Sapho podomietkovy prackovy sifon 4050mm nerez cv1024

Sifón práčkový podomietkový s přivzdušněním, nerez DN40 a DN50 APS3P

Sifón práčkový podomietkový s přivzdušněním, nerez DN40 a DN50 APS3P

Pre pripojenie práčky alebo umývačky riadu a pre montáž pod omietku. (siko.sk)

Sifón práčkový podomietkový pre 2 spotrebiče nerez DN40 a DN50 APS6

Sifón práčkový podomietkový pre 2 spotrebiče nerez DN40 a DN50 APS6

Úspora miesta a času pri inštalácii - jeden montážny otvor. Všetko v jednom balení. Dva samostatné sifóny. Jednoduchý prístup na čistenie a údržbu. Možnosť dokúpenia ďalších kolienok s priemerom 9-16, 17-23. (siko.sk)

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

Príjemne oblé tvary MINIMAL umývadlový sifón guľatý Veľkosť závitu matky: 1 1/4 " Priemer odpadu: 32 mm Materiál: nerez satin - AISI304 Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podomietkový bidetový ventil s regulátorom teploty a…

SAPHO - Podomietkový bidetový ventil s regulátorom teploty a bidetovou sprškou, chróm JS121-01

Podomietkový bidetový set obsahuje: Podomietkový zmiešavacie regulátor teploty vody Ventil pre reguláciu prietoku sprchová hadica Bidetová sprcha so stop ventilom držiak sprchy Po použití odporúčame uzatvoriť ventil bidetovej spŕšky. Ean: 8590913902185 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - RHAPSODY podomietkový sprchový set s termostatickou…

SAPHO SAPHO - RHAPSODY podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, 2 výstupy, chróm 5585T-21

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. Anti-twist systém Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Univerzálny dizajn valcového tvaru… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou a…

SAPHO SAPHO - Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou a držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, hranatá, chróm MB453-01

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. Anti-twist systém Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Ean: 8590913909825 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - PE stojanková drezová batéria, nerez PE015

SAPHO SAPHO - PE stojanková drezová batéria, nerez PE015

Vysoká kvalita a zaujímavý dizajn Vysoká kvalita a zaujímavý dizajn - to sú hlavné znaky nerezové batérie PE. Drezová batéria s hubicou v tvare U Ramienko batérie je otočné Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Rozmery: 215/260/410 mm Materiál: nerez satin - AISI304 Ean: 8590913858031 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - KIMURA podomietkový sprchový set s termostatickou…

SAPHO SAPHO - KIMURA podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, box, 3 výstupy, chróm KU383-01

Termostatické batérie za priaznivú cenuPodomietkový sprchový set Kimura obsahuje: trojcestnú termostatickú batériu s podomietkovým telesom hlavovú sprchu s kaskádou 500x200x30 mm ručnú sprchu s hadicou držiak ručnej sprchy s vyústením Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Poistka - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bar na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 bar odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po spustení vody otáčaním hornej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť spodnú rukoväťou smerom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - GINKO podomietkový sprchový set s pákovou batériou, 2…

SAPHO SAPHO - GINKO podomietkový sprchový set s pákovou batériou, 2 výstupy, chróm 1101-42-01

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Podomietkový sprchový set GINKO obsahuje: dvojcestnú pákovú batériu s podomietkovým telesom SLIM hlavovú sprchu 300x300 mm sprchové ramienko ručnú sprchu s hadicou držiak ručnej sprchy Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu kartuše alebo kartuše s integrovaným prepínačom vykonáte po sňatí rukoväte. Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba… (svet-kupelne.sk)

SIFON VANIČKOVÝ A46C NEREZ PR. 60 8100000

SIFON VANIČKOVÝ A46C NEREZ PR. 60 8100000

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

SAPHO SAPHO - Hranatý odpadkový koš závesný 25l, brúsená nerez XP006

SAPHO SAPHO - Hranatý odpadkový koš závesný 25l, brúsená nerez XP006

Závesný odpadkový kôš, 25 l Hotelový program ponúka špecifickú rad kúpeľňových doplnkov a príslušenstva do hotelov a iných verejných priestorov. Hotelové kúpeľňové vybavenie môžete veľmi dobre používať aj na súkromné účely. Ean: 8592207004155 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - Hranatý odpadkový koš závesný 25l, leštená nerez XP007

SAPHO SAPHO - Hranatý odpadkový koš závesný 25l, leštená nerez XP007

Závesný odpadkový kôš, 25 l S odklápacím rámčekom pre uchytenie vrecka. Na jednej strane je rám zanýtovaný - viď technický výkres. Hotelový program ponúka špecifickú rad kúpeľňových doplnkov a príslušenstva do hotelov a iných verejných priestorov. Hotelové kúpeľňové vybavenie môžete veľmi dobre používať aj na súkromné účely. Ean: 8592207007712 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - MINIMAL drezová batéria s rovnou hubicou, nerez MI016

SAPHO SAPHO - MINIMAL drezová batéria s rovnou hubicou, nerez MI016

Príjemne oblé tvaryVysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale doplní. Dôvody, prečo dať prednosť batériám z nerezovej ocele Nerezová oceľ je hygienická: Povrch nerezovej ocele sťažuje usadzovaniu baktérií. Nerezová oceľ je vzhľadovo príjemná. Pre svoj vzhľad je tiež obľúbenou voľbou architektov a interiérových… (svet-kupelne.sk)

SIFON VANIČKOVÝ A48 NEREZ MŘÍŽKA PR.90 8100014

SIFON VANIČKOVÝ A48 NEREZ MŘÍŽKA PR.90 8100014

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

SAPHO SAPHO - ARTISTIC Odpadkový koš 30l, Soft Close, brúsená nerez…

SAPHO SAPHO - ARTISTIC Odpadkový koš 30l, Soft Close, brúsená nerez DR130

Bez odtlačku Špeciálna úprava povrchu, na ktorom nezostávajú trvalé odtlačky prstov a zjednodušuje jeho údržbu. Soft Close Tiché a plynulé dovieranie veka. Krúžok pre odpadové vrecká Súčasťou vnútornej nádoby je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad. Vnútorná nádoba Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu. Kombinácia atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiáluKoše typu ARTISTIC a E-BIN predstavujú kombináciu atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiálu. Telo koša tvorí kvalitná nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Koše obsahujú vnútornú vyberateľnú nádobu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu. Súčasťou nádoby je… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - DUNA stojanková drezová batéria s vyťahovacou spŕškou,…

SAPHO SAPHO - DUNA stojanková drezová batéria s vyťahovacou spŕškou, nerez DU015

Kvalitní SAPHO SAPHO - DUNA stojanková drezová batéria s vyťahovacou spŕškou, nerez DU015 za 235.83 €. (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Madlo sklopné 600mm, nerez XH516

SAPHO - Madlo sklopné 600mm, nerez XH516

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ukážka sklápanie: Ean: 8592207001765 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Madlo sklopné 813mm, nerez XH518

SAPHO - Madlo sklopné 813mm, nerez XH518

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ukážka sklápanie: Ean: 8592207001789 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Zrkadlo výklopné 40x60cm, nerez XH007

SAPHO - Zrkadlo výklopné 40x60cm, nerez XH007

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa zaobídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Ean: 8592207004919 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Hlavová sprcha, 500x200x30mm, nerez DP562

SAPHO - Hlavová sprcha, 500x200x30mm, nerez DP562

Elegantný hlavová sprcha zo steny funkcie: dážď rozmery: 500x200x30mm materiál: leštená nerez možnosť napojenia na podomietkovú batériu pre 1 výstup možnosť napojenia aj na podomietkovú batériu pre 2 či 3 výstupy (napr. v kombinácii s ručnou sprchou a tryskami) trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pred inštaláciou odporúčame si dobre rozmyslieť umiestnenie hlavovej sprchy a podomietkové batérie. Odporúčame inštalovať batériu v osi s hlavovou sprchou. Ean: 8590913840746 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - PERFECT Odpadkový koš senzorový 12l, Soft Close,…

SAPHO SAPHO - PERFECT Odpadkový koš senzorový 12l, Soft Close, brúsená nerez DR812

Senzorový odpadkový kôš 12l Bezdotykový odpadkový kôš z ušľachtilej nerezovej ocele - stačí nad jeho veko priblížiť ruku alebo predmet a veko koša sa automaticky otvorí. Tento spôsob je najhygienickejším riešením pre vašu domácnosť. Kôš je napájaný štyrmi tužkovými 1,5 V alkalickými batériami LR6 AA (batérie nie sú súčasťou balenia). Ean: 8590913830860 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - E-BIN Odpadkový koš 20l, Soft Close, brúsená nerez DR196

SAPHO SAPHO - E-BIN Odpadkový koš 20l, Soft Close, brúsená nerez DR196

Kombinácia atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiáluPoklop pedálového koše E-BIN je vybavený jedinečnou technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie veka. Obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu umožňujúce pohodlnejšiu manipuláciu. Táto 20 l variant koša E-BIN nemá na spodnej strane veka inštalovaný pohlcovač pachov. Koše typu ARTISTIC a E-BIN predstavujú kombináciu atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiálu. Telo koša tvorí kvalitná nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Súčasťou je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad. Pedálové odpadkové koše ARTISTIC a E-BIN novo s jedinečnou technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie veka… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - E-BIN Odpadkový koš 30l, Soft Close, brúsená nerez DR205

SAPHO SAPHO - E-BIN Odpadkový koš 30l, Soft Close, brúsená nerez DR205

Kombinácia atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiáluPoklop u pedálového koša E-BIN je vybavený priehradkou na pohlcovač zápachu (nie je súčasťou balenia, vhodný filter viď príslušenstvo) a jedinečnou technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie veka. Obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu umožňujúce pohodlnejšiu manipuláciu. Koše typu ARTISTIC a E-BIN predstavujú kombináciu atraktívneho dizajnu a maximálneho dôrazu na kvalitu, hygienu a odolnosť materiálu. Telo koša tvorí kvalitná nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Súčasťou je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad. Pedálové odpadkové koše ARTISTIC a E-BIN novo s jedinečnou technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - REGENT Odpadkový koš 32l, Soft Close, brúsená nerez,…

SAPHO SAPHO - REGENT Odpadkový koš 32l, Soft Close, brúsená nerez, čierna DR313

Elegantný dizajn v hranatom prevedení so zaoblenými rohmi Kôš na odpadky pedálový, 32l Kôš je vybavený uzatvárateľnú priehradkou na pohlcovač zápachu, možno prikúpiť na našom e-shope (DR147, pozri príslušenstvo). Odpadkové pedálovej koše REGENT vynikajú moderným dizajnom, ktorého základ tvorí hranaté tvary so zaoblenými rohmi. Telo koša tvorí kvalitná nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Poklop je vybavený technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie veka, ale zároveň možno zabezpečiť zablokovanie otvoreného veka. Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu umožňujúce pohodlnejšiu manipuláciu. Súčasťou je systém pre uchytenie igelitového vrecka, zabraňujúca jeho skĺznutiu dovnútra koša. Ean: 8590913835308 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez MS563

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez MS563

Elegantné tenké hlavovej sprchy SLIM Elegantné tenké hlavovej sprchy SLIM z leštenej nerezovej ocele. Systém EASY CLEAN pre jednoduché čistenie vodného kameňa. Nielen, že pôsobí veľmi ľahko a elegantne, sú tiež praktické: pri uzatvorení vody ihneď vodu zastaví a nedochádza k dotékání zvyšnej vody z hlavice. hlavová sprcha štvorec o rozmere 30x30 cm celková hrúbka hlavice je len 2 mm materiál: nerez kĺbové pripojenie 1/2 ", ktoré umož ňuje natáčania hlavice podľa Vašich potrieb trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pre dlhú životnosť sprchy odporúčame trysky pravidelne čistiť, aby nedošlo k ich zaneseniu kamencom. V prípade zvýšeného tlaku vo vodovodnom rade odporúčame použiť obmedzovač tlaku vody. Ean:… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DREAMART Hlavová sprcha, 208mm, nerez SOF2000

SAPHO - DREAMART Hlavová sprcha, 208mm, nerez SOF2000

Roztančená elegancia v každom coulu sprchová hlavica kruh - priemer 208 mm kĺbová spojka pre natočenie sprchy pripojenie 1/2 " gumové trysky pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Jednotlivé položky séria úplne korešpondujú s jej pomenovaním DREAMART. Roztancované telo umývadlové batérie a ladné krivky ostatných batérií a ďalších komponentov série pôsobí ľahko. Prednosťou série je variabilita jej použitia: svojou krásou oslní v kúpeľni zariadenej v retro štýle a rovnako podmanivá bude aj v kúpeľni moderné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913863103 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - EMPIRE elektrický sušič rúk, nerez 9809

SAPHO - EMPIRE elektrický sušič rúk, nerez 9809

Elektrický sušič rúk v celokovovom nerozbitnom prevedení "anti-vandal". CATA EMPIRE Sušič: 230 V / 50 Hz, príkon 2.400 W / 10,4 A, IPX1, Class1 Motor: príkon 200 W, 5.500 ot./min, s uhlíkovými kefami Vykurovacie teleso: príkon 2.200 W, termostat 65 ° C Prietok vzduchu: 345 m 3 / h Rýchlosť prúdenia vzduchu: 101 km / h Úroveň hluku: 70 dB (A) v tolerančnom pásme +3 dB (A) Ovládanie: Infrasnímač (PIR čidlo), automatické vypnutie Nastaviteľná vzdialenosť zopnutia senzora: 10 - 30 cm Priemerná doba vypnutia po oddialení rúk: 20 - 25 s Bezpečnostné časový interval: 120 s (automatické vypnutie pri nepretržitej aktivácii senzora) Výdychová tryska: otočná o 360 °, pochrómovaná zinková zliatina Kryt: lesklá nehrdzavejúca oceľ, hrúbka 2 mm Ochrana krytu: 2 zámky, "antivandal" prevedení Hmotnosť: 7… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo ľavé 800mm, nerez XH532

SAPHO - Podperné madlo ľavé 800mm, nerez XH532

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002748 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo PRAVÉ 800mm, nerez XH536

SAPHO - Podperné madlo PRAVÉ 800mm, nerez XH536

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002762 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo ľavé 500mm, nerez XH530

SAPHO - Podperné madlo ľavé 500mm, nerez XH530

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002700 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo PRAVÉ 500mm, nerez XH534

SAPHO - Podperné madlo PRAVÉ 500mm, nerez XH534

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002823 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Oporné madlo PRAVÉ 800x850mm, nerez XH528

SAPHO - Oporné madlo PRAVÉ 800x850mm, nerez XH528

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002847 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Oporné madlo ľavé 800x850mm, nerez XH526

SAPHO - Oporné madlo ľavé 800x850mm, nerez XH526

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002724 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Nástenné madlo ľavé 810x550mm, nerez XH522

SAPHO - Nástenné madlo ľavé 810x550mm, nerez XH522

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pri použití madlá v sprchovacom kúte možno doplniť o držiak ručnej sprchy, kód XH566, viď Príslušenstvo. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002687 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Nástenné madlo PRAVÉ 810x550mm, nerez XH524

SAPHO - Nástenné madlo PRAVÉ 810x550mm, nerez XH524

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pri použití madlá v sprchovacom kúte možno doplniť o držiak ručnej sprchy, kód XH566, viď Príslušenstvo. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002809 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Držadlo do sprchy 670x670mm, nerez XH544

SAPHO - Držadlo do sprchy 670x670mm, nerez XH544

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207002618 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez MS585

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez MS585

SLIM hlavová sprcha obdĺžnik s rozmermi 400x300 mm trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pre dlhú životnosť sprchy odporúčame trysky pravidelne čistiť, aby nedošlo k ich zaneseniu kamencom. V prípade zvýšeného tlaku vo vodovodnom rade odporúčame použiť obmedzovač tlaku vody. Ean: 8590913887529 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL podomietková umývadlová batéria, nerez MI004

SAPHO - MINIMAL podomietková umývadlová batéria, nerez MI004

Príjemne oblé tvary súčasťou batérie je podomietkové teleso materiál: nerez satin - AISI304 batéria je vhodná k umývadlám bez otvoru pre batériu Pred inštaláciou je nutné si dobre rozmyslieť pozíciu batérie a umývadla. Odporúčame inštalovať batériu tak, aby výtoková hubica bola nad stredom umývadla. Podrobnejšie informácie viď návod. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL nástenná sprchová batéria, nerez MI011

SAPHO - MINIMAL nástenná sprchová batéria, nerez MI011

Príjemne oblé tvary Nástenná sprchová batéria rozteč prívodov: 150 mm materiál: nerez satin - AISI304 balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale doplní. Dôvody, prečo dať prednosť batériám z nerezovej ocele Nerezová oceľ je hygienická: Povrch nerezovej ocele sťažuje… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL podomietková vaňová batéria, nerez MI110

SAPHO - MINIMAL podomietková vaňová batéria, nerez MI110

Príjemne oblé tvary Podomietková vaňová batéria materiál: nerez satin - AISI304 batéria obsahuje výpust pre hadicu súčasťou batérie je podomietkové teleso balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Pred inštaláciou je nutné si dobre rozmyslieť pozíciu batérie. Podrobnejšie informácie o inštalácii viď návod. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Hlavová sprcha, 500x200x30mm, kaskáda, nerez DC562

SAPHO - Hlavová sprcha, 500x200x30mm, kaskáda, nerez DC562

Elegantný hlavová sprcha zo steny s kaskádou dve funkcie: dážď a kaskáda rozmery: obdĺžnik 500x200x30mm materiál: leštený nerez možnosť napojenia na podomietkovú batériu pre 2 či 3 výstupy (napr. v kombinácii s ručnou sprchou) k hlavovej sprche je potreba doviezť 2 cesty trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - prípadný vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pred inštaláciou odporúčame si dobre rozmyslieť umiestnenie hlavovej sprchy a podomietkové batérie. Odporúčame inštalovať batériu v osi s hlavovou sprchou. Ean: 8590913840753 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - NOLINA držiak uterákov, leštená nerez NR900

SAPHO - NOLINA držiak uterákov, leštená nerez NR900

Držiak uterákov určený k vykurovacím telesám MIMOSA. Ean: 8590913848100 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez MS565

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez MS565

AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Ean: 8590913820120 (svet-kupelne.sk)

SAPHO X-STEEL dvojháčik, brúsený nerez (XS200)

SAPHO X-STEEL dvojháčik, brúsený nerez (XS200)

Háčik do kúpeľne okrúhly tvar základne, druh prichytenia: na hmoždinku, rozmery: 55×55×50 mm (alza.sk)

SAPHO Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, nerez SP010

SAPHO Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, nerez SP010

Dávkovač mydla – manuálny, s okrúhlym tvarom základne Zariaďujete novú kúpeľňu a prajete si zaobstarať nádobu na tekuté mydlo? V tom prípade sa vám zapáči dávkovač mydla SAPHO. Ide o manuálny dávkovač mydla, stačí ho teda stlačiť a do rúk dostanete dávku mydla na umývanie. Na výrobu tohto dávkovača na mydlo bol zvolený materiál, ktorým je plast. Nezabudnite pri výbere myslieť aj na to, že ide o zápustný dávkovač, takže je nutné ho pripevniť do umývadla alebo do kúpeľňovej dosky. Dávkovač mydla má nádobku s objemom 350 ml. Podstatné parametre dávkovača mydla SAPHO Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, nerez SP010 Dávkovač na mydlo SAPHO Okrúhly tvar sa vo vašej kúpeľni bude vynímať Na výrobu bol vybraný materiál, ktorým je plast Dávkovač mydla SAPHO má objem 350 ml Dávkovač treba zapustiť do… (alza.sk)

SAPHO SAPHO - LATUS podomietkový sprchový set s podomietkovou…

SAPHO SAPHO - LATUS podomietkový sprchový set s podomietkovou sprchovou termostatickou batériou vrátane ručnej sprchy, 3 výstupy, chróm 1102-43-01

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Klasické jemné tvary v rovných krivkách.Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - ECOFLY odpadkový koš s pedálom 30l, Soft Close, brúsená…

SAPHO SAPHO - ECOFLY odpadkový koš s pedálom 30l, Soft Close, brúsená nerez DR630

ECOFLY odpadkový kôš pedálový 30l, Soft Close, brúsená nerez Odpadkový kôš z ušľachtilej nerezovej ocele s dvojkrídlovým vekom šetriace priestor. Materiál: nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov Farba: brúsená nerez Objem: 30 l Rozmery: 255x646x448 mm (ŠxVxH) Vnútorná vyberateľná nádoba z odolného plastu Súčasťou vnútornej nádoby je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad Obsahuje technológiu Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie oboch krídel veka Funkcia uzamknutia oboch krídel veka v otvorenej polohe Kôš je vybavený výklopným uchom a kolieskami pre ľahšiu manipuláciu Ean: 8590913854798 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - ECOFLY odpadkový koš s pedálom 20l, Soft Close, brúsená…

SAPHO SAPHO - ECOFLY odpadkový koš s pedálom 20l, Soft Close, brúsená nerez DR620

ECOFLY odpadkový kôš pedálový 20l, Soft Close, brúsená nerez Odpadkový kôš z ušľachtilej nerezovej ocele s dvojkrídlovým vekom šetriace priestor. Materiál: nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov Farba: brúsená nerez Objem: 20 l Rozmery: 255x465x448 mm (ŠxVxH) Vnútorná vyberateľná nádoba z odolného plastu Súčasťou vnútornej nádoby je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad Obsahuje technológiu Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie oboch krídel veka Funkcia uzamknutia oboch krídel veka v otvorenej polohe Kôš je vybavený výklopným uchom a kolieskami pre ľahšiu manipuláciu Ean: 8590913854781 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná ZE070-3535

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu čierna matná farba s úpravou proti odtlačkom prstov výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom špeciálna odtoková sada je súčasťou balenia umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan alu ZE072

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky vo farebnej kombinácii čierna-titán alu korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913826849 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070)…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070) ZE070-3030

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913850462 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - REGENT Odpadkový koš 12l, Soft Close, brúsená nerez,…

SAPHO SAPHO - REGENT Odpadkový koš 12l, Soft Close, brúsená nerez, strieborna, čierna linka DR502

Bez odtlačku Špeciálna úprava povrchu, na ktorom nezostávajú trvalé odtlačky prstov a zjednodušuje jeho údržbu. Soft Close Tiché a plynulé dovieranie veka. Krúžok pre odpadové vrecká Súčasťou vnútornej nádoby je špeciálny prstenec pre pohodlné uchytenie vreciek na odpad. Vnútorná nádoba Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu. Náhrada za vyradený produkt DR302 Elegantný dizajn v hranatom prevedení so zaoblenými rohmiKôš je vybavený uzatvárateľnou priehradkou na pohlcovač zápachu, možno prikúpiť na našom e-shope (kód DR147).Telo odpadkového koša REGENT tvorí kvalitná nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Poklop je vybavený technológiou Soft Close, ktorá umožňuje tiché a plynulé dovieranie veka, zároveň je možné… (svet-kupelne.sk)

Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka leštený nerez…

Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka leštený nerez 1711C

, Farba: chróm, Materiál: plast (siko.sk)

SAPHO - GRACE sprchový panel 200x1450 mm, nerez WN326

SAPHO - GRACE sprchový panel 200x1450 mm, nerez WN326

Sprchový kút v modernej kúpeľni dotvára elegantný sprchový panel, ktorý oproti klasickej batérii ponúka výber prúdu vody nielen z ručnej sprchy, ale iz hlavovej sprchy az bočných spŕšok. Sprchový hydromasážny panel GRACE je vyrobený z nerezovej leštenej ocele. V jeho tele je zabudovaná páková batéria vrátane ventilov pre voľbu režimu sprchovanie. Panel je určený pre montáž na rovnú stenu. Hlavová sprcha dokáže priamo nad vašou hlavou spustiť dažďovú simuláciu. Očistu potom dokončíte praktickú ručnou sprchou, ktorá je šikovne prichytená z boku. rozmer 200x1400 mm možnosť nástenné alebo rohové inštalácie trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením veľkoformátová SLIM hlavová sprcha bočné trysky pre masáž tela ručná… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VISTA vykurovacie teleso 500x1190mm, brúsená nerez NR613

SAPHO - VISTA vykurovacie teleso 500x1190mm, brúsená nerez NR613

Pohodlné a praktické zavesovanie uterákov Vykurovacie teleso, objem 4,82 l Možnosti pripojenia: - ústredné vykurovanie - elektrické vykurovanie - kombinácia ústredného a elektrického vykurovania Odporúčané pripojovacie sady: TWIN, TWIN COMBI, CUBE, CUBE COMBI, CUBE TWIN, CORNER COMBI - viď príslušenstvo. Vykurovacia tyč nie je súčasťou vykurovacieho telesa. Vhodný typ nájdete v príslušenstve. Ak je vykurovacie teleso vykurované len elektricky, je nutné dokúpiť ½ "záslepku k vykurovaciemu telesu (pozri príslušenstvo). Náhrada za NR612. Ploché obdĺžnikové profily v tenkom prevedení sú praktické a poskytujú vyšší vykurovací výkon radiátora. Radiátor možno zavesiť obojstranne, môžete si zvoliť ľavú alebo pravú variantu inštalácie. Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania Elektrické… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo tvar U 813mm, nerez XH540

SAPHO - Podperné madlo tvar U 813mm, nerez XH540

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207001741 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podperné madlo tvar U 900mm, nerez XH542

SAPHO - Podperné madlo tvar U 900mm, nerez XH542

Myslíme aj na osoby telesne handicapovaných, starší as obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre obídu aj bez cudzej pomoci. Výrobky sú certifikované štátnou skúšobňou a zodpovedajú legislatíve SR o inštalácii produktov do bezbariérových priestorov. Na uchytenie sú dodávané nerez skrutky podľa DIN 95, 6 × 60 mm s hmoždinkami z plastu pre montáž do plných tehál a betónu. Pre iný druh muriva je nutné zvoliť upevňovacie prvky zodpovedajúce namáhanie. Doporučená nosnosť je 120 kg. Pomocné prostriedky a bezpečnostné madlá sú zhotovené z nerez trubiek d = 32 mm, materiál: 1.4301. Ean: 8592207008405 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, kruh, 300mm, nerez MS573

SAPHO - SLIM hlavová sprcha, kruh, 300mm, nerez MS573

Elegantné tenké hlavovej sprchy SLIM Elegantné tenké hlavovej sprchy SLIM z leštenej nerezovej ocele. Systém EASY CLEAN pre jednoduché čistenie vodného kameňa. Nielen, že pôsobí ľahko a elegantne, sú tiež praktické, neb pri uzavretí vody ihneď vodu zastaví a nedochádza k dotékání zvyšnej vody z hlavice. hlavová sprcha Kruh s priemerom 30 cm Celková hrúbka hlavice je len 2 mm Tieto hlavovej sprchy majú kĺbové pripojenie 1/2 ", ktoré umož ňuje natáčania hlavice podľa Vašich potrieb Trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pre dlhú životnosť sprchy odporúčame trysky pravidelne čistiť, aby nedošlo k ich zaneseniu kamencom. V prípade zvýšeného tlaku vo vodovodnom rade odporúčame použiť obmedzovač tlaku vody. Ean:… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna matná/nerez SL101

SAPHO - Hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna matná/nerez SL101

Hlavová sprcha, čierna mat štvorec o rozmere 300x300 mm trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa - vodný kameň je možné z trysiek ľahko odstrániť ich trením Pre dlhú životnosť sprchy odporúčame trysky pravidelne čistiť, aby nedošlo k ich zaneseniu kamencom. V prípade zvýšeného tlaku vo vodovodnom rade odporúčame použiť obmedzovač tlaku vody. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak… (svet-kupelne.sk)

obojok pre psa nerez retiazku, nerez misky proti hltanie psov, miska nerez dvojitá pre psa, miska pre psa nerez červená, koterec pre psa nerez poľsko, nerez psie známky na obojok, nerez miska kýblik pre psy, delená nerez miska pre psa, miska nerez pre psa zelená, nerez miska pre psa potlač

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť