Sapho umyvadlovy sifon nerezova vypust 54 zatka retiazka odpad 40mm plast cv1011

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté SPY umývadlový sifón Veľkosť závitu matky: 1 "1/4 Priemer odpadu: 32 mm Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií,… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

Príjemne oblé tvary MINIMAL umývadlový sifón guľatý Veľkosť závitu matky: 1 1/4 " Priemer odpadu: 32 mm Materiál: nerez satin - AISI304 Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška 250 mm…

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška 250 mm, chróm 1102-54

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Stojanková páková umývadlová batéria výška: 247 mm pripojenie k prívodu vody 3/8 " vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913861918 (svet-kupelne.sk)

Umývadlová batéria Sapho LOTTA bez výpuste chróm LT602

Umývadlová batéria Sapho LOTTA bez výpuste chróm LT602

Páková stojančeková umývadlová batéria bez výpuste. V oblom dizajne. V chrómovom prevedení. Výška batérie je 15,5 cm. Ramienko je vo výške 8,5 cm. (siko.sk)

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

SIKO praktický umývadlový sifón MULTI, plastový vtok, DN40. (siko.sk)

Výpust umývadlová prietoková Alcaplast 5/4 "celokovová, veľká zátka,…

Výpust umývadlová prietoková Alcaplast 5/4 "celokovová, veľká zátka, čierna A396Black

Pre umývadla bez prepadu. Pre keramická, plastová a sklenené umývadlá. (siko.sk)

SAPHO - BERRY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nerez BB002

SAPHO - BERRY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nerez BB002

Samostatné umývadlové vodovodné batérie batérie vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust materiál: nerez satin - AISI304 Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj špeciálne vysoké batérie na umiestnenie na dosku. Ean: 8590913863936 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, zlato MR02ZL

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, zlato MR02ZL

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA stojanová umývadlová batéria neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913846250 (svet-kupelne.sk)

Vysoká umývadlová batéria Sapho DAPHNE bez výpuste chróm DH601

Vysoká umývadlová batéria Sapho DAPHNE bez výpuste chróm DH601

Páková stojančeková vysoká umývadlová batéria bez výpuste. V oblom dizajne. V chrómovom prevedení. Výška batérie je 29 cm. Ramienko je vo výške 24,5 cm. (siko.sk)

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierný DM002BL

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierný DM002BL

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu DIMY stojanová umývadlová batéria, čierna mat vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Séria DIMY zahŕňa batérie bežné aj termostatické, s perlátory kruhovými aj v tvare kaskády. Batérie sa navyše vyznačujú prepracovaným dizajnom a kvalitou. Kolekcia obsahuje všetky potrebné komponenty do kúpeľne. V ponuke je aj sprchový stĺp, ktorý má ultra štíhlou hlavovú sprchu. Séria DIMY je pre modernú kúpeľňu v hranatom štýle to pravé. V ponuke v chrómu a matne čierne. Doporučená údržba batérií,… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm DM002

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm DM002

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu DIMY stojanová umývadlová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Séria DIMY zahŕňa batérie bežné aj termostatické, s perlátory kruhovými aj v tvare kaskády. Batérie sa navyše vyznačujú prepracovaným dizajnom a kvalitou. Kolekcia obsahuje všetky potrebné komponenty do kúpeľne. V ponuke je aj sprchový stĺp, ktorý má ultra štíhlou hlavovú sprchu. Séria DIMY je pre modernú kúpeľňu v hranatom štýle to pravé. V ponuke v chrómu a matne čierne. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm RH002

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií otočné ramienko 360 ° pripojenie k prívodu vody 3/8 " vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8590913856334 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm DM012

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm DM012

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu Stojanková páková umývadlová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Séria DIMY zahŕňa batérie bežné aj termostatické, s perlátory kruhovými aj v tvare kaskády. Batérie sa navyše vyznačujú prepracovaným dizajnom a kvalitou. Kolekcia obsahuje všetky potrebné komponenty do kúpeľne. V ponuke je aj sprchový stĺp, ktorý má ultra štíhlou hlavovú sprchu. Séria DIMY je pre modernú kúpeľňu v hranatom štýle to pravé. V ponuke v chrómu a matne čierne. Doporučená údržba batérií, sprchových… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - NOTOS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm NN002

SAPHO - NOTOS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm NN002

Kombinácia hranatých tvarov so zaoblenou hranou Notos stojanová umývadlová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Batérie Notos sú navrhnuté v duchu trende hranatých tvarov so zaoblenou hranou. Výhodou umývadlové batérie je naklápacie perlátor. Okrem iného v sérii nájdete aj vaňovú a sprchovú batériu, ktoré sú vybavené odkladacou poličkou - mydlovničkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866821 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DREAMART stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - DREAMART stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm DA002

Roztančená elegancia v každom coulu Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice V podobnom dizajne ponúkame v záložke "Podobné produkty" batériu CHIC - 42032 Tip: K batériu Dreamart sa výborne hodia nástenné kúpeľňové doplnky série AIDA. Jednotlivé položky séria úplne korešpondujú s jej pomenovaním DREAMART. Roztancované telo umývadlové batérie a ladné krivky ostatných batérií a ďalších komponentov série pôsobí ľahko. Prednosťou série je variabilita jej použitia: svojou krásou oslní v kúpeľni zariadenej v retro štýle a rovnako podmanivá bude aj v kúpeľni moderné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913863028 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - JUMPER stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm JM002

SAPHO - JUMPER stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm JM002

Zaoblené rohy a dizajnové ovládacej páky Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Spojnicou položiek naprieč sérií JUMPER sú zaoblené rohy. Vodovodné batérie sú ovládané dizajnovú pákou, ktorá svojím prehnutím a úzkym nasadením na telo batérie pôsobí odľahčene. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913862915 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm XA02

SAPHO - PAX stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm XA02

Obľúbené batérie v chrómuStojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste Výška batérie 165 mm Séria vodovodných batérií PAX ponúka obľúbený dizajn, vďaka ktorému sa batérie dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913890765 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nerez MI002

SAPHO - MINIMAL stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nerez MI002

Príjemne oblé tvary Stojanková umývadlová batéria materiál: nerez satin - AISI304 batérie vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale doplní. Dôvody, prečo dať prednosť batériám z nerezovej ocele Nerezová oceľ je hygienická: Povrch nerezovej ocele… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VENETA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm VN02

SAPHO - VENETA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm VN02

Plné oblé tvary - predstavujeme sériu VENETA Vodovodné stojánková páková umývadlová batéria, bez výpuste výška batérie 149 mm kartuše 35 mm balenie obsahuje flexibilné hadice Hlavným znakom série VENETA sú plné oblé tvary, ktoré cielene pripomínajú krivky ženskej postavy. V kombinácii so subtílne ovládacou páčkou, ktorí sa pohybujú v kĺbe, ponúka séria estetický zážitok a 100% funkčnosť. Séria obsahuje aj podomietkové batérie a nástennú výtokovú hubicu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913818035 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - AXAMITE stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm AX02

SAPHO - AXAMITE stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm AX02

Elegantné, výnimočná a pritom dravá Stojanková páková umývadlová batéria pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie neobsahuje uzatváracie výpust vrátane flexibilných hadíc Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precízny prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov možno rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Batérie je premyslená do posledných konštrukčných detailov, ktoré si naplno uvedomíte pri každodennom používaní. Axamite je výnimočná v kombinácii bezchybného dizajnu a prívetivého používateľského komfortu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825019 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm CE02

SAPHO - CORNELI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm CE02

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkami Stojanková páková umývadlová batéria Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Vrátane flexibilných hadíc Rovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825514 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " podložka batéria je hranatá Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm MR02

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm MR02

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA stojanová umývadlová batéria neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913830358 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02

SAPHO - KAI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérieValcové telo a hranatá hubica alebo hranaté telo a hranatá hubica, tieto nadčasovo pôsobiace varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podčiarkuje masívna páka, ktorá tvarovo korešponduje s výtokovými hubicami. KAI ponúkame v chróme a čiernej mat. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913831409 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TIMEA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm JV002

SAPHO - TIMEA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm JV002

Séria vodovodných batérií TIMEA na prvý pohľad zaujme oblým dizajnom. Ovládacie páky aj napriek masívne prevedenie pôsobí ľahko a vďaka miernemu prehnutie sú aj príjemné do ruky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913871931 (svet-kupelne.sk)

SAPHO TIMEA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm JV002

SAPHO TIMEA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm JV002

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO doplní vašu kúpeľňu vkusným a elegantným detailom. Intenzita toku vody alebo teplota sa volí jednoducho pákou, takže všetko sa dá zvládať ľahko a rýchlo aj jednou rukou. Batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Priemer otvoru na montáž musí byť 35 mm. V balení dostanete pripájacie hadičky. Výstup s perlátorom efektívne prevzdušní vodu, čo prináša nižšiu spotrebu. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Rozhodujúce prednosti vodovodnej batérie SAPHO TIMEA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm JV002 Umývadlová vodovodná… (alza.sk)

SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B

SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, retro dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, bronzová farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO je vďaka svojmu špecifickému dizajnu nenahraditeľným detailom kúpeľne v retro štýle. Ovláda sa klasickou pákou, vďaka tomu je regulácia rýchla a plynulá. Vodovodná batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Balenie obsahuje okrem batérie ešte pripájacie hadičky. Koncovka s perlátorom prevzdušňuje vodu, výsledkom je potom nielen úspora, ale aj plynulý prúd. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO bronzová. Dôležité funkcie vodovodnej batérie SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B Umývadlová vodovodná batéria patrí do každej domácnosti Na reguláciu vody v… (alza.sk)

SAPHO KAI stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm KA02

SAPHO KAI stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm KA02

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO bude vo vašej kúpeľni vkusným a elegantným prvkom. Teplota vody aj jej prúd sa nastavujú pákou, takže sa dá všetko bez problémov zvládnuť aj s plnými rukami. Batéria je stojančeková, teda klasicky vyvedená z okraja umývadla. V balení nájdete pripájacie hadičky. Perlátor na konci batérie dokáže prevzdušniť vodu, výsledkom je potom nielen úspora, ale aj plynulý prúd. Čo sa týka farby, tá je u batérie SAPHO strieborná. Kľúčové funkcie vodovodnej batérie SAPHO KAI stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm KA02 Umývadlová vodovodná batéria by sa mala nachádzať v každej domácnosti Na reguláciu vody v tomto… (alza.sk)

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm PY02

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm PY02

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová a páková vodovodná batéria SAPHO je ideálnym doplnkom do vašej kúpeľne. Teplotu a prúd vody si volíte pomocou páky, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky vyvedená z okraja umývadla. V balení nenájdete len batériu, ale aj pripájacie hadičky. Výstup baterie s perlátorom efektívne prevzdušní vodu a tým obmedzuje prietok a šetrí vodu. Čo sa týka farby, tá je u batérie vodovodnej SAPHO strieborná. Podstatné parametre vodovodnej batérie SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm PY02 Umývadlová a páková vodovodná batéria predstavuje… (alza.sk)

SAPHO LUKA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm LK02

SAPHO LUKA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm LK02

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO skvele doplní väčšinu kúpeľní. Ovláda sa klasickou pákou, takže si všetko bez problému nastavíte aj jednou rukou. Batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Je určená na montáž do otvoru s priemerom 35 mm. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Tzv. perlátor na výstupe prevzdušní vodu a okrem plynulého prúdu zaistí aj úsporu. Čo sa týka farby, tá je u batérie SAPHO strieborná. Najdôležitejšie vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO LUKA stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm LK02 Umývadlová vodovodná batéria je nevyhnutnou súčasťou každej… (alza.sk)

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, kaskáda,…

SAPHO - DIMY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, kaskáda, chróm DM005

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu Stojanková páková umývadlová batéria, s kaskádou napúšťa vodu tzv. kaskádou, čo je plochý perlátor integrovaný do vyústenia batérie balenie neobsahuje uzatváracie výpust Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Séria DIMY zahŕňa batérie bežné aj termostatické, s perlátory kruhovými aj v tvare kaskády. Batérie sa navyše vyznačujú prepracovaným dizajnom a kvalitou. Kolekcia obsahuje všetky potrebné komponenty do kúpeľne. V ponuke je aj sprchový stĺp, ktorý má ultra štíhlou hlavovú sprchu. Séria DIMY je pre modernú kúpeľňu v hranatom štýle to pravé. V ponuke v chrómu a… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA 25 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - MIXONA 25 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm MG001

Termostatické batérie za priaznivú cenu Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste výška batérie: 146,1 mm šírka tela batérie: 40,5x33 mm kartuše: 25 mm prietok: 9 l / min pri 3 Bar balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Výborný pomer medzi výkonom a cenou - Kvalita bez kompromisov. Jednoduchý dizajn a moderné technológie sú presvedčivým argumentom pre voľbu batérií Kimura. U termostatických batérií je vďaka modernej termostatické kartuši ovládanie pomocou kovových rukoväťou pohodlné a presné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825705 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - MIXONA 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm MG301

Termostatické batérie za priaznivú cenu Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste Výška batérie 155,5 mm Kartuše 35 mm Balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Výborný pomer medzi výkonom a cenou - Kvalita bez kompromisov. Jednoduchý dizajn a moderné technológie sú presvedčivým argumentom pre voľbu batérií Kimura. U termostatických batérií je vďaka modernej termostatické kartuši ovládanie pomocou kovových rukoväťou pohodlné a presné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913851285 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPRING stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká,…

SAPHO - SPRING stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká, chróm 77081

Vhodná k umývadlám na dosku Samostatné umývadlové vodovodné batérie Stojanková páková umývadlová batéria vysoká, vrátane prívodných flexibilných hadíc. Pre svoju výšku je táto batéria vhodná najmä k umývadlám na dosku. Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Výška: 317 mm Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj špeciálne vysoké batérie na umiestnenie na dosku. Ean: 8590913821783 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato MR06ZL

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA stojanová umývadlová batéria, bez výpuste dĺžka hubice: 180 mm (od stredu tela batérie k stredu perlátora) vhodná k umývadlám na dosku Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913846274 (svet-kupelne.sk)

Ventil umývadlový Sapho SMALL PRO UMÝVÁTKA bez výpuste chróm SM25

Ventil umývadlový Sapho SMALL PRO UMÝVÁTKA bez výpuste chróm SM25

Pákový stojánkový ventil umyvadlový bez výpuste. V hranatom dizajne. V chrómovom prevedení. Výška batérie je 9,1 cm. Ramienko je vo výške 3,95 cm. (siko.sk)

SAPHO - HITAM stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nikel/čierna…

SAPHO - HITAM stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, nikel/čierna HM002

Samostatné umývadlové vodovodné batérie Stojanková páková umývadlová batéria vrátane flexibilných hadíc. Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Výška: 160 mm Predĺžená záruka na tesnosť batérií Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj špeciálne vysoké batérie na umiestnenie na dosku. Ean: 8590913862649 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI ECO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - CORNELI ECO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm CE02E

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkami Stojanková páková umývadlová batéria s ECO kartušou Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Vrátane flexibilných hadíc Ako funguje batéria s kartušou ECO? Rozpätie pohybu páčky pákové batérie s kartušou ECO je konštruované tak, že v strednom bode vyteká iba studená voda a ďalej doľava je voda teplejšia. Zdvihnutím páky regulujeme prietok vody rovnako ako u batérií s bežnou kartušou. Prietok vody je 8 litrov za minútu. Kartuše ECO šetrí peniaze aj prírodu. Náhradná kartuša A820SC3 na objednanie. Rovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm RH006

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Stojánková vysoká batérie otočné ramienko 360 ° vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " je vhodná na použitie ako drezová alebo umývadlová batéria Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8590913856341 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm VO006

Batéria je vhodná k umývadlám na dosku Retro štýl v kúpeľni Stojanková páková umývadlová batéria vysoká vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust batéria je vhodná k umývadlám na dosku Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866548 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - JUMPER stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - JUMPER stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm JM006

Zaoblené rohy a dizajnové ovládacej páky Stojanková páková umývadlová batéria, vysoká balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody: 3/8 " výška: 290,7 mm dĺžka hubice: 190 mm (od stredu tela batérie k stredu perlátora) vhodná k umývadlám na dosku Spojnicou položiek naprieč sérií JUMPER sú zaoblené rohy. Vodovodné batérie sú ovládané dizajnovú pákou, ktorá svojím prehnutím a úzkym nasadením na telo batérie pôsobí odľahčene. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913862922 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, zlato PY02/17

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, zlato PY02/17

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlatéStojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " podložka batéria je hranatá Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LUKA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká, chróm…

SAPHO - LUKA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká, chróm LK06

Zaoblený dizajn v úspornej rade série LUKA Vodovodné stojánková páková umývadlová batéria, bez výpuste Vhodná pre umývadlá na dosku Výška batérie 308 mm Balenie obsahuje flexibilné hadice Ekonomicky výhodná séria LUKA ponúka okrem finančnej úspory aj suverénny eleganciu reprezentovanú zaoblenými prvkami. Svojou konštrukciou sa výborne hodí aj do kúpeľne zariadené v industriálnom štýle. Úzka zaoblená páčka sa príjemne ovláda a zaoblené tvary batérie predurčujú jednoduchú údržbu. Výhodou je aj možnosť kombinácie so širokou škálou doplnkov a sanitárnej keramiky. Špecialitou je jedinečnosť sprchového stĺpa, ktorý je výškovo nastaviteľný pohybom jednej páčky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913817977 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VENETA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká,…

SAPHO - VENETA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká, chróm VN06

Plné oblé tvary - predstavujeme sériu VENETA Vodovodné stojánková páková umývadlová batéria, bez výpuste vhodná pre umývadlá na dosku výška batérie 274 mm kartuše 35 mm balenie obsahuje flexibilné hadice Hlavným znakom série VENETA sú plné oblé tvary, ktoré cielene pripomínajú krivky ženskej postavy. V kombinácii so subtílne ovládacou páčkou, ktorí sa pohybujú v kĺbe, ponúka séria estetický zážitok a 100% funkčnosť. Séria obsahuje aj podomietkové batérie a nástennú výtokovú hubicu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913818042 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - MORADA stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm MR06

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA stojanová umývadlová batéria, bez výpuste dĺžka hubice: 180 mm (od stredu tela batérie k stredu perlátora) vhodná k umývadlám na dosku Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913830365 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1102-02

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1102-02

Klasické jemné tvary v rovných krivkách.Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913805202 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

SAPHO - MINIMAL stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, nerez MI202

Príjemne oblé tvaryVysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale doplní. Dôvody, prečo dať prednosť batériám z nerezovej ocele Nerezová oceľ je hygienická: Povrch nerezovej ocele sťažuje usadzovaniu baktérií. Nerezová oceľ je vzhľadovo príjemná. Pre svoj vzhľad je tiež obľúbenou voľbou architektov a interiérových… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TIMEA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká,…

SAPHO - TIMEA stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, vysoká, chróm JV006

Séria vodovodných batérií TIMEA na prvý pohľad zaujme oblým dizajnom. Ovládacie páky aj napriek masívne prevedenie pôsobí ľahko a vďaka miernemu prehnutie sú aj príjemné do ruky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913871955 (svet-kupelne.sk)

SAPHO KID stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, farby/chróm…

SAPHO KID stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, farby/chróm KD02

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, pripájacie hadičky v balení, červená, chrómová, modrá a žltá farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO vnesie do vašej kúpeľne ďalšiu štipku elegancie. Batéria je páková, takže sa všetko dobre ovláda, keď nemá nikto ruku nazvyš. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Balení tiež obsahuje pripájacie hadičky. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO červená, chrómová, modrá a žltá. Zaujímavé vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO KID stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, farby/chróm KD02 Umývadlová vodovodná batéria patrí do každej domácnosti S reguláciou vody vám pomôže pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO bol zvolený materiál, ktorým je mosadz Ide o klasickú… (alza.sk)

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná…

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná PY02/15

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " podložka batéria je hranatá Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, brúsený nikel…

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, brúsený nikel PY02/16

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " podložka batéria je hranatá Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná…

SAPHO - KAI stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná KA02/15

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie Stojanková umývadlová batéria, čierna mat balenie neobsahuje uzatváracie výpust vrátane flexibilných pripojovacích hadíc Valcové telo a hranatá hubice alebo hranaté telo a hranatá hubice, tieto nadčasovo pôsobiaci varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podtrhuje masívne páka, ktorá tvarovo korešponduje s výtokovými hubicami. KAI ponúkame v chrómu a čiernej mat. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná…

SAPHO - PAX stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, čierna matná XA02/15

Obľúbené batérie v chrómuStojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste, čierna mat Výška batérie 165 mm Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak začať usadzovať vodný kameň. Na čistenie sa nesmie používať abrazívne čistiace pomôcky ani agresívne čistiace prostriedky. Séria vodovodných batérií PAX ponúka obľúbený dizajn, vďaka ktorému sa batérie dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean:… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - GINKO 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1101-02

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Stojanková páková umývadlová batéria výška batérie 176 mm šírka tela 45x45 mm kartuše 35 mm bez výpuste balenie obsahuje flexibilné hadice Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, biela matná…

SAPHO - SPY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, biela matná PY02/14

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Stojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " podložka batéria je hranatá Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho… (svet-kupelne.sk)

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, biela mat PY02…

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, biela mat PY02/14

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, biela farba Umývadlová a páková vodovodná batéria SAPHO skvele doplní väčšinu kúpeľní. Intenzita toku vody alebo teplota sa volí jednoducho pákou, takže sa všetko dobre ovláda, keď nemá nikto ruku nazvyš. Batéria vodovodná je stojančeková, vyvedená z okraja umývadla. V balení dostanete pripájacie hadičky. Výstup s takzvaným perlátorom vykonáva prevzdušnenie vody, tým dôjde k zníženiu spotreby a prúd je navyše plynulý. Čo sa týka farby, tá je u batérie vodovodnej SAPHO biela. Najdôležitejšie prednosti vodovodnej batérie SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, biela mat PY02/14 Umývadlová a páková vodovodná batéria určite vyhovie vašim… (alza.sk)

SAPHO LATUS 35 stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm…

SAPHO LATUS 35 stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm 1102-06

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO zapadne do každej kúpeľne. Nastavenie teploty alebo prúdu sa vykonáva pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, vyvedená z okraja umývadla. S batériou získate navyše pripájacie hadičky. Zabudovaný perlátor vie prevzdušniť vodu, tým dôjde k zníženiu spotreby a prúd je navyše plynulý. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Dôležité funkcie vodovodnej batérie SAPHO LATUS 35 stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, chróm 1102-06 Umývadlová vodovodná batéria sa vám určite zapáči Na reguláciu vody môžete v tomto… (alza.sk)

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, čierna mat…

SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, čierna mat PY02/15

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, čierna farba Umývadlová a páková vodovodná batéria SAPHO zapadne do každej kúpeľne. Teplotu a prúd vody si volíte pomocou páky, takže sa všetko reguluje pekne plynule a zľahka. Batéria vodovodná je stojančeková, teda klasicky vyvedená z okraja umývadla. S batériou získate navyše pripájacie hadičky. Perlátorom opatrený výstup efektívne prevzdušní vodu, čím usporí a vytvorí plynulejší tok. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie SAPHO čierna. Rozhodujúce vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO SPY stojančeková umývadlová batéria bez výpustu, čierna mat PY02/15 Umývadlová a páková vodovodná batéria bude klenotom vašej domácnosti Regulovať vodu vám… (alza.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná ZE070-3535

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu čierna matná farba s úpravou proti odtlačkom prstov výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom špeciálna odtoková sada je súčasťou balenia umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s… (svet-kupelne.sk)

pánsky retiazka psie diaľničná známka, sťahovací obojok retiazka pre psa, strieborná retiazka na psie známky, pánsky retiazka sa psie známkou, zlatá retiazka sa psie známkou, psie píšťalka plast, psie pelechy plast, jeleň plast. pl, psie záchod plast, psia búda plast

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť