Samonavíjacie vodítko 5 m do 5 kg

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / červené (8596067302406)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 25kg, materiál: plast, červená farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Dajte psíkovi viac priestoru vďaka samonavíjaciemu vodítku. Vôdzka, ktorá má tvar popruhu, sa hodí pre psy o maximálnou hmotnosťou 25 kg. Vodítko pre psa je vyrobené z materiálu plast. Dôležité parametre vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / červené Vodítko pre psa vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Ide vodítko na psa v tvare popruhu Vodítko je vhodné pre psy s maximálnou hmotnosťou 25 kg Dĺžka: 500 cm Materiálom je plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 20 kg / 5 m lanko /…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 20 kg / 5 m lanko / červené (8596067304981)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 20kg, materiál: plast, červená farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý miláčik niekam zatúlal. Vzdialenosť možno voľne regulovať vďaka samonavíjaciemu mechanizmu. Vôdzka v tvare lanka môže byť použitá pre psa s max. hmotnosťou 20 kg. Vôdzka pre psov bola vyrobená z materiálu plast. Rozhodujúce parametre vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 20 kg / 5 m lanko / červené S týmto vodítkom bude prechádzanie sa so psom pohodlné Typ: samonavíjacie Vôdzka pre psa v tvare lanka Maximálna hmotnosť psa: 20 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / biele (8596067302383)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 25kg, materiál: plast, čierna a biela farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Vzdialenosť možno voľne regulovať vďaka samonavíjaciemu mechanizmu. Vôdzka tvaru popruhu je určená psom s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Vodítko pre psa je vyrobené z materiálu plast. Významné funkcie vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / biele S týmto vodítkom bude prechádzanie sa so psom pohodlné Typ: samonavíjacie Ide vodítko na psa v tvare popruhu Určené je psom, ktorí majú hmotnosť maximálne 25 kg Dĺžka: 500 cm Materiálom je plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / tyrkysové (8596067302192)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 25kg, materiál: plast, tyrkysová farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog je nevyhnutnou výbavou pri prechádzke so psíkom. Dajte psíkovi viac priestoru vďaka samonavíjaciemu vodítku. Vôdzka tvaru popruhu je vhodná pre psy s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Vôdzka pre psov bola vyrobená z materiálu plast. Významné funkcie vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko M 25 kg / 5 m páska / tyrkysové S pomocou tohto vodítka pre psa si môžete pohodlne užívať prechádzky Typ: samonavíjacie Ide vodítko pre psa v tvare popruhu Vhodné je pre psa s max. hmotnosťou 25 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / modré …

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / modré (8596067302109)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 15kg, materiál: plast, modrá farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog je takmer nutnosťou každého psíčkara, ktorý chodí psa venčiť medzi ľudí. Vodítko je samonavíjacie, váš štvornohý miláčik tak dostane potrebnú volnosť. Vôdzka s tvarom popruhu je určená psom s maximálnou hmotnosťou 15 kg. Vodítko pre psa je vyrobené z materiálu plast. Najdôležitejšie prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / modré S pomocou tohto vodítka pre psa si môžete pohodlne užívať prechádzky Typ: samonavíjacie Ide vodítko pre psa v tvare popruhu Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 15 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast Vodítko pre psa a mačku Reedog je nevyhnutnou výbavou pri venčení psíka alebo… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 12 kg / 5 m lanko /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 12 kg / 5 m lanko / červené (8596067305124)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 12kg, materiál: plast, čierna a červená farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Vzdialenosť možno voľne regulovať vďaka samonavíjaciemu mechanizmu. Vôdzka s tvarom lanka sa hodí pre psov s maximálnou hmotnosťou 12 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Zaujímavé parametre vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 12 kg / 5 m lanko / červené Vďaka tomuto vodítku pre psa bude vaše vetranie sa na čerstvom vzduchu pohodlné Typ: samonavíjacie Ide o vodítko pre psa v tvare lanka Maximálna hmotnosť psa: 12 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast Vodítko pre psa a mačku Reedog predstavuje nevyhnutnú výbavu na prechádzkach so psom alebo mačkou.… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / modré (8596067302499)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 50kg, materiál: plast, modrá farba, pre veľké plemená Vodítko pre psa Reedog je takmer nutnosťou každého psíčkara, ktorý chodí psa venčiť medzi ľudí. Vodítko je samonavíjacie, váš štvornohý miláčik tak dostane potrebnú volnosť. Vôdzka, ktorá má tvar popruhu, sa dá použiť pre psy s maximálnou hmotnosťou 50 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Zásadné vlastnosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / modré Vôdzka pre psov vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Ide vodítko pre psa v tvare popruhu Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 50 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / ružové…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / ružové (8596067302239)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 50kg, materiál: plast, ružová farba, pre veľké plemená Vodítko pre psa Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý miláčik niekam zatúlal. Vzdialenosť možno voľne regulovať vďaka samonavíjaciemu mechanizmu. Vôdzka v tvare popruhu sa dá použiť pre psy s maximálnou hmotnosťou 50 kg. Vôdzka pre psa bola vyrobená z materiálu plast. Podstatné parametre vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / ružové S týmto vodítkom bude prechádzanie sa so psom pohodlné Typ: samonavíjacie Ide o popruhové vodítko pre psa Určené je psom, ktorí majú hmotnosť maximálne 50 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / červené (8596067302246)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 50kg, materiál: plast, červená farba, pre veľké plemená Vodítko pre psa Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý miláčik niekam zatúlal. Dajte psíkovi viac priestoru vďaka samonavíjaciemu vodítku. Vôdzka, ktorá má tvar popruhu, je vhodná pre psy s maximálnou hmotnosťou 50 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Zásadné vlastnosti vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko L 50 kg / 5 m páska / červené S pomocou tohto vodítka pre psa si môžete pohodlne užívať prechádzky Typ: samonavíjacie Ide o popruhové vodítko pre psa Určené je pre psa s max. hmotnosťou 50 kg Dĺžka: 500 cm Materiálom je plast (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / tyrkysové (8596067302352)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 15kg, materiál: plast, tyrkysová farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Samonavíjacie vodítko umožňuje psíkovi aj niekoľkometrový výbeh. Vôdzka tvaru popruhu je určená pre psy s maximálnou hmotnosťou 15 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Kľúčové funkcie vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / tyrkysové Užívajte si vďaka tomuto vodítku pre psa pohodlné prechádzky Typ: samonavíjacie Ide o popruhové vodítko pre psa Vhodné je pre psa s max. hmotnosťou 15 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast Vodítko pre psa a mačku Reedog je nutnou výbavou na vaše prechádzky so psíkom či mačičkou. Vodítko je samonavíjacie, váš štvornohý… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / modré (8596067302376)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 15kg, materiál: plast, modrá farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog je de facto nevyhnutným doplnkom pre každého psíčkara. Samonavíjacie vodítka ponúkajú vášmu psíkovi potrebnú voľnosť výbehu. Vôdzka tvaru popruhu sa dá použiť pre psy s maximálnou hmotnosťou 15 kg. Vôdzka pre psov bola vyrobená z materiálu plast. Základné parametre vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko S 15 kg / 5 m páska / modré Vôdzka pre psa vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Vôdzka pre psov v tvare popruhu Vodítko je vhodné pre psy s maximálnou hmotnosťou 15 kg Dĺžka: 500 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý maznáčik niekam zatúlal. Dajte… (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / ružové…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / ružové (8596067304875)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, ružová farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog nesmie chýbať na žiadnej prechádzke so psom. Dajte psíkovi viac priestoru vďaka samonavíjaciemu vodítku. Vôdzka v tvare lanka je odporúčaná pre psov s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Vôdzka pre psov bola vyrobená z materiálu plast. Dôležité prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / ružové S týmto vodítkom bude prechádzanie sa so psom pohodlné Typ: samonavíjacie Ide o vodítko pre psa v tvare lanka Určené je pre psa s max. hmotnosťou 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vašim psíkom alebo mačičkou. Samonavíjacie vodítko umožňuje psíkovi alebo… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / modré (8596067305049)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, modrá farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog je potrebné, či už psa vetráte pred bytovkou alebo s ním idete na dlhšiu prechádzku. So samonavíjacím vodítkom si jednoducho regulujete, na akú vzdialenosť pes smie ísť. Vôdzka v tvare lanka je určená pre psov s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Vôdzka pre psa bola vyrobená z materiálu plast. Zásadné prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / modré Užívajte si vďaka tomuto vodítku pre psa pohodlné prechádzky Typ: samonavíjacie Vodítko pre psa v tvare lanka Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiál: plast Vodítko pre psa a mačku Reedog vášmu štvornohému miláčikovi nedovolí, aby sa niekam… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / zelené (8596067305070)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, zelená farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý miláčik niekam zatúlal. Samonavíjacie vodítko vám dáva možnosť pohodlnej regulácie vzdialenosti. Vôdzka v tvare lanka sa dá využiť pre psa s max. hmotnosťou 8 kg. Vodítko pre psa je vyrobené z materiálu plast. Hlavné vlastnosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / zelené S týmto vodítkom bude prechádzanie sa so psom pohodlné Typ: samonavíjacie Vôdzka má tvar lanka Vhodné je pre psa s max. hmotnosťou 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vašim psíkom alebo mačičkou. Samonavíjací mechanizmus dáva vášmu miláčikovi… (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko /…

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / tyrkysové (8596067304899)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, tyrkysová farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog nesmie chýbať na žiadnej prechádzke so psom. Samonavíjacie vodítka ponúkajú vášmu psíkovi potrebnú voľnosť výbehu. Vôdzka v tvare lanka je odporúčaná pre psov s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Rozhodujúce funkcie vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / tyrkysové Vďaka tomuto vodítku pre psa bude vaše vetranie sa na čerstvom vzduchu pohodlné Typ: samonavíjacie Vôdzka pre psa v tvare lanka Určené je psom, ktorí majú hmotnosť maximálne 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog je potrebné, či už psa alebo mačku venčíte pred panelákom alebo s ním… (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / modré …

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / modré (8596067304851)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, modrá farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog je nevyhnutnou výbavou pri prechádzke so psíkom. Samonavíjací mechanizmus umožňuje psa venčiť na rôznu vzdialenosť bez toho, aby ste museli byť v jeho tesnej blízkosti. Vôdzka s tvarom lanka je určená psom s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Rozhodujúce parametre vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / modré S pomocou tohto vodítka pre psa si môžete pohodlne užívať prechádzky Typ: samonavíjacie Vodítko pre psa v tvare lanka Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog nedovolí, aby sa váš štvornohý maznáčik… (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko /…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / bielo-čierne (8596067305032)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 300cm, do 8kg, materiál: plast, čierna a biela farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog nemôže na prechádzke chýbať žiadnemu psíčkarovi. Pokiaľ chcete svojmu psíkovi dopriať maximálnu voľnosť výbehu, samonavíjacie vodítko bude správnou voľbou. Vôdzka s tvarom lanka je odporúčaná pre psov s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Vodítko pre psa je vyrobené z materiálu plast. Rozhodujúce prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodítko XS 8 kg / 3 m lanko / bielo-čierne Vôdzka pre psa vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Vôdzka pre psa v tvare lanka Určené je pre psa s max. hmotnosťou 8 kg Dĺžka: 300 cm Materiálom je plast Vodítko pre psa a mačku Reedog vášmu štvornohému miláčikovi… (alza.sk)

Fida Samonavíjacie vodítko 8 m (6951135204440)

Fida Samonavíjacie vodítko 8 m (6951135204440)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 800cm, do 50kg, materiál: nylon a plast Vodítko pre psa FIDA bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Samonavíjací mechanizmus umožňuje psa venčiť na rôznu vzdialenosť bez toho, aby ste museli byť v jeho tesnej blízkosti. Vôdzka v tvare popruhu sa hodí pre psy o maximálnou hmotnosťou 50 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu Nylon a plast. Nylon mu dodá dostatočnú odolnosť a pohodlie pri nosení. Najdôležitejšie prednosti vodítka pre psa Fida Samonavíjacie vodítko 8 m Vôdzka pre psov vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Ide o popruhové vodítko pre psa Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 50 kg Dĺžka: 800 cm Materiálom je Nylon a plast (alza.sk)

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodidlo M 20 kg/5 m lanko/tyrkysové …

Reedog Senza Basic samonavíjacie vodidlo M 20 kg/5 m lanko/tyrkysové (8596067305018)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 20kg, materiál: plast, tyrkysová farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog bude potrebné najmä na prechádzkach s vaším psíkom. Samonavíjací mechanizmus dáva vášmu maznáčikovi dostatočnú voľnosť vo výbehu. Vôdzka v tvare lanka sa hodí pre psov s maximálnou hmotnosťou 20 kg. Vôdzka pre psov bola vyrobená z materiálu plast. Kľúčové funkcie vodítka pre psa Reedog Senza Basic samonavíjacie vodidlo M 20 kg/5 m lanko/tyrkysové Vďaka tomuto vodítku pre psa bude vaše vetranie sa na čerstvom vzduchu pohodlné Typ: samonavíjacie Ide o lankové vodítko pre psa Určené je pre psa s max. hmotnosťou 20 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast (alza.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo M 25 kg/5 m páska…

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo M 25 kg/5 m páska/tyrkysové (8596067302413)

Vodítko pre psa, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 25kg, materiál: plast, čierna a tyrkysová farba, pre stredné plemená Vodítko pre psa Reedog zamedzí vášmu psovi, aby sa počas prechádzky zatúlal. Samonavíjací mechanizmus dáva vášmu maznáčikovi dostatočnú voľnosť vo výbehu. Vôdzka, ktorá má tvar popruhu, sa hodí pre psy o maximálnou hmotnosťou 25 kg. Vodítko pre psa bolo vyrobené z materiálu plast. Dôležité prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo M 25 kg/5 m páska/tyrkysové Vôdzka pre psov vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Vôdzka pre psov v tvare popruhu Je vhodné pre psa s maximálnou hmotnosťou 25 kg Dĺžka: 500 cm Materiálom je plast (alza.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA DONUT - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - M . Jedinečné vodítka DC comics s logom Jokera. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA TARTAN - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA SUPERMAN - M . Jedinečné vodítka DC comics s logom Supermana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - M . Jedinečné vodítka DC comics s logom Batmana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA NASA - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Wau dog je jediná firma na trhu, ktorá ponúka výrobky s oficiálnam logom NASA. . Nylonový pásik je dostatočne (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA AVOCADO - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - M

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - M

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA WOW - M . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo S 15 kg/5 m páska/červené …

Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo S 15 kg/5 m páska/červené (8596067302345)

Vodítko pre psa alebo mačku, samonavíjacie, dĺžka 500cm, do 15kg, materiál: plast, červená farba, pre malé plemená Vodítko pre psa Reedog je nutná výbava na vaše prechádzky s psíkom. Samonavíjacie vodítko umožňuje psíkovi aj niekoľkometrový výbeh. Vôdzka s tvarom popruhu je vhodná pre psy s maximálnou hmotnosťou 15 kg. Vôdzka pre psa bola vyrobená z materiálu plast. Podstatné prednosti vodítka pre psa Reedog Senza Premium samonavíjacie vodidlo S 15 kg/5 m páska/červené Vôdzka pre psa vám dopraje pohodlné prechádzky so štvornohým maznáčikom Typ: samonavíjacie Ide vodítko pre psa v tvare popruhu Maximálna hmotnosť psa: 15 kg Dĺžka: 500 cm Materiál: plast Vodítko pre psa a mačku Reedog je nevyhnutnou výbavou pri venčení psíka alebo mačičky. Dajte psíkovi alebo mačke viac priestoru vďaka… (alza.sk)

Fida Mars Samonavíjacie vodítko páskové (CHPvd024nad)

Fida Mars Samonavíjacie vodítko páskové (CHPvd024nad)

Vodítko samonavíjacie, dĺžka 300 cm, materiál nylon a plast Vodítko pre psa FIDA vášmu štvornohému maznáčikovi nedovolí, aby sa niekam zatúlal. Zásadné parametre vodítka pre psa Fida Mars Samonavíjacie vodítko páskové Vďaka tomuto vodítku pre psa bude vaše vetranie sa na čerstvom vzduchu pohodlné (alza.sk)

Fida Styleash Samonavíjacie vodítko páskové (CHPvd036nad)

Fida Styleash Samonavíjacie vodítko páskové (CHPvd036nad)

Vodítko samonavíjacie, dĺžka 500 cm, materiál nylon a plast Vodítko pre psa FIDA nesmie chýbať na žiadnej prechádzke so psom. Zásadné funkcie vodítka pre psa Fida Styleash Samonavíjacie vodítko páskové Vďaka tomuto vodítku pre psa bude vaše vetranie sa na čerstvom vzduchu pohodlné (alza.sk)

TAMER STOPOVACI VODITKO 5 M MIX FARIEB (124-90605)

TAMER STOPOVACI VODITKO 5 M MIX FARIEB (124-90605)

VODÍTKO . Stopovacie vodítko vhodné pre dlhšie vychádzky, vynikajúci pomocník pri stopovaní, výcvik alebo tréning. . Dĺžka: 5 m, priemer lana: 8-9 mm. . Koniec vodítka možno pohodlne rozmotať, aby stopovačka mala voľný koniec. (andreashop.sk)

Fida Autobrake Samonavíjacie vodítko páskové biele (CHPvd046nad)

Fida Autobrake Samonavíjacie vodítko páskové biele (CHPvd046nad)

Vodítko samonavíjacie, dĺžka 500 cm, materiál nylon a plast Vodítko pre psa FIDA zamedzí vášmu psovi, aby sa počas prechádzky zatúlal. Základné parametre vodítka pre psa Fida Autobrake Samonavíjacie vodítko páskové biele S pomocou tohto vodítka pre psa si môžete pohodlne užívať prechádzky (alza.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA DONUT - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA SUPERMAN - XS . Jedinečné vodítka DC comics s logom Supermana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUPERMAN - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA SUPERMAN - S . Jedinečné vodítka DC comics s logom Supermana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - XS . Jedinečné vodítka DC comics s logom Batmana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA TARTAN - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA TARTAN - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - L . Jedinečné vodítka DC comics s logom Jokera. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - XS . Jedinečné vodítka DC comics s logom Jokera. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA DONUT - S . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA TARTAN - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA TARTAN - S . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA WOW - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA WOW - S . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA WOW - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA WOW - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA JOKER - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - S . Jedinečné vodítka DC comics s logom Jokera. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA - S . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA NASA - S . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Wau dog je jediná firma na trhu, ktorá ponúka výrobky s oficiálnam logom NASA. . Nylonový pásik je dostatočne (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA SUMMER - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA NASA - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Wau dog je jediná firma na trhu, ktorá ponúka výrobky s oficiálnam logom NASA. . Nylonový pásik je dostatočne (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA NASA - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA NASA - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Wau dog je jediná firma na trhu, ktorá ponúka výrobky s oficiálnam logom NASA. . Nylonový pásik je dostatočne (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - S

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - S

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - S . Jedinečné vodítka DC comics s logom Batmana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA AVOCADO - L . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA DONUT - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA DONUT - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - L

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA BATMAN - L

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA JOKER - L . Jedinečné vodítka DC comics s logom Batmana. . Značka Wau dog ako jediná na trhu ponúka vodítka s motívmi DC comics. . Vyrába kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným (andreashop.sk)

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - XS

WAU DOG SAMONAVIJACIE VODITKO PRE PSA AVOCADO - XS

SAMONAVÍJACIE VODÍTKO PRE PSA AVOCADO - XS . Kvalitné samonavíjacie resp. flexi vodítko s reflexným nylonovým pásikom. . Nylonový pásik je dostatočne široký, aby bol v porovnaní s navíjaciou šnúrkou oveľa bezpečnejší. . (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť