Ručný šľahač KitchenAid 5KHM9212 mandľová

Ručný šľahač KitchenAid 5KHM9212 mandľová

Ručný šľahač KitchenAid 5KHM9212 mandľová

POPIS Ručný šľahač od výrobcu KitchenAid má 9 rôznych nastavení rýchlosti. Tento šľahač má tichú prevádzku, výkonný motor a tak pripraví od cesta na sušienky, torty či chlieb cez miešanie smoothie, omáčok, krémov až po šľahanie bielkov či šľahačky. Mäkký štart zaisťuje pomalé zvyšovanie otáčok pri spúšťaní šľahača a tak zabraňuje nechcenému špliechaniu surovín z nádoby. Ručný šľahač je ľahký a preto umožňuje šľahanie jednou rukou. Balenie obsahuje: turbo šľahače, mixovaciu tyč, miesacie háky, šľahaciu metlu so 16 drátmi a obal pre nastavce pre ich uskladnenie. Nástavce sú vhodné do umývačky riadu. Odosielame najneskôr do 3 pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje:  1 x šľahač KitchenAid 2 x turbošľahač - sú to špeciálne metly, aby jednoducho spracovali aj… (chefshop.sk_ine)

Ručný šľahač KitchenAid 5KHM9212 čierna

Ručný šľahač KitchenAid 5KHM9212 čierna

POPIS Ručný šľahač od výrobcu KitchenAid má 9 rôznych nastavení rýchlosti. Tento šľahač má tichú prevádzku, výkonný motor a tak pripraví od cesta na sušienky, torty či chlieb cez miešanie smoothie, omáčok, krémov až po šľahanie bielkov či šľahačky. Mäkký štart zaisťuje pomalé zvyšovanie otáčok pri spúšťaní šľahača a tak zabraňuje nechcenému špliechaniu surovín z nádoby. Ručný šľahač je ľahký a preto umožňuje šľahanie jednou rukou. Balenie obsahuje: turbo šľahače, mixovaciu tyč, miesacie háky, šľahaciu metlu so 16 drátmi a obal pre nastavce pre ich uskladnenie. Nástavce sú vhodné do umývačky riadu. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje:  1 x šľahač KitchenAid 2 x turbošľahač - sú to špeciálne metly, aby jednoducho spracovali aj ťažké cestá (sušienkové, pľundrové,..) 1 x mixovacia tyč -… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KHM9212EER ručný šľahač kráľovská červená

KitchenAid 5KHM9212EER ručný šľahač kráľovská červená

POPIS Ručný šľahač od výrobcu KitchenAid má 9 rôznych nastavení rýchlosti. Tento šľahač má tichú prevádzku, výkonný motor a tak pripraví od cesta na sušienky, torty či chlieb cez miešanie smoothie, omáčok, krémov až po šľahanie bielkov či šľahačky. Mäkký štart zaisťuje pomalé zvyšovanie otáčok pri spúšťaní šľahača a tak zabraňuje nechcenému špliechaniu surovín z nádoby. Ručný šľahač je ľahký a preto umožňuje šľahanie jednou rukou. Balenie obsahuje: turbo šľahače, mixovaciu tyč, miesacie háky, šľahaciu metlu so 16 drátmi a obal pre nastavce pre ich uskladnenie. Nástavce sú vhodné do umývačky riadu. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje:  1 x šľahač KitchenAid 2 x turbošľahač - sú to špeciálne metly, aby jednoducho spracovali aj ťažké cestá (sušienkové, pľundrové,..) 1 x mixovacia tyč - využijete… (chefshop.sk_ine)

Plochý šľahač KitchenAid 5K7SFB

Plochý šľahač KitchenAid 5K7SFB

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Plochý šľahač KitchenAid K5THCB/K45B vám rozšíri vaše kulinárske možnosti s robotmi KitchenAid Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591 a Profi 5KSM7990. Plochý šľahač značky KitchenAid je vhodný na prípravu ľahkých ciest, ovocných náplní do koláčov,… (chefshop.sk_ine)

Tescoma ručný šľahač DELÍCIA

Tescoma ručný šľahač DELÍCIA

Vynikajúci pre prípravu všetkých obvyklých šľahaných pokrmov, najmä šľahačky, riedkeho cesta a pod.Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, vhodné do umývačky. 3 roky záruka (eshop.tescoma.sk)

Sencor SHM 5203 ručný šľahač,

Sencor SHM 5203 ručný šľahač,

Praktický, výkonný, tichý a pritom sa veľmi jednoducho obsluhuje. Taký je ručný šľahač Sencor SHM 5203. S týmto šľahačom Vám pôjdu všetky krémy, kaše a pyré jedna báseň.vlastnosti: 5 rýchlostných stupňov pulzný stupeň MAX pre maximálny výkon tichý chodObsah balenia: šľahacie metly hnetacie háky (4home.sk)

Bravo B 4189 ručný šľahač

Bravo B 4189 ručný šľahač

Praktický šľahač do ruky, ktorý zvládne spracovať rôzne druhy ciest, krémov i nátierok, zmixujeme omáčku aj detskú kašičku. Výkonný ručný šľahač, ktorý má 5 rýchlostných stupňov + tlačidlo TURBO nesmie chýbať vo Vašej kuchyni. Súčasťou sú 2 šľahacie a 2 hnetacie metly z nerez ocele a odnímateľný tyčový nástavec. Ručný šľahač najvyššej kategórie, veľmi silný motor s dobrým chladením. Na výrobku je veľa bezpečnostných prvkov, aby sa užívateľ nemohol zraniť pri nepoučené manipulácii.Parametre: výkonný ručný šľahač 5 rýchlostných stupňov funkcia TURBO 2 šľahacie a 2 hnetacie metly z nerez ocele odnímateľný tyčový nadstavec príkon 350 W (4home.sk)

ECG RS 200 ručný šľahač

ECG RS 200 ručný šľahač

Ľahký a praktický ručný šľahač bude dobrým pomocníkom pri príprave rôznych druhov pokrmov. Vo farebnom prevedení bielej a sivej dobre zapadne do každej kuchyne.Technické parametre a špecifikácie: elektronická regulácia výkonu tlačidlo pre pohodlné uvoľnenie aretácie šľahacích či hnetacích metiel ergonomická rukoväť pre pohodlný úchop max. príkon 200 W 5 rýchlostí turbo režim 2 šľahacie metly 2 hnetacie háky (4home.sk)

XAVAX 111106 RUCNY SLAHAC MLIEKA

XAVAX 111106 RUCNY SLAHAC MLIEKA

Hama Milchicopter. Farba: čierna. Šírka: 25 mm, Výška: 37 mm, Hĺbka: 200 mm (andreashop.sk)

Ručný šľahač SENCOR SHM 5203

Vigan Mammoth S3V1 ručný šľahač

Vigan Mammoth S3V1 ručný šľahač

Nenahraditeľným pomocníkom vo vašej kuchyni sa stane tento šľahač 3v1, ktorý šľahá, hnetie a mixuje. Uľahčite a urýchlite si prípravu rôznych druhov pokrmov.Technické parametre a špecifikácie: výkonný motor 350 W s tichým chodom nízka hmotnosť pre ľahkú manipuláciu 3 kovové nástavce: šľahací, hnetací a mixovací tyčový nástavec tlačidlo pre jednoduché vysunutie šľahacích a hnetacích metiel 5 nastaviteľných rýchlostí s rôznym počtom otáčok ergonomický dizajn pre ľahkú obsluhu pulzné tlačidlo s funkciou turbo pre ovládanie tyčového mixovacieho nástavca a pre zvýšenie rýchlosti u šľahania i miesenia napájanie: 220- 240V ~ 50Hz trieda ochrany: II (4home.sk)

Plochý šľahač so stierkou KitchenAid 5KFE5T

Plochý šľahač so stierkou KitchenAid 5KFE5T

POPIS Plochý šľahač so stierkou KitchenAid 5KFE5T vám rozšíri vaše kulinárske možnosti s robotmi KitchenAid Artisan KSM90, EKSM156 a 5KSM150. Plochý šľahač je vyrobený z potiahnutého kovu a jeho veľkou výhodou je zabudovaná silikónová stierka, vďaka nej nemusíte priebežne stierať cesto či krém zo strán misy počas šľahania či miešania. Robot spolu s týmto šikovným príslušenstvom sa o všetko postará sám. Šľahač so stierkou sa používa predovšetkým na prípravu šľahaných či ťažkých ciest, pomazánok, poliev, ale uľahčí vám aj prípravu zemiakovej kaše, mleté mäsové zmesi atď. Expedujeme do 2 pracovných dní od objednania. špecifikácie Určené pre kuchynský robot KitchenAid Artisan KSM90, 5KSM150 a 5KSM156. Materiál: potiahnutý kov, silikonová stierka ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento… (chefshop.sk_ine)

TORO Ručný šľahač na vajcia, assort

Tescoma ručný šľahač DELÍCIA 1000 ml

Tescoma ručný šľahač DELÍCIA 1000 ml

Vynikajúci na prípravu šľahačky, bielkového snehu, tekutých ciest, cukrárskych krémov, dresingov a pod. S komfortnou rukoväťou a štyrmi rotujúcimi metlami na intenzívne šľahanie. Nádoba s odmerkou, lievikom a protišmykovým dnom. Šľahač možno ľahko rozložiť a vyčistiť. Vyrobený z odolného plastu. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Orava SL-200 C ručný šľahač

Orava SL-200 C ručný šľahač

Elektrický ručný šľahač s otočnou nádobou ponúka 5 rýchlostí a funkciu TURBO pre maximálny výkon. Ku šľahači patrí sada šľahacích metiel a metiel na miesenie. Šľahač má výklopné rameno.Napájanie: 230V ~ 50Hz (4home.sk)

ECG RSM 02 Ručný šľahač s misou

ECG RSM 02 Ručný šľahač s misou

Praktický ručný šľahač s misou s objemom 3,3 l je ideálnym pomocníkom do vašej domácnosti. Popri dvoch kusov šľahacích metiel a hnetacích hákov je súčasťou produktu tiež stojan s poháňanou otočnou misou, ktorá dodáva šľahači spolu s 5 stupňovou reguláciou otáčok, pulzným stupňom pre maximálnu rýchlosť a možnosťou zaistenia šľahača v odklopenej polohe na praktickosti. Užitočnejšieho pomocníka na pečenie by ste ťažko hľadali. (4home.sk)

Ručný šľahač kov + plast, 25 cm TORO

Ručný šľahač kov + plast, 25 cm TORO

Ručný šľahač. Ak si potrpíte na klasickú prípravu šľahačky a nechce sa Vám kvôli tomu vyťahovať ťažký mixér, je tento mechanický šľahač priamo pre vás. Rozmery: 25 x 7,5  c (4home.sk)

XAVAX 111221 EDELCOPTER RUCNY SLAHAC MLIEKA, NEREZOVY

XAVAX 111221 EDELCOPTER RUCNY SLAHAC MLIEKA, NEREZOVY

RUČNÝ ŠĽAHAČ MLIEKA. šľahač mlieka pre dokonale hustú penu. vhodný pre cappuccino, latte macchiato, milk shaky, koktejly alebo šalátové dresingy. vysokokvalitné robustné prevedenie z ušľachtilej ocele. moderný dizajn. (andreashop.sk)

ETA 2089 ručný šľahač s misou Cuore

ETA 2089 ručný šľahač s misou Cuore

Cuore je moderná šľahač s elegantným dizajnom, ktorý Vám zaistí veľmi pohodlné použitie. Má rotačný misu a stojan, ktorý zaistí veľmi pohodlné použitie. Cuore sa dobre drží vďaka ergonomickej rukoväti.K dispozícii máte celkom 4 rýchlosti a tlačidlo MAX pre maximálne otáčky. Medzi prednosti šľahače patrí okrem pohodlného ovládania tiež rýchle zostavenie aj uvoľnenie metiel alebo hákov tlačidlom a jednoduchá údržba. Pri používaní šľahače celkom iste oceníte výkyvnou vývodku napájacieho kábla, ktorá zabraňuje jeho opotrebovaniu a následnému poškodeniu.V príslušenstve nájdete rotačný misu so stojanom a protišmykovými nožičkami. Veko s integrovaným otvorom zase zaistí jednoduché pridávanie surovín za chodu. Šľahač ďalej disponuje dvoma šľahacími metlami, dvoma hnetacími hákmi a nerezovým… (4home.sk)

Botti Paolo SW-709 ručný šľahač, biela

Botti Paolo SW-709 ručný šľahač, biela

Elektrický ručný šľahač s vysoko výkonným motorom. Výhodou šľahača je 5 nastaviteľných rýchlostí a využitie pre šľahanie aj miešanie. Háky na miešanie a metly na šľahanie z kvalitnej ocele a pochrómované sú súčasťou spotrebiča. Technické parametre: funkcia turbo ergonomická rukoväť príkon 300 W napájanie 220 - 240 V ~ 50 Hz dĺžka kábla 108 cm (4home.sk)

Šľahač ručný 1l plast

Šľahač ručný 1l plast

(homepoint.sk)

Hriankovač KitchenAid 5KMT221 mandľová

Hriankovač KitchenAid 5KMT221 mandľová

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Hriankovač KitchenAid sa pýši 7 stupňami opekania, časovačom a veľa užitočných funkcií. Toto nieje totiž iba obyčajný hriankovač, ale jedná sa o profesionálny prístroj, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Okrem skvelých topiniek a hriankov vám… (chefshop.sk_ine)

Ručný šľahač Siemens MQ95020N MQ95020N, 300 W, biela

Ručný šľahač Siemens MQ95020N MQ95020N, 300 W, biela

Ručný šľahač Siemens MQ95020N MQ95020N, 300 W, biela​ od výrobce Siemens v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ručný šľahač Clatronic HM3014 3014, 250 W, biela

Ručný šľahač Clatronic HM3014 3014, 250 W, biela

Ručný šľahač Clatronic HM3014 3014, 250 W, biela​ od výrobce Clatronic v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ručný mini šľahač Farba: čierna

Ručný mini šľahač Farba: čierna

Ručný mini šľahač Praktický pomocník na tvorbu šľahačky alebo šľahanie vajec. Rukoväť ľahko padne do ruky a ľahko sa drží. Materiál: nerezová oceľ, plast Rozmery: 20,5 x 3,7 x 2,5 cm Napájanie: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) Obsah balenia: 1 ks (lunzo.sk)

Ručný mini šľahač Farba: modrá

Ručný mini šľahač Farba: modrá

Ručný mini šľahač Praktický pomocník na tvorbu šľahačky alebo šľahanie vajec. Rukoväť ľahko padne do ruky a ľahko sa drží. Materiál: nerezová oceľ, plast Rozmery: 20,5 x 3,7 x 2,5 cm Napájanie: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) Obsah balenia: 1 ks (lunzo.sk)

Ručný mini šľahač Farba: ružová

Ručný mini šľahač Farba: ružová

Ručný mini šľahač Praktický pomocník na tvorbu šľahačky alebo šľahanie vajec. Rukoväť ľahko padne do ruky a ľahko sa drží. Materiál: nerezová oceľ, plast Rozmery: 20,5 x 3,7 x 2,5 cm Napájanie: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) Obsah balenia: 1 ks (lunzo.sk)

Ručný mini šľahač Farba: zelená

Ručný mini šľahač Farba: zelená

Ručný mini šľahač Praktický pomocník na tvorbu šľahačky alebo šľahanie vajec. Rukoväť ľahko padne do ruky a ľahko sa drží. Materiál: nerezová oceľ, plast Rozmery: 20,5 x 3,7 x 2,5 cm Napájanie: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) Obsah balenia: 1 ks (lunzo.sk)

Šlahač ručný AL metly 1L

Šlahač ručný AL metly 1L

Nevhodné do umývačky riadu, (homepoint.sk)

Ručný šľahač Siemens MQ955PE MQ955PE, 450 W, biela, antracitová

Ručný šľahač Siemens MQ955PE MQ955PE, 450 W, biela, antracitová

Ručný šľahač Siemens MQ955PE MQ955PE, 450 W, biela, antracitová​ od výrobce Siemens v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ručný šľahač Siemens MQ96500 MQ96500, 500 W, čierna, sivá

Ručný šľahač Siemens MQ96500 MQ96500, 500 W, čierna, sivá

Ručný šľahač Siemens MQ96500 MQ96500, 500 W, čierna, sivá​ od výrobce Siemens v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ručný šľahač Clatronic HM 3014 263678, 250 W, zelená

Ručný šľahač Clatronic HM 3014 263678, 250 W, zelená

Ručný šľahač Clatronic HM 3014 263678, 250 W, zelená​ od výrobce Clatronic v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Food processor KitchenAid 5KFP1644 mandľová

Food processor KitchenAid 5KFP1644 mandľová

POPIS Food processor je vlastne iba anglické označenie multifunkčného mixéra, ktorý je schopný okrem mixovania aj sekať, krájať, strúhať a vytvárať pyré. Čo viac si môžete od kuchynského robot priať? No, napríklad nastaviteľnú hrúbku plátkov. A to samozrejme tento prístroj ponúka! Rovnako ako vysoko výkonný tichý indukčný motor, ultra širokú trubicu pre pohodlné vkládanie potravín, ďalšie 2 misy o objeme 2,4 a 1 liter, kompatibilný kufrík, v ktorom je všetko pekne uložené. Jeho 4 litrová nádoba je dostatočne veľká pre bežné domáce varenie a vďaka svojmu vzhľadu sa bude skvele vynímať v každej kuchyni. Spolu s ním dostanete veľa rôznych nastavcov a príslušenstva pre všetky vaše kuchárske potreby.   ŠPECIFIKÁCIE Rozmery prístroja (v x š x d): 45,7 x 30,4 x 24,8 cm Rozmery balenia (v x š x… (chefshop.sk_ine)

Food processor KitchenAid 5KFP1335 mandľová

Food processor KitchenAid 5KFP1335 mandľová

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Food processor je vlastne iba anglické označenie multifunkčného mixéra, ktorý je schopný okrem mixovania aj sekať, krájať, strúhať a vytvárať pyré. Čo viac si môžete od kuchynského robot priať? No, napríklad nastaviteľnú hrúbku plátkov. A to… (chefshop.sk_ine)

Sekáčik KitchenAid P2 KFC3516 mandľová

Sekáčik KitchenAid P2 KFC3516 mandľová

POPIS Sekáčik KitchenAid v mandľovej farbe má ergomonický tvar a jednoduché intuitívne ovládanie. Jednoduchá obsluha pomocou tlačítok umiestnených na sekáčiku, umožňuje 2 rýchlostné stupne: 1. na bežné sekanie, 2. rozmixovanie na pyré. Na veku je otvor na nalievanie tekutých ingrediencií počas sekania. Pripravíte v ňom aj domáce pestá či pyré. Silný, ostrý nôž je zaistený v sekáčiku a tak pri vylievaní obsahu z misy a tak nehrozí riziko poranenia. Misa o objeme 830 ml je vyrobená z odolného plastu bez obsahu BPA a je vhodná do umývačky riadu. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Výkon: 240 W Napätie: 230 - 240 V / 50 - 60 Hz Počet otáčok: 2450 - 3450 / minútu Počet rýchlostí: 2 Rozmery sekáčika (v x š x d): 22 × 15,2 × 15,2 cm Rozmery balenia (v x š x d): 24 ×… (chefshop.sk_ine)

Rýchlovarná kanvica KitchenAid 5KEK1722 mandľová

Rýchlovarná kanvica KitchenAid 5KEK1722 mandľová

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 ho pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických ľodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka ku špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food processory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne a jedálny. Štýlový retro vzhľad rýchlovarnej kanvice KitchenAid o objeme 1,7 l sa bude hodiť každej kuchyni! Mäkká rukoväť s protišmykľavou ochranou navyše zaručuje pohodlný úchop a vôbec najväčšia výhoda kanvice je nastaviteľnosť jednotlivých teplôt v rozmedzí… (chefshop.sk_ine)

KitchenAid 5KHB2571EAC tyčový mixér mandľový

KitchenAid 5KHB2571EAC tyčový mixér mandľový

POPIS Tento tyčový mixér KitchenAid s príslušenstvom je veľmi praktický, výkonný, funkčný a navyše tichý. Balenie obsahuje 2 výmenné nerezové mixovacie tyče o dĺžke 20 a 33 cm, 3 nerezové výmenné nadstavce s odnímateľným krytom na ochranu riadu, ktorá ochráni váš riad pre ostrými nerezovými nožmi. Ďalej oceníte praktickú uzatvárateľnú nádobu o objeme 1 l, ktorá zároveň poslúži ako odmerka a kufrík pre pohodlné uskladnenie. S týmto mixérom môžete miešať cestá, sekať zeleninu, šľahať krémy, šľahačku či bielky, drtiť ľad, mixovať polievky, atď... A to všetko jednoducho a rýchlo. Mixér je nielen veľmi funkčný, ale tiež elegantný, jednoducho sa s ním manipuluje a príjemne sa drží. ŠPECIFIKÁCIE Balenie obsahuje:  1x mixér KitchenAid 2x výmenné nerezové mixovacie tyče s… (chefshop.sk_ine)

Food processor KitchenAid 5KFP0919 mandľová

Food processor KitchenAid 5KFP0919 mandľová

POPIS Food processor KitchenAid EKFP0919 sa jednoducho zostavuje, používa a čistí. Má hladkú povrchovú úpravu, bohaté príslušenstvo, ktoré nasadíte jedným zackvaknutím. Jednoducho s ním nasekáte, pripravíte pyré, vymiesite aj tuhe vysnuté cesto, miešate, strúhate a krájate akúkoľvek zeleninu a ovocie. Na food processore sú LED kontrolky s podsvietením s 3 možnosťami prepnutia otáčok (nízke, pauza, vysoké). Príslušenstvo je kompaktné a ukladá sa do pracovnej misy, food procesor potom stačí iba uložiť niekam do linky. Obsahuje príslušenstvo: Univerzálne hnetacie háky na cesto (napríklad cesto na vianočky, chleby), 2 reverzibilné jemné (2 mm) kotúče, stredne hrubé (4mm) kotúče na krájanie na plátky alebo strúhanie a hrutbé kotúče (6mm) iba na krájanie. Plniaca trubica - 2 v 1 na veku s… (chefshop.sk_ine)

Reproplast Šľahač ručný priemer 6,5 cm

Šľahač ručný plast 3/4l /149/

Šľahač ručný plast 3/4l /149/

(homepoint.sk)

Ručný šľahač z antikoro ocele Metaltex Whiper, 25 × 13 cm

Ručný šľahač z antikoro ocele Metaltex Whiper, 25 × 13 cm

S mechanickým šľahačom Metaltex dokonale vytvoríte hebkú a pevnú šľahačku či krém na torty. Pustite sa do prípravy svojich obľúbených receptov alebo vykúzlite na svojom cappuccine dokonalú penu. (bonami.sk)

Mlynček na kávu KitchenAid 5KCG0702 mandľová

Mlynček na kávu KitchenAid 5KCG0702 mandľová

POPIS Mlynček na kávu 5KCG0702 od výrobcu KitchenAid má nízky počet otáčok za minútu, čo znižuje trenie a obmedzuje statickú priľnavosť kávy. Výsledkom je maximálne uchovanie chuti kávy. Hladký a zaoblený dizajn umožňuje jednoduchý prístup k mlecím kameňom a tým aj jednoduché čistenie. Mlynček na kávu má 15 stupňov mletia, môžete si teda pripraviť všetky druhy kávy od espressa až po francúzske presso. Konštrukcia mlynček je vyrobená z liateho kovu, vďaka tomu je mlynček robustný, odolný a má dlhú životnosť. Mlecie kamene z nerezovej ocele sú veľké a presné, čo prináša konzistentné a kvalitné mletie. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. ŠPECIFIKÁCIE Rozmery výrobku (d x š x v):  15,2 x 26,2 x 34,3 cm Rozmery balenia (d x š x v ): 19,5 x 45,5 x 31 cm … (chefshop.sk_ine)

Stolný mixér Diamond KitchenAid 5KSB1585 mandľová

Stolný mixér Diamond KitchenAid 5KSB1585 mandľová

POPIS Mixér Diamond od výrobcu KitchenAid vyniká perfektnými vlastnosťami ako sú vysoký výkon, odolnosť, dlhotrvalosť a funkčnosť. Jedná sa o profesionálny mixér jeho ostré nože si poradí aj s tvrdými kúskami zeleniny a bezchybne a hlavne rýchlo rozmixujú všetko načo si len pomyslíte. Mixér vám uľahčí prípravu smoothie, mliečnych kokteilov, môžete v ňom mixovať polievku, ale tiež presnidávky, sekať ovocie a zeleninu a tiež drtiť ľad. Je to všestranný pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Prekvapí vás jeho tichosť pri výkone 550 W a maximálna rýchlosť je 11599 otáčiek za minútu. Oceníte funkciu Soft Start, ktorá zaistí pozvoľné zvyšovanie otáčiek. Nádoba o objeme 1,75 l je vyrobená z tvrdého plastu a je teda tepelne odolná, a tak v nej môžete mixovať ešte teplú polievku… (chefshop.sk_ine)

Ručný šľahač Grundig HM 7680 GMN9030, 700 W, nerezová oceľ, čierna

Ručný šľahač Grundig HM 7680 GMN9030, 700 W, nerezová oceľ, čierna

Ručný šľahač Grundig HM 7680 GMN9030, 700 W, nerezová oceľ, čierna​ od výrobce Grundig v kategorii Ručné mixéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

TORO Šľahač Toro ručný, objem 1 l

TORO Šľahač ručný, 25 x 7,5 cm

Rýchlovarná kanvica KitchenAid 1,5 l 5KEK1522 mandľová

Rýchlovarná kanvica KitchenAid 1,5 l 5KEK1522 mandľová

POPIS Spoločnosť KitchenAid stojí za zrodom úplne prvého komerčného kuchynského robota. V roku 1980 jej pre spoločnosť KitchenAid navrhol americký inžinier Herbert Johnston a tento robot sa začal používať na amerických lodiach. Od tej doby sa výrobky KitchenAid neustále zdokonalujú a dnes patrí táto značka k špičke vo výrobe kuchynského vybavenia. KitchenAid sa špecializuje predovšetkým na tie najkvalitnejšie a perfektne funkčné kuchynské roboty, mixéry, food procesory, šľahače, všetky príslušenstvá a ďalšie vybavenie do kuchyne i jedálny. Krásna kanvica v retro prevední umožňuje nastaviť teplotu vody od 50 až po 100°C. Vďaka teplomeru môžete kontrolovať teplotu vody aj keď je mimo základne pripojená do siete. Táto kanvica sa bude predovšetkým hodiť k obľúbencom čajov, pretože niektoré… (chefshop.sk_ine)

Kuchynský robot KitchenAid Artisan MINI 5KSM3311 mandľová

Kuchynský robot KitchenAid Artisan MINI 5KSM3311 mandľová

POPIS Kuchynský robot Artisan 5KSM3311 od výrobcu KitchenAid je ideálny pre domáce použitie kde sa pečie v menších dávkach. Ide o zmenšenú verziu kuchynského robota. Robot so sklopnou hlavou má veľmi výkonný 250 W motor, ktorý má veľmi tichú prevádzku a nieje ho takmer počuť. Na spodnej časti robota je protišmyková gumová podložka, ktorá zabezpečuje stabilitu a bezpečnú prácu. Robot je o 20% menší a o 25% ľahší ako ostatné kuchynské roboty s vyklápacou hlavou. Objem misy je 3,3 l a s prehľadom zarobíte cesto  na domácu pizzu či vianočku z množstva múku až 680 g. Vybrať si môžete z 10 rýchlostných stupňov + tiež 1/2 medzistupeň, ktorý je skutočne veľmi pomalý a tichý, ideálny na veľmi jemné vmiešavanie napr. bielky do cesta. Tento MINI kuchynský… (chefshop.sk_ine)

Hriankovač s manuálnym ovládáním KitchenAid 5KMT2116 mandľová

Hriankovač s manuálnym ovládáním KitchenAid 5KMT2116 mandľová

POPIS Hriankovač s manuálnym ovládaním 5KMT2116 od výrobcu KitchenAid je vhodný na ohrev plátkov chleba a iných druhov pečiva rôznych tvarov a veľkostí. Môžete si zvoliť zo 7 stupňov opekania, čo zaistí požadované opečenie. Hriankovač je navyše vybavený funkciou jednostranného opekania, rozmrazovania a udržovania teploty. Vďaka zdvíhacej páke s vysokým zdvihnutím pečiva, môžete bezpečne a pohodlne vybrať aj malé kúsky pečiva bez prerušenia opekania a bez toho, aby hrozilo popálenie prstov. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. špecifikácie Rozmery prístroja (d x š x v): 19,6 x 30,5 x 20,2 cm Rozmery balenia (d x š x v): 23 x 33 x 24,3 cm Príkon: 1200 W Napätie: 220 - 240 V Frekvencia: 50 - 60 Hz Počet otvorov: 2 Šírka otvorov: 3,8 cm Hmotnosť výrobku: … (chefshop.sk_ine)

Hriankovač s manuálnym ovládáním KitchenAid 5KMT4116 mandľová

Hriankovač s manuálnym ovládáním KitchenAid 5KMT4116 mandľová

POPIS Hriankovač s manuálnym ovládaním 5KMT4116 od výrobcu KitchenAid má extra dlhé otvory a je vhodný na ohrev plátkov chleba a iných druhov pečiva rôznych tvarov a veľkostí. Môžete si zvoliť zo 7 stupňov opekania, čo zaistí požadované opečenie. Hriankovač je navyše vybavený funkciou jednostranného opekania, rozmrazovania a udržovania teploty. Vďaka zdvíhacej páke s vysokým zdvihnutím pečiva, môžete bezpečne a pohodlne vybrať aj malé kúsky pečiva bez prerušenia opekania a bez toho, aby hrozilo popálenie prstov. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. špecifikácie Rozmery prístroja (d x š x v): 19,6 x 42 x 20,2 cm Rozmery balenia (d x š x v): 23 x 44,5 x 24,3 cm Príkon: 1800 W Napätie: 220 - 240 V Frekvencia: 50 - 60 Hz Počet otvorov: 2 Šírka otvorov: 3,8 cm… (chefshop.sk_ine)

Sada nožov v bloku KitchenAid mandľová 7 ks

Sada nožov v bloku KitchenAid mandľová 7 ks

POPIS Sada nožov v bloku od výrobcu KitchenAid v mandľovej farbe obsahuje kuchársky nôž 20 cm, nôž na chlieb 20 cm, nôž na čistenie zeleniny 9 cm, univerzálny vrúbkovaný nôž 14 cm, diamantovú ocieľku na nože, kuchynské nožnice a blok na uskladnenie nožov. Čepele nožov sú z nemeckej vysokouhlíkovej ocele 4116 (Thyssen-Krupps) sú veľmi kvalitné a majú dlhú životnosť. Rukoväte nožov sú vyrobené z micarty (štruktúra kompozitného dreva) a zaisťujú perfektnú rovnováhu pre jednoduché krájanie. Nože sú odolné voči umývaniu v umývačke riadu, ale aj tak odporúčame šetrnejšie ručné umývanie. Ostrosť nožov udržiavajte špeciálnou brúskou, ktorý je pokrytý diamantom zrnitosti 600. Praktický blok na nože z liateho kovu bol vyrobený v Greenville v Ohiu a zaisťuje pevné uloženie nožov. V bloku je drevená… (chefshop.sk_ine)

BANQUET Šľahač ručný CULINARIA Green 31 x 7,5 cm

BANQUET Šľahač ručný CULINARIA Green 31 x 7,5 cm

Ručný šľahač Culinaria Green má výhodu svojej ľahkosti a rýchleho použitia bez toho, aby ste ho nabíjali či využívali elektrickú energiu. Vďaka jednoduchej stavbe šľahača je umývanie veľmi rýchle a pohodlné. Ručný šľahač je skvelou pomôckou do každej kuchyne. (4home.sk)

KitchenAid ruční struhadlo Euro - královská červená

KitchenAid ruční struhadlo Euro - královská červená

POPIS Ručné strúhadlo od výrobcu KitchenAid je vyrobené z nerezovej ocele 18/8, ktorá je antikorózna, hygienická, jednoducho sa čistí a udržiava. Strúhadlo je hrubé a je ideálne na strúhanie orechov, tvrdých syrov, mrkvy, zázvoru, cibule alebo zázvoru. Je možné ho umývať v umývačke riadu. Strúhadlo je vybavené dlhšou rukoväťou, ktorá je pohodlná. Môžete strúhať v ruke priamo do taniera alebo ho vďaka protišmykovej spodnej ploche jednoducho oprieť. Na konci rukoväti je praktické oko pre zavesenie na kuchynskú lištu. Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania.  špecifikácie Dĺžka: 27 cm Materiál: nerezová oceľ 18/8, plast (rukoväť) Farba: strieborná, kráľovská červená praktické rady Vhodné do umývačky: Áno ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho… (chefshop.sk_ine)

Ručné strúhadlo na citrusovú kôru Euro line KitchenAid

Ručné strúhadlo na citrusovú kôru Euro line KitchenAid

POPIS Ručné strúhadlo na citrusovú kôru od výrobcu KitchenAid je vyrobené z nerezovej ocele 18/8, ktorá je antikorózna, hygienická, jednoducho sa čistí a udržiava. Ostré zúbky jednoducho nanitkujú pomarančovú kôru citrónovú kôru, ale tiež čokoládu. Je možné strúhadlo umývať v umývačke riadu. Strúhadlo je vybavené dlhšia rukoväť, ktorá je pohodlná. Na konci rukoväti je praktické oko pre zavesenie na kuchynskú lištu. špecifikácie Dĺžka: 35,5 cm Materiál: nerezová oceľ 18/8, plast (rukoväť) Farba: strieborná, kráľovská červená praktické rady Vhodné do umývačky: Áno ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky KitchenAid alebo na ďalšie podobné produkty. (chefshop.sk_ine)

Šľahač Karina

Šľahač Karina

Šľahač je vybavený ručne ovládaným otočným koncom, ktorým môžete šľahať vajcia alebo krém na tortu. (vivrehome.sk)

Šľahač otočný

Šľahač otočný

Mix farieb (homepoint.sk)

Elektrický šľahač Frappe

Elektrický šľahač Frappe

Vhodná pre mlieko, kávu, kapučíno, frapé.Používajú 2 batérie AAA, nezahrnutú. (vivrehome.sk)

Šľahač Black Rose

Šľahač Black Rose

ROSEB (homepoint.sk)

Šľahač rotačný nerez

Šľahač rotačný nerez

(homepoint.sk)

Šľahač špirálový 65mm

Šľahač špirálový 65mm

(homepoint.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť