Ruska malba kresba a grafika

Sklo – socha, objekt, maľba, kresba a fotografia

Sklo – socha, objekt, maľba, kresba a fotografia

Sklo je predovšetkým sochársky materiál, aj keď zatiaľ takto nie je primárne chápané. Umožňuje vyjadriť sa v priestore a navyše tento priestor uzamknúť alebo dokonca rozšíriť v samotnej sklenenej hmote. Jednotliví autori ukazujú rôzne spôsoby, ako tento potenciál skla využiť. Sklo je zároveň aj novou možnosťou pre maliarsky prejav, prípadne pre iné výtvarné techniky ako je kresba a fotografia. Vo všetkých prípadoch otvára nové možnosti. Sklo je ako materiál výnimočné a umožňuje realizovať výnimočné vízie. Glass is mainly a sculptural material, although it has not been primarily perceived in this way yet. It allows the artist to express themselves in space and moreover to lock away or even to extend this space in the glass substance. Individual artist present different ways of using the… (pantarhei.sk)

Čas v súvislostiach - Slovenská kresba a grafika 20. storočia

Čas v súvislostiach - Slovenská kresba a grafika 20. storočia

ČAS V SÚVISLOSTIACH - Slovenská kresba a grafika 20. storočia. CHAIN OF EVENTS AND CIRCUMSTANCES IN TIME - Slovak Drawing and Graphic Art in 20th Century. (pantarhei.sk)

Jiří Brázda - Malba, grafika

Jiří Brázda - Malba, grafika

Vydavatelství ART vydalo monografii významného českého výtvarníka Jiřího Brázdy. Kniha Vám přináší výběr z díla autora z let 1999 - 2016. Jedná se především o malbu akrylových obrazů často doplněnou kresbou tužkou a grafickou tvorbu autora, technikou suché jehly, rytiny a mezzotinty. V knize je představeno a reprodukováno na luxusním papíře velké množství děl autora. Kniha uspokojí nejen obdivovatele autora, ale jistě i čtenáře, kteří mají zájem o současnou grafiku a malbu. (pantarhei.sk)

CONVACARE ODSTRAŇOVAČ NÁPLASTÍ ruška 100 ks

CONVACARE ODSTRAŇOVAČ NÁPLASTÍ ruška 100 ks

Odstraňovač náplastí pre stomických pacientov. Čistiace navlhčené rúška sú určené pre stomických pacientov. Rúško pomáha jednoducho a pohodlne odstrániť podložku alebo samolepivé vrecko. Zároveň slúži na umytie kože od prípadných zvyškov želatíny a na regeneráciu pokožky. Uľahčuje odstraňovanie mikroporéznych a textilných náplastí. Je nedráždivé a nevysušuje kožu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

John Lennon Tričko Give Peace A Chance Grafika-Modrá-Námornícka modrá…

John Lennon Tričko Give Peace A Chance Grafika-Modrá-Námornícka modrá S

Farba: Modrá Farba: Námornícka modrá Farba: Grafika Farba podľa výrobcu: Navy Blue Pohlavie: Unisex Žáner: Rock Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Veľkosť: S Interpret / Téma: John Lennon Žáner: Pop Subžáner: Rock Subžáner: Pop Subžáner: Experimental Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Rock Off Pohlavie: Muži Pohlavie: Ženy Dekáda interpreta: 1950 - 1959 Dekáda interpreta: 1960 - 1969 Dekáda interpreta: 1970 - 1979 Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo (muziker.com)

Sochy kresby

Sochy kresby

Fotografická monografie vydávaná k 75. narozeninám umělce. Vojtěch Adamec je na české scéně spíše osamělým běžcem, solitérem mezi uměleckými skupinami. Žene jej ohromná vnitřní síla a touha po vyjádření toho, čím žije a co cítí, Tvorba je pro něho stejně nutná jako dýchání. Jeho výbušný temperament se projevuje v dynamice jeho plastik, grafik či maleb. (pantarhei.sk)

Automatická kresba

Automatická kresba

Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem. Najdete v ní návod, jak začít, jak vytvořit čistící, léčivé, objednávkové obrázky, diagnostiku čaker, aurogram, diagnostiku vztahu, testování procent, odpovědi ano - ne, testování zón v bytě a mnoho jiného. "Kniha je jasná, stručná a velmi srozumitelná i pro začátečníky. Vzhledem k tomu, že jsem již delší dobu žádána o napsání něčeho podobného mám teď pochybnosti, jestli je to potřeba, neboť Vaše kniha vše obsahuje. Doposud z mého pohledu to nejlepší, co bylo o kresbě napsáno. Opravdu se mi moc líbí. Lenka Singerová, Brno (lektorka automatické kresby)" (pantarhei.sk)

Energia kresby

Energia kresby

Mikuláš Galanda patrí k zakladateľským osobnostiam moderného slovenského výtvarného umenia 20. storočia. Už od svojich začiatkov bol výborný kresliar a zostal ním v celej svojej tvorbe. Počas svojho krátkeho života stihol vytvoriť stovky grafických listov, bibliofílií, knižných ilustrácií a mnohých ďalších diel. Okrem maľby a grafiky sa s veľkým úspechom venoval aj knižnej grafike a ilustrácii. V roku 1933 bola jeho knižná grafika odmenená Krajinskou cenou a na svetovej výstave v Paríži v roku 1937 striebornou medailou. V roku 2018 to bude už 80 rokov čo spoločnosť prišla o tohto významného umelca. Jeho umelecký odkaz však stále pretrváva. Táto vzácna publikácia ponúka ucelený prierez kresbou Mikuláša Galandu a prezentuje stovky reprodukcií, z ktorých mnohé doposiaľ neboli publikované.… (pantarhei.sk)

Želví grafika

Želví grafika

Želví grafika je způsob, jak vykreslovat zajímavé obrázky pomocí několika elementárních příkazů („jdi dopředu“, „zatoč doprava“) a základních programátorských konstrukcí (cykly, proměnné, funkce). Je to osvědčený nástroj pro výuku programování a matematiky – používá se úspěšně od 60. let 20. století a existuje řada prostředí, ve kterých ji lze realizovat. Je velmi intuitivní a lze ji využít už s dětmi na prvním stupni základních škol. Současně však přirozeným způsobem poskytuje prostor i pro procvičení netriviálních matematických a programátorských pojmů, jako jsou rekurze nebo goniometrické funkce. Kniha systematicky pokrývá celou škálu využití želví grafiky. Obsahuje velké množství obrázků, které slouží pro vysvětlení principů a jako výzvy k řešení, ať už v rámci výuky nebo samostatného… (pantarhei.sk)

Worker Cooper s grafikou Farba farebná grafika

Worker Cooper s grafikou Farba farebná grafika

Lyžiarske okuliare WORKER Cooper sú vybavené dvojitým dýmovým sklom so zrkadlovým odleskom a systémom antifog, ktorý bráni zahmlovaniu. Pásik okuliarov je vybavený mechanizmom pre jednoduché nastavenie veľkosti okuliarov a vetracie otvory zaisťujú odvetrávanie tváre a odhmlievanie skla. Vďaka anatomickému tvarovaniu okuliarov presne obopínajú kontúry tváre a pri jazde na lyžiach a snowboarde pôsobia maximálne prirodzene. Pásik okuliarov WORKER Cooper je graficky zladený s designom obrúčky a okuliarov tak pôsobí veľmi štýlovo.Technický popis: anatomicky tvarované okuliare z odolných materiálov extra pružný upínací pásik okuliarov s grafickým designom obrúčka okuliarov s grafickými designmi dymové sklo so zrkadlovým odleskom kategória S3 presné nastavenie veľkosti obvodu dvojité sklo odolné… (efitness.sk)

Grafika - vytvarne techniky

Grafika - vytvarne techniky

výtvarné umění (pantarhei.sk)

Milan Stano Grafika

Milan Stano Grafika

Táto reprezentačná kniha mapuje vyše dvadsať rokov grafickej tvorby Milana Stana. Na 208 stranách veľkého formátu A4 kvalitného papieru nájdeme jeho grafiky z výtvarných potuliek po Slovensku a po svete. Na Stanových drevorezoch nájdete slovenskú prírodu, krajinné zátišia, staré Slovensko, ľudovú architektúru, drevenice, chalupy, sedliacke dvory (mnohé už nejestvujú, sú zbúrané, zničené), mestské veduty, hrady, mlyny, priemyselné krajiny, horské zátišia... V knihe sú aj drevorezy a linoryty z jeho výtvarných a cestovateľských potuliek po svete: z Vietnamu, Kórei, Japonska, Talianska, Kuby, Turecka, Grécka, Egypta, Nórska, Chorvátska, Česka, Ruska. V knihe nájdete esej o tvorbe Milana Stanu od výtvarného teoretika Ľubomíra Podušela a na konci knihy autorovu biografiu, bibliografiu a zoznam… (pantarhei.sk)

Alternatívna Slovenská grafika

Alternatívna Slovenská grafika

Prvé vydanie umenovednej publikácie historičky umenia PhDr. Aleny Vrbanovej, PhD. o vývine alternatívnych foriem a umeleckých stratégií (modelov) v tvorbe umeleckej grafiky od polovice 20. storočia s presahmi do 21. storočia. Predstavuje nový pohľad na vývin a prínos slovenskej umeleckej grafiky z pozície netradičných, experimentálnych a autorských počinov 49 slovenských umelkýň a umelcov. Autorka sa problematike venuje dlhodobo. V roku 1997 autorsky pripravila prvú celoslovenskú výstavu a rovnomenný katalóg. Do unikátnej zbierky súčasnej grafiky Stredoslovenskej galérie v Banskej Bystrici získala početnú kolekciu tejto neklasickej grafiky. V roku 2011 realizovala výstavu Alternatívna slovenská grafika na pôde Galérie Cypriána Majerníka v Bratislave, pričom výskum rozšírila o historické… (pantarhei.sk)

Kresba - výtvarné techniky

Kresba - výtvarné techniky

Kniha o technice kresby z edice "Výtvarné techniky" je určena každému, kdo se pokouší o vlastní tvorbu nebo se aspoň zajímá o abecedu kreslení. Obsahuje základní zákonitosti kreslířského řemesla a vědomosti o metodách výuky kreslení, přičemž seznamuje s jednotlivými žánry, jako jsou zátiší, portrét, autoportrét, akt, krajina apod. (pantarhei.sk)

Medicine - Tričko Grafika Polska

Medicine - Tričko Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Pôsobivá niťová grafika TOPP

Pôsobivá niťová grafika TOPP

Niťová grafika je tradičný a veľmi obľúbený druh koníčka. Zažiteto aj vy, ako z nite na papieri môžu vznikať fascinujúce motívy. Veľký výber čarokrásnych motívov od tých najjednoduchších po najnáročnejšie priam zvádza k tvorivej práci. Či už kvetiny, motýle, vážky alebo grafické obrazce - nechajte sa překvapit rozmanitosťou motívov. Okrem toho tu nájdete nápady na rôzne použitie ako pozdravy,obrázky alebo záložky do knižky. Všetky motívy sú sprevádzané fotografiami, presnými pracovnými postupmi a predlohami v originálnej veľkosti. (pantarhei.sk)

Medicine - Tričko Grafika Polska

Medicine - Tričko Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Iza Dudzik for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko Grafika Polska

Medicine - Tričko Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Osprey SIRRUS 26 II ruska purple 26 l (845136047778)

Osprey SIRRUS 26 II ruska purple 26 l (845136047778)

Turistický batoh s objemom 26 l, dámske vyhotovenie, rozmery 58×30×31 cm, hmotnosť 1.2kg, výbava: anatomicky tvarovaný chrbát, vrecko na fľašu, nastaviteľný hrudný popruh, vodoodolný, odvetraný chrbát, skryté vrecko na cennosti, bedrový pás, vrecko na vak na vodu, horné veko, píšťalka, držiak na palice, možnosť kompresie a možnosť úpravy naklonenia Nech už sa vydáte kamkoľvek, tento batoh spoľahlivo ochráni všetky vaše veci a navyše okamžite bez váhania každého zaujme originálnym spracovaním a zároveň aj užitočnými vlastnosťami a ergonómiou. Veľmi praktickou vychytávkou batoha je jeho spoľahlivá odolnosť voči vode, zaisťujúca, že všetky veci, ktoré doň dáte, nenavlhnú. Úspešnému lovu vreckárov a zlodejov bráni inteligentne riešená priehradka na peniaze alebo drobné cennosti. Jednoduchá… (alza.sk)

Osprey Sirrusa 36 II WS/WM ruska purple (845136047709)

Osprey Sirrusa 36 II WS/WM ruska purple (845136047709)

Turistický batoh s objemom 36 l, dámske vyhotovenie, rozmery 66×31×31 cm, hmotnosť 1.45kg, výbava: odvetraný chrbát, vystužený chrbát, vrecko na vak na vodu, horné veko, hrudný popruh, píšťalka, držiak na palice a integrovaný pršiplášť Dámsky batoh Osprey Sirrusa 36 II vo fialovej farbe je veľmi ľahký a odolný. Môžete ho použiť na všetky druhy outdoorových športov. Batoh Sirrusa 36 II má veľmi pohodlný nastaviteľný chrbtový systém Airspeed s prepracovanou ventiláciou a ergonomicky tvarovateľným bedrovým pásom zo sieťoviny. Je to profesionál pre horskú turistiku a obsahuje všetko, čo je potrebné pre dlhý pobyt vonku. Zadná časť je tvarovo prispôsobiteľná, vďaka čomu je nosenie batohu Osprey ešte pohodlnejšie. Prirodzene prilieha k telu a rozloží váhu rovnomerne okolo bokov.Kľúčové… (alza.sk)

Booster Vrecúška/Malé kabelky Sacoche de selle ruska Čierna

Booster  Vrecúška/Malé kabelky Sacoche de selle  ruska  Čierna

Booster Vrecúška/Malé kabelky Sacoche de selle ruska Čierna Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR One size. (spartoo.sk)

Výkladový slovník - malířství, grafika, restaurátorství

Výkladový slovník - malířství, grafika, restaurátorství

Zevrubné vysvětlení pojmů technik, technologických postupů, materiálů i přípravků z oblasti malířství, umění, grafiky i souvisejících oborů dělá slovník přitažlivým a univerzálně použitelným pro širokou odbornou i laickou veřejnost. 27 černobílýc h a 66 barevných obrázků (pantarhei.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z tenkej, elastickej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Medicine - Bavlnené tričko Grafika Polska

Tričko z kolekcie Medicine. Model vytvorený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

MOFT LaptopStand AE Stojan Grafika

MOFT LaptopStand AE Stojan Grafika

Jedinečný skladací stojan na laptop so zaujímavým dizajnom v pútavom farebnom prevedení. Ponúka možnosť nastavenia dvoch výškových pozícií 15° a 25°. Disponuje kompaktnými rozmermi a nosnosťou až 8 kg. Stojan je primárne určený pre laptopy s uhlopriečkou do 15,6 palcov. Typ: Stojan Krajina pôvodu: Čína Farba: Grafika Kompatibilné s: Notebooky Nastaviteľná výška: Nie Dĺžka (mm): 170.0 Hmotnosť: 8 kg Šírka (mm): 224.0 (muziker.com)

Sexifóry, afohryzmy, aforizmy, kresby

Sexifóry, afohryzmy, aforizmy, kresby

Čo by sme si my, muži, počali bez žien ?, prebesklo mi hlavou, keď som dočítal sexifóry Jozefa Sitka. Ale na druhej strane - by bez nás, mužov, nepočali. To je tá rovnováha v prírode, ale aj humore. Dobrý humorista totiž nie je jednostranný. Múdrosť nikdy nesúdi, ale vie chápať. Teraz už citujem chápavého autora tejto elegantnej a veľmi potrebnej knižky, ktorá samozrejme nie je iba o mužskoženkcých vzťahoch, ale o vzťahoch v najširšom slova zmysle. Napríklad o našom vzťahu k vetru: Kam fúka vietor, tam smeruje aj verejná mienka. Jozef Sitko je dobrý človek a dobrý humorista. Triafa klinec po hlavičke a na to treba mať dobrú hlavu. A je mi blízky ešte niečím. Jeho aforizmy sú na správnej strane. Nemyslím tým správnu politickú stranu. Aforizmy Jozefa Sitka sú na strane dobra. A to je veľmi… (pantarhei.sk)

Domino kresby Jozefa Lady

Domino kresby Jozefa Lady

domino; 28 kartiček k vystřižení, podrobný návod ke hře na každém výrobku (pantarhei.sk)

O kresbe, čo ožila

O kresbe, čo ožila

Kniha vhodná pre čas, keď sa v kalendári stretnú meniny Adama a Evy – sviatok narodenia sveta, s Vianocami – sviatkom Božieho narodenia v človeku. Čítanie pre malých i veľkých, pre deti i rodičov. Medzi výdychom starého a nádychom nového roka je krátke ticho Vianoc. Ozvú sa hlasy, ktoré cez rok nepočuť: výška vesmíru, hĺbka v človeku. Do vesmírnej výšky, kam ďalekohľad nedovidí, do ľudskej hlbiny, kam neprenikne mikroskop, dovidí rozprávka. Rozprávka pozná jazyk, v ktorom bol svet napísaný, vie čítať písmo napísané pierkom, čo neváži nič. O tom pierku je kniha Daniely a Daniela. Daniela knihu napísala slovami farieb, Daniel ju namaľoval obrazmi slov. Odkiaľ sa to pierko vzalo a čo sa s ním stane? Sadnite si spolu pod zvončeky stromčeka, čítajte, pozerajte a uvidíte. Daniel Pastirčák je… (pantarhei.sk)

Medicine - Tričko by Krabonszcz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Krabonszcz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Krabonszcz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Košeľa by Krabonszcz, Grafika Polska

Medicine - Košeľa by Krabonszcz, Grafika Polska

Košeľa zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Krabonszcz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej látky. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Krabonszcz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Krabonszcz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Krabonszcz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pack)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pack)

Krátke ponožky z kolekcie Medicine. Model vytvorený z elastickej, vzorovanej látky. V balení sú dva páry. (answear.sk)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pack)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pack)

Krátke ponožky z kolekcie Medicine. Model vytvorený z elastickej, vzorovanej látky. V balení sú dva páry. (answear.sk)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pak)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pak)

Krátke ponožky z kolekcie Medicine. Model vytvorený z elastickej látky. V balení sú dva páry. (answear.sk)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pak)

Medicine - Ponožky Grafika Polska (2-pak)

Krátke ponožky z kolekcie Medicine. Model vytvorený z elastickej, vzorovanej látky. V balení sú dva páry. (answear.sk)

Medicine - Boxerky Grafika Polska (2-pak)

Medicine - Boxerky Grafika Polska (2-pak)

Boxerky z kolekcie Medicine. Model vytvorený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Sukňa by Krabonszcz, Grafika Polska

Medicine - Sukňa by Krabonszcz, Grafika Polska

Sukňa zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Krabonszcz for Medicine. Model s áčkovým strihom, vyrobený zo vzorovanej látky. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Maria Regucka, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Maria Regucka, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Maria Regucka for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Marta Przeciszewska, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Marta Przeciszewska, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Marta Przeciszewska for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Mikina by Maria Regucka, Grafika Polska

Medicine - Mikina by Maria Regucka, Grafika Polska

Mikina s kapucňou zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Maria Regucka for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Iza Dudzik, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Iza Dudzik, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Iza Dudzik for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

One Direction Tričko Names Grafika-Ružová M

One Direction Tričko Names Grafika-Ružová M

Oficiálne dámske bavlnené tričko je potlačené motívom kapely One Direction “Names“. Tričko má priliehavý dámsky strih. Farba: Ružová Farba: Grafika Pohlavie: Ženy Žáner: Pop Veľkosť: M Interpret / Téma: One Direction Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Subžáner: Pop Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Rock Off Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo Farba podľa výrobcu: Ružová (muziker.com)

One Direction Tričko Names Grafika-Ružová S

One Direction Tričko Names Grafika-Ružová S

Oficiálne dámske bavlnené tričko je potlačené motívom kapely One Direction “Names“. Tričko má priliehavý dámsky strih. Farba: Ružová Farba: Grafika Pohlavie: Ženy Žáner: Pop Veľkosť: S Interpret / Téma: One Direction Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Subžáner: Pop Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Rock Off Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo Farba podľa výrobcu: Ružová (muziker.com)

Medicine - Kabelka by Marta Przeciszewska, Grafika Polska

Medicine - Kabelka by Marta Przeciszewska, Grafika Polska

Veľká kabelka zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Marta Przeciszewska for Medicine. Model bez zapínania vyrobený z textilnej látky. (answear.sk)

Medicine - Tričko by St. Bacuk, Grafika Polska

Medicine - Tričko by St. Bacuk, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, St. Bacuk for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Dawid Bacewicz, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Dawid Bacewicz for Medicine. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Iza Dudzik, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Iza Dudzik, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Iza Dudzik for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Tomek Pieńczak for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Tomek Pieńczak for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Tomek Pieńczak, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Tomek Pieńczak for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

Medicine - Tričko by Nikodem Szewczyk, Grafika Polska

Medicine - Tričko by Nikodem Szewczyk, Grafika Polska

Tričko zo špeciálnej kolekcie Grafika Polska, Nikodem Szewczyk for Medicine. Model vyrobený z pleteniny s potlačou. (answear.sk)

psie a deka, klietky a voliéry, dezerty a canicross, granule a šteniatko, čiapky a nákrčník, nákrčník a čiapky, čiapky a nákrčníky, bežky a topánky, psie a hlavolamy, legíny a čižmy

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť