. Budeš vyfarbovať, dopĺňať, pátrať, hádať, počítať, ale hlavne nalepovať! Samolepky sú snímateľné, takže ich môžeš používať stále dokola. Tak už na nič nečakaj a pusti sa do toho! (pantarhei.sk)

nákrčníkom pre deti, podkolienky pre deti, lopta pre deti, lopty pre deti, lopte pre deti, legíny pre deti, tepláky pre deti, nábytok pre deti, stoličky pre deti, sedačka pre deti

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť