Sapho pakova bateria na okraj vane chrom tmc12

SAPHO - TINY Páková batéria na okraj vane, chróm TMC12TY

SAPHO - TINY Páková batéria na okraj vane, chróm TMC12TY

Páková batéria / prepínač na okraj vane pre 1 alebo 2 výstupy. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Páková batéria / prepínač na okraj vane, pre 1 alebo 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Rozmer: priemer 54 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Náhrada za vyradený produkt TMC12. Ean: 8590913879135 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - BOU dvojprvková páková batéria na okraj vane, chróm BU100

SAPHO - BOU dvojprvková páková batéria na okraj vane, chróm BU100

Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Páková batéria na okraj vane, pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Prepínač vody hubica / ručná sprcha integrovaný do ovládacej rukoväti Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913854439 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - INFINITI dvojprvková páková batéria na okraj vane, chróm IF100

SAPHO - INFINITI dvojprvková páková batéria na okraj vane, chróm IF100

Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Páková batéria na okraj vane pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913854422 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Páková batéria s prepínačom na okraj vane, chróm TGMCD

SAPHO - Páková batéria s prepínačom na okraj vane, chróm TGMCD

Páková batéria na okraj vane pre 2 výstupy. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Páková batéria na okraj vane, pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Rozmer: 130x70 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8590913806575 (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe Talis E - Trojotvorová páková batéria na okraj vane , chróm…

Hansgrohe Talis E - Trojotvorová páková batéria na okraj vane , chróm 71731000

(vivaeshop.sk)

SAPHO - Trojprvková batéria na okraj vane, chróm TG2RDTML

SAPHO - Trojprvková batéria na okraj vane, chróm TG2RDTML

Kohútiková batéria na okraj vane pre 2 výstupy Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Kohútiková batéria na okraj vane pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Rozmer: 150x40 mm Materiál: mosadz / ABS plast (rukoväte, prepínač) Povrchová úprava: chróm Ean: 8590913806599 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - QM batéria na okraj vane, chróm QM12751

SAPHO - QM batéria na okraj vane, chróm QM12751

Páková batéria na okraj vane pre 2 výstupy Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Páková batéria na okraj vane pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Rozmer: 130x70 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8015385972707 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GLAM trojprvková batéria na okraj vane, chróm GLAMTECH3

SAPHO - GLAM trojprvková batéria na okraj vane, chróm GLAMTECH3

Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Séria GLAM vyniká jednoduchým moderným štýlom Trojprvková batérie na okraj vane Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Pri kúpe batérie a vane z našej ponuky Vám zdarma na vani vyvŕtame potrebné otvory. Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. napúšťanie kaskádou prepínač vody hubica / ručná sprcha umiestnený na výtokové hubicu balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - INFINITI štvorprvková batéria na okraj vane, chróm IFTECH4

SAPHO - INFINITI štvorprvková batéria na okraj vane, chróm IFTECH4

Štvorprvková batéria na okraj vane, 2 výstupy. Vodovodné batérie INFINITI predstavujú top v dizajne batérií a sú celomosadzné. Vďaka ovládacím prvkom z pochrómovanej mosadze majú zvýšenú odolnosť proti oteru a možno ich použiť do záťažového prostredia. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Štvorprvková batéria na okraj vane, 2 výstupy Mechanický prepínač vody hubica / ručná sprcha Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - INFINITI päťprvková batéria na okraj vane, chróm IFTECH5

SAPHO - INFINITI päťprvková batéria na okraj vane, chróm IFTECH5

Päťprvková batérie na okraj vane, 2 výstupy. Vodovodné batérie INFINITI predstavujú top v dizajne batérií a sú celomosadzné. Vďaka ovládacím prvkom z pochrómovanej mosadze majú zvýšenú odolnosť proti oteru a možno ich použiť do záťažového prostredia. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková batérie na okraj vane, 2 výstupy Mechanický prepínač vody hubica / ručná sprcha Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Balenie obsahuje výtokovou hubicu, ručnú sprchu a hadicu Hygienickosť,… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GO štvorprvková batéria na okraj vane, chróm GOTECH4

SAPHO - GO štvorprvková batéria na okraj vane, chróm GOTECH4

Kvalitní SAPHO - GO štvorprvková batéria na okraj vane, chróm GOTECH4 za 239.6 €. (svet-kupelne.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Metropol- Trojotvorová páková batéria na okraj…

HANSGROHE ​Hansgrohe Metropol- Trojotvorová páková batéria na okraj vane s páčkovou rukoväťou, chróm 32550000

(vivaeshop.sk)

SAPHO - GLAM štvorprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm…

SAPHO - GLAM štvorprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm GLAMTECH4

Séria GLAM vyniká jednoduchým moderným štýlom Štvorprvková termostatická batéria na okraj vane s bezpečnostnou poistkou SECUREstop napúšťanie kaskádou Prepínač vody hubica / ručná sprcha integrovaný do ovládacej rukoväti Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane … (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GO štvorprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm…

SAPHO - GO štvorprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm TH101

Štvorprvková batéria na okraj vane, 2 výstupy Vodovodné termostatické batérie GO majú prvky valcové formy a sú celomosadzné. Vďaka ovládacím prvkom z pochrómovanej mosadze majú tieto batérie zvýšenú odolnosť proti oteru a možno ich použiť do záťažového prostredia. Štvorprvková termostatická batéria na okraj vane má bezpečnostnú poistku SECUREstop. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GO trojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm…

SAPHO - GO trojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm TH102

Trojprvková batérie na okraj vane, 2 výstupy Vodovodné termostatické batérie GO majú prvky valcové formy a sú celomosadzné. Vďaka ovládacím prvkom z pochrómovanej mosadze majú tieto batérie zvýšenú odolnosť proti oteru a možno ich použiť do záťažového prostredia. Trojprvková termostatická batéria na okraj vane má bezpečnostnú poistku SECUREstop. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Trojprvková batérie na okraj vane, 2 výstupy Prepínač vody hubica / ručná sprcha integrovaný do ovládacej… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GO dvojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm…

SAPHO - GO dvojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm TH100

Vodovodné termostatické batérie GO majú prvky valcové formy a sú celomosadzné. Vďaka ovládacím prvkom z pochrómovanej mosadze majú tieto batérie zvýšenú odolnosť proti oteru a možno ich použiť do záťažového prostredia. Dvojprvková termostatická batéria na okraj vane má bezpečnostnú poistku SECUREstop. Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením rukoväte prepínača smerom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DIMY dvojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm…

SAPHO - DIMY dvojprvková termostatická batéria na okraj vane, chróm UN100

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. Dvojprvková batérie na okraj vane, 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Výtokové hubice a ručné sprchy Prepínač vody hubica / ručná sprcha integrovaný do ovládacej rukoväti SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Balenie neobsahuje ručnú sprchu a… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TV batéria na okraj vane, 2 výstupy, chróm TV13151

SAPHO - TV batéria na okraj vane, 2 výstupy, chróm TV13151

Kvalitní SAPHO - TV batéria na okraj vane, 2 výstupy, chróm TV13151 za 179.6 €. (svet-kupelne.sk)

SAPHO - QM trojprvková batéria na okraj vane, Follow me, chróm QM18051

SAPHO - QM trojprvková batéria na okraj vane, Follow me, chróm QM18051

Trojprvková batérie na okraj vane s výtokovou hubicou Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Trojprvková batérie na okraj vane, s výtokovou hubicou Prepínač vody hubica / ručná sprcha umiestnený vedľa tela batérie Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Ručná sprcha Anticalc so systémom Follow Me Prietok vody 18,8 l / m pri minimálnom tlaku 2 bar napúšťanie kaskádou Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Anticalc = odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa. Follow Me =… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj…

SAPHO - MIXONA Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj vane MG052

Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj vane Balenie obsahuje prepojovacie hadice medzi jednotlivými komponentmi Dĺžka sprchové hadice - 150 cm Prepínač je umiestnený na zadnej strane výtokové hubice Flexibilné hadica pre pripojenie teplej a studenej vody nie sú súčasťou balenia. Vhodné hadice nájdete v záložke Príslušenstvo Subtílny telo batérie Mixon vďaka malým rozmerom kartuše a v základe hranatom dizajne s prímesou oblých prvkov predstavuje naozajstný skvost modernej kúpeľne. Technickou lahôdkou je riešenie nástenné sprchové a vaňové batérie, ktorá vďaka orientácii páky neprekáža v priestore. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubica na vaňové batériu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825774 (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe Novus - Štvorotvorová batéria na okraj vane, chróm 71333000

Hansgrohe Novus - Štvorotvorová batéria na okraj vane, chróm 71333000

(vivaeshop.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm 3311

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Prietok vody 25 l / m pri minimálnom tlaku 3 bar Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. V retro štýle… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

Úsporná séria batérií oblých tvarov Trojprvková batérie na okraj vane Balenie obsahuje: výtokovú hubicu, zmiešavač batériu s integrovaným prepínačom, výsuvnou ručnú sprchu s hadicou, prepojovacie hadice Batéria je napojená pod vaňou flexi hadicami, prívod teplej a studenej vody tak môže byť kdekoľvek pod vaňou, najlepšie čo najbližšie k batérii Dĺžka sprchové hadice pre ručnú sprchu - 150 cm V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913807770 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm/zlato 3312

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Prietok vody 25 l / m pri minimálnom tlaku 3 bar Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm / zlato Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, 170mm, chróm 48B100

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, 170mm, chróm 48B100

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda. Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Šírka hubice: 168 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8590913810411 (svet-kupelne.sk)

INFINITI päťprvková batéria na okraj vane, Polysan, chróm IFTECH5

INFINITI päťprvková batéria na okraj vane, Polysan, chróm IFTECH5

, Farba: , Materiál: mosadz (siko.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 160mm, chróm BD30051

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 160mm, chróm BD30051

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Ean: 8015385610333 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 80mm, chróm BD31051

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 80mm, chróm BD31051

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda. Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Šírka hubice: 80 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8015385936563 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 130mm, chróm BD31451

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 130mm, chróm BD31451

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Prietok vody 33 l / min pri minimálnom tlaku 1 bar Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Šírka hubice: 130 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8015385936631 (svet-kupelne.sk)

Termostatická batéria na okraj vane Hansgrohe Axor Uno, chróm 38480000

Termostatická batéria na okraj vane Hansgrohe Axor Uno, chróm 38480000

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 145mm, kaskáda, chróm…

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šířka 145mm, kaskáda, chróm 5106

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Prietok vody 15 l / min pri minimálnom tlaku 1 bar Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Šírka hubice: 145 mm Ean: 8590913831492 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šírka 43mm, kaskáda, chróm B02

SAPHO - Výtoková hubica na okraj vane, šírka 43mm, kaskáda, chróm B02

Výtoková hubica na okraj vane, kaskáda Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Šírka hubice: 43 mm Ean: 8590913867019 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - AXIA päťprvková batéria na okraj vane, sprcha…

Reitano Rubinetteria - AXIA päťprvková batéria na okraj vane, sprcha Link, chróm 532

Obľúbený dizajn kohútikov v tvare krížikov. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane prepínač vody hubica / ručná sprcha balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Séria AXIA je dlhoročným bestsellerom vo svete batérií. Atraktívny a neopozeraný vzhľad kohútikov v tvare krížikov je originálnym doplnkom do kúpeľne. K sprchové batériu možno dokúpiť obľúbený sprchový stĺp a za pozornosť stojí podomietkové ventily s kohútikmi v tvare… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Výtoková hubica otvorená na okraj vane, šířka 145mm, kaskáda,…

SAPHO - Výtoková hubica otvorená na okraj vane, šířka 145mm, kaskáda, chróm 5107

Výtoková hubica na okraj vane, otvorená, kaskáda Prietok vody 15 l / min pri minimálnom tlaku 1 bar Pripojenie k prívodu vody 1/2 " Ean: 8590913831508 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, chróm 3881

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a retro výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc… (svet-kupelne.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Metropol - Dvojotvorová batéria na okraj vane s…

HANSGROHE ​Hansgrohe Metropol - Dvojotvorová batéria na okraj vane s plnou pákou, chróm 32548000

(vivaeshop.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, chróm/zlato 3882

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm / zlato Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a retro výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. V retro… (svet-kupelne.sk)

HANSGROHE - Talis E Vaňová batéria na okraj vane, 4-otvorová…

HANSGROHE - Talis E Vaňová batéria na okraj vane, 4-otvorová inštalácia, kefovaný čierny chróm 71748340

Páková vaňová batéria na okraj vane bez telesa obsahuje: batériu na okraj vane, ručnú sprchu, sprchovú hadicu veľkosť sprchovej hlavice 110 mm, sprchový prúd Rain výtok 196 mm prietok pri 0,3 MPa: 22 l / min spätný ventil rozmer prívodov: DN15 montáž na základné teleso (nie je súčasťou dodávky)(GT) Ean: 4059625232330 (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe Metropol Classic - Štvorotvorová batéria na okraj vane s…

Hansgrohe Metropol Classic - Štvorotvorová batéria na okraj vane s pákovými rukoväťami , chróm/vzhľad zlata 31441090

(vivaeshop.sk)

AQUALINE trojprvková batéria na okraj vane (1107-30)

AQUALINE trojprvková batéria na okraj vane (1107-30)

Vodovodná batéria vaňová, materiál mosadz, klasický dizajn, s vyťahovacou koncovkou, montážny balíček v balení, dĺžka hadice 150cm, chrómová farba Vaňová vodovodná batéria AQUALINE zapadne do väčšiny kúpeľní. Teplota vody aj jej prúd sa nastavujú pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Batéria je na vaňu Balenie samozrejme obsahuje montážny balíček. Používanie batérie spríjemnia praktické vlastnosti, ako napríklad vyťahovacia koncovka s celkovou dĺžkou 150 cm, vďaka ktorej si poradíte aj s veľmi veľkými kusmi riadu. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie na vodu AQUALINE chrómová. Rozhodujúce funkcie vodovodnej batérie AQUALINE trojprvková batéria na okraj vane Vaňová vodovodná batéria si nepochybne získa vašu priazeň Na reguláciu vody môžete v tomto… (alza.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA pripojenie pe ištaláciu vaňovej batérie…

Reitano Rubinetteria - ANTEA pripojenie pe ištaláciu vaňovej batérie na okraj vane (pár), chróm 9851

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Chcete mať batériu umiestnenú na okraji vane, ale žiadna sa Vám nepáči, naopak ste si vybrali nástennú batériu? Aj nástennú batériu môžete umiestniť na okraj vane v kombinácii s pripojením pre inštaláciu na okraj vane. Pripojenie pre inštaláciu vaňové batérie na okraj vane (pár), 3/4 " Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Pripojenie pre inštaláciu na okraj vane je vhodné k vaňové batérii Antea 3011 a 3012. Príklad kombinácie vaňové batérie a pripojenie pre inštaláciu do priestoru nájdete vo fotogalérii. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež… (svet-kupelne.sk)

Držiak sprchy Hansgrohe na okraj vane chróm 28307000

Držiak sprchy Hansgrohe na okraj vane chróm 28307000

Praktický držiak sprchy na okraj vane s hadicou s dĺžkou 2 m od známej spoločnosti Hansgrohe. (siko.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, bronz…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, bronz 3316

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Prietok vody 25 l / m pri minimálnom tlaku 3 bar Materiál: mosadz Povrchová úprava: bronz Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom… (svet-kupelne.sk)

Sprchová hlavica HANSA STILO na okraj vane chróm 53549470

Sprchová hlavica HANSA STILO na okraj vane chróm 53549470

Ručná sprcha s montážou na okraj vane. (siko.sk)

GROHE - Essence Batéria na okraj vane, 4-otvorová inštalácia,…

GROHE - Essence Batéria na okraj vane, 4-otvorová inštalácia, supersteel 19578DC1

Vaňová batéria sa štvorotvorová inštaláciou keramická kartuša s technológiou GROHE SilkMove® 35 mm s obmedzovačom teploty GROHE Starlight® povrch predmontované upevnenie výtoku ovládací prvok pákové zmiešavacie batérie kovová páka vaňový vpust s perlátorom prepínanie vaňa / sprcha ručná sprcha kovová sprchová hadica, dĺžka 2000 mm flexi pripojovacie hadičky prípojka pre sprchovú hadicu zaistené proti spätnému toku inštalácia na montážne teleso 29037000 (nie je súčasťou dodávky, je potrebné objednať zvlášť)(GT) Ean: 4005176371103 (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe Talis E - Štvorotvorová batéria na okraj vane, čierna matná…

Hansgrohe Talis E - Štvorotvorová batéria na okraj vane, čierna matná 71748670

(vivaeshop.sk)

Sprchová hlavica HANSA ACTIVE JET na okraj vane chróm 53249440

Sprchová hlavica HANSA ACTIVE JET na okraj vane chróm 53249440

Ručná sprcha s montážou na okraj vane. (siko.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro…

Reitano Rubinetteria - ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, bronz 3886

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Batérie na okraj vane možno umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtokovou hubicu a sprchu možno inštalovať spoločne alebo samostatne kamkoľvek na okraj vane (prepojenie flexi hadicami). Batérie môžete kombinovať s napúšťaním výtokovou hubicou, napúšťaním prepadom alebo so sprchou na okraj vane. Päťprvková kohútiková batéria na okraj vane Materiál: mosadz Povrchová úprava: bronz Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a retro výtokovú hubicu Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. V retro štýle si… (svet-kupelne.sk)

Hansa Príslušenstvo - Priechodka sprchy na jednotlivú montáž na okraj…

Hansa Príslušenstvo - Priechodka sprchy na jednotlivú montáž na okraj vane, chróm 04280100

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Hansgrohe - Základné teleso pre trojotvorovú pákovú batériu na okraj…

Hansgrohe - Základné teleso pre trojotvorovú pákovú batériu na okraj vane , 13439180

(vivaeshop.sk)

Hansgrohe - Základné teleso pre dvojotvorovú pákovú batériu na okraj…

Hansgrohe - Základné teleso pre dvojotvorovú pákovú batériu na okraj vane, 13159180

(vivaeshop.sk)

HANSGROHE - Montážní tělesa Základné teleso štvorotvorovej vaňovej…

HANSGROHE - Montážní tělesa Základné teleso štvorotvorovej vaňovej batérie na okraj vane 13444180

technické parametre súčasťou dodávky: základné teleso, hadicové súprava Secuflex, Secubox maximálna dĺžka vytiahnutia ručnej sprchy: 1,10 m(GT) Ean: 4011097140841 (svet-kupelne.sk)

AXOR - Uno Vrchná súprava termostatickej batérie na okraj vane, 2…

AXOR - Uno Vrchná súprava termostatickej batérie na okraj vane, 2-otvorová inštalácia, kefovaný nikel 38480820

Vrchná sada termostatické dvouotvorová batérie na okraj vane bez telesa 2 spotrebiče povrchová úprava kartáčovaný nikel bezpečnostná poistka pri 40 ° C nastaviteľné obmedzenie teploty vhodné pre vzdialený vaňový výtok súčasti dodávky rukoväte, rozety, objímky rozmer prívodov DN15 montáž na základné teleso (nie je súčasťou dodávky)(GT) Ean: 4011097911731 (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe sBOX - Priechodka vyťahovacej sprchy s hadicou, pre montáž…

Hansgrohe sBOX - Priechodka vyťahovacej sprchy s hadicou, pre montáž na okraj vane, hranatá, chróm 28010000

(vivaeshop.sk)

Hansgrohe SBox - Priechodka vyťahovacej sprchy s hadicou, pre montáž…

Hansgrohe SBox - Priechodka vyťahovacej sprchy s hadicou, pre montáž na okraj vane, oválna, chróm 28020000

(vivaeshop.sk)

SAPHO - FLY stojánkova pákova umývadlová batéria s otočnou hubicou,…

SAPHO - FLY stojánkova pákova umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004

Praktická otočná hubica Samostatné umývadlové vodovodné batérie Stojanková páková umývadlová batéria Pripojenie k prívodu vody 3/8 " otočná hubica Výška: 207 mm Pre úplné otočenie páky batérie smerom k stene je nutné mať otvor (jeho stred) pre batériu na umývadle minimálne 7 cm od steny Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Vrátane flexibilných hadíc Predĺžená záruka na tesnosť batérií Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj… (svet-kupelne.sk)

Základné teleso na okraj vane Hansgrohe Axor 15486180

Základné teleso na okraj vane Hansgrohe Axor 15486180

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Hansgrohe Talis S - Trojotvorová páková batéria na okraj vane , chróm…

Hansgrohe Talis S - Trojotvorová páková batéria na okraj vane , chróm 72417000

(vivaeshop.sk)

Hansgrohe Logis - 3-otvorová páková batéria na okraj vane, chróm…

Hansgrohe Logis - 3-otvorová páková batéria na okraj vane, chróm 71313000

(vivaeshop.sk)

bazar kupacie vane pre psov, podložka pre psov do vane, podložka pre psa do vane, pomôcky do vane pre psov, gumové vane pre pre psov, rohože pre psov do vane, sedačka do vane pre bábätká, sedačky do vane pre seniorov, sedačka do vane pre deti, sedačka do vane plastová 559

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť