Sapho podomietkovy prackovy sifon 4050mm plast cv1023

Sifón práčkový podomietkový s přivzdušněním, nerez DN40 a DN50 APS3P

Sifón práčkový podomietkový s přivzdušněním, nerez DN40 a DN50 APS3P

Pre pripojenie práčky alebo umývačky riadu a pre montáž pod omietku. (siko.sk)

Sifón práčkový podomietkový pre 2 spotrebiče nerez DN40 a DN50 APS6

Sifón práčkový podomietkový pre 2 spotrebiče nerez DN40 a DN50 APS6

Úspora miesta a času pri inštalácii - jeden montážny otvor. Všetko v jednom balení. Dva samostatné sifóny. Jednoduchý prístup na čistenie a údržbu. Možnosť dokúpenia ďalších kolienok s priemerom 9-16, 17-23. (siko.sk)

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

Príjemne oblé tvary MINIMAL umývadlový sifón guľatý Veľkosť závitu matky: 1 1/4 " Priemer odpadu: 32 mm Materiál: nerez satin - AISI304 Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Podomietkový bidetový ventil s regulátorom teploty a…

SAPHO - Podomietkový bidetový ventil s regulátorom teploty a bidetovou sprškou, chróm JS121-01

Podomietkový bidetový set obsahuje: Podomietkový zmiešavacie regulátor teploty vody Ventil pre reguláciu prietoku sprchová hadica Bidetová sprcha so stop ventilom držiak sprchy Po použití odporúčame uzatvoriť ventil bidetovej spŕšky. Ean: 8590913902185 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - RHAPSODY podomietkový sprchový set s termostatickou…

SAPHO SAPHO - RHAPSODY podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, 2 výstupy, chróm 5585T-21

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. Anti-twist systém Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Univerzálny dizajn valcového tvaru… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou a…

SAPHO SAPHO - Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou a držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, hranatá, chróm MB453-01

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. Anti-twist systém Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Ean: 8590913909825 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - KIMURA podomietkový sprchový set s termostatickou…

SAPHO SAPHO - KIMURA podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, box, 3 výstupy, chróm KU383-01

Termostatické batérie za priaznivú cenuPodomietkový sprchový set Kimura obsahuje: trojcestnú termostatickú batériu s podomietkovým telesom hlavovú sprchu s kaskádou 500x200x30 mm ručnú sprchu s hadicou držiak ručnej sprchy s vyústením Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Poistka - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bar na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 bar odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po spustení vody otáčaním hornej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť spodnú rukoväťou smerom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - GINKO podomietkový sprchový set s pákovou batériou, 2…

SAPHO SAPHO - GINKO podomietkový sprchový set s pákovou batériou, 2 výstupy, chróm 1101-42-01

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Podomietkový sprchový set GINKO obsahuje: dvojcestnú pákovú batériu s podomietkovým telesom SLIM hlavovú sprchu 300x300 mm sprchové ramienko ručnú sprchu s hadicou držiak ručnej sprchy Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu kartuše alebo kartuše s integrovaným prepínačom vykonáte po sňatí rukoväte. Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba… (svet-kupelne.sk)

Sifón Tece Tecedrainprofile plast černá 673002

Sifón Tece Tecedrainprofile plast černá 673002

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 9,5 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 50. (siko.sk)

Sifón Tece Tecedrainprofile plast černá 673001

Sifón Tece Tecedrainprofile plast černá 673001

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 6,5 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 40. (siko.sk)

Sifón Tece Drainline plast černá 650000

Sifón Tece Drainline plast černá 650000

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 9,5 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 50. (siko.sk)

Sifón Tece Drainline plast černá 650004

Sifón Tece Drainline plast černá 650004

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 6,85 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 40. (siko.sk)

Sifón Tece Drainline plast černá 650001

Sifón Tece Drainline plast černá 650001

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 12 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 50. (siko.sk)

Sifón Tece Drainline plast černá 650002

Sifón Tece Drainline plast černá 650002

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 14,8 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 70. (siko.sk)

Sifón Tece Drainline plast černá 650003

Sifón Tece Drainline plast černá 650003

Sifón z plastu Minimálna stavebná výška 6,7 cm. Priemer odpadu pre pripojenie DN 50. (siko.sk)

Sifon k pisoáru Grohe plast 39732000

Sifon k pisoáru Grohe plast 39732000

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Sifon k pisoáru Grohe plast 39733000

Sifon k pisoáru Grohe plast 39733000

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

SIFON VANIČKOVÝ CHROM PLAST PR. 60 8100002

SIFON VANIČKOVÝ CHROM PLAST PR. 60 8100002

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

SIKO praktický umývadlový sifón MULTI, plastový vtok, DN40. (siko.sk)

SIFON VANIČKOVÝ A47 BÍLÝ PLAST PR. 60 8100001

SIFON VANIČKOVÝ A47 BÍLÝ PLAST PR. 60 8100001

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

SAPHO SAPHO - LATUS podomietkový sprchový set s podomietkovou…

SAPHO SAPHO - LATUS podomietkový sprchový set s podomietkovou sprchovou termostatickou batériou vrátane ručnej sprchy, 3 výstupy, chróm 1102-43-01

Ako funguje termostatická batéria Pri termostatických batériách je teplota teplej vody prednastavená na 38 °C. Odpadá tak miešanie studenej a teplej vody a naprázdno pretečené litre vody pri hľadaní optimálnej teploty. Teplota vody zostáva konštantná aj pri výkyvoch tlaku či teplote vody v potrubí, čo ocenia predovšetkým používatelia v panelových domoch. Vďaka tejto vlastnosti sú zároveň bezpečné, čo ocenia najmä rodičia malých detí. Pokiaľ požadujete vodu teplejšiu, nie je to žiadny problém: len je potrebné stlačiť bezpečnostnú STOP poistku. AntiCalc Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne. Klasické jemné tvary v rovných krivkách.Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými… (svet-kupelne.sk)

Sifón vaničkový Roth - chróm plast, priemer. 90 mm 8100016

Sifón vaničkový Roth - chróm plast, priemer. 90 mm 8100016

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná ZE070-3535

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu čierna matná farba s úpravou proti odtlačkom prstov výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom špeciálna odtoková sada je súčasťou balenia umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan alu ZE072

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky vo farebnej kombinácii čierna-titán alu korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913826849 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070)…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070) ZE070-3030

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913850462 (svet-kupelne.sk)

Prídavný bidet Sapho Easy Cleaning plast MT101

Prídavný bidet Sapho Easy Cleaning plast MT101

Prídavný bidet EASY CLEANING, studená aj teplá voda, polypropylénKód produktu: MT101Prídavný bidet Easy Cleaning Super na studenú a teplú vodu.Prídavný bidet je možné dodatočne inštalovať pod existujúce sedadlo, pre všetky typy WC.Praktický dizajn, rýchla montáž, oplach natáčacou tryskou pomocou regulácie teploty a tlaku vody.Rozstup uchytenia je 136 - 200 mmBidetové sedadlo sa pripája na teplú i studenú voduDĺžka hadičky - 300 cm. Hadička je súčasťou balenia. (siko.sk)

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté SPY umývadlový sifón Veľkosť závitu matky: 1 "1/4 Priemer odpadu: 32 mm Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií,… (svet-kupelne.sk)

Kombinovaný rohový Multi - pračkový ventil ET551L

Kombinovaný rohový Multi - pračkový ventil ET551L

Praktický kombinovaný roháčik - práčkový ventil 1/2 x 3/8 x 3/4. (siko.sk)

Sifon k vaničce k vaničce 90 mm Ravak Profesional černá plast X01749

Sifon k vaničce k vaničce 90 mm Ravak Profesional černá plast X01749

, Farba: čierna, Materiál: plast (siko.sk)

Schell - práčkový ventil 1/2 “ x 3/4 “ 033000699

Schell - práčkový ventil 1/2 “ x 3/4 “ 033000699

(vivaeshop.sk)

SCH pračkový roháč.1/2x3/4 bez klapky CR 03300

SCH pračkový roháč.1/2x3/4 bez klapky CR 03300

SCHELL práčkový rohový ventil 1/2 x 3/4 chrómový, bez klapky. (siko.sk)

Pračkový ventil Schell Comfort 3/4 "horný ovládanie CR 05440

Pračkový ventil Schell Comfort 3/4 "horný ovládanie CR 05440

SCHELL COMFORT práčkový ventil chróm s horným ovládaním. (siko.sk)

Schell - pripojovací práčkový ventil 1/2 “ x 3/4 “ 054160699

Schell - pripojovací práčkový ventil 1/2 “ x 3/4 “ 054160699

(vivaeshop.sk)

Plast Brno - PB KLASIK odtokový žľab k stene, 700 mm (kút min.800mm)…

Plast Brno - PB KLASIK odtokový žľab k stene, 700 mm (kút min.800mm) sifón vľavo SZK0701 SZK0701

Art. L (mm) L1 (mm) šírka kúta (mm) H (min-max) mm H2 * voliteľne (mm) SZK0701 700 770 800 94-105 82-105(GT) Ean: 8595156229044 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CHICAGO MAX LED svietidlo, 780x120x40 mm, 15W, 230 V, plast,…

SAPHO - CHICAGO MAX LED svietidlo, 780x120x40 mm, 15W, 230 V, plast, čierna matná AU473

Farba LED: Denná biela Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní. Ean: 8590479045159 (svet-kupelne.sk)

ventil rohový s filtrem a kovovou pákou, pračkový, 1/2"-3/4"

ventil rohový s filtrem a kovovou pákou, pračkový, 1/2"-3/4"

(efitness.sk)

Ventil rohový s filtrem a kovovou pákou, pračkový, 1/2"-3/4"

Ventil rohový s filtrem a kovovou pákou, pračkový, 1/2"-3/4"

ventil rohový s filtrem a kovovou pákou, pračkový, 1/2"-3/4" Technické parametry: technické parametry: 1/2"-3/4" (torriacars.sk)

Podomietkový ventil 36310809-99

Podomietkový ventil 36310809-99

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Podomietkový ventil Dornbracht 36310979-00

Podomietkový ventil Dornbracht 36310979-00

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVZ41

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVZ41

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVH41

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVH41

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD42

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD42

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD43

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD43

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSDPK43

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSDPK43

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Siko chróm SIKOBSSTV41

Podomietkový vývod Siko chróm SIKOBSSTV41

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Hansa chróm 44250000

Podomietkový vývod Hansa chróm 44250000

HANSA podomietkový vývod / nástenné pripojovacie kolienko, DN 15 • materiál: kov• pripojenie a výstup G 1/2 (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD41

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD41

Nové podomietkové vyústenie sprchy pre podomietkové batérie, ktorého súčasťou je aj praktický držiak sprchy. Tento nevyhnutný doplnok k podomietkovým batériám sa vďaka svojím elegantným tvarom hodí do každej modernej kúpeľne. Vyústenie sprchy využijete ako k vani, tak aj do sprchovacieho kúta. (siko.sk)

Podomietkový vývod Paffoni chróm ZACC238

Podomietkový vývod Paffoni chróm ZACC238

Podomietkový vývod slúži na pripojenie hadice pri podomietkových batériách. Odporúčame kombinovať s podomietkovými batériami v hranatom dizajne. (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm OPH250

Podomietkový vývod Optima chróm OPH250

Predstavujeme Vám vyústenie sprchy pre podomietkové batérie ktorého súčasťou je aj držiak sprchy. Ide o 2 v 1, kedy už nemusíte dokupovať samostatný držiak sprchy. Na výber je prevedenie v hranatom i guľatom dizajne, teda aj tento malý prvok môže doviesť Vašu kúpeľňu k dokonalosti. (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm OPB250

Podomietkový vývod Optima chróm OPB250

Predstavujeme Vám vyústenie sprchy pre podomietkové batérie ktorého súčasťou je aj držiak sprchy. Ide o 2 v 1, kedy už nemusíte dokupovať samostatný držiak sprchy. Na výber je prevedenie v hranatom i guľatom dizajne, teda aj tento malý prvok môže doviesť Vašej kúpeľňu k dokonalosti. (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm S150

Podomietkový vývod Optima chróm S150

Podomietkový vývod slúži na pripojenie hadice pri podomietkových batériách. (siko.sk)

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD44

Podomietkový vývod Optima chróm SIKOBSPVD44

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podomietkový vývod Hansa čierný 5118017033

Podomietkový vývod Hansa čierný 5118017033

, Farba: čierna, Materiál: (siko.sk)

Sifon - CD Siphon

Sifon - CD Siphon

Keď hládate skutočne alternatívny a multižánrový projekt, tak to bude určite Sifon a jeho WWW. Po albumoch Neurobeat, Tanec Sekyr alebo Atomová Včela, došlo konečne rad Sifonová sólová tvorba. (shop.rukahore.sk)

Šaty so šifónom

Šaty so šifónom

Krásne šaty s potlačeným šifónom (bonprix.sk)

Šaty so šifónom

Šaty so šifónom

Krásne šaty s potlačeným šifónom (bonprix.sk)

Sifón MIO H3747100040001

Sifón MIO H3747100040001

Umývadlový sifón Jika Mio bez výpuste, mosadz / chróm. Odpad priemer 32 mm. (siko.sk)

Sifón CUBITO H3747300040001

Sifón CUBITO H3747300040001

Praktický umývadlový sifón Cubito od známej spoločnosti Jika, chrómový, 5/4, s odpadom 32 mm. (siko.sk)

INDUSTRIAL sifon SIKOBWFSSIF

INDUSTRIAL sifon SIKOBWFSSIF

Mosadzný tmavý sifón k umývadlu v špeciálnej povrchovej úprave olejom pogumovaný bronz (tmavý odtieň s vínovým nádychom). (siko.sk)

Staywell plast biela 320, plastové okná pl plast, psie pelech plast veľký, plast náhubok pre psa, ohrádky pre psov plast, pelech pre psa plast, dvierka pre psa plast, miska pre psov plast, kukaňa pre psa plast, bazén pre psov plast

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť